Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

پیش فرض جورج بست آمده بود تا کرایوف را خوار کند...

همانطور که هواداران جورج بست تایید میکنن در سال 1976 در حالی که او در سن 30سالگی روزهای خوبش را پشت سر گذاشته بود به الکل ا عتیاد پیدا کرده بود و از یونایتد اخراج شده بود فقط سایه ای از نابغه ی دریبل زن نابغه ای سابق بود...
    در این سال جورنالیست هلندی برف ندرلوف بخاطر بازی هلند و ایرلند شمالی در مرجله مقدماتی جام جهانی به انگلیس سفر کرد تا گزارشی از جورج بست تهیه کند.
    ندرلوف به لندن سفر کرد تا بست را در بازی تیم باشگاهیش فولام در مقابل سائوثهمپتون تماشا کند.بعد از اتمام نود دقیقه ندرلوف به اندازه کافی بازی اورا تماشا کرده بود.ندرلوف نوشت:بست یک ستاره نابود شده است.اما پس از مدتی کوتاه از حرفهایش پشیمان شد...
    چندصد مایل آن طرف تر جورنالیس بریتانیایی بیل الیوت به همراه تیم ملی ایرلند در حال سفر به استادیومی بود که باید در آن به ملاقات کنند.کاپیتان تیم ملی هلند یوهان کرایوف بود که در آن سال به بهترین بازیکن بود الیوت از بست پرسید آیا فکر میکنی کرایوف از تو بهتر است؟
    بست در جوابش خندید و گفت:کرایوف بهترین بازیکن است؟درای شوخی میکنی؟...... من در اولین فرصتی که پیش بیاید به او لایی خواهم زد.
    در ادامه گزارشات الیوت آمده:پنج دقیقه پس از گذشت بازی جورج بست در سمت چپ صاحب توپ شد بجای اینکه به سمت دروازه حریف حرکت کند به طرف عقب برگشت و پس از دریبل زدن سه بازیکن هلندی به کرایوف رسید دوبار خودش را این ور و آن ور کرد و پس از آنکه دوبار پیاپی توپ را از بین پاهای کرایوف رد کرد مشتش را به نشانه ی پیروزی بلند کرد.فقط تعداد کمی از ما میدانیم که حرکت او واقعا چه معنایی میدهد.
    کرایوف بهترین بازیکن دنیاست؟فقط آدم های احمق در آن بعد از ظهر چنین تصوری داشتند.
    با وجود این که ازین صحنه ی تاریخی ویدئویی وجود ندارد خود ندرلوف اعتراف کرد که جورج بست در آن شب باور نکردنی بود و باعث شد تا تیم کوچک ایرلند شمالی در مقابل بهترین تیم دنیا به تساوی 2-2 برسد.او گفت:در پایان بازی من به چشمان سر مربی آن موقع هلند یان زوارتکروز نگاه کردم و سرد ترین نگاه را در تمام عمرم دیدم.شاید بهتر بود قبل از بازی به او نمیگفتم که نگرانی ای در مورد جورج بست وجد ندارد!!!

2. 5 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

دو نکته به ذهن من رسید :
    1- خب کرایف پستش دفاع کردن نبوده یعنی تخصصی تو دفاع کردن نداشته پس اگه دریپل خورده دلیل نمیشه از دریپل زننده کوچک تر باشه
    2-مگه فیلم هندیه که یک نفر بتونه 3 تا بازیکن رو دریپل بزنه بعد دوبار به کرایف لایی بندازه و بعد هم وسط زمین ادا در بیاره.ما هم به شدت باور کردیم.
    جالب بود.

4. 4 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    دو نکته به ذهن من رسید :
    1- خب کرایف پستش دفاع کردن نبوده یعنی تخصصی تو دفاع کردن نداشته پس اگه دریپل خورده دلیل نمیشه از دریپل زننده کوچک تر باشه
    2-مگه فیلم هندیه که یک نفر بتونه 3 تا بازیکن رو دریپل بزنه بعد دوبار به کرایف لایی بندازه و بعد هم وسط زمین ادا در بیاره.ما هم به شدت باور کردیم.
    جالب بود.
    2 نكته اي كه به ذهنت ميرسه مهم نيست ! مهم اينه كه اين واقعه اتفاق افتاده !
    مثلا اگه از كريس قبل الكلاسيكو بپرسن قبول داري مسي بهترين بازيكن جهانه و بگه دارين شوخي ميكنين ؟!؟ بعد بگه تو بازي بهش لايي ميزنم ! بعدش تو بازي 2تا لايي بهش بزنه يعني تحقير كامل ! و البته اگه مسي همين كارو بكنه ! يعني ميخوام بگم اينكه ميگي كرايوف مدافع نبوده هيچ ربطي نداره و در هر صورت تحقير آميزه
    من كاري ندارم كه تو خيلي فيلم هندي نگاه ميكني و ميدوني هميشه چطوري اتفاقاتي توش ميفته ! مهم اينه كه اين ماجراي جالب رو خيلي از فوتبال دوستان ميدونستند و مهم نيست تو باور كني يا نه !
    جرج بست يك اسطوره بزرگ هست كه نابغه تكنيك و دريبل زني هست و اينو حتي پله كه يه زمين كامل رو دريبل ميكرد گفته ! خواهشا باز نياي بگي مدافعي ضعيف بودن و .... چون از اين بحثها زياد كرديم ! جرج بست به خاطر اينكه هميشه اهل تفريح و البته مصرف الكل بود به اون جايگاه واقعي كه لايقش بود نرسيد وگرنه تو زمان اوجش نابغه بود. اعتماد به نفس فوق العاده اي داشت....

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

6. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

ولی مسی یه بازیکن رو هیچ وقت 2بار لایی نداده.... من هدفم بحث نیست..ولی چندتا بازی کرایوف رو دیدی ؟
    یا اصلا بازی بست رو دیدی ؟
    رکورد 6 گل در یه بازی تو لیگ اروپا رو داره... مسی هم که 5 تا گل تو لیگ قهرمانان اروپا رو داره اما رکورد اصلی متعلق به بست هست. لطفا درباره اسطوره ما درست صحبت کن!
    ویرایش توسط danteiv : 05-24-2012 در ساعت 15:10

8. 3 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط danteiv نمایش پست ها
    وقتی مسی یه بازیکن رو هیچ وقت 2بار لایی نداده.... من هدفم بحث نیست..ولی چندتا بازی کرایوف رو دیدی ؟
    یا اصلا بازی بست رو دیدی ؟
    رکورد 6 گل تر یه بازی تر لیگ اروپا رو داره... مسی هم که 5 تا بیشتر گل تو لیگ قهرمانان اروپا رو داره اما رکورد اصلی متعلق به بست هست. لطفا درباره اسطوره ما درست صحبت کن!
    دوست عزیز من بازی های خدای بارسلونا یعنی کرایوف رو زیاد دیدم.شاید تنها کسی که قابل مقایسه تو تاریخ با کرایف باشه یکی مسی هست یکی مارادونا.رکورد زدن ملاک نیست اگه قرار بود یک بازیکن با رکورد زدن بهترین باشه تا فصل قبل باید گردمولر بهترین بازیکن تاریخ میشد ولی دیدیم که همه رکورد ها برای شکستن هستن و هیچ رکوردی باعث نمیشه یک بازیکن بزرگ بشه.بزرگی یک بازیکن به دریپل زدن و رکورد شکوندن نیست.البته خیلی ها اینو قبول نمیکنن ولی حقیقت اینه که بازیکنی که اخلاق نداره هیچ جایی در تاریخ فوتبال نداره حالا فرق نمیکنه بست باشه یا رونالدو یا مارادونا.درضمن رکورد مسی با بست قابل مقایسه نیست چون لیگ قهرمانان با لیگ اروپا قابل مقایسه نیست.بست تو رکورد هم حرفی برای گفتن نداره پس لطفا با کرایف افسانه ای کنار هم نذاریدشون
    ویرایش توسط spiderkiller : 05-24-2012 در ساعت 15:14

10. 2 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

دوست عزیز من بازی های خدای بارسلونا یعنی کرایوف رو زیاد دیدم.شاید تنها کسی که قابل مقایسه تو تاریخ با کرایف باشه یکی مسی هست یکی مارادونا.رکورد زدن ملاک نیست اگه قرار بود یک بازیکن با رکورد زدن بهترین باشه تا فصل قبل باید گردمولر بهترین بازیکن تاریخ میشد ولی دیدیم که همه رکورد ها برای شکستن هستن و هیچ رکوردی باعث نمیشه یک بازیکن بزرگ بشه.بزرگی یک بازیکن به دریپل زدن و رکورد شکوندن نیست.البته خیلی ها اینو قبول نمیکنن ولی حقیقت اینه که بازیکنی که اخلاق نداره هیچ جایی در تاریخ فوتبال نداره حالا فرق نمیکنه بست باشه یا رونالدو یا مارادونا.
    منم نگفتم که چون 6 گل زده بهترین بازیکن تاریخه!
    اولا که کرایوف تو هلند بازی میکرد اما بست ایرلند خوب اینا باهم قابل مقایسه نیستن!
    ثانیا همون طور که دوستمونم گفت بست به چیزی که مستحقش بود نرسید و مقصر هم خودش بود اما حداقل به کرایف ثابت کرد که چه توانایی داره.
    خواهش میکنم درباره مارادونا حرف نزن!
    همه هانری رو واسه گلی که با دست زد سرزش کردن...اما گل کثیف مارادونا به انگلیس که ناجوان مردانه زدن رو بعضی کشور ها که به خاطر جریان سیاسی با انگلس بد هستن رو بزرگ کردن.
    من اون بازی رو کامل دیدم...انگلستان کاملا بهتر بازی کرد و گل دست کثیف مارادونا باعث حذفشون شد.
    مسی هم که هنوز افتخاری با تیم ملی کسب نکرده. از این لحاظ شاید با مسعود شجاعی خودمون فرقی نداشته باشه! البته گفتم در تیم ملی.

12. 3 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

منظورم اینه که کرایوف تو هلند بود و تونست به افتخار برسه چون هلند بدون کرایوف هم قوی بود
    یه طوری میگی انگار آرژانتین تیم دسته سه ایرانه! اون همه ستاره و ... لابد ژاوی اینیستا رو هم میخواد که بهش پاس بدن!
    همین کریس تو پرتقالم خودشو ثابت کرده... همه میدونن پرتقال از آرژانتین کمتر مهره داره
    ولی تفاوت سطح ایرلند شمالی کجا و هلند کجا !
    تو داری ایرلند شمالی رو با آرژانتین مقایسه میکنی ؟ :-)) واقعا متاسفم...
    و متاسفم که مثل صداو سیما فوتبال رو با سیاست قاطی میکنین!
    نمیدونم اخبار ورزشی فوتبال انگلیس چه ربطی به سیاست داره که نمیگن !
    شما هم بشینید به به و چه چه کنید که دست خدا بوده! که همین جمله یه کفر مطلقه!

در ضمن افتخارات تیم ملی ربطی به یه بازیکن نداره.فوتبال یه بازی تیمی هست...
    نمونه بارز حذف بارسا و ئال که مثلا بهترین بازیکن هارو دارن..
    اما
    ز عمل کار برآید!
    ویرایش توسط danteiv : 05-24-2012 در ساعت 15:41

14. 4 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم/هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    محمد

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    1,718
    تشکر شده 1,450 در 307 پست

داداش بحث رو به حاشیه نکش.بیا وسط افتخارات جورج بست رو بگو ما هم افتخارات کرایوف رو میگیم تا ببینیم کی تونسته کی رو خوار کنه.
    دلیل بزرگی هلند هم به خاطره وجوده بزرگانی مثله کرایوف توی تیم ملی هلند بوده.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    messi capità del Barça

16. 4 کاربر از پست مفید footballking12 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط footballking12 نمایش پست ها
    داداش بحث رو به حاشیه نکش.بیا وسط افتخارات جورج بست رو بگو ما هم افتخارات کرایوف رو میگیم تا ببینیم کی تونسته کی رو خوار کنه.
    دلیل بزرگی هلند هم به خاطره وجوده بزرگانی مثله کرایوف توی تیم ملی هلند بوده.
    اولشم گفتم نمیخوام بحث کنم ولی کسی ج بده منم ج میدم
    افتخارات تیمی رو به یه بازیکن لغب ندید. همین مسی مثال بارز !
    تو بارسا میگن بهترین بازیکن تاریخ! ولی تو آرژانتین میگن هافبک نداره تغذیه بشه!
    پس خودتونم نقش هم تیمی ها رو انکار نمیکنین!

18. 2 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

دوست عزیز داری همه چیز رو با هم قاطی میکنی.اخه اصلا رونالدو کجای بحث ما بود؟ حتما باید اسم اونو بیاری تا منم یک چیزی بگم تایپیک رو ببندن؟ نه دوست عزیز.بازیکنی که تو کشور خودش هو میشه نتونسته خودش رو ثابت کنه.اون کلمه دست خدا هم معنای فلسفی داره.انگلستان همواره همه کره زمین رو میخواد و شکست دادن اونا به صورت نظامی غیر ممکن بود برای همین وقت تو اون جنگ مارادونا تونست انگلیس پر مدعا رو شکست بده بهش لقب دست خدا دادن چون به اعتقاد اونا خدا باعث شکست انگلیس شد.کاملا مشخص بود چون چیزی طول نکشید که انگلیس در جنگ نظامی هم از ارژانتین تقریبا شکست خورد.شما به این میگی کفر که مردم یک نفر رو به خاطر عنایت خدا ،دست خدا صدا میزنن؟ من هم متاسفم برای این طرز تفکر.اگه بخوایی ارژانتین و فدراسیونش رو با قدرت های امروزه جهان مقایسه کنی تفاوت ارژانتین و هلند یا اسپانیا مثل همون تیم لیگ دسته سه ایرانه با یک تیم لیگ برتری.درضمن مسی نیازی به ثابت کردن خودش نداره چون گرفتن سه توپ طلای متوالی خودش نشان دهنده بزرگی این بازیکن هست.
    خواهشن درباره بریتانیای کبیر و کسانی که فوتبال رو به مردم کره زمین معرفی کردن و ... حرف نزنید.
    آمار گلزنی کریس تو تیم ملی همه چیز رو ثابت میکنه!
    گل با دست یه حرکت غیر ورزشیه ! حضرت محد بعد از فتح مکه چیکار کرد؟
    میتونست همه رو قتل و عام کنه ولی چون یه کار غیر اخلاقی بود انجامش نداد در صورتی که همونا یارانش رو کشته بودن. حالا میگی چه ربطی داره... ولی یکم استدلال میخواد.
    تا صبح درباره افتخارات کرایوف حرف بزنید ولی تحقیرش هیچ وقت پاک نمیشه.

کلام آخر دوستان
    من بهتون حق میدم که از اسطوره خودتون دفاع کنید و این یه چیز منطقی هست
    هر کسی اسطوره باشگاهش رو دوست داره و بهش احترام میذاره.
    ولی این اتفاق افتاده و بستگی به برداشت هر کس داره.
    شما میتونید اونو تحقیر ندونید و ما میدونیم.
    قضاوت با خواننده خواهد بود. هیچ کدوم از ما نمیتونیم عقیده خودمون رو بر دیگری غالب کنیم
    دعوا هم که نداریم! روی همتونم میبوسم

20. 2 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)