Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

پیش فرض منچستر سیتی - منچستر یونایتد ( لیگ برتر انگلستان )

Man City
    - Manutd

هفته سی و ششم لیگ برتر انگلستان

تاریخ برگزاری بازی : دو شنبه 30 آپریل – 11 اردیبهشت

زمان برگزاری بازی : 20:00 به وقت محلی – 23:30 به وقت تهران

محل برگزاری : استادیوم اتحاد

منچستر سیتی :

1- نتایج این فصل :

تا هفته ی 35 لیگ با 25 برد و 5 مساوی و 5 باخت در رده ی 2 جدول رده بندی لیگ برتر با 80 امتیاز

2 - جایگاه فصل قبل :

رده ی 3 لیگ

3– بهترین گلزن فصل قبل :

Carlos Tévez با 21 گل در لیگ

4 – تعداد گل زده و خورده در فصل قبل :

60 گل زده و 33 گل خورده

5 – آمار بازی ها مقابل یونایتد در این فصل و فصل قبل :

فصل قبل : 1-2 بازنده در اولترافورد و 0-0 در ورزشگاه سیتی

همچنین در مسابقه ی اول فصل تحت عنوان کامیونیتی شیلد منچستر 3 بر 2 پیروز شد

بازی دو تیم در دور رفت لیگ برتر با نتیجه 6-1 به سود سیتی خاتمه یافت

6 – کاپیتان :

Vincent Kompany با 28 سال سن که از سال 2008 در این تیم بازی می کند .

7– مربی :

Roberto Mancini با 46 سال سن از سال 2009 هدایت سیتی را بر عهده دارد

آمار بازی های دو تیم در این فصل :

بازی رفت لیگ برتر :

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 678x574.

بازی دور سوم اف ای کاپ :

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 679x495.

داور این دیدار حساس ANDRE MARRINERهست

آمار دیدارهای رو در روی دو تیم در مسابقات مختلف
    manchester derby

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

رقابت های لیگ برتر انگلستان:

تعداد بردهای منچستر یونایتد: 57
    مساوی : 49
    تعداد برد
    های منچستر سیتی: 37

رقابت های جام اتحادیه :

تعداد برد
    های منچستر یونایتد: 5
    مساوی: 0
    تعداد برد
    های منچستر سیتی: 3

رقابت های جام حذفی:

تعداد برد
    های منچستر یونایتد: 3
    مساوی: 1
    تعداد برد
    های منچستر سیتی: 3

رقابت های جام خیریه :

تعداد برد
    های منچستر یونایتد: 1
    مساوی: 0
    تعداد برد
    های منچستر سیتی: 0

مجموع:

تعداد بردهای
    منچستر یونایتد: 66
    مساوی: 50
    تعداد برد
    های منچستر سیتی: 43

MUFCTALK.COM
    ************************************************** *************************************
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

بازی سختیه.من یونایتدی ها نباید تحت تاثیر حرف مانچینی که گفته بود یونایتد حتما قهرمانه. اختلاف 3 امتیازه و برنده ی این بازی 100% قهرمان لیگ جزیرست این بازی اینقدر مهمه که بیشترین بیننده رو بین دیداری های قبلی این دو تیم خواهد داشت.بدبختی اینجاست که منچستر تیم جوونیه در مقابل سیتی بازیکنان قدرتمندی داره ولی امید ما یونایتدی ها به فرگوسنه که از نظر تجربه مانچینی رو میذاره تو جیبش.امیدوارم فارق از هر نتیجه ای بازی سالمی از نظر داوری باشه.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

3. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    چيرو
    بازیکن محبوب
    فرانچسكو توتى
    اسم واقعی شما
    محمد

IranRomaPersepolis

Francesco Totti

تشکر ها
    1,823
    تشکر شده 446 در 89 پست

bartar

اول اینکه بنظرم نمیشه گفت من سیتی شخصیت قهرمانی نداره چون تیم دوم شهر منچستر تو این چند فصل با تکیه به دلارهای مالکش تونسته خیلی متعادل رشد کنه و به تدریج به جمع مدعیان جزیره بپیونده همونطوری که آبراموویچ تونست با استفاده از توان مالیش ظرف چند سال شیرهای لندن رو به یه مدعی تو جهان تبدیل کنه, البته این اوج گیری من سیتی میتونه به یونایتدیها هم کمک کنه چون هر چقدر رقیب دیرینه یک تیم قدرتمند تر بشه خود اون تیم هم مجبوره تلاششو چند برابر کنه تا از رقیبش پیشی بگیره.
    و اما در مورد دربی: همونطوری که دوستان اشاره کردن من سیتی تو این بازی نیاز مبرمی به هر سه امتیاز داره پس اونها مجبورن حمله کنن و من یونایتد تیمی که شانس استفاده از ضد حملاتو داره و این همون برگ برنده ایه که مورینیو با استفاده از اون موفق شد تیم گواردیولا رو تو آخرین ال کلاسیکو شکست بده البته باید توجه داشت که من سیتی در صورت پیروزی در این بازی به صدر جدول میرسه و همین عاملیه که میتونه انگیزه بازیکنای سیتی رو بالا ببره و از طرفی فشار و در نتیجه ضریب بروز اشتباهو در بازیکنان یونایتد افزایش بده البته عامل دیگه ای که میتونه فشارو روی یونایتدی ها بیشتر کنه سن کم گلر آینده دارشونه که بدون تردید یکی از تاثیر گزارترین افراد در ثبت نتیجه نهایی بازیه.
    در کل فکر میکنم مانچینی مهره های بهتری داره و دستش از فرگوسن تو چینش ترکیب تیمش باز تره ولی از طرفی فرگوسن مربی به مراتب بزرگتر و باتجربه تریه و تیم هماهنگتری در اختیار داره.
    به هر حال پیش بینی نتیجه این بازی سخته ولی صرف نظر از نتیجه بازی امروز من شانس قهرمانی یونایتد رو بیشتر میدونم چون حتی در صورت شکست در این بازی کار زیاد سختی مقابل ساندرلند و سوانسی که از الآن تکلیفشون مشخصه نداره ولی من سیتی دو بازی خیلی سخت مقابل نیوکاسل که برای سهمیه cl میجنگه و کوئينز پارک
    که برای فرار از سقوط تلاش میکنه, باید انجام بده.

5. 6 کاربر از پست مفید IL Bimbo De Oro تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

واقعا از فرگوسن انتظار همچین حرف هایی رو نداشتم !

مانچینی امروز از رونی کلی تعریف و تمجید کرده ! ولی در مقابل فرگوسن کلی حرف ضد توز زده !

نمیدونم چرا با توز انقد مشکل داره !

7. 4 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fcb10 نمایش پست ها
    واقعا از فرگوسن انتظار همچین حرف هایی رو نداشتم !

مانچینی امروز از رونی کلی تعریف و تمجید کرده ! ولی در مقابل فرگوسن کلی حرف ضد توز زده !

نمیدونم چرا با توز انقد مشکل داره !
    داداش گلم اول بگم كاملا بي طرف ميخوام نظر بدم.بدون هيچ قصدي !
    توز بازيكن خوبيه و تو يونايتد هم تاثير زيادي داشت و اين بر كسي پوشيده نيست ! ولي توز هميشه يه حاشيه ساز بزرگ بوده ! چه در تيم ملي و چه يونايتد و سيتي ! اواخر حضورش در يونايتد با فرگوسن به مشكل خورد ! يعني فرگوسن نميتونست حاشيه هاي توز رو تحمل كنه ! خلاصه شرايط طوري پيش رفت تا فرگي تصميم به فروش توز بگيره ! با اين حساب آرامش تيم رو بر قدرت فني توز ترجيح داد ! ولي توز بدترين مصاحب ههاي ممكن رو درباره يونايتد و مربي بزرگش كرد ! همين بازيكن تا 2 سال قبلش كلي از يونايتد تعريف ميكرد ! ولي به يك باره چنين مصاحبه هاي رو انجام داد ! هيچ وقت هم دست از اين مصاحبه هاش برنداشت !
    مسلما با اين وضعيت و ميانه شكرآب بين اين دو فرگوسن هم حقايق رو ميگه ! هرچند شايد بهتر باشه نگه ! ولي اين يه جنگ روانيه كه سيتي شروع كننده اين بود ! فرگوسن هم هيچ وقت تو اين جنگهاي رواني پاپس نميكشه ! شايد بدونيد ! اين قضيه با مصاحبه هاي زشت و زننده پاتريك ويرا در مورد اسكولز شروع شد ! و در ادامه پاسخ فرديناند و فرگوسن و چند تن ديگه ! ويرا گفتته بود برگشت اسكولز يك شكست بود ! فرگوسن گفت اسكولز بازيكني هست كه وقتي اسمش مياد تمام انگليس به احترامش مي ايستند ولي شما چرا توز رو بعد از اين همه مدت برگردونيد در حالي كه حاضر به بازي براي تيمتون نبود ! مشخص هست كه كي شكست خورده !
    خلاصه همين جور ادامه پيدا كرد و جدا از تعصب روي تيمهامون بايد بايد قبول كنيم فرگوسن همين جور الكي به تيم يا شخصي حرف بدي نميزنه ! به هرحال اين حرف و حديث ها و جنگهاي رواني هميشه بوده و هست ! جدال فرگوسن و ونگر ! فرگوسن مورينيو ! بنيتز فرگوسن و .......
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

9. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

نقل قول نوشته اصلی توسط ManUtd نمایش پست ها
    داداش گلم اول بگم كاملا بي طرف ميخوام نظر بدم.بدون هيچ قصدي !
    توز بازيكن خوبيه و تو يونايتد هم تاثير زيادي داشت و اين بر كسي پوشيده نيست ! ولي توز هميشه يه حاشيه ساز بزرگ بوده ! چه در تيم ملي و چه يونايتد و سيتي ! اواخر حضورش در يونايتد با فرگوسن به مشكل خورد ! يعني فرگوسن نميتونست حاشيه هاي توز رو تحمل كنه ! خلاصه شرايط طوري پيش رفت تا فرگي تصميم به فروش توز بگيره ! با اين حساب آرامش تيم رو بر قدرت فني توز ترجيح داد ! ولي توز بدترين مصاحب ههاي ممكن رو درباره يونايتد و مربي بزرگش كرد ! همين بازيكن تا 2 سال قبلش كلي از يونايتد تعريف ميكرد ! ولي به يك باره چنين مصاحبه هاي رو انجام داد ! هيچ وقت هم دست از اين مصاحبه هاش برنداشت !
    مسلما با اين وضعيت و ميانه شكرآب بين اين دو فرگوسن هم حقايق رو ميگه ! هرچند شايد بهتر باشه نگه ! ولي اين يه جنگ روانيه كه سيتي شروع كننده اين بود ! فرگوسن هم هيچ وقت تو اين جنگهاي رواني پاپس نميكشه ! شايد بدونيد ! اين قضيه با مصاحبه هاي زشت و زننده پاتريك ويرا در مورد اسكولز شروع شد ! و در ادامه پاسخ فرديناند و فرگوسن و چند تن ديگه ! ويرا گفتته بود برگشت اسكولز يك شكست بود ! فرگوسن گفت اسكولز بازيكني هست كه وقتي اسمش مياد تمام انگليس به احترامش مي ايستند ولي شما چرا توز رو بعد از اين همه مدت برگردونيد در حالي كه حاضر به بازي براي تيمتون نبود ! مشخص هست كه كي شكست خورده !
    خلاصه همين جور ادامه پيدا كرد و جدا از تعصب روي تيمهامون بايد بايد قبول كنيم فرگوسن همين جور الكي به تيم يا شخصي حرف بدي نميزنه ! به هرحال اين حرف و حديث ها و جنگهاي رواني هميشه بوده و هست ! جدال فرگوسن و ونگر ! فرگوسن مورينيو ! بنيتز فرگوسن و .......
    آره داداش تا مقداری از این قضایا خبر دارشتم , ولی نه کامل مرسی بابت اطلاعاتی که دادی

شاید باورت نشه ولی من علاقه زیادی به شخص فرگوسن دارم , حتی وقتی بارسا قهرمان cl شد دوست نداشتم ناراحتیش رو ببینم که اونجوری وسط زمین وایستاده بود ........

ولی این حرف فرگی دقیقا جنبه جنگ روانی داشت چون فک کنم الان دیگه قبول کرده که سخت ترین رقیبش سیتی شد !

تا حالا کسی نبود که واسش قد علم کنه ولی الان سیتی رو جدی گرفته .

ولی منم این رو بدون تعصب بگم : فکر نکنم بتونن توز رو به راحتی مهار کنن ! اکه هم بتونن بازم به نفع سیتی میشه ! اونوقت تمرکزشون روی آگرو کمتر میشه و این واسه ما بهتره ! البته فرگوسن کار بی هدف انجام نمیده و باید ببینیم چی پیش میاد

من نتیجه رو 2-1 به نفع سیتی پیش بینی میکنم .

11. 6 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

من فقط یک چیز رو تو بازی سیتی و یونایتد نگاه میکنم.منتظرم هر لحظه بازیکنی مثل سیلوا یا اگرو یک گل حماسی بزنه و بشه سکوی پرش سیتی به اروپا.نمونه گل اینیستا.گل اینیستا سکوی پرش بارسا تو اروپا بود.شاید این بازی حساس هم بتونه سکوی پرشی برای سیتی تو اروپا باشه . من به شخصه یونایتد رو بیشتر قبول دارم ولی به خاطر مسائل تاریخی ترجیح میدم سیتی ببره

13. 6 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CAM-RS,RF
    مربی مورد علاقه
    fergosen-fanbasten
    بازیکن محبوب
    ...-The great zidane-messi-kaka
    اسم واقعی شما
    آراز

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    2,358
    تشکر شده 2,279 در 448 پست

manutd

-از آخرین باری که من بازیه یونایتد رو دیدم،حدود12ماه میگذره و از آخرین باری که بازیه سیتی رو نگاه کردم،خیلی بیشتر از 1ماه!اهمینطور اخبار رو هم به طور جسته گریخته دنبال کردم و.....که باعث میشن نتونم،نگاه درستی به بازی داشته باشم...ولی خب بهتره یه چیزی بگیم تا اینکه نظاره گر باشیم!!

-این بازی احتمالا حساس ترین بازیه این دو تیم در سالهایه گذشته محسوب میشه،چون اگه اتفاق خاصی نیفته،برنده این بازی،قهرمان لیگ میشه.....،سیتی عطش بالایی واسه قهرمانی داره و از طرفی مربیشون هم برایه ماندن و بستن یه قرداد چاق و چله! به قهرمانی تو این فصل نیاز مبرمی پیدا کرده....پس هم بازیکنان و هم مربیه سیتی انگیزهایه زیادی برایه برد دارن تا سران عجول و جاه طلبشون رو راضی نگه دارن.....از طرفی فرگی جون و تیمش این فصل نتونستن انتظارات رو برآورده کنن و حتی به نوعی جایگاهشون در اروپا از دست دادن....ولی خب با توجه وضیتی که پیش اومده بود،یه باره دیگه فرگسون و با تجربه ترایه تیم،تیم رو به سمت ساحل! قهرمانی تو لیگ جزیره کشوندن تا یونایتد این فصل رو با قهرمانی تو جزیره سپری کنه و کشتی خودشو تو این ساحل برایه فصل بعد آماده کنه!!!!!!!اما در نزدیکیه ساحل کشتیمون به گل نشست و رقیبمون با کشتیه لوکسش خودشو بهمون رسوند تا جزیره رو خودش صاحب شه!و حالا ملوانان سرخ باید تمام توانشونو بکار بگیرن تا از رقیب عقب نمونیم....(امیدوارم دریا زده نشده باشین!)
    -در هر حال به نظرم بازیه جذابی رو شاهد باشم،وبه نظرم توز و رونی بیشترین انگیزه رو واسه گلزنی داشته باشن....
    راستی پیش بینی میکنم که ناخدا فرگی! دست به کار عجیب و شگفت انگیزی بزنه! من شخصا منتظر یه سورپرایزم! و امیدوارم ببریم و قهرمانیه 20 رو جشن بگیریم....

15. 5 کاربر از پست مفید raptor تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

من فکر میکنم با وجود اینکه بازی تو زمین زمین سیتی ولی یونایتد تیمی نیست که به این سادگی قهرمانی رو تقدیم اونا کنه و با کنترل بازی میتونه برنده این بازی باشه چه با تساوی و چه برد .
    بازی رفت و 6 تایی شدن یونایتد یه تجربه بزرگ دیگه واسه فرگوسن بود . یونایتد تیمیه که حتی با نداشتن بازیکن های بزرگ هم عالی بازی میکنه و با اینکه اسم بازیکنان سیتی خیلی بزرگه این بزرگی به بزرگی باشگاه یونایتد و مربیشون نیست .

به نظر من اگه اتفاق خاصی نیوفته برنده بازی یونایتد میشه

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

17. 4 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

لعنت به این گذارشگری یکطرفه !! حالم از مزدک بهم خورد !

19. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

من هیچ حرفی در مورد این بازی ندارم .

21. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)