Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide | $ ¦¦ $ | آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2012-2013 (اختصاصي دربي)| $ ¦¦ $ |

به نام حق

نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2012-2013

قوانين تاپيك:

در اين بخش خبرها به صورت ترجمه شده قرار ميگرد
    پستهايي كه از خبرگزاريهاي ديگر پيست شده باشد پاك ميشود
    از صفحه دوم خبرها به صورت اختصاصي و ترجمه شده ميباشد..
    خواهشمنديم تنها خبرهاي معتبر(سايت رسمي آرسنال)و اختصاصي قرار دهيد

بحث و تبادل نظر پيرامون نقل و انتقالات در اين تاپيك انجام نشود

با آرزوي موفقيت در يارگيري هاي اين فصل آرسنال

ویرایش توسط GOLL : 08-19-2012 در ساعت 17:46

2. 9 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

هفت بازيكن آرسنال آزاد اعلام شد

باشگاه آرسنال 7 بازيكنش را كه تا 30 ژوئن كه تا پايان قراردادشان است را آزاد خواهد كرد...

مانوئل آلمونیا، جورج بریزلن هال، گاوین هویت، سین مک درموت، ریس مورفی به همراه بازیکنان آکادمی جیمز کمپبل و جفری موناکانا كه قرارداد آنها تا 1 جولاي به اتمام خواهد رسيد و ميتوانند به تيمهاي ديگري بپيوندند.

از ميان اين بازيكنان آلمونيا و هويت در تيم اصلي بازي كردند،آلمونيا سال 2004 از سلتا ویگو به آرسنال آمد و در مجموع 175 بازي كرد كه در 70 بازي دروازه خود را بسته نگه داشت.
    او طي مدت حضورش در آرسنال،در فينال ليگ قهرمانان درون دروازه ي تيم بود و مجموعا 109 بازي در ليگ برتر انجام داد.

گاوين هويت در چند بازي به تيم اصلي راه پيدا كرد، و اولين بازي خود را مفابل شفيلد يونايتد در سپتامبر 2008 در جام اتحاديه انجام داد.

باشگاه آرسنال براي مانوئل،جورج،هويت،ريس،جفري ،سين،جيمز آروزي موفقت دارد...

Translate By GOLL
    Arsenal.com
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

4. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال

آینده نا معلوم امویا

هافبک تیم رن فرانسه هنوز نمیداند به کدام باشگاه خوهد رفت .

این هافبک میگوید هنوز معلوم نیست در فصل اینده برای کدام تیم بازی می کنم .
    علاقه ارسنال به این بازیکن باعث شده تا تیمهای منچستر سیتی و اینترمیلان هم به دنبال این بازیکن باشند . این در حالی است که او میخواهد رن را ترک کند اما مقصد هنوز مشخص نیست .
    او در تمرینات تیم ملی فرانسه در کمپ Clairefontaine پیش از یورو 2012 گفته است : " من نمیدانم به کجا خواهم رفت ، حتی نمدانم کدام باشگاهها به من علاقه دارند ولی مطمئن هستم که رن را ترک میکنم .
    در ادامه گفت : " من هنوز قرارداد دارم ولی من فکر میکنم که رن را ترک خواهم کرد . با اینکه به لیگ اروپا راه یافتیم ولی من میروم ، الان وقت رفتن است .
    این بازیکن 21 ساله در این فصل بازیهای بسیار خوبی برای رن انجام داد و همچنین تا بحال 18 بازی ملی نیز برای فرانسه انجام داده است .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ترجمه اختصاصی : Shawty

6. 6 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دو تيم براي به خدمت گرفت رادو رقابت ميكنند
    توپچي ها و منچستر سيتي به دنبال مدافع رومانيايي هستند

به نقل از Sky sport آرسنال و مچستر سيتي براي جذب استفان رادو كاپيتان تيم لاتزيو باهم رقابت ميكنند
    رادو يكي از بهترين مدافعان ايتالياست كه به کریستین چیوو جدید نام گرفته و توانايي بازي رد دفع چپ و خط مياني را دارد..

بازيكن ملي پوش رومانيايي سال گذشته يك قرارداد بلند مدت با لاتزيو امضا كرد كه در صورت پيشنهاد خوب انگلستاني ها لاتزيو سخت ميتوند از آن بگذرد

استفان 25 ساله كه توجه ونگر و مانچيني را به دليل چند پسته بودن مورد توجه قرار گرفته است.

هر دو تیم آرسنال و سیتی در طول فصل از تعداد نفرات دفاعی در چند پست مختلف دچار مشكل بودند و توجه آن ها به بازیکن توانمندی مثل رادو تعجب آور نیست.

رادو از سال 2008 در تیم لاتزیو بازی می کند و به گزارش اسکای اسپورت خاستار بازي در انگلیس است.

اختصاصي Derby.ir
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

8. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

انتقال مهاجم آرسنال به بوندس ليگا

london24:نيكلاس از انتقالش به بوندس ليگا ميگويد
    نيكلاس بنتر مهاجم آرسنال احتمال زياد ميتواند تابستان امسال به ليگ آلمان برود

مرد دانماركي كه درحال حاضر يك مليپوش در يورو 2012 است، كه آرسن ونگر وي را با پارك چو يونگ معاوضه كرد و اين فصل را به عنوان بازيكن قرضي در ساندرلند بود.

ونگربا امضاي قرارداد لوكاس پودولسكي نشان از احتمال حضور خيلي كم بنتر را در امارات و در تيم اصلي داد و در اين مورد نيكلاس شانسي براي بازي كردن ندارد.
    اين مهاجم در گذشته نيز خاستار خروج از لندن با انتقال دائمي شده بود ، و اكنون دورتموند نيز خواستار پيوستن به اين بازيكن به تيمشان هستند.
    او گفت:
    " به دنبال تجربه جديدي هستم و به راحتي خود را در بوندس ليگا ميبينم و چند ليگ ديگر هم پيشنهاد دارم "
    " و براي گرفتن بهترين تصميم تا پايان رقابتهاي قهرماني اروپا صبر ميكنم"

در حال حاضر هدفم خوب بازي كردن براي دانمارك در يورو ست .

اختصاصي Derby.ir

10. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

توجه شمال لندنی ها به آفلای؟
    آرسنال و تاتنهام خواهان ابراهیم آفلای
    طبق گزارش برخی خبرگزاری ها آرسنال و تاتنهام برای جذب ابراهیم آفلای هافبک تیم بارسلونا با هم مبارزه خواهند کرد.
    بنابر این گزارشات بارسا آماده است تا بازیکن هلندی را با پیشنهادی 6 میلیون پوندی بفروشد. این در حالی است که آفلای ژانویه 2011 از آیندهوون به بارسا آمد اما در این مدت دچار مصدومیت شد و فصل گذشته هفت ماه را از دست داد و تنها در 5 بازی برای بارسا به دلیل مصدومیت زانو به میدان رفت.
    "نمی توانم اتفاقی که رخ داد را باور کنم. معتقد بودم که در کابوس به سر می برم و باید از خواب بیدار شوم و همه چیز را به سر جای خود بازگردانم. می دانستم باید بازگردم اما نمی خواستم برای خودم مرز زمانی تعیین کنم. می خواستم آمادگی جسمانی خودم را به دست بیاورم و اکنون به این شرایط رسیده ام. وقتی به بارسا بازگشتم تیم برای قهرمانی مبارزه می کرد و طبیعی بود که من نمی توانستم فرصت بازی به دست بیاورم و آمادگی جسمانی خودم را به دست بیاورم. اما من به بازی های زیاد برای آمادگی نیاز ندارم. اکنون سر حال هستم و بدنم در شرایط بسیار خوبی به سر می برد."
    این بازیکن 26 ساله این تابستان در تیم ملی هلند حضور دارد و بارسلونا امیدوار است که با درخشش او در لهستان و اوکراین قیمت این بازیکن بالا رود تا کاتالان ها نیز پول خوبی برای خرح در تابستان به دست آوردند.
    " انتخاب شدن از سوی ون مارویک باورنکردنی بود. او مرا در از لحاظ ذهنی تقویت کرد. هم تیمی هایم، دوستاننم و خانواده ام نیز آنجا حضور دارند اما در انتها همه چیز به تلاش خودم بازمی گردد. من خوش بین هستم."
    آفلای از دیرباز مورد توجه آرسنال بوده است و شاید هنوز این شانس را داشته باشد که نظر ونگر را به خود جلب کند. دیگر تیمی که به دنبال آفلای است لیورپول است که البته باید دید برندان راجرز سرمربی جدیدی این تیم چه برنامه ای در سر دارد.

12. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

چند قدم دیگر تا توپچی شدن جیرود
    اولیور جیرود به زودی توپچی خواهد شد؟
    امروز خبری از سوی رسانه های معتبر فرانسوی و انگلیسی منتشر شد که آرسنال و باشگاه مونتپلیر بر سر مبلغ 13 میلیون پوند برای انتقال اولیور جیرود به توافق رسیده اند.

این مهاجم 25 ساله فصل بسیار موفقی را در لیگ فرانسه سپری کرد و باعث شد باشگاه های بزرگی به او علاقه نشان دهند اما به نظر میرسد آرسنال توانسته است از دیگر باشگاه ها سبقت بگیرد.

رنه جیراد ، سرمربی تیم مونپلیر در مصاحبه با ایستگاه رادیویی RMC فرانسه تایید کرد که آرسنال برای خرید این بازیکن وارد مذاکره شده است.

" آرسنال به شدت به او علاقه مند است و جیرود هم میخواهد در انگلستان بازی کند. اگر آرسن ونگر با لوئیز نیکولین رئیس باشگاه به توافق برسد، او به آنجا خواهد رفت. "

" امکانش هست که جیرود به آرسنال برود و در این صورت ما دوست داریم شماک را به صورت قرضی در اختیار بگیریم. اما نمیدانم این کار امکان پذیر هست یا خیر. "

خود این بازیکن اعلام کرده است که میخواهد پس از یورو پیشنهاد های خود را بررسی کند و با توجه به گزارشات و اخبار، شانس آرسنالی شدن او بسیار بالا تر رفته است.

14. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال در حال تکمیل برگه های اداری انتقال جیرود
    دومین خرید آرسنال. اولیور جیرود به زودی توپچی ها خواهد شد.
    در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد علاقه آرسنال به اولیور جیرود آقای گل فصل پیش لیگ فرانسه به گوش میرسد و تقریبا تمامی سایت های معتبر انگلیسی و فرانسوی این خبر را تایید کرده اند.

خبرگزاری تلگراف در ماه آپریل خبر داده بود که آرسن ونگر از استعدایاب های خود در مورد اولیور جیرود سوال هایی پرسیده است و به نظر می رسد نظر ونگر جلب شده است تا به او پیشنهادی بدهد.

آرسنال که قبلا پودولسکی را خریده است، به دنبال تقویت خط حمله خود است و گفته می شود اولیور جیرود جانشینی برای مروان شماک ناآماده در آرسنال خواهد بود.

همچنین مربی جیرود دیروز در مصاحبه ای کوتاه با رادیو RMC فرانسه علاقه آرسن ونگر به این بازیکن را تایید کرد و اعلام کرد اگر به توافق برسند، او فصل بعد توپچی خواهد شد.

امروز تلگراف گزارش داده است که دو باشگاه آرسنال و مونتپلیر به توافق رسیده اند و در حال تکمیل برگه های اداری این انتقال هستند. به گفته تلگراف، پس از طی این مراحل، ممکن است تا 48 ساعت آینده این انتقال رسما اعلام شود.

همچنین این خبرگزاری نوشته است که آرسنال به دنبال فروش شماک، بنتنر، ولا و پارک است و میخواهد خط حمله فصل آینده خود را با پودولسکی، ونپرسی، والکات و جیرود ببندد.

از سوی دیگر خبرگزاری معتبر فرانسوی L'Equipe هم این انتقال را تایید کرده است و عنوان کرده است، جیرود با وجود اینکه مبالغ پیشنهادی بالاتری از سوی تیم هایی مانند کوئینز پارک و مالاگا داشته است، اما پیشنهاد پایین تر توپچی ها را پذیرفته است.

گفته می شود مبلغ این انتقال ، در حدود 12 میلیون پوند خواهد بود.

ضمن اینکه ، دقایقی پیش نیز خبرنگار بی بی سی که یکی از رابط های معتبر باشگاه آرسنال است، این انتقال را تایید کرد و اظهار کرده است که خبر رسمی این انتقال در همین هفته اعلام خواهد شد.

16. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

مدیر برنامه ولا: مذاکره با آرسنال سخت است
    به نظر می رسد ولا در این تابستان باشگاه را ترک خواهد کرد.
    فصل گذشته ولا یک فصل موفق را به صورت قرضی را در رئال سوسیداد سپری کرد و به نظر می رسد در این تابستان به صورت دائمی باشگاه را ترک خواهد کرد. مدیر برنامه ولا، هرناندز می گوید که هنوز منتظر است تا آرسنال زمان مذاکره را مشخص کند و این موضوع کار را مشکل می کند.

هرناندز گفت:" من منتظر تماس از سوی باشگاه هستم تا متوجه شوم باشگاه در مورد کارلوس چه تصمیمی می گیرد. تا آنها به من نگویند چه کار می خواهند بکنند نمی توانم با سوسیداد صحبت کنم."

"تابستان طولانیست اما مشکل است که شما ندانید چه زمانی می توانید قراردادی مانند این را سروسامان بدهید."

تمرینات پیش فصل سوسیداد در حدود دو هفته دیگر شروع می شود و بعید به نظر می رسد تا آن زمان همه چیز روبراه شود درحالی که هرناندز نیز اعتراف کرده که چند روزیست که با ولا صحبتی نداشته است. اما واضح است که این بازیکن مکزیکی تمایل دارد در سوسیداد بماند.

"ما در مورد وضعیت موجود صحبت کرده ایم، او همیشه در رئال سوسیداد بسیار راحت بوده و بارها به من گفته که دوست دارد در آنجا به کارش ادامه بدهد."

با این حال در نهایت همه چیز به آرسنال بستگی دارد و این اولین بار در این تابستان نیست که می شنویم که مدیر برنامه های ولا می گوید که منتظر است تا باشگاه در مورد ولا تصمیم گیری کند.

او گفت:"وقتی که زمان مذاکره می رسد کنار آمدن با آنها سخت است.اما ما هیچ عجله ایی نداریم."

18. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال با جيرود قرار داد ميبندد...

SkySports:باشگاه آرسنال و مونتپلیر براي انتقال اليور جيرود به توافق رسيدند

جيرود مهاجم مونتپلیر كه با اين تيم قهرمان ليگ فرانسه شد و با 21 گل بهترين گلزن فصل گذشته ،آرسن ونگر را از مدتي پيش تحت تاثير بازي خود قرار داده بود.

رئيس باشگاه مونتپلیر اويل امسال ادعاعا كرده بود جيرود را با 60 يا 50 ميليون يورو ميفروشد

پس از اعلام توافق از سوی خبرگزای های معتبر، امروز هم دو خبرگزاری فرانسوی و انگلیسی، فرانس فوتبال و اسکای اسپورت خبر داده اند که تمامی توافقات با باشگاه و بازیکن انجام شده است و به گزارش بی بی سی، جیرود پس از انجام تست پزشکی در پایان یورو، رسما توپچی خواهد شد.

در حال حاضر اين بازيكن با تيم ملي فرانسه در يورو ست و پس از اتمام اين رقابتها قراداد رسمي خود را با آرسنال امضا خواهد كرد.

جيرود دومين بازيكني است كه به آرسنال به توافق رسيده و پيش از اين لوكاس پودولسكي انتقال خود را كامل كرده بود.

=======================
    اختصاصي دربي
    ===================

ویرایش توسط GOLL : 06-20-2012 در ساعت 20:43

20. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ون پرسي اين هفته تيم آينده اش را انتخاب ميكند

به نقل از خبرگزاري هاي معتبر ونگر اين هفته جواب نهايي را از رابين ونپرسي خواهد گرفت و تكليف رابين اين هفته روشن ميشود...

رابين هم اكنون در تعطيلات به سر ميبرد طي يك مكالمه تلفني با آرسن ونگر و بدون حضور مشاوران ون پرسي مذاكرات نهايي خود را با ونگر انجام خواهد داد

پیشنهاد آرسنال برای تمدید قرارداد رابین، 3 ساله به ارزش 130 هزار پوند در هفته و 5 میلیون پوند پاداش در نظر گرفته شده است.
    همچنين ونگر با مصاحبه اي كه با يورو اسپورت داشت اعلام كرد رابين را حفظ ميكنند:
    ما زا نظر هجومي به رابين ون پرسي وابسته هستم و هر طور شده رابين را نگه ميداريم ،اميدوارم رابين فويتبالش را در آرسنال به پايان برساند..

رئيس باشگاه آرسنال هم ااعلام كرده قصد فروش رابين را نداريم:
    تا جایی که من می دانم ، هیچ تیمی برای او به ما پیشنهاد نداده است و او همچنان در آرسنال است بنابراین با کسی مذاکره نداشته ایم. ما کوچکترین علاقه ای به فروش او نداریم....

=======================
    اختصاصي دربي
    ===================

22. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)