Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

perspolis اخبار نقل و انتقالات پرسپوليس براي فصل 92-91

تو اين تاپيك آخرين وضعيت نقل و انتقالات بازيكنان پرسپوليس و اخبار مربوطه رو دنبال مي كنيم

اميدواريم امسال تيمي داشته باشيم مملو از بازيكناي جوون و درجه يك كه ارزش پيراهن سرخ پرسپوليس رو بدونند و براي افتخارات بيشتر با جون و دل واس تيم بازي كنند . موضوعي كه اتفاق نيفتادنش باعث شده تا چند فصل وحشتناك رو تجربه كنيم

در حال حاضر اخبار غير رسمي و تاييد نشده حاكي از مذاكرات و يا ابراز تمايل 3 بازيكن ذوب آهن يعني قاضي - حسين ماهيني و شهاب گردان براي پيوستن به پرسپوليسه كه اگر اتفاق بيفته خيلي اتفاق مثبتيه

دوستان هر خبري بدست اوردند مي تونند اينجا با ديگر پرسپوليسيها به اشتراك بگذارند

2. 10 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    - دفاع-هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    لمپارد--مسی-فابرگاس
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

SpainBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    473
    تشکر شده 178 در 87 پست

perspolis قرارداد غلامرضا رضايي با پرسپوليس ثبت شد

قرارداد 'غلامرضا رضايي' بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس با اين باشگاه در هيات فوتبال استان تهران ثبت شد.

دبير هيات فوتبال استان تهران با اعلام اين خبر به ايرنا گفت: رضايي که فصل گذشته نيز در تيم فوتبال پرسپوليس تهران در ليگ برتر حضور داشت، قرارداد خود را به مدت يک فصل با اين باشگاه تمديد کرد.

''رضا عابديني'' افزود: پيش از اين قرارداد 11 بازيکن شامل شهاب گردان، سيدجلال حسيني، جواد کاظميان، حسين ماهيني، محمد قاضي، محسن بنگر، مهرداد پولادي، حميدرضا علي عسگري، محمدرضا خانزاده، افشين اسماعيل زاده و محمد نوري با باشگاه پرسپوليس در هيات فوتبال استان تهران ثبت شده بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید sasahmad11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

perspolis علي كريمي در پرسپوليس ماندني شد

به گزارش جمعه شب ايرنا، نماينده علي کريمي به دليل سفر اين بازيکن ،به نمايندگي از وي با محمد رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس ديدار و گفت و گو کرد.

در اين ديدار در خصوص تمديد قرارداد علي کريمي صحبت شد که در نهايت دو طرف به توافق رسيدند و کاپيتان سرخپوشان فصل آينده در پرسپوليس ماندگار شد.

6. 3 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

perspolis تمام نقل و انتقالات اين فصل پرسپوليس تا به امروز

دبير هيات فوتبال تهران - عابدینی با اشاره به نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: تا به امروز در دفتر هیات فوتبال استان تهران قرارداد :

محمد قاضی (دو فصل)،
    مهرداد پولادی (دو فصل)،
    شهاب گردان (یک فصل)،
    جواد کاظمیان (یک فصل)،
    محسن بنگر (یک فصل)،
    سیدجلال حسینی (یک فصل)،
    حسین ماهینی (دو فصل)، غلامرضا رضایی (دو فصل)،
    محمدرضا خانزاد (سه فصل)،
    حمیدرضا علی عسگر (دو فصل)،
    افشین اسماعیل‌زاده (سه فصل)،
    محمد نوری (یک فصل)،
    هادی نوروزی (دو فصل)،
    سامان آقازمانی (سه فصل) و
    علیرضا نورمحمدی (یک فصل)

8. 5 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    مورینو
    بازیکن محبوب
    جرارد
    اسم واقعی شما
    امیر

EnglandLiverpoolPersepolis

تشکر ها
    19
    تشکر شده 62 در 13 پست

کريم انصاري‌فرد پرسپوليسي شد

مهاجم ملي‌پوش فوتبال ايران، تا دقايقي ديگر قرارداد خود را در هيئت فوتبال تهران ثبت مي‌کند.

کريم انصاري‌فرد، مهاجم فصل گذشته سايپا و بازيکن شماره 10 تيم ملي ايران فصل آينده براي پرسوليس به ميدان خواهد رفت.

به گزارش سايت گل، لحظاتي پيش مديران پرسپوليس خبر توافق با کريم انصاري‌فرد را به سايت گل دادند و او دقايقي ديگر در هيئت فوتبال تهران قرارداد خود را ثبت خواهد کرد. انصاري‌فر يکي از پرمشتري‌ترين بازيکنان فصل نقل و انتقالات بود که تقريبا تمام تيم‌هاي بزرگ ليگ برتر خواهان او بودند اما در نهايت پرسپوليس در اين رقابت برنده شد و رضايت کريم را جلب کرد.روز جمعه در خبري اختصاصي پرسپوليسي شدن کريم را قطعي اعلام کرده بود و اين در حالي است که مديرعامل استقلال در مصاحبه امروزش اعتقاد داشت او به يکي از تيم‌هاي خارجي خواهد رفت. با حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس، 7 سهميه ليگ برتري قرمزپوشان پر شد و آنها از اين به بعد ليست خود را با بازيکنان خارجي و غيرسهميه‌اي خواهند بست.

only
    Liverpool

10. 5 کاربر از پست مفید arma23gheddon تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    messi

SpainBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    4
    تشکر شده 9 در 5 پست

کریم انصاری فرد به پرسپولیس پیوست.

12. 2 کاربر از پست مفید m73bir تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

perspolis فشنگچي با پرسپوليس يك ساله بست

اميرحسين فشنگيچي هافبک تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مشکلات مالي چند مدتي بود که با مسئولان باشگاه به توافق نرسيده بوده اما پس از جلسه‌اي که شب گذشته با رويانيان برگزار کرد بالاخره اين بازيکن با قرمزپوشان به توافق رسيد و با عقد قرارداد يک‌ساله در جمع قرمزپوشان ماندني شد.

14. 3 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531

perspolis كريم انصاري فرد حاضر به ثبت قرارداد با استمپ آبي نشد

آقاي گل فصل گذشته و مهاجم جدید پرسپولیس قراردادش را با این تیم ثبت کرد:

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ کریم انصاری فرد آقای گل لیگ برتر یازدهم امروز در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد سه ساله‌اش را با پرسپولیس به طور رسمی ثبت کرد.

مهاجم فصل گذشته سایپا برای گرفتن رضایت‌نامه از این باشگاه مشکلاتی داشت که در نهایت این مسایل حل و با صدور رضایت‌نامه، انصاری‌فرد رسما پرسپولیسی شد.

کریم انصاری‌فرد ابتدا خواهان شماره 10 بود، اما با توجه به اینکه این پیراهن در فصل گذشته متعلق به غلامرضا رضایی بود، قرار شد انصاری‌فرد پیراهن شماره 9 پرسپولیس را بر تن کند و رضایی با شماره 10 در میادین حاضر شود.

امروز مشخص شد انصاری‌فرد سهمیه بازیکن زیر 23 سال پرسپولیس محسوب می‌شود و به این ترتیب سرخپوشان می‌توانند یک بازیکن لیگ برتری دیگر جذب کنند. طبق قانون هر باشگاه حق دارد 7 بازیکن لیگ برتری جذب کند.

انصاری‌فرد که امروز در هیئت فوتبال حاضر شده بود، قبول نکرد با استامپ آبی پای قراردادش را امضا کند و در نهایت استامپ قرمز آوردند تا او با اثر انگشت قرمز پرسپولیسی شدنش را رسمی کند. قرار است وی در تمرین عصر پرسپولیس حضور یابد.

16. 2 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

SpainPersepolisBayern

تشکر ها
    10
    تشکر شده 68 در 21 پست

مدیر عامل پرسپولیس از جذب دو بازیکن خارجی دیگر خبر داد

خبرنگار سرخ :
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از جذب دو بازیکن خارجی برای تیم فوتبال این باشگاه در پست‌های دروازه بانی و خط میانی خبر داد.

تیم فوتبال پرسپولیس که خود را مهیای حضور در دوازدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور می‌کند تا به امروز تنها یک بازیکن خارجی به نام "روبرتو سوسا" را به خدمت درآورده است.
    این بازیکن برزیلی توانایی بازی در خط میانی را دارد و برای رفع نقاط ضعف سرخپوشان در پست هافبک دفاعی به این تیم پیوسته است.
    با این وجود محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تلاش این باشگاه برای جذب دو بازیکن خارجی دیگر خبر داد و گفت: ما برای رفع نقاط ضعف خود دو بازیکن جدید جذب خواهیم کرد. قطعا یکی از دو بازیکن دروازه بان خواهد بود و بازیکن دیگر به احتمال فراوان قابلیت بازی در پست هافبک دفاعی یا مدافع - هافبک چپ را خواهد داشت.
    پرسپولیس در پست هافبک دفاعی به غیر از روبرتو سوسا و سامان آقازمانی بازیکن دیگری ندارد و نیاز به جذب بازیکن جدید در این پست احساس می‌شود.
    در عین حال تیم پرسپولیس مهرداد پولادی را در اختیار دارد که توانایی بازی در پست‌های هافبک دفاعی و مدافع - هافبک چپ را دارد که در صورت جذب بازیکن در یکی از این دو پست، جایگاه مهرداد پولادی در ترکیب سرخپوشان تغییر خواهد کرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 2 کاربر از پست مفید خبرنگار سرخ تشکر کرده اند .

عضو Derby

SpainPersepolisBayern

تشکر ها
    10
    تشکر شده 68 در 21 پست

رویانیان: نکونام را می‌خواهیم/ همه چیز "خودجوش" علیه ما است

خبرنگار سرخ :
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از تمایلش برای جذب هافبک تیم ملی خبر داد و گفت: به مدیر برنامه‌های نکونام گفتم این بازیکن را می‌خواهم.

به گزارش خبرنگار سرخ ، محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران با تبریک سالروز ولادت منجی عالم بشریت گفت: خوشحالم که در نیمه شعبان سرمربی و کادر جدید کار خود را آغاز کردند و امیدوارم موفق باشند.
    وی در خصوص اتفاقات اخیر و این موضوع که پول‌هایی که می‌دهد از کجا می‌آید تاکید کرد: هرکس راست بگوید او را می‌کوبند اما اگر دروغ بگوییم و بگوییم پولی می‌دهیم که زیر سقف که هیچ؛ زیر زمین است، همه خوششان می‌آید. این چه دنیایی است؟ وقتی پشت پرده فوتبال را می‌گویی، می‌گویند چرا ریخت و پاش می‌کنی؟
    رویانیان عنوان کرد: من ریخت و پاش نمی‌کنم و هرچه که خرج کردم را رسما به وزارت ورزش و هر مرجعی که لازم باشد اعلام می‌کنم. حتی اگر بان‌ کی‌مون دبیرکل سازمان ملل بخواهد؛ اعلام خواهم کرد. همین جا هم می‌گویم متوسط 100 میلیون بیشتر از سقف به بازیکنان پرداخت کردم اما آنها چرا به دروغ می‌گویند زیر سقف پول دادند؟ من که راست می‌گویم باید کتک بخورم؟‌
    مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به اینکه آنها که رعایت نمی‌کنند و دروغ نمی‌گویند آدم‌های خوبی هستند اما من بچه مسلمان که ظاهرم اعتقادی است را می‌کوبند یادآور شد: در 11 ماهی که به پرسپولیس آمدم دولت در مجموع 4.5 میلیارد به ما داده اما تیم رقیب من 7 میلیارد پول گرفته است. به تیم وابسته به صنعت هم اپن پول را می‌دهند. متأسفم برای فوتبالی که وقتی راست می‌گویی تو را می کوبند.
    وی در پاسخ به این سؤال که پول قرارداد خوزه از کجا آمده گفت: کدام مدیرعامل مبلغ قراردادش با مربی را اعلام می‌کند اما من می‌گویم این یک میلیون و 200 هزار دلار پول انتقال علیرضا حقیقی به روبین کازان است که آن را برای کادر فنی فصل جدید نگه داشتم.
    رویانیان اضافه کرد: من دلار را گران نخریدم. برادر عزیز که در روزنامه پرتیراژ هر دلار را ضرب در 1900 تومان می‌کنی، این را بدان که من هر دلار را 1200 تومان خریدم و یک سال نگه داشتم. ضمن اینکه این پول را تنها به سرمربی ندادیم و کل کادر فنی این مبلغ را گرفته است. این در حالی است که در برخی تیم‌ها فقط به یک مربی این پول پرداخت می‌شود و کسی هم صدایش درنمی‌آید اما من که راست می‌گویم را زیر سؤال می‌برند.
    به گزارش فارس، رویانیان در ادامه در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: بهترین بازیکن و مربی را آوردیم و به امید موفقیت تلاش می‌کنیم. مردم کارنامه این مربی را خوانده‌اند. خوزه 22 قهرمانی آورده و مربی موفقی است.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا این مربی پرتغالی قول قهرمانی داده یادآور شد: هیچ‌کس قول قهرمانی نمی‌دهد.
    در ادامه یکی از خبرنگاران در خصوص پاداشی که قرار است برای قهرمان شدن پرسپولیس به این مربی پرداخت شود گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ که این خبرنگار در پاسخ گفت روزنامه‌ها و رویانیان با عصبانیت پاسخ داد آنها دروغ می‌گویند و تو هم دروغ می‌گویی. آیا می‌دانی سایر مربیان و بازیکنان چقر پول گرفته‌اند؟ گر راست می‌گویی بگو کدام مربی و بازیکن چقدر پول گرفته است؟ چیزی که اعتقاد دارید بگویید نه آن چیزی که به آن فکر می‌کنید. من هر بازیکنی که گرفتم با مبلغ واقعی‌اش به وزارت ورزش اعلام کردم.
    خبرنگار دیگری در خصوص شفاف سازی باشگاه استقلال در مورد قرارداد با جواد نکونام از رویانیان سؤال کرد که وی در پاسخ گفت: در مورد استقلال حرف نمی‌زنم و درباره خودم حرف زدم. رویانیان ظاهر اسلامی دارد و راست می‌گوید و او را می‌کوبند اما سند دارم که بالای سقف پول می‌دهند. من راست می‌گویم و هزینه راست‌گفتنم را می‌دهم. ما هیچ هستیم و هیچ می‌مانیم. اصلا آبروی ما برود، مگر آبرو داریم؟ آبرو برای مردم است.
    مدیرعامل پرسپولیس در خصوص منع حضور هواداران در تمرینات اظهار داشت: خداوکیلی گناه می‌کنیم. مردم و همسایه‌ها اذیت می‌شوند. نمی‌دانم چه کاری انجام دهم و فعلا در حال برنامه ریزی هستم.
    وی در خصوص لیدرهای پرسپولیس گفت: ما لیدر نداریم بلکه کمیته مشوقین را با حضور افراد متعهد درست کردیم. نمی‌دانم چرا یکسری افراد نوکر یکسری دیگر می‌شوند. آدم خوب نیست که نوکر بازیکن یا مربی شود. لیدر هم بنده خدا است.
    رویانیان افزود: به تیمم اعتقاد دارم اما افرادی باید با مجموعه همکاری کنند که با اخلاق باشند و در عین حال به کسی هم وابسته نشوند. اگر کسی پول گرفت و تشویق کرد این یعنی فساد. شما لیدر هستید اما مگر شخصیت ندارید؟ چرا باید طوری رفتار شود که یک مربی یا بازیکن بالاتر از ما قرار گیرد.
    مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اتفاقاتی که منجر به عقد قرارداد با خوزه مانوئل شد گفت: نشست‌های مختلف و حرف‌های زیادی با خوزه زدم. اعتقادات و باورهایم را به او گفتم و انتظارات هواداران را به وی گوشزد کردم. او کاملا توجیه است. البته یکسری چیزها بین ما اختلاف بود که باعث شد زمان عقد قرارداد طول بکشد که این اختلافات امروز برطرف شدند. خوزه با تمام قوا می‌خواهد موفق شود. قول داده توانش را بگذارد و فقط از این موضوع ناراحت بود که چرا یک ماه به تمرینات دیر اضافه شده است.
    رویانیان در خصوص خریدهای جدید این تیم تصریح کرد: یک دروازه‌بان می‌خواهیم و یک بازیکن دیگر در پست هافبک یا دفاع چپ جذب خواهیم کرد.
    وی درباره آخرین وضعیت انتقال خلعتبری به پرسپولیس عنوان کرد: اولین کسی که با وی صحبت کرد من بودم. با خانواده و پدرش هم صحبت کردم. خلعتبری به ما قول داد و یک مبلغی را هم مشخص کرد اما در حال حاضر این مبلغ بیشتر شده ضمن اینکه استقلال و سپاهان هم او را می‌خواهند. البته خداوکیلی خانواده خلعتبری پرسپولیسی هستند.
    رویانیان در پاسخ به این سؤال که اگر استقلال موفق به جذب نکونام نشود آیا وی برای خرید او اقدام خواهد کرد گفت: نکونام بازیکن بین المللی است و نباید از او استفاده ابزاری و خرابش کرد. به مدیر برنامه‌هایش در آلمان گفتم نکونام را می‌خواهم اما بدون حاشیه. البته خلعتبری را هم با شرایط خودم می‌خواهم همانطور که سایر بازیکنان را با شرایط خودم جذب کردم.
    وی ادامه داد: من گفتم بالای سقف به بازیکنان پول دادم و این مبلغ هم متوسط 100 میلیون بیشتر است چراکه بیشتر آنها ملی پوش هستند. ما شرکت دولتی هستیم و سازمان لیگ خصوصی. باید بدانیم دولتی، خصوصی و قانون چیست.
    به گزارش خبرنگار سرخ رویانیان با انتقاد از قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر گفت: در یک قرعه کشی کاملا اتفاقی و "خودجوش" مثل دو سه سال اخیر ما در ردیف آخر قرار گرفتیم و یک تیم دیگر رو آمد. مثل همیشه باید بیرون از خانه کار را شروع کنیم و در فصل گرما جای گرم برویم و در فصل سرما جای سرد.
    وی ادامه داد: به صورت "خودجوش" بازیکنان ما محروم می‌شوند. به صورت "خودجوش" سه امتیاز از ما کم می‌شود. خیلی "خودجوش" اولین بار داور بازی را قطع می‌کند و "خودجوش" خیلی اتفاقات می‌افتد. مسئولان فدراسیون ما را بزنید، ما در خدمت شما هستیم اما هواداران را نزنید و اجازه دهید تیمشان را تشویق کنند. همین جا هم از کمیته استیناف و غیره و ذلک خواهش می‌کنم به خاطر ایام مقدس نیمه شعبان بازیکنان ما را از تحریم خارج کنید.
    رویانیان در پایان گفت: اجازه ورود هواداران به تمرینات دست من نیست و سرمربی باید در این مورد اظهارنظر کند.

20. 2 کاربر از پست مفید خبرنگار سرخ تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

Jadide گزارش نقل و انتقالات کامل به روایت تصویر

رویانیان شرایط رو برای قهرمانی اماده میکند

22. 4 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)