Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

liverpool آخرین و مهم ترین خبرهای لیورپول فصل 2012/13

به نام خدا

آخرین خبر ها درمورد لیورپول در این تاپیک قرار می گیرد.
    حتی الامکان سعی شود خبر ها از سایت های اختصاصی این تیم در ایران گرفته شود.

2. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

برندان راجرز: تمدید قرارداد سوارس اتفاق مهمی برای لیورپول است

این ستاره 25 ساله که به تازگی به تمرینات لیورپول برگشت، قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد تا به ابهامات در مورد آینده اش پایان بدهد

سایت گل- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، تایید کرد که باشگاه های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن لوئیس سوارس، مهاجم اروگوئه ای این باشگاه بودند.
    با این وجود، این ستاره 25 ساله که به تازگی به تمرینات لیورپول برگشت، قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد تا به ابهامات در مورد آینده اش پایان بدهد.
    این در حالی است که هنوز چهار سال از قرارداد قبلی سوارس با لیورپول باقی مانده بود اما با قرارداد جدید، او با دستمزد هفتگی 127 هزار یورویی، به پردرآمدترین بازیکن قرمزها تبدیل شد.
    راجرز در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" باشگاه های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن سوارس بودند.
    وقتی پیشنهادی برای او می رسید، من تنها می توانستم صبر کنم و ببینم اوضاع چطور پیش می رود. بسیار فوق العاده است که بازیکن باکیفیتی مانند او تصمیم به ماندن در باشگاه گرفته است. این برای لیگ برتر هم فوق العاده است.
    این یک آغاز جدید برای اوست. در لیگ برتر، مهاجمانی در کلاس جهانی مانند او زیاد نیستند. او بازیکن بسیار مهمی برای باشگاه است. او هنوز جوان است و هنوز سال های زیادی در پیش دارد."
    لیورپول فصل جدید رقابت های لیگ برتر را با دیدار خارج از خانه مقابل وست بروم آغاز خواهد کرد.
    یه روز خوب میاد ...

4. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    Branden Rodgers
    بازیکن محبوب
    Steaven Gerrard & All Liverpool Player + Vahid Hashemian
    اسم واقعی شما
    Arsalan

IranLiverpoolPersepolis

Steven Gerrard

تشکر ها
    106
    تشکر شده 306 در 75 پست

خب هفته ی اول لیگ رو مثل مثل چند سال گذشته با باخت شروع کردیم
    ولی به نظر من براندن راجرز یه مربی جوانه و تازه به باشگاه اومده
    باید بهش فرصت داد
    می دونم با تفکرات راجرز لیورپول به روز های اوجش برمیگرده این حرف من رو مورینیو درباره راجرز گفته بود
    تا ابد لیورپول
    We Are
    Liverpool
    You'll Never Walk Alone
    YNWA

6. 3 کاربر از پست مفید ArsalanBagheri تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    قلعه نويي
    بازیکن محبوب
    مسي
    اسم واقعی شما
    محسن

IranSS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    82
    تشکر شده 284 در 87 پست

ليورپول براي دنيل اگر درخواست بخشش نمي‌کند

باشگاه ليورپول براي مدافع دانمارکي خود که در ديدار با وست برومويچ اخراج شد درخواست بخشش نمي‌کند.

به نقل از گاردين، ليورپول ديدار نخست خود در فصل جديد ليگ برتر را با نتيجه 3 بر صفر به وست برومويچ آلبيون واگذار کرد.

دنيل اگر به دليل خطا بر روي شين لانگ از ديدار اخراج شد و به دليل عدم ارائه درخواست از سوي باشگاه ليورپول براي بخشش نمي‌تواند در ديدار حساس تيمش برابر منچسترسيتي که روز يکشنبه برگزار خواهد شد، شرکت کند.

پس از آنکه سران ليورپول صحنه اخراج «اگر» را بازبيني کردند، به دليل واضح بودن خطا و درست بودن اخراج اين مدافع تصميم گرفته‌اند براي بخشش بازيکن خود به اتحاديه فوتبال انگليس درخواستي ارائه نکنند.

اين در حالي است که رسانه‌هاي انگليسي احتمال داده‌اند دانيل اگر با 2 جلسه محروميت روبه‌رو شده و او از ديدار خانگي برابر آرسنال نيز محروم شود.

عدم حضور اين مدافع دانمارکي در ديدار برابر منچسترسيتي مي‌تواند برندن راجرز، سرمربي ليورپول را با مشکلات زيادي روبه‌رو کند.

گفتني است من‌سيتي چندي پيش براي جذب «دنيل اگر» 20 ميليون پوند پيشنهاد کرده بود.

8. 2 کاربر از پست مفید m@hsen تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع مرکزی
    مربی مورد علاقه
    یورگن کلوووووپ
    بازیکن محبوب
    STEVEN GERRARD

GermanyLiverpoolBarcelona

Batistuta

تشکر ها
    7
    تشکر شده 15 در 5 پست

این روزا شایعه شده که رینا میخواد از لیورپول بره .از اغاز لیگ، آینده رینا در لیورپول پس از عملکرد دور از انتظارش در دروازه مورد حدس و گمانه زندی قرار گرفته است و همچنین شایعاتی شنیده می شود که راجرز قصد تقویت خط دروازه تیمش و خروج احتمالی رینا در نقل و انتقالات زمستانی را دارد.

با این حال راجرز می گوید که رینا از ماندن لیورپول خوشحال است و او بخشی از برنامه های اینده اوست ، گفت:" من هرگز با رینا مشکلی نداشته ام ، او برای من فوق العاده است و یکی از اعضای کلیدی تیم است ، او همیشه در بالا ترین سطح بوده است و او فهمیده که من برای چه چیزی تلاش می کنم ، او فلسفه بازی من را درک کرده و واقعا مرد خوبی است، در خارج زمین هم او برای گروه مان اهمیت دارد ، او حال و هوای رختکن را عوض می کند و من اصلا احساس نمی کنم که او می خواهد از اینجا برود و احساساتی مانند این را هرگز نداشته ام ، من ارتباط خوبی با او دارم و به طور منظم با او صحبت می کنم ، او یکی از بازیکنان ارشد تیم است."

10. 2 کاربر از پست مفید HOMI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع مرکزی
    مربی مورد علاقه
    یورگن کلوووووپ
    بازیکن محبوب
    STEVEN GERRARD

Batistuta

تشکر ها
    7
    تشکر شده 15 در 5 پست

لیورپول در بازی دیشب مقابل ساندرلند بازی نسبتا بهتری انجام داد و بد شانس بود که توپ جرارد و گلن جانسون به تیر دروازه برخورد کرد .ستاره ی بی چون و چرای لیورپول در این بازی استرلینگ 17 ساله بود . با تساوی لیورپول برابر ساندرلند بدترین شروع لیورپول در صد سال اخیر رقم خورد و لیورپول با دو امتیاز از 4 بازی در رده 17 جدول جزیره قرار گرفت.

12. کاربر روبرو از پست مفید HOMI تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع مرکزی
    مربی مورد علاقه
    یورگن کلوووووپ
    بازیکن محبوب
    STEVEN GERRARD

Batistuta

تشکر ها
    7
    تشکر شده 15 در 5 پست

گزارش​هایی از ایتالیا به گوش می رسد که لیورپول مصمم به جذب مدافع برزیلی اودینزه است. دانیلو، مدافع وسط 28 ساله برزیلی مورد توجه استعدادیاب های باشگاه و شخص برندن راجرز قرار گرفته است. گفته می​شود لیورپول در دو ماه گذشته این بازیکن را زیر نظر داشته و در آینده برای جذب وی اقدام خواهد کرد. این مدافع برزیلی در ژوئن 2011 به اودینزه پیوست و تاکنون 33 بار پیراهن این تیم را به تن کرده است.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

