Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

پیش فرض جورج بست آمده بود تا کرایوف را خوار کند...

همانطور که هواداران جورج بست تایید میکنن در سال 1976 در حالی که او در سن 30سالگی روزهای خوبش را پشت سر گذاشته بود به الکل ا عتیاد پیدا کرده بود و از یونایتد اخراج شده بود فقط سایه ای از نابغه ی دریبل زن نابغه ای سابق بود...
    در این سال جورنالیست هلندی برف ندرلوف بخاطر بازی هلند و ایرلند شمالی در مرجله مقدماتی جام جهانی به انگلیس سفر کرد تا گزارشی از جورج بست تهیه کند.
    ندرلوف به لندن سفر کرد تا بست را در بازی تیم باشگاهیش فولام در مقابل سائوثهمپتون تماشا کند.بعد از اتمام نود دقیقه ندرلوف به اندازه کافی بازی اورا تماشا کرده بود.ندرلوف نوشت:بست یک ستاره نابود شده است.اما پس از مدتی کوتاه از حرفهایش پشیمان شد...
    چندصد مایل آن طرف تر جورنالیس بریتانیایی بیل الیوت به همراه تیم ملی ایرلند در حال سفر به استادیومی بود که باید در آن به ملاقات کنند.کاپیتان تیم ملی هلند یوهان کرایوف بود که در آن سال به بهترین بازیکن بود الیوت از بست پرسید آیا فکر میکنی کرایوف از تو بهتر است؟
    بست در جوابش خندید و گفت:کرایوف بهترین بازیکن است؟درای شوخی میکنی؟...... من در اولین فرصتی که پیش بیاید به او لایی خواهم زد.
    در ادامه گزارشات الیوت آمده:پنج دقیقه پس از گذشت بازی جورج بست در سمت چپ صاحب توپ شد بجای اینکه به سمت دروازه حریف حرکت کند به طرف عقب برگشت و پس از دریبل زدن سه بازیکن هلندی به کرایوف رسید دوبار خودش را این ور و آن ور کرد و پس از آنکه دوبار پیاپی توپ را از بین پاهای کرایوف رد کرد مشتش را به نشانه ی پیروزی بلند کرد.فقط تعداد کمی از ما میدانیم که حرکت او واقعا چه معنایی میدهد.
    کرایوف بهترین بازیکن دنیاست؟فقط آدم های احمق در آن بعد از ظهر چنین تصوری داشتند.
    با وجود این که ازین صحنه ی تاریخی ویدئویی وجود ندارد خود ندرلوف اعتراف کرد که جورج بست در آن شب باور نکردنی بود و باعث شد تا تیم کوچک ایرلند شمالی در مقابل بهترین تیم دنیا به تساوی 2-2 برسد.او گفت:در پایان بازی من به چشمان سر مربی آن موقع هلند یان زوارتکروز نگاه کردم و سرد ترین نگاه را در تمام عمرم دیدم.شاید بهتر بود قبل از بازی به او نمیگفتم که نگرانی ای در مورد جورج بست وجد ندارد!!!

2. 5 کاربر از پست مفید danteiv تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

فدای همتون بشم که هیچوقت یه بحث درستی نکردین اینجا
    همیشه حاشیه و تعصب
    یکی نیست قبول کنه که کدومشون بهترن(البته اینو بگم همه ما یه هوادار هستیم نه کارشناس فوتبال)
    پس بهتره قبل از زدن تاپیک کمی فکر اینجاهاش هم بکنیم که بحث به حاشیه میره.
    از نظر اخلاقی میگم کرایف بهتره/افتخارات هم دوستان گفتن که درسته کرایف بیشتره ولی اینو قبول کنین که بست زودتر فوتبال ُ کنار گذاشت و بعدش مربیگری هم نکرده/برعکس کرایف

در سال ۱۹۹۹، کرایف در یک رای گیری که توسط فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال انجام شد بعد از پله، به عنوان دومین بازیکن قرن انتخاب شد. وی همچنین در رای گیری دیگری که توسط نشریهٔ فرانس فوتبال انجام شد به عنوان سومین بازیکن برتر تاریخ برگزیده شد
    خُب اینم یه آمار دقیق

من که هوادار یونایتد هستم از بست باید خوشم بیادولی کرایف....

جورج بست هافبک کناری بوده([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])
    پست بازی کرایف کجا بوده دقیقا؟

4. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

کسایی که هنوز نمیدونن کرایف یک تنه تیم هلند رو تا فینال جام جهانی میاره و بار ها مرد سال اروپا و جهان میشه رو با یه بازیکن که فقط تونسته توی باشگاه خودش درخشش داشته باشه مقایسه کنه دیگه ...
    چرا داداش همه میدونن کرایوف کار های بزرگی کرده و قطعا نامش بیشتر از بست بر سر زبان هاست و شاید کسانی باشند که تا حالا نام بست رو هم نشنیدن

دوستانتون خواستن افتخارات بست رو بدونن و من هم گذاشتم که خودت هم میدونی بست در تیم ایرلند بازی میکرده تیمی که جز تیم های درجه پایین اروپا محسوب میشده حالا چه توقعی داری که بتونه در عرصه بین المللی افتخاری کسب کنه

حتی یک بار هم بهترین بازیکن اروپا شده
    و از نظر هوش نبوغ سطح بالایی داشته اینو من یا طرفدارای متعصب یونایتد نمیگیم بعد هم بست تو سن 27 یا 28 سالگی فوتبالش دیگه تموم شده بود به خاطر مصرف مشروبات الکلی و خوشگذرانی های زیاد باعث شد تا یک نابغه خیلی زود از فوتبال محو بشه و کسی اونو نشناسه

Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

بله درسته پس بریم سراغ دو تا مثل هم بگردیم برای بحث
    یکی هافبک کنار /یکی مهاجم/کجای دنیا این دو تا پست ُ با هم مقایسه میکنن؟!

8. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

آقا امسال نه منچستر خوب بود نه بارسا
    کل کل برای چیه؟!
    خُب اگه آمارهای جهانی قبوله که بحث کردن نداره
    دیگه تعصب و خوشم میاد از این بازیکن حرف دیگه ای هستش
    آمارهای قبلا هم فکر کنم اعتبارش بیشتر باشه نسبت به صحبتهای ما
    بازم این حرف زد/اصلا کرایُف بهترین بازیکن خب مشخصه که جز بهترین ها بوده دیگه این کارها نمیخواد که انجام بدیم
    دیگه فعلا چیزی نمیاد بگم
    تا دوستان نظرشونُ بدن

10. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

من اطلاعاتم راجب به بست کامل نیست پس نظر کامل رو نمی تونم بدم.
    به طور خلاصه دوباره می گم هرچی که راجب بست میدونم می گم.
    بست زمانی که در یونایتد بود یه نابغه تمام عیار بود.یه بازیکن فوق العاده که هم هوش بالایی داشت هم تکنیک بالایی.چیزی که هر هافبکی باید داشته باشه و به جرعت می تونم بگم بست یه بازیکن کامل بود ولی متاسفانه خودش خوذشو نابود کرد با رفتن به سراق مشروبات الکلی......
    و وقتی دوباره به یونایتد برگشت دیگه خبری از اون نابغه نبود.

در کل باید بگم بست فوق العاده بود و آمارش به عنوان یهWinger عالیه.
    به نظرم مقایسه بست با کرایف درست نیست.کرایف مهاجمه و بست یه هافبکه.
    این مقایسه مثل این می مونه که بیایم اوزیل رو با رونالدو مقایسه کنیم.رونالدو 46 گل زده واوزیل 4گل!!!!
    ولی اگه هم مقایسه ای باشه باید بگم اگه بست مثل کرایف یه مهاجم بود و به مشربات الکلی دچار نشده بود بست می تونست افتخاراتی مثل کرایف یا بهتر کسب کنه.
    هر پستی رو باید به پست خودش مقایسه کرد

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-25-2012 در ساعت 11:20

12. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    نه اقا چی قابل مقایسه نیستن.کرایف که مهاجم نوک نبوده.کرایف بیشتر پشت مهاجم نوک بازی میکرد یک چیزی تو مایه های سسک فابرگاس که الان تو بارسا بازی میکنه.تو تیم هلند هم هافبک تهاجمی بوده.مثل مسی که هافبک تهاجمی هست.فکر کنم دوتا هافبک رو بشه با هم مقایسه کرد
    بله میشه مقایسه کرد
    ولی اگه یه پست باشن/نه هر کدومشون یه قسمتی
    پشت مهاجم یا یا هافبک تهاجمی
    بست هم هافبک کنار
    خیلی با هم تفاوت دارن

حالا اگه تونستی بیا با هم مقایسه کن تا ما هم بدونیم ......
    ما یه فرم ارزشیابی بازیکن داریم که معیارهایی داره از جمله:
    دریبلینگ
    پاس و حمایت
    حمله 1 در مقابل 1
    دفاع 1 در مقابل 1
    شوت / تمام کردن
    هماهنگی
    سرعت واکنش
    مهارتهای ذهنی و اجتماعی

که اینها هم شامل مواردی میشه که میتونی کاملشُ ببینی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

یک جوری میگید مشروبات الکلی انگار میگید مصدومیت باعث بازنشستگیش شد.یک بخشی از بهتر بودن یک بازیکن نسبت به یکی دیگه ظرفیت داشتنه.این بابا ظرفیت خوب بودن رو نداشته برای همین رو اورده به مشروبات الکلی کسی که وادارش نکرده.این که بگیم چون اون الکلی بوده پس نمیشه با کرایف مقایسه اش کرد کلا غلطه.اون اگه میخواست بهترین بازیکن بشه باید خودش رو حفظ میکرد پس الان که نکرده توی اولین مورد که اخلاق هست از کرایف عقب میوفته و این یعنی در سطح یک بازیکن حرفه ای و اسطوره شدن نبوده.

این از اون حرفاست.!!!!
    بله مشروبات الکلی آدمو نابود می کنه.مخصوصا اگه معتادش بشی.و وقتی معتادش بشی روز به روز مصرف آدم بیشتر میشه.و همین مصرف بیشتر باعث نابودی میشه که بست دچارش شد و خودشو نابود کرد متاسفانه.
    و آقا شهریار اینی که بگی ظرفیت خوب بودن نداشته برمی گرده به اینکه هیچ اطلاعاتی نسبت به بست نداری یا اصلا نمی شناسیش.
    چون هرکسی بست رو میشناسه میدونه یه نابغه تمام عیار بوده.
    من بااینکه اطلاعاتم نسبت به بست کامل نیست ولی میدونم که یه نابغه تمام عیاره.

شایدم کسی وادارش کرده باشه به مشروبات الکلی.
    ما نمی گیم نمیشه کرایف رو با بست مقایسه کرد ما می گیم باید هرپستی رو با پست خودش مقایسه کرد.
    و همین طور داریم می گیم که مشروبات الکلی باعث نابود شدن این ستاره شد.

HALA MADRID

16. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

دوست عزیز من به شخصه بازی بست رو ندیدم که بخوام مقایسه کنم ولی اگه نظر من رو بخوایی به همه موارد بالا غیر از دفاع و سرعت بدنی به کرایف 9.5 از 10 میدم چون واقعا بازیکن کاملی بود به سرعتش 8 و به دفاعش 6 میدم.اما اصلا هیچ نظری ندارم که بست چه طوری بوده
    بحث دیگه اینجا تموم میشه فکر کنم
    خودت میگی که بازی بست ُ ندیدی
    پس حرفی نمیمونه
    بقیه هم فکر نکنم دیده باشن نظر میدن

18. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

دوستان من دیگه نظری ندارم.هرکاری می تونستم برای کمک به دوستان انجام دادم ولی فایده نداره.
    ادامه این بحث هم نتیجه ای نداره چون دوستان بازی های بست رو ندیدن و بیخود درمورده بست نظر میدن.

HALA MADRID

20. 5 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

من درباره ي جرج بست زياد شنيدم و خيلي جاها ضرب المثله
    اما بازي جرج بست و يوهان كرايف
    دوتا بازيكن متفاوت:
    بست:دريبل زن
    يوهان بازي خلاقانه،پاسكاري و بازيهاي تيمي سبك دوك..
    به نظر من يه دريبل زن چه بست باشه يا مارادونا يا علي كريمي دريبل ميزنه و فرقي نداره كي جلوش بازي كنه حالا يا دني آلوز يا پويول يا راموس يا همون كرايوف
    حالا اين لايي كه بحثشه كه كرايوف خورده بحثه مسئله ي بالاييه بست تونسته چون مهارتش بوده
    اينو بگم كه يه دريبل زن اينقدر مهارت داره كه بتونه هر بازيكني و با هر ويژگي دريبل بزنه چون معادله ي دريبل همينه
    بست هم طبق شناختي كه از يوهان داشته تونسته دريبلش بزنه
    اما يوهان:
    هافبك خلاقي كه سبك هلندي رو به اوج رسوند !چون يك هلندي بود و مربيهاش همينو از ميخاستن و بعدها در بارسلونا اين سبك رو پايه گذاري كرد
    من بازي يوهان رو بيشتر ديديم و شناختم بيشتره تا بستي كه گذري بازيهاش رو ديدم و شنيدم
    در كل جواب معادله ي بوهان و بست همينه!
    در ضمن كسي كه دريبل ميخوره خارو تحقير نميشه دريبل خودش بي رحمه و آدمي كه ازش به عنوان سلاح استفاده ميكنه بايد قدر اين اسلحه رو بدونه و درست از كار بگيره
    پس بحث دريبل خوردن و دريبل زدنه كه كسي كه مهارت خوبي داشته باشه ميتونه هر كسي رو دريبل بزنه با توجه به خصوصيات يا نقاط قوتي كه ضعف ساز ميشن !
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 05-24-2012 در ساعت 21:30

22. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)