Design & Developed BY Patira

صفحه 61 از 63 نخستنخست ... 11515960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 630
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال ܓܨܓ●۩ بحث و تبادل نظر توپخانه آرسنال فصل 2012/13 ۩•ܨܓܨ

با سلام خدمت همه توپچی های عزیز

::::

بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال فصل 2012/13

حرفهای خودمونی هواداران آرسنال و بحث و تبادل نظر درمورد دیدارهای این تیم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط GOLL : 06-04-2012 در ساعت 15:25

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

پیش فرض پاسخ : ܓܨܓ●۩ بحث و تبادل نظر توپخانه آرسنال فصل 2012/13 ۩•ܨܓܨ

اینم یه 3 امتیاز از یه بازیه نه چندان دلچسب .

امیدوارم هفته های بعد هم بتونیم پیروز بشیم مخصوصا مقابل من یو چون بازیه خیلی سختی خواهد بود .
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 3 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

حالا باید به امید بازی چلسی وتاتی فردا بشینیم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 4 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو
    اسم واقعی شما
    صادق

ItaliaArsenalRealMadrid

Henry

تشکر ها
    132
    تشکر شده 148 در 37 پست

برد ارسنال مقابل فولهام رو تبریک میگم امیدوارم بازی بعدی که تو خونه با منچستر داریم رو ببریم تیم روال خوبی رو این روزها داره و ای کاش از اول لیگ اینجوری بود

7. 6 کاربر از پست مفید FC@SADEGH تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تدافعی
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    علی کریمی ، علی عسگری ، ویلشر
    اسم واقعی شما
    محسن

IranPersepolisArsenal

تشکر ها
    3,947
    تشکر شده 1,161 در 200 پست

آرسنال پاسخ : ܓܨܓ●۩ بحث و تبادل نظر توپخانه آرسنال فصل 2012/13 ۩•ܨܓܨ

ونپرسی منتظر استقبال آتشینی باشد
    صحبتهای رییس انجمن هواداران مستقل آرسنال در مورد بازی روز یکشنبه...
    رییس انجمن هواداران مستقل آرسنال،لوییس لانگتون احساس میکند باشگاه با موافقت به تشویق منچستر یونایتد قهرمان لیگ برتر در ورزشگاه امارات کار درستی انجام میدهد اما هشدار میدهد رابین ونپرسی باید منتظر استقبال آتشینی از سوی هواداران باشد!

منچستر یونایتد دوشنبه شب با هتریک ونپرسی و پیروزی 3-0 مقابل استون ویلا 20 قهرمانی اش را در لیگ برتر قطعی کرد.

به طور سنتی برنده لیگ در بازی بعد از مسجل شدن قهرمانی، هنگام ورود در زمین باید از سوی بازیکنان تیم حریف تشویق شود،کاری که منچستر یونایتد در سال 2005 برای چلسی انجام داد و در سال 1991 وقتی که آرسنال قهرمان شد منچستری ها برای آرسنال این کار را انجام دادند.

لانگتون معتقد است باشگاه کار درستی برای نشان دادن احترام به دستاوردهای منچستر انجام میدهد و همچنین میتواند درک کند چرا احساسات هواداران نسبت به ونپرسی به جوش خواهد آمد.

لانگتون میگوید:" فکر میکنم باید تونل تشویق را برای آنها درست کنیم زیرا نمیخواهم با انجام ندادنش کوچک به نظر برسیم.

"انجام ندادن این کار توسط باشگاه و توجه نکردن هواداران به ورود منچستر یونایتد به زمین در واقع انگیزه رابین ونپرسی را بیشتر خواهد کرد.

"ترجیح میدهم در ابتدای بازی آنها را تشویق کنیم و سپس به بازی بپردازیم. در غیر این صورت تمرکز به جای آرسنال روی رابین ونپرسی خواهد بود. ما برای حمایت کردن به ورزشگاه میرویم.

"ولی واقعیت این است که از او استقبال آتشینی خواهد شد.

"فوتبال یک بازی شور و اشتیاق و احساسات است،و هواداران زیادی وجود دارند که احساس بسیار شدیدی در مورد شرایطی که ونپرسی آرسنال را ترک کرد دارند.

"ما او را هفت فصل با مصدومیت داشتیم و سپس او یکسال بدون مصدومیت خوب کار کرد و در آخر تصمیم به ترک آرسنال گرفت.

"فکر میکنم در بیانیه ای که پیش ار رفتن داد احساس کرد با هواداران کنار آمده، ولی در واقع نشان داد تا چه اندازه از هواداران فاصله دارد.

"او کاملا در این مورد اشتباه کرد.او درک نکرد که هواداران آرسنال چه احساسی نسبت به او و نسبت به باشگاه دارند.

"او با این انتقال راه خود را از هواداران جدا کرد، این چیزی است که هنوز هم بسیار شدید توسط هواداران احساس میشود و آنچه روز یکشنبه انجام میشود پاسخ به این انتقال خواهد بود.

"او با جشن گلی که با گلزنی مقابل استوک انجام داد،و به کنار زمین رفت و فرگوسن را در آغوش گرفت،احترام زیادی به آرسن ونگر نگذاشت.

"او با این حرکت این پیام را میرساند که آرسن ونگر کسی نبوده که او را کشف کرده و به این مرحله رسانده است،مرحله ای که امروز او را به رسمیت میشناسند."

"زمانی که او به ما ملحق شد،او یک شخص ناچیز و غیرقابل فبول در هلند بود،جایی که او مشکلات زیادی در فاینورد داشت.خرید او یک ریسک بود،و بی شک ونگر کسی بود که او را به بازیکن کنونی تبدیل کرد."

لانگتون معتقد است باشگاه در تابستان ترکیب خود را تقویت خواهد کرد.

"باشگاه قبول کرده که باید شکاف موجود در ترکیب را پر کند.اما مدیران و هواداران هنوز هم به ونگر در مورد تشخیص کاری که نیاز است انجام دهد،ایمان دارند ،به جای اینکه ما فقط در مورد خرید بازیکنان با کلاس بالای جهانی صحبت کنیم.
    مادر تاریخ نزاید همچون تویی . . .

9. 6 کاربر از پست مفید Ali Asgar تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Asgar نمایش پست ها
    ونپرسی منتظر استقبال آتشینی باشد
    صحبتهای رییس انجمن هواداران مستقل آرسنال در مورد بازی روز یکشنبه...
    رییس انجمن هواداران مستقل آرسنال،لوییس لانگتون احساس میکند باشگاه با موافقت به تشویق منچستر یونایتد قهرمان لیگ برتر در ورزشگاه امارات کار درستی انجام میدهد اما هشدار میدهد رابین ونپرسی باید منتظر استقبال آتشینی از سوی هواداران باشد!

منچستر یونایتد دوشنبه شب با هتریک ونپرسی و پیروزی 3-0 مقابل استون ویلا 20 قهرمانی اش را در لیگ برتر قطعی کرد.

به طور سنتی برنده لیگ در بازی بعد از مسجل شدن قهرمانی، هنگام ورود در زمین باید از سوی بازیکنان تیم حریف تشویق شود،کاری که منچستر یونایتد در سال 2005 برای چلسی انجام داد و در سال 1991 وقتی که آرسنال قهرمان شد منچستری ها برای آرسنال این کار را انجام دادند.

لانگتون معتقد است باشگاه کار درستی برای نشان دادن احترام به دستاوردهای منچستر انجام میدهد و همچنین میتواند درک کند چرا احساسات هواداران نسبت به ونپرسی به جوش خواهد آمد.

لانگتون میگوید:" فکر میکنم باید تونل تشویق را برای آنها درست کنیم زیرا نمیخواهم با انجام ندادنش کوچک به نظر برسیم.

"انجام ندادن این کار توسط باشگاه و توجه نکردن هواداران به ورود منچستر یونایتد به زمین در واقع انگیزه رابین ونپرسی را بیشتر خواهد کرد.

"ترجیح میدهم در ابتدای بازی آنها را تشویق کنیم و سپس به بازی بپردازیم. در غیر این صورت تمرکز به جای آرسنال روی رابین ونپرسی خواهد بود. ما برای حمایت کردن به ورزشگاه میرویم.

"ولی واقعیت این است که از او استقبال آتشینی خواهد شد.

"فوتبال یک بازی شور و اشتیاق و احساسات است،و هواداران زیادی وجود دارند که احساس بسیار شدیدی در مورد شرایطی که ونپرسی آرسنال را ترک کرد دارند.

"ما او را هفت فصل با مصدومیت داشتیم و سپس او یکسال بدون مصدومیت خوب کار کرد و در آخر تصمیم به ترک آرسنال گرفت.

"فکر میکنم در بیانیه ای که پیش ار رفتن داد احساس کرد با هواداران کنار آمده، ولی در واقع نشان داد تا چه اندازه از هواداران فاصله دارد.

"او کاملا در این مورد اشتباه کرد.او درک نکرد که هواداران آرسنال چه احساسی نسبت به او و نسبت به باشگاه دارند.

"او با این انتقال راه خود را از هواداران جدا کرد، این چیزی است که هنوز هم بسیار شدید توسط هواداران احساس میشود و آنچه روز یکشنبه انجام میشود پاسخ به این انتقال خواهد بود.

"او با جشن گلی که با گلزنی مقابل استوک انجام داد،و به کنار زمین رفت و فرگوسن را در آغوش گرفت،احترام زیادی به آرسن ونگر نگذاشت.

"او با این حرکت این پیام را میرساند که آرسن ونگر کسی نبوده که او را کشف کرده و به این مرحله رسانده است،مرحله ای که امروز او را به رسمیت میشناسند."

"زمانی که او به ما ملحق شد،او یک شخص ناچیز و غیرقابل فبول در هلند بود،جایی که او مشکلات زیادی در فاینورد داشت.خرید او یک ریسک بود،و بی شک ونگر کسی بود که او را به بازیکن کنونی تبدیل کرد."

لانگتون معتقد است باشگاه در تابستان ترکیب خود را تقویت خواهد کرد.

"باشگاه قبول کرده که باید شکاف موجود در ترکیب را پر کند.اما مدیران و هواداران هنوز هم به ونگر در مورد تشخیص کاری که نیاز است انجام دهد،ایمان دارند ،به جای اینکه ما فقط در مورد خرید بازیکنان با کلاس بالای جهانی صحبت کنیم.
    به به علي عسگر خان
    عجب حرفهايي بود ...
    به نظر من فوتبال فقط بازي كردن و بردن يا باختن نيست ،احترام هم جزئي جدا نشدني از فوتباله كسي كه براي تيمهاي ديگه احترام قائل نشه يعني براي خودش هم ارزشي قائل نيست !
    كسي هم كه اينجوري باشه با چه انگيزه و طرز تفكري به زمين پا ميزاره؟
    متاسفانه تو فوتبال امروز اين شخصيت ها كم نيست!
    فوتبال همينه هر تيمي بهتر كار كنه جام ميگيره البته اين مربوط به خارج از زمين هم ميشه ،آرسنال هم بايد برنامه ريزي هاش رو به سوي قهرماني بچرخونه تا بتونيم باز هم جام بگيريم البته تاريخ ثابت كره هر دوره ي زماني كه آرسنال جام نگرفته ،بعدش با يه جام همه چيز تغير كرده و روي خط جام گرفتن ميمونه ..

درباره ون پرسي هم بايد بگم شايد از نظر خيلي ها رفتارش خوب نبوده اما وقتي با نصري مقايسه اش كنيم متوجه احترام هاي نصف و نيمه اش ميشيم خب خيالش راحت شد ديگه يه جام هم گرفت اما تو تاريخ باشگاه منچسترهيچ جايي نخواهد داشت با موندنش ميتونست چيزهايي بالاتر از كاپ بدست بياره
    يادش هم باشه دليل جام نگرفتن هاي تيم دليلي نداره جز خروج بي موقع و قهرگونه بازيكنهايي مثله خودش
    فقط دنبال بهونه هستن زير بار مسئوليت فرار كنند !

به هرحال بازي اين هفته از هر لحاظ مهمه اميدوارم آرسنالي ها با سوت شروع بازي عالي باشن و آخر فصلي يه نتيجه به ياد موندني رو رقم بزنند&
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

11. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

این از اون مواقعی است که آدم میمونه چی بگه !
    به نظر من هم قضیه ی فن پرسی با نصری و ادبایور فرق میکنه . یادتون میاد رابین فن پرسی وقتی تو این فصل با پیراهن منچستر به آرسنال گل زد چیکار کرد ؟ ؟ اصلا خوشحالی نکرد ! این یعنی که خودشم فهمیده که چه اشتباهی کرده اما دیگه راه برگشتی نداره . به نظر من هوادارا نباید رابین رو اذیت کنند چون به هر حال همین رابین خیلی روز های خوشی رو واسه ما آرسنالی ها به وجود آورده . چه شب هایی رو که با یاد گل های قشنگش به تیم های دیگه خوابمون نمیبرد و بهش میگفتیم کاپیتان با غیرت و ...
    درسته رابین بد کرد اما ما هوادارا نباید بهش بد کنیم و نشون بدیم که آرسنال و آرسنالی هنوزم واسه اسطورش احترام قائله ، بزا رابین این صحنه ها رو ببینه و خودش خجالت بکشه . جواب بدی رو با بدی نمیدن ...
    من که هنوزم رابین رو دوست دارم
    همین که جزو باشگاه 100 تایی های ماست یک دنیا افتخاره که افسوس قدرشو ندونست ...
    رابین دوستت داریم
    یه روز خوب میاد ...

13. 7 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

من به فن پرسیو امثال فنپرسی نه احترام میزارم نه هیچوقت میتونم احترام بزارم . در یک کلام , همشون برن به جهنم .
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

ویرایش توسط INDECENT : 04-27-2013 در ساعت 01:34

15. 3 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط INDECENT نمایش پست ها
    من به فن پرسیو امثال فنپرسی نه احترام میزارم نه هیچوقت میتونم احترام بزارم . در یک کلام , همشون برن به جهنم .
    خوب داداش یه جو رایی هم باید به اونا حقداد بخاطر سیاست باشگاه هیچ جامی رو نمیبرن.
    والا من دلم واسه ولکات-چمپرلین-ویلشرو.............میسوزه که هنوز هیچ تورنمتی رو قهرمان نشدند

17. 7 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو
    اسم واقعی شما
    صادق

ItaliaArsenalRealMadrid

Henry

تشکر ها
    132
    تشکر شده 148 در 37 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]آرسن ونگر می گوید تیمش از دست دادن ونپرسی را فراموش کرده و از زمان خروج او به تعادل جدیدی رسیده است.

19. 5 کاربر از پست مفید FC@SADEGH تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مورینیو و قلعه نوعی و آرسن ونگر و یورگن کلوپ
    بازیکن محبوب
    CR7 ,wilshere,alex delpiero , شوان اشتایگر ,raul,totti,steven gerrard
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanySS_TehranRealMadrid

Delpiero

تشکر ها
    1,985
    تشکر شده 1,794 در 460 پست

ببخشید من تو بخش خصوصی هوادارای آرسنال میام پست مینویسما. اگه هم اجازه ندارم اینجا چیزی بنویسم پ.خ کنید من پاک کنم
    به نظر من رابین نباید تو این شرایط ، آرسنال رو ترک میکرد به خصوص که رفته تیم منچستر یونایتد. حتی اگه پاری سنت ژرمن هم میرفت اینقدر من منفور نمیشد.
    اما خب آرسنال همینه دیگه ؛ بازیکن میسازه تا بقیه ازش استفاده کنن. به نظر من اندیشه ی ونگر بیشتر از این که جام بگیره اینه که بازیکنای درجه اول رو به فوتبال تحویل بده. اگه این بازیکنای در حال حاضر مثل رابین بی وفایی نکنن یه روز ونگر دوباره به خط جام ها برمیگرده و جام قهرمانان رو میگره. جامی که ونگر با این جوونا بگیره ارزشش بیشتره از 9 تا جام قهرمانان رئال مادرید.
    من دیگه از سیاست تیم هایی مثل رئال مادرید بدم میاد که فقط میخوان با سرمایه ای که دارن بازیکنای تیما هایی مثل آرسنال و دورتمند رو بخرن. در کل دم آرسنال و ونگر گرم
    LEGENDARY

21. 4 کاربر از پست مفید icon تشکر کرده اند .

صفحه 61 از 63 نخستنخست ... 11515960616263 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)