Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 83
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

roma اخبار و حواشی جالوروسی ها فصل 2012/13

به نام خدا

در این تاپیک می توانید اخبار مربوط به رم را قرار دهید. حتی الامکان سعی شود اخبار از سایتهای اختصاصی رم گرفته شود.

ویرایش توسط feri71 : 02-13-2013 در ساعت 14:57

2. 11 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

بورینی در پایتخت ماند

ساعتی پیش نتایج مزایده های امروز صبح منتشر شد که بر این اساس، مهاجم جوان و گلزن رم در پایتخت ماندنی شد.
    در ایتالیا تمامی تیم هایی که مالکیت مشترک بازیکنی را داشتند، باید تا ۲۲ ژوئن تکلیف بازیکن و تیم آینده اش را مشخص می کردند، در غیر این صورت بازیکنان به مزایده می رفتند. این مزایده به این شکل است که دو تیم رقم پیشنهادی خود را در پاکتی می نویسند و فردا صبح و با باز کردن در پاکت ها، تیمی که پیشنهاد بالاتری داده باشد، آن را بازیکن را به خدمت می گیرد.
    بزرگترین نام در میان بازیکنانی که امروز باید مزایده می شدند، ملی پوش جوان رم، فابیو بورینی بود.
    دو تیم رم و پارما مالکیت مشترک این بازیکن را داشتند اما امروز صبح رمیها که پیشنهادی ۴٫۹۰ میلیون یورویی داده بودند، در برابر پیشنهاد ۴٫۲۶ میلیون یورویی پارما توانستند بورینی را در پایتخت ماندنی کنند.
    این هنوز هم معامله ی خوبی برای دوکالی است. کسی که سال پیش بورینی را به صورت آزاد از چلسی به ایتالیا آورد.
    دیگر بازیکن ایتالیای که به همراه بورینی در یورو ۲۰۱۲ حضور دارد، الساندرو دیامانتی است که او هم متعلق به دو باشگاه بولونیا و برشا بود اما بولونیا امروز صبح پیشنهادی ۳٫۳۶ میلیون یورویی داد و با توجه به پیشنهاد بهتر آنها نسبت به پیشنهاد ۳٫۱۰ میلیون یورویی برشا، او در بولونیا ماندنی شد.
    همچنین تیم فیورنتینا هم مالکیت مشترک حسین خارجا و آندریا لازاری را با تیم های جنوا و کالیاری داشت که امروز صبح موفق شد هر دو را به دست بیاورد.
    تیم جنوا هم در این مزایده ها ۳ بازیکن داشت که هر ۳ را از دست داد.
    دیگر بازیکنانی که سرنوشت شان در مزایده امروز مشخص شد در زیر آمده اند:
    .
    میرکو آنتنوچی (تورینو – کاتانیا) – برنده: کاتانیا
    فرانچسکو بولزونی (جنوا – سیه نا) – برنده: سیه نا
    حسین خارجا (جنوا – فیورنتینا) – برنده: فیورنتینا
    آندریا لازاری (فیورنتینا – کالیاری) – برنده: فیورنتینا
    آندریا کاراچیولو (برشا – جنوا) – برنده: برشا

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

ریسکونه 0 - 9 رم

رمیها موفق شدند با 9 گل تیم برونیکو را شکست دهند.
    در نیمه اول این بازی بازی خوب تادی، بوردیسو، فلورنزی و نیکو لوپز کاملا مشهود بود و البته کاپیتان هم نسبتا خوب ظاهر شد. در نیمه دوم هم ترکیب رم کاملا تعویض شد و 3 بازیکن رم در خط حمله در این نیمه، بویان، لاملا و بوریلو بودند.
    در دقیقه 6 و از روی پاس الساندرو فلورنزی، میرالم پیانیچ موفق به گشودن دروازه حریف شد.
    7 دقیقه بعد (دقیقه 13) و از روی پاس پابلو اوسوالدو، کاپیتان فرانچسکو توتی موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.
    در دقیقه 18 ام بازی بار دیگر اوسوالدو پاس گل داد تا پیانیچ دومین گل خودش را به ثمر برساند.
    در دقیقه 24 شوت قدرتمند و زیبای فلورنزی دروازه برونیکو را برای بار چهارم باز کرد.
    در نهایت 5 امین گل و آخرین گل این نیمه را اوسوالدو از روی سانتر زیبای تادی به ثمر رساند.
    اما در نیمه دوم و در دقیقه 63 ام بازی مارکینیو موفق شد از روی پاس عمقی اریک لاملا، 6 امین گل بازی را به ثمر برساند.
    در دقیقه 77 بازی نوبت به بویان کرکیچ رسید تا با یک شوت زیبا از راه دور گل هفتم را به ثمر برساند.
    2 دقیقه بعد مارکو بوریلو که تلاش زیادی برای گلزنی می کرد سرانجام موفق به گلزنی شد.
    در نهایت فابیو سیمپلیسیو در دقیقه 87 گلزنی کرد تا دوبارنه نشان دهد هافبک گلزنی است!

ترکیب رم در نیمه اول: لوبونت - تادی - بوردیسو - روماگنولی - خوزه آنخل - گرکو - فلورنزی - پیانیچ - لوپز - اوسوالدو - توتی
    ترکیب رم در نیمه دوم: سودکاسکاس - سیمپلیسیو - خوان - هاینزه - روزی - وره - پروتا - برتولاچی (پیزارو) - مارکینیو - لاملا - بوریلو - بویان
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma توتی: رم به چهره های جدیدی نیاز دارد

با زمن می توانیم ۸۰ – ۹۰ گل به
    ثمر برسانیم
    به گزارش RomaNews.ir، کاپیتان فرانچسکو توتی هشدار می دهد که رم برای چالش هایش در فصل پیش رو، به تقویت کنندگانی نیاز دارد.
    زدنک زمن پس از ۱۳ سال با سیستم خاص ۳-۳-۴ اش به رم بازگشته است. مردی که در فوتبال میل شدیدی به حمله کردن دارد.
    کاپیتان توتی ۳۵ ساله که فصل گذشته تنها ۸ بار موفق به گلزنی شد امروز در کنفرانسی گفت: ” با توجه به شناختی که از مربی و مدل بازی اش دارم، فکر می کنم می توانم حدود ۲۰ گل در این فصل به ثمر برسانم. ”
    علی رغم آنکه توتی در مورد اهداف شخصی اش در فصل ۲۰۱۲-۱۳ خوش بین است، اما او معتقد است کسب جام کار دشواری است.
    او ادامه داد: ” من بیشتر از اولین بار که زمن اینجا بود تجربه دارم اما با چنین تیمی نمی توان امید چندانی داشت. تیم خوبی داریم اما باید تکمیل شود. ما به خرید های مهم تری نیاز داریم تا بتوانیم به سطح یوونتوس، اینتر و میلان برسیم. ”
    ” چه کسی؟ من نمی خواهم نام کسی را ببرم. مطمئنا شما به بازیکنان بزرگی نیاز دارید تا بتوانید همه چیز را به نفع خود تمام کنید. با این حال باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود. ”
    ” من مطمئن نیستم که هواداران بتوانند ۱ سال دیگر هم صبر کنند … ”
    برترین گلزن رم در فصل گذشته، پابلو دانیل اوسوالدو بود و فرانچسکو توتی انتظار دارد تا پابلو دوباره بدرخشد.
    ” اوسوالدو می تواند فصل بزرگی داشته باشد. همچنین او قبلا هم در لچه زیر نظر زدنک زمن کار کرده و می تواند خوب ظاهر شود. تغییر سیستم می تواند به او کمک کند. ”
    ” بوردیسو؟ فکر می کنم نیکو خیلی خوب است. او یک مبارز است. یکی از بازیکنانی که هرگز دست از چالش بر نمی دارد. او بدن قدرتمندی دارد و من می دانستم که پس از مصدومیتی که برایش به وجود آمده بود، می تواند دوباره به شرایط مطلوب بازگردد. او دوباره با ما، همانطور که انتظار داشتیم تمرین می کند. ”
    توتی در بازی دوستانه روز گذشته نتوانست نقش موثری به عنوان یک مهاجم گوش باشد و او به دنبال بازگشت به پست مهاجم مرکزی است.
    ” روز گذشته زمن گفت که این تصمیم نهایی نیست. او برای این پست به بازیکن سرعتی نیاز دارد. خصوصیتی که من واقعا ندارم. با این حال با وجود زدنک زمن ما می توانیم در این فصل ۸۰ – ۹۰ گل به ثمر برسانیم. ”
    ” من فقط چیزی که بهتر باشد را انجام خواهم داد. من می توانم به عنوان مهاجم مرکزی هم بازی کنم اما خواهیم دید که مربی تیم چه تصمیمی خواهد گرفت. ”

!!! No Totti No Party

8. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma زمن: رم تیم رقابتی است

به گزارش RomaNews.ir، زدنک زمن با اطمینان کامل می گوید: ” رم تیم رقابتی است و من با این تیم خوشحالم، حتی اگر بازیکن دیگری را به خدمت نگیریم. ”
    جالوروسی این هفته آخرین اردوی پیش فصل اش را در اتریش آغاز کرد و بازیکنانی چون گابریل هاینزه، سیمونه پروتا و دیوید پیزارو به این اردو دعوت نشدند.
    این مربی در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت: ” بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته ایم، می توانند معامله ی بزرگی را برای رم انجام دهند. بنابراین من با استراتژی نقل و انتقالات مان خیلی خوشحالم. ”
    ” من در حال حاضر با تیم خوشحالم، حتی اگر بازیکن جدیدی جذب نکنیم. رم رقابتی است اگرچه ما می خواهیم تقویت شویم و سپس در هر منطقه از تیم می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. ”
    ” قوی ترین تیمی که تا به حال در کارنامه مربیگری ام در اختیار داشته ام؟ فعلا احساس می کنم در این مورد صحبتی نکنم اما قطعا این تیم بزرگی است که از بازیکنان بزرگی تشکیل شده است. ”
    ” من ایمان زیادی به این تیم دارم و من معتقد هستم که می توانیم هر تیمی را به چالش بکشیم. ”
    فدریکو بالزارتی آخرین بازیکن جذب شده ی رم بود که پس از بازیکنانی چون ماتیا دسترو، لئاندرو کاستان و مایکل بردلی به جالوروسی آمد.
    ” من همیشه قبل از جذب هر بازیکنی با مدیران صحبت می کنم. من خیلی خوشحالم که بالزارتی را دارم. من پیش تر در باشگاه های دیگر که بودم موفق به خرید او نشده بودم. ”
    همچنین از زدنک زمن در مورد شایعات پیرامون پابلو اوسوالدو و مارتین استکلنبرگ سوال شد.
    ” به نظر من اوسوالدو اکنون اولین انتخاب است. او بازیکن مهمی است و من همیشه روی بازیکنان مهم تمرکز می کنم. ”
    ” استکلنبرگ دروازه بان خوبی است و من هرگز به فروش او فکر نکرده ام. او در فصل اولش مشکلاتی داشت اما به عنوان یک دروازه بان مهم باقی می ماند. ”
    ” هاینزه؟ این تصمیم من بود که او را به این اردو نیاورم. ”
    دنیله دروسی بار دیگر مورد توجه منچستر سیتی قرار گرفته است اما سوالی که بیشتر به وجود آمده این است که آیا او در سیستم زمن جایی دارد و مناسب آن هست یا خیر!
    ” او در وضعیت خوبی قرار دارد و من هنوز باید روی پست او در زمین تصمیم گیری کنم که در برابر هر تیمی از او چه در زمینه ای استفاده کنم. ”

!!! No Totti No Party

10. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531

مارکینیوس از هفته دوم با رم

مارکینیوس در راه رم است و برادرش ادعا می کند که زدنک زمن به او اطمینان دارد. ” او می تواند از ۲ سپتامبر و بازی برابر اینتر بازی کند. ”
    مدافع جوان کورینتیانس فردا به سمت رم حرکت می کند تا کارهای انتقالش را تکمیل کند. او به مدت ۱ ساله و قرضی به ارزش ۱٫۵ میلیون یورو راهی رم خواهد شد و در مجموع رمیها باید برای بازخرید کامل او ۴٫۵ میلیون یورو بپردازند.
    روبرتو ده آندراده مدیر ورزشی کورینتیانس به لانسنت گفت: ” ما تقریبا در مورد همه چیز به توافق رسیده ایم و تنها جزئیاتی برای نهایی کردن انتقال وجود دارد. ”
    ” من فکر می کنم در آخرین ساعات روز دوشنبه همه چیز رسمی می شود. ”
    برادر او به ANSA می گوید: ” زدنک زمن، سرمربی رم در مورد او گفته که هرگز بازیکنی مثل او ندیده که پس از آنکه توپ را به دست می آورد شروع مجدد خوبی داشته باشد. ”
    ” او همچنین به تحسین از مارکینیوس پرداخت و گفت او می تواند در تاریخ ۲ سپتامبر در مقابل اینترمیلان به میدان برود. ”
    مارکینیوس در تورنمنت ۱۷ ساله های آمریکای جنوبی هم کاپیتان تیم ملی برزیل بود و او به همراه تیمش به مقام قهرمانی دست یافتند.

12. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma روسی می خواهد با زمن کار کند

به گزارش RomaNews.ir، مدیر برنامه های جوزپه روسی که در تابستان امسال هم نامش برای پیوستن به رم مطرح شده بود عنوان کرد: ” او دوست دارد با زمن کار کند. ”
    مهاجم گلزن و ایتالیایی ویارئال اسپانیا با وجود آنکه در حال حاضر مصدوم است اما مورد توجه چندین تیم ایتالیایی قرار داشت اما مشتریان او این ریسک را نپذیرفتند و فعلا از خرید او منصرف شده اند تا او پس از بهبود زانویش بار دیگر در راه پیوستن به یکی از تیم های کشورش قرار بگیرد.
    فدریکو پاستورلو به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ” رم می تواند گزینه جذابی برای او باشد. او دوست دارد با زمن کار کند. ”
    ” روسی آماده پیوستن به این تیم بود اما سرانجام این انتقال رخ نداد. چندین باشگاه علاقه شان را به جذب او نشان دادند اما فعلا نباید عجله کنیم. ”
    ” باشگاه های لیگ جزیره؟ ما چیزی را رد نمی کنیم. ”
    روسی از اکتبر ۲۰۱۱ به دلیل مصدومیت از ناحیه لیگامنت زانویش خانه نشین شده است.
    ” قرار است دیگر عمل جراحی او بین ۲۰ تا ۲۵ سپتامبر انجام شود. اگر همه چیز خوب پیش برود، او سومین عمل جراحی اش را هم انجام خواهد داد. ”
    ” در حال حاضر می توانم بگویم او حدودا ۵ ماه دیگر می تواند به میادین بازگردد. “

!!! No Totti No Party

14. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

سگ اهدایی توتی جان دو نفر را نجات داد

به گزارش آتزوری و به نقل از RomaNews.ir، گازتا دلو اسپرت در گزارشی اعلام کرد که سگ اهدایی اسطوره و کاپیتان رم، فرانچسکو توتی روز گذشته جان یک دختر بچه ۸ ساله و یک مرد ۶۴ ساله را از خطر غرق شدن نجات داده است.
    حیوانی به نام آریل در سن جوانی پس از اموزش هایی که دید، تبدیل به یک سگ نجات غریق حرفه ای شد.
    این حادثه حدود ظهر روز گذشته در حوالی منطقه سنت آگوستو رخ داد. زمانی که دختر بچه ای بر اثر باد شدیدی که وزیده بود، ۲۰ – ۳۰ متر از ساحل دور تر شده بود اما آریل او را نجات داد.
    همچنین مرد ۶۴ ساله نیز در شرایط آب و هوایی نامناسب در حال شنا کردن بوده و ساحل هم رو به خاموشی می رفته است که آریل و مربی اش به آن منطقه می روند و جان او را نجات می دهند.
    این لابرادوار غریق نجات پیش از این در ژوئن ۲۰۰۸ جان یک زن جوان را نجات داد.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

دسترو در یک قدمی رم

به گزارش آتزوری و به نقل از رومانیوز دات آی آر، در آخرین گزارشات رسیده اعلام شده است که دو تیم جنوا و سیه نا بر سر مالکیت ماتیا دسترو به توفق نرسیده اند و به احتمال فراوان آینده این مهاجم جوان در پایتخت خواهد بود.
    امروز ظهر جلسه ای میان انریکو پرزیوسی، رئیس باشگاه جنوا و ماسیمو متزاروما رئیس باشگاه سیه نا برگزار شد اما طرفین نتوانستند بر سر مالکیت کامل دسترو به توافق دست یابند.
    با این حال هر دو نشان داده اند که به احتمال خیلی زیاد آینده این جوان ایتالیایی در رم خواهد بود و به زودی ماتیا راهی رم خواهد شد.
    متزاروما امروز به خبرنگاران گفت: ” نشست دوستانه ای را با مدیر باشگاه جنوا برگزار کردیم اما به هیچ توافقی نرسیدیم. به عنوا یک رمی، من می خواهم دسترو به رم برود. ”
    پرزیوسی نیز شایعات اخیر در رابطه با توافق باشگاه برای پیوستن دسترو به رم را می پذیرد و تایید می کند.
    او به شوخی گفت: ” متزاروما می خواهد دسترو به رم برود بنابراین هر کاری خواهم کرد تا او به رم نرود! ”
    ” اگر دسترو با جنوا به پایان خط برسد، سپس توافق برای فروش او به رم وجود دارد. ”
    همچنین اسکای اسپورت ایتالیا نیز در گزارشی آورده است که پرزیوسی امروز بعد از ظهر جلسه ای را با والتر ساباتینی، مدیر ورزشی رم برگزار خواهد کرد.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اختلاف رم و دسترو بر سر مسائل مالی

به نقل از رومانیوز دات آی ار:
    ماتیا دسترو امروز عصر در تست های پزشکی باشگاه رم شرکت کرد. این در حالیست که خبرگذاری ها از حصول توافق میان باشگاه های جنوا و سیه نا بر سر انتقال این بازیکن، خبر داده اند.
    وکیل این بازیکن طی صحبت هایی با تایید این خبر اذعان داشت که موکلش خریدی مناسب برای رم خواهد بود.
    “ماتیا امروز در تست های پزشکی باشگاه رم شرکت کرد و این چندان خوشایند نیست.”
    گفته می شود، مشکلی بین باشگاه ها سر این انتقال، وجود ندارد اما خبر ها حاکی از آن است که میان باشگاه رم و موکل ماتیا دسترو رضایت مندی کاملی وجود ندارد. چرا که او خواهان دستمزدی به مراتب بیشتر از ۱٫۴ میلیون یورو در سال برای موکلش است!
    “ماتیا نیازمند رقم بیشتری از ۱٫۴ میلیون در سال است اما متاسفانه رمی ها اهمیتی به این موضوع نمی دهند و این ناراحت کننده است! آن ها حتی یک تماس هم نگرفته اند تا این مشکل را حل نمایند. حال باید دید چه پیش خواهد آمد زیرا هر اتفاقی در این ساعت ها ممکن است رخ دهد.”

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بوریلو رم را ترک میکند

مارکو بوریلو آماده ترک رم می شود و خبرها حاکی از پیشنهاد تاتنهام هاتسپرز، وردربرمن و گالاتاسرای هستند.
    مهاجم ایتالیایی نیمه دوم فصل گذشته را به طور قرضی در یوونتوس سپری کرد، اما غول تورینی علاقه ای به دائمی کردن قرارداد او نشان نداد و بوریلو به پایتخت بازگشت.
    او جزئی از برنامه های زدنک زمن نیست و به نظر نمی رسد که در سری آ باشگاهی او را بخواد.
    طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، انتظار می رود که بوریلو به خارج برود و باشگاه هایی در آلمان، انگلستان و ترکیه خواستار جذب او هستند.
    از قرار معلوم وردربرمن، تاتنهام و گالاتاسرای، مهاجم سابق میلان و جنوا را می خواهند.

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)