Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 83
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

roma اخبار و حواشی جالوروسی ها فصل 2012/13

به نام خدا

در این تاپیک می توانید اخبار مربوط به رم را قرار دهید. حتی الامکان سعی شود اخبار از سایتهای اختصاصی رم گرفته شود.

ویرایش توسط feri71 : 02-13-2013 در ساعت 14:57

2. 11 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

ملاقات ساباتینی و پرزیوسی بر سر رودریگو پالاسیو

در حالی که تیم های مدعی سری آ حداقل به یک قدمی اهداف بزرگ شان رسیده اند، باشگاه رم هنوز سرمربی فصل آینده خود را هم به خدمت نگرفته است و با این حال نام های کوچکی دور و بر رم شنیده می شود. نرسیدن رم به رقابت های اروپایی فصل آینده هم باعث شده تا بازیکنان بزرگ نام رم را از میان مشتریان خود خط بزنند و به فکر تیم هایی باشند که سال آینده در لیگ قهرمانان حضور دارند.
    با این حال نام رودریگو پالاسیو، مهاجم آرژانتینی جنوا هر ساله برای پیوستن به رم مطرح می شود اما همواره این اخبار در حد شایعه بوده و باشگاه تلاشی برای به خدمت گیری این مهاجم با تجربه نکرده است. به گزارش Corriere dello Sport انریکو پرزیوسی، رئیس باشگاه جنوا امشب و در میلان با والتر ساباتینی، مدیر ورزشی رم بر سر رودریگو پالاسیو ملاقات و دیدار خواهند کرد.
    به نظر می رسد مهاجم سابق بوکاجونیورز آرژانتین یکی از اهداف جدی جالوروسی برای فصل آینده است.
    گفته می شود باشگاه رم پالاسیو را با ۱۰ میلیون یورو به خدمت می گیرد و روزی و کاپراری را هم در ازای آن راهی جنوا می کند. با این پیشنهاد رئیس باشگاه جنوا به شدت وسوسه شده است و در صورت پذیرفتن این قرارداد از سوی باشگاه جنوا، انتقال پالاسیو به رم دور از ذهن نیست.
    در همین حال دودو ی ۲۰ ساله، مدافع چپ کورینتیانس برزیل هم دیگر هدف سابا و تیم رم است اما اگر او خریداری شود، یکی از ۲ گزینه ی غیر اتحادیه اروپا را برای این فصل پر خواهد کرد. البته در صورتی که مونتلا به رم بیاید، مارچسه را هم که چند هفته پیش در المپیکو به رم گلزنی کرد هم راهی پایتخت خواهد شد. نام بوسینگوا هم از چلسی همچنان در لیست رم وجود دارد.
    اما جالوروسی به دو مدافع مرکزی و یک مدافع راست هم نیاز دارد. ماتیاس سیلوستره از پالرمو جدی ترین گزینه برای مرکز خط دفاعی است. لئاندرو کاستان از کورینتیانس برزیل هم دیگر گزینه ی رمیهاست. رم روز گذشته هم پیشنهادی ۱۰ میلیونی برای رولاندو از پورتو پرتغال ارائه کرد. مائوریسیو ایسلا هم که چند وقتی است نامش مطرح نشده شاید دیگر گزینه رم برای سمت راست خط دفاعی باشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma آمار فصل 12-2011 سری آ

فصل 12-2011 سری آ ایتالیا با قهرمانی یوونتوس با هدایت کونته به پایان رسید. در این بخش نگاهی به آمار این فصل که با جایگاه هفتمی برای رم به آخر خط رسید نگاهی خواهیم انداخت:

قهرمان : یوونتوس (28 امین قهرمانی)
    تیم های سقوط کننده به سری بی: لچه - نووارا - چزنا
    تیم های صعود کننده به سری آ : تورینو - پسکارا - (از بین ساسولو ، ورونا ، ورسه ، سمپدوریا 1 تیم راهی سری آ خواهد شد)
    کسب کنندگان سهمیه لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس - آث میلان - اودینزه
    کسب کنندگان سهمیه لیگ اروپا : لاتزیو - ناپولی - اینترمیلان
    مجموع تعداد بازی ها : 380 بازی
    مجموع گل های به ثمر رسیده : 972 گل (2.56 گل به ازای هر بازی)
    بهترین گلزنان : زلاتان ابراهیموویچ(28 گل) - دیگو میلیتو(24 گل) - ادینسون کاوانی و آنتونیو دی ناتاله(23 گل)
    بهترین پاس گل دهندگان: آندره آ پیرلو(13 پاس گل) - فابریتزیو میکولی(12 پاس گل) - سباستین جووینکو(11 پاس گل)
    بهترین برد خانگی : ناپولی 6 - 1 جنوا ، اینترمیلان 5 - 0 پارما
    بهترین برد خارج از خانه : فیورنتینا 0 - 5 اینترمیلان
    بیشترین تعداد گل زده شده در یک بازی : ناپولی 6 - 3 کالیاری ، اینترمیلان 5 - 4 جنوا
    بیشترین رکورد برد متوالی : یوونتوس با 8 برد پیاپی
    طولانی ترین رکورد شکست ناپذیری: یوونتوس 38 بازی
    بیشترین رکورد بدون برد : نووارا با 16 بازی
    طولانی ترین رکورد باخت متوالی : نووارا با 5 باخت
    بیشترین برد : آث میلان با 24 برد
    بیشترین باخت : چزنا با 24 باخت
    بیشترین تساوی : یوونتوس و کاتانیا با 15 تساوی
    بیشترین برد خانگی : یوونتوس و اودینزه با 13 برد
    بیشترین برد خارج از خانه: آث میلان با 12 برد
    بیشترین باخت خانگی : لچه و چزنا با 10 باخت
    بیشترین باخت خارج از خانه : نووارا و چزنا با 14 باخت
    بیشترین تساوی خانگی : نووارا و کالیاری با 8 تساوی
    بیشترین تساوی خارج از خانه : کاتانیا با 10 تساوی
    بهترین خط حمله : آث میلان با 74 گل
    بهترین خط دفاع : یوونتوس با 20 گل
    بدترین خط حمله: چزنا با 24 گل
    بدترین خط دفاع : جنوا با دریافت 69 گل
    پرتماشاگرترین بازی: آث میلان - اینترمیلان با حضور 79522 تماشگر
    پرتماشاگرترین تیم : آث میلان با مجموع 925972 نفر (میانگین54442)
    خشن ترین بازیکن : آتور ویدال با دریافت 12 و 1 - دیگو پرز با دریافت 14
    خشن ترین تیم : لچه با دریافت 105 و 9
    بیشترین تعداد دروازه بسته در یک بازی : یوونتوس با 21 بازی

آمار آ اس رم
    رتبه : هفتم با کسب 56 امتیاز (1.47 امتیاز در هر بازی)
    تعداد برد: 16 (خانگی :10 - خارج از خانه : 6)
    تعداد باخت : 14 (خانگی : 4 ، خارج از خانه : 10)
    تعداد تساوی: 8 (خانگی : 5 ، خارج از خانه : 3)
    تعداد گل زده شده : 60 گل
    تعداد گل دریافت شده : 54 گل
    بهترین گلزنان : اسوالدو(11) - بورینی(9) - توتی(8) - بویان(7)
    بهترین پاس گل دهندگان : توتی(7) - پیانیچ(7) - لاملا(6) - اسوالدو(5)
    خشن ترین بازیکن : دروسی(9) - گاگو(8،1)
    بیشترین دقایق حضور در بازی : دروسی(3003 دقیقه) - گاگو(2352 دقیقه)
    بیشترین تعداد حضور در : بویان(33 بازی) - دروسی(32 بازی)
    کمترین دقایق حضور در بازی : کاپراری(6 دقیقه) - پیسچیتلا(44 دقیقه)
    کمترین تعداد حضور : کاپراری(1 بازی) - سیسینیو(2 بازی) ، پیسچیتلا(2 بازی)
    مجموع تعداد تماشاگران : 563845(رتبه چهارم پرتماشاگرترین تیم)
    میانگین حضور تماشاگران در هر بازی : 35240

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

6. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

"داوید پیزارو" می‌خواهد فوتبال خود را در رم به پایان ببرد "داوید پیزارو" می‌گوید با وجود اینکه به طور قرضی در تیم فوتبال منچسترسیتی بازی می‌کند، می‌خواهد فوتبال خود را در رم به پایان برساند. به گزارش خبرگزاری مهر، ملی پوش 32 ساله پیشین تیم فوتبال شیلی در ماه ژانویه به صورت قرضی به تیم من سیتی پیوست.
    وی در گفتگو با "رومانیستا" اظهار داشت: نمی‌خواهم امسال تیم رم را ترک کنم. رابطه من با "لوییز انریکه" خوب نبود و به درخواست "روبرتو مانچینی" پاسخ مثبت دادم. این خواسته من است که فوتبال خود را در رم به پایان ببرم. یک سال از قراردادم باقی مانده و می‌خواهم با نهایت انگیزه بازی کنم.

8. 4 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

کاتانیا: مونتلا قرارداد دارد

باشگاه کاتانیا بار دیگر امید های رم را برای جذب وینچنزو مونتلا کمرنگ کرد.
    ” او مربی ماست و ۱ سال دیگر هم قرارداد دارد. ”
    با توجه به گزارشات منتشر شده، سیسیلی ها آماده بودند تا مونتلا را در ازای ۱ یا ۲ بازیکن جوان به رم بدهند.
    آنتونیو پولویرنتی، رئیس باشگاه کاتانیا گفت: ” او مربی ماست و ۱ سال دیگر قرارداد دارد. امیدوارم به اندازه کافی این مسئله را روشن کرده باشم. ”
    با این حال او پیشنهاد معاوضه مونتلا را با بازیکنان رم رد می کند و می گوید: ” هرگونه پیشنهاد در رابطه با معاوضه مونتلا با پول و یا بازیکنان رم را رد می کنم. ”
    این در حالیست که هر روز اخبار ضد و نقیضی در این رابطه منتشر می شود. در حالی که همه، مونتلا را سرمربی بعدی رم عنوان می کردند، بار دیگر این باشگاه پیوستن مونتلا به رم را رد کرد!

10. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma زمن به دنبال انتقام است

رئیس باشگاه پسکارا دنیله سباستیانی فاش کرده که زدنک زمن قصد دارد برای گرفتن انتقام به رم برگردد. انتظار می رود که پس از جدایی لوئیس انریکه، جالوروسی مربی ۶۵ ساله پسکارا را روی نیمکتش بنشاند و این یک بازگشت برای مرد چک تبار خواهد بود.
    در حالی که انجام این انتقال تقریبا قطعی به نظر می رسد سباستیانی از انگیزه اصلی این مربی برای حضور دوباره در پایتخت گفته است.
    “من شب گذشته با او صحبت کردم، زمانی که او مرا از ادامه یافتن مذاکرات مطلع کرد.”
    “او می خواست بماند، اما شش ماه پیش می دانستم که تنها یک تماس از رم توجه اش را جلب می کند، همه چیز را می دانستم.”
    “درک می کنم که هیچ چیز قطعی نیست، اما با توجه به اینکه یک هفته برای تصمیم گیری فرصت هست، ما گرفتار هیچ مشکلی نخواهیم شد.”
    “چرا او نمی تواند پیشنهادشان را رد کند؟ او به من توضیح داد که حس انتقام قوی ای دارد. مثل رم، من همه به سختی انتخابی غیر از این انجام می دهم.”
    به هر حال سباستیانی برای مربی اش توصیه دیگری دارد.
    “اگر مربی بودم، نمی رفتم حتی اگر خیلی دستمزد می دادند.”
    “آیا تلاش دیگری برای متقاعد کردن او برای ماندن در اینجا خواهد بود؟ من شب گذشته با او صحبت کردم، این در مورد قرارداد، پول یا پروژه نیست، دیروز همسرش با گریه رفت چون آنها نمی خواهند پسکارا را ترک کنند.”
    “انتقام و مرد یکی هستند، فکر می کنم همش همین است.”
    رئیس دلفین ها به فکر جانشین زمن هم هست و یک اسم خاص در نظر دارد.
    “دلیو روسی یکی از افرادی است که فوتبال خوبی بازی می کند و می تواند نام مناسبی باشد. مطابق با اطلاعات فنی که ما داریم یک هفته برای جشن گرفتن زمان هست.”
    در همین حال، مدیر ورزشی رم والتر ساباتینی اعلام کرده که مذاکرات در حال انجام است.
    “دیروز با مربی صحبت کردم و می توانم تایید کنم که مذاکرات پیش می رود.”

!!! No Totti No Party

12. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

گاگو: آینده ام نا معلوم است

هنوز آینده فرناندو گاگو مشخص نیست. به گزارش Todomercadoweb.es قرارداد قرضی این هافبک آرژانتینی رئال در رم به پایان رسیده و در انتظار تایید از سوی سرمربی جدید رم، زدنک زمن است.
    باشگاه رئال قیمت دائمی کردن قرارداد او را ۷ میلیون یورو اعلام کرده است اما باشگاه رم جدیدا اعلام کرده که بیشتر از ۲٫۵ میلیون یورو نخواهد پرداخت. این در حالیست که پیش تر تیم رم مایل بود تا گاگو را با ۵ میلیون یورو به خدمت بگیرد اما پس از آنکه حضور زدنک زمن روی نیمکت رم قطعی شد، ساباتینی قیمت پیشنهادی را ۲٫۵ میلیون کاهش داد!
    به نظر می رسد گاگو در تیم فصل آینده زمن جای مطمئنی ندارد. از سویی رئال هم علاقه ای برای بازگرداندن گاگو ندارد اما از طرفی هم نمی خواهد او را با ۲٫۵ میلیون یورو به فروش برساند. گاگو که در اولین فصل حضورش در رم بازی خوبی را به نمایش گذاشت گفت: ” هنوز صحبت های زیادی در مورد آینده ام باقی مانده است. در حال حاضر من از حضور در Selecciòn لذت می برم. ” او در ادامه نیز اضافه کرد: ” بازی دوباره در بوکاجونیورز در کنار ریکلمه می تواند خیلی خوب باشد. ”
    همچنین چندی پیش در خبری اعلام شد که مدیر برنامه های گاگو به رم خواهد آمد تا بر سر گاگو با مدیران رم مذاکره کند. احتمال آنکه رمیها با پرداخت ۳٫۵ – ۴ میلیون یورو برای دائمی کردن قرارداد گاگو موافقت کنند هم وجود دارد!

14. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

کوتاه از نقل و انتقالات رم

فیورنتینا خواهان برتولاچی
    آندریا برتولاچی، هافبک جوان لچه که قرارداد قرضی اش با این تیم رو به اتمام است و شاید به رم بازگردد، به تازگی مورد توجه تیم فیورنتینا قرار گرفته است.
    پس از ورود دانیله پراده به عنوان مدیر ورزشی توسکانی های فلورانس، آنها وینچنزو مونتلا را که باشگاه رم چندین هفته به دنبالش بود را در عرض چند روز به خدمت گرفتند و حال قصد دارند برتولاچی را هم برای فصل آینده به خدمت بگیرند.
    .
    چزنا به دنبال کرشنزی
    الساندرو کرشنزی، بال راست جوان و آینده دار جالوروسی که به صورت قرضی در باری بازی می کند مورد توجه تیم سقوط کرده چزنا است.
    گفته می شود با پایان قرارداد او با باری، او به رم باز می گردد و اگر زدنک زمن، سرمربی جدید رم او را بخواهد او می تواند فصل آینده را در رم سپری کند اما با این حال چزنا مشتری او باقی می ماند و در صورتی که باشگاه رم با خروج او موافقت کند، شاید مقصد وی چزنا باشد.
    .
    تیم های جزیره به دنبال ریچی و کرشنزی
    امشب ساعت ۲۱ به وقت رم، دو تیم رم و لاتزیو در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی باید به مصاف هم بروند.
    چند تن از مدیران تیم های منچستر یونایتد، آرسنال و چلسی، ریچی و چیچیرتی را که از اول در میدان حضور خواهند داشت را زیر خواهند گرفت تا در صورت علاقه برای فصل آینده به خدمت بگیرند. گفتنی است که این دو جوان آینده دار هنوز قرارداد حرفه ای را با باشگاه رم به امضا نرسانده اند.
    .
    سیسوکو در یک قدمی رم؟!
    هافبک ۲۳ ساله اهل مالی و متولد شده ی فرانسه، موسی سیسوکو یکی از جدی ترین گزینه ها برای پیوستن به جالوروسی است.
    گفته می شود تیم رم آماده پرداخت ۷ میلیون یورو به تیم تولوز فرانسه برای جذب این بازیکن پر قدرت است. از همین رو تیم تولوز هم او را ۷ میلیون یورو به فروش می رساند و در صورت توافق به نظر می رسد سیسوکو فصل آینده را در پایتخت ایتالیا حضور پیدا خواهد کرد.
    .
    رم به دنبال کلیچ؛ یک انتقال آزاد!
    در جدیدترین اسامی مطرح شده برای پیوستن به رم، نام رناتو کلیچ، مدافع کروات تیم اسلووان لیبرچ کرواسی به چشم می خورد. این مدافع ۲۱ ساله قدرت فیزیکی و حفظ توپ بالایی دارد و اکنون هم قراردادش با این باشگاه که از سال ۲۰۰۹ به آن پیوسته به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می شود. رمیها که سخت به دنبال جذب مدافعان تراز اول برای فصل جدید هستند، قصد دارند او را به صورت آزاد به خدمت بگیرند البته اگر کلیچ و باشگاه کروات حاضر به ادامه همکاری نشوند.
    .
    مهدی بناتیا دوباره در رادار رم
    در حالی که هر روز اسامی مختلفی برای پیوستن به رم مطرح می شود، امروز بار دیگر نام مهدی بناتیا، مدافع تیم اودینزه برای پیوستن به جالوروسی به روی خبرگزاری ها رفت. بناتیا در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته هم برای مدتی مورد توجه رم بود اما در اودینزه ماندنی شد.

16. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

زمن: در اختیار داشتن مالکیت بازی بیهوده است!

زدنک زمن در کنفرانس امروزش در مورد فرانچسکو توتی گفت: ” او بهترین بازیکنی است که تا به حال با او کار کرده ام. ” او در ادامه هم اعلام کرد که سبکی که لوئیس انریکه داشت، یعنی مالکیت کامل بازی، کار بیهوده ای بود!
    سرمربی سابق پسکارا پس از ۱۳ سال بار دیگر به روی نیمکت رم آمد.
    او به Roma Channel گفت: ” من خوشحالم که پس از سال ها بار دیگر به جایی برگشتم که به من اجازه می دهد تا از آن لذت ببرم. ”
    ” طی این ۱۳ سال طرفداران اغلب از من درخواست می کردند که به رم بازگردم و حال خوشحالم که اینجا حضور دارم. امیدوارم چیزی را به رم بدهم که در ۲ سال اول حضورم در اینجا نتوانستم. هدف کار ما، لذت بردن از بازی برای من، بازیکنان و هواداران است. ”
    ” در فوتبالم، من سعی می کنم تا چیز های بی معنی را از بین ببرم. بنابراین پاس های افقی و مداوم برای من بیهوده هستند. این به این معنی است که شما تنها توپ را بین یکدیگر رد و بدل می کنید. ما باید همیشه کاری را انجام دهیم که معنی داشته باشد. ”
    ” من فکر می کنم پس از اینکه شما از مدرسه بارسلونا بیرون بیایید، این چیز عادی باشد. جایی که تمرکز زیادی روی مالکیت بازی صورت می گیرد. چیزی که به معنی آماده شدن برای رسیدن به نتیجه پس از یک مدت طولانی است. ”
    ” من سریعتر هستم. یعنی با در اختیار داشتن توپ، این فرصت را هم به حریف بدهید تا در دفاع مستقر شوند. شکاندن یک دفاع بسته بسیار سخت تر از شکاندن یک خط دفاعی نا آماده است. ”
    ” من همچنین شوت های از راه دور را هم در فوتبالم می خواهم. در فوتبال من، باید مهاجم را تغذیه کرد. ”
    ” ما چه در خانه و چه در خارج از خانه همین شیوه بازی را به کار می بریم. با پسکارا در فصلی که گذشت، در خانه ۴۵ گل و در خارج از خانه هم ۴۵ گل به ثمر رساندیم. ”
    زدنک زمن در کنفرانس مطبوعاتی اش گفته بود که دنیله دروسی یک هافبک خلاق نیست!
    ” سوء تفاهم به وجود آمده. به نظر من دنیله دروسی مانند آندریا پیرلو نیست. او بیشتر یک هافبک مرکزی است که می تواند تعادل را به وجود بیاورد. البته او می تواند در هر ۳ پست خط میانی بازی کند. اما این موضوع کاملا فرق می کند. این بیشتر به این بستگی دارد که تیم در کدام منطقه به او نیاز دارد. ”
    ” توتی بهترین بازیکنی است که تا به حال با او کار کرده ام. او استعداد زیادی از خود نشان داده است. او نقش اش تغییر پیدا کرد و به یک مهاجم میانی تبدیل شد و بیشتر در معرض گرفتن خطا قرار گرفت. او دچار ۲ مصدومیت سخت شد. من هنوز با او صحبت نکرده ام چون او برای تعطیلات در آمریکا حضور دارد. ”
    زمن همچنین اعلام کرد که تغییرات بزرگی در جالوروسی به وجود خواهد آمد.
    ” گفته بودم که من از مد افتاده ام. هر چه بیشتر کار کنید بهتر نتیجه می گیرید بنابراین من جلسات تمرین را دو برابر می کنم! “

18. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma کوتاه از نقل و انتقالات رم

به گزارش RomaNews.ir:
    این بار کادلچ، از بایرن لورکوزن!
    هر روز اسامی زیادی برای پیوستن به رم و تقویت خط دفاعی متزلزل رم شنیده می شود. در حالی که پس از ورود زدنک زمن به نظر می رسید رمیها خرید های شان را انجام دهند اما هنوز باشگاه رم نتوانسته خریدی برای فصل جدید داشته باشد و بر خلاف نظر بسیاری که اعتقاد داشتند فصل نقل و انتقالاتِ پر هیایویی را در پایتخت شاهد خواهند بود، به نظر نمی رسد اتفاق چندان خاصی هم رخ دهد. هر روز نام های جدید و نا آشنایی برای پیوستن به رم مطح می شود و امروز هم نام میچال کادلچ، مدافع ۲۷ ساله بایرن لورکوزن آلمان به روی خبرگزاری ها رفت. این مدافع ۱۸۵ سانتی متری اهل چک که اکنون در رقابت های یورو ۲۰۱۲ حضور دارد ۴ امین فصلش را هم در آلمان و تیم بایرن گذرانده است. او در این ۴ فصل در رقابت های لیگ ۱۰۳ بار به میدان رفته و ۷ بار هم موفق به گلزنی شده است. ارزش او حدودا ۵ میلیون یورو است.
    .
    دو برزیلی دیگر اهداف جدید رم
    والتر ساباتینی که علاقه عجیبی به بازیکنان آرژانتینی و برزیلی دارد دو گزینه جدید دیگر را هم از کشور برزیل مد نظر دارد. پس از توافقاتی که میان رم و کورینتیانس بر سر کاستان حاصل شد و همچنین حضور دودو در لیست خرید باشگاه رم برای فصل آینده، این بار والاک از فلومیننزه و فاگنر از واسکو دا گاما مورد توجه رم قرار گرفته اند. والاک بال راست ۱۸ ساله و ۱۷۵ سانتی متری است که پس از ۴ سال بازی در جوانان فلومیننزه، از سال ۲۰۱۱ به تیم بزرگسالان فلومیننزه پیوسته اما تنها ۵ بار در این فصل به میدان رفته است. فاگنر هم بال راست ۲۲ ساله و ۱۶۸ سانتی متری است که از سال ۲۰۰۹ برای واسکو دا گاما توپ می زند و در این ۳ فصل ۱۲۸ بار پیراهن این تیم را بر تن کرده و ۱۳ بار هم موفق به گلزنی شده است. او پیش تر ۱ فصل هم در تیم کورینتیانس قرار داشت و ۱ فصل نه چندان موفق را هم در پی اس وی آیندهوون هلند گذراند.
    .
    در زیر اخبار کوتاه را دنبال می کنیم:
    :: بارتوزس سالامون، هافبک ۲۱ ساله و لهستانی برشا مورد توجه زدنک زمن و باشگاه رم قرار گرفته است. این هافبک ۲۱ ساله و ۱۹۳ سانتی متری اکنون به صورت قرضی در فوجیا بازی می کند.
    :: به گزارش Tuttosport ممکن است باشگاه یوونتوس حاضر به تبادل مارکو بوریلو و فابیو کوالیارلا شود.
    :: اوگبونا، مدافع سیه چرده تورینو بار دیگر در صدر لیست ساباتینی قرار گرفت.
    :: ایجنت رائول آلبیول، مدافع ملی پوش اسپانیا، هر گونه تماس میان رم و رئال بر سر انتقال این بازیکن به پایتخت ایتالیا را رد کرد.
    :: وانی پوزولو، مدیر برنامه های متئو بریگی بار دیگر از علاقه موکلش به بازگشت به رم و بازی در این تیم برای فصل بعد خبر داد.
    :: می توان گفت مذاکرات رم و جنوا بر سر مرکل به اتمام رسیده و می توان او را برای فصل بعد رمی دانست. اهداف بعدی باشگاه دسترو و همچنین جذب یک مدافع قدرتمند است.
    :: موساکیو، مدافع تیم ویارئال که گفته می شد فصل بعد را در رم به میدان می رود، با ورود زدنک زمن از جالوروسی دور شده و به نظر می رسد باشگاه رم دیگر تمایلی به خرید وی ندارد.

!!! No Totti No Party

20. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)