Design & Developed BY Patira

صفحه 29 از 48 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 472
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

manutd ๑۩๑كلوپ هواداران شياطين سرخ فصل2012_2013 ๑۩๑

به نام حق

اینم کلوپ جدید هواداران منچستریونایتد در فصل 2012_2013
    (باتشکر از آقا سعید که اجازه دادن تا من این کلوپ جدید رو افتتاح کنم)
    امیدوارم این فصل همراه با موفقیت های تیم باشه و کلا فصلی موفق چه از نظر جام چه از نظر معرفی بازیکنان جوان و با استعداد به فوتبال دنیا باشه
    و همچنین از تمام دوستانی که در فصل قبل به بخش منچستر سر میزدن ونظراتشون رو میگفتن تشکر میکنم و امیدوارم تو این فصل بتونن تو این بخش فعالیت کنن

Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سلام بروبچ دو سه روزه درگير يه كاري هستم حتي نتونستم بازي ديشبو ببينم
    خوشبختانه تونستيم فولام رو تو اولين بازي خونگي اين فصل شكست بديم ، نتيجه نزديك هست ولي جدا شكست دادن فولام هم به اين سادگي ها نيست...
    گل رابين رو ديدم و واقعا لذت بردم ، خوشحالم كه تو اولين بازي كه فيكس بود گلزني كرد و اونم چه گلي رابين يه گلزن حرفه اي و باهوش هست ، هرچند بار گلشو ميبينم سير نميشم ، حالا مشخص ميشه كه چرا رابين رو خريديم و آيا بودنش نياز بود ؟! من بارها گفتم داشتن چهار مهاجم در سطح اول اروپا لازم هست ، گفتم شايد مصدوميتي پيش بياد و ... حالا روني مصدوم شده و متاسفانه حدود 2 ماه نميتونه بازي كنه ، ولي حالا خياليمون از بابت گلزني راحته چون رابين، ولبك و چيچا رو هم داريم ...
    گل دوم كه كاگاوا زد هم لذت خاصي داشت و بعد از ونپرسي ديگر خريد جديد هم پاش به گلزني باز شد ، جدا خريدهامون بي نقص بوده ...
    تو اين بازي والنسيا به پست اصليش برگشت و رافائل فرصت بازي بدست آورد و يه بار ديگه توانايي هاشو ثابت كرد ، رافائل با گلي كه زد و بازي خوبيكه به نمايش گذاشت( طبق اخبار ...) يك از عوامل اصلي برد در اين بازي بود ...
    خط دفاعي ما همچنان سروشكل نگرفته و اميدوارم با برگشتن مدافعين مصدوم به اين ناهماهنگي پايان بديم تا شاهد خردن چنين گلهايي نباشيم .
    نميتونم در مورد مسائل تاكتيكي صحبت كنم چون بازي رو نديدم ، در هر صورت برد بسيار دلچسبي بود ...
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

3. 11 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

دیمیتار برباتف تا چند روز دیگر به فولام می پیوندد...
    اون هتریک رویایی مقابل لیورپول , برگردون زیبایی که به لیورپولی ها زد, 5 گلی که در یک بازی به بلکبرن زد , آقای گل شدنش در لیگ و تمام خاطرات خوبی که با لباس سرخ یونایتد داشت فراموش نشدنیه..
    دلمان برایت تنگ می شود بربای دوست داشتنی ♥
    موفق باشی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 7 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

قرعه کشی جام باشگاههای اروپا هم انجام شد و تو آسون ترین گروه ممکن قرار گرفتیم واقعا فکرشو نمیکردم
    تو همچین گروهی بیفتیم با اینکه تو کاغذ کارمون خیلی راحته ولی با یه نگاه به فصل قبل و اتفاقاتش میفهمیم
    که همچین کار اسونی نیست شاید این تیم ها اسم و نشون بزرگی ندارن ولی فوق العاده پر انگیزه هستن
    و نمیشه به هیچ وجه اونا رو دست کم گرفت هم گروهی هامون به این ترتیب هستن
    Group H: MANCHESTER UNITED, Braga, Galatasaray, Cluj

به نظرم سخت ترین حریفمون همون براگا باشه اصلا از تیم های پرتغالی خوشم نمیاد تیم گالاتاسرای هم مشکلات خودشو داره و سفر طولانی به ترکیه و بازی در ترکیه که خودش میتونه مشکل ساز باشه و در اخر تیم کلوژ که به خیلی این تیم ها عجیب غریب هستن و بازی کردن جلوشون کار سختیه ولی در هر صورت میتونیم به راحتی از این گروه صعود کنیم اگه اتفاقات فصل قبل برامون تکرار نشه و مصدومیت های پی درپی نداشته باشیم و یه چیزی دیگه هم اینکه یکم اوضاع خط دفاعیمون مشکل داره و باید هرچه سریعتر بهش رسیدگی بشه چون مهاجمانی که تو ucl هستن بسیار خطرناک و به مرتب گلزنتر و فوق العاده پر انگیزه هستن و مدافعانمون باید حسابی حواسشون رو جمع کنن

واقعا اگه تو این گروه اول نشیم دیگه شاهکاره ولی مطمئنم که اول میشیم و دیگه مشکلات فصل قبل هرگز تکرار نمیشه و با قدرت از گروهمون بالا میریم و با بازگشت رونی و قرار گرفتن کنار ونپرسی میریم برای فینال و انشالله ناکامی دو فینال قبلی رو جبران میکنیم

وبلاخره اون چیزی که پیش بینی میشد اتفاق افتاد و بربا رفتنی شد انصافا به اون چیزی که میخواست نرسید و زیاد رو نیمکت نشت ولی هیچوقت حرف از جدایی نزد هیچوقت به خاطر نیمکت نشینی اعتراض نکرد شاید همین اخلاقش باعث شد که محبوبیتش بسیار زیاد باشه و به نوعی همه از رفتنش ناراحت باشن امیدوارم تو تیم جدیدش موفق باشه و بتونه بهترین بازی هاشو انجام بده هیچوقت هتریکش مقابل لیورپول رو فراموش نمیکنم هیچوقت گلزنی هاشو که باعث شد تو فصل 10-11 قهرمان بشیم رو فراموش نمیکنمواقعا از این دست بازیکنا خیلی کم پیدا میشه
    Good Bye Berba

7. 8 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

خب خوشبختانه با قرعه بسيار خوبي روبرو شديم و حالا با خيال راحت ميتونيم به صعود فكر كنيم ، فصل قبل گروهمون به نظر من آسون نبود هرچند خودمون هم به هيچ وجه در حد يه مدعي ظاهر نشديم ، دلايلشم كه كاملا مشخصه ، مصدوميت هاي پي دي پي بازيكنان...

":":":":":":":":":":":":":":"

bye bye

همون طور كه مجيد اشاره كرد بربا هم در راه خروج از يونايتد هست و اينبار ديگه قطعا تيمو ترك خواهد كرد ، مدتها اين اخبار مارو ناراحت ميكرد هرچند ميدونستيم به صلاح خودش و باشگاه هست كه اين اتفاق بيفته ولي به هر حال بازيكني كه واسه باشگاه زحمت ميكشه و در طول دوران حضورش هميشه دور از حاشيه و سروصدا بوده بين هواداران محبوب هست ، فقط ميتونيم واسش آرزوي موفقيت بكنيم و تشكر بابت همه لحظات خوبي كه واسمون رقم زد .

9. 8 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    تمامی بازیکنان منچستریونایتد
    اسم واقعی شما
    مهران

EnglandManUtdPersepolis

تشکر ها
    77
    تشکر شده 188 در 30 پست

همونطور كه سر الكس گفت مشكل برباتوف كند بازي كردنش بود . بربا حتي تو pes هم نميتونست راه بره و هر وقت تيم ميخواست به سبك سرعتي بازي كنه بربا نميتونست خودشو وفق بده
    البته قدرت سرزني خوبي داره . بارها شده از روي ضربه سر گل زده مثل همين بازي با بنفيكا پارسال . تنها شيوه اي كه بربا باهاش ميتونه موفق باشه همون سبك انگليسي و ضد فوتباله
    اميدوارم در كنار اشكان دژاگه موفق باشه

11. 7 کاربر از پست مفید mehran1478 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

صحبت های دیمیتار برباتوف بعد پیوستن رسمی به فولام

"من پیشنهاد سیتی را رد کردم تا برای بهترین تیم جهان بازی کنم. وقت من در یونایتد به پایان رسیده بود, من باید یه جای دیگر را پیدا کنم, در حال حاضر احساس می کنم کامل نیستم. من یک بازیکن نیمکت نیستم، بنابراین بدیهی است که وقت من در یونایتد به پایان رسید. هدف من در فوتبال رسیدن به بالاترین سطح فوتبال بود و منچستر یونایتد دقیقا همان بود. من دوست نداشتم کاری را که توز انجام داد را بکنم.
    من مطمئنم یونایتد امسال می تواند دوباره جام های قهرمانی را با فرگوسن به خانه بیاورد
    فرگوسن آدم رو راستی است او می داند با هرکس چگونه حرف بزند
    اما بدیهی است که این تیم به بازیکن های جوان نیاز دارد"

13. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

حدود نیم ساعت دیگه بازی با سواتهمپتون شروع میشه و ترکیب هم اعلام شده !

Lindegaard, Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Cleverley, Valencia, Kagawa, Van Persie, Welbeck

Subs: De Gea, Evans, Hernandez, Nani, Giggs, Scholes & Powell.

:::::::::::::::::::::::::::::::

به نظرم بهتر بود ولبک رو نیمکت مینشست ، ولی خب فرگی اونو به یانگ و نانی ترجیح داده ، ضمن اینکه برخلاف انتظار ها ریو هم در ترکیب قرار گرفته و ده خئا جاشو به لیندگارد داده !
    امیدوارم بتونیم خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم

15. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

IranManUtdRoma

تشکر ها
    154
    تشکر شده 45 در 10 پست

با این تیم دوم هم نمیشیم.
    امسال یه حذفی یا اتحادیه بگیریم هم خوبه فرگی با خاطره خوب بازنشسته بشه.
    پیر شده و ترسو ...
    الان که بیشتر فکر میکنم شاید دوم بشیم
    ویرایش توسط lord amir : 09-02-2012 در ساعت 21:27

17. 4 کاربر از پست مفید lord amir تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Wayne Rooney\C.Ronaldo
    اسم واقعی شما
    sahand

PortugalManUtdRealMadrid

تشکر ها
    703
    تشکر شده 1,242 در 272 پست

پیروزی با طعم rvp

این پیروزی شیرینو که به سختی و با هنرنمایی فن پرسی بدست اومدو به همه ی منچستری های عزیز تبریک میگم

HE IS A HERO

19. 6 کاربر از پست مفید Lee dewyze تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط lord amir نمایش پست ها
    با این تیم دوم هم نمیشیم.
    امسال یه حذفی یا اتحادیه بگیریم هم خوبه فرگی با خاطره خوب بازنشسته بشه.
    پیر شده و ترسو ...
    الان که بیشتر فکر میکنم شاید دوم بشیم
    واسه شما متاسفم دوست عزیز ، اینکه بیای با ویرایش کردن پستت همه چیو ماس مالی کنی فایده نداره ! طرفدار واقعی یونایتد اگه تیمش از ضعیفترین تیم لیگ هم با اختلاف ببازه نمیاد به سرالکس کبیر توهین کنه ! خوشحالم بازی رو بردیم تا درس عبرتی بشه واسه امثال تو ...
    کلی از نتیجه بازی خوشحال بودم ولی وقتی این پست رو دیدم به هم ریختم ، اگه طرفداری از یونایتد به خاطر برنده شدنش باشه همون بهتر که نباشه ! دوست ندارم دوباره چنین پستهایی رو تو این تایپیک ببینم ...
    اما در مورد بازی :
    نیم اول چندان خوب نبودیم و بازم گل اول رو خردیم ! خداروش رک ونپرسی رو داشتیم تا تیمو برگردونه ، قابل توجه اونایی که بعد از چند سال بدون خرید ستاره اومدن خرید ونپرسی رو بدون برنامه و بی هدف و کم اثر جلوه دادن ، نیمه دوم متاسفانه بازم گل خردیم و مشخص شد مشکل خط دفاعی ما جدی هست ! تعویض های فرگی بسیار عالی بود ، همون بدو ورود اسکولزی و ÷اس به رابین میرفت تا گل دوم رو بزنیم ولی زاویه واسه رابین خیلی تنگ شد و نتونست اون موقعیت رو به گل تبدیل کنه ، با اشتباه گلر حریف و پنالتی که رابین بدست آورد میتونستیم به بازی برگردیم که متاسفانه توپ اون طوری که ونپرسی میخواست روی پاش ننشست و گلر توپو دفع کرد ... اما چیزی که منو خیلی خیلی منو تحت تاثیر گذاشت این بود که رابین روحیه خوشدو حفظ کرد و تلاششو دوچندان کرد تا جبران کنه ، بلاخره جایی که ریو واسه سر زنی جلو کشیده بود رافائل از سمت راست توپو روی دروازه ارسال کرد و بعد از برخورد ضربه سر ریو به تیر در ریباند این ونپرسی بود که گل دوم خودش و تیم رو به سمر رسیوند و همرو امیدوار کرد ، این پایان کار نبود و بعد از اومدن چیچا فشار رو بیشتر کردیم ، ضربه کرنری واسمون بدست اومد و سانتر نانی با ضربه سر رابین ونپرسی به تور چسبید تا سوپر من هتریک کنه و بازی باخترو این طوری ببریم ....
    رابین ونپرسی خیلی با انگیزه و سر حال هست و تو این بازی نشون داد هرکس زره ای به خریدش ایراد گرفته در اشتباه بوده ، و البته فرگوسن هم ثابت کرد که هنوز همون فرگی 25 سال پیش هست با همون انرژی ، تعویض هاش عالی بود و هدایتش بی نقص ...
    تبریک میگم به هواداران واقعی یونایتد ، با این پیروزی چند پله تو جدول صعود کردیم و بالاتر از اورتون قرار گرفتیم ، امیدوارم این برد روحیه بخش مارو به سمت جلو هل بده و بازی های اقتدار بیشتری رو از خودمون نشون بدیم ...
    ویرایش توسط ManUtd : 09-02-2012 در ساعت 21:53

21. 9 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 29 از 48 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع