Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت نفت آبادان 91 -92

تو این تایپیک میتونید آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت رو ببینید.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

کاسیمیرو: شرایط این تیم روز به روز بهتر می شود

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با تمریناتی که در یک هفته گذشته انجام دادیم، شرایط تیم ما روز به روز بهتر می‌شود.

آلفردو کاسیمیرو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم صنعت نفت آبادان در 11 هفته گذشته لیگ برتر فوتبال نتوانسته نتایج خوبی کسب کند اما هنوز جا برای جبران آن وجود دارد.
    وی اظهار داشت: در یک هفته‌ای که تیم را تحویل گرفته‌ام، متوجه کمبودهای زیادی شدم که کار را خیلی سخت کرده است.
    سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: تیم صنعت نفت در چند پست نیاز به بازیکن دارد تا نقاط ضعف خود را برطرف کند.
    کاسیمیرو گفت: البته شاید تا نیم فصل، بازیکن جدیدی به تیم اضافه نشود و باید با همین موجودیت، کار را ادامه دهیم.
    وی تصریح کرد: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای فرار از شرایط کنونی نیاز به یک پیروزی دارد که امیدوارم این پیروزی در بازی بعدی برابر داماش گیلان به دست آید.
    سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: در پنج روز گذشته، دو بازی تدارکاتی خوب انجام دادیم که این مساله کمک زیادی کرد از تک تک بازیکنان تیم شناخت لازم را پیدا کنم.
    تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با هفت امتیاز در رده هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران قرار دارد.

4. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

naft

گودرزی: تنها هدف ماندن تیم صنعت نفت آبادان در لیگ برتر است

سخنگوی کانون پیشکسوتان فوتبال آبادان گفت: تنها هدف، حضور و ماندن تیم فوتبال نفت آبادان در لیگ برتر است.

ناصر گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان اظهار کرد: همه تلاش کانون پیشکسوتان فوتبال آبادان در راستای تقویت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و ایجاد زمینه و بسترهای لازم در این خصوص است.
    وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر عدم انتصاب سرمربی بومی برای سکان‌داری تیم فوتبال نفت آبادان تصریح کرد: ما هر گزینه و فردی را که به نفع این تیم در تلاش باشد حمایت می‌کنیم.
    سخنگوی کانون پیشکسوتان فوتبال آبادان خاطر نشان کرد: قطعاً کانون هیچ مشکلی با فرد یا گزینه خاصی در تیم ندارد و تنها ارتقای سطح کیفی تیم نفت آبادان برایش بااهمیت است.
    وی اضافه کرد: در همین راستا باید دست در دست یکدیگر گذاشته و در راستای رفع مشکلات پیش‌روی تیم گام‌های متعالی برداریم تا در آینده‌ای نزدیک شاهد ارتقای این تیم در جدول لیگ برتر باشیم.
    گودرزی ادامه داد: قطعاً هر تفرقه‌افکنی در تیم نفت آبادان به ضرر تیم بوده و سبب نزول سطح این تیم در لیگ برتر می‌شود که همواره باید این موضوع را مدنظر قرار داد.
    وی در پایان بیان کرد: جلسات عمومی کانون پیشکسوتان فوتبال آبادان هر دوشنبه برگزار و در آن به بررسی موارد و موضوعات مختلف در راستای تقویت ورزش شهرستان پرداخته می‌شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اسطوره من فرانچسکو

6. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

naft

نشست مطبوعاتی پیش از دیدار با داماش برگزار نشد

خبرنگاران حاضر در اتاق کنفرانس به دلیل تاخیر در حضور سرمربی تیم داماش این اتاق را ترک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، جلسه مطبوعاتی پیش از مسابقه با داماش گیلان که قرار بود با حضور سرمربیان و مدیران رسانه‌ای هر دو تیم برگزار شود به دلیل حضور نیافتن به موقع کادر فنی تیم داماش گیلان در محل این نشست برگزار نشد.
    خبرنگاران و اصحاب رسانه که منتظر حضور اعضای تیم داماش گیلان بودند پس از گذشت ساعتی اتاق را ترک کرده و به این ترتیب آلفردو کاسیمیرو که در محل حاضر بود نتوانست در جمع اهالی رسانه حاضر شود و اجرای این نشست مطبوعاتی به دلیل حضور نیافتن سرمربی و مدیر رسانه‌ای تیم داماش ملغی شد.
    تیم‌های صنعت نفت آبادان و داماش گیلان در چهارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:05 روز جمعه بیست و هشتم مهر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم دیگر خواهند رفت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اسطوره من فرانچسکو

8. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

آباداني‌ها در قعر جدول باقي ماندند

دیدار نفت آبادان و داماش گیلان هم برنده‌ای نداشت تا سریال تساوی‌های هفته دوازدهم در روز جمعه، ادامه یافته باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ادامه بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 18:05 تیم‌های نفت آبادان و داماش گیلان در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه تلاش دو تیم برای فرو ریختن دروازه حریف، ثمری نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

والری الکسانیان و سعید حلافی از نفت و مرتضی ابراهیمی و مصطفی حاجتی از داماش با کارت زرد داور جریمه شدند.

نفت با این تساوی 8 امتیازی شد اما همچنان در قعر جدول قرار دارد. داماش هم با 12 امتیاز، موقتا به رده دوازدهم صعود کرد.

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

سرپرست نفت آبادان: دار و ندار ما همين است

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تيم‌مان از نظر روحي و رواني در وضعيت خوبي به سر مي‌رود و براي ديدار برابر سايپا تمرينات منظمي را انجام داده‌ايم.

مهدي غفاري در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: اميدوارم پاقدم كاسيميرو خوب باشد تا بتوانيم در بازي مقابل سايپا نتيجه خوبي بگيريم.

وي بيان‌كرد: سايپا تيم خوب و دونده‌اي است و از بازيكنان و كادر فني خوبي نيز بهره‌ مي‌برد و جايگاه اين تيم در بالاي جدول نشان مي‌دهد كه آن‌ها بازيكنان خوبي جذب كرده‌اند.

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان‌كرد: تلاش مي‌كنيم از اين ديدار دست پر به آبادان برگرديم زيرا نتيجه نگرفتن در اين مسابقه كار ما را در ادامه راه سخت‌تر مي‌كند.

وي با بيان اين‌كه بازيكنان‌ از نحوه نتيجه‌گيري تيم ناراحت هستند، افزود: به نظرم دانش مربي در نتيجه گرفتن بسيار موثر است و معتقدم آمدن كاسيميرو در عملكرد تيم تاثيرگذار است. اكنون نيز بازيكنان‌مان باتوجه به تمريناتي كه در اين مدت داشتند، از نظر شرايط بدني بهتر شدند.

غفاري در ادامه با اشاره به اين‌كه جمع‌آوري امتيازهاي از دست رفته سخت است، بيان‌كرد: تماشاگران حق دارند كه از نتايج ما ناراحت باشند ولي دار و ندار ما همين است، اما بازهم تلاش‌مان را مي‌كنيم.

وي خاطرنشان‌كرد: باتوجه به اين‌كه چهار جاي خالي در تيم داريم، صالحي مديرعامل باشگاه پيگير اين موضوع است تا با جذب دو بازيكن در پست‌هاي هافبك و دفاع، تيم را تقويت كنيم.

سرپرست تيم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه‌داد: به دنبال جذب بازيكن‌هايي هستيم كه قوي‌تر از بازيكنان فعلي‌مان‌ باشند تا بتوانند به تيم كمك كنند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

صالحی: در لیگ برتر می‌مانیم

مدیرعامل باشگاه صنعت‌ نفت آبادان گفت: امیدوارم با یک همکاری جمعی در باشگاه و استان بتوانیم امسال تیم فوتبال‌مان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

خلیل صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا درخوزستان اظهار‌کرد: باید تلاش کنیم تا نفت آبادان در لیگ بماند چرا که تنها دلخوشی مردم آبادان این تیم است.

وی ادامه ‌داد: مردم آبادان حق دارند از باخت‌های این تیم ناراحت شوند و انتقاد کنند؛ ما باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم تا بتوانیم باعث خوشحالی آن‌ها شویم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان عنوان‌کرد: تیم‌مان اکنون وضعیت بدی ندارد، البته از نظر بازیکن با کمبودهایی مواجه هستیم و قصد داریم با نظر کاسیمیرو بازیکنانی را جذب کنیم تا نواقص برطرف و تیم تقویت شود.

وی با بیان این ‌که تفکر کاسیمیرو جذب بازیکن‌هایی در پست‌های هافبک دفاعی و دفاع است، خاطرنشان ‌کرد: ما می‌توانیم تا نیم‌فصل دو بازیکن آزاد ایرانی جذب کنیم که به نظرم اکنون انتخاب این دو بازیکن که بتوانند به تیم‌مان کمک کنند، سخت است.

صالحی در ادامه با اشاره به این‌ که نفت آبادان از این بحران خارج می‌شود، گفت: با عملکردی که بازیکنان تیم برابر داماش‌ گیلان به نمایش گذاشتند و باتوجه به این‌که کاسیمیرو یک هفته است، هدایت تیم را بر عهده گرفته است، به احتمال زیاد می‌توانیم از این بحران خارج شویم.

وی افزود: بیشتر افراد با دیدگاه و نظر کارشناسی به فوتبال نگاه نمی‌کنند، متاسفانه ما فکر می‌کنیم هر کاری باید سریع انجام شود در صورتی ‌که سازندگی زمان می‌برد و افکار مربی باید طی زمان به بازیکنان انتقال پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان عنوان‌ کرد: کاسیمیرو در این یک هفته که سرمربی تیم شده، بیشتر سعی کرده است، شرایط روحی بازیکنان را تغییر دهد که به نظرم در دیدار برابر داماش بازیکنان‌مان نسبت به بازی‌های گذشته بهتر کار کردند.

وی با بیان این‌ که در دیدار برابر داماش حق ما کسب سه امتیاز بود، خاطرنشان ‌کرد: ‌ما در نیمه دوم فشار بسیاری روی دروازه‌ حریف وارد کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم. از نتیجه اصلاً راضی نیستم ولی عملکرد بازیکنان‌مان نسبت به زمان مربیگری کاستا تغییر کرده و راضی‌کننده بود.

صالحی درباره مشکل اصلی این تیم گفت: فکر می‌کنم تفکرات کاستا با نوع فوتبال خوزستان متفاوت بود. کاستا به دفاع‌کردن مطلق اعتقاد داشت در حالی که فوتبال خوزستان تهاجمی است. به نظرم کاستا میل تهاجمی ‌بودن را از بازیکنان گرفته بود.

وی بیان ‌کرد: ‌مطمئن هستم با تغییر سرمربی تیم و باتوجه به این ‌که زمان زیادی تا پایان مسابقات باقی مانده است، ما می‌توانیم نتیجه بگیریم و یقین دارم به شرایط لازم دست پیدا می‌کنیم هر چند که این کار سخت است ولی در لیگ برتر می‌مانیم.

خلیل صالحی مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با تکذیب این خبر اظهار داشت: این خبر را اشتباهی یکی از اعضای هیئت مدیره اعلام کرده درحالی که این طور نیست. به عنوان مدیرعامل باشگاه چنین تصمیمی نگرفته ام. صبری همچنان بازیکن نفت آبادان است و اگر بخواهیم چنین تصمیمی بگیریم باید با خود بازیکن صحبت کنیم و به توافق برسیم.

وی در ادامه با بیان این‌که با کاستا به توافق رسیدیم و تسویه‌حساب کردیم،‌ افزود: او مطالباتش را دریافت و آبادان را ترک کرد و خانه‌ای را هم که در اختیارش بود،‌ تحویل داد.

صالحی در ادامه به حضور دستیار پرتغالی کاسیمیرو در آبادان اشاره و عنوان‌کرد: این دستیار کاسیمیرو سابقه حضور در آبادان و بندرعباس را دارد و اکنون در کنار سلامات، بچاری و فراهانی به تیم کمک می‌کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

ثبت هفتمين شكست نفت آبادان

تيم فوتبال نفت آبادان در چارچوب هفته سيزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر، مغلوب سايپا شد.

به گزارش خبرنگار بخش ورزشي ايسنا از خوزستان، در چارچوب هفته سيزدهم مسابقات ليگ برتر كشور، امروز (پنجم آبان‌ماه) تيم نفت آبادان با يك گل از ميزبان خود سايپا شكست خورد تا آباداني‌ها با كاسيميرو نيز از شرايط بحراني خارج نشوند.

اسحاق سبحانی در دقيقه 52 تک گل سایپا را به ثمر رساند. با اين نتيجه هفتمين شكست آباداني‌ها در اين فصل از رقابت‌ها رقم خورد و شرايط براي اين تيم بحراني‌تر از گذشته شد.

نارنجی‌پوشان سایپا با اين پيروزي 21 امتیازی شدند و به رده ششم رسیدند و نفت آبادان هم با هشت امتیاز در قعر جدول باقي ماند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاسيميرو: به ماندن نفت در ليگ برتر اميدوارم

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است عادلانه‌ترين نتيجه در ديدار اين تيم برابر سايپا، تساوي بود.

آلفردو كاسيميرو در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: بازي سخت و درگيرانه‌اي بود و هر دو تيم در نيمه اول يكي، دو موقعيت‌ گل‌زني داشتند و به نظرم اين نيمه پاياپاي بود.

وي ادامه‌داد: ‌در اوايل نيمه دوم، كمك داور يك خطا به نفع سايپا اعلام كرد كه اين تيم همان ضربه آزاد به دست آمده را وارد دروازه ما كرد.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان‌كرد: ‌بعد از اين‌كه ما گل را دريافت كرديم، تمام بازي دست ما بود ولي متاسفانه نتوانستيم نتيجه را تغيير دهيم.

وي درباره تيم حريف گفت: سايپا تيم قوي و قدرتمندي بود و باتوجه به اين‌كه در زمين خود بازي مي‌كرد، از شرايط ميزباني‌اش استفاده كرد.

كاسيميرو با بيان اين‌كه از عملكرد بازيكنانم راضي هستم، افزود: آن‌ها تا دقيقه 90 با آن‌كه مشكل بدني دارند، كه البته تاحدودي رفع شده است،‌ با تمام توان بازي كردند اما در كل از نتيجه راضي نيستم.

وي در ادامه با اشاره به اين‌كه تا نيم‌فصل قصد جذب بازيكن را نداريم،‌ بيان‌كرد: اكنون بايد نقاط ضعف و قوت تيم را بررسي كنم و بعد از اين‌كه شناخت لازم را به دست آوردم، بازيكن جذب مي‌كنيم.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: باتوجه به اين‌كه به تازگي هدايت تيم را قبول كرده‌ام، به نظرم بازيكنان براي آشنايي با روش و شيوه من، نياز به زمان دارند.

وي عنوان‌كرد: چند نفر از بازيكنان تيم در گذشته كه من در اين تيم بودم، حضور داشته‌اند و مطمئن هستم با به دست آمدن شناخت بيشتر بين من و بازيكنان جديد، مي‌توانيم به نتايج خوبي دست پيدا كنيم.

كاسيميرو خاطرنشان‌كرد: هدفم از آمدن به آبادان اين است كه تيم را از انتهاي جدول و منطقه خطر دور كنم. من به ماندن در ليگ برتر اميدوار هستم.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت نفت آبادان 91 -92

عرب: مقصر اصلی نفت آبادان بازیکنان هستند

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باید گفت که مقصر اصلی تمام این نتایج، ما بازیکنان هستیم چرا که با تغییرات این باشگاه نتوانستیم خود را با شرایط این تیم هماهنگ کنیم.

روحالله عرب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان از عدم کسب امتیاز در مقابل استقلال تهران ابراز نارضایتی کرد و گفت: حداقل یک تساوی در این دیدار حق ما بود که متاسفانه با بیدقتی بازیکنان، موفق به کسب این مهم نشدیم.
    وی اظهار کرد: باید گفت که مقصر اصلی تمام این نتایج، ما بازیکنان هستیم چرا که با تغییرات این باشگاه نتوانستیم خود را با شرایط این تیم هماهنگ کنیم.
    دانش فنی فیروزی با مربیان پرتغالی قابل قیاس نیست

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد شهرآورد خوزستان در روز جمعه آینده ادامه داد: بازی بسیار سختی خواهد بود ولی به حدی تمرینات در این هفته خوب و شاداب بوده که به کسب امتیاز در این بازی امید زیادی داریم.
    وی خاطر نشان کرد: دانش فنی علیرضا فیروزی با مربیان پرتغالی صنعت نفت قابل قیاس نیست، چرا که فیروزی توانایی بالایی دارد، اما کاش این مربی زودتر و در نیم فصل به جمع ما ملحق میشد که در آن صورت وضعیت تیم به گونهای دیگر بود.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)