Design & Developed BY Patira

صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 472
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

manutd ๑۩๑كلوپ هواداران شياطين سرخ فصل2012_2013 ๑۩๑

به نام حق

اینم کلوپ جدید هواداران منچستریونایتد در فصل 2012_2013
    (باتشکر از آقا سعید که اجازه دادن تا من این کلوپ جدید رو افتتاح کنم)
    امیدوارم این فصل همراه با موفقیت های تیم باشه و کلا فصلی موفق چه از نظر جام چه از نظر معرفی بازیکنان جوان و با استعداد به فوتبال دنیا باشه
    و همچنین از تمام دوستانی که در فصل قبل به بخش منچستر سر میزدن ونظراتشون رو میگفتن تشکر میکنم و امیدوارم تو این فصل بتونن تو این بخش فعالیت کنن

Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    پپ گواردیولا- سر الکس فرگوسن-یوهان کرایوف
    بازیکن محبوب
    مسی - رونالدینیهو- اسکولز
    اسم واقعی شما
    نیما

BrazilBarcelonaPersepolis

Ronaldinho

تشکر ها
    854
    تشکر شده 463 در 140 پست

سر بابی چارلتون :
    « من او را زمانی که 15 ساله بود دیدم و همان زمان وی به باشگاه ما پیوست.درست از همان موقع تا به حال وی هیچ چیزی به جز خبر خوب نبوده است.او دارای استعداد خدادادی است و به این بازی اعتبارخاصی بخشیده است. »
    ریو فردیناند :
    «او یک افسانه زنده است و احتمالا زمانی که بازنشسته شود خیلی بیشتر از حالا مورد تمجید و قدردانی قرار می گیرد. »
    استیو بروس :من به یاد دارم زمانی که وی 14 ساله بود ،و با بازی خودش ویو اندرسون که دفاع راست تیم ملی انگلیس بود را به سخره گرفته بود. کاری که او انجام داده ترسناک
    است.
    یوهان کرایف : «اریک کانتونا یک بازیکن بزرگی هست , اما او به خوبی رایان گیگز نیست .
    ران اتکینسون : رایان کاری میکند که تو باور کنی در فوتبال هم خدایی وجود دارد .
    سر الکس فرگوسن : « او فقط 13 ساله بود ولی مثل یک سگ پا کوتاه که به دنبال قطعه کاغذی در باد است در زمین شناور
    بود »
    زین الدین زیدان : « تمام ما یوونتوسیها وقتی توسط منچستر از لیگ قهرمانان حذف شدیم قبول داشتیم که آن ها از ما بهتر هستند . آن ها بازیکنان جوان و با استعداد زیادی داشتند که فقط می توانستند بهتر و بهتر شوند . از بین آن ها رایان گیگز واقعا در سطح جهانی بود . »

روی کین : رایان دو سال از من کوچک تر بود اما از نظر توانایی و پختگی ،ویچندین سال نوری از من جلوتر بود.

گرت بیل :«او یک شخص شگفت انگیز برای الگو قرار دادن است و امیدوارم که من بتونم روزی اندکی به جایگاه وی نزدیک شوم. »

وین رونی :رایان شگفت انگیز است.انرژیش ،کار تیمیش ، پاس هاش و حرکاتش همه باورنکردنی هستند.بازی کردن با او امتیاز بزرگی برای است..

پل اسکولز: « من همبازیان برجسته و ممتاز زیادی داشتم اما اگر من بخواهم نام یک نفر را انتخاب کنم ، آن رایان خواهد بود.او توانایی انجام همه چیز را دارد. »

دل پیرو : « دیوید بکهام و پل اسکولز توانایی خود را با گل زدن نشان داده اند. ولی رایان گیگز بهترین است . او جلوی ما فوق العاده بود و حتی سال بعد از این هم بهترمی شود . »

فابیو کاپلو : » همانند جورج بست , یک ذهنیت و احساس خاصی هم در مورد رایان گیگز وجود دارد . »

برایان کید : استعداد او خدادادی هست . به نظر من حتی اگر دوران فوتبال او تمام هم بشود , اون این استعداد را از دست نمی دهد . به خاطر اینکه این نوع استعداد هیچ وقت تو رو ترک نمی کند.

پارک جی سونگ :« جایگزین کردن رایان گیگز تقریبا غیر ممکن است.شما بازیکنان زیادی مثل او پیدا نمی کنید.او صفت های فوق العاده ای دارد و افتخارات زیادی در یک باشگاه بدست اورده است.شما فقط می توانید او را الگوی خود قرار دهید. »

دونگا :«هر مربی در دنیا می خواهد که بازیکنی مثل گیگز در تیمش داشته باشد .من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

جورج بست :یک روزی آن ها ممکن است بگویند که من یک رایان گیگز دیگر بودم. «

اریک هریسون : گیگزی وقتی جوان بود, مانند یک رقاص باله بود . من هیچوقت یک بازیکن جوان با آن قدرت راندیده ام و به این نکته هم باید توجه کنید که من کار Busby Babes را هم دیده ام .

لوئیز فیگو :او از هر بازیکن فوتبال دیگری استعداد بیشتری دارد.وی ظریف و پر انرژی است.او بازیکنی است که توسط خدا انتخاب شده است. «
    سر الکس فرگوسن : او 23 سال هست که دریونایتد توپ می زند و این نکته در همچین زمانه ای باورنکردنی است . او یک بازیکن فوق العاده برای یونایتد بوده است . این فکر که او در همین باشگاه فوتبال خودش را تمام کند یک فکر بی نظیر هست . وقتی رایان با توپ حرکت می کند به مدافعان حریف یک حس عجیبی می دهد . حسی که باعث می شود آنها دیگر دفاع نکنند

برایان رابسون : اولین باری که من گیگزی را دیدم, بازی تیم سالفورد و کار آموزان یونایتد بود . او ریزه میزه و لاغر بود ولی با همون حال با یک حرکت 4- 5 بازیکن تیم ما را از پیش رو برداشت طوری که انگار آنها اصلا آنجا نبودند و بعد توپ را هم داخل گل کرد اونجا بود که من گفتم این پسر یه استعداد ناب هست .

دنیس لاو :اصلا نمی شود گفت که رایان گیگز یک جورج بست دیگر است.بست یک رایان گیگز دیگر است .

سر الکس فرگوسن :100 بازی دیگر ؟ در چند سالگی به رکورد 1000 بازی می رسد ؟ استنلی مَتیو تا 50 سالگی فوتبال بازی کرد . الان هم باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می آید. »

تولدت مبارک اسطوره

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط manhunt : 11-29-2012 در ساعت 23:45

3. 4 کاربر از پست مفید manhunt تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

ریدینگ 3-4 منچستر یونایتد !
    شیاطین سرخ با پیروزی در این بازی حساس خارج از خانه اختلاف خود را با تیم دوم ( سیتی ) به 3 امتیاز رساندند و به تنهایی در صدر جدول قرار گرفتند
    گلزنان : 2 گل از رونی , رابین فان پرسی و اندرسون نیز هر کدام 1 گل زدند

5. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

من با تاخیر این برد رو به همه ی من یونایتدی های گل تبریک میگم.....
    همون طور که قبلا گفته بودم من یونایتد از همون اول برنامه ریزی کرده بود و من خوش حالم که ما الان در اول جدول هستیم و اختلامونبا من سیتی 3 امتیاز هست.....

Just Real Madrid & Man Utdl

7. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

انشا!...بازی با کلوژرومانی هم میبریم
    منچسترم داره میترکونه این فصلایشالا که روی من سوتی رو کم کنه

9. 5 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

بچه ها میگم هااااا خبردارین که اسنایدر با اینتر به توافق نهایی نرسیده
    این خبر رو برای دوستانی میذارم که از ماجرا بی خبرن:

ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینترمیلان اعلام کرد در صورت حل نشدن مسئله قرارداد اسنایدر (یکی از اهداف یونایتد) ، این بازیکن در ژانویه فروخته خواهد شد .
    نروتزاری هفته پیش قاطعانه اعلام کرد تا زمانی که این بازیکن هلندی با قرار داد جدید موافقت نکند در تیم بازی نخواهد کرد. اعتقاد بر آن است که اینترمیلان به خاطر مشکلات مالی می خواهد حقوق این بازیکن را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهد.
    منچستریونایتد از دو سال پیش به دنبال این بازیکن هلندی بوده است. اسنایدر به خاطر مصدومیت دو ماه برای باشگاهش بازی نکرده است . این منطقی است که اینتر میلان ستاره سابق باشگاه رئال مادرید را به یونایتد که یکی از اصلی ترین خواستاران این بازیکن است ، بفروشد.
    موراتی در این مورد گفت :
    “برای ما طبیعی است به دنبال راهی باشیم که او را نفروشیم اما او هم حق دارد که پیشنهاد ما را قبول نکند.

من خودم به عنوان یه هوادار منچستر بسیار خوشحال میشم که بازیکن بزرگی مثل اسنایدر بیاد نوی تیم ولی باید در نظر گرفت که با آمدن اسنایدر شاهد مصدومیت های تکراری وی خواهیم بود؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه؟؟؟؟؟
    ولی من که به این مسئله ( آمدن اسنایدر) بسیار خوشبین همستم و با صراحت تمام میگویم که فرگوسن او را جذب خواهد کرد همانطوری که ون پرسی رو جذب کرد.
    نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

11. 5 کاربر از پست مفید canavaro5 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

بعضی از تیم ها دارن به ما میگن ما با شانس میبریم؟؟ بعضی ها به برنامه ریزی میگن شانس....
    امیدوارم ما همین جور ادامه بدیم....

13. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط amirutd نمایش پست ها
    بعضی از تیم ها دارن به ما میگن ما با شانس میبریم؟؟ بعضی ها به برنامه ریزی میگن شانس....
    امیدوارم ما همین جور ادامه بدیم....
    آره من هم با امیر موافقم و میگم اگه به برنامه ریزی میگن شانس امیدوارم منچستر همیشه با شانس ببره .بابا این حرف ها چیه شانس چیه؟ دیگه یه بچه ی 7 ساله هم میدونه که برنامه ریزی های منچستر برچه اساسی و منچستر رو یکی از غول های اوروپا میدونه

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

15. 7 کاربر از پست مفید canavaro5 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

خوب بعد از 10 روز برد من یونایتد رو به بروبچ گل یونایتدی تبریک میگم....
    منچستر عالی بازی کرد و تونست من سیتی روشکت بده من که خیلی خوشحالم ولی دمش گرم رونی 2 تا گل زد و ون پرسی هم تیممون رو نجات داد...

17. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

ﺍﻏﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ، ﺳﻮﺗﯽ ﺭﻭ ﭘﻮﮐﻮﻧﺪ ﯾﻌﻨﯽ ﺣﺎﻝ ﮐﺮﺩﻣﺎ ﺍﺍﺍﺍﺍﺍ
    ﺭﻭﻧﯽ ﯾﻬﻨﯽ ﺗﺮﮐﻮﻧﺪ ...ﺩﻣﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﯿﺰﺯﺯﺯﺯﺯﺯﺯﺯﺯ
    ﻭﻥ ﭘﺮﺳﯽ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﯿﭻ !!!!!
    ﭼﺎﮐﺮﺷﻮﻧﻡ ...
    جییییییییییییییییییییغ

19. 3 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

پیش فرض پاسخ : ๑۩๑كلوپ هواداران شياطين سرخ فصل2012_2013 ๑۩๑

سلام خدمت دوستان گل منچستری
    خب دیشب شاهد یه بازی خیلی خوب از تیم منچستر بودیم و بازی خیلی قشنگی بود. و گیگز نشون داد که برای خداحافظیش هنوز زوده و یه خبر خیلی خوشحال کننده : بازگشت نانی بود ، نانی خیلی خوب و سر حال بازی کرد و بارها به طرف دروازه شوت زد تا پاش به گلزنی باز بشه ولی نتونست گلی بزنه ، در کل نانی خیلی خوب بازی کرد

21. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 283637383940 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع