Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 18 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 177
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad فولاد خوزستان 91 -92: اخبار ، حواشی ، نقل و انتقالات

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

اعضای تیم فولاد خوزستان روز یکشنبه برای برگزاری اردو راهی تهران شدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، تمرینات فولاد پس از بازی مقابل پرسپولیس به مدت سه روز تعطیل و دور جدید تمرینات از عصر یکشنبه در تهران از سر گرفته شد.

فولادمردان ظهر یکشنبه اهواز را ترک کردند و پس از ورود به تهران ، در هتل المپیک مستقر شدند.

برگزاری دو دیدار تدارکاتی در خلال این اردوی شش روزه پیش بینی شده که اولی در مقابل سایپا البرز است و حریف دوم نیز به زودی مشخص می شود.

فولادیها ساعت هجده سه شنبه سیزدهم شهریور ، در کمپ اختصاصی باشگاه سایپا به مصاف این تیم می روند و عصر جمعه نیز دومین دیدار خود را انجام خواهند داد.

فولادمردان جمعه شب به اهواز باز می گردند و به تمرینات خود تا پیش از رویارویی با ذوب آهن اصفهان ادامه می دهند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اسطوره من فرانچسکو

4. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

نعيم سعداوي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد اينکه چرا فولاد نتوانسته در ليگ نتايج خوبي کسب کند عنوان کرد: بايد بازيکنان با هم هماهنگ تر شوند و اميدوار هستيم در آينده مشکلي نداشته باشيم. اسم نتيجه نگرفتن تيم مشکل نيست. تغيير و تحولاتي در فولاد رخ داده که باعث شده تيم به زمان بيشتري نياز داشته باشد.

وي در مورد عملکرد بازيکنان خارجي فولاد يعني شينوا، پادواني و يونسکو اظهار داشت: بازيکنان خارجي ما هنوز نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و شايد نياز دارند فرصت بيشتري به آنها داده شود. البته من شاهد هستم سعي مي کنند با تيم هماهنگ تر شوند.

سعداوي در مورد اينکه گفته مي شود در داخل تيم برخي از بازيکنان با وي مشکل دارند و با افکار او سازگار نيستند، گفت: فکر مي کنم به اين شنيده ها بايد در همان حد اهميت داد. رابطه کادرفني با بازيکنان بسيار خوب است و کمتر ديده ام يک تيم چنين حالتي داشته باشد. من فقط اجرا کننده تصميمات سرمربي در تيم هستم و تاکنون با کسي مشکل نداشته ام.

وي که سابقه بازي و مربيگري در پرسپوليس را دارد در پاسخ به اين سؤال که فکر مي کند چرا شرايط سرخپوشان نابسامان است، گفت: ترجيح مي دهم در مورد پرسپوليس صحبت نکنم. در کادرفني فولاد هستم و حرفه اي نيست که در مورد تيم ديگري اظهار نظر کنم و از ساير همکاران خود در تيم هاي ديگر هم مي خواهم تمرکز خود را روي تيم خودشان داشته باشند و فقط آرزو مي کنم پرسپوليس به روزهاي خوبش بازگردد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اسطوره من فرانچسکو

6. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

هیاتی متشکل از مسئولان سازمان لیگ و اتحادیه ، از ورزشگاه غدیر بازدید می کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، در ادامه بازدید مسئولان سازمان لیگ و اتحادیه باشگاهها از امکانات باشگاههای لیگ برتری، هیاتی صبح دوشنبه وارد اهواز می شود.

عزیز محمدی رییس اتحادیه باشگاههای کشور ، محمودی مسئول حرفه ای سازی باشگاهها در این اتحادیه و همچنین سهیل مهدی مسئول حرفه ای سازی باشگاهها در سازمان لیگ قرار است در این سفر از امکانات باشگاه فولاد و همچنین ورزشگاه غدیر اهواز بازدید کنند.

این در حالی است که هیاتی متشکل از پنج نفر از بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز بامداد چهارشنبه وارد تهران می شود تا از روز پنجشنبه کار بازدید از باشگاههای لیگ برتری را آغاز کند.

اسطوره من فرانچسکو

8. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

نشست خبری پیش از مسابقه فولاد با پرسپولیس ، سه شنبه شب برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در ساعت 21:00 سه شنبه هفتم شهریور در سالن کنفرانس هتل فجر سپاه واقع در ملی راه اهواز برگزار می گردد.

بر اساس دستورالعمل سازمان لیگ حرفه ای فوتبال کشور ، سرمربیان دو تیم به همراه مدیران رسانه ای دو باشگاه در این نشست مطبوعاتی که به میزبانی باشگاه فولاد خوزستان برگزار می شود حضور خواهند داشت.

نمایندگان رسانه های گروهی اعم از روزنامه ها ، خبرگزاری ها و صدا و سیما می توانند با حضور در این کنفرانس خبری ، سوالات خود در ارتباط با این دیدار را با سرمربیان دو تیم مطرح نموده و پوشش خبری و تصویری این نشست را انجام دهند.

مطابق ضوابط رسانه ای ، مدت زمان مقرر برای سرمربی و بازیکن هر تیم حداکثر بیست دقیقه می باشد.

مقدم تمام همکاران رسانه ای را در این کنفرانس مطبوعاتی گرامی می داریم.

گفتنی است حضور سرمربیان در نشست ‌های خبری قبل و بعد از مسابقات لیگ برتر اجباری است.

بدین ترتیب ، سرمربیان تیمهای لیگ برتری ملزم به حضور در نشست ‌های خبری قبل و بعد از مسابقات هستند و در غیر اینصورت ، جرایمی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

اسطوره من فرانچسکو

10. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

حسین فرکی معتقد است فولاد هنوز به شرايط ايده‌ آل نرسيده و نياز به زمان دارد.

به گزارش ايسنا ، سرمربي فولاد خوزستان در نشست خبري پس از بازي با راه‌ آهن گفت: صحبت بعد از شكست سخت است آنهم در زماني كه افسوس موقعيت‌ هاي از دست رفته را می خورید.

فرکی افزود: اين بازي دو نيمه متفاوت داشت. نيمه اول را بد شروع كرديم اما زمانی كه گل خورديم بهتر شدیم و گل مساوي را هم زديم. در نيمه دوم نيز با كيفيت بهتري بازي كرديم و موقعيت‌هاي زيادي به دست آورديم اما حريف به گل دست يافت و با توجه به اينكه از نظر روحي به هم ريختيم ، موفق نشديم به گل برسیم و این در حالی بود که راه‌ آهن نیز سعي داشت از گل زده خود محافظت كند.

حسین فركي در خصوص عملكرد داور این دیدار نيز اظهار داشت: خصوصيات من طوري است كه اگر درباره داوري صحبت نكنم بهتر است و آن را به كارشناسان واگذار مي‌كنم. به هر صورت ، اگر داور خوب يا بد بوده باشد ، صحبت كردن ديگر تاثيري ندارد اما اميدوارم ديگر اشتباهات داوري را نبينيم و شاهد ضايع شدن زحمات تيم‌ها نباشيم.

وي همچنين در پاسخ به این پرسش که آيا طرفداران فولاد به او اجازه مي‌دهند در اين تيم بماند نیز گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي مي‌افتد اما من و خداي خودم مي‌دانيم كه تلاشم را كرده‌ام. البته شكست خوب نيست و تماشاگران هم تا حدي ظرفيت دارند ولی من با اين شرايط آشنا نيستم و در حال تجربه كردن هستم.

فركي همچنين گفت: بايد به هواداران بگويم كه تيم ما نياز به فرصت بيشتري دارد.

سرمربی فولاد تصریح کرد: براي نتيجه گرفتن در فوتبال بايد هزينه كنيم. در فوتبالي كه نتيجه‌ گرا است ، زمان نداريم و اين در حالي است كه فولاد و من به زمان بيشتري نياز داريم چرا که تيم ما هنوز شرايط تيم بودن را پيدا نكرده و بعد از گذشت شش هفته هنوز نتوانسته به نتايج دلخواه برسد ولی اميدوارم در آینده بهتر شود.

اسطوره من فرانچسکو

12. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان می‌گوید احساسم این است که تیم‌مان روز به روز در حال بهتر شدن است و قصد تغيير در كادر فني را نداريم.
    سیف الله دهکردی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهارکرد: فکر می‌کنم امسال نسبت به فصل گذشته نزدیک به هفت بازیکن‌مان تغییر کرده است و باوجود این تغییرات، تیم برای رسیدن به هماهنگی نیاز به فرصت بیشتری دارد. مطمئن باشید که این هماهنگی در تیم فولاد اتفاق خواهد افتاد و در شرایط بهتری قرار می‌گیریم.
    وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به نتایجی که فولاد تاکنون به دست آورده است آیا قصد تغییر در کادر فنی را دارید؟ گفت: خیر، فرکی یکی از مربی‌های بسيار خوب است؛ او از ملی‌پوشان سابق و یکی از مربیان تیم‌ملی بوده است.
    مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان ادامه‌داد: فرکی فردی بااخلاق و سالم است و فکر می‌کنم مشکل تیم اصلا او نیست و مطمئن باشید تیم‌مان رو به بهبود است.
    وي در ادامه به حمایت استاندار اشاره کرد و گفت: قبل از آغاز مسابقات لیگ برتر، در جلسه‌ای به دعوت استاندار شرکت کردیم و در آن جلسه استاندار حمایت خود را اعلام کرد.
    دهكردي درباره شكسته‌شدن سر فركي در ديدار فولاد برابر پرسپولیس توسط يكي از تماشاگران عنوان‌کرد: این کار خوب نبود و ما که مدعی هستیم باید بازی جوانمردانه را مدنظرمان داشته باشیم، این حرکت، حرکت قشنگی در ورزش نبود، مخصوصا در استانی که مهد فوتبال است. ما مدعی هستیم که خوزستان قطب مهمی در فوتبال کشور است بنابراين باید این موارد را در استادیوم‌ها رعایت کنیم و اخلاق را حاكم كنيم.
    مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با بیان این‌که باشگاه ما داراي کانون هوادارن است و هواداران خوبی دارد، گفت: اکنون کمیته فرهنگی تشکیل داده‌ایم و مسوولی برای آن انتخاب كرده‌ايم كه طی یکی، دو ماه گذشته فعال شده است و مطمئن باشید اثرات آن را که رو به بهبود است، خواهید دید.
    وي در ادامه درباره ورزشگاه 50 هزارنفری غدیر اهواز و برگزارنشدن ديدار با پرسپوليس در اين ورزشگاه اظهار كرد: ما برای برگزاری دیدارهایمان با استقلال و پرسپوليس، ورزشگاه‌های تختی و غدیر را معرفی کردیم ولی هنوز ورزشگاه غدیر به اداره‌كل ورزش و جوانان تحویل داده نشده است. فصل گذشته نيز تنها برای این‌که می‌خواستند این ورزشگاه را افتتاح کنند، دیدار ما و پرسپولیس را در آن‌جا برگزار کردند.

اسطوره من فرانچسکو

14. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

فولاد به خوبی بر تیم های پایه تاکید کرده است و این برای هیئت ای اف سی جالب بوده است که اینچنین به تیم های پایه خودنظارت می کنند

یکی از باشگاه هایی که هیئت اعزامی ای اف سی آن را مورد بازدید قرار داد باشگاه فولاد خوزستان است.باشگاهی که یکی از بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری را در ایران برای خود آماده کرده و امیدوار است تا بتواند نمره قبولی را از نمایندگان ای اف سی را دریافت کند.
    نمایندگان ای اف سی ظهر امروز وارد اهواز شدند و ابتدا از ورزشگاه الغدیر دیدن کردند.سپس به باشگاه فولاد رفتند و از امکانات این باشگاه از جمله ورزشگاه 30 هزار نفری بازدید کردند.پس از بازدید، در جلسه ای که تمام مسئولین فولاد در آن حاضر بودند ابتدا سیف اله دهکردی ، مدیرعامل فولاد ضمن خوش آمد گویی، پیشینه ای را از باشگاه فولاد خوزستان برای این هیئت اعزامی عنوان کرد و سپس به معرفی همکاران خود در باشگاه فولادخوزستان پرداخت
    در ادامه هیئت ای اف سی خود را معرفی کردند و هرکدام وظایف خود را عنوان کردند. در ادامه سرپرست هیئت اعزامی امکانات باشگاه فولادرا جالب توصیف کرد و در مورد ورزشگاه سی هزار نفری فولاد این چنین گفت : این ورزشگاه می تواند در ایران و آسیا بدرخشد.وی از مسئول ساخت ورزشگاه خواست تا نقشه ورزشگاه را برای ای اف سی بفرستد تا ای اف سی مشاوره هایی را در جهت بهبود ساخت ورزشگاه انجام دهد.
    وی همچنین تاکید کرد : فولاد به خوبی بر تیم های پایه تاکید کرده است و این برای هیئت ای اف سی جالب بوده است که اینچنین به تیم های پایه خودنظارت می کنند. وی ابراز امیدواری کرد که فولاد را در مسابقات باشگاه های آسیایی ببیند. وی از اینکه در باشگاه فولاد حیطه وظایف هرکس مشخص است ابراز خرسندی کرد.
    در ادامه مسئولین باشگاه فولاد کلیپی از تاریخچه خوزستان ، امکانات باشگاه فولاد ، اساسنامه ، مدارک مربیان ، موفقیت های فولاد و ... را به زبان انگلیسی برای حضار پخش کرد. پس از این جلسه عمومی هر کدام از اعضای هیئت اجرایی به سراغ مسئولین مربوط به وظایفشان رفتند تا بتوانند باشگاه فولاد خوزستان را مورد ارزیابی قرار دهند.

اسطوره من فرانچسکو

16. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

<h3 id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHol der_NewsContent1_H1">هیات پنج نفره کنفدراسیون فوتبال آسیا که با هدف دیدار از برخیامکانات و ورزشگاه های باشگاه های لیگ برتری و مشخص کردن سهمیه ایران در لیگ قهرمانانآسیا به ایران آمده است بعدازظهر جمعه از ورزشگاه 50 هزارنفری الغدیر اهواز دیدن کرد.

هیات پنج نفره کنفدراسیون فوتبال آسیا در دیدار از ورزشگاه الغدیر اهواز که بعنوان ورزشگاه باشگاه فولاد خوزستان برای مسابقات معرفی شده است ایرادت جزیی از قبیل نداشتن اسکوربورد ، ورودی به جایگاه ویژه و نامناسب بودن محل استقرار خبرنگاران به آن گرفتند.

</h3>آنان همچنین ضمن اعلام اینکه الغدیر یک ورزشگاه خوب است گفتند که یک سوم ورزشگاه باید مسقف شود.

اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین از واحدهای اداری باشگاه فولاد خوزستان ، آکادمی فوتبال این باشگاه و نیز زمین فوتبال مسقف درحال ساخت این باشگاه و دیگر تاسیسات آن دیدن کردند و گفتند این باشگاه با چنین امکاناتی می تواند در آینده از باشگاه های موفق باشد.

هیات کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین درنشستی با مسوولان باشگاه فولاد خوزستان در زمینه عملکرد اداری و ورزشی آن قرار گرفتند.

باشگاه فولاد خوزستان در حال ساخت یک ورزشگاه مسقف فوتبال با امکانات مربوط است که در نوع خود در منطقه وجود ندارد.

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن ابراز خرسندی از ساخت چنین ورزشگاهی توسط باشگاه فولاد خوزستان در شهر اهواز گفتند، حاضرند آخرین نقشه های فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) را در زمینه ساخت ورزشگاه در اختیار این باشگاه قرار دهند.

ورزشگاه فوتبال باشگاه فولاد خوزستان در جوار شرکت فولاد مطابق آخرین نقشه های ˈفیفاˈ در دست ساخت است.

اسطوره من فرانچسکو

18. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

دراین بازی که درزمین نیروی زمینی در تهران برگزار شد، تیم فوتبال فولاد خوزستان با نتیجه چهاربرصفر حریف خود را شکست داد.

دراین بازی لوسیانو پریرا ، عباس پورخسروانی وساسان انصاری ( دوگل ) برای تیم فوتبال فولاد خوزستان گلزنی کردند.

تیم فوتبال فولاد خوزستان ازروزیکشنبه گذشته درتهران بسرمی برد .

این تیم سه شنبه گذشته دریک بازی تدارکاتی با تیم سایپای کرج ، به نتیجه مساوی یک بر یک رسید.

تیم فوتبال فولاد خوزستان روز25شهریورماه جاری درهفته هشتم لیگ برتر باشگاه های ایران، دراصفهان مهمان تیم ذوب آهن این شهر است.

اسطوره من فرانچسکو

20. 2 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

foolad

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] سرپرست فولاد: اردوي تداركاتي به تيم‌ جاني دوباره داد
    سرپرست تيم فولاد خوزستان گفت: شايد تعطيلي ليگ برتر براي برخي از تيم‌ها مفيد نباشد ولي براي تيم ما فرصت مناسبي براي بازسازي بود و بازيكنان ما آمادگي خوبي را براي ادامه مسابقات به دست آوردند.
    حسين‌ابن‌قاسم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا در خوزستان در مورد اردوي تداركاتي تيمش، اظهار كرد: تيم ما در اين اردو تمرينات و بازي‌هاي تداركاتي خوبي را برگزار كرد و تيم‌مان جاني دوباره گرفت.
    وي افزود: بعد از بازي با پرسپوليس تركيب اصلي تيم ما شناسايي شد و اكنون بازيكنان به هماهنگي خوبي رسيده‌ايم.

سرپرست تيم فولاد خوزستان تصريح‌كرد:‌ با وجود اين اردوي تداركاتي و بالا رفتن انسجام تيمي بدون شك ما با شرايط بهتري مسابقات را ادامه مي‌دهيم.

وي اظهاركرد: اكنون تنها دغدغه‌ي ما مصدوميت اسماعيل شريفات است و اميدواريم تا چند روز آينده نيز اين بازيكن آمادگي خود را به دست آورد. شريفات در اردوي تداركاتي به‌صورت اختصاصي تمرينات خود را دنبال مي‌كرد.

اسطوره من فرانچسکو

22. کاربر روبرو از پست مفید FC.Roma تشکر کرده است .

صفحه 5 از 18 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)