Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

iran آخرین اخبار و بحث وتبادل نظر برنامه نــــــــ90ـــــــــود

به نام خدا

در این تاپیک آخرین خبرها ،حاشیه و هر آنچه در برنامه(( نــــــــ90ـــــــــود ))گذشته قرار می گیرد.

پس از هر برنامه دوستان به بحث و تبادل نظر در مورد برنامه بپردازید.
    برای دانلود برنامه نــــــــ90ـــــــــود به تاپیک زیر بروید.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط ibrahim : 05-15-2012 در ساعت 18:42

2. 7 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

Jadide

سلام بر اهالی دربی و ممنون از ابراهیم جان به خاطر تایپیک مفیدش.

خوب گفتنی ها را بچه ها گفتند و با اکثر نظرای شما ها موافق هستم اما موضوعی که اینجا مطرح میشه اینه که برنامه نود برنامه خوبی هست اما مثل این می ماند که یک نفر و تا لبه چشمه ببری اما تشنه برگردونیش این چه بردن و آوردن بی هدف و فایده ای آخه. منظورم اینه که عادل فقط سر تیتر خبرها و حاشیه ها را عنوان می کنه و بین همه را شکر آب میکنه و هیچ سودی هم برای فوتبال ما ندارد چون مسئولان ما ظاهرا سمعکشون تو شارِژ هستش مثل اینکه شما یه گوشه بنشینی و با دیوار حرف بزنی غیر از این که خودت و خسته میکنی هیچ سود و هدفی را هم دنبال نمی کنی. به قولی مسئولان ما فقط عنوان کننده و مطرح کننده برنامه و قوانین هستند و قسمت اصلی که به سرانجام رساندنش هست و بلد نیستند و یا بلد هستند اما مصلحت هست که انجامش ندهند و تا زمانی هم که این آش و این کاسه هست برنامه نود چیزی جز جنجال و حاشیه سازی برای لیگ و تیم ها ندارد.

پ ن: فوتبال ما از ریشه دچار فساد شده و هرچی تلاش کنیم .تلاشمان نتیجه ای را به دنبال ندارد.پس عادل خان خودت و خسته نکن و حاشیه هم درست نکن به اندازه کافی اسیر حاشیه هستیم.

نویسنده: نیما انجمن تخصصی فوتبال دربی

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم
    ویرایش توسط ALEX-ss : 07-24-2012 در ساعت 17:41

4. 3 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض درگيري لفظي سرمربي تراکتور با فيلمبردار90

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در پايان ديدار تيمش برابر پيکان با فيلمبردار برنامه تلويزيوني 90 به طور لفظي درگير شد.
    توني اوليويرا پس از خروج از سالن کنفرانس با دوربين برنامه 90 مواجه شد و از او درخواست مصاحبه شد. اوليرا عنوان کرد که اجازه ندارد خارج از کنفرانس در آن مکان صحبت کند.

پس از اينکه اين صحبت‌ها توسط دوربين 90 ضبط مي‌شد سرمربي تراکتور سازي با فيلمبردار برنامه 90 دچار درگيري لفظي شد و سپس به سمت رختکن تيم رفت.

ديدار تراکتورسازي و پيکان با تساوي يک بر يک خاتمه يافت.

6. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

تمامی اتفافات برنامه 90 دوشنبه 23 مردادماه 1391

برنامه 90 پس از دو هفته تعطیلی، دوشنبه 23 مرداد روی آنتن رفت.

یك روز پس از آنكه اعتراض‌ها به نحوه عملكرد صدا و سیما در پوشش اخبار زلزله آذربایجان شرقی به مجلس كشیده شد، برنامه 90 بخش اعظم زمان دومین برنامه‌اش در فصل جدید را به اتفاقات زلزله اختصاص داد تا پربییننده‌ترین برنامه تلویزیون در یك دهه اخیر برای صداوسیما آبروداری كرده باشد.

ابتدای برنامه «90» شب گذشته به پخش تصاویری از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی اختصاص یافت و نوع سوال پیامكی این هفته‌ نیز تغییر یافته بود و برنامه «90» شب گذشته از بینندگانش خواست تا تنها یك پیام خالی را جهت همدردی با مردم زلزله زده شمال غرب ایران ارسال كنند. همچنین تعدادی از اخبار و مصاحبه های مربوط به همدردی اهالی ورزش با مردم زلزله زده پخش شد.

در ادامه، برنامه روال گذشته‌اش را پیش گرفت و تصاویر بازی‌های هفته‌ دوم و سوم پخش شد تا صحنه‌های داوری این دیدارها توسط مسعود مرادی بررسی شود. در میان تصمیم‌های اشتباه داوران، بلافاصله پس از پخش تصویر مربوط به گل محمد پروین به پرسپولیس، اشتباه داوود رفعتی مطرح شد و این داور كه روز گذشته از قضاوت در فوتبال خداحافظی كرده بود، روی خط آمد و درباره این بازی و همچنین دلایل خداحافظی‌اش گفت: من در این صحنه فاصله زیادی با توپ داشتم و امكان تشخیص گل برایم نبود. هر كس دیگری هم بود این توپ را گل نمی‌گرفت! به هر حال تصمیم من برای خداحافظی جدی است، چون كار دیگری از دستم بر نمی‌آید. این در حالی است كه من هنوز پنج سال دیگر می‌توانستم قضاوت كنم، اما فكر می‌كنم كه دیگر خسته شده‌ام و احساس می‌كنم كه همین جا تمام كنم بهتر است.

در ادامه برنامه نیز علی دایی كه روز گذشته با ترك اردوی سرعین به مناطق زلزله زده رفته بود، در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «90» در این باره گفت: من به همراه مدیرعامل، سرپرست و بازیكنان تیم به این مناطق رفتم. البته نمی‌توانم به صورت دقیق بگویم كه این اتفاق چقدر تلفات داشته، اما در مناطقی كه ما از آن بازدید كردیم تخریب زیادی صورت گرفته بود.

سرمربی راه‌آهن افزود: در این چند روز خیلی‌ها از خارج با ما تماس گرفتند و گفتند كه دوست دارند كمك‌هایشان به مردم برسد. شنیده‌ام كه تقریبا 300 نفر از هموطنانمان در این زلزله جان باخته اند كه به نظرم آمار دقیقی نیست و با توجه به بافت قدیمی این مناطق به نظر می‌رسید كه شدت آسیب بیشتر باشد. 6.2 ریشتر همان میزان زلزله بم بود، اما خوشبختانه این زلزله در آذربایجان شرقی در ساعت 17 اتفاق افتاد و بیشتر هموطنانمان بیرون از خانه بودند و تلفات كمتری دادیم. با این حال همه مردم باید دست به دست هم دهند چون همه ما ایرانی هستیم و فرقی ندارد كه از كدام ایل و طایفه باشیم. از ماه آینده سرما در این مناطق آغاز می‌شود. مسئولان بیشتر از این‌ها باید در خدمت مردم باشند، چون اگر مردم نباشند، مسئولی هم نداریم. من با رفتنم به این مناطق وظیفه‌ام را انجام دادم و همچنین باید از باشگاه راه‌آهن كه برای اولین بار در این مورد كار فرهنگی انجام داد، تشكر كنم.

در ادامه برنامه «90» بخش‌هایی از دیدار پرسپولیس و صبای قم در هفته‌ چهارم لیگ برتر پخش شد و پس از به تصویر كشیدن اعتراض‌های هواداران پرسپولیس پس از باختشان در این بازی محمد رویانیان روی خط آمد و ابتدا ضمن همدردی با مردم زلزله زده آذربایجان گفت: باشگاه پرسپولیس یك كامیون آذوقه را به این مناطق فرستاده. همچنین مهدی مهدوی كیا نیز بخشی از قراردادش را به مردم آذربایجان شرقی اختصاص می‌دهد.

عادل فردوسی‌پور كه به نظر می‌رسید كمك‌های اندك باشگاه پرسپولیس با توجه به هزینه‌های میلیاردیش برای جذب بازیكنان قانعش نكرده بود خطاب به رویانیان گفت كه چه می‌شود یك میلیارد هم از این پول‌هایی كه برای خرید بازیكنان خرج كرده اید را برای این مردم محروم بفرستید كه مدیرعامل پرسپولیس در جوابش، گفت: آقای فردوسی‌پور! شما از المپیك برگشته‌ای و دو هوایی شده‌ای. شما باید این كه ما چند میلیارد خرج كرده‌ایم را اثبات كنید.

رویانیان همچنین درباره حمایت نشدن قهرمانان المپیك مقابل بازیكنان فوتبال گفت: خودم هم از این بابت متاسفم كه از قهرمانانمان حمایت نشده است، اما همین جا اعلام می‌كنم اگر مسئولان بخواهند كه ما كمك كنیم، آماده هستم و در رشته‌های مدال آوری مثل كشتی و تكواندو هزینه خواهیم كرد. من با خطیب هم تماس می‌گیرم. به هر حال باشگاه پرسپولیس به یك باشگاه واقعی تبدیل می‌شود و در بسیاری از رشته‌ها سرمایه‌گذاری خواهیم كرد.

رویانیان همچنین در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره استعفای عاشوری و همچنین انتخاب جانشینش بیان كرد: راغب نیستم كه در این باره صحبتی كنم. فضای برنامه هم این اجازه را به من نمی‌دهد و ترجیح می‌دهم كه كادر فنی در این باره اظهار نظر كند. ما چند گزینه را بررسی می‌‌كنیم و جا دارد از آقای عاشوری هم كه برای پرسپولیس زحمت كشیده است، تشكر كنیم. به هر حال تقدیر این بوده كه از او جدا شویم. ما در حال حاضر برای پرسپولیس برنامه‌های می‌ریزیم چون پیش از این پرسپولیس باشگاه نبوده و تنها در حد یك تیم فعالیت می‌كرده است كه تیم فوتبالش از این پس باید ویترین باشگاه باشد. تاكنون نیز هیچ باشگاهی مثل پرسپولیس ریسك نكرده است. من تا به امروز هفت بازیكن جوان را به تیم اضافه كرده‌ام، چون اعتقاد دارم كه پرسپولیس نیاز به ترمیم و بازسازی دارد. امسال نیز هدفمان قرار گرفتن در كورس قهرمانی است.

در ادامه برنامه كریم باقری روی خط برنامه آمد و درباره زلزله آذربایجان شرقی صحبت كرد و گفت كه چهارشنبه عازم تبریز است و از افرادی كه شماره او را دارند، خواست تا كمك‌هایشان را به او برسانند تا این كمك‌ها به تبریز ارسال شود.

در بخش دیگر برنامه حسین عسگری و فریدون اصفهانیان دیگر میهمانان تلفنی برنامه بودند كه درباره اختلاف‌ نظرهای مربوط به نوع انتخاب اعضای كمیته‌ داوران و دپارتمان داوری صحبت كردند.

حسین عسگری به اساسنامه فیفا و AFC اشاره كرد كه طبق آن اعضای كمیته‌ داوران توسط هیات رییسه فدراسیون انتخاب می‌شود و اعضای دپارتمان داوری نیز توسط دبیر فدراسیون پیشنهاد می‌شوند و با حكم رییس فدراسیون منصوب می‌شوند.

در ادامه فریدون اصفهانیان نیز درباره همین موضوع اظهار نظر كرد و همچنین در پاسخ به این سوال كه آیا عسگری به عنوان رییس دپارتمان داوری كارش را ادامه خواهد داد یا خیر، گفت: باید با عسگری صحبت كنیم كه آیا او با سیاست‌های كمیته‌ داوری در یك راستا است یا خیر.

در برنامه شب گذشته «90» حاشیه‌هایی از تیم‌های مختلف لیگ برتر پخش شد كه بیشتر مربوط به مشكلات مالی این تیم‌ها و همچنین نیمكت لرزان سرمربی بعضی از این تیم‌ها بود. دوربین «90» در میان تماشاگران مس كرمان هم حاضر شد و صحبت‌های آنها را درباره تیم محبوبشان پخش كرد كه عده‌ای صحبت از مظلومی می‌كردند و قاسمپور نیز در صحبت‌هایش به پیامك‌هایی با این مضمون كه اگر نتیجه‌ نگیرد مظلومی را به جای او می‌آورند صحبت كرد.

همچنین پرویز مظلومی نیز پیرامون این موضوع روی خط آمد و شایعه خط گرفتن تماشاگران كرمانی كه نام او را صدا می‌زنند را تكذیب كرد. نصرالله گنجعلی خانی نیز به عنوان مدیرعامل تیم فوتبال مس كرمان در برنامه شب گذشته اعلام كرد كه از كادر فنی حمایت می‌كند و پیگیر حل این موضوع است.

او همچنین درباره قرارداد رضا عنایتی گفت: قرارداد عنایتی 350 میلیون است و یكسری پاداش‌ها نیز در چارچوب مصوبات هیات مدیره به او پرداخت می‌شود.

علی حكمت مدیرعامل صنعت نفت آبادان یكی دیگر از افرادی بود كه بر روی خط آمد و درباره شرایط نابسامان تیمش و وضعیت كاستای پرتغالی صحبت كرد.

حكمت شایعه كم كاری بازیكنانش در شكست 6 بر دو برابر نفت تهران را رد و اعلام كرد كه كاستا فعلا به كارش ادامه می‌دهد، اما تغییراتی در میان دستیاران او انجام خواهد شد و یك بدنساز آنالیزور در تیم حضور پیدا خواهند كرد.

محمد حسین جعفری مدیرعامل تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز نیز دیگر میهمان تلفنی برنامه «90» بود و از اختصاص درآمد بلیت فروشی بازی این هفته‌ تراكتورسازی به مردم زلزله زده استان آذربایجان شرقی و برگزاری چند بازی خیریه خبر داد.

غلامرضا بهروان سرپرست سازمان لیگ هم درباره بیانیه‌ای كه كارلوس كی‌روش خطاب به او نوشته بود، صحبت‌هایی را انجام داد و گفت: من هیچ وقت نگفته‌ام كه كی‌روش در كار ما اخلال ایجاد می‌كند. تمام سعی ما این است كه طوری برنامه‌ریزی كنیم تا به تیم ملی لطمه‌ای نخورد، ضمن این كه همانند تیم ملی به فكر باشگاه‌ها نیز هستیم تا به حقوقشان برسند.

او همچنین درباره برگزار شدن یا نشدن جام حذفی نیز گفت: برای برگزاری جام حذفی طوری برنامه ریختیم كه لطمه‌ای به تیم ملی نزند.

این صحبت‌ها در حالی مطرح شد كه بهروان باز هم به طور قطعی از برگزاری جام حذفی صحبتی به میان نیاورد.

آخرین میهمان تلفنی برنامه «90» امیر قلعه نویی بود. او با تسلیت به مردم آذربایجان شرقی درباره زلزله این استان و كارهایی كه باشگاه استقلال انجام خواهد داد، گفت: پیشنهاد دادیم كه در تعطیلی بعدی بازی خیریه‌ای را با تراكتورسازی برگزار كنیم. همچنین قرار شد تا با كریم باقری هماهنگ كنیم و مبلغی را به او برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین شایعات مربوط به جدایی جواد نكونام را رد كرد. قلعه‌نویی درباره عملكرد نكونام اظهار نظر كرد و گفت كه در آینده نكونام به شرایط مطلوب خود دست پیدا خواهد كرد.

