Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 48 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 476
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter ♣♠‏اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 13-2012♣♠‏

اخبار نقل و انتقالات و حواشی باشگاه اینترمیلان در فصل 13-2012 در این تاپیک قرار داده می شود.

از ایجاد بی نظمی در این تاپیک خودداری کنید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

inter

ناپولی تایید کرد، " در حال مذاکره با اینتر هستیم "

ریکاردو بیگون، مدیر ورزشی ناپولی دیروز در مصاحبه خود با شبکه اسکای اسپورت به صورت رسمی اعلام کرد که دو باشگاه اینتر و ناپولی برای صحبت در مورد لاوتزی پای میز مذاکره نشسته اند.

به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران - بیگون اظهار داشت که تنها تیمی که در حال مذاکره با آنها هستیم اینتر است.

وی ادامه داد:

" هنوز تصمیمی در مورد آینده پوچو گرفته نشده است. آیا او به اینتر خواهد رفت؟ هنوز مشخص نیست چون که در حال حاظر ما در حال مذاکره هستیم. به غیر از اینتر باشگاه های دیگری نیز خواهان لاوتزی هستند ولی در این زمان تنها اینتر در حال مذاکره رسمیست. البته تنها فکر ما در این زمان معطوف می شود به فینال کوپا ایتالیا. "

" تخفیف؟ ما در مورد یک بازیکن با کلاس جهانی صحبت می کنیم پس کسی نمی تواند در مورد تخفیف صحبت کند. ایا لاوتزی خواهان چالشی جدید است؟ در صحبتهایی که من با او داشته ام جوابش منفی بوده. او در ناپولی تلاش های زیادی کرده است. ایا لاوتزی و موراتی با هم ملاقات داشته اند؟ خیر. موراتی همیشه فردی حرفه ای بوده و در این مورد هم فقط مسئولان مربوطه با هم سخن خواهند گفت. "

4. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

تولدت مبارک، پرزیدنت موراتی

امروز، 16 ماه می، تولد پرزیدنت موراتی است. تبریک ها از سراسر جهان به سوی پرزیدنت می آیند.

یک روز پسری در چین گفت که من بازیکن مورد علاقه ای ندارم. اگر مجبور شوم شخصی را به عنوان قهرمان خودم انتخاب بکنم آن شخص موراتی خواهد بود. زیرا که او نماینده تک تک بازیکنان است. این نشان می دهد که پرزیدنت موراتی تا چه حد محبوب است و تا چه حد به کارش عشق می ورزد. کار پرزیدنت به هیچ وجه آسان نیست ولی او از رویارویی با مشکلات ترسی ندارد. پرزیدنت هیچ چیز را سخت نمی داند.

ماسیمو موراتی در طول 17 سالی که هدایت اینتر را داشته است، 17 جام با تیم اصلی و 6 جام هم با تیم جوانان برده است. سالها پیش او شاهد این بود که پدرش، آنجلو موراتی، اینتر بزرگ را در تمامی جامها سربلند بیرون آورد و درست همین 2 سال پیش بود که موراتی نیز همچون پدرش توانست پرچم اینتر را بر بام اروپا و جهان افراشته کند.
    تولدت مبارک پرزیدنت.

6. 3 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

حمله دوباره ماتریکس به لئوناردو

مارکو ماتراتزی در این چند وقتی که از فوتبال کناره گیری کرده است یک چیز را کاملا روشن ساخته است. مشکلش با لئوناردو.

به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا - مارکو که چند هفته قبل نیز بر علیه لئوناردو مصاحبه کرده بود دوباره هم با رسانه ها صحبت کرد و صحبت هایی جالب را در مورد این مربی بر زبان آورد.

" یک روز بالوتلی در تمرین، جورابهای تیم آث میلان را پوشیده بود که من آنها را از پای او به سرعت در آوردم. آن رنگها اصلا به او نمی آمدند. بعد از آن نیز او درسش را یاد گرفت. در کل او پسر خوبی است و امیدوارم در یورو 2012 موفق شود. پیدا کردن بازیکنانی که در این سن این همه پیشرفت داشته اند سخت است. "

" به عنوان یک اینتریستا در مورد این فصل متاسفم. ما می توانستیم بهتر کار کنیم ولی باید این را هم فراموش نکنیم که همچنین می توانستیم بدتر از این هم فصل را تمام کنیم. حالا تمام زمان مورد نیاز را داریم تا با استرا شروع کنیم."

" فصل قبل، لئوناردو ما را تنها 5 روز قبل از شروع تمرینات پیش فصل رها کرد. او گفت که دیگر حس و حالش را ندراد و این کار بسیار اشتباهی بود و پس از آن اینتر متحمل فشارهای بسیاری شد. چیزی که مرا ناراحت می کند بحث در مورد بازگشت او است. لئوناردو سهم بزرگی در ناکامی های این فصل اینتر دارد. رها کردن کشتی تنها چند روز قبل از حرکت کار خوبی برای ناخدا نیست. بین زیدان و لئو چه کسی را انتخاب می کنم؟ قطعا زیدان. "

8. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

نماینده گومز تایید کرد

چندی پیش اخباری در مورد علاقه اینتر به گومز بازیکن تیم کاتانیا منتشر شد و امروز نماینده این بازیکن این اخبار را تایید کرد.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا - لئوناردو رودریگز نماینده گومز اظهار داشت که موکلش آماده حرکت به تیمی بزرگ است.
    او اظهار داشت:
    "گومز دو سال عالی را در کاتانیا پشت سر گذاشته است و اکنون آماده حرکت به تیمی بزرگ است.من با برانکا حدود 10 روز قبل صحبت هایی داشته ام او به گومز علاقمند است اما اینتر تنها مشتری او نیست بلکه تیم هایی دیگر از ایتالیا و اسپانیا هم خواستار گومز هستند.اتلتیکو مادرید دیگر تیم خواهان وی می باشد.گومز قصد ترک کاتانیا را دارد؟من اینطور فکر میکنم "

10. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

دسترو جایگزین لاوتزی شد؟!

به نظر میرسد که تیم پی اس جی با لاوتزی به توافق رسیده است و اینتر اکنون دسترو را جایگزین وی کرده است.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا - لاوتزی که یکی از اهداف اینتر در تابستان بود با پی اس جی فرانسه به توافق رسیده است.
    اینتر که احساس میکند از پی اس جی در جذب لاوتزی عقب افتاده است به فکر خرید دسترو افتاده است.دسترو که در تیم جوانان نراتزوری رشد کرده است به تیم ملی ایتالیا برای حضور در یورو 2012 هم دعوت شده است.
    این بازیکن جوان به عنوان بخشی از قرارداد رانوکیا به جنوا فروخته شد.

12. 3 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

موراتي؛ دليل عدم توافق کاپلو و اينتر

سرمربي سابق تيم ملي انگليس اعلام کرد که با سران اينتر مذاکراتي براي هدايت اين تيم داشته ولي اين مذاکرات به سرانجام نرسيده است.

فابيو کاپلو سرمربي سابق تيم ملي انگليس در صحبتهايي اعلام کرد که پيش از انتصاب آندره آ استراماچوني به عنوان مربي جديد اينتر، با سران اين باشگاه مذاکراتي داشته ولي درنهايت روند اين مذاکرات به خاطر ماسيمو موراتي، رئيس باشگاه اينتر به بن بست رسيده است.

او که در ماه فوريه از سمت مربيگري تيم ملي انگليس استعفا داد، همچنان بيکار است و بعد از برکناري کلوديو رانيري از نيمکت مربيگري نرآتزوري، مذاکراتي با سران اين باشگاه براي هدايت اينتر داشته ولي درنهايت استراماچوني به عنوان مربي جديد اين تيم معرفي شد و بعد از عملکرد موفق اين مربي جوان، پيشنهاد قراردادي دائمي را دريافت کرده است.

کاپلو روز چهارشنبه در صحبتهايي دراين باره به خبرنگاران گفت:« دوست دارم براي دو سال ديگر به مربيگري بپردازم؛حتي اگر فرصتهاي خوبي پيش روي من نباشد، مي خواهم به مربيگري ادامه دهم. اخيرا با سران اينتر مذاکره داشتم ولي اوضاع بر وفق مراد پيش نرفت. دليلش چه بود؟ نمي توانم به شما بگويم؛ بايد از موراتي بپرسيد.»

کاپلو درادامه به اين نکته اشاره کرد که نمي تواند در مورد شرايطي که منجر به استعفايش از سمت مربيگري تيم ملي انگليس شد، صحبت کند و گفت:« من به خاطر توافقاتي که با مسئولان اتحاديه انگليس دارم، نمي توانم بگويم که چه اتفاقاتي منجر به استعفاي من شد ولي مي توانم به شما بگويم که آنها ترجيح مي دادند تا مربي اي انگليسي داشته باشند. به علاوه زماني که من به انگليس رسيدم، درفکر اين بودم که بايد بازيکنان ضعيف را تمرين بدهم ولي واقعيت اين بود که اين بازيکنان به شدت تمرين مي کردند. فکر مي کنم که آنها وقتي کمتر بازي مي کنند، مي برند. آنها در طول فصل خيلي خودشان را خسته مي کنند.»

کاپلو در دسامبر سال 2007 هدايت سه شيرها را در دست گرفت و در فوريه سال 2011 در پي اختلافاتي که با مسئولان اتحاديه فوتبال انگليس داشت، از سمت خود استعفا داد.

14. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

ماتیو دسترو، خرید احتمالی اینتر

ماتیو دسترو جزو 32 نفر ایتالیا برای مسابقات یورو 2012 است. در این مطلب نگاهی نزدیک تر به این بازیکن که در فصل بعد احتمالا پیراهن نراتزوری را بر تن خواهد داشت خواهیم انداخت.

رئیس دستور می دهد. دستر کیفش را می بندد و آماده سفر می شود. در همان صندلی همیشگی می نشیند و آی پادش را در می آورد. هدفون هایش رو بر روی گوش خود قرار می دهد و دو آهنگ از جنیفر لوپز و دانزا کودورو را گوش می دهد. حالا آماده حرکت است." بله، من خرافاتی هستم. همچنین یک روتین خاص در رختکن نیز دارم. قبل از هر بازی آنها را انجام می دهم ولی به هیچ کس نمی گویم که چه هستند."

این راز بزرگ هر چیزی که هست، تاثیر فراوانی بر روی این بازیکن جوان داشته است. در حالی که دومین فصل بازی در سری آ را به اتمام رسانده است، موفق شده است که 12 گل در سری آ و 1 گل هم در کوپا ایتالیا به ثمر برساند. آمار او را با روبرتو بتیگا در سال 1970 مقایسه می کنند. او نیز در این سن آمار قابل توجه ای داشت. و این موضوع باعث شد تا چزاره پراندلی چشمانش را بر روی ستاره اودینزه نبندد.

مربی او می گوید:" دعوت شدنش به تیم ملی اتفاقی نبود. پراندلی پیشرفت همه بازیکنان را دنبال کرده است ولی اطمینان دارم که هیچ کس نمی داند که دسترو چقدر بازیکن خوبی است."

دسترو در این فصل از جنووا به اودینزه منتقل شد در طی یک قرار داد دو طرفه که مالکیت را هر دو باشگاه در اختیار خواهند داشت. او فرصتی را که هر بازیکن جوانی برای درخشش نیاز دارد را پیدا کرد و در اولین بازی خود برای تیم جدیدش موفق به گلزنی شد. او بازی ها را به عنوان مهاجم شماره 1 شروع نکرد ولی با توجه به مصدمیت مهاجم اول اودینزه، او توانست این فرصت را پیدا کند که به عنوان مهاجم اصلی تیمش فصل را به پایان برساند.

خیلی از مهاجمین این روزها فقط در محوطه 18 قدم منتظر رسیدن توپ می شوند و پراندلی قطعا این چنین بازیکنانی را دعوت نخواهد کرد. دسترو این چنین بازیکنی نیست. البته احتمال این که دسترو در همه بازی ها حضور داشته باشد به عنوان مهاج اول تیم ملی ایتالیا کمی پایین است ولی قطعا می توان گفت که یکی از دلایل دعوت او توسط پراندلی محک زدن وی برای حضور در جام جهانی 2014 بوده است.

پراندلی می گوید:" زدن 12 گل در سری آ آن هم برای کی مهاجم جوان خیلی آسان نیست. او یک مهاجم کلاسیک نیست ولی در عوض یک مهاجم جوان و مدرن است. در این فصل ثابت کرده چه شخصیتی دارد و این همان نوع بازیکنی است که ما برای خط حمله به دنبال آن هستیم. "

بدون توجه به این که چه عملکردی در یورو خواهد داشت، نامش را در لیست ترانسفر تابستانی خواهیم دید. رئیس باشگاه اویدزنه گفته است که او یکی از آینده های باشگاه است ولی هم او و هم سایر فوتبال دوستان می دانند که وقتی پای یک باشگاه بزرگتر به میان می آید این معادلات به راحتی بهم می خورد. دو تیم یوونتوس و اینتر از گزینه های اصلی دسترو هستند. تعریفی که آندره آ استراماچیونی در کنفرانس خبری از دسترو کرد شعله های شایعات را بیشتر و بیشتر کرد.

دسترو می گوید:" در سالی که اینتر 3 گانه بزرگ را فتح کرد آنجا بودم. ولی آن زمان من تنها یک پسر جوان بودم و سختی های فراوانی در پیش رویم بود. واقعا، چه انتظاری می توانستم داشته باشم؟ من بعد از جدایی از آسکولی به اینتر آمدم و چند سالی را در سیستم جوانان آنها سپری کردم. "

اینتر مجبور شد این ستاره متولد سال 1991 را قربانی کند تا بتواند آندره آ رانوکیا را از جنووا به خدمت بگیرد. بدین ترتیب دسترو به جنووا رفت تا رانوکیا به اینتر بیاید. مدافع جوانی که دیگر نمی درخشد و این در حالیست که دسترو روز به روز به درخشش خود ادامه می دهد. نکته جالب این است که دسترو هیچ گونه کینه ای از تصمیمی که از طرف باشگاه اینتر برای او گرفته شد ندارد و همین باعث می شود تا شایعه انتقال او به اینتر بیشتر شنیده شود.

" قطعا امیدوار بودم که به تیم اصلی برم بعد از این که چند سال را در تیم جوانان حضور داشتم اما در آن زمان بازیکنانی بودند در کنار من که آماده بازی در تیم اصلی بودند و از طرفی هم یک عده دیگر باید برای برای تکامل بیشتر از تیم جدا می شدند. هیچ وقت از اینتر کینه به دل نگرفتم و اگر در صورت انکان با خوشحالی بازخواهم گشت چون که این آرزوی هر بازیکنی است که با یک تیم بزرگ جامی را فتح کند."

16. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

درخواست انتقالش با موافقت همراه شد؟!

نماینده لوسیو آشکار کرد که موکلش تمایل به تغییر باشگاه خود دارد و درخواست انتقالش به تیمی دیگر با موافقت اینتر همراه بود.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا - این مدافع برزیلی بازیکنی کلیدی در کسب سه گانه اینتر بود ولی این فصل را زیاد مثبت به پایان نرساند.
    ساندرو بکر می گوید:
    "او سه سال عالی را در اینتر پشت سر گذاشت.ما تا یک هفته قبل با هم کار میکردیم ولی در روز چهارشنبه درخواست انتقالی را برای باشگاه فرستادیم و آنها هم موافقت کردند و حالا ما باید بدنبال باشگاهی جدید بگردیم.
    با توجه به اینکه او یک مرد و یک بازیکن است لوسیو تنها از دوستانش جدا میشود ولی همیشه در پشت آنها خواهد بود.تصمیم جدایی از طرف خودمان بود و اینتر ما را درک کرد و موافقت نمود و این کاملا دوستانه اتفاق افتاد.
    هنوز دو سال از قرارداد لوسیو باقی مانده است و ما میدانیم که لوسیو یک قیمت در بازار دارد.هر وقت ما یک باشگاه جدید بیابیم آنوقت ما حرف خواهیم زد و دو طرف به توافق خواهیم رسید.
    اولویت ما یک باشگاه اروپایی می باشد اما ما هرگز نمیدانیم چه رخ خواهد داد.باشگاه های برزیلی زیادی هم خواهان لوسیو هستند و لوسیو هم میداند که جام جهانی 2014 در آنجا خواهد بود ولی نمیدانیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد"

18. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

قرارداد گوارین دائمی می شود

گوارین که بصورت قرضی از پورتو با مبلغ 1.5 میلیون به اینتر پیوست قراردادش بزودی دائمی خواهد شد.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا - گوارین پس از رهایی از مصدومیتی که دامن گیرش شده بود توانست توجه استراماچیونی را به خود جلب کند و در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد.
    مدیران اینتر امروز اعلام کردند که با پورتو بر سر مبلغ 11 میلیون به توافق رسیده اند و در طول همین هفته به پرتغال سفر خواهند کرد تا قرارداد گوارین را دائمی کنند.

20. 3 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

خبر رسمی: اینتر، فردی گوارین را به خدمت گرفت

سران باشگاه نرآتزوری ستاره 25 ساله باشگاه پورتو را به خدمت گرفتند

سایت گل- سران باشگاه اینتر مراحل جذب فردی گوارین، بازیکن خط میانی پورتو را پشت سرگذاشته و این ستاره 25 ساله را باید بازیکن جدید نرآتزوری نامید.
    سران باشگاه پورتو ، این خبر را به صورت رسمی در وب سایتشان بازتاب دادند.
    این ستاره کلمبیایی پیش از این با قراردادی قرضی به اینتر منتقل شده بود ودرطول این مدت نمایش خیره کننده ای به اجرا گذاشت.این درحالی است که مصدومیت از ناحیه عضله پا باعث شد تا او تنها 6 بازی برای اینتر انجام دهد.
    طبق اعلام باشگاه پورتو، سران باشگاه اینتر برای جذب گوارین مبلغ 11 میلیون یورو پرداخت کردند.
    دربیانیه منتشره در وب سایت باشگاه پورتو می خوانیم:« قطعی شدن این انتقال، اکنون به امضای قرارداد گوارین باباشگاه اینتر بسته است. »
    مدیربرنامه های گوارین هم روز 4شنبه در صحبتهایی اعلام کرده بود که نام این ستاره برای دو سال در لیست رویاهای نرآتزوری قرارداشت و با قطعی شدن این انتقال، اینتر به رویایش خواهد رسید.
    گوارین 25 ساله، در سال 2008 از سن اتین به پورتو پیوست و سابقه انجام 36 بازی ملی را در کارنامه ورزشی اش می بیند.او در این بازیها 2 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده.

Argentina te quiero para siempre

22. 2 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 48 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)