liverpool

در پی درگیری لفظی در دیدار هفته گذشته
    هافبک لیورپول از فرگوسن عذر خواهی کرد
    خبرگزاری فارس: هافبک لیورپول که در جریان اخراج از دیدار برابر منچستریونایتد با سرمربی شیاطین سرخ درگیری لفظی داشت عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ساکرنت، جونجو شلوی 20 ساله در دیدار هفته گذشته تیمش برابر منچستریونایتد در نیمه نخست و به دلیل تکل خطرناک بر روی جانی اونز با کارت قرمز مستقیم داور روبه‌رو شد.

او زمانی که زمین مسابقه را ترک می‌کرد با الکس فرگوسن درگیری لفظی پیدا کرد که اکنون از وی عذر خواسته است.

شلوی در این مورد گفته: «من یک بازیکن جوان هستم و به دلیل اینکه از چنین مسابقه مهمی اخراج شدم ناراحت بودم. از راه رسیدم و متوجه شدم برابر منچستریونایتد به میدان خواهم رفت.

وی افزود: در آن لحظه احساسات تمام وجود مرا گرفته بود. آن چیزی که دیدید بخشی از رفتار احمقانه یک پسر بچه بود که با فرگوسن به آن شکل نشان داده شد ولی پس از آن پشیمان شدم و عذر خواهی کردم. خوش بختانه فرگوسن نیز این موضوع را درک کرده و هیچ چیزی از آن ماجرا باقی نمانده است.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع مرکزی
    مربی مورد علاقه
    یورگن کلوووووپ
    بازیکن محبوب
    STEVEN GERRARD

Batistuta

تشکر ها
    7
    تشکر شده 15 در 5 پست

برندون راجرز پس از امضا قرار داد جدید اگر با لیورپول او را یکی از بهترین مدافعان جهان نامید.

دنیل اگر با تمدید قرار داد خود با لیورپول به جمع بازیکنانی مانند سوارز ، اسکرتل و شلوی پیوست که پیش از اتمام قرارداد , قرارداد خود را با لیورپول تمدید کرده اند.

راجرز در این باره گفت:" این فوق العاده است که یکی از بهترین بازیکنان مان برای ماندن با ما متعهد شده است ، دنیل یک بازیکن فوق العاده است و مشخصا من خوشحالم که اگر با ما قرار دادی جدید بسته است و این باعث افزایش روحیه هر کسی که با تیم در ارتباط است شده ."

" او یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان است ، توانایی هایی مانند تعادلش در بازی ، خواندن نقشه بازی و ویژگی های دفاعی اش باعث این شده که یک مدافع فوق العاده شود."

" او عاشق هواداران و باشگاه است و من مشتاقانه منتظر ادامه کار با او هستم ، دنیل در اولین گفتگویش با من ، زمانی که در مسابقات یورو 2012 حضور داشت برای من مشخص کرد که می خواهد در تیم بماند و نقشی در اینده تیم داشته باشد."

" علاقه برای ماندن وجود داشت ولی من هیچگاه تلاشی که برای ماندن او در اینجا کرده ام را تجربه نکرده بودم ، او همواره برای من به طور واضح معلوم کرده بود که می خواهد در باشگاه بماند ، او روال کاری و روش توسعه دهی بازیکنان جوان ما را در تیم مشاهده کرده است ، من هرگز احساس نکردم که او خواهان رفتن از تیم است و او نیز می دانست که من هرگز خواهان رفتن او نیستم."

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض پاسخ : آخرین و مهم ترین خبرهای لیورپول فصل 2012/13

جرارد: دیگر احساس درد ندارم؛ خریدهای تابستانی مان فوق العاده بود

کاپیتان لیورپول بعد از بازگشت به میادین ورزشی و رهایی از بند مصدومیتی که از ناحیه شانه گریبانگیر او شده بود به شدت خوشحال است

استیون جرارد کاپیتان لیورپول در صحبت هایی اعلام کرد که از بازگشت به میادین ورزشی حس فوق العاده ای داشته. اودر جریان دیدار دوستانه لیورپول مقابل تیم منتخب اندونزی که با برد 0-2 قرمزها به پایان رسید در گفتگو با خبرنگاران شرکت کرد.این اولین بازی جرارد بعد از انجام عمل جراحی برروی شانه اش در ماه می بودو او دو بازی تیمش در پایان فصل گذشته را از دست داد و دیشب در دیدار دوستانه لیورپول در نیمه اول بدون هیچ مشکلی بازی کرد و بعد هم جایش را به جو آلن داد.کاپیتان 33 ساله لیورپول که اخیرا قراردادش را برای دو سال دیگر تمدید کرده اعلام کرد که دیگر احساس درد ندارد و بی صبرانه در انتظار انجام بازیهای بیشتری برای تیمش است.جرارد در صحبت هایی به ال.اف.سی. تی وی گفت:« خیلی خوب است که دوباره مقابل هوادارانمان فوتبال بازی کردم. شانه ام کاملا خوب است و واقعا خوشحالم که 45 دقیقه توانستم با شانه بند بازی کنم و امیدوارم که در استرالیا هم بتوانم دقایق بیشتری برای تیم به میدان بروم. چند هفته ای است که بدون مشکل به تمرین می پردازم و هیچ مشکلی احساس نمی کنم. جراح من به من اجازه داد بازی کنم و سرمربی تیم به من 45 دقیقه فرصت داد تا در ترکیب تیم به میدان بروم. واقعا خوشحالم.»جرارد در ادامه صحبت هایش به تمجید از خریدهای جدید تیمش سیمون مینولت، کولو توره، لاگو آسپاس و لوئیس آلبرتو پرداخت و گفت:« فکر می کنم که تمام خریدهای جدید تیمم خیلی خوب کار کردند. میگنولت فوق العاده بود و عملکرد واقعا خوبی داشت. توره با اطمینان در خط دفاعی بازی کرد و خیلی فعال و خوب بود. مردم در مورد جای خالی کرگر صحبت می کنند ولی به نظر من کولو به خوبی هدایت خط دفاعی را در دست گرفت. دو بازیکن اسپانیایی تیم هم تکنیک بالایی در حرکت با توپ دارند. آسپاس خیلی خوب کار کرد و می توان کیفیت آلبرتو را در زمین دید. به همین خاطر هم بود که لیورپول این دو بازیکن را خریداری کرد. آنها جادوگرانی هستند که برای گشایش خط دفاعی تیم های حریف به کمک ما می آیند. من واقعا از عملکرد خریدهای جدید تیممان در بازی دوستانه دیشب راضی بودم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط picaro : 07-21-2013 در ساعت 21:55

17. کاربر روبرو از پست مفید picaro تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض توپچي‌ها در خانه ليورپول به توپ بسته شدند

توپچي‌ها در خانه ليورپول به توپ بسته شدند

بيست‌وپنجمين هفته از ليگ برتر فوتبال انگليس با پيروزي قاطعانه ليورپول برابر آرسنال در ورزشگاه آنفيلد آغاز شد.

در نخستين و حساس‌‌ترين ديدار از هفته بيست‌وپنجم ليگ برتر انگليس، عصر امروز (شنبه) آرسنال، صدرنشين جدول رده‌بندي رقابت‌ها ميهمان ليورپول رده‌ چهارمي بود و در اين بازي با نتيجه 5 بر يک متحمل سنگين‌ترين شکست خود در فصل جاري شد.

به نقل از تسنيم، آرسنال در شرايطي پا به ميدان گذاشت که مي‌دانست براي تثبيت جايگاهش در صدر جدول رده‌بندي بايد از آنفيلد دست پر برگردد اما داستان بازي با آنچه که شاگردان آرسن ونگر به دنبالش بودند 180 درجه تفاوت داشت. در سمت مقابل ليورپول هم براي کسب پيروزي به ميدان آمده بود تا جايگاهش را در رده چهارم جدول تثبيت کرده و همچنان در مربع قدرت ليگ برتر بماند.