چهار میلیون و 200 هزار رقم پیامك‌های ارسالی به برنامه «90» بود كه به احترام قربانیان زلزله زدگان آذربایجان شرقی ارسال شده بود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684

اهانت بی سابقه مدیرعامل پرسپولیس به برنامه 90؛ رویانیان:این برنامه های ورزشی حال آدم را خراب می کنند! / برنامه نخودلوبیا هم بیننده زیادی دارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آنقدر از سئوال عادل فردوسی پور در برنامه نود ناراحت شده که یکی از تندترین مصاحبه های خود در چندماه اخیر را علیه رسانه ملی انجام داد.

رویانیان با انتقاد از عملکرد رسانه‌ها در پرداختن بیش از حد به فوتبال گفت: شرایط امروز فوتبال ایران نتیجه چند سال تبلیغ بی‌ارزش رسانه‌ها به ویژه در شبکه‌های تلویزیونی است که باعث شده این رشته ارزش‌های خود را از دست بدهد.

وی که مستقیما علیه برنامه 90 حرف میزد ادامه داد: چه کسی در این فوتبال ستاره و اسطوره سازی می‌کند؟ چه افرادی بازیکنان میلیاردی در این چند سال اخیر ساخته‌اند؟ کدام برنامه ورزشی به اندازه فوتبال مجری و کارشناس دارد؟ کدام رشته ورزشی در کشور ما هر هفته این چنین مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد؟ چه کسی در برخی رسانه‌ها مدیران باشگاه‌های فوتبالی را به جان هم می‌اندازد تا با گل آلود کردن آب شرایط را به نفع خود سوق داده تا از این آب گل آلود ماهی بگیرد؟
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس سپس به نکته ای اشاره می کند که سالهاست درباره نود می گویند، اینکه نود تنها برنامه چالشی صدا و سیماست: شرایط امروز فوتبال ایران نتیجه چند سال تبلیغ بی‌ارزش رسانه‌ها به ویژه در شبکه‌های یک، دو، سه، پنج و شش تلویزیون است که باعث شده این رشته ارزش‌های خود را از دست بدهد. مطمئن باشید اگر برنامه‌ای مانند 90 به موضوع وضعیت نخود و لوبیا در کشور با همین شیوه چالشی بپردازد به اندازه فعلی بیننده پیدا می‌کند، چه رسد به اینکه بخواهد به مشکلات مردم بپردازد!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: فوتبال را بکوبید چون ما هم حال‌مان از این همه برنامه تلویزیونی که به این رشته ورزشی می‌پردازد خراب شده است. اگر راست می‌گویید از همین هفته به ساخت برنامه‌هایی مانند نود در رشته‌هایی مانند کشتی، وزنه برداری و تکواندو بپردازید. بیچاره ما که در این فوتبال مانند توپ فوتبال برای شما شده‌ایم و ما را با برنامه‌های فوتبالی به زندگی مردم شوت می‌کنید تا آنها را گرفتار چهره و صدای ناهنجار ما کنید.

وی اظهار داشت: آقای رسانه! شما در طول سال چقدر به رشته‌هایی مانند کشتی، وزنه برداری و تکواندو پرداخته و بها می‌دهی؟ آقای فردوسی‌پور در این شرایط چرا فوتبال را به جای خود محاکمه می‌کنی؟

رویانیان از اعلام آمادگی باشگاه پرسپولیس برای فعالیت در رشته‌های ورزشی چون وزنه برداری و کشتی یاد کرد و گفت: بدون شک اگر برنامه نود طی چند سال اخیر به کشتی می‌پرداخت، کشتی ایران سرنوشتی بدتر از فوتبال پیدا می‌کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همین خصوص افزود: بیایید تا به جای پخش دعوا و چهره‌های بر افروخته و صحبت‌هایی در مورد فوتبال، شور، شعور، شادی و اخلاق را در فوتبال پرورش دهیم. ما هم طرفدار قهرمانان المپیک هستیم چون ایرانی و مسلمانیم بنابراین بیایید با کمک و همفکری با یکدیگر به پرورش قهرمانان المپیک برای آینده ورزش ایران بپردازیم.

به گزارش گل رویانیان درنهایت درباره دلیل حضور خود به صورت تلفنی در برنامه 90 گفت: من آمده بودم تا در برنامه 90 از اخلاق و حس انسانی در خصوص زلزله اهر و وظایفی که در حال حاضر در قبال هموطنان خود داریم، صحبت کنم اما شما آقای فردوسی‌پور بدترین حرف‌ها و اتهامات را مقابل میلیون‌ها بیننده تلویزیونی به من زدید؟ این یعنی ضایعه برنامه 90. البته نباید از حق بگذریم تنها بخش ارزشمند برنامه شما پرداختن به زلزله آذربایجان بود که جای تشکر دارد

10. 2 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684

مروری بر اتفاقات برنامه 90 دوشنبه 30 مردادماه 1391

برنامه 90 شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود؛ نوید مظفری کارشناس داوری و محسن فروزان گلر باشگاه تراکتورسازی ، مهمان حضوری این برنامه بودند، سوال نظر سنجی برنامه 90 در شب گذشته به این صورت بود که کدام یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس برنده دربی 75 است . که 48 درصد تیم استقلال را برنده دیدار عنوان کردند و 40 درصد رای به برد پرسپولیس دادند .

برنامه تلویزیونی ۹۰ در دومین سری جدیدش با هیجان خاصی همراه بود و بیشتر اوقات این برنامه به ارزیابی هفته پنجم اختصاص داشت .

در این برنامه نوید مظفری به عنوان کار‌شناس داوری حضور داشت، جالب این که این کار‌شناس داوری بیشتر صحنه های مشکوک را تایید کرد ! البته در بازی استقلال و ملوان اعتقاد داشت که برهانی به دلیل حرکت غیر ورزشی باید اخراج می شد .

فردوسی پور: در عید فطر ، واحدی را ببخشید!

علیرضا واحدی نیکبخت از طریق برنامه 90 خواست تا مورد رافت اسلامی قرار بگیرد.

علیرضا واحدی نیکبخت که برای سومین سال متوالی از حضور در لیگ برتر محروم است ، سرانجام تصمیم گرفت تا با یک عذرخواهی رسمی از مسئولان نظارتی ، شاید بتواند باری دیگر فوتبالش را از سر بگیرد. نیکبخت در مصاحبه با دوربین 90 گفت:

« من از سال 88 به خاطر یک اشتباه شخصی در مسائل خانوادگی ام با محرومیتی از سوی مراجع خارج از فوتبال مواجه شدم. این اتفاق خیلی به فوتبال من ضربه زد امیدوارم که بخشیده شوم چون دوست ندارم در 30 سالگی فوتبالم تمام شود. من از خودم و دوست ناباب ضربه خوردم و تقاضا می کنم که هر طور هست مرا ببخشند.»

بعد از حرف های نیکبخت، عادل فردوسی پور هم گفت:« الان عید فطر است ، از مراجعی که این تصمیمات را گرفتند ، خواهش می کنم که او را مورد رافت قرار بدهند.

قلعه نویی از من حمایت کرد

محسن فروزان گلر اول تیم تراکتورسازی مهمان ویژه برنامه 90 بود. او در این حضور ، درباره شروع حضورش در لیگ برتر گفت:« من به عنوان گلر سوم به تراکتورسازی رفتم تا اینکه آقای قلعه نویی تصمیم گرفت مرا برای بازی با سایپا درون دروازه بگذارد. او مرا در زمین گذاشت و آن روز 2 گل خوردم . گل اولی هم که خوردم خیلی بد بود. او به شدت زیر فشار بود اما به من اعتماد کرد و بازی بعد هم مرا درون دروازه گذاشت و دیگر من هم روی غلتک افتادم. راستش فکر می کنم حتی اگر پدرم هم بود ، آن هفته به من بازی نمی داد اما قلعه نویی به من اعتماد کرد.

کنایه فردوسی پور به مدیرعامل پرسپولیس

تنها کسی که می توانند پرسپولیس را انتهای جدول بلند کند کسی جز قوی ترین مرد جهان ، بهداد سلیمی نیست. کنایه فردوسی پور به مدیرعامل پرسپولیس عادل فردوسی پور در بخش نود درجه برنامه اشاره ای به حضور احسان حدادی و بهداد سلیمی در پرسپولیس داشت. فردوسی پور با طعنه به این اتفاق گفت:

"مدیر عامل پرسپولیس زمانی که دید خرید های میلیاردیش نتیجه ندارد و نیمکت نشین میشوند خرید های جدید داشت" که در این هنگام تصاویری از علی کریمی پخش شد. وی با اشاره به حمایت پرسپولیس از قهرمانان المپیک و حضور احسان حدادی و بهداد سلیمی در این باشگاه ادامه داد: او برای کم نیاوردن در مقابل کسانی که اشیاء به بازکنان پرتاب می کنند دست به دامن احسان حدادی شد و تنها کسی که می توانند پرسپولیس را انتهای جدول بلند کند کسی جز قوی ترین مرد جهان، بهداد سلیمی نیست و متاسفانه دیگر قهرمانان المپیک بد شانسی آوردند که لیست بازیکنان خارجی پرسپولیس پرشده است.

دعوای شیرینی و عابدینی بر سر رویانیان !

سعید شیرینی و امیر عابدینی به دلیل اتفاقات بازی پرسپولیس و داماش با یکدیگر حسابی کلنجار رفتند. سرپرست پرسپولیس که برای اولین بار روی خط برنامه 90 می آمد ، در این برنامه از داماشی ها به دلیل تغییر محل برگزاری مسابقه گلایه کردند. اینکه از نظر آنها تصاویر پخش شده از ورزشگاه سردار جنگل مشکوک است و این ورزشگاه هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه نداشته است. شیرینی داماشی ها را متهم کرد که با تشویش اذهان عمومی تمرکز پرسپولیسی ها را به ریخته اند.

این گفته ها سبب شد تا عابدینی روی خط آمد و گفت:« این حرف ها به دلیلی است که آقای شیرینی به تازگی وارد فوتبال شده و حرف هایش از نظر تخصصی خیلی دقیق نیست.» فردوسی پور بعد از این از عابدینی درباره مصاحبه اش با خبرآنلاین پرسید که او گفت:« حرفهایم درباره پرسپولیس را به عنوان یک کارشناس و یک پرسپولیسی قدیمی زده ام.»

در ادامه شیرینی گلایه کرد از توهین هایی که تماشاچیان داماشی در تمرین آخر پرسپولیس داشتند از اینکه مربیان تیم داماش در تمرین حاضر بودند . شیرینی از پرسپولیسی قدیمی که دم از عشق به پرسپولیس می زند اما در عمل ،به این تیم ضربه وارد می شود گلایه کرد. حرف هایی که واکنش تند عابدینی را به همراه داشت. او شیرینی را یک غیر فوتبالی خواند که نباید روی نیمکت سرخ ها بنشیند. از این به بعد قضیه عادل کمی از شیرینی درباره قصه ماشین هایی که به بازیکنان پرسپولیس هدیه داده شده پرسید.

شیرینی هم از فرصت استفاده کرد و سخنانی را در مدح رویانیان نقل کرد. عابدینی هم سعی داشت در این روند از او سبقت بگیرد. کار به جایی رسید که فردوسی پور گفت:« بابا چه اصراری است؟ ملت خودشان می بینند چه کسی چطور مدیریت می کند.»

بازی استقلال و پیکان به تاخیر می افتد؟

بهروان آخرین مهمان برنامه 90 بود که اعلام داشت دیدار تیمهای استقلال و پیکان به احتمال زیاد به تاخیر می افتد . وی درباره جام حذفی هم گفت: کماکان سر حرفم هستم و این بازی ها را بدون تغییر برنامه های لیگ و تمرینات تیم ملی برگزار خواهم کرد.

او درباره ورزشگاه سردار جنگل هم گفت: متاسفانه تا جاده این ورزشگاه درست نشود ، این استادیوم امکان برگزاری بازی های لیگ را ندارد چون آن جاده به شدت خطرناک است.

سوال نظر سنجی برنامه 90 در شب گذشته به این صورت بود که کدام یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس برنده دربی 75 است . تا ساعت 2 بامداد حدود دو میلیون و 300 هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کردند که 48 درصد تیم استقلال را برنده دیدار عنوان کردند و 40 درصد رای به برد پرسپولیس دادند .

این برنامه در ساعت ۲ به پایان رسید.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684

مروری بر برنامه 90 دوشنبه 13 شهریور 1391

برنامه شب گذشته پیرامون اتفاقات پیرامون هفته هفتم لیگ و بررسی و کارشناسی حواشی ناخوشایند ورزشگاهها بود و به همین خاطر حسین پاینده استاد دانشگاه مهمان حضوری برنامه نود در این بحث بود البته بیشتر وقت برنامه به این امر اختصاص داشت .

برنامه 90 ،13 شهریور راس ساعت 22:38 شب آغاز شد كه بررسی بازی های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ،‌دعوت از مهمان جوانمرد بازی سپاهان و فجر، و پخش چند دقیقه ای مدال آوری علی حسینی وزنه بردار پارالمپیكی و دریافت مدال طلا و نیز جدول مدالی پار المپیك به نمایش درآمد و سپس فردوسی پور خطاب به بینندگان موضوع اصلی برنامه را این گونه مطرح كرد كه چرا در سكوهای ما این اتفاقات رخ می دهد؟
    در طول برنامه 90 نیز به سنگ پرانی اخیر فوتبال كشورمان اشاره كرد و با دعوت از كارشناسان غیر ورزشی به این مسله پرداخت حسین پاینده و خسرو حمزه را به صورت حضوری و حید قاسمی را به صورت تلفنی، به كارشناسی این مسائل پرداختند.
    سوال نظر سنجی پیامكی 90 به برگزاری جام حذفی پرداخته شد كه آیا بینندگان با برگزاری جام حذفی درا ین فصل موافقند؟ در پایان برنامه نیز 87 درصد به برگزاری جام حذفی رای دادند.
    پس از نمایش دادن بازی سپاهان و فجر سپاسی از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال مهمان برنامه نیز محمد مهدی نظری كه در این دیدار دست به كار جوانمردانه ای زده بود رودروی فردوسی پور قرار گرفت و درلحظه ای از برنامه نیز فردوسی پور به طولانی شدن مدت حضور نظری در برنامه اش اشاره كرد.
    محمد مهدی نظری كه با كار جوانمردانه اش در مقابل سپاهان و فرشید طالبی توپ را به بیرون زده بود به برنامه 90 دعوت شده بود تا در صحنه هایی با صداقت خود فردوسی پور را به سر ذوق آورد تا كمی با وی شوخی و مزاح كند و در لحظه های او را گل نزن خطاب كند كه نظری در این باره گفت: جعفر جعفری مدیر عامل باشگاه فجر سپاسی شیراز مقصد اصلی سقوط فجر به لیگ یك را به من خطاب می دهد.
    محمد مهدی نظری هم در مقام دفاع از خود برآمد و در ادامه تصریح كرد: كه توپ های لیگ برتر فوتبال اصلا استاندارد نیستند و زیر پای بازیكنان گیر می كنند
    فردوسی پور كه در برنامه هفته قبل خود نتوانسته بود روسای كمیته داوران را به روی خط تلفنی برنامه اش بیاورد با بهانه كتك خوردن حسین عسگری در كلاس داوری رشت، از عسگری درباره قضاوت های پیاپی محسن قهرمانی برای بازی های سایپای البرز پرسید و سپس بازی سایپا و راه آهن پخش شد كه تقوی در مصاحبه خود اعلام كرد كه به قهرمانی چیزی نگفته است.
    مهمان حضوری داوری نیز ابراهیم میزرا بیگی پیشکسوت داوری، اکثر تصمیمات داوری این هفته لیگ برتر را درست و بدون اشکال کارشناسی کرد و سپس به دفاع از قهرمانی پرداخت بررسی بازی تراکتورسازی و صبای قم در نوع خود جالب بود که تنها مسئله درگیری لفظی مترجم تونی الیویرا سرمربی پرتغالی تراکتورسازی با یک خبرنگار با تجربه 25 ساله و لجباز بود که در حدود 5 دقیقه درگیری لفظی این دو پخش شد تا فردوسی پور در این باره ادبیات مترجم صادق را خطاب قرار بدهد که چرا با ادبیات غیر موزون با خبرنگار برخورد می کند.
    در اواسط برنامه 90 نیز علی فتح اللخ زاده به صورت تلفنی روی خط آمد تا فردوسی پور مباحث ترانسفر جواد نکونام را از فتح الله زاده بپرسد که فتح الله زاده در این باره گفت: اوساسونا پول می خواهد ولی ما نداریم و اگر پول را به تیم اسپانیایی دادیم رسیدش را به شما نشان می دهیم و فردوسی پور با استناد به روزنامه مارکا بی پولی را به رخ فتح الله زاده کشاند که فتح الله زاده نیز گفت: ما خودمان مارکا داریم و مارکا را نمی شناسیم و در ضمن ما از اوساسونا بازیکن گرفتیم نه از جای دیگر.
    فتح الله زاده که همیشه با فردوسی پور رک برخورد می کند حتی در لحظه ای با شیرین کاری ادا و شلوغ کاری فردوسی پور را درآورده تا فردوسی پور از این کار فتح الله زاده کلی خنده اش بگیرد.
    موضع اصلی و پایانی برنامه 90 که به سنگ پرانی و فحش دادن تماشاگران ارتباط پیدا می کرد با دربی گیلانی آغاز شد که در مصاحبه های پس از این بازی نیز صادق درودگر مدیر عامل جدید ملوان انزلی گفت: تا به حال در زندگی ام ندیده بودم که ورزشگاه یکپارچه ناسزا بدهند.
    در مصاحبه های ادامه بازی ملوان و داماش الماس خاله رئیس هیئت فوتبال گیلان تماشاگران این بازی را مریض خطاب کرد که نمی داند که چرا این فحش ها در این دیدار به بازیکنان داده می شود در لحظات پایانی برنامه نیز کارشناس برنامه یعنی حسین پناهنده استاد دانشگاه و خسرو حمزه روانشناس ورزشی درباره زشتی و قشنگی فوتبال صحبت کردند تا فردوسی پور نیز با نشان دادن تصاویر زشت و زیبایی فوتبال کار فرهنگی برای تماشاگران را الزامی دانست برنامه 90 بامداد 2:35، 14 شهریور با اعلام نظرسنجی از سوی فردوسی پور پایان یافت./

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684

به نام خدا

مروری بر اتفاقات برنامه دیشب 90 دوشنبه 20 شهریور 1391

برنامه دیشب نود اختصاص داشت به چگونگی پیدایش فوتبال در ایران و در ادامه به بررسی کلی تیم ملی از سالهای دور پرداخت .

برنامه نود دوشنبه شب 20 شهریور ماه 91 از ساعت 22:45 به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت ؛ سوال مسابقه پیام کوتاه این برنامه در مورد نتیجه بازی لبنان و ایران بود که امشب و از ساعت 18:30 در بیروت پایتخت لبنان برگزار می شود.

در ابتدای برنامه بازی دوستانه ایران و اردن و سپس گزارشی از وضعیت فوتبال لبنان پخش شد.

پس از آن آیتمی در مورد افتخار آفرینی ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان در پارالمپیک که موفق شدند رتبه یازدهم بازی ها را کسب کنند و در میان تیم های آسیایی پس از چین رتبه دوم را کسب کنند پخش شد.
    پخش یک بازی قدیمی از ایران و لبنان از دیگر بخش های برنامه نود بود. این بازی در رقابتهای جام ملت های آسیا در سال 2000 و در کشور لبنان برگزار و با نتیجه 4 بر صفر به سود ایران به پایان رسیده بود.

گزارشی از پیدایش فوتبال در کشورمان و نحوه شکل گیری تیم ملی فوتبال کشورمان و تیم های باشگاهی بخش دیگری از برنامه نود دوشنبه شب بود.

عارف قلی زاده بازیکن سال های دور فوتبال کشورمان اولین مهمان برنامه نود بود که از خاطرات سال های اول فوتبال خود و وضعیت فوتبال کشورمان در آن سال ها صحبت کرد.
    قلی زاده از علاقه خود به استقلال گفت و افزود: استقلال اولین باشگاه ایرانی است و همیشه طرفدار این تیم بودم و افتخارم این است که استقلالی هستم.
    پخش گزارشی در مورد بازی ایران و لبنان و صحبتهای مربیان دو تیم قسمت دیگری از برنامه نود بود.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران گفت : بازی با لبنان بازی آسانی نیست فوتبال لبنان در این سالهای پیشرفت کرده است و ما کار سختی در مقابل این تیم داریم.

بوکر سرمربی تیم ملی فوتبال لبنان نیز گفت : خیلی خوشحالم که می توانیم با ایران بازی کنیم ، ایران تیم خوبی است و اینکه در این مرحله با ایران بازی می کنیم نشان می دهد فوتبال لبنان پیشرفت خوبی داشته است.
    در ادامه قلی زاده از مسئولین فوتبال در این سالها گلایه کرد و افزود : متاسفانه در سالهای اخیر هیچ توجهی به بازیکنان قدیمی و پیشکسوتان نمی شود از آنها انتظار داریم حداقل در برخی از مراسم که برگزار می شود از بزرگترهای تیم دعوت و از فکر قدیمی ها استفاده شود کاری که در تمام دنیا انجام می شود و به نظر من دلیل عدم پیشرفت فوتبال ما بی توجهی به قدیمی هاست.

در ادامه آیتمی پخش شد که در آن ده بازیکنی که بیشترین بازی های ملی را انجام داده بودند معرفی شدند.

آیتم دوربین نود در این هفته به عکس های قدیمی فوتبال ایران اختصاص داشت.

بررسی وضعیت فوتبال ایران در دهه پنجاه بخش دیگری از برنامه نود این هفته بود. حسن روشن ملی پوش فوتبال ایران و باشگاه استقلال در دهه پنجاه میهمان بعدی برنامه نود بود.
    روشن نیز از خاطرات فوتبال خود در آن دوران گفت و اذعان داشت که فوتبال خود را مدیون رایکوف است، وی همچنین اضافه کرد 36 سال است که استقلالی هستم و همیشه به این خاطر پیراهن آبی می پوشم زیرا رنگ آبی به من آرامش می دهم.
    روشن خاطر نشان کرد: امیدوارم باشگاه ها به پیشکسوتان بها دهند، من تنها یک روز در باشگاه استقلال بودم و حکم کمیته فنی را که به من دادند پنهان کردم زیرا می دانستم که زیاد نمی توان روی قول برخی ها حساب کرد، من اعتقاد دارم حرف های فتح اله زاده حرف نیست وی زیاد صحبت می کند و قول می دهد ولی زود صحبتهایش را فراموش می کند.

چگونگی صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 1978 آرژانتین قسمت بعدی برنامه بود.

پخش آیتمی در مورد بازیکنانی که بیشترین گل ملی را زده اند قسمت دیگری از برنامه نود این هفته بود.

پس از آن آیتم از نود تا نود پخش شد که مهمترین بخش آن به وضعیت تیم لیگ برتری گهر درود مربوط می شد.
    سپس غلامرضا بهروان در ارتباطی تلفنی با برنامه صحبتهای قبلی خود در مورد عدم صدور مجوز بازی برای دروازه بان استرالیایی استقلال و بازیکن کره ای پرسپولیس را تکذیب کرد و گفت : اگر برای دروازه بان استرالیایی استقلال کارت بازی صادر شده باشد می تواند بازی کند اما صحبت من در مورد عدم صدور مجوز بازی برای بازیکن کره ای پرسپولیس بود ، من در مورد دروازه بان استرالیایی استقلال صحبتی نکردم و تنها صحبت من در مورد بازیکن کره ای پرسپولیس بود.

بررسی وضعیت فوتبال ایران در دهه 60 که همزمان با دوران جنگ تحمیلی بود بخش دیگری از برنامه نود بود.
    فرشاد پیوس مهاجم سابق تیم ملی و پرسپولیس در دهه 60 مهمان بعدی برنامه نود بود؛ پیوس در صحبتهای خود گفت: فوتبال را زمین های خاکی نازی آباد و در تیم محلی ادب آغاز کردم، از سال 58 به راه آهن رفتم و در سال 1364 به پرسپولیس پیوستم.
    وی در مورد دلیل استعفای 15 بازیکن تیم ملی در زمان سرمربیگری دهداری در تیم ملی گفت: اکنون می فهمم که اشتباه کردیم، این تصمیم را برخی از بزرگان تیم در آن زمان گرفتند ولی اکنون به این نتیجه رسیدم که احترام به تصمیم مربیان در همه حال لازم است.
    پیوس در مورد پرسپولیس زمانیکه وی بازی می کرد گفت: در زمانی که ما بازی می کردیم سرمان را برای پرسپولیس می دادیم و همه با هم دوست بودیم اما متاسفانه اکنون اینگونه نیست.

وی ادامه داد: بیستم تیر ماه 1376 را هرگز از یاد نمی برم ، آنروز روز خداحافظی من از فوتبال بود که بسیار برای من خاطره انگیز بود حتی جمال شریف داور بازی 15 دقیقه به خاطر من بازی را متوقف کرد تا من هر چهار گوشه زمین را ببوسم و از زمین بیرون بروم.

در بخش دوم آیتم از نود تا نود صحبتهای فتح اله زاده و رویانیان در مورد پست بازیشان در زمین مسابقه جالب بود. رویانیان اعتقاد داشت که فتح اله زاده مدافع خوبی است و خودش در پست هافبک هجومی می تواند موفق باشد اما فتح اله زاده نظر دیگری داشت و معتقد بود که خود اصالتا مهاجم است و رویانیان به خاطر قد بلندی که دارد باید در دفاع بازی کند! همچنین فتح الله زاده برای برطرف کردن مشکلات مالی استقلال گفت قصد دارد بر روی بازوی بازیکنان استقلال اسپانسر پیدا کند! در این آیتم همچنین صحبتهای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت استادیوم های فوتبال و خطر سقوط سنگ در آنها جالب بود.
    پخش آیتمی دیگر از بازیکنانی که بیشترین تعداد کاپیتانی در تیم ملی فوتبال را داشتند از دیگر بخشهای برنامه نود بود.

بررسی وضعیت فوتبال ایران در دهه هفتاد قسمت پایانی برنامه نود بود؛ مهمان این قسمت از برنامه رضا شاهرودی مدافع چپ پای تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس بود.
    شاهرودی در صحبتهای خود گفت: در بازی جنجالی استقلال و پرسپولیس که در دی ماه 1373 برگزار شد به نا حق اخراج شدم و به نظرم اگر داور مرا اخراج نمی کرد شاید می توانستیم بار دیگر شش گل به استقلال بزنیم اما متاسفانه به ناحق اخراج شدم و پس از آن مرا 8 ماه محروم کردند.

وی در ادامه راجع به خط خوردن از تیم ملی قبل از جام ملتهای آسیا 1996 گفت : مایلی کهن را خیلی دوست دارم اما دوبار دیر به سر تمرینات تیم ملی آمدم و وی مرا اخراج کردند و هرگز پس از آن صحبتی نکردم و پذیرفتم، در آن زمان بازیکنانی دیگری نیز دیر به تمرین می آمدند نظیر علی دایی که به خاطر اینکه در آن زمان یه تازگی فعالیت اقتصادیش را آغاز کرده بود دیر به تمرینات می آمد اما سرمربی تنها مرا اخراج کرد.

شاهرودی در ادامه گفت: متاسفانه به دلیل مصدومیت جام جهانی 1998 فرانسه را از دست دادم و به همین دلیل قرار بود با باشگاه هامبورگ آلمان قرارداد ببندم که به نتیجه نرسید.
    شاهرودی در مورد لقب مالدینی که به وی داده بودند نیز گفت: این لطف هواداران بود اما بد نیست بدانید که در ایتالیا نیز به مالدینی لقب شاهرودی داده اند و وی را مالدینی شاهرودی صدا می زدند!

در قسمت دیگری از برنامه نود علاقه مردم کشورمان به ملی پوشان دهه هفتاد فوتبال کشورمان پس از جام ملتهای 1996 که برای استقبال از ملی پوشان به فرودگاه رفته بودند پخش شد.

برنامه این هفته نود در ساعت 2 و ده دقیقه بامداد سه شنبه 21 شهریور ماه به پایان رسید؛ در این برنامه یک میلیون و 357 هزار پیامک به برنامه ارسال شد که نتیجه آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

14. 4 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684

به نام خدا

یادداشت وارده- سایت گل: آیا عادلی آقای فردوسی پور؟

سایت گل - بی مقدمه... اگر قبول کنیم هر برنامه ای نقاط قوت و ضعف دارد سوال اینجاست که حسن برنامه نود چیست ؟ آیا معطل دیدن 1 دقیقه نصف و نیمه از بازیها هستیم ؟ آیا نمی دانیم مربیان قبل و بعد مسابقه چه گفته اند؟

از آخرین برنامه نودشروع می کنیم و نکاتی که شاید کاملا عادی باشند.
    به چه دلیل بهترین زمان برنامه تان صرف تبلیغات و یا قرعه کشی ملال آورتان می شود ؟ چه لذتی دارد که مهمانتان را که احتمالا برای اولین بار به استودیو برنامه تان آمده و با فضای آن آشنا نیست با سوال کردن و درخواست عدد قرعه کشی به اشتباه میاندازید تا ملت به او بخندند ؟ آیا میهمان شایسته ی این استقبال است ؟شان میهمان را می دانید؟
    به چه دلیل در هر برنامه رویانیان و فتح الله زاده و قلعه نوعی یک پای ثابت برنامه اند آنهم با بحث های فوق تکراری بازیکنان میلیاردی؟ در مقابل آن چند بار از تیمهایی مثل گهرزاگرس و ذوب آهن و تراکتور که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند سراغی گرفته اید ؟

چند بار سراغ امثال هدایتی رفته اید که با هزینه شخصی باشگاه داری می کنند و با هزینه شخصی بازیکن می سازند و ریالی درآمد ندارند؟ حرف از درآمد شد . به چه دلیل در گرفتن حق طبیعی فوتبال آنجا که به سازمان شما گره می خورد سکوت کردید ؟ آیا حق پخش تلویزیونی کلید آرامش و رشد تیمهای لیگ برتر نبود و شما سکوت کردید ؟
    به چه دلیل بعضی از صحنه های کارشناسی را که بسیار هم تعیین کننده هستند در برنامه نشان نمی دهید ؟ کارشناسی سلیقه ای به جای باز کردن گره ها باعث ناهنجاریهایی در آینده می شود . از صحنه هایی به راحتی میگذرید و از صحنه هایی دیگر انقدر نمی گذرید که کارشناس هم عقیده ی تان شود . به راستی چرا؟
    به چه دلیل در مقابل افول تیمهایی مثل ذوب آهن و فولاد سکوت می کنید و حرفی از پدیده های لیگ امسال مانند فجرسپاسی و ملوان و نفت تهران نیست و یا در تعریف از تیمی مثل نفت تهران که با زحمت خود را به صدر جدول رسانده میگویید"هر تیمی که به صدر رسیده باخته"؟ جای یک خسته نباشید و تبریک نبود؟ اگر آبی و قرمز ها صدرنشین بودند هم جرات داشتید برای تیمهای قرمر و آبی این جمله را بکار ببرید؟
    به چه دلیل درتعریف از آقای گل لیگ برتر جلال رافخایی که با 7 گل از 7 بازی در صدر جدول است با تمسخر می گویید که 5گل آن پنالتی بوده است؟ آیا جدیدا پنالتی گل قانونی محسوب نمی شود و قانونش فقط به دست شما رسیده و ما نمیدانیم یا اینکه خیلی فوتبالیست هستید و پنالتی زدن را کار کوچکی میدانید؟ آیا نمی دانید که رونالدو هم برای رئال مادرید پنالتی میزد؟ آقای گلی مهاجمین جوان و بی ادعای لیگ آنهم در لیگی که بازیکنان میلیاردی دارد به وفور جای تبریک دارد آقای عادل.
    به چه دلیل سنگ پرانی اولین بازی گهر را با جزییات نشان میدهید اما سنگ پراکنی بازی استقلال پرسپولیس فرصتی میشود برای بحث کارشناسی و روانشاسی ورزشی ؟ آیا این لاپوشانی نیست ؟
    اصلا الان با این بحث کارشناسی که شما از کارشناس تعریف می کردید و کارشناس از شما چه گلی بر سر فوتبال زدید ؟پند و اندرز کارشناسی به درد کدام هوادار از کوره در رفته و عصبانی و حق خورده و تشنه و آفتاب سوخته و نخوابیده می خورد و چه کسی را ساکت می کند ؟
    به چه دلیل از نود دقیقه فحاشی در ورزشگاه عضدی رشت می گذرید و اجازه می دهید کسانی که محیط استادیوم ها مسموم کرده اند چراغ خاموش به کار خود ادامه دهند ؟ آیا سرپوش گذاشتن بر اوباش گری دربی پایتخت و ورزشگاه عضدی و توهین به علی کریمی و سید جلال حسینی بازیکنان با اخلاق و ملی کشور مهر تاییدی بر ادامه این حرکات نیست ؟
    چرا نمایش حرکت زیبای آقای نظری دلیلی می شود برای کوبیدن باشگاه سپاهان ؟ اگر شما هدف فرهنگسازی داشتید لااقل از باشگاه فجر سپاسی که فرهنگساز این حرکت بود دفاع می کردید و طوری نشان نمیدادید که انگار باشگاه فجر با این حرکات مخالف است چون خطر سقوط دارد. شما با جوانمردی هم ناجوانمردانه و ابزاری برخورد می کنید.
    به چه دلیل دیگر به کفاشیان و سیستم اجرایی فدراسیون انتقادی ندارید ؟ همه چیز بر وقف مراد است ؟ تیم به جام جهانی رفته است ؟ از همه ی استعداد های درخشان لیگ برتر در تیم ملی استفاده میشود ؟
    .درد دل زیاد است آقای فردوسی پور نمی دانم ما را چه میشود که دل به یک برنامه ی تلویزیونی برای حل همه مشکلات فوتبال بسته ایم اما...اما دلمان برای عدالت آن عادل خیلی تنگ شده است .

16. 4 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684

به نام خدا

بازیکنان تیم ملی همچنان علیه فردوسی‌پور/ اگر فوتبال نبود باید شطرنج گزارش می‌کردی!

همه چیز از بازی‌های المپیک لندن آغاز شد و درخشش برخی از ورزشکاران ایرانی باعث شد تا جو منفی در مورد فوتبال به وجود بیایید.
    در این میان عادل فرودسی‌پور و جواد خیابانی در جریان این رقابت‌ها چند بار با کنایه و طعنه در خصوص فوتبال ایران و فوتبالیست‌های ایرانی صحبت کردند و موضوع مهم دیگر گرفتن دستمزدهای میلیاردی توسط بازیکنان بود که خیلی مواقع با واکنش منفی رسانه‌ها و ورزشکاران دیگر رشته‌های ورزشی مواجه شد.

بازیکنان تیم ملی در جریان بازی‌های المپیک از طریق صداوسیما تحت فشار قرار داشتند و همین موضوع باعث شد تا آنها در اردوی مجارستان یک تصمیم جمعی گرفته و رسانه‌ها را تحریم کنند. جواد نکونام، سیدمهدی رحمتی و علی کریمی هم در متن این ماجرا قرار داشتند و حالا بازیکنان تیم ملی با تصمیم قدیمی‌های تیم حاضر به انجام مصاحبه نیستند.

نکته جالب توجه این است که ملی‌پوشان در اردوی جدیدتیم ملی هم علیه عادل فردوسی‌پور صحبت می‌کند. کارلوس کروش سرمربی تیم ملی در اخرین گفت و گویش با سایت فدراسیون سکوت بازیکنان را تصمیمی منطقی خواند و از آن حمایت کرد و به منتقدان تیم ملی تاخت .

انتقادهایی که سبب شده در اردوی اردن حرفهایی از این دست درباره آخرین برنامه 90 و موفقیت ورزشکاران کاروان پارا را سبب شود. بازیکنان در جمع های خودمانی شان آشکارا از واژه هایی چون :« عادل از طریق همین فوتبال معروف شد و اگر فوتبال نبود باید شطرنج گزارش می‌کرد. .اگر فوتبال نبود باید به مسابقات سرگرمی تلویزیون می‌رفت، مثل مسابقه هفته که سال‌ها پیش منوچهر نوذری مجری آن بود!» استفاده می کنند.

اگرچه عادل هم در واکنش به این رفتار شتابزده بازیکنان تیم ملی که البته با نمایش بازی های ضعیف شان ، آزرده خاطری را به مردم هدیه داده اند ، تصمیم به معرفی جوانان لیگ برتر گرفته . یارانی که می توانند فوتبال ملی را از این کرختی خارج کنند.

18. 5 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    -Antonio Conte-Fergusen - Jose Morinio
    بازیکن محبوب
    canavaro- delpiero-c.ronaldo--casilas--pirlo-
    اسم واقعی شما
    MOHAMMAD

ItaliaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    518
    تشکر شده 664 در 152 پست

برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز شد و در ادامه به حواشی پرداخت. این برنامه، همچون دوشنبه شب‌های هر هفته از شبکه ۳ پخش و طی برنامه، بازی تیم‌های لیگ برتر به تصویر کشیده شد. تابناک_محمد فنایی کار‌شناس حضوری داوری برنامه نود بود که در مورد مسائل داوری اظهار نظر کرد . وی پیرامون لغو بازی استقلال و داماش گفت : همه تیمها باید پیش بینی هر چیزی را بکنند و این اگر هواپیما نبود وسیله جایگزین باید آماده باشد .

قاسم دهنوی: عمدا به مچ یوسفی زدم !
    قاسم دهنوی مهمان حضوری دیشب برنامه نود بود که تا سال ۸۱ کارگری می کرد. اما به یک باره زندگی او تغییر کرد و تلاش هایش نتیجه داد تا حالا او پیراهن تیم ملی ایران را هم بر تنش کند. وی با بیان این حرف‌ها می گوید: من در یک کارخانه فرش بافی کار می کردم. صبح‌ها کار می کردم و بعد از ظهرها تمرین. در آن زمان عضو تیم شهرداری مشهد بودم.حتی قرار بود من را در کارخانه استخدام کنند.
    یک روز با تیم برق شیراز بازی داشتیم که آقای احمد زاده بازی من را دید و من به تیم برق رفتم. به هر حال در فوتبالم مدیون خیلی‌ها هستم و از همه آنها تشکر می کنم.
    در ضمن وی در مورد نرفتنش به استقلال گفت که بخاطر آماده نبودن پیش پرداخت نقدی به این تیم نرفت !
    وی در ضمن گفت: پس از مذاکرات اولیه به تهران آمدم و قرار بود ۳۰ درصد مبلغ قراردادم را ابتدا دریافت کنم. تا ساعت ۲ بعدازظهر هم منتظر ماندم تا چک اول این باشگاه پاس شود، اما این اتفاق نیوفتاد و به همین دلیل هم من تشخیص دادم که به پیشنهاد خوب تراکتورسازی پاسخ مثبت بدهم.
    بنا بر این گزارش، وی در خصوص ضربه ای که به ارشاد یوسفی وارد کرده بود، گفت: ارشاد هم وقت تلف می کرد، هم اینکه یک میلیون به من بدهکار بود که پس هم نمی داد به همین دلیل رفتم تا مچ پای وی را بزنم.
    دهنوی با خنده گفت: یوسفی جایی گیر کرده بود یک میلیون از من دستی گرفت که هنوز پس نداد.

درگیری فتح‌الله‌زاده و فردوسی‌پور!

حاجی : برای سیما متاسفم که مجری‌ای مثل تو دارد؟
    علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در جریان پخش زنده برنامه تلویزیونی ۹۰ با مجری این برنامه دچار درگیری لفظی شد.
    در برنامه این هفته ۹۰ به تعویق دیدار استقلال تهران و داماش گیلان پرداخته شد ومسئولان این برنامه در این خصوص با علی فتح‌الله‌زاده تماس گرفتند.

مدیرعامل استقلال تلاش کرد تعویق این دیدار را امری طبیعی تلقی کند اما مجری برنامه ۹۰ با صحبت‌های او قانع نشد.
    بحث مجری ۹۰ با فتح‌الله‌زاده بالا گرفت و ناگهان مدیرعامل استقلال از کوره در رفت و با دروغگو خطاب کردن فردوسی‌پور گفت: برای صدا و سیما متاسفم که مجری‌ای مثل تو دارد که به راحتی می‌تواند روی آنتن هرچه می‌خواهد بگوید.
    فتح‌الله‌زاده با بیان این جمله که تو صلاحیت سوال پرسیدن از من را نداری تلفن را قطع کرد که حیرت مجری ۹۰ را در پی داشت.
    البته دقایقی بعد فتح الله زاده دوباره به روی آنتن برگشت و درباره دریافت لقب شوالیه نیز توضیحات مفصل ارائه کرد!

عابدینی : ضعف فدراسیون مشخص شد
    فدراسیون فوتبال طبق هیچ قانونی نمی‌تواند این مسابقه را به تعویق بیندازد. نه برف آمده، نه باران آمده، نه جاده بسته بوده. در جاده، تردد برای همه وجود داشته اما آقایان می‌گویند ما فقط باید با هواپیما سفر کنیم چون نمی‌توانیم سوار اتوبوس شویم! این آقایان مگر در این مملکت زندگی نمی‌کنند؟ این مسابقات در ایران برگزار می‌شود.

من یک نکته‌ای را یادآوری می‌کنم. وای به حال فدراسیون فوتبال. زمان برگزاری جام باشگاه‌های اروپا به خاطر آتشفشانی که فعال شده بود، تیم‌ها نمی‌توانستند به انگلیس پرواز کنند. بارسلونا از اسپانیا با اتوبوس به لندن رفت و روز بازی خودش را رساند. مسافت بارسلون و لندن را بررسی کنید ببینید آن‌ها چقدر سوار اتوبوس بوده‌اند. بارسایی‌ها این مسیر را رفتند و مسابقه را برگزار کردند. نگفتند چون پرواز اختصاصی ما نمی‌تواند در لندن فرود بیاید ما نمی‌آییم. کاش ما یاد بگیریم فوتبال برگزار کنیم نه اینکه بازی برگزار کنیم. به هر بهانه ای مردم را اذیت نکنیم.
    وی در ادامه گفت : ایشان متوجه نیستند که از چه قدرتی استفاده کرده‌اند تا بازی را عقب بیندازند. ایشان مدیر دولتی است. این باعث وهن فوتبال و ورزش است. اصلا لازم نبود ۲۴ ساعت زودتر بیایند. مگر ۴ ساعت توی اتوبوس بنشیندد چه اتفاقی می‌افتد؟ ساعت ۵ بعد از ظهر پرواز استقلال کنسل شده و اگر همان موقع با اتوبوس می‌آمدند ساعت ۹ رشت بودند.
    اتفاق مشابهی برای تیم ما افتاد. می‌خواستیم برویم اصفهان اما پرواز لغو شد. تیم ما با اتوبوس رفت اصفهان. ساعت ۶ صبح رسیدیم اصفهان و ساعت ۳ بعد از ظهر رفتیم توی زمین. به خاطر اینکه استقلال عقبه‌ای دارد و ما احترام هم برای آن احترام قائل هستیم، باید قانون به نفع آن‌ها چرخش پیدا کند؟ این عدم مدیریت نیست؟ پس چیست؟
    کنایه مدیرعامل تراکتور به استقلالی‌ها

محمدحسین جعفری مدیرعامل تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس، گفت: همان طور که پیش‌بینی می‌‌شد، بازی بسیار زیبایی بود. ۹۰ دقیقه هیجان و دیدار جوانمردانه‌ای را شاهد بودیم و به حقمان رسیدیم.
    جعفری درباره مذاکره سید صالحی با استقلال گفت: تمام تیم‌ها به دنبال یارگیری هستند، بعید می‌دانم بازیکنی را آزاد کنیم، دست خودشان نیست و قرارداد دارند. اگر تیمی هم مانند استقلال درخواست بدهد، بازیکن باید بداند در مقابل این همه هوادار مشتاق مسئول است.
    وی در پاسخ به این سؤال که اعتراضی نسبت به تعویق دیدار استقلال و داماش ندارد، گفت: تیم‌ها نباید به دنبال کارهای غیر حرفه‌ای باشند و از این مدل برای نتیجه‌گیری استفاده کنند.
    جعفری در مورد لقب "شوالیه" که فتح‌الله‌زاده آن را گرفته است، تاکید کرد: ورود چنین کلماتی برای فوتبال و در مجموع ایران صحیح نیست زیرا شوالیه لقبی بود که در جنگ‌های صلیبی به جنگنده‌ها اعطا می‌شد. البته یک شرکت به من زنگ زد و گفت ۳ میلیون تومان پرداخت کن تا برای شما هم لقب "شوالیه" بگیریم.
    مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان گفت: البته فتح‌الله‌زاده بزرگ فوتبال ماست اما به او توصیه می‌کنم این کلمه را دیگر به کار نبرد.

کریمی: حق به حق‌دار رسید
    علی کریمی معتقد است در انتخاب بازیکن کره ای به عنوان برترین بازیکن سال آسیا، حق به حق دار رسیده است.
    علی کریمی در گفت و گو با برنامه ۹۰، تصریح کرد: بازیکن کره ای بازیکن بسیار خوبی است و بازی های خوبی برا ی تیم ملی و باشگاهش انجام داده و من هم این افتخار را به او تبریک می گویم.

کریمی در ادامه گفت: همین که جزو ۳ نفر برتر آسیا در سال ۲۰۱۲ بودم برایم افتخار است. من اگر حق رای داشتم به همین بازیکن کره ای رای می‌دادم.

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود
    پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که برترین بازیکن نیم فصل کدام بازیکن است ؟ ۱- امید ابراهیمی ۲- جلال رافخاهی ۳- مهدی رحمتی ۴- بهادر عبدی ۵- عبدالله کرمی ۶- پژمان منتظری که درپایان حدود ۴۲ درصد به رحمتی رای دادند ، ۱۶ درصد رافخاهی را برگزیدند و ۱۴ درصد منتظری را انتخاب کردند .

کریستیانو رونالــــــــــدو 155 گل در 153 بازی ( 3 فصل ) لیونل مسی 263 گل در 337 بازی ( 8 فصل ) !

کريستيانو رونالــــــــــدو 15 هتريک در( 3 فصل) ليونل مسي 14 هتريک در( 8 فصل) !

واضحه یا توضیح بدم ؟
    البته این آمار تا این لحظه است

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع