Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

perspolis اخبار نقل و انتقالات پرسپوليس براي فصل 92-91

تو اين تاپيك آخرين وضعيت نقل و انتقالات بازيكنان پرسپوليس و اخبار مربوطه رو دنبال مي كنيم

اميدواريم امسال تيمي داشته باشيم مملو از بازيكناي جوون و درجه يك كه ارزش پيراهن سرخ پرسپوليس رو بدونند و براي افتخارات بيشتر با جون و دل واس تيم بازي كنند . موضوعي كه اتفاق نيفتادنش باعث شده تا چند فصل وحشتناك رو تجربه كنيم

در حال حاضر اخبار غير رسمي و تاييد نشده حاكي از مذاكرات و يا ابراز تمايل 3 بازيكن ذوب آهن يعني قاضي - حسين ماهيني و شهاب گردان براي پيوستن به پرسپوليسه كه اگر اتفاق بيفته خيلي اتفاق مثبتيه

دوستان هر خبري بدست اوردند مي تونند اينجا با ديگر پرسپوليسيها به اشتراك بگذارند

2. 10 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    رونالدو - مسعوت اوزیل -راموس

GermanyRealMadridArsenal

تشکر ها
    44
    تشکر شده 110 در 30 پست

perspolis پولادي:دوست دارم در پرسپوليس بمانم

این روزهای حرفهای زیادی مبنی بر پیوستن پولادی به سپاهان به گوش میرسید.
    مصاحبه ی پولادی بعد از بازی به الشباب.

مدافع گلزن پرسپولیس پس از مسابقه برابر الشباب گفت دوست دارد در پرسپوليس بماند اما هنوز وضعيتش مشخص نشده است.
    مهرداد پولادی پس از پيروزي 3 بر يك تيمش مقابل الشباب و صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا اظهار كرد: خوشحالم كه توانستيم در اين هواي گرم الشباب را ببريم و به مرحله بعد صعود كنيم. برد خوبي به دست آورديم و خوشبختانه شرمنده اين هواداران نشديم.

وي ادامه داد: حالا منتظر يك معجزه در بازي الغرافه و الهلال هستيم. ما در 30 دقيقه نخست اين بازي هنوز با شرايط جوي آشنا نبوديم اما رفته رفته نبض بازي را در دست گرفتيم و مي‌توانستيم با اختلاف گل بيشتري ببريم.

پولادي در پاسخ به اين سوال كه فصل بعد در پرسپوليس مي‌ماند يا خير گفت: خودم دوست دارم در پرسپوليس بمانم اما بايد ببينم شرايط چطور مي‌شود. اگر در پرسپوليس ماندم كه به اين تيم خدمت مي‌كنم و اگر نبوديم هم پرسپوليس آنقدر بزرگ هست كه با رفتن من بازيكنان ديگر جاي من را پر كنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

32
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 9 کاربر از پست مفید آرسنال تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

چند خبر در مورد نقل و انتقالات پرسپوليس

ايمون زايد

مهاجم ايرلندي -ليبايي پرسپوليس براي تمديد قرارداد با اين تيم به توافق رسيد

مدير برنامه‌هاي ايمون زايد در خصوص جلسه روز گذشته با رويانيان، اظهار داشت: همراه زايد به ديدار رويانيان رفتيم و با توجه به علاقه زايد به پرسپوليس و رضايت باشگاه، توافق اوليه براي تمديد قرارداد اين بازيکن به مدت يک سال ديگر انجام شد.

وي افزود: زايد پس از اين موضوع به خارج از کشور سفر کرد و حدود يک ماه ديگر به تهران مي‌آيد و قرارداد رسمي‌ خود را امضا خواهد کرد.

محسن بنگر و جلال حسيني:

آخرين مصاحبه بنگر : بنگر كه در حال حاضر به مسافرت رفته است در مورد وضعيتش براي فصل آينده مي‌گويد: من تصميم نهايي‌ام را گرفته‌ام و به هيچ عنوان منصرف نخواهم شد. پرسپوليس انتخاب اول و آخر من است و از قبل هم گفته بودم كه سال آينده پيراهن اين تيم را برتن خواهم كرد.

حالا هم تصميم‌ام را عوض نخواهم كرد و جدايي‌ام از سپاهان قطعي است.

بنگر در پاسخ به اين سوال كه آيا جدايي از سپاهان سخت نيست خاطرنشان مي‌كند: باشگاه سپاهان هيچ تلاشي براي حفظ من انجام نداد و اگر مذاكره مي‌كرد در اين تيم مي‌ماندم. هواداران سپاهان نبايد از دست من ناراحت باشند و همانطور كه گفتم اين باشگاه تلاشي براي نگه داشتن من انجام نداد.

از بنگر در مورد وضعيت سيدجلال حسيني سوال مي‌كنيم كه او مي‌گويد: سيدجلال درگير اردوي تيم ملي است ولي فكر مي‌كنم او هم پرسپوليسي شود. مطمئنا بعد از بازگشت حسيني از اردوي تيم ملي همه چيز مشخص خواهد شد. من الان در مسافرت هستم و بعد از بازگشت قراردادم را با پرسپوليس امضا خواهم كرد و حسيني هم احتمالا به پرسپوليس مي‌آيد.

6. 6 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

تیر بدخواهان پرسپولیس به سنگ خورد/ باشگاه بشیكتاش شایعات مذاكره با دنیزلی را تكذیب كرد

مرجع خبری پرسپولیس : یکی از مسوولان كمیته روابط عمومی باشگاه بشیكتاش تركیه روز جمعه شایعات مربوط به مذاكره با مصطفی دنیزلی سرمربی تركیه ای تیم پرسپولیس برای هدایت این تیم را تكذیب كرد.

به نقل از ایرنا، این مسئول روز جمعه در پاسخ به شایعاتی مبنی بر مذاكره باشگاه بشیكتاش با دنیزلی برای تصدی پست سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه، گفت: این شایعات صحت ندارد و چنین موضوعی را تكذیب می كنیم .

وی با اشاره به اینكه مسوولان باشگاه بشیكتاش هم اكنون در حال مذاكره پیرامون گزینه های احتمالی مربیگری تیم فوتبال باشگاه این كشور هستند، افزود: در این مذاكرات تاكنون نامی از دنیزلی برده نشده است.

این مقام مسوول در روابط عمومی باشگاه بشیكتاش اظهار داشت: مسوولان باشگاه بشیكتاش هرگونه اطلاعات در ارتباط با گزینه های مورد نظر خود برای تصدی پست مربیگری تیم فوتبال این باشگاه را به طور رسمی در سایت اینترنتی این باشگاه قرار می دهند و هرگونه شایعه در مورد مربیان احتمالی این تیم كه در پایگاه رسمی خبری باشگاه منتشر نشده باشد، عاری از حقیقت است.

لازم به ذكر است خبرنگار ما در آنكارا موفق به تماس تلفنی با مصطفی دنیزلی به علت خاموش بودن تلفن همراه وی نشد.

پایگاه خبری صباح چاپ تركیه امروز نوشته بود : مصطفی دنیزلی سرمربی تركیه ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران ، در پی دعوت مسوولان باشگاه بشیكتاش برای تصدی سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه ، یك هفته از آنان فرصت خواسته است .

این پایگاه با اعلام این مطلب بدون ارائه هیچ منبع موثقی نوشت : مسوولان باشگاه بشیكتاش تركیه به دنبال به خدمت گرفتن سرمربی جدید برای فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه هستند و از مصطفی دنیزلی سرمربی تیم پرسپولیس ایران و زیكو برزیلی سرمربی تیم ملی فوتبال عراق به عنوان گزینه‌های اصلی این پست نام می برند.

به نوشته این پایگاه دنیزلی در پاسخ به درخواست مسوولان باشگاه بشیكتاش با اشاره به اینكه هنوز مدت قرار دادش با باشگاه پرسپولیس پایان نیافته برای گفت و گو با مسوولان باشگاه پرسپولیس در این مورد از بشیكتاش یك هفته مهلت خواسته است.

این مربی تركیه ای چهارشنبه شب به همراه بازیكنان تیم پرسپولیس برای استراحت به استانبول سفر كرده است. تمامی این شایعات در حالی با آب و تاب هرچه تمام تر در رسانه ها ترکیه ای و ایرانی منتشر می شود که این مربی قراردادی قانونی و یک ساله با تیم پرسپولیس دارد و هرگونه صحبت در خصوص حضور وی در تیم های دیگر می تواند با واکنش حقوقی باشگاه پرسپولیس مواجه شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

ایمون زاید با پرسپولیس به توافق رسید

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم لیبایی پرسپولیس برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق رسید.

مدیر برنامه‌های ایمون زاید در خصوص جلسه روز گذشته با رویانیان، اظهار داشت: همراه زاید به دیدار رویانیان رفتیم و با توجه به علاقه زاید به پرسپولیس و رضایت باشگاه، توافق اولیه برای تمدید قرارداد این بازیکن به مدت یک سال دیگر انجام شد.

وی افزود: زاید پس از این موضوع به خارج از کشور سفر کرد و حدود یک ماه دیگر به تهران می‌آید و قرارداد رسمی‌ خود را امضا خواهد کرد.

10. 5 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

perspolis 4 بازيكن جديد + زايد و علي كريمي قطعي شد

مدير عامل باشگاه پرسپوليس با نام بردن از سه بازيکني که حضور آنها در تيم پرسپوليس قطعي شده، نظرش را در خصوص وضعيت تمديد قرار داد علي کريمي اعلام کرد و گفت: دوست دارم فصل آينده علي کريمي جديدي را ببينم

محمد رويانيان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بازيکناني که حضور آنها در پرسپوليس قطعي شده و همچنين تمديد قرار داد علي کريمي ضمن بيان مطلب فوق گفت: من شخصا به علي کريمي علاقه زيادي دارم و پرسپوليس قدرتمندي که براي فصل آينده خواهيم ساخت نياز دارد که يک کاپيتان ششدانگ و مقتدر داشته باشد، به همين دليل قصد داريم که علي کريمي را در پرسپوليس حفظ کنيم.

....

مدير عامل باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد: من براي فصل آينده انتظار يک علي کريمي جديد را دارم.

رويانيان در خصوص ادامه همکاري با دنيزلي نيز خاطر نشان کرد: دنيزلي مربي پرسپوليس بوده و قرارداد وي با ما 18 ماهه است که هنوز فقط 6 ماه از آن گذشته است. قرار است دوشنبه دنيزلي به ايران بيايد و پس از آن من با وي جلسه اي داشته باشم.

وي تصريح کرد: دراين جلسه او بايد قول قهرماني به من بدهد و بابت اين موضوع حتما دل من را قرص و محکم کند، چون پرسپوليسي که در فصل آينده در رقابتهاي ليگ برتر و جام حذفي حضور پيدا مي کند ديگر تيمي است که مربوط به خود ماست و ما آن را بسته ايم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در همين خصوص تاکيد کرد: از همه چيز مهمتر اين است که هواداران پرسپوليس فصل سخت و زجرآوري را پشت سر گذاشته و قلبشان شکسته شده است بنابراين وظيفه ماست که با کسب عنوان قهرماني در فصل آينده رضايت آنها را جلب کرده و باعث شادي دلهايشان شويم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص بازيکناني که تا اين لحظه حضور آنها در تيم پرسپوليس براي فصل آينده قطعي شده است، گفت: تا اين لحظه ايمون زايد قرارداد خود را تمديد کرده و محمد قاضي نيز با ما قرارداد امضا کرده است، ضمن اينکه با محسن بنگر نيز به توافق نهايي رسيده ايم و او را به طور قطعي پرسپوليسي بدانيد.

وی در مورد بازیكنان داخلی كه در این فصل به پرسپولیس ملحق خواهند شد، نیز گفت: محسن بنگر، محمد قاضی، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل آزاد در این فهرست جای دارند و فصل بعد در تیم پرسپولیس خواهند بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص بازیكنان خارجی نیز اظهار داشت: دنیزلی عملكرد4 بازیكن خارجی را مدت هاست زیر نظر دارد و قرار است با آنان قرارداد امضا كنیم. اما در حال حاضر نمی توانم بیش ازاین در این باره صحبت كنم

* بنابراين بر اساس صحبتهاي رويانيان تا الان حضور اين نفرات در پرسپوليس سال بعد قطعي مي باشد :

- مصطفي دنيزلي
    - علي كريمي
    - ايمون زايد
    - محسن بنگر
    - سيد جلال حسيني
    - محمد قاضي
    - شجاع خليل آزاد

ویرایش توسط kick up : 05-27-2012 در ساعت 17:42

12. 3 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض مهدوی کیا برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به توافق رسید.

بازيكن با تجربه تيم فوتبال پرسپوليس براي تمديد قراردادش با اين تيم به توافق رسيد.

مهدي مهدوي كيا پس از مذاكره با محمد رويانيان و مصطفي دنيزلي و توافق با اين دو، تصميم گرفت قرارداد خود را با پرسپوليس تمديد ‌كند.

مهدوي كيا با شروع نيم فصل دوم فصل يازدهم ليگ برتر به پرسپوليس آمد و در چندين بازي براي اين تيم به ميدان رفت. پس از پايان فصل گذشته صحبت‌هايي مبني بر خداحافظي اين بازيكن از پرسپوليس مطرح شده بود كه توسط وي تكذيب شده بود.

Just Real Madrid & Man Utdl

14. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

perspolis ليست 10 نفره دنيزلي اعلام شد : بادامكي بالاخره رفتني شد !

دنيزلي ليست 10 بازيكن زير رو اعلام كرده كه واس فصل بعد مي خواد :

مهدي مهدوي‌کيا، علي کريمي، محمد نوري، غلامرضا رضايي، حميدرضا علي عسگري، اميرحسين فشنگچي، رضا نورمحمدي، هادي نوروزي، مهرداد پولادي و ايمون زايد،

پس از اعلام شدن اين ليست حسين بادامكي اعلام كرد كه خودش قصد رفتن از پرسپوليس را از قبل داشته !!

در فهرستي که از سوي باشگاه اعلام شده است نام بازيکناني چون وحيد هاشميان، جواد کاظميان، مهرداد اولادي، شيث رضايي ، محمدي نصرتي، حسين بادامکي، مازيار زارع، آسيمرو آودوکيچ ، سامان آقازماني، ميثاق معمارزاده و ... ديده نمي شود تا سونامي بزرگ در پرسپوليس رخ دهد.

احتمالا آدوكيچ به مس كرمان برود
    اولادي اعلام كرد كه مصدوميتش ساختگي نبوده

16. 3 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    رونالدو - مسعوت اوزیل -راموس

GermanyRealMadridArsenal

تشکر ها
    44
    تشکر شده 110 در 30 پست

perspolis دو بازیکن جوان از تیم های راه آهن و تیم ملی جوانان به پرسپولیس پیوستند.

دو بازیکن جوان از تیم های راه آهن و تیم ملی جوانان به پرسپولیس پیوستند.
    پس از پیوستن محمدرضا خانزاده از تیم فوتبال راه آهن ، عصر امروز علی اسماعیل زاده از تیم ملی جوانان نیز با پرسپولیس قرارداد بست.

در راستای طرح جذب بازیکنان جوان در تیم فوتبال پرسپولیس، امروز (شنبه) محمدرضا خانزاده مدافع جوان و دفاع راست تیم راه آهن با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست. خانزاده به تازگی به لیست بازیکنان بزرگسال تیم ملی دعوت شده بود.

همچنین علی اساعیل زاده هافبک جوان که مدتی نیز کاپیتان تیم ملی جوانان بود، با عقد قراردادی به سرخ پوشان ملحق شد.

طرح جذب 5 بازیکن جوان با جدیت از سوی سردار رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پیگیری می شود به طوری که در تیم فصل جدید پرسپولیس در هر پست یکی از جوانان شایسته که در حد تیم ملی تایید شده باشند در کنار بازیکنان اصلی حضور خواهند داشت.

سردار محمد رویانیان در گفت و گو با سایت باشگاه، با تاکید بر لزوم جوانگرایی در تیم ملی،گفت: این نگاه برای فصل بعد هم تداوم داشته و مطمئنا پرسپولیس جوان، قدرتمند و فنی را در سال های بعد خواهیم دید.

32
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 2 کاربر از پست مفید آرسنال تشکر کرده اند .

عضو Derby

SpainPersepolisBayern

تشکر ها
    10
    تشکر شده 68 در 21 پست

تكليف 4 بازيكن پرسپوليس فردا مشخص مي شود

خبرنگار سرخ :
    ليست بازيكنان مورد نياز مصطفي دنيزلي براي فصل آينده به صورت كامل از سوي باشگاه پرسپوليس معرفي نشد.

به گزارش خبرنگار سرخ و به نقل از باشگاه خبرنگاران ; دنيزلي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس نام 14 بازيكن را به عنوان نفرات مورد نيازش براي فصل آينده به باشگاه اعلام كرده بود اما مديران پرسپوليس تنها 10 بازيكن را به رسانه ها و مطبوعات به عنوان بازيكنان مورد نياز دنيزلي براي فصل جديد معرفي كردند.
    آسمير آدوكويچ، عليرضا محمد، سامان آقازماني و جواد كاظميان هم جزو نفراتي هستند كه دنيزلي براي فصل آينده آنها را در ليست خودش قرار داده اما باشگاه پرسپوليس تا اين لحظه فقط نام كاظميان را رسانه اي كرده است و 3 بازيكن ديگر بلاتكليف هستند.
    آدوكويچ، آقازماني و محمد با مديران باشگاه پرسپوليس تماس گرفته اند تا تكليف شان براي فصل آينده مشخص شود و رويانيان به آنها قول داده تا فردا نظر نهايي اش را در مورد اين 3 بازيكن مدنظر دنيزلي اعلام كند.

20. 2 کاربر از پست مفید خبرنگار سرخ تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)