قرمزپوشان مرسي‌سايد براي رسيدن به اين هدف شروعي فوق‌العاده داشتند به طوري که کمتر از گذشت يک دقيقه از به صدا درآمدن سوت آغاز بازي از يک ضربه شروع مجدد، ‌مارتين اسکرتل، مدافع پيش تاخته آنها از فاصله‌اي نزديک توپ را به تور دروازه آرسنالي‌ها چسباند و شوک زودهنگامي به آنها وارد کرد.

شوک دوم را دوباره اسکرتل به توپچي‌‌ها وارد کرد و اين بار در دهمين دقيقه بازي با يک ضربه سر قوسي و زيبا از کرنري که استيون جرارد آن را ارسال کرده بود دومين گل بازي را به ثمر رساند.

6 دقيقه بعد نوبت رحيم استرلينگ بود که سومين گل بازي را با پاسي از لوئيس سوارز به ثمر برساند. دانيل استوريج چهارمين بازيکني بود که دروازه آرسنالي‌ها را باز کرد. او اين کار را به لطف پاس عمقي کوتينيو که براي‌اش ارسال کرد با يک ضربه بغل پا با پاي چپ انجام داد.

عطش ليورپولي‌ها براي افزايش اختلاف پس از زدن اين گل فروکش کرد و در 25 دقيقه پايان نيمه اول بازي حالت متعادل‌تري به خود گرفت، هرچند آرسنال نتوانست خطري جدي روي دروازه ميزبان خود به وجود آورد. بازي در نيمه نخست با همين 4 گل به پايان رسيد.

در نيمه دوم انگيزه ليورپول براي به ثمر رساندن گل‌هاي بعدي دوباره جان گرفت و اين تيم 7 دقيقه پس از شروع بازي به گل رسيد. اين بار هم رحيم استرليگ بود که در ريباند ضربه خودش که به بدن سنگربان آرسنال خورد، گلزني کرد. ليورپول با وجود اين گل باز هم به حملات خود روي دروازه آرسنال ادامه داد و موقعيت‌هايي براي زدن ششمين گل داشت هرچند برخلاف روند بازي اين آرسنال بود که از روي يک ضربه پنالتي که حاصل خطاي استيون جرارد روي الکس چمبرلين بود يکي از 5 گل خورده را جبران کرد.

اين ضربه را ميکل آرتتا در دقيقه 69 به گل تبديل کرد. پس از اين گل کورسوي اميد توپچي‌ها براي آبرومندانه‌تر کردن شکست جان گرفت و حملات اين تيم روي دروازه ميزبان شدت گرفت هرچند هيچ يک از اين ضد حملات منجر به گلي نشد تا بازي با همان نتيجه 5 بر يک به سود ليورپول خاتمه پيدا کند.ليورپول به لطف 3 امتياز اين بازي 50 امتياز شد و فاصله خود با آرسنال را به 5 امتياز کاهش داد.

هفته بيست و پنجم ليگ برتر انگليس امشب با برگزاري 7 ديدار همزمان از ساعت 18:30 به وقت تهران پيگري مي‌شود که در مهم‌ترين بازي‌ها چلسي ميزبان نيوکاسل است و منچسترسيتي ميهمان نوروريچ. برنامه ساير بازي‌ها را در زير مشاهده مي‌کنيد:

استون ويلا - وستهام

کريستال پالاس - وست برومويچ

ساوتهمپتنون - استوک سيتي

ساندرلند - هال سيتي

سوانزي - کارديف

در جدول رده‌بندي ليگ برتر انگليس آرسنال با 55 امتياز صدرنشين است و تيم‌هاي منچسترسيتي و چلسي هر 2 با 53 امتياز و بر حسب تفاضل گل در رده‌هاي دوم و سوم قرار دارند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)