Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 630
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال ܓܨܓ●۩ بحث و تبادل نظر توپخانه آرسنال فصل 2012/13 ۩•ܨܓܨ

با سلام خدمت همه توپچی های عزیز

::::

بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال فصل 2012/13

حرفهای خودمونی هواداران آرسنال و بحث و تبادل نظر درمورد دیدارهای این تیم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط GOLL : 06-04-2012 در ساعت 15:25

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

امروز تولد آرشاوین بوده . منم تولدشو تبریک میگم ایشالا که برگرده به خونش

3. 9 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    تمام بارسایی ها به خصوصLM

ArgentinaBarcelonaArsenal

تشکر ها
    1,752
    تشکر شده 1,972 در 382 پست

اِاِاِاِاِ!!!!
    با یه روز تاخیر منم تولد آرشاوین رو تبریک میگم!

5. 7 کاربر از پست مفید LEO JOON تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

با سلام

منم فرا رسیدن میلاد آرشاوین رو تبریک میگم

این همه میگیم میخوایم فلان بازیکن رو بخریم و این قدر لفت میدیم تا یکی دیگه میاد با یه پیشنهاد بالا اون فلان بازیکن رو میخره .
    مثلا همین ادن هازارد که این همه بحثش بود و میگفتیم آرسنال باید اونو بخره اما اینقد طول دادیم که چلسی داره میخرتش .

مشکل اصلی ما اینه که ما به همه میگیم که میخوایم کدوم بازیکن رو بخریم .
    و چون از اون جایی که آرسنال بازیکن های آینده دار رو انتخاب میکنه واسه خرید به نظر من تمام تیم ها منتظرن ببینن که ارسنال میخواد کدوم بازیکن رو بخره تا اونا با یه پیشنهاد نجومی بازیکن رو از چنگمون دربیارن ...

موندم این پودولسکی رو چجوری رقبامون تو هوا نزدنش
    یه روز خوب میاد ...

7. 9 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    تمام بارسایی ها به خصوصLM

ArgentinaBarcelonaArsenal

تشکر ها
    1,752
    تشکر شده 1,972 در 382 پست

چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟
    مگه آرسنال چیش از بارسا و رئال کمتره؟
    ماشالا طرفدارای آرسنالم کم نیستن فقط یه ذره به تیمشون کم لطفن نه؟تا فصل تموم شد آرسنالم تموم شد؟

9. 6 کاربر از پست مفید LEO JOON تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO JOON نمایش پست ها
    ماشالا طرفدارای آرسنالم کم نیستن فقط یه ذره به تیمشون کم لطفن نه؟تا فصل تموم شد آرسنالم تموم شد؟
    اینجا فعلا به علت کنکور و امتحانات بچچه ها کمی سوت و کور شده

اما دیگه بیش از حد اینجا سوت و کور شده؟

چرا نظر نمیدین خو ؟

این رابین که گفته بعدا ز یورو درباره ی موندن یا نموندن تو آرسنال تصمیم میگیرم
    اما خدایشش این فرمائلن خیلی گله چون از همین الان اعلام کرده که به آرسنال وفادار میمونه و تا پایان دوره ی بازیگریش تو فوتبال در آرسنال میمونه و منم واسه همین حرف فرمائلن آواتارمو به افتخارش عکس فرمائلن گذاشتم .

دمت گرم توماس فرمائلن.

یه بحث دیگه ای امروز خوندم این بود که ظاهرا فن پرسی گفته در کنار فابرگاس و افلای احساس راحتی میکنم و به نظر من چون هم دوتاییشون هم که بارسلونایی هستن احتمال رفتن فن پرسی به بارسلونا افزایش پیدا میکنه

اما اگه ارسنال بتونه افلای رو که بارسلونا میخواد بفروشتش رو جذب کنه احتمال موندن فن پرسی هم زیاد میشه

اما اگه بتونیم افلای رو بگیریم خیلی خوب میشه ها
    یه روز خوب میاد ...

11. 9 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390
    تشکر شده 2,517 در 487 پست

آرسنال

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO JOON نمایش پست ها
    تابستون باز شلوغ میشه من 10روز دیگه تازه شروع میشه امتحانتم گه همرو قبول شم خدا بخواد فوق رو بگیرم دیگه دربستم

WENGER 4 EVER

13. 7 کاربر از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

اخه ماجرا اینجاس که فعلا حواشی ارسنالم کم شده و متاسفانه ارسنال رو هیچ بازیکن بزرگی دست نزاشته
    حالا بزرگ نه اما کسی که حداقل بتونه به ساختار تیم کمک کنه
    اما در طرف مقابل چنگال های متععده که رو به ون پرسی تیز شده
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 7 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

سلام به همگي....
    امروز بازيهاي 2002 آرسنال رو ميديدم چه بازيكنهايي جدي اين ونگر از همون تركيب تا الان رو يه رنج تيم رو بسته اونم خلاقيت
    خوشم اومد !

دوما كي گفته اينجا سوت و كوره !اين چن تا بخش اضافه شده:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] كه اختصاصيه

بخش ارسنال هيچ وقت تو سكوت مطلق نيستبچه ها كم حرف شدن؟!!
    ولا هم كه صحبت اومدنش بود مربي سويداد گفته حفظش ميكنيم
    ونگر هر بازيكني كه قرضي مي فرسته تا به اين جا ميرسه كه نگهشون دارن چون خوب كار كردن برشون ميگردونه البته در صورتي كه واقعا خوب بوده باشن!

واي اگه آفلاي بياد بارسا نميدونه چه بازيكنيه كه حراجش كرده؟؟؟؟ من با اومدن يه هافبك هلندي كاملا موافقم
    خط حمله خوبه هافبك بايد تقويت بشه ..
    افلاي و ون پرسي ! ساير هافبك ها با افلاي راحت مچ ميشن به نظر نميرسه ونگر فصل ديگه بخواد سيستمشو عوض كنه و فقط داره بهترش ميكنه

آرشاوين كه ونگر چيزي درباره اش نگفته !چرا!؟شايد بعد يورو ...
    فابرگاس چن هفته پيش گفته من هنوزم هوادرا آرسنال هستم به رابين توصيه كرده بمونه و به آرسنال در گرفتن جام كمك كنه
    اين سسك هم تا چند سال ديگه برميگرده فرت و فرت تو مصاحبه هاش از آرسنال ميگه و تو هر بحثي از باشگاه نظر ميده اينا يعني هنوزم ارسناليه

راستي از تاپيك هاي ديگه هم استفاده كنيد [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بريد و هر چيز جالبي از بازيكنها و ونگر يا هواداراي تيم هست رو بزنيد تويتر هاي آرسنالي ها هميشه فعاله (خيلي بچه هاي باحالي هستن)
    مطلبي رو ديد بزنيد همين تاپيك
    بعد ، از اين هم يه تاپييك واسه نقل و انتقالاي تيم باز شده
    اخبار تيم و نظر سنجي و نمره دهي هم بعدا زده ميشه
    كه ما هرچي ميگيم كسي درباره ي تاپيكهايي كه قراره تو بخش ارسنال زده بشه نظري داره بگه !كه هيچكس نميگه !چراش هم نمي دونم !مطمئم كسي هم جواب اين قسمت از حرفهامو نميده%

در كل اميدوارم فصل امتحانات به خير بگذره و 2باره خوش بگذرونيم تا امتحانهاي ترم بعد
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

17. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

منم تولد آرشاوين رو بعد از چند روز تبريك ميگم اميدوارم دوباره به تيم آرسنال برگرده چون بازيكن خلاقي هستش
    سوت و كوري اينجا يكي از دلايلش ميتونه نقل و انتقالات باشگاه هم باشه كه فعلا هيچ خبر مهمي نيست

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

19. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

يه خبر از ون پرسي:

ون پرسی: صحبت های هانری به من نیرو بخشید
    مهاجم برجسته هلندی از مهاجم پیشین توپچی ها مشورت گرفته است
    رابین ون پرسی فاش کرد که تیری هانری هم تیمی سابق او در آرسنال هنوز هم الهام بخش اوست.
    ون پرسی در این فصل بهترین گلزن لیگ برتر و بهترین بازیکن سال لیگ برتر شد و پیش از ترک لندن برای حضور در اردوی تیم ملی هلند برای حضور در بازی های یورو 2012 با مهاجم فرانسوی صحبت کرده است. هانری کهنه کار پیام امیدبخشی به ون پرسی داده است که مهاجم آرسنال را به ذهن خود سپرده است. ون پرسی می گوید:
    " تیری به من چیزهایی در مورد مسابقات بزرگی که به عنوان یک بازیکن در آن حضور پیدا می کنیم گفت. من این فصل 60 بازی انجام داده ام و حتی یک مسابقه از لیگ را از دست نداده ام."
    " اما اکنون در بازی های دوستانه ملی هستم اما تیری به من گفت بسیاری از این بازی ها تنها برای حفظ فرم خود و انجام وظیفه ات هست و لحظات بزرگی فرا می رسد که من باید در مورد مسابقات بزرگ تصمیم بگیرم."
    " من با او موافقم و شنیدن این صحبت ها خوب بود. برای من لحظه ی بزرگ بعدی بازی مقابل دانمارک در اوکراین است."
    در آن بازی ون پرسی با هم تیمی سابق خود نیکلاس بنتنر روبرو خواهد شد. گروه هلند گروه بسیار سختی است که پرتغال و آلمان نیز در آن حضور دارند.
    " من به تمرین سخت برای حضور در تورنمنت های بزرگ عادت کرده بودم اما اکنون دیگر نه. من تجربه ی لازم از سال های قبل و حضور در آرسنال را دارم و اکنون می توانم به فصل خوبم با باشگاهم انگه کنم."
    در سال های قبل ون پرسی دچار مصدومیت های مداوم بود اما فصل گذشته او کیلومترها از دیگر بازیکنان لیگ برتر پیش افتاد.
    " آمارها همه چیز را نمی گویند اما ثابت می کنند که من آمادگی جسمانی خوبی در آرسنال و لیگ برتر داشته ام. من احساس آمادگی بیشتری نسبت به قبل دارم و به زمان برای حضور در هر بازی نیازی ندارم."
    بازیکن هلندی در مورد آینده ی خود هنوز تصمیمی نگرفته است و هنوز اعلام نکرده است که فصل آینده در چه تیمی بازی می کند تا این تورنمنت به پایان برسد. او از راهی که در آرسنال زیر نظر آرسن ونگر پیموده است خوشحال است.
    " ما هر دو متعهد شدیم که تا پایان بازی های یورو در این مورد صحبتی نکنیم. می توانید نگاه کنید که آرسنال هم همین گونه رفتار می کند و مطابق مذاکراتمان باشگاه نیز صحبتی نکرده است زیرا ما روی این مورد با هم صحبت کردیم و قرار شد بدان عمل کنیم."
    این صحبت ها مشخص می کند ون پرسی و ونگر در این تابستان باز هم با هم صحبت خواهند کرد. سرمربی فرانسوی نیاز دارد چند نام بزرگ برای افزایش امیدهای آرسنال برای تصاحب جام به تیم خود اضافه کند. این مهم ترین نکته از دید ون پرسی است که از حضور در لندن خوشحال است و در چشم انداز خود می خواهد قهرمانی به دست بیارود.
    حداقل ون پرسی هنوز مطمئن است که استقبال گرمی در شمال لندن از وی خواهد شد اما بر خلاف دستاوردهای او در لیگ برتر در تیم ملی این روزها بحث بر سر او و هانتلار شکل گرفته است. هانتلار بهترین گلزن در آلمان بوده است و او در اظهاراتش مدعی است که باید جای ون پرسی بازی کند. ون پرسی در 64 بازی ملی 26 گل به ثمر رسانده است و هانلتار در 52 بازی ملی 31 گل و برت ون مارویک در این زمینه با مشکل روبروست.
    ون پرسی می گوید:" هانتلار یک مهاجم واقعی است. او به عنوان یک گلزن واقعاً پیشرفت کرده است. اما من در هشت سال گذشته در آرسنال ثابت کرده ام که می توانم در نقش مهاجم نوک نیز خوب بازی کنم. فکر می کنم ما هر دو شماره 9 های خوبی هستیم."
    ون پرسی حتی موافقت کرده است که شماره 9 به هانتلار برسد.
    " انتخاب اول با من بود و در جام جهانی من شماره 9 را برداشتم. اکنون تصمیم گرفته ام با شماره 16 بازی کنم که روز تولد پسرم شکیل است. در آرسنال شماره 10 را دارم که روز تولد دخترم دینا است."
    " فقط بدین خاطر که مردم به این موضوع نگاه می کنند باید بگویم نگرانی ای وجود ندارد. من احساس می کنم آن شماره ها برای من شانس بیشتری می آورند. می دانم در بعد ملی در این مورد صحبت هایی وجود دارد اما من نگران چیزی نیستم."
    " احساس بهتر و قوی تر نسبت به قبل دارم و این به لطف فصل خوبم در آرسنال است. بیش از تمامی بازیکنان در لیگ برتر دویدم و بیش از همه گلزنی کردم و ساعات بیشتری نسبت به سایر بازیکنان در آرسنال تمرین کردم."
    " بدون نگرانی به یورو می روم."
    .................................................. .................................................. .................

هلند 6-0 ایرلند شمالی

گل ها:

11: رابین فان پرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــی
    15:وسلی اشنایدر
    29:دوباره رابین فان پرســـــــــــــــــــی
    37:افلای
    52:افلای
    78:ولار
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

21. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)