Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 83
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

roma اخبار و حواشی جالوروسی ها فصل 2012/13

به نام خدا

در این تاپیک می توانید اخبار مربوط به رم را قرار دهید. حتی الامکان سعی شود اخبار از سایتهای اختصاصی رم گرفته شود.

ویرایش توسط feri71 : 02-13-2013 در ساعت 14:57

2. 11 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

یووه عاملی برای نرسیدن دسترو به رم

باشگاه جنوا یوونتوس را عامل به تاخیر افتادن انتقال ماتیا دسترو به رم می داند، گرچه هنوز احتمال انجام این جابه‌جایی وجود دارد.”یووه دستمزد بهتری به او پیشنهاد داد و در زندگی پول مهم است.”
    جنوا در مورد مالکیت مشترک مهاجم جوان با سیه‌نا به توافق رسید و طبق برنامه قرار بود دسترو به رم منتقل شود، اما ملی پوش زیر ۲۱ ساله‌های ایتالیا با خواسته های شخصی اش برای قرارداد مالکانش را عصبانی کرد. پیئترو لوموناکو مدیر ورزشی باشگاه جنوا در خصوص این ماجرا توضیح داده است.
    “نمی‌دانم این قضیه چطور تمام می‌شود.”
    “رم قطعا باشگاهی بود که مدت‌ها علاقه واقعی‌اش را به دسترو نشان داده بود، اما پول در زندگی بیش از هر چیز دیگری مهم است و یوونتوس به او دستمزد بهتری پیشنهاد داد.”
    گفته می‌شود که یک جلسه بین مدیربرنامه‌های دسترو و رمی‌ها انجام می‌شود و آنها تلاش می‌کنند تا به یک توافق جدید برسند.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بورینی:خداحافظ رم

فابیو بورینی در مصاحبه ای به رم بدرود گفت و اعلام کرد که مذاکرات برای انتقال او به لیورپول خیلی سریع رخ داد.
    مهاجم جوان و ملی پوش سابق رم ماه گذشته و در مزایده ای که انجام شد توسط باشگاه رم بازخرید شد اما چند هفته پیش با ۱۳٫۵ میلیون یورو به همراه پاداش هایی که در نظر گرفته می شود راهی آنفیلد شد.
    بورینی به Vocegiallorossa گفت: ” روند مذاکرات بسیار سریع پیش رفت. تا حدودی هم من مربی ام، برندان راجرز را می شناختم و او برایم قابل احترام بود. ”
    ” من فکر می کنم در همان تماس اول همه چیز میان رم و لیورپول حل و فصل شد و پس از آن ما تصمیم به انتقال گرفتیم. ”
    بورینی در سال ۲۰۱۱ و در سوانسی سابقه بازی زیر نظر راجرز را داشته است.
    ” تجربه ای که در رم داشتم، قطعا مثبت بود. فکر می کنم در این فصل خوب عمل کردم، حتی اگر مصدومیت هایی هم برایم به وجود آمد. من باور دارم که خودم را به عنوان یک بازیکن و در نزد هواداران شناخته شده کرده ام. ”
    ” من دوستان خوبی چون میرالم پیانیچ، مارتین استکلنبرگ و سیمون کر داشتم. من با آنها انگلیسی صحبت خواهم کرد تا همه چیز را بهتر انجام دهیم. به نظر من پیانیچ در این فصل می تواند متفاوت ظاهر شود. او بازیکن بسیار خوبی است. ”
    ” من با خود گرما و شور و اشتیاقی را می آورم که طرفداران بیش از هر چیز دیگری عاشق آنند: رم و پیراهن جالوروسی … “

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیروزی رم و فیورنتینا در دیدار های تدارکاتی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

باشگاه فیورنتینا در دومین بازی دوستانه خود ،با تیمی محلی روبرو شد که عواید این بازی صرف زلزله زدگان شهر مودنا گردید.
    در این بازی شاگردان مونتلا ۱۱ بار دروازه حیف خود را گشودند که لیاییچ (۲) و سفرویچ در نیمه اول و الحمداوی (۵)، رونکالیا، زوهوره و رومولو در نیمه دوم گلزنان این دیدار بودند.
    در این دیدار فیورنتینا با لباسی خاص که توسط باشگاه برای کمک به زلزله زدگان خریداری شده بود به میدان رفتند.حدود ۴۰۰ تماشاگر هم با حضور خود به شدت از مونتلا حمایت کردند

ترکیب فیورنتینا در نیمه اول:
    مانفردینی – کاسانی – فلیپه – ناستازیچ – پاسکوال – اولیورا – تادی – لاتزاری – چرچی – لیاییچ – سفرویچ

ترکیب فیورنتینا در نیمه دوم:
    لوپاتلی – آکوستی – رونکالیا – دی تاکیو – آشونگ – رومولو – کاپتزی – وارگاس – گولین – زوهوره – الحمداوی

اما باشگاه رم که تور امریکای خود را آغاز کرده است طبق برنامه دیروز به مصاف تیم زاگلبی لهستان رفت و موفق شد با ۴ گل این حریف خود را از پیش رو بردارد.
    اسوالد(۱)تاچسیدیس (۱۹)لاملا(۳۰) و بویان (۴۳) گلزنان جالوروسی بودند.

ترکیب تیم رم در این دیدار:
    استکلنبرگ؛ روسی (هاینتزه ۴۶)، رومانیولی، کاستن (بوردیسو ۴۶)، تادی (خوزه آنجل ۶۷)، بردلی (وره ۶۷)، تاچسیدیس (فلورنزی ۴۶)، پیانیچ (مارکینیو ۴۶)، لاملا (نیکو لوپز ۴۶)، اسوالدو (توتی ۴۶)، بویان (لوکا ۶۷)

8. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

لیورپول ۱-۲ آ اس رم

دیدار دوستانه دو تیم لیورپول و رم در فنوی پارک با برد ۲-۱ جالوروسی ها همراه شد. دو تیم که در تور تابستانی ایالات متحده به سر می برند از ساعت ۰۳:۰۰ بامداد به وقت ایران به مصاف هم رفتند. استقبال فوق العاده زیادی از این بازی شده بود و ورزشگاه به طور کامل از سوی تماشاچیان پر شده بود.
    اولین موقعیت جدی این مسابقه در دقیقه ۸ بازی به دست آمد. توپ گیری بازیکنان رم و موقعیت خوب برای پاناگیوتیس تاکتسیدیس که او در تک به تک با گولاکسی به راحتی موقعیت را از دست داد. در برگشت هم نیکو لوپز به صورت نمایشی و قیچی برگردان ضربه اش را به سمت دروازه زد که با اختلاف زیادی به بالای دروازه رفت.
    ۸ دقیقه بعد پابلو اوسوالدو از سمت چپ حرکت کرد و به زیبایی یکی از بازیکنان لیورپول را جای گذاشت اما در تک به تک با دروازه بان توپ را به راحتی تقدیم او کرد و تنها یک کرنر را به دست آورد.
    در نیمه اول رمیها نسبتا بهتر بازی کردند و بیشتر از حریف انگلیسی شان صاحب توپ بودند. اولین موقعیت خوب لیورپول در دقیقه ۲۰ بازی به دست آمد که شوت یاران قرمز پوش را بگدان لوبونت دفع کرد.
    ۱۲ دقیقه بعد و از روی توپ عمقی که برای جو کول فرستاده شد، بازیکن سابق چلسی در تک به تک با لوبونت توپ را از بالای سر او رد کرد اما توپ او روی تیر افقی فرود آمد و به بیرون رفت.
    در حالی که تنها ۵ دقیقه تا پایان در نیمه اول بازی وقت مانده بود از سمت چپ بازیکنان لیورپول سانتری را روی دروازه فرستادند و در ادامه این حرکت جو کول به خوبی با دریبل دو نفر موقعیت شوت زنی ایجاد کرد اما شوت زمینی او را لوبونت به زیبایی دفع کرد تا باز هم دروازه ای باز نشود.
    در بین دو نیمه السیو رومانولی جانشین لئاندرو کاستان شد. گابریل هاینزه جای رودریگو تادی را گرفت. بویان کرکیچ جای نیکو لوپز را گرفت. الساندرو فلورنزی جانشین میرالم پیانیچ شد و اریک لاملا هم جای فرانچسکو توتی را گرفت تا بازوبند کاپیتانی به نیکولاس بوردیسو برسد.
    تاکتسیدیس که یک موقعیت خوبی را در نیمه اول از دست داده بود، در دقیقه ۴۹ شوت خطرناکی را روانه دروازه کرد که دروازه بان لیورپول با پایش توپ را دفع کرد.
    در ۵۷ امین دقیقه بازی روزی موقعیتی عالی را از دست داد. البته روزی بار ها نشان داده که به هیچ وجه بازیکن گلزنی نیست و این را در بازی های لیگ نیز نشان داده بود. او به راحتی در این صحنه توپ را به آسمان زد!
    سرانجام مایکل بردلی در برابر دیدگان هموطنانش موفق شد به زیبایی و با ضربه ای دقیق دروازه حریف را در دقیقه ۶۲ ام باز کند.
    در ۶۸ امین دقیقه رمیها گل دوم را هم به ثمر رساندند. همکاری فوق العاده زیبا و کار شده ی بازیکنان رم که در نهایت و پس از برخورد توپ به پای دروازه بان، در برگشت الساندرو فلورنزی دروازه نیمه خالی که ۲ مدافع را در خودش می دید را باز کرد.
    در دقیقه ۷۰ هم والریو وره جای پاناگیوتیس تاکتسیدیس را گرفت.
    ۶ دقیقه بعد مارکینیو جانشین پابلو اوسوالدو شد.
    سرانجام پسران آنفیلد موفق شدند یکی از دو گل خورده را در دقیقه ۷۹ جبران کنند و اَدِم با شوت از پشت محوطه جریمه خود کنج دروازه جالوروسی را هدف گرفت تا نتیجه بازی به ۲-۱ تغییر پیدا کند.
    در دقیقه ۸۵ موقعیتی عالی برای اریک لاملا به وجود آمد که او توپ را به تیر عمودی زد تا لیورپول برای بار سوم دروازه اش باز نشود.
    در دقیقه ۹۰ ام هم یک موقعیت برای شوت زنی وره به وجود امد که شوت زمینی و کمی خطرناک او را دروازه بان حریف گرفت.
    در نهایت این بازی به پایان رسید. بازی که می توانست تا حدودی محک جدی رم برای فصل آینده به حساب بیاید. رمیها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و همکاری و مالکیت خیلی خوبی را در این بازی داشتند. دیدار دوستانه بعدی گرگها مقابل تیم ملی ال سالوادور خواهد بود.

10. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مربی رم:کونته باید بیشتر از ۱۰ ماه محروم شود

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

asroma27.com:
    زدنک زمن از نقشه های “دیوانه وارش” برای رم گفته، اما به اعتقاد این مربی جنجالی محرومیت ده ماهه ی آنتونیو کنته کافی نیست.”یک مربی محروم نباید اجازه تمرین دادن تیمش را داشته باشد.”
    کنته به دلیل اینکه تلاش عده ای را برای تبانی در بازیهای سیه نا به اطلاع مسئولین نرسانده به مدت ۱۰ ماه محروم شده و در دیدار سوپرکاپ هم دستیار او ماسیمو کاررا در کنار زمین حضور داشت.
    اما محرومیت سرمربی یووه تنها به حضور در رختکن تیم و ایستادن در کنار زمین در روز مسابقه محدود می شود و او قادر است تیمش را تمرین بدهد.
    “یک بازیکن محروم می تواند تمرین کند، اما فکر می کنم یک مربی با محرومیت طولانی نباید اجازه تمرین دادن تیمش را داشته باشد.”
    “من احکام کلی دادگاه تبانی را نخوانده ام، اما اگر می خواهند این پدیده را ضعیف تر کنند باید کمی قاطع تر باشند.”

12. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پاسخ منفی ده روسی به دستمزد۶ میلیونی منچسترسیتی

به گزارش آتزوری و به نقل از روما نیوز:گفته میشود دنیله دروسی قصد ترک رم را ندارد. این در حالی بود که من سیتی خودش را آماده می کرد تا با پیشنهادی نجومی تر از قبل کاپیتان دوم رم را به خدمت بگیرد.
    من سیتی که مدتهاست به دنبال جذب دروسی است، جمعه پیشنهادی ۳۵ میلیون پوندی را ارائه کرد.
    با این حال دروسی علاقه ای به ترک تیم زادگاهش ندارد حتی با وجود آنکه من سیتی حاضر بود سالانه ۶ میلیون پوند به هافبک جنگنده و ملی پوش رم بدهد.
    ایجنت او، سرجیو برتی در اوایل هفته ای که گذشت راهی منچستر شد اما بر خلاف گزارش های رسیده از انگلستان، او برای الکساندر کولاروف به انگلستان سفر کرده بود.

14. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma زمن در انتظار عملکرد مثبت شاگردانش

به گزارش RomaNews.ir، زدنک زمن انتظار دارد شاهد عملکرد مثبتی از سوی شاگردانش در برابر بولونیا باشد و البته او بار دیگر به جیانکارلو آبته حمله کرد و او را دشمن فوتبال خطاب کرد.
    سرمربی جنجالی و چک تبار رم در هفته ای که گذشت این بار به آبته، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا حمله کرد و گفت: ” او دشمن فوتبال است. ”
    زمن در کنفرانس مطبوعاتی امروزش پیش از بازی فردا عصر برابر بولونیا گفت: ” من در مورد چیزی که تیتر ها و عناوین به آن نگاه می کنند فکر نمی کنم. این مسئله شخصی نیست. من تنها گفتم او به نمایندگی از سیستم کلی فوتبال ایتالیا باید آن را بهبود ببخشد. ”
    در هفته دوم رقابت های سری آ، گرگها توانستند با نتیجه ۳-۱ اینتر را در خانه اش شکست دهند اما در آن بازی ۲ بازیکن رم مصدوم شدند و دنیله دروسی برای چند هفته قادر به همراهی رم نخواهد بود.
    ” آیا من عصبانی هستم؟ نه، این چیز ها می تواند رخ دهد. من همیشه در هر بازی انتظار چیز های مثبتی از تیمم دارم. اگرچه همیشه نمی توان کاری که می خواهید را انجام دهید. چند تن از بازیکنان در هفته ی گذشته برابر تیم های ملی شان بازی کردند اما پس از ۲ ماه می دانند که من چه چیزی می خواهم. ”
    ” ماتیا دسترو همیشه به عنوان یک مهاجم وسط بهتر عمل کرده چرا که او همیشه در این پست بازی کرده است اما این به این معنا نیست که از او نمی توان در جاهای دیگر استفاده کرد. من فکر می کنم که یک مهاجم حمله می کند و از راست، چپ و یا وسط باید گلزنی کند. بدیهی است که این چیز کمی زمان می برد تا به این شکل بازی کند. ”
    پیروزی شیرین رمیها در سن سیرو باعث شد تا بسیاری رم را رقیب اصلی یوونتوس برای کسب اسکودتو بدانند.
    ” ما ضد یووه نیستیم. ما رم هستیم و می خواهیم تا جایی که ممکن است بهترین عملکردمان را در این فصل داشته باشیم. ۲۰ تیم در سری آ وجود دارد و من فکر می کنم سری A متعادل تر از دیگر لیگ ها است. ”
    ” توتی و پیانیچ هر دو بازیساز هستند و اگر هر دو در ترکیب حضور داشته باشند، همیشه نتیجه مثبتی به دست نمی آید. فدریکو بالزارتی بهبود یافته و در دسترس است. لاملا و لوپز؟ آنها خیلی امیدوار کننده هستند. شاید آنها همیشه کاری که از آنها می خواهم را نتوانند انچام دهند اما با مهارت های خودشان راه حلی مناسبی را پیدا می کنند. ویژگی آنها؟ لوپز یک تمام کننده خوب. لاملا یک تامین کننده خوب. ”
    .
    دعوت شدگان رم: بالزارتی، بوردیسو، کاستان، دسترو، گویکوئچا، فلورنزی، لاملا، لوپز، لوکا، مارکینیو، مارکینیوس، پیریس، پیانیچ، رومانیولی، استکلنبرگ، سودکاسکاس، تاچتسیدیس، تادی، تالو، توتی.

!!! No Totti No Party

16. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

roma

فرانچسکو توتی و سباستین جووینکو گوشه ای از فوتبال فانتزی را در سری آ به نمایش گذاشتند. جیانکارلو رینالدی از هفته دوم جذاب می گوید.
    شاید او در اواسط دهه سی اش باشد، اما لبخندش در مصاحبه های بعد از بازی مثل جوانکی بود که برای اولین بار در سری آ به میدان می رود. آنها فکر می کردند که ویژگی های تیم زدنک زمن برای او سنگین خواهد بود، اما حداقل در حال حاضر، ثابت شده که اصلا چنین چیزی درست نیست. در اولین بازی بزرگ فصل، فرانچسکو توتی ستاره بی چون و چرای زمین بود.
    البته شاید این بهترین عملکرد هفته بود جایی که برخی از شاخص ترین بازیکنان قدم پیش گذاشتند. چند پاس دلچسب و پاسکارهای کوتاه کافی بود تا اینتر به زانو در بیاید. بعد از اولین بازی که سراسر از اشتباه بود، جالوروسی سر و شکلش را در سن سیرو بدست آورد.
    “بازی ای عالی انجام دادیم.” توتی با خوشحالی این جمله را گفت.”از نظر فیزیکی خوبم و از بازی در این پست لذت می برم. و زمانی که تیم خوب بازی می کند کارها آسان تر می شود.”
    او به حق به خاطر پاس های استادانه اش مورد تمجید قرار گرفت و هر بازیکن جوانی در پست او می تواند چیزهای زیادی از او یاد بگیرد. اینها کافی بود تا سه امتیاز از اینتر بگیرند، تیمی که با گل اتفاقی یک ستاره دیگر-آنتونیو کاسانو بازی را به تساوی کشاند. اما این توتی بود که با شکست نراتزوری صاحب افتخار شد.
    “۲-۱ عقب افتادیم و بعد خوب بازی نکردیم.”آندره آ استراماکیونی از تیمش گلایه کرد.”این چیزی است که باید آن را بررسی کنیم.”
    این نتیجه باعث شد که رم یکی از چند حریف مدافع عنوان قهرمانی شود، تیمی که با درخشش مهاجمش به کارش ادامه داد. سباستین جووینکو در قلب حرکات یوونتوس قرار داشت و با له کردن حریفشان در اودینه آنها در دو هفته دو برد کسب کرده اند. او یک پنالتی جنجالی به دست آورد و کارت قرمزی که در اوایل مسابقه نصیب حریف شد و بعد هم دو گل برای یووه زد.
    “این داور تعادل ندارد، او اصلا قضاوت صحیحی ندارد و بازیها را نابود می کند.”جیامپائولو پوتزو مالک اودینزه از قضاوت داور خشمگین شده بود.”این باعث عصبانیت من می شود، او بازیها و شادی یکشنبه را نابود می کند. چیز ناراحت کننده این است که بازی به نظر داشت جذاب می شد.”
    تیم او با بی رحمی توسط مدافع قهرمانی و به ویژه جووینکو از هم پاشید، و آنها از برتری شان برابر تیمی ۱۰ نفره نهایت استفاده را بردند. این پیامی برای سایر تیم های لیگ بود تا متوجه شوند بیانکونری در کارش جدی است. حتی زمانی که ۴-۰ پیش بودند مربی موقتشان ماسیمو کاررا بر سر بازیکنان غر می زد و گلهای بیشتری می خواست.
    ناپلی هم نسبت به برد یووه واکنشی کند داشت. با این وجود ستاره جوان آنها لورنزو اینسینه در برتری ۲-۱ آنها برابر فیورنتینا در زمین وحشتناک سن پائولو نقش داشت. او پاس گل اول را داد و گل دوم هم بعد از کرنر او بدست آمد. گل استوان یووتیچ هم کافی نبود و برای بازگشت بنفش ها دیر شده بود.
    دوست دارم بهتر بازی کنیم.والتر ماتزاری سرمربی ناپلی به این مسئله اقرار کرد.”از نیمه اول به هیچ وجه خوشم نیامد. اما گاهی اوقات هم در گذشته ما خوب بازی کردیم و نتیجه نگرفتیم-این بار خیلی خوب بازی نکردیم و بردیم.”
    آنها در صدر جدول به لاتزیو ملحق شده اند که پالرمویی را که هنوز به دنبال شخصیتش است در هم کوبید. دو ضربه تمام کننده از میروسلاو کلوزه و یک شوت برق آسا از آنتونیو کاندروا برای تمام کردن کار کافی بود. همان طوری که کلودیو لوتیتو گفته بود زمانی که ترکیبی قدرتمند در اختیار دارید نیازی به خرید دوجین بازیکن نیست.
    خرید جدیدی هم که تاثیرگذار ظاهر شد بدون شک جیامپائولو پاتزینی میلان بود. آنهایی که به معاوضه او با کاسانو و پرداخت پول برایش شک داشتند بعد از هت ریک برابر بولونا به فکر فرو رفتند.
    وقفه ای که برای بازیهای ملی وجود دارد به همه اجازه می دهد که به هفته های آتی فکر کنند، اما در حال حاضر سرنخ های کمی وجود دارد. یووه به سادگی از عنوانش به سادگی نمی گذرد. اما ناپلی شاید چیزی را که برای کورس اسکودتو نیاز است داشته باشد. اما، بالاتر از همه، اگر بازیکنان شور انگیزتان خودشان را نشان بدهند هر نتیجه ای ممکن است

The King

18. کاربر روبرو از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

رم برنده ی بازی عقب افتاده با کالیاری اعلام شد

اين بازي قرار بود روز يکشنبه در ورزشگاه جديد کالياري برگزار شود اما به دلايل امنيتي به تعويق افتاد.

پليس کالياري ابتدا تصميم گرفت اين بازي را به علت تمام نشدن ورزشگاه و دلايل امنيتي بدون حضور تماشاگر برگزار کند.

اما ماسيمو سلينو رئيس باشگاه کالياري از هواداران اين تيم خواسته بود به ورزشگاه بروند.

در پي اين درخواست پليس تصميم گرفت اين بازي به زمان ديگري موکول شود.

مسئولان آ اس رم به اين تصميم اعتراض کردند و برنده اعلام شدن اين تيم را بر اساس بند هفده قانون فدراسيون فوتبال ايتاليا خواستار شدند.

«جان پائولو توسل» قاضي دادگاه ورزش ايتاليا نيز آ اس رم را با نتيجه سه بر صفر برنده اين ديدار اعلام کرد.

شاگردان زدنيک زمن با اين پيروزي به رده پنجم سري آ صعود کردند.

اين تيم روز چهارشنبه در هفته پنجم سري آ به مصاف سامپدوريا مي رود و کالياري رده هفدهمي در سن سيرو ميهمان آ ث ميلان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از رم، يوونتوس با دوازده امتياز از چهار بازي در صدر جدول سري آ قرار دارد.

20. کاربر روبرو از پست مفید canavaro5 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

برنامه‌ای پنج ساله برای قهرمانی

رئیس باشگاه رم جیمز پالوتا فردا تالار مشاهیر جدید جالوروسی را افتتاح خواهد کرد و او اعلام کرده که آنها پس از پنج سال به دنبال قهرمانی خواهند بود.
    میلیونر آمریکایی در این هفته برای صحبت با مدیران و سرمربی تیم زدنک زمن به رم آمده، و برای تماشای دیدار برابر آتالانتا هم در الیمپیکو حاضر خواهد شد.
    پیش از شروع مسابقه هم او در زمین مسابقه حاضر خواهد شد تا از بزرگانی که عضو تالار مشاهیر رم هستند تقدیر کند.
    “روزی باورنکردنی خواهد بود و همه هواداران از تالار مشاهیر لذت خواهند برد.”
    “۹ سال پیش که بوستون سلتیکز را خریدم، با برنامه ای پنج ساله خودم را برای کسب قهرمانی آماده کردم و آن را بدست آوردم. می خواهم همین کار را هم با رم انجام بدهم، و آنها را به جایی برگردانم که به آن تعلق دارند.”
    “گروهی از افراد خوب اینجا مشغول کار هستند و فکر می کنم در ۲۰ سال آتی ما باشگاه فوتبال بزرگی را بازسازی خواهیم کرد.”

22. 2 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)