Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 177
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad فولاد خوزستان 91 -92: اخبار ، حواشی ، نقل و انتقالات

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

سرمربی جدید فولاد خوزستان انتخاب شد.

سرمربی جدید تیم فولاد خوزستان برای فصل آینده مسابقات لیگ برتر انتخاب شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، حسین فرکی سرمربی دو فصل اخیر تیم نفت تهران ظهر سه شنبه در باشگاه فولاد حضور یافت و با مسئولان این باشگاه برای همکاری بعنوان سرمربی به توافق رسید.

فرکی بلافاصله راهی هیات فوتبال استان خوزستان شد و قرارداد خود را نیز به مدت یک فصل به ثبت رساند.

در سوابق مربیگری فرکی ، سرمربیگری تیم های نفت تهران و صنعتی کاوه تهران و مربیگری در تیم ملی فوتبال کشورمان بعنوان دستیار برانکو ایوانکوویچ به چشم می خورد.

وی فصل گذشته با تیم نفت تهران عملکرد خوبی داشت و عنوان پنجم مسابقات لیگ برتر را به دست آورد.

امیدواریم فولاد خوزستان با سرمربی جدید به جایگاه شایسته ای در مسابقات لیگ برتر و جام حذفی دست یابد.

4. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

يك پيشكسوت فوتبال:
    تيم‌هاي خوزستان در ليگ امسال كارنامه خوبي نداشتند.

حسن سالمي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان درخصوص عملكرد تيم‌هاي استان در رقابت‌هاي ليگ برتر كشور، اظهاركرد: متاسفانه تيم‌هاي ما در زمينه بومي‌سازي آن گونه كه بايد عمل نكردند.

وي افزود: به صورت معمول استراتژي باشگاه‌ها به گونه‌اي است كه زماني كه هزينه‌اي را صرف بازيكن‌سازي مي‌كنند، انتظار دارند چند درصد بازيكنان مورد نظرشان به شرايط ايد‌ه‌آل برسند ولي تاكنون باشگاه‌هاي فولاد و صنعت نفت آبادان نتوانستند اين استراتژي را به خوبي اجرا كنند.

اين پيشكسوت فوتبال خوزستان ادامه‌داد: در رقابت‌هاي ليگ برتر، هر دو تيم استان عملكرد خوبي نداشتند در حالي كه تيم فولاد امكانات خوبي را در اختيار دارد و تيم نفت آبادان نيز انتظار مي‌رفت نتايج بهتري كسب كند.

وي خاطرنشان‌كرد: باتوجه به شرايطي كه فولاد دارد و جوان‌گرايي‌اي كه چند سال است در دستور كار كادر فني اين تيم قرار گرفته است، انتظار مديران از اين تيم و كادر فني بالا بود كه محقق نيز نشد.

سالمي اظهاركرد: زماني كه يك مربي چند سال در كنار يك مجموعه كار كند و با استراتژي و تدابير خود تيمي را ببندد، از او انتظار مي‌رود كه جايگاه بالايي را بعد از چند سال براي آن تيم به همراه بياورد.

وي تصريح‌كرد: حفظ جلالي در اين چند سال جزو هدف‌گذاري‌هاي باشگاه فولاد بود و اين باشگاه انتظار داشت امسال تيمش جايگاه بالايي را در جدول به خود اختصاص دهد. كسب سهميه آسيا يكي از اهداف بلندمدت باشگاه فولاد به شمار مي‌رفت ولي متاسفانه اين امر نيز محقق نشد.

6. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

جلالي:نظري درباره حضور فرکي در فولاد ندارم

من سه پيشنهاد خوب دارم که البته با يکي ازآن‌ها مذاکراتي را هم انجام داده‌ام اما همه چيز در رابطه با آينده کاري‌ام تا هفته آينده مشخص خواهد شد.

مجيد جلالي سرمربي سابق فولاد خوزستان تاکيد کرد تا پايان هفته آينده هدايت يک تيم ليگ برتري را بر عهده خواهد گرفت.

جلالي در رابطه با آينده کاري خود در ليگ بر‌تر مي گويد:« هنوز هيچ چيز معلوم نيست اما چيزي که قطعي شده اين است که بايد سه دوره مربيگري در سه استان کشور را تدريس کنم و به ترتيب براي برگزاري اين کلاس‌ها به سبزوار‌، کردستان و آذربايجان غربي خواهم رفت.پس از اين به احتمال زياد تا هفته آينده مذاکرات جدي خود را براي پذيرفتن سرمربي‌گري يک تيم انجام خواهم داد و پس از آن برنامه ريزي براي حضور موفق در ليگ آينده را کليد خواهيم زد.»

جلالي در پاسخ به اين سوال که آيا پيشنهاداتي براي سرمربيگري دريافت کرده‌ايد ادامه مي دهد:« من سه پيشنهاد خوب دارم که البته با يکي ازآن‌ها مذاکراتي را هم انجام داده‌ام اما همه چيز در رابطه با آينده کاري‌ام تا هفته آينده مشخص خواهد شد.فعلا چيزي قطعي نشده که در موردش حرف بزنم.»

سرمربي سابق فولاد در رابطه با حضور حسين فرکي در اين تيم براي فصل آينده مي گويد:« من نظري در اين خصوص ندارم‌. بنده يک دوره در اهواز سرمربي‌گري فولاد را به عهده داشتم و از همه بازيکنان‌، هواداران و کادر مديريت اين تيم کمال تشکر را دارم.»

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

8. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

جدایی مربی بدنساز پرتغالی فولاد خوزستان

مربی بدنساز فولاد خوزستان با خاتمه قراردادش ، از این تیم جدا می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، قرارداد گیلهرم فرینیا مربی بدنساز پرتغالی فولاد به پایان رسید و باشگاه به همکاری خود با این مربی خاتمه داد.

فرینیا یکی از مربیان قدیمی فولاد بود که در زمان سرمربیگری هموطن خود آگوستی ایناسیو به این تیم پیوست و تنها در زمان حضور کوتاه مدت لوکا بوناچیچ در فولاد ، در این تیم حضور نداشت.

این مربی 56 ساله به زودی با باشگاه فولاد تسویه حساب می کند تا در مکان دیگری به فعالیت ادامه دهد.

جایگزین فرینیا به زودی از سوی حسین فرکی و پس از هماهنگی با مسئولان باشگاه معرفی خواهد شد.

10. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سعداوي و بختياري زاده دستياران فرکي در فولاد

سرمربي جديد تيم فوتبال فولاد خوزستان اعضاي کادر فني اين تيم را معرفي کرد.

سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت : حسين فرکي سرمربي اين تيم احمد خداداد ، نعيم سعداوي و کورش بختياري زاده را به عنوان دستيار ، احمد سجادي را به عنوان مربي دروازه بانان و اکبر دارستاني را به عنوان مربي بدنساز معرفي کرد .

محمدحسين ابن قاسم افزود : قرارداد گيلهرم فرينيا مربي بدنساز پرتغالي فصل گذشته تيم فولادخوزستان به پايان رسيد و باشگاه به همکاري خود با اين مربي پايان داد.

وي گفت: فرکي فهرست بازيکنان مورد نظرش را به مسئولان باشگاه فولاد خوزستان ارايه داده است و از فردا مذاکرات با اين بازيکنان آغازمي شود .

حسين فرکي روز گذشته با باشگاه فولاد خوزستان به توافق دست يافته بود .

ثبت رسمي نقل و انتقال بازيکنان و مربيان ليگ برتر فوتبال از فردا آغاز مي شود.

دوازدهمين دوره مسابقات فوتبال دسته برتر باشگاههاي کشور از بيست و نهم تير آغاز مي‌شود .

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

12. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

سرپرست فولاد:خريدهاي ليست فرکي آغاز شد

سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت : اقدامات براي خريد و جذب بازيکنان مورد نظر حسين فرکي سرمربي جديد اين تيم آغاز شده است.

فرکي که روزقبل با تيم فوتبال فولاد خوزستان بعنوان سرمربي قرارداد امضا کرد ليستي از بازيکنان مورد نظر خود را در اختيار مسوولان اين باشگاه قرارداده است.

حسين ابن قاسم در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت : فرکي براي هر پست نام دو تا سه بازيکن را به باشگاه ارايه کرده است تا باشگاه ازميان بازيکنان فوق افراد مورد نظر را جذب کند.

وي اضافه کرد:اگرچه بازيکنان مورد نظر ومديران برنامه هاي آنان براي ملحق شدن به اين زودي پاسخ مثبت نخواهند داد، ليکن باشگاه فولاد خوزستان مترصد جذب بازيکنان مورد نظر است .

ابن قاسم گفت : باشگاه فولاد خوزستان همچنين نيم نگاهي هم به خارج از کشور دارد تا بتواند چند بازيکن خوب وکارسازخارجي را با توانايي بالا جذب کند.

وي اظهارداشت : فرکي تاکنون احمد سجادي رابعنوان مربي دروازه بانان وخداداد رابعنواني مربي بدنساز خود معرفي کرده است ضمن آنکه احتمال دارد از نعيم سعداوي و کورش بختياري زاده که چندسالي است درتيم فولاد خوزستان هستند بعنوان دستياران خود استفاده کند .

براساس برنامه داده شده، حسين فرکي سرمربي جديد تيم فولاد خوزستان از16خرداد ماه آينده تمرينات اين تيم را شروع خواهد کرد .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

باشگاه فولاد در نمایشگاه تجهیزات و لوازم ورزشی

باشگاه فولاد خوزستان در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم ورزشی حضور می یابد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، نمایشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی از روز شنبه سی اردیبهشت در محل نمایشگاه بین المللی اهواز آغاز به کار می کند.

شرکتها و موسسات و همچنین باشگاه های ورزشی بسیاری برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند که باشگاه فولاد خوزستان هم یکی از آنهاست.

علاقمندان می توانند طی روزهای شنبه سی اردیبهشت تا پنجشنبه چهارم خرداد از ساعت 17:30 تا 22:30 در نمایشگاه حضور یافته و از غرفه باشگاه فولاد خوزستان بازدید کنند.

مقدم تمام دوستداران و هواداران خونگرم فولاد خوزستان را گرامی می داریم.

16. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

فرکی حمایت هواداران را عامل موفقیت فولاد دانست.

حسین فرکی حمایت هواداران را عامل موفقیت تیم فولاد خوزستان دانست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، فرکی گفت: هیچ چیز در فوتبال قابل پیش بینی نیست اما انتظار دارم هواداران از تیم خود بخوبی حمایت کنند چرا که آنها یکی از ارکان موفقیت هر تیمی هستند.

وی افزود: هواداران و تماشاگران خوزستانی را بخوبی می شناسم و اميدوارم شرايطي فراهم شود که خوشحالي آنها را فراهم کنم.

سرمربی فولاد خوزستان همچنین از هواداران خواست از قرمزپوشان فولاد حمایت همه جانبه ای داشته باشند تا این تیم به روزهای اوج و جایگاه شایسته خود برگردد.

18. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

شروع تمرینات فولاد خوزستان از روز شانزده خرداد

تمرینات فولاد خوزستان برای فصل آینده لیگ برتر ، از روز شانزده خرداد آغاز می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، حسین فرکی برنامه تمرینات فولاد تا پیش از شروع رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد که بر اساس آن ، شروع تمرینات از روز سه شنبه شانزدهم خرداد خواهد بود.

تمرینات در ورزشگاه اختصاصی فولاد برگزار و تا روز دوشنبه دوازدهم تیرماه و در اکثر روزها در دو نوبت صبح و عصر ادامه خواهد داشت.

یک دیدار تدارکاتی نیز در روز اول تیرماه در اهواز پیش بینی شده و تیم حریف هم به زودی مشخص خواهد شد.

فولادمردان روز سه شنبه سیزدهم تیر اهواز را به مقصدی که بعدا اعلام می شود ترک می کنند تا با توجه به گرمی هوا در این شهر ، تمرینات خود را به مدت ده روز در منطقه ای خوش آب و هوا در داخل کشور ادامه دهند.

فولادی ها سپس به اهواز بر می گردند و به تمرینات خود تا پیش از برگزاری نخستین دیدار فصل ادامه می دهند.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)