Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 285
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

اخبار نقل و انتقالات تیم استقلال در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 05-29-2012 در ساعت 22:34

2. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

حاتمي:هميشه خودرا شاگرد قلعه‌نويي مي‌دانم

بازيکن فصل پيش تراکتورسازي تبريز گفت: هميشه خودم را شاگرد امير قلعه‌نويي مي‌دانم.

فرزاد حاتمي درباره اينکه قراردادش را با تراکتورسازي تمديد مي کند يا خير اظهار داشت: در حال بررسي شرايط هستم. از من خواسته اند قراردادم را تمديد کنم اما بايد برخي مسائل را لحاظ کنم. شنيده ام هنوز حضور مظلومي در تراکتورسازي قطعي نشده است.

وي در پاسخ به اين سؤال که گفته مي شود قرار است به استقلال برود، عنوان کرد: هميشه شاگرد امير قلعه نويي هستم و اگر به من نياز داشت مي روم و اگر هم نداشت باز خود را شاگرد امير قلعه نويي مي دانم. مثل همان شاگرد تنبلم که اگر من را بخواهند در خدمت هستم.

حاتمي در مورد شرايط تراکتورسازي تصريح کرد: اگر قرار باشد در تراکتورسازي نباشم به دليل مسائل مالي خواهد بود. برخلاف اينکه آقاي جعفري گفته فقط 20 درصد قرارداد بازيکنان باقي مانده اين طور نيست و خود من 50 درصد از قراردادم باقي مانده است. تراکتورسازي 7 پيروزي کسب کرد اما هيچ پاداشي نگرفتيم. تيم با غيرت و حمايت هواداران دوم شد اما حمايت مالي از تراکتورسازي در حد يک تيم دهمي بود.

اين بازيکن در پايان خاطرنشان کرد: پيشنهادهاي خوب ديگري هم دارم اما اولويتم تراکتورسازي است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

esteghlal نقل انتقالات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    به گزارش ابیته دات کام،”آندرانیک تیموریان” با اشاره به دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان اظهارداشت: می دانستیم بازی سختی داریم و ازبکستان حریف آسانی برای ما نخواهد بود. هدف اولیه ما در این بازی گل نخوردن بود زیرا جو ورزشگاه هم به سود ازبکستان بود و هوادارانشان به خوبی از این تیم حمایت می کردند.
    وی ادامه داد: آنها از ابتدا فشار زیادی به تیم ما آوردند و می خواستند به گل برسند که ما هوشمندانه فشار آنها را کنترل کردیم و چشم به ضدحملات داشتیم. خوشبختانه روی یک حرکت تیمی هم به گل رسیدیم و پیروزی شیرینی کسب کردیم.
    تیموریان درباره احتمال حضورش در تیم سپاهان اصفهان گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم و قرار هم نیست به سپاهان بروم. بارها تاکید کرده ام اگر فوتبالم را در ایران ادامه دهم حتما در استقلال می مانم زیرا در این تیم راحت هستم.
    وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر همه تمرکزم روی دیدارهای تیم ملی است زیرا بازیهای حساسی پیش رو داریم و نباید به راحتی امتیاز از دست بدهیم.

6. 4 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

esteghlal نقل انتقالات

قاسم دهنوی : شاید به استقلال بروم !

هافبک تیم ملی فوتبال درباره پیروزی تیم ملی فوتبال مقابل ازبکستان در نخستین دیدار مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2014، اظهار کرد: برد شیرینی به دست آوردیم. شاید بعضی‌ها بگویند شانسی این بازی را بردیم، اما به هر حال شانس هم جزئی از فوتبال است. این موضوع در بازی چلسی و بایرن‌ مونیخ هم اتفاق افتاد. خود ازبکستان روی اتفاق و حادثه ژاپن را برده بود.
    وی ادامه داد: تیم ملی مقابل آلبانی هم بازی خوبی انجام داده بود، اما حریف تنها یک توپ روی دروازه ما آورد و همان گل شد. امیدوارم که تیم ملی این روند را در بازی‌های بعد هم حفظ کند تا راهمان برای صعود به جام جهانی هموار شود.

دهنوی درباره وضعیت خود در تیم ملی هم گفت: فعلا آمادگی بالایی دارم و کی‌روش هم به من اعتماد دارد. در پست من آندرانیک تیموریان و مجتبی جباری هستند و کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی دارم، اما امیدوارم در بازی بعد مقابل قطر شانس بازی پیدا کنم.

هافبک تیم ملی درباره شادی‌های بازیکنان پس از پایان بازی با ازبکستان گفت: خوشحال بودیم و می‌خواستیم به نوعی جای مردم را در زمین خالی کنیم. من هم از شدت خوشحالی روی دوش نکونام پریدم!

دهنوی پیرامون آینده خود و این که فصل بعد در چه تیمی خواهد بود، گفت: من هنوز یک سال دیگر با مس کرمان قرارداد دارم و به خاطر اظهار علاقه هواداران این تیم در پایگاه‌های اجتماعی خودم مایلم در کرمان بمانم، اما مثل این که قاسمپور هنوز با من مشکل دارد. ماجرای اختلاف من با قاسمپور چیزی شبیه به اختلاف قلعه نویی و جباری بود، اما همه دیدند که قلعه نویی پس از آمدن به استقلال گفت من با جباری مشکلی ندارم.

وی افزود: با این حال قاسمپور زحمات من را در مس نادیده گرفت و همه چیز به نام او تمام شد. البته مصطفی سیفی هم وضعیتی شبیه به من دارد. ما هیچ مشکل فنی و اخلاقی نداریم، اما قاسمپور دارد سخت گیرانه برخورد می‌کند. او اگر من را نمی‌خواهد باید این را به باشگاه بگوید تا من هر چه زودتر بتوانم رضایت نامه‌ام را بگیرم و به پیشنهادهایی که دارم فکر کنم.

هافبک ملی‌پوش مس کرمان در پایان با اشاره به پیشنهاد باشگاه استقلال به خود، گفت: فردی از باشگاه استقلال با من تماس گرفت و برای حضور دراین تیم به من پیشنهاد داد. البته هنوز به طور رسمی مذاکره‌ای با این تیم انجام نداده‌ام، اما احتمال دارد که فصل بعد در این تیم توپ بزنم، چون بازی کردن در استقلال و پرسپولیس همیشه فرصت بزرگی برای یک بازیکن است. با این حال منتظر نظر نهایی مسئولان باشگاه مس می‌مانم.
    ویرایش توسط sasahmad11 : 06-05-2012 در ساعت 18:33

8. 4 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal بیک‌زاده به استقلال پیوست

بیک‌زاده به استقلال پیوست

خبرگزاری فارس: هافبک فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان به استقلال پیوست.

به گزارش خبرگزاری فارس، هاشم بیک زاده با حضور در باشگاه استقلال و پس از مذاکره با علی امیری معاون باشگاه استقلال با این تیم قرارداد یک ساله امضا کرد.
    این بازیکن در شرایطی امروز در باشگاه استقلال حاضر شد و با این تیم به توافق رسید که علی فتح الله زاده مدیرعامل این باشگاه از سمت خود استعفا کرده است.
    بیک زاده سابقه بازی در استقلال را دارد و بار دیگر به جمع آبی پوشان بازگشت. قرار داد وی احتمالا امروز در هیئت فوتبال ثبت می شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

10. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

esteghlal سید جلال حسینی در یک قدمی استقلال

حسینی برای تقویت خط دفاعی استقلال، اولین گزینه امیر قلعه نویی محسوب می‌ شود و مسوولان این باشگاه با سیدجلال و برادرش مذاکره کردند
    سیدجلال حسینی مدافع میانی تیم ملی هنوز تصمیم خاصی برای فصل آینده نگرفته و این در حالی است که در 2 هفته اخیر حرف و حدیث های زیادی در مورد مذاکره او با باشگاه پرسپولیس مطرح شد.

در اولین روزهای اردوی تیم ملی در ازبکستان بود که سایت های خبری از توافق حسینی با پرسپولیس خبر دادند و حتی محسن بنگر در مصاحبه ای اعلام کرد که حسینی حتما فصل آینده همراه با او پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد. سیدجلال اما با پرسپولیس توافقی نکرده و این در حالی است که مدافع فصل گذشته سپاهان این روزها به پیشنهاد استقلال فکر می کند.

حسینی برای تقویت خط دفاعی استقلال، اولین گزینه امیر قلعه نویی محسوب می‌ شود و مسوولان این باشگاه در روزهای اخیر با سیدجلال و برادرش مذاکره کردند. او فاصله زیادی با استقلالی شدن ندارد و حتی به نزدیکانش گفته که به احتمال فراوان پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد.

12. 2 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

esteghlal مذاکره قلعه نویی و سید جلال حسینی سر میز ناهار !

سیدجلال که تنها سپاهانی حاضر در تیم ملی است، سال قبل تا آستانه پیوستن به استقلال پیش رفت اما در آخرین لحظات نظرش تغییر کرد و در اصفهان ماندنی شد. تصمیمی که می‌گویند محسن بنگر هم در آن نقش مهمی ایفا کرده است. اما حالا، یک سال بعد از آن روزها، سیدجلال باز هم مورد توجه دو باشگاه قرمز و آبی است، با این تفاوت که این بار جدایی بنگر هم از سپاهان قطعی به نظر می‌رسد.
    از یک طرف محسن بنگر به رویانیان قول داده تمام تلاشش را می‌کند تا جلال را هم به پرسپولیس ببرد و از طرف دیگر خود جلال امروز با استقلالی‌ها قرار مذاکره گذاشته است. از ضلع سوم این مثلث هم غافل نشوید که خود سپاهان است و به گفته مدیرعاملش هر قیمتی که لازم باشد برای حفظ این مدافع می‌پردازد. بدون تردید جلال حسینی پیش از این‌که تصمیم قطعی‌اش را بگیرد تک‌تک این پیشنهادها را به طور جدی بررسی می‌کند. بعید است او از خیر مذاکره با یکی از این 3تیم بگذرد.
    جلال حسینی که اعلام کرده بود امروز سر میز مذاکره با استقلال خواهد نشست، ظهر امروز فرصت دارد تا در جلسه با امیر قلعه‌نویی درباره همکاری احتمالی با استقلال بیشتر صحبت کند. مدافع سپاهان امروز ناهار را با امیر قلعه‌نویی خورد تا در این ملاقات دونفره شرایط خودش را برای پیوستن به استقلال اعلام کند. این مدافع اولین بار در زمان مربیگری قلعه‌نویی به بازیکن فیکس تیم‌ملی تبدیل شد و بعدها این دو نفر دو سال خوب و موفق را هم در سپاهان سپری کردند. بنابراین به نظر می‌رسد این دو نفر خوب بتوانند با هم به تفاهم برسند.

تنها اتفاقی که شاید بتواند حسینی را از استقلال دور و به پرسپولیس نزدیک کند، به حقیقت پیوستن شایعه‌ای است که این روزها دور و بر پرسپولیس می‌چرخد. یعنی آمدن علی دایی که از قضا سیدجلال دوران خوبی را با او در سایپا داشته و بعید نیست به خاطرش قرمز بپوشد

14. 3 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

esteghlal خسرو حیدری با استقلال به توافق رسید

علی فتح‌الله‌زاده با خسرو حیدری برای ماندن در استقلال به توافق رسید.
    به گزارش ابیته دات کام، خسرو حیدری، هافبک فصل گذشته استقلال برای ماندن در این تیم برای یک فصل دیگر به توافق رسید.
    علی فتح‌الله‌زاده با اعلام این خبر گفت: خسرو حیدری امسال هم در جمع ما حضور خواهد داشت.

16. 3 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

esteghlal کریم انصاری فرد پیشنهاد یک میلیارد تومانی سپاهان را رد کرد !

اگر رفتن انصاری فرد به اروپا منتفی شود این بازیکن به احتمال فراوان در استقلال یا پرسپولیس فوتبالش را ادامه خواهد داد.
    باشگاه سپاهان از چند ماه پیش تلاش های پنهانی خود را برای جذب کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش سایپا آغاز کرد ولی در نهایت نتوانست این بازیکن را جذب کند.

انصاری فرد جز بازیکنانی است که در لیگ برتر مشتریان زیادی دارد ولی او می خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. تا همین چند روز پیش سپاهانی ها به شدت دنبال جذب این بازیکن بودند ولی انصاری فرد به پیشنهاد اصفهانی ها پاسخ منفی داد. جالب است که بدانید سپاهان یک میلیارد تومان به مهاجم فصل گذشته سایپا پیشنهاد داد ولی انصاری فرد آن را رد کرد. اگر رفتن انصاری فرد به اروپا منتفی شود این بازیکن به احتمال فراوان در استقلال یا پرسپولیس فوتبالش را ادامه خواهد داد.

18. 2 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مذاکره شبانه با کریم انصاری‌فرد اولین اقدام فتح‌الله‌زاده پس از ابقا

مذاکره شبانه با کریم انصاری‌فرد اولین اقدام فتح‌الله‌زاده پس از ابقا

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال در اولین اقدام خود پس از ابقا با مهاجم تیم سایپا مذاکره کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس در حالی که علی فتح‌الله‌زاده ساعاتی پیش در جلسه هیئت مدیره استقلال شرکت کرد و در این جلسه مقرر شد وی به کار خود ادامه بدهد در اولین اقدام خود جلسه‌ای را با کریم انصاری‌فرد مهاجم تیم ملی و باشگاه سایپا برگزار کرد.
    در این نشست فتح‌الله‌زاده، انصاری‌فرد و نظری جویباری حضور داشتند و مذاکرات خوبی را با مهاجم تیم سایپا انجام دادند.
    این بازیکن مدنظر باشگاه سپاهان قرار دارد و رحیمی مدیرعامل این باشگاه نیز امروز اعلام کرد که به دنبال به‌خدمت گرفتن انصاری‌فرد است.
    همچنین فتح‌الله‌زاده بلافاصله پس از جلسه امروز با اعضای هیئت مدیره اعلام کرد که امشب قصد دارد با چند بازیکن بزرگ وارد مذاکره شود که یکی از این بازیکنان کریم انصاری‌فرد بود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal استقلال منتظر پاسخ حسینی

استقلال منتظر پاسخ حسینی

اکبرپور، منوچهری و دهنوی در لیست انتظار

خبرگزاری فارس: باشگاه استقلال در انتظار پاسخ مدافع سپاهان است و در عین حال در نظر دارد با چند بازیکن دیگر هم مذاکره کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، به احتمال زیاد ظرف امروز و فردا باشگاه استقلال به تعداد بازیکنان جدید خود بیفزاید.
    شب گذشته برادر کریم انصاری فرد در باشگاه استقلال حاضر شد و با مسئولان این تیم مذاکراتی داشت. نتیجه این مذاکره هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد روند صحبت ها به نفع استقلال است.
    امروز همچنین قرار است سید جلال حسینی پاسخ پیشنهاد استقلال را بدهد هر چند که این مدافع به باشگاه سپاهان هم قول داده فردا با آنها مذاکره کند.
    گفته می شود استقلال به دنبال امین منوچهری، سیاوش اکبرپور و قاسم دهنوی نیز است.
    شب گذشته همچنین خسرو حیدری برای تمدید قرارداد با آبی‌ها به توافق رسید.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)