Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 77
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

roma ...::::میز گرد پایتخت نشینان ایتالیا - هواداران جالوروسی فصل 2012/13::::...

به نام خدا

خب اولین چیزی که احتمالا به ذهنتون میرسه اینه که چرا اینقدر زود تاپیک فصل بعد رو زدم. دلیلم اینه که همه ی ما رمی ها مطمئنا دوست داشتیم این فصل تاسف بار زودتر تموم بشه و بالاخره این اتفاق دیروز بعد از بازی با چسه نا افتاد. حالا دوست دارم در فضایی جدید اتفاقات فصل قبل رو به دست فراموشی بسپاریم و امید به آینده داشته باشیم.

جا داره در این قسمت از تمامی کسانی که باعث رونق تاپیک بحث و تبادل نظر فصل قبلمون شدن تشکر کنم. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به عنوان هواداران رم ، این فصل چه در برد ها و چه در باخت ها در این تاپیک حضور فعال داشتن. البته [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هم در یه مدت زمانی مهمون ما بود.
    اما یک تشکر ویژه باید بشه از کسانی که هوادار رم نبودن اما باز هم حضور موثری در این تاپیک داشتن. منظور من بیشتر از همه دو تا از بچه های خوب و فعال انجمن یعنی[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست. خلاصه از هرکسی که حتی صرفا با زدن دکمه تشکر باعث پویایی این تاپیک شده ممنونم.
    امیدوارم فصل جدید بتونیم به موفقیت هایی که چندین ساله منتظرشیم برسیم.

ویرایش توسط feri71 : 05-14-2012 در ساعت 22:58

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma

با سلام و عرض پوزش به همه ی دوستان گلم که اینجا رو دنبال کردن بابت این وقفه ایجاد شده شرمسارم!
    جا داره همین جا از داش سعید گل که با پست های زیبا و فنی خودش موجبات بالا نگه داشتن انجمن رو فراهم کردن یه تشکر ویژه داشته باشیم
    ......
    خب میرسیم به رم 13-2012:

رم در خط دفاع:
    جایی که هر ساله نقطه ضعف تیم رو تشکیل میده و با توجه به تغییراتی گسترده ای که قرار معلوم بیشتر از نوع خروجی بوده ،نگران ها رو دوچندان کرده.!
    در عمق این منطقه و پس از جدایی خوان اولین زنگ خطر برای رم به صدا در اومد. سالها بود با وجود سدی محکم چون خوان اقلا من یکی به فکر هیچ مدافع دیگه ای نبودم چون این بازیکن واقعا از اون دسته از مدافعایی بود که درک خوبی از دفاع کردن داشت و جایگیری های زیبا وتکل های بی نقصی که در حین بازی میزد این حس رو به من القا میکرد که جایگاه ویژه ای بین بقیه براش متصور بشم.
    از جمله دیگر خروجی های رم در این منطقه میشه به خروج هاینزه اشاره کرد که با انتقالی آزاد وارد رم شد ویک فصل متوسط و به مراتب خوبی رو در تیم اول پایتخت گذروند. همچنین عدم تمدید قرار داد قرضی کر منجرب به این شد که این مدافع هم راه خروج از رم رو انتخاب کنه.
    و اما ورودی های رو تا اینجا مدافعین کورنتیانسی یعنی کاستان25 ساله و مارکینیوس 18ساله (قرضی) تشکیل دادند بحث مارکینیوس به کنار(صرفا جهت کسب تجربه به تیم ملحق شده و بنابراین بعید میدونم زیاد بهش بازی برسه!). ولی این چند وقته بحث های دو پهلویی از رمی ها در مورد کاستان شنیدم خیلی موافق بودن و خیلی ها عقیده داشتن که نمیشه چندان بهش امیدوار بود.در حالیکه به نظرم هنوز خیلی زوده در این مورد تصمیم بگیریم. من شناخت چندانی ازش ندارم به همین دلیل تا شروع لیگ نظری در این رابط نمیدم. ولی فقط در یک جمله کوتاه بگم: از قامت و فاکتور ترسناک بودنش خوشم میاد.
    البته یادمون نره که در این پست نیکولاس بوردیسو یکی از مدافع های اصلی تیم که از محبوبیت چندانی بین هوادارا برخورداره بعد از مصدومیتی که در فصل گذشته گریبانش رو گرفت به شرایط آرمانی خودش برگشته و در این پست میشه دوباره از وجود توانایی هاش بهره برد.
    در کل با توجه به شرایط بوجود اومده وعدم توازن بین مهره های خریداری شده با فروش رفته ، مطمئننا در روزهای آینده شاهد خبرهای خوش و جذب نیرو های مطمئن تر خواهیم بود.
    در سمت راست که به عقیده من فعلا فلج هستیم!
    در این سمت سیسینیو به کشورش برزیل برگشته تا سالهای پایانی فوتبال رو در این کشور تجربه کنه، کاستی هم که عدم تمدید قرار داد مواجه شده و قطعا سال بعد تیم رو همراهی نخواهد کرد.آلئاندرو رزی هم در عین ناباوری به پارما پیوست تا تعجب همگان برانگیزد از جمله خودم!این اواخر هم رزی خیلی مغرور شده بود و زیاد دنبال حاشیه میگشت! علل الخصوص همون اعتراض معروفش و لگد به تابلوهای تبلیغاتی بعد از به ثمر رسیدن گل در دیدار مقابل ناپولی! که اصلا قابل توجیح نیست. بهر حال با این تصمیم (!) مسئولین عملا هیچ بازیکن تخصصی در این پست یافت نمیشه. البته یه بازیکن از نوع اسقاطی هاش جذب کردن به نام پیریس ولی طبق چیزی که شنیدم و باور هم میکنم این بشر یه نخود کم داره کلا...! و به هیچ وجه قابل نمیشه روش حساب باز کرد... باید هر چه زودتر یه فکر اساسی در این مورد کرد .
    سمت چپ و اما فدریکو بالزارتی.!
    یه سوپرایز واقعی، یه خبر خوشحال کننده ، یه انتقال رویایی. نمیدونم چی اسمشو بذارم. نمیدونین اون روزی که خبر رسمی جذب فدریکو رو شنیدم چه حالی داشتم اون لحظه بدجور تحت تاثیر قرار گرفتم و به درایت مسئولین رم بیش از هر موقع پی بردم.کلا همیشه یه همچین خرید ها به دل آدم میشینه اونم وقتی ببینی یه مهره مطمئن رو جذب کردی. فدریکو با انگیزه های فراوان و پس از تجربه یه یوروی درخشان همراه با ایتالیا و دراوج دوران فوتبالیش به رم اومد.انتقال بالزارتی به رم زیر ذره بین فوتبال ایتالیا هم قرار گرفت تا موجبات یه خرید بزرگ در دید اهالی فوتبال تداعی بشه. با فروخته شدنخوزه آنخل به رئال سوسیداد وهمچنین جذب دودوی برزیلی ( که لقب کارلوس جدید!) بهش دادن تعداد مدافعین تخصصی در این منطقه به تعداد 2 رسید. البته اینجا حضور استاد سوتی یعنی تادی ! کار رو برای ارنج خراب میکنه. در حالیکه حساب باز کردن برروی تادی یه امر خنده دار بین هواداران تعریف شده و از قرار معلوم همه به این نکته واقفیم که تادی یک مدافع کلاسیک برای تیم نیست ولی در عین ناباوری شاهد حضور مکررش در اکثر بازیا فصل گذشته بودیم ! امیدوارم با وجود بالزا و دودو دیگه شاهد این تصمیم گیری های غلط در تیم نباشیم.

هافبک:
    در بعد هافبک میانی عدم تمدید قرارداد و در نهات خروج گاگو صرف اینکه یه تصمیم عجولانه و غیر منطقی بود، تموم معادلات رو بر هم ریخت تا جایی که اظطراب ها برای جایگزینی مناسب دو چندان بشه. البته دیری نگذشت که جایگزین های نسبتا مناسبی بر سر زبان ها افتاد یکی از آنها مایکل بردلی از کیه وو بود به رم پیوست و بعد از اون تاچتسیدیس از جنوا به رم اومد تا جانشینان گاگو باشند. اما مسئله ی مهم درخشش فرناندو در فصل گذشته بود. آیا بازیکنان جذب شده می توانندهمانند فرناندو مکمل خوبی برای دنیله در میانه میدان باشن یا خیر.!؟ این سوال مبهمیست که باید برای دریافت پاسخ تا شروع لیگ صبر کرد.!
    هافبک های دیگه ای هم از تیم جدا شدن که به ترتیب نام هاشونو ذکر میکنم.
    بریگی: که فصل پیش رو در تیم آتلانتا گذروند به تیم تازه صعود کرده تورینو پیوست.
    گرکو: بازیکن جوان و محصول اکادمی رم هم با قراردادی 3 ساله به المپیاکوس یونان پیوست.
    سیمپیلیسیوهم با وجود داشتن محبوبیت بی حد و اندازه بین هوادارا و با وجودارائه همه خدماتی که طی این چند سال داشت. از گل های 3 امتیازی گرفته، درخشش در دربی دلاکاپیتانه و.. سرانجام با انتقالی آزاد به تیم کرزو اوساکا ژاپن پیوست.بدون شک سیمپلیسیو یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنان رم بود که همواره در حساس ترین شرایط به کمک رم آمد. برای این بازیکن دوست داشتنی و خوش اخلاق آرزوی موفقیت می کنیم.
    و اما دیوید پیزارو دوست داشتنی که به همین راحتی از دست رفت وبه فیورنتینا پیوست! چندمین بازیکن مورد علاقم در تیم بود.جالبه بدونید من وقتی توپ رو زیر پای دیوید میدیدم ذره ای شک نمیکردم توپ رو به همین سادگی از دست بده یعنی تا اون حد بهش اعتماد داشتم . لقب مهندس واقعا برازندش بود چون انصافا به زیباترین شکل کار خودش رو طراحی میکرد. یادش بخیر تعامل خیلی خوبی با دانیله داشت جوری که با توانایی هاشون میانه میدان رو قبضه میکردن. همه ی این ناملایمتی ها با ورود گروه جدید آغاز شد. یعنی اونجایی که به من سیتی قرض داده شد و در نهایت با فسخ قرارداد همه چی به پایان رسید و از پس دیوید را در پیراهنی غیر جالوروسی خواهیم دید..!

فوروارد:
    دراین پست هم شامل تغییراتی بودیم. از جمله خروج بورینی و پیوستنش به تیم لیورپول که سرو صدای زیادی به همراه داشت. خریدماتیا دسترورو با توجه به مشتریان زیادش یه پیروزی حماسی تلقی میکنم. برنده این معامله قمار گونه رم نام گرفت.....
    در ضمن اوکاکا هم به تیم اسپزیاپیوست نمیدونم مال کجاست! ولی فک کنم چیزی که از اسمش پیداست واسه لیگ دست 2 ایتالیا باشه.
    همین دیگه. طولانی شد ببخشید....
    حسن ختام پستم دوست دارم تصویری با معنی از کاپیتان آینده باشه که با تعصب هر چه تموم تر داره راه کاپیتان توتی رو ادامه میده... و یه بار دیگه به دنیا ثابت کردن که همه چی پول نیست. تعصب رمی با پول قابل خرید نیست...
    آقا دست نزن فروشی نیست.........!

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 08-23-2012 در ساعت 21:07

3. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

roma

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrd@d نمایش پست ها
    با سلام و عرض پوزش به همه ی دوستان گلم که اینجا رو دنبال کردن بابت این وقفه ایجاد شده شرمسارم!
    جا داره همین جا از داش سعید گل که با پست های زیبا و فنی خودش موجبات بالا نگه داشتن انجمن رو فراهم کردن یه تشکر ویژه داشته باشیم

حسن ختام پستم دوست دارم تصویری با معنی از کاپیتان آینده باشه که با تعصب هر چه تموم تر داره راه کاپیتان توتی رو ادامه میده... و یه بار دیگه به دنیا ثابت کردن که همه چی پول نیست. تعصب رمی با پول قابل خرید نیست...
    آقا دست نزن فروشی نیست.........!

خواهش ميكنم داش مهرداد ...

اما در مورد اون قسمت كه قرمز كردم حرف دارم ...
    دروسي واسه چندمين بار پيشنهاد منسيتي رو رد كرد ، سالهاي قبل هم از اين بحثها بود... ولي هر بار جواب دروسي محكم تر از قبل بود ، فكر كنم اينبار ديگه منسيتي فهميد كه تلاش براي خريدن دروسي بي فايده هست ...
    همون طور كه توتي از تيمهاي بزرگ زيادي چنيدن و چند بار پيشنهاد داشته و اونارو رد كرده دروسي هم تصميم گرفته همين راهو ادامه بده ، واقعا تو روزهاي فوتبال چنين بازيكناني كم و كمتر ميشن و نسل جديد چنين بازيكناني رو كمتر به خودش ميبينه ، دروسي حالا بايد خودشو كنار بازيكناني مثل توتي ، دلپيرو ، گيگز و اين دست بازيكنان ببينه ، هرچند هنوز سن زيادي نداره ولي بدون شك راه خودشو پيدا كرده ...

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

5. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

آره دقیقا" بخصوص تو این بر هه ای که پول حرف اول رو میزنه و کسی از کشیده شدن به گرداب بازار نقل و انتقالات در امان نیست... نمیخوام زیاد در این زمینه پرحرفی کنم . ولی فقط بگم این مرد یکی از بهترین دنیاست و واسه اینکه ارزش کاریش به چشم بیاد به همین یه جمله کوتاه اکتفا میکنم
    دانیله تا الان در لیگ کشورش قهرمان نشده....!

اصلا بذار متن مصاحبه دانیله رو بذارم:
    من می مانم، من خوشحالم و هرگز قصد ترک اینجا را نداشتم. ”
    ” مردم درباره من و روبرتو مانچینی همه چیز که امکان داشت نوشته اند. بعضی از این صحبت ها برایم خنده دار است و بعضی دیگر هم مرا عصبانی می کند. ”
    دروسی که از کوچکی طرفدار تیم رم بوده، مدت طولانی است که به عنوان وارث و جایگزین کاپیتان فرانچسکو توتی شناخته شده است و به او لقب ” کاپیتان آینده ” را داده اند. او در ادامه سوگند خورد اگر تصمیم به ترک باشگاه بگیرد، صریح بی پرده و رک خواهد گفت.
    ” آنچه که می توانم به همه وعده دهم این است که اگر روزی بخواهم رم را ترک کنم، چه برای پیروزی در لیگ قهرمانان و چه برای دریافت پول بیشتر، در انظار عمومی خواهم گفت. ”
    ” من به اینجا آمدم تا کنفرانس مطبوعاتی که هر ساله دارم را برگزار کنم. زمانی که با تیم ملی بودم، برای احترام به تیم ملی صحبتی نکردم. پیشنهاداتی وجود دارند و برای من فکر و صحبت کردن در مورد آنها مهم است. ”
    ” یک باشگاه که همه شما آن را می شناسید به علاوه یکی دو باشگاه دیگر به من ابراز علاقه کرده اند اما تنها در حد صحبت کردن بود. ”
    ” من نمی دانم که آیا باشگاه هنوز هم می خواهد من را بفروشد یا خیر. من حدس می زنم از آنجایی که قرارداد بزرگی را در ماه می به ثبت رساندند، روی من حساب باز کرده اند. از آنها بپرسید. “

!!! No Totti No Party

7. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

خب متاسفانه فصل نقل و انتقالات هم براي رم به شكل خيلي بدي به پايان رسيد ...
    بازيكنايي مثل بوريني ، بويان ، هاينزه ، ژوان ، پيزارو ، گاگو و ... از تيم جدا شدند و در عوض جانشينهاي مناسبي واسشون جذب نكرديم !
    واقعا ناراحت كننده هست كه رم كارش به جايي رسيده كه از اول فصل نميشه هيچ اميدي به قهرمانيش داشت ! يعني واقعيت اينه كه شانس كمي هم واسه كسب سهميه ليگ قهرمانان داره !
    بدون شك روزي كه مالكان آمريكايي به رم اومدند يك فاجعه در حال رخ دادن بود ! حالا تاثيراتش بيشتر نمايان شده و چنين وضعي رو به بار آورده ...
    اميدوارم همه پيشبيني هاي ما اشتباه باشه و تيم نتايجي درخور نام بزرگش كسب كنه ...
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

9. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

فصل نقل و انتقالات هم که مثل برق گذشت ولی رم نتونست استفاده کنه...
    ولی در این دوهتفه در سری آ خیلی خوب کار کرده و میتونه همینطوری ادامه بده!
    از بازی رم و اینتر هفته پیش خوشم اومد که رم 3-1 برد واقعا چسبید!
    رم میتونه روی جام حذفی ایتالیا برای قهرمانی حساب کنه ولی به نسبت 40% این رم
    رم گذشته نیست واقعا نمی دونم چرا رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا یا نتیجه و رتبه اوردن در سری آ

اینقدر برای جاولوسی ها سخت شده!کاپیتان توتی راست میگه رم به چهره های جدید نیاز داره بوریلو هم که رفت جنوا!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

11. 5 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma

در خصوص بازی دیروز باید گفت این رم واقعا بی تجربست.!
    تو فوتبال روز دنیا عدم قدرت حفظ نتیجه با داشتن برتری کامل و خوردن 2 گل در عرض یک دقیقه که در نهایت منجرب به باخت میشه یه امر مضحک و خنده آوره . که ضعف عمیق تیم رو میرسونه.
    واضح بود با این وضع پرسرو صدای نقل وانتقالات ، تضعیف کردن تیم و مهم تر از همه بها دادن به جوون ترها، به مشکل برمیخوره بخصوص در امر مدافعین میشد یه همچین شرایطی رو واسه تیم متصور شد.یا اقلا انتظار میرفت که این چنین بشه! دیدید که با دو تعویضی که انجام شد تیم به یکواره از هم پاشیده شد به نحوی که تجربه کاپیتان و پاس های تو درش و همچنین هماهنگی خوبش با بالزا هم در ادامه چاره ساز نبود و به کمک تیم نیومد. شاید باید به این نتیجه رسید که تیم فوقش یه نیمه توانایی رقابت با حریفا رو داره .. طبق چیزی که شاهدش هستیم..! نیمه نخست: یه شروع طوفانی، هماهنگی خوب، موقعیت های گل زنی فراوان، و در نهایت برتری کامل... اما در نیمه دوم: وا دادن به بازی، یه بازی سرد و کسل کننده وهمینطور سنگین، اشتباهات فاحش فردی، در نهایت شکستی آماتورگونانه و پایانی تلخ..!
    و اما هر چی خواستم در مورد این پیریس حرفی به زبون نیارم، نشد! .. واقعا این بشر خیلی رو مخه حتی گاهی از حفظ کردن یه توپ ساده عاجز میمونه.با سوتی هاش کفره آدم رو بیرون میاره!با این اوضاع فک کنم بخواد خاطرات فصل گذشته تادی رو برامون زنده کنه. رو دو گل دریافتی صد در صد مقصر بود. معلوم نبود اگه بیرون نمیرفت چه گنده دیگه ای بالا میاورد . به نظرم اگه روزی رو در این پست حفظ میکردیم تا حدی بهتر بود.
    مسئله بعدی هم بحث در مورد پیانیچه بازیساز رمه که از دوران خوب ابتداییش در رم به شکل ویژه ای فاصله گرفته و این به شدت به کیفیت رم ضربه زده . اگه دقت کرده باشین اشتباه فاحش تو سبک بازی کنونیش زیاد دیده میشه و این در حالیکه از یه طراح بیشتر از اینها انتظار میره .. با این اوصاف فک میکنم بازیکن خیلی خوبیه امیدوارم به شرایط ارمانیش برگرده . ولی در کل جایگاه دیوید پیزارو واسم ارجعیت داشت...
    در مورد دسترو هم طبق چیزی که قبلا گفتم.همچین چنگی به دل نمیزنه .!اون جنمو نداره ... و تو جای گیری ها فوق العاده ضعیفه! البته تا اینجا امیدوارم بهتر بشه...
    بهر حال این جور نتیجه گرفتن و امتیاز از دست دادن اونم تو خونه و با دیدگان و حمایت 50000 هوادار به مذاق هیچ کس خوش نمیاد.امیدوارم دیگه شاهد یه همچین اتفاق تلخی نباشیم..
    زنده باد رم...

!!! No Totti No Party

13. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

roma

رم بهتره بگم در بازی با بلو نیا در نیمه اول خیلی روان و خیلی خوب بازی کرد و پیش بینی میرفت رم برنده بشه ولی نیمه دوم یه چیزی دیگه رو نشون میداد اون فوتبالی که نیمه دوم من از تیم رم دیدم اصلا یه فوتبال در سطح تیمی مثل رم نیست. خیلی از گل سازان و هافبکهای آ س رم ضعف دارن داوید پازیرو که از نظر من یکی از آینده دارترین بازیکنانه رمه د روسی و...رم یکی از بهترین تیم های دارای هافبکه ولی بازی با بلونیا واقعا مجبورم کرد باور نکنم این بازیکنا پیراهن رم رو پوشیدن در نیمه اول همه چیز خیلی خوب پیش میرفت ولی نیمه دوم...

توتی هم که در تمرینات حظور داشت و با اومدن به تمرینات در بازی با بلونیا هم حظور داشت. ولی چرا این رم اینقدر بارم قدیمی فرق کرده همین چندسال دیگست که کاپیتان گرگها هم خداحافظی میکنههمین طور که کاپیتان الکس هم خداحافظی کرد در کل برای تیم و هوادران مسئولان بازیکنان و مربیان رم آرزوی موفقیت میکنم تا بازی بعدی و موفقیت برای توتی و یارانش
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

15. 5 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

juventus

بازی بعدی
    یوونتوس - رم
    زمان :شنبه 8 مهرماه 1391 ساعت 22:15
    یوونتوس استادیوم

برابر رم، یووه همیشگی خواهیم بود
    6 مهر 1391
    نتایج ماه های اخیر و موفقیت در رقابت های مختلف توسط بیانکونری باعث شد تا انتظارات از این تیم بیشتر و بیشتر شود، حالا با یک تساوی انتقادات سرازیر می شود اما مسئله مهم این است که انتقادات به نحوه نمایش شاگردان کونته باعث شده تا تمرینات و انگیزه انان یک بار دیگر با قدرت بیشتری از سر گرفته و روحیه این گروه متحد نشان داده شود.

جورجه کیه لینی، مدافع یووه نیز در این خصوص می گوید " تیم به مانند تیم قبل بازی با فیورنتینا است و ما اماده مبارزه ایم. "

کلودیو مارکیزیو نیز از مصاف بزرگ شنبه شب خبر می دهد " شنبه با رم یک مصاف بزرگ داریم و می خواهیم دوباره پیروز شویم. "

The King

17. 5 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

uefa

هیچ وقت یک رمی نبودم ولی چون توتی رو دوست دارم کمی رم رو هم دوست دارم .

بازی که رم انجام داد باعث حیرت من شد ! خود من که یونتوسیم باورم نمیشد که در عرض 18 دقیقه اول بازی رم 3 تا گل بخوره ! گل اول پیرلو بماند پنالتی ویدال بماند دو گل سوم و چهارم که دوگل تقربیا مشابه بودند تک به تک بودن و این مشکل دفاع رم رو نشون میداد واقعا یه جای مشکلات رم در این بازی از ترکیب چینی زمن سرچشمه میگیره نمیدونم یوونتوس رو چه تیمی فرض کرده.
    ولی خود خودم باورم نمیشد رم تیم ضعیفی نیست ! افت کرده ولی نه به این شکل چون چند
    هفته پیش اینتر رو 3- 1 برد .....
    در کل امیدوارم نتایج این تیم بهتر بشه چون برای خودمم ناراحت کنندس ....

19. 6 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

تیم برتر تاریخ رم که همین چند روز پیش در بازی با آتالانتا رو نمایی شد

21. 3 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)