Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت نفت آبادان 91 -92

تو این تایپیک میتونید آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت رو ببینید.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

شیاسی: صبری تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد

فیزیوتراپ تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد آخرین وضعیت مدافع این تیم اظهار داشت: صبری چند ماه دور از میادین خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، فرید شیاسی فیزیوتراپ طلایی‌پوشان نفت آبادان در گفت و گو با سایت باشگاه در این باره اظهار داشت: با بررسی‌های پزشکی به عمل آمده مشخص شد که رباط داخلی و خارجی پای مصطفی صبری آسیب جدی دیده است.
    وی ادامه داد: با توجه به مشکلات پیش آمده برای این مدافع، تا چند ماه از میادین فوتبال دور خواهد ماند.
    شیاسی از انجام عمل جراحی در چند روز آینده بر روی صبری خبر داد و تصریح کرد: این بازیکن در تهران تحت مراقبت‌های درمانی قرار دارد و پس از عمل جراحی می‌توان میزان دقیق دوره نقاحت او را تخمین زد.
    شایان ذکر است مصطفی صبری مدافع تیم صنعت نفت آبادان در تمرینات این تیم از ناحیه پا آسیب دید و طلایی‌پوشان را همراهی نمی‌کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

صنعت نفت در هفته نهم با آلومینیوم به تساوی دست یافتند

دیدار تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و صنعت نفت آبادان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس به تساوی کشیده شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، این دیدار از ساعت 18:05 روز جمعه سی و یکم شهریور در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد.
    در ابتدای دیدار رضا خالقی‍‌فر در دقیقه 9 با یک پاس عرضی توانست رسول نویدکیا را پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد و نویدکیا با یک ضربه حساب شده دروازه تیم آلومینیوم را فرو ریخت.

گل تساوی دیدار روی یک ضربه ایستگاهی توسط امجد شکوه‌مقام از پشت محوطه جریمه در دقیقه 28 وارد دروازه تیم صنعت نفت شد.
    رضا کرمانشاهی به همراه محمد رضا امینی و حسین طالقانی کار قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.
    کرمانشاهی در دقیقه 56 به رسول پیرزاده از تیم آلومینیوم هرمزگان کارت زرد نشان داد.
    طلایی‌پوشان صنعت نفت آبادان با این تساوی و کسب یک امتیاز با هفت امتیاز و با یک پله صعود به جایگاه شانزدهم جدول رده‌بندی رسید و تیم آلومینیوم با یک پله سقوط در جایگاه چهاردهم قرار گرفت.

ترکیب تیم صنعت نفت آبادان

حبیب دهقانی، حسین بغلانی، عباس مرداسی (تعویض با علی ممبینی)، سجاد مشکل‌پور، والری الکسانیان، دیوگو ملو، حامد سرلک (تعویض با سیامک کوهنورد)، ابوذر رحیمی، رسول نویدکیا، رضا خالقی‌فر، و روح الله عرب (تعویض با محمد مهدی الهایی).

ترکیب ثابت تیم آلومینیوم هرمزگان

روشنگر، عسگری، اصتمبلی، داداش‌وند، حمیدی، شکوه‌مقام، تیغ‌نورد، محمدزاده، ناصری، پیرزاده، و دهقانی.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

دیدار تیم‌های نفت و آلومینیوم با حاشیه همراه بود

از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر دیدار مصاف تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و صنعت نفت آبادان که با تساوی پایان یافت، همراه با حواشی خاصی بود.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، این دیدار با نتیجه یک بر یک در بندر عباس پایان یافت.

•هوای بندر عباس به شدت شرجی بود و این مسئله روی کیفیت بازی تاثیر به سزایی داشت.
    •تیم صنعت نفت در این دیدار با پیراهن‌های آبی و شورت سفید به میدان رفتند و این در حالی بود که تیم آلومینیوم بت لباس یک دست زرد حاضر شده بود.
    •حدود 1500 نفر از هواداران تیم صنعت نفت در ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس حضور داشتند و تیم خود را از نزدیک تشویق می‌کردند. در کل حدود 7500 نفر در این ورزشگاه برای تماشای دیدار آمده بودند.
    •تعدادی از افراد حاضر در ورزشگاه دو بار اقدام به پرتاب ترقه به سوی زمین و نیکمت طلای‌پوشان کردند که یکی از آنها باعث شد حال مهدی غفاری سرپرست تیم صنعت نفت بد شود و تحت نظر پزشکان قرار گیرد. ترقه دوم نیز پشت پای فنایی ناظر این دیدار فرود آمد.
    • داور چهارم در صحنه تعویض بازیکنان تیم آلومینیوم تابلوی اشتباه نشان داد و شماره 13 را با 12 تغییر داده بود. این مساله باعث شد تا تعویض این تیم به تاخیر بیافتد و این اشتباه تصحیح شود.
    • داور دیدار برای نیمه اول 2 دقیقه و برای نیمه دوم 3 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفته بود. و این در حالی بود که بازیکنان تیم بندر عباس بارها خود را روی زمین انداخته بودند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

آلبرتو کاستا برکنار شد

ژوزه آلبرتو کاستای پرتغالی با تصمیم مدیرعامل و تصویب هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت از سرمربی‌گری این تیم کنار گذاشته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، امروز ششم مهر پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره و با حضور مدیرعامل تصمیم بر قطع همکاری با این مربی پرتغالی گرفته شد.
    در حال حاضر تیم صنعت نفت آبادان با هفت امتیاز از ده بازی خود در جایگاه هفدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.
    پس از شکست روز گذشته تیم صنعت نفت آبادان مقابل تیم استقلال تهران هواداران طلایی‌پوشان خواستار برکناری این سرمربی شده بودند.
    ویرایش توسط David7 : 10-01-2012 در ساعت 03:26

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

طلایی‌پوشان بعد از تمرین عازم اهواز شدند

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای رویارویی با تیم فولاد خوزستان در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر پس از آخرین تمرین خود در آبادان این شهر را به مقصد اهواز ترک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، طلایی‌پوشان امروز نهم مهر ساعت 19 آبادان را به مقصد اهواز ترک کردند.
    بازیکنان تیم صنعت نفت پیش از عزیمت به اهواز زیر نظر بچاری و فرهانی کمک‌مربیان سرمربی سابق این تیم تمرین کردند.
    تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در قالب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در اهواز از ساعت 18:30 به مصاف هم خواهند رفت.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

صنعت نفت با مايلي‌كهن به توافق نرسيد آباداني‌ها در تعطيلات سرمربي پيدا مي‌كنند

عضو هيات مديره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت كه اين باشگاه با محمد مايلي‌كهن به دليل مسايل مالي و اين‌كه قصد داشت چند نفر را به كادر فني اضافه كند به توافق نرسيد.

اصغر احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره روند انتخاب سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهاركرد: با محمد مايلي‌كهن صحبت كرديم اما به توافق نرسيديم. بيشتر بحث ما بر سر مبلغ بود و همچنين مايلي‌كهن قصد داشت سه دستيار با خود بياورد ولي باتوجه به اين‌كه 10 هفته از فصل گذشته، هيات مديره با اين مساله مخالفت كرد و از نظر مالي هم به توافق نرسيديم.

وي در ادامه بيان‌كرد: قصد داريم با دستياران تيم، كميته‌ فني و خود صالحي كه فوتباليست بوده، كار را مقابل فولاد ادامه دهيم و پس از آن سر فرصت تصميم‌گيري مي‌‌كنيم.

عضو هيات مديره باشگاه نفت آبادان درباره گزينه‌هاي مدنظر اين باشگاه گفت: گزينه‌هاي ما مربياني هستند كه در حال حاضر بيكارند. اما فعلا با هيچ كدام صحبت نكرده‌ايم. درمجموع احتمالا بازي با فولاد را انجام مي‌دهيم و در 20 روزي كه ليگ تعطيل است درباره سرمربي تيم تصميم‌گيري مي‌‌كنيم.

او همچنين درباره دستياران مايلي‌كهن گفت: وي قصد داشت فريادشيران و دو نفر ديگر را به عنوان دستيار و آناليزور به كادر فني اضافه كند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

مظلومي و استيلي، گزينه‌هاي هدايت نفت آبادان

كمك‌مربي تيم فوتبال نفت آبادان از مذاكره اين باشگاه در آينده با مظلومي، استيلي و تارتار خبرداد.

محمد بچاري در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: ‌پس از پاسخ منفي جلالي و مايلي‌كهن، باشگاه تصميم به مذاكره با گزينه‌هاي ديگر گرفت.

وي عنوان‌كرد: ‌پرويز مظلومي، مهدي تارتار و حميد استيلي و همچنين جمعي از مربي‌هايي كه در ليگ برتر شاغل نيستند، از گزينه‌هاي مورد نظر باشگاه براي سرمربيگري تيم مي‌باشند.

كمك مربي تيم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به اين سوال كه چقدر احتمال دارد سرمربي جديد در دربي خوزستان روي نيمكت تيم باشد، گفت: 10 تا 20 درصد احتمال دارد كه تيم با سرمربي جديد مقابل فولاد به ميدان برود.
    ویرایش توسط David7 : 10-01-2012 در ساعت 03:23

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

آباداني‌ها همچنان به دنبال جايگزين كاستا

سرپرست تيم فوتبال نفت آبادان با اشاره به جلسه ديشب مسوولان اين باشگاه درخصوص انتخاب سرمربي تيم گفت: متاسفانه‌ تاكنون خبري به دست‌مان نرسيده است.

مهدي غفاري در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار‌كرد: فعلا خبري از سرمربي جديد نيست و ما نيز منتظر هستيم تا وي معرفي شود.

وي عنوان‌كرد: هم‌اكنون بازيكنان تيم زير نظر بچاري كمك مربي تيم در حال تمرين براي ديدار فردا مقابل فولاد هستند، تا ببينيم درنهايت چه مي‌شود.

سرپرست تيم فوتبال نفت آبادان در پايان گفت: در كنفرانس خبري پيش از بازي تيم‌هاي فولاد و نفت كه امروز در اهواز برگزار مي‌شود، بچاري كمك مربي تيم حضور خواهد داشت.

به گزارش ايسنا، پس از آن‌که آلبرتو کاستا به عنوان نخستین پرتغالی از فوتبال ایران اخراج شد، مسوولان باشگاه صنعت نفت آبادان از محمد مایلی‌کهن به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت این تیم نام بردند اما وي شب گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با خلیل صالحی مدیرعامل باشگاه آبادانی به این پیشنهاد پاسخ منفی داد.

مایلی‌کهن که روز گذشته برای انجام مذاکره رو در رو به ماهشهر سفر کرده بود، پس از انجام گفت‌وگو به تهران بازگشت اما در گفت‌وگو با مدیرعامل صنعت نفت با قدردانی از پیشنهاد ارائه شده، پاسخ منفی‌اش را برای هدایت این تیم اعلام کرد.

پیش‌تر مجید جلالی هم به پیشنهاد آبادانی‌ها پاسخ منفی داده بود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

علي فيروزي: به پيشنهاد آباداني‌ها زياد فكر نكرده‌ام

علي فيروزي سرمربي تيم صنعت نفت نوين آبادان و يكي از گزينه‌هاي بومي هدايت نفت‌ آبادان گفت: در اين زمينه صحبت‌هايي با من شده است.

وي در گفت‌و‌گو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار‌كرد: به صورت حضوري با مسوولان باشگاه مذاكره داشته‌ام.

اين گزينه آباداني‌ها براي سرمربيگري ادامه‌داد: البته باتوجه به اين‌كه اكنون سرمربي صنعت نفت نوين آبادان هستم، زياد به اين مساله فكر نكرده‌ام. به هر حال فكر مي‌كنم تا امشب سرمربي جديد نفت مشخص شود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

‌مربي نفت ‌آبادان: شكست فولاد دور از انتظار نيست
    با يكي، دو پيروزي از بحران خارج مي‌شويم

مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان مي‌گويد، اگرچه چنين شرايطي در تيم‌مان به وجود آمده است اما نفت مي‌تواند در ليگ برتر بماند.

محمد بچاري در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: باتوجه به تغيير و تحولاتي كه در سطح مديريت و بعد از آن در كادر فني ايجاد شد، توقع نداشتيم بازيكنان تيم به اين سرعت با مسايل كنار بيايند اما آن‌ها خودشان را با اين شرايط وفق داده‌اند.

وي ادامه‌داد: ‌اكنون بازيكنان تيم از نظر روحي و رواني در شرايط خوبي به سر مي‌برند و بعد از بازي با استقلال كه باشگاه تصميم گرفت با كاستا قطع همكاري كند، بازيكنان تيم زيرنظر من، فرهاني و گله‌داري (نماينده كميته فني باشگاه) تمرين مي‌كنند.

‌مربي تيم فوتبال صنعت‌ نفت‌آبادان بيان‌كرد: تغييرات به وجود آمده روي عملكرد بازيكنان تاثيرگذار است ولي آن چه مي‌بينم اين است كه آن‌ها اكنون در شرايط خوبي هستند در حالي كه فكر مي‌كردم بعد از به وجود آمدن اين مسايل در شرايط بدي قرار بگيرند.

وي درباره بركناري كاستا خاطرنشان‌كرد: ‌نمي‌توانم بگويم اكنون شرايط خوبي براي بركناري كاستا بود يا نه، به هر حال اين مربي پرتغالي هر كاري و هر دانشي كه داشت به كار بست ولي درنهايت مديريت باشگاه باتوجه به اين‌كه در اين چند هفته از مسابقات، تيم فقط توانست هفت امتياز را به دست آورد، ديگر نتوانست فرصتي بيشتر از اين به كاستا دهد.

بچاري درباره نارضايتي برخي از بازيكنان تيم نسبت به ارنج كاستا گفت: ما اكنون براي اين ديدار تغييراتي در تركيب تيم ايجاد كرده‌ايم ولي تغييرات اساسي را در اين چهار روز نمي‌توانيم به وجود آوريم.

وي افزود: براي اين ديدار تركيب تيم را من مشخص مي‌كنم ولي به هر حال اين بازيكنان 10 مسابقه كنار هم بوده‌اند و با يكديگر هماهنگ‌تر و منسجم‌تر از ساير بازيكناني هستند كه بخواهيم آن‌ها را وارد زمين كنيم. البته تغييراتي در نظر داريم كه اميدوارم اين تغييرات در ديدار با فولاد جواب دهد.

‌مربي نفت آبادان اظهار‌كرد: فكر مي‌كنم مشكل اصلي تيم به زمان يارگيري برمي‌گردد. ما در فصل نقل و انتقالات با يكسري از بازيكنان وارد مذاكره شديم كه پس از جواب منفي آن‌ها، باشگاه با بازيكنان ليست دوم كاستا وارد مذاكره شد و توانست بعضي از آن‌ها را به خدمت بگيرد.

وي ادامه‌داد: به نظرم كاستا روش، عقيده و ايده خاص خود را داشت و مي‌خواست تفكرات پرتغالي‌اش را بدون در نظر گرفتن شرايط بومي و محلي آبادان وارد فوتبال كند.

بچاري عنوان‌كرد: بعضي از روش‌هاي كاستا تاحدودي در موارد تاكتيكي جواب داد و تيم در سطح بالايي قرار گرفت ولي او نتوانست به بعضي ديگر از شرايط ايده‌آل دست پيدا كند.

وي افزود: اين مربي پرتغالي اعتقادي به بدن‌سازي نداشت و در يارگيري بازيكنان به يكسري موارد خاص توجه داشت. ما با اين شرايط ما وارد مسابقات شديم. البته ما ديدارهاي خوبي مقابل تيم‌هاي پرسپوليس و ملوان انجام داديم، هر چند كه نتيجه نگرفتيم.

‌مربي تيم فوتبال نفت آبادان بيان‌كرد: تيم ما باتوجه به اين‌كه بدنسازي مناسبي انجام نداد، هنگامي كه در يكي، دو مسابقه نتوانستيم امتياز كسب كنيم از نظر روحي و رواني وارد بحران شديم و موفق نشديم امتيازات لازم را جمع‌آوري كنيم.

وي عنوان‌كرد:‌ از روز اول باتوجه به تفكري كه خودمان داشتيم و بدن‌سازي خوبي كه در سال‌هاي قبل براي مسابقات انجام مي‌داديم، با كاستا صحبت كرديم و تمامي اين موارد را به او گفتيم و به او يادآور شديم كه تيم‌هاي فوتبال ايران از نظر ساختار، قواي جسماني و بدن‌سازي بسيار قوي هستند ولي كاستا اعتقادي به اين مسايل نداشت.

بچاري گفت: كاستا اعتقاد داشت كه مي‌تواند بدن بازيكنان را با حفظ توپ، پرس و كار با توپ در زمين، به سطح بسيار خوبي برساند در حالي كه اين كار انجام نشد. ما در طي اين 10 هفته در دقايق ابتدايي به تيم‌هاي حريف گل مي‌زديم ولي در دقايق پاياني از آن‌ها گل دريافت مي‌كرديم.

وي افزود: متاسفانه تمام تيم‌هايي كه با آن‌ها بازي كرديم، از دقيقه 80 به بعد به ما گل مي‌زدند. به نظرم مشكل بدني بازيكنان تيم كه منجر به مشكلات روحي و رواني تيم نيز مي‌شد، باعث شد كه تيم‌مان در اين دقايق عقب‌نشيني كند و نتايج را از دست بدهد.

‌مربي تيم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به اين سوال كه آيا نفت مي‌تواند با اين تغييرات به روزهاي اوج خود نزديك شود؟ گفت: به نظرم اين موضوع بايد آسيب‌شناسي شود و معتقدم كسي كه مي‌خواهد وارد فوتبال آبادان شود و قصد دارد تيم را از اين جو به وجود آمده خارج كند، ‌بايد ببيند باتوجه به جو آبادان و مشكلات فوتبال نفت آبادان مي‌تواند تيم را از اين وضعيت خارج كند و به شرايط ايده‌آل برساند يا نه.

وي در ادامه به ديدار اين تيم برابر فولاد اشاره و عنوان‌كرد: ‌فولاد باتوجه به نتايجي كه در دو بازي اخير به دست آورده، از شرايط بحراني‌اش خارج شده و اكنون اين تيم از شرايط روحي و رواني خوبي برخوردار است.

بچاري ادامه‌داد: باتوجه به اين‌كه فوتبال آبادان و اهواز به يكديگر نزديك هستند‌، مطمئنا دو تيم خوزستاني بازي سختي خواهند داشت ولي آرزو مي‌كنم فردا يك فوتبال خوب و خاص خوزستاني به نمايش گذاشته شود و تماشاگران از اين ديدار لذت ببرند.

وي در پاسخ به اين سوال كه نفت مي‌تواند فولاد را شكست دهد؟ خاطرنشان‌كرد: پيروزي مقابل فولاد دور از انتظار نيست زيرا ما تيم و بازيكنان خوبي داريم.

‌مربي تيم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به اين سوال كه اين تيم امسال در ليگ برتر مي‌ماند يا خير؟ گفت: در ليگ برتر مي‌مانيم و تمام تلاش ما، مديريت باشگاه و تماشاگران خوب آبادان اين است كه تيم را از اين شرايط خارج كنيم.

وي اظهار‌كرد: تيم‌هاي انتهاي جدول از نظر امتيازي شرايط يكساني دارند. همين تيم فولاد با فاصله يك گل از تيم ما جلو بود و در رده شانزدهم قرار داشت ولي با دو بردي كه به دست آورد، توانست خود را به ميانه‌هاي جدول برساند؛ بنابراين ما با يكي، دو پيروزي مي‌توانيم از اين بحران خارج شويم و امتيازات از دست رفته را جبران كنيم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)