Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 41 , از مجموع 41
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

پیش فرض جورج بست آمده بود تا کرایوف را خوار کند...

همانطور که هواداران جورج بست تایید میکنن در سال 1976 در حالی که او در سن 30سالگی روزهای خوبش را پشت سر گذاشته بود به الکل ا عتیاد پیدا کرده بود و از یونایتد اخراج شده بود فقط سایه ای از نابغه ی دریبل زن نابغه ای سابق بود...
    در این سال جورنالیست هلندی برف ندرلوف بخاطر بازی هلند و ایرلند شمالی در مرجله مقدماتی جام جهانی به انگلیس سفر کرد تا گزارشی از جورج بست تهیه کند.
    ندرلوف به لندن سفر کرد تا بست را در بازی تیم باشگاهیش فولام در مقابل سائوثهمپتون تماشا کند.بعد از اتمام نود دقیقه ندرلوف به اندازه کافی بازی اورا تماشا کرده بود.ندرلوف نوشت:بست یک ستاره نابود شده است.اما پس از مدتی کوتاه از حرفهایش پشیمان شد...
    چندصد مایل آن طرف تر جورنالیس بریتانیایی بیل الیوت به همراه تیم ملی ایرلند در حال سفر به استادیومی بود که باید در آن به ملاقات کنند.کاپیتان تیم ملی هلند یوهان کرایوف بود که در آن سال به بهترین بازیکن بود الیوت از بست پرسید آیا فکر میکنی کرایوف از تو بهتر است؟
    بست در جوابش خندید و گفت:کرایوف بهترین بازیکن است؟درای شوخی میکنی؟...... من در اولین فرصتی که پیش بیاید به او لایی خواهم زد.
    در ادامه گزارشات الیوت آمده:پنج دقیقه پس از گذشت بازی جورج بست در سمت چپ صاحب توپ شد بجای اینکه به سمت دروازه حریف حرکت کند به طرف عقب برگشت و پس از دریبل زدن سه بازیکن هلندی به کرایوف رسید دوبار خودش را این ور و آن ور کرد و پس از آنکه دوبار پیاپی توپ را از بین پاهای کرایوف رد کرد مشتش را به نشانه ی پیروزی بلند کرد.فقط تعداد کمی از ما میدانیم که حرکت او واقعا چه معنایی میدهد.
    کرایوف بهترین بازیکن دنیاست؟فقط آدم های احمق در آن بعد از ظهر چنین تصوری داشتند.
    با وجود این که ازین صحنه ی تاریخی ویدئویی وجود ندارد خود ندرلوف اعتراف کرد که جورج بست در آن شب باور نکردنی بود و باعث شد تا تیم کوچک ایرلند شمالی در مقابل بهترین تیم دنیا به تساوی 2-2 برسد.او گفت:در پایان بازی من به چشمان سر مربی آن موقع هلند یان زوارتکروز نگاه کردم و سرد ترین نگاه را در تمام عمرم دیدم.شاید بهتر بود قبل از بازی به او نمیگفتم که نگرانی ای در مورد جورج بست وجد ندارد!!!

2. 5 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط danteiv نمایش پست ها
    از همه دوستان معذرت میخوام که بحثم با بعضی ها به حاشیه رفت... اما واقعا نمیتونستم جلوی احانت بعضی ها خاموش باشم!
    من 23 سالمه و از ده سالگی منچستری بودم و این تیم رو از هر چیزی که تو دنیا وجود داره بیشتر دوست دارم
    قلب من برای این تیم و اسطوره هاش میتپه... بازم از همه بچه ها به جز بعضی ها معذرت میخوام..

امیدوارم این تایپک کمک کرده باشه دوستای منچستری ما با اسطوره خودشون بیشتر آشنا بشن..
    داداش کارت درسته بعضی ها فوتبال را فقط تو قهرمانی و جام گرفتن میدونن از جوانمردی و غیرت چیزی نمیدونن
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)