Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ولاس بواس
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD

Germany

تشکر ها
    24
    تشکر شده 125 در 50 پست

chelsea اخبار پیش از بازی چلسی و بارسا __برگست__

پیکه: بارسلونا به مسی وابسته نیست؛دروگبا شیرجه نمی رود،من به او و صداقتش ایمان دارم :

جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلونا این اتهام که بارسا بیش از حد به لیونل مسی وابسته است را رد کرده
    این درحالی است که لیونل مسی در روز 14 آوریل و درجریان دیدار تیمش مقابل لوانته هر دو گل بارسا رابه ثمر رساند و بارسا پیروز آن میدان شد ولی مسی در دیدارهای بارسا مقابل چلسی و رئال نتوانست گلزنی کند و بارسا درهردوی این دیدارها شکست خورد.
    با این وجود پیکه فکر نمی کند که تیمش به مسی وابسته باشد و دراین باره گفت:« تیمهای حریف درمورد قدرت تهاجمی بارسا مطلعند. مسی کمکهای زیادی به تیم می رساند ولی بارسا یک تیم است و ما بازیکنان دیگری هم داریم که می توانند گلزنی کنند و سرنوشت یک بازی را مشخص کنند. من به عبارت «وابستگی به مسی» اعتقادی ندارم.»
    روز گذشته خبری درمورد تمرین نکردن مسی در روز یکشنبه منتشر شد و پیکه دراین باره گفت:« فکر نمی کنم که مشکلی باشد. پپ گواردیولا ترکیب اصلی تیم را اعلام می کند. ما تمرین می کنیم و افراد زیادی هستند که خیلی حرف می زنند . وارد نشدن به اخبار رسانه ها، کار سختی است.»
    پیکه درمورد بازی 3شنبه شب تیمش درورزشگاه نوکمپ و مقابل چلسی در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ابراز امیدواری کرد که تیمش بتواند بر شکست در دیدار رفت غلبه کند. پیکه همچنین اعلام کرد که بعد از نیمکت نشینی در بازی با رئال درانتظار مصاف با دروگباست ؛ چون از تست کردن خودش مقابل دروگبا لذت می برد.
    پیکه گفت:« من چندین بار مقابل دروگبا قرار گرفته ام. او یکی از بهترین بازیکنانی است که دیده ام. دروگبا واقعا کامل است و سالهاست که در بالاترین سطح به رقابت می پردازدغ فکر می کنم که دوئل خیلی سختی خواهد بود.البته اگر من در زمین باشم.»
    این درحالی است که انتقاداتی از دروگبا به خاطر زمین خوردنهای متعددش در بازی رفت انجام می شود ولی پیکه بعید می داند که دروگبا شیرجه رفته باشد. او دراین باره ادامه داد:« فکر نمی کنم که لازم باشد تا ما از او انتقاد کنیم. اگر دروگبا به این کار ادامه دهد، خواهیم دید ولی من به دروگبا و صداقتش ایمان دارم.»

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ولاس بواس
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD

Germany

تشکر ها
    24
    تشکر شده 125 در 50 پست

چک: یک گل می تواند تفاوتها را رقم بزند؛مورینیو جزوه ای درمورد نحوه غلبه بربارسا را به ما داده: پتر چک، دروازه بان باتجربه چلسی در کنفرانسی خبری قبل از بازی تیمش مقابل بارسلونا در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که امشب در نوکمپ برگزار می شود شرکت کرد. چک معتقد است که با وجود برتری چلسی در دیدار رفت، رسیدن به دیدار فینال کار سختی است. چک با اشاره به اینکه دیدار ال کلاسیکو فشار زیادی را برروی بارسا متحمل شد، گفت:« بارسلونا تجربه زیادی درباره مدیریت شکست ها دارد و آنها آنچه در بازی با رئال برایشان به وجود آمده را به گوشه ای خواهند گذاشت.» او با لحن طنزآلودی به این نکته اشاره کرد که مورینیو برای آنها جزوه ای در باره نحوه شکست دادن بارسلونا ، کنار گذاشته.
    چک درمورد دیدار رفت دو تیم چلسی و بارسا در استمفورد بریج گفت:« ما در بازی رفت خیلی خوش شانس بودیم. البته چلسی خیلی خوب بازی کرد و با برنامه ریزی تاکتیکی خوبی روانه این بازی خیلی سخت شده بودیم.»
    چک درمورد بارسلونا هم گفت:« بارسا تیم بزرگی است . همیشه سعی می کنیم تا مقابل آنها بهترین بازی ممکن را به نمایش بگذاریم. الان به لطف برد 0-1 دردیدار رفت، در جایگاه خوبی برای رسیدن به فینال هستیم و باید ببینیم که چه خواهد شد.»
    درآخرین مصاف دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا، چلسی موفق نشد تا به دور بعد راه یابد ، اما چک این بار شرایط را متفاوت می بیند:« ما دررویارویی قبل هم شرایط صعود را داشتیم. اما در این دوره از مصافمان با بارسا، یک گل می تواند تفاوتها را رقم بزند. در مصاف پیشین ما، در لیگ قهرمانان اروپا، گل اینیستا، کلید بازی بