Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide | $ ¦¦ $ | آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2012-2013 (اختصاصي دربي)| $ ¦¦ $ |

به نام حق

نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2012-2013

قوانين تاپيك:

در اين بخش خبرها به صورت ترجمه شده قرار ميگرد
    پستهايي كه از خبرگزاريهاي ديگر پيست شده باشد پاك ميشود
    از صفحه دوم خبرها به صورت اختصاصي و ترجمه شده ميباشد..
    خواهشمنديم تنها خبرهاي معتبر(سايت رسمي آرسنال)و اختصاصي قرار دهيد

بحث و تبادل نظر پيرامون نقل و انتقالات در اين تاپيك انجام نشود

با آرزوي موفقيت در يارگيري هاي اين فصل آرسنال

ویرایش توسط GOLL : 08-19-2012 در ساعت 17:46

2. 9 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دی بوئر از مذاکرات انجام شده با آرسنال سخن می گوید
    سرمربی آژاکس انتقال یان ورتونگن به آرسنال را تمام شده می داند.
    کاپیتان بلژیکی باشگاه آژاکس در 2 فصل اخیر مورد توجه تیم های مطرح اروپایی قرار گرفته است و خصوصا در انگلستان علاقه مندان بسیاری دارد.

آرسن ونگر یکی از علاقه مندان به جذب یان ورتونگن بوده و فرانک دی بوئر، سرمربی باشگاه آژاکس اعلام کرد که مذاکرات برای این انتقال به آرسنال انجام شده است.

" بله ما در مورد آن مذاکره کرده ایم.

هنگامی که یک باشگاه علاقه مند وجود دارد و آن یک باشگاه واقعا خوب است، واضح است که او اینجا را ترک می کند. از این بابت 100% مطمئن باشید.

معتدم که او آماده است قدم بعدی را بردارد و البته از دست دادن بازیکنی با این کیفیت برای ما به مانند درجا زدن است."
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 04-26-2012 در ساعت 19:26

4. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آلمونیا آماده ی ترک آرسنال می شود
    این دروازه بان خوشحال می شود که در انگلیس بماند
    مانوئل آلمونیا فاش کرد که او آماده ی ترک آرسنال در پایان این فصل است اما اصرار دارد که او می خواهد در انگلیس بماند.
    دروازه بان اسپانیایی این فصل خارج از نگاه آرسن ونگر بود و پشت سر ووجیچ چزنی و لوکاس فابیانسکی باقی ماند. آلمونیای 34 ساله در ماه اکتبر یک دوره ی قرضی را در وستهم نیز گذراند و تا کنون 175 بازی برای آرسنال انجام داده است او در وستهم نیز چهار بازی انجام داد.
    آلمونیا سال 2004 به آرسنال پیوست و اکنون آماده است به یک تیم دیگر برود. قرارداد او با آرسنال در این تابستان به پایان می رسد و امیدوار است بتواند در لندن بماند. او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:
    " به دنبال یک انتقال خوب در فصل آینده هستم. می خواهم فصل جدیدی در زندگی خود آغاز کنم."
    او همچنین ادعا می کند که ونگر از این که او با پایان یافتن قراردادش از این تیم می رود برای او خوشحال است.
    " رابطه ای توأم با احترام بین من و او وجود دارد و اکنون من بازیکن آزاد هستم. می توانم هر چه می خواهم انجام دهم و او از کار من در آرسنال خوشجال است."
    هنگامی که از وی سؤال شد در انگلیس بماند یا به اسپانیا بازخواهد گشت گفت:" من تنبل هستم و نمی خواهم فاصله ای طولانی را طی کنم. زندگی من در لندن فوق العاده است و امیدوارم بتوانم فصل بعد تیمی در اینجا پیدا کنم و بتوانم اینجا بمانم."
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

6. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دنیلسون به آرسنال باز می گردد
    هافبک برزیلی باشگاه آرسنال با اتمام قرارداد قرضی خود در برزیل، می خواهد به لندن بازگردد
    هافبک 24 ساله باشگاه آرسنال در ابتدای فصل توسط آرسن ونگر به برزیل فرستاده شد تا با انجام بازی های بیشتر فرصت حضور در ترکیب آرسنال را بدست آورد.

دنیلسون در مصاحبه ای اعلام کرد که به گفته باشگاه، بعد از اتمام قراردادش در سائو پائولو باید به تمرینات پیش فصل آرسنال ملحق شود.

" تا 30 ژوئن در سائو پائولو می مانم و سپس به آرسنال باز می گردم.

با چندین پاس گل خوب در این فصل به سائو پائولو کمک کردم، خود را در تیم جا کردم و چندین بازی خوب برای آنها انجام دادم.

من بطور مداوم بازی کردم و اخراج نشدم. در تمام این مدت گفتم که در حال تطبیق با فوتبال برزیل هستم و امار نشان می دهد که هیچ بهانه ای وجود نداشت. تعداد کارت ها و خطاهایی که من انجام دادم به شکل قابل توجهی کاهش یافت.

امیدوار بودم که می توانستم برای 6 ماه بیشتر در اینجا بمانم اما این تصمیم آرسنال است زیرا با آنها قرارداد دارم. از حضور در لندن و بازگشت به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان ناراضی نخواهم بود."

8. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

بارسلونا رویکردی برای جذب ونپرسی ندارد
    سخنگوی باشگاه بارسلونا اعلام کرد هیچ رویکردی برای ارائه پیشنهاد به رابین ونپرسی در تابستان امسال وجود ندارد.
    مهاجم 28 ساله توپچی ها پاداش عملکرد عالی خود در این فصل را با کسب عنوان بهترین بازیکن لیگ جزیره بدست آورد. ونپرسی تنها یک سال تا پایان قراردادش با آرسنال زمان دارد و تیم های علاقه مند برای جذب او بسیارند.

ملاقات هفته گذشته کاپیتان آرسنال از هتل استقرار بارسلونا در لندن شایعات بسیاری را در مورد آینده او به وجود آورد اما تونی فریکسا، سخنگوی باشگاه بارسلونا تاکید کرد که برنامه ای برای جذب ونپرسی وجود ندارند.

" برای بارسلونا، هر بازیکن خوبی مورد علاقه باشگاه قرار می گیرد و ونپرسی بازیکن بزرگی است. اما اکنون به هیچ وجه قصد امضای قرارداد با او را نداریم.

او به هتل ما در لندن آمد زیرا یک هلندی است و ابراهیم آفلای نیز در تیم ما حضور دارد. آنها در کنار هم قهوه خوردند. او برای دیدن ما نیامد و هیچ مکالمه ای وجود نداشت."

10. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال باشگاه آرسنال انتقال لوکاس پودولسکی را تأیید کرد

باشگاه آرسنال انتقال لوکاس پودولسکی را تأیید کرد
    مهاجم ملی پوش آلمانی در تابستان به جمع توپچی ها خواهد پیوست
    باشگاه آرسنال مفتخر است اعلام کند لوکاس پودولسکی، مهاجم باشگاه کلن با موافقت دو باشگاه با قراردادی بلند مدت و مبلغی نا معلوم به آرسنال ملحق شد.

مهاجم لهستانی الاصل در تابستان امسال از باشگاه کلن به جمع توپچی ها ملحق می شود تا در فصل 2012/13 پیراهن آرسنال را بر تن کند. او در این فصل بهترین فرم خو درا به نمایش گذاشت و در 28 دیدار لیگ 18 بار موفق به گلزنی شد.

پودولسکی 26 ساله که در سال 1995 در آکادمی کلن کار خود را شروع کرد، در سال 2000 دوره های اولیه آموزش خود را در باشگاه بریگم سپری کرد و در سال 2003 نخستین بازی خود را برای تیم اصلی کلن انجام داد. بعد از گذراندن 3 فصل موفق در کلن، او در سال 2006 به بایرن مونیخ پیوست. او 3 فصل را در بایرن مونیخ سپری کرد و در سال 2009 بار دیگر به کلن ملحق ش و اکنون به یکی از پرکارترین مهاجمان لیگ آلمان تبدیل شده است.

پودولسکی 95 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داد و 43 بار نیز موفق به گلزنی شد و نخستین بازی او در سال 2006 و در سن 19 سالگی بود. او در جام جهانی 2006 مهره ای کلیدی برای آلمان بود و 3 گل برای آنها به ثمر رساند و در رقابت های یورو 2008 بار دیگر این آمار را تکرار کرد.

پودولسکی همچنین عضو تیم ملی آلمان در رقابت های جام جهانی 2010 بود که برخی از هیجان انگیز ترین بازی ها را به نمایش گذاشتند، از جمله پیروزی 4 - 1 مقابل انگلستان در مرحله یک هشتم نهایی. او همچنین در دیدار دوستانه پیش فصل گذشته مقابل ارسنال نمایش برجسته ای از خود ارائه کرد.

آرسن ونگر در مورد این انتقال گفت:
    خوشحالیم که توانستیم این قرارداد را با لوکاس به امضا برسانیم و او را به عنوان بخش مهمی از آینده خود می بینیم. او یک بازیکن کلاس جهانی و یک تمام کننده بسیار خوب است که بطور دائمی در باشگاه و تیم ملی نقش خود را ایفا می کند. او بازیکن بسیار قدرتمندی است و گزینه هجومی خوبی در اختیار ما قرار می دهد.

خوشحالیم که توانستیم این انتقال زودهنگام را انجام دهیم و مشتاقیم تا عملکرد او در رقابت های قهرمانی اروپا در این تابستان را تماشا کنیم، سطحی که او در سن 26 سالگی 95 بار در ان حضور داشته. این یک رکورد فوق العاده است و تنها کیفیت او به عناون یک بازیکن را به شما نشان می دهد.

لوکاس پودولسکی بعد از این انتقال گفت:
    بسیار خوشحالم که به باشگاه فوتبال آرسنال ملحق شدم تا در لیگ برتر بازی کنم. آرسنال یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا است که تاریخچه عظیمی دارد. بازیکنان با کیفیت بسیاری در آرسنال هستند و سبک فوتبالی که تیم ارائه می دهد فوق العاده است. افتخار می کنم که به یک بازیکن ارسنال تبدیل شده ام و مشتاقانه در انتظار اولین بازیم در ورزشگاه امارات هستم تا بهترین توان خود را برای تمام هواداران آرسنال ارائه دهم.

مشتاقم تا یک بازیکن آرسنال شوم اما در این لحظه تمرکز من بر روی باشگاه فعلیم کلن است. تا پایان فصل هرچه در توان دارم به کار خواهم برد تا مطمئن شوم تیم در بالاترین جایگاه ممکن در بوندسلیگا کار را تمام می کند. باشگاه کلن جایگاهی ثابت در قلب من دارد."

همه در باشگاه آرسنال مشتاقانه در انتظار استقبال از لوکاس در این تابستان هستند.

12. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

کلن انتقال پودولسکی به آرسنال را تایید کرد
    سایت رسمی باشگاه کلن انتقال لوکاس پودولسکی به آرسنال را تایید کرد.
    لوکاس پودولسکی از باشگاه کل به تیم لیگ برتری آرسنال ملحق می شود. این انتقال مورد توافق دو باشگاه و خود بازیکن واقع شده است. هر دو طرف موافقت کرده اند مبلغ و جزئیات قرارداد را فاش نکنند. مهاجم باشگاه کلن یک سال مانده به پایان قرارداد خود از این تیم نقل مکان می کند.

کلاس هرستمن، رئیس هیات مدیره باشگاه کلن در مورد این انتقال گفت:
    لوکاس پودولسکی یک بازیکن کلاس جهانی است که رابطه ویژه ای با هواداران و شهر کلن دارد. ما افتخار می کنیم که در طول سالیان گذشته موجب پیشرفت لوکاس در کلن شده ایم. از اولین روزهای حضور او در ترکیب ما، از اولین حضورش در تیم اصلی و اولین حضورش در تیم ملی آلمان که وی را مشهور کرد او هموراه در کلن حضور داشت. این دلیل است که چرا از قدم بعدی او تاسف می خوریم که نه تصمیمی بر علیه باشگاه کلن بلکه قدمی خوب در حرفه خود است.

باشگاه کلن آماده بود تا قراردا دلوکاس پودولسکی را تمدید کند با این حال این پیشنهاد زودهنگام ارائه شد و همه چیز را تغییر داد. ما از این فرصت استفاده می کنیم تا بر روی کیفیت تیم جوان خود سرمایه گززاری کنیم. لوکاس در شرایط مختلف به باشگاه کمک کرد و نام خود را در این باشگاه جاوادانه کرده و احساس می کنیم نیاز است تا بخاطر کمک های متعدد او به این باشگاه از وی تشکر کنیم.

لوکاس پودولسکی در مور داین انتقال گفت:
    انتقال به آرسنال یک فرصت بزرگ برای من است تا تجربه حضور در رقابت های بین المللی را در یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا بدست آورم. من این تصمیم را نه بر علیه کلن بلکه برای این فرصت عالی اتخاذ کردم تا از تجربه منحصر به فردی برای پیشرفت خود استفاده کم. این به هیچ وجه تصمیم آسانی برایم نبود زیرا رابطه ای خاص با کلن، هواداران و شهرمان دارم. همواره کلن را در قلب خود حفظ خواهم کرد. اکنون نیاز است است تا قدرت خود را حفظ کنیم و تمرکز کامل خود را بر روی بقاء در بوندسلیگا نگه داریم.

14. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

فن پرسي:هفته آينده با آرسنال گفتگو مي کنم

مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال از گفتگو براي تمديد قرارداد با اين تيم در هفته آينده خبر داد.

تيم فوتبال آرسنال با قرار گرفتن در جايگاه سوم جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر انگلستان به کار خود پايان داد و اين يعني اينکه اين تيم جواز حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپاي فصل بعد را کسب کرده است.

رابين فن پرسي که قراردادش در تابستان فصل آينده به پايان مي رسد در خصوص تمديد قرارداد خود با توپچي هاي لندن گفت: شما هرگز از آينده خبر نداريد. آرسنال يک باشگاه بزرگ است و من هشت سال است که اينجا بازي مي کنم. من عاشق آرسنال هستم. هر اتفاقي هم که بيفتد نظرم نسبت به باشگاه عوض نمي شود.

وي افزود: ما هفته آينده مي نشينيم و در خصوص آينده مذاکره مي کنيم. تاکيد مي کنم که آرسنال باشگاه بزرگي است و هرچه اتفاق بيفتد من باز هم عاشق اين تيم هستم.

بوچرا، همسر فن پرسي هم علاقمند است که به حضور خود در لندن ادامه دهد. وي به ديلي ميل گفت: ما هشت سال است که اينجا هستيم و دو فرزندمان در لندن به مدرسه مي روند. دوست دارم به حضورمان در اينجا ادامه دهيم.

16. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ورتونگن: آماده خروج از هلند هستم
    کاپیتان تیم آژاکس تاکید دارد که زمان خروج او از هلند فرا رسیده است.

بهترین بازیکن سال لیگ هلند مورد توجه باشگاه های مطرح اروپایی از جمله آرسنال قرار گرفته است اما هنوز مقصد بعدی او مشخص نشده.

یان ورتونگن در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه آژاکس ازعان کرد که زمان خروج او از هلند فرا رسیده زیرا می خواهد در سطح بالاتری بازی کند.

" اگر احساس می کنید آماده اید، باید بروید. چه 21 ساله باشید و چه 25 ساله، اهمیتی ندارد. در این مورد سن مساله نیست. به عنوان یک بازیکن فوتبال، احساس می کنم اکنون آماده این انتقال هستم.

واقعیت این است که بازیکنان درج یک هلند هر سال کشور را ترک می کنند. هلند بازیکنان فوق العاده ای پرورش می دهد، بهترین ها در جهان. اما واضح است که این کشور بسیار کوچک است تا قادر باشد با آلمان، انلگستان، اسپانیا و ایتالیا رقابت کند. پول های بیشتری در این کشورها وجود دارد و در واقع پول خود کیفیت است و همینطور بالعکس!

احتمالا آژاکس هم دوست دارد بازیکنی مانند نیمار را به خدمت بگیرد اما ساده است، دنیا اینطور پیش نمی رود! هلند به مانند بلژیک، صرفا یک کشور آکادمیک است. بازیکنانی که هدفشان رسیدن به سطح اول است نباید برای کل زندگی در اینجا بمانند!"

18. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

کیون: به ونپرسی زمان دهید
    مارتین کیون معتقد است رابین ونپرسی به زمان نیاز دارد تا در مورد آینده اش تصمیم بگیرد.
    درخشش بی مانند رابین ونپرسی در فصل 2011/12 موجب شد با توجه به وضعیت قراردادش توجه بسیاری را به خود جلب کند و این در حالیست که باشگاه آرسنال به دنبال تمدید قرارداد اوست.

با این وجود مارتین کیون معتقد است ونپرسی به عنوان کاپیتان آرسنال باید تصمیمات مهمی را اتخاذ کند و نباید در قبال او عجله کرد.

" نیاز داریم به رابین زمان دهیم و نباید او را محدود کنیم.

رابین این مساله را درک می کند و همه ما نیز درک می کنیم که او بازیکن بسیار خاصی برای آرسنال است. رابین یک عمر در فوتبال تلاش کرد تا اینگونه در باشگاه پرستش شود و مورد احترام قرار گیرد.

اگر او باشگاه را ترک کند، احتمالا برای پیدا کردن احترامی که در اینجا دارد با مشکل روبرو می شود. با این حال ممکن است او به این فکر کند که می خواهد به باشگاه دیگری بورد تا بتواند چیزهایی پیروز شود، این احتمالا نسبت به مسائل مالی، مشکلات بیشتری برای تصمیم گیری او به وجود می آورد.

اگر او بخواهد به تیم دیگری برود، یک دوئل عاشقانه در اینجا به وجود می آید و همین مساله ممکن است موجب شود او این وضعیت را یک انتقال دشوار ببیند و نخواهد چنین تصمیمی بگیرد."

مارتین کیون همچنین معتقد است آرسنال می تواند از شتاب نیم فصل دوم خود برای شروع فصل جدید استفاده کند.

" پایان کار برای آرسنال رویایی بود زیرا در ابتدای فصل نتایج آنها کابوس وار بود. آرسن ونگر اکنون به بهبود مسائل در فصل جدید نگاه می کند، جایی که همه چیز به ثبات بستگی خواهد داشت."

20. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)