Design & Developed BY Patira

صفحه 40 از 48 نخستنخست ... 303839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 472
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

manutd ๑۩๑كلوپ هواداران شياطين سرخ فصل2012_2013 ๑۩๑

به نام حق

اینم کلوپ جدید هواداران منچستریونایتد در فصل 2012_2013
    (باتشکر از آقا سعید که اجازه دادن تا من این کلوپ جدید رو افتتاح کنم)
    امیدوارم این فصل همراه با موفقیت های تیم باشه و کلا فصلی موفق چه از نظر جام چه از نظر معرفی بازیکنان جوان و با استعداد به فوتبال دنیا باشه
    و همچنین از تمام دوستانی که در فصل قبل به بخش منچستر سر میزدن ونظراتشون رو میگفتن تشکر میکنم و امیدوارم تو این فصل بتونن تو این بخش فعالیت کنن

Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

پیش فرض پاسخ : ๑۩๑كلوپ هواداران شياطين سرخ فصل2012_2013 ๑۩๑

سلام خدمت دوستان گلم
    خب ..........
    یه بازی حساس دیگه ای داریم اونم از اون حساس ها ، بازی هست که تمام جهان منتظر این بازی هستن
    خب پیداست تیم منچستر با یه انسجام و یه روحیه عالی وارد میدون میشه و بخصوص فرگوسن از همه روحیه بهتری داره همین باعث پیروزی میشه انشاالله.....

شکر خدا تمام کسانی که مصدوم بودن به این بازی مهم میرسن ولی متاسفانه اسکولز به این بازی نمیرسه
    خب بخوایم در مورد ترکیب حرف بزنیم :
    ترکیب تیم عالی هست
    مدافعان از بهترینها هستن اگه زوج فردیناند و ویدیچ باشه و کنارها رافائل و اورا باشه و خط حمله که ویرانگر هست اگه زوج رونی و فن پرسی باشه و هافبکهای کنار اگه نانی و والنسیا باشه ولی تو وسط یه کم لنگ میزنیم من خیلی از وسط تیم ترس دارم چون وسط تیم کمر تیمه
    به امید موفقیت فرگوسن کبیر و شاگردانش
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

رئال مادرید 1-1 منچستر یونایتد !
    منچستر با گلزنی دنی ولبک توانست یک مساوی ارزشمند در خانه رئال بگیره
    دخیا و ولبک بسیار درخشان ظاهر شدند
    ما می تونستیم به راحتی بازی رو ببریم ولی فرصت های خیلی خوبی از دست دادیم
    فعلا با این نتیجه صعود کردیم
    به هر حال ما به آنچه می خواستیم رسیدیم و در جهنم اولدترافورد منتظرتان هستیم. سالم از اونجا بیرون نمی رید!

5. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

دو نیمه متفاوت داشتیم ، نیمه اول واقعا با استرس و پراشتباه بودیم طوری که اکثر دقایق بازی به شدت تحت فشار بودیم و موقعیتهای زیادی روی دروازمون ایجاد شد که خداروشکر فقط یکیش گل شد ...نیمه دوم با اعتماد به نفس و آرامش تونستیم یه خرده سرعت بازی رو به نفع خودمون کنترل کنیم و چنهد حمله و ضدحمله خوب هم داشتیم و در کل نمایش بسیار خوبی داشتیم تو این نیمه ! شاید اگه کمی دقت میکردیم الان نتیجه بهتری میگرفتیم ...
    به نظر من رابین ونپرسی به جز همون صحنه که توپ رو پاش نگرفت فوق العاده خوب بازی کرد !!!!! حاضرم قسم بخورم اگه کریس رونالدو جای ونپرسی تو این شریاط بازی میکرد نمیتونست اینقدر موثر باشه ، رابین خیلی خوب به دفاع کمک کرد و خیلی خوب توپو کنترل میکرد تو جاهایی که چند بازیکن احاتش میکردن ، واقعا عالی بود ...کاش همون صحنه هم با گلش کار خوبشو تکمیل میکرد ولی به هرحال پیش میاد دیگه ... نشد ...
    ده خئا واقعا فوق العاده بود کارش ...این پسر خیلی دوست داشتنیه ، هرچند روی ارسال های توی نیمه اول یه خرده متزلزل بود ولی خداییش بی نقص بود در بقیه مواقع و البته چند سوپر واکنش هم داشت که این چیز جدیدی نیست ، همیشه ده خئا عکس العملهای فوق العاه داره تو بازیهای مختلف... آقای فردوسی پور هم حتما پشیمون میشه از اینکه گفت فصل بعد منچستر میخواد گلر بخره !!!!!!!!!!!!!!!
    ولبک نقطه قوتش این که همیشه خونسرد و با اعتماد به نفس بالا بازی میکنه ، تو این جو برنابئو واقعا عالی بود این پسر ... خیلی زحمت کشید و گل رو هم که زد ...
    فردیناند و اوانز نسبتا خوب بودند ...ولی اون اقتدار و استحکام لازم رو نداشتن و سراسیمه عمل میکردن ! خداروشکر اتفاق بدی نیفتاد ...
    فیل جوینز بازم گل کاشت !!!! خیلی خوب بازی کرد و وظیفشو به بهترین نحو انجام داد ، خوب توپهای هافبکهای رئال رو خراب میکرد ... کریک هم نسبتا خوب و مسلط بود ...
    وین رونی نمایش متوسطی رو داشت و رونی همیشگی نیست این بازیکن ...درسته تو پست غیر تخصصی بود ...ولی در کل با رونی رویایی فاصله زیادی داره ....
    اما مدافعین کناریمون اصلا راضی کننده نبودن ! مخصوصا رافائل ! به نظرم علت اصلی بازی بد رافائل استرس بود ! کاملا مشخص بود که ترسیده ...همیشه سراسیمه بود ...درسته تقابلش با کریس رونالدو زیاد برابر نبود ولی متاسفانه هربازیکن که از اون سمت اومد تونست نفوذ کنه ، در هر صورت تجربه خوبی واسه این جوون بود امیدوارم تو بازی های بزرگ بعدی بتونه خودشو کنترل کنه از لحاظ روحی ..از لحاظ فنی توانایی بالایی داره که به خاطر استرس و فشار تو این بازی نتونست به کار بگیره ...اورا هم نسبتا ضعیف بود از نظر من ...
    کاگاوا خیلی بد بود و توقع چنین بازی ضعیفی رو نداشتم ازش ...
    ولی در مجموع تیم خوب کار کرد ! باید قبول کنیم که رئال خیـــــــــــــــــــــــ ــلی تیم خوبی بود و ما نسبتا خوب بودیم در مقابل این رئال قدرتمند ، خداییش فکر نکنم هیچ تیمی به اندازه رئال بتونه اینقدر موقعیت گل ایجاد کنه ... من قبل بازی هم گفتم ترکیب رئال واقعا بهترین ترکیبشون بود ...دیماریا و رونالدو از کناره ها بو نوعی مهارنشدنی هستن با سرعتی که دارند ! ازیل هم که واقعا آزار میده ...بزنما زیاد خوب نبود ولی هیگواین که جاش اومد خیلی مارو اذیت کرد ...ضمن اینکه خط هافبک رئال هم واقعا خیلی قدر بود ، حتی رو نیمکت هم بازیکنای خوبی دارن ... خدیرا و آلونسو خیلی خوب بودن و مودریچ هم با ورودش تاثیر مثبت گذاشت تو روند بازی رئال ، خط دفاع رئال مثل خودمون متزلزله ! اما گلرشون خداییش خوب کار کرد ...
    کریس رونالدو آخرشم کار خودشو کرد و گل زد ... ولی به نظر میرسید فکرش یه جورایی مشغوله ...در مجموع او هم خوب بازی کرد ...خوشحالم که بعد از گلش خوشحالی نکرد ...مطمئنا تو بازی برگشت نمیزاریم اینجوری آزادانه بازی کنه...
    در مجموع باید از این نتیجه راضی باشیم ...ما میتونیم صعود کنیم با یه بازی منتقطی در اولدترافورد ...
    بازم : پرچم بالا
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

7. 7 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

سلام به بروبچ گل من یونایتدی.
    بازی خوبی بود من درسته هم رئال رو دوست دارم هم من یونایتد ولی از نظر من رئال حمله ی زیادی روی دروازه ی من یونایتد حمله می کرد و باید به دفاع من یونایتد خسته نباشید گفت با تمام دل بازی میکردن من یونایتد هم کار خوبی کرد از فرصت ها استفاده میکردن مثلا همون ولبک که از روی کرنر به گل رسید قبلش رئال داشت حمله می کرد. بازی برگشت که 2 یا 3 هفته دیگه هست باید تا اون موقع منتظر باشیم چون من یونایتد تو خونه خوب بازی می کنه و اون طوری که مورینیو گفته فکر کنم تیمش یکسره حمله کنه...

Just Real Madrid & Man Utdl

9. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

سوم مارس 1991 روزی است که رایان گیگز به منچستریونایتد پیوست و به مناسبت نزدیک شدن به بیست و دومین سالگرد این اتفاق مروری داریم بر سن بازیکنان کنونی منچستریونایتد در آن زمان.

11. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

آمادگي يونايتدبراي پيشنهادد 55 میلیون پوندی به رونالدو!
    ديلي استار مدعي شد که منچستر يونايتد در نظر دارد پيشنهادي به ارزش 55 میلیون پوندی به ستاره پرتغالي رئال مادريد بدهد!
    به گزارش فارس، منچستريونايتد هنوز هم روياي بازگرداندن کريستيانو رونالدو را در سر دارد و روزنامه بريتانيايي «ديلي استار» گزارش داد که اين باشگاه پيشنهادي به ارزش 63.5 ميليون يورو در تابستان آينده به ستاره سابقش خواهد داد تا اين رويا را به واقعيت تبديل کند.
    انتظار مي‌رود يونايتد خودش را براي فعاليت‌هاي مالي پيچيده‌اي آماده کند؛ از جمله جذب اسپانسر که در بازگشت اين بازيکن به ليگ برتر انگليس از لحاظ اقتصادي براي آنها منفعت خواهد داشت.
    بر اساس اين گزارش خروج احتمالي ژوزه مورينيو در تابستان از رئال مادريد به علاوه اثرگذاري فراواني که سرالکس فرگوسن بر روي رونالدو داشت و حمايتي کمي که اين بازيکن در رقابت با مسي از سوي باشگاهش احساس مي‌کند، همه انگيزه‌هايي هستند که ممکن است به انتقال بازيکن پرتغالي از رئال به منچستر منجر شوند.
    رونالدو در 5 مارس براي ديدار دور برگشت مرحله يک‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به اولدترافورد بازخواهد گشت و فرگوسن در گفت‌و‌گو با رسانه‌ها تأييد کرده است که دوست دارد شاهد بازگشت رونالدو به جمع شياطين سرخ باشد.
    قرارداد رونالدو با رئال مادريد در سال 2015 به پايان مي‌رسد و او هنوز قرارداد جديد با باشگاه به امضا نرسانده است.

13. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

سلام به بکس منچستری
    تبریک میگم برد پر گلمون رو
    کاگاوا عالی بود...با توجه به اینکه تو این فصل زیاد بازیش قابل توجه نبود،ولی امروز تلافی کرد...عالی بود
    بازی بعدی میتونه سخت باشه...البته شرایط به نفع ماست...
    همه بازیکنا امادن...
    بازیه قشنگی میشه سه شنبه شب...
    به امید برد:)

15. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

منم تبریک میگم این برد شیرین و فاصله 15 امتیازی نسبت به سیتی رو ...
    در مورد این بازی که فقط میتونم بگم فوق العاده بودیم ...کاملا با برنامه و با تمرکز ! نتیجه هم که یه روحیه خوبی به تیم داد ...
    اما از الان دیگه همه نگاه ها به بازی با رئاله ...
    من خودم خیلی خیلی به این بازی امیدوارم ، به نظرم از همه نظر آماده پیروزی و صعود هستیم ... اما در مورد رئال ... به نظرم اونا خارج خونه میتونند گاهی خطرناکتر از بازیهای خونگیشون ظاهر بشن ! هرچند تئاتر رویاها شرایط خاص خودشو داره که این تیم رئال هنوز تجربش نکرده ... بازی دیروز رئال رو با دقت دیدم ...کسی نمیتونه از افت بارسا چشم پوشی کنه ... ولی در هرصورت باز هم اونا بارسا بودند ! بازیکنای بزرگی داشتند ...باید قبول کنیم که بردن بارسا حتی در این شرایط فعلیش هم نمیتونه کار آسونی باشه ... کاری که رئال حتی با تغییرات زیاد هم انجام داد ... مطمئنا اونها الان روحیه و اعتماد به نفس بالایی بعد از 2 برد پیاپی در الکلاسیکو دارند ...ستاره هاشون هم تقریبا در اوج هستند ، مخصوصا رونالدو که واقعا تمامی حرکاتش چه در بازی دیشب و چه در بازی برگشت حذفی مقابل بارسا خطرناک بود و بسیار موثر ظاهر شد ...

در مجموع به نظرم بازی بسیار سختی در پیش داریم ، مهمترین نکته واسه ما تمرکز تو خط دفاعی و خنثی کردن نقشه های هجومی و ضدحمله های رئاله ... نمیدونم جوینز به این بازی میرسه یا نه ولی امیدوارم بتونیم ازش استفاده کنیم چون واسه اینایی که گفتم خیلی به این بازیکن نیاز داریم ...از بابت خط حمله تا حدودی زیادی اطمینان خاطر دارم ...میتونیم به گل برسیم ...حتی تو بازی قبل در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه رئال آوردیم ..حالا این بار تو خونه مطمئنا همه چیز فرق میکنه و شانسهای بیشتری رو داریم واسه گلزنی ...آمادگی کریک تو این روزها مارو امیدوارم میکنه تا در میانه میدان هم بتوینم از پس هافبکهای رئال بر بیایم ...

من تاکیدم به گل نخوردن هست تو این بازی...من هم عقیده دارم باید بزاریم توپ زمان بیشتری در اختیار رئال باشه در این صورت ما میتونیم موفق باشیم ...البته این به معنای یک بازی دفاعی از ما نیست ...باید با برنامه حمله کنیم و مواظب ضدحملات رئال باشیم ...

به امید اینکه یک شب رویایی و فراموش نشدنی رو تو تئار رویاها رقم بزنیم و قدم محکمی به سوی قهرمانی اروپا برداریم . شاید این بازی سخت ترین بازی ممکن واسه ما تو این دوره از مسابقات هست و اگه بتونیم ازش عبور کنیم با اعتماد به نفس بالا به راهمون ادامه میدیم ..
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

17. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    RVP*WR10*CR7

PortugalManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 50 در 12 پست

خوب متاسفانه شبی که میتونست یک بازی به یادمندنی برای تیممون باشه رو خودمون نابود کردیم و حالا یک بازی سخت در زمین چلسی داریم و ان شالله اگه ببریم باید با سیتی بازی کنیم...متاسفانه درنیمه دوم بازم مسابقه رو وا دادیم وخدا رو شکر حذف نشدیم..الان مقطع مهمی از فصل هست و نباید بذاریم زحمتمون حروم بشه..بازی با رئال دیگه تموم شده و باید خومون رو جمع و جور کنیم ومن مطمئنم ما قدرت شکست این چلسی رو در زمینش داریم..یکی از مسئله مهم اینه که بازم با شوت گل خوردیم و متاسفانه هر وقت خواستیم دفاع کنیم مدافعین پر اشتباه ظاهر شدن و واقعا به قول فرگی مثل شخصیتهای کارتونی دفاع میکنیم و ای کاش نیمه دوم به جای دفاع هجومی ظاهر میشدیم..در هر صورت امیدوارم تیممون این 2 بازی رو فراموش کنه و دوباره از 0 شروع کنیم تا اتفاقات ناگوار فصل پیش نیفته..
    ویرایش توسط goli.hamid : 03-10-2013 در ساعت 22:46

19. کاربر روبرو از پست مفید goli.hamid تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

منم از این مساوی ناراحت شدم ولی خدا رو شکر کردم ، نزدیک بود حذف شیم
    بنظر من منچستر یکی از بدترین بازی این فصل رو انجام داد ، اینم عادی هست ، بخاطر اینکه قبل از بازی با چلسی یه بازی سنگینی با رئال انجام داده بود و نیاز به یه بازی سبک داشت که متاصفانه به چلسی خوردیم.
    من خیلی به منچستر اعتماد دارم و مطمئنم که تو اسمفوردبریچ با دستی پر بر میگردیم و این حرف من نیست این ثابت شده هست.

21. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 40 از 48 نخستنخست ... 303839404142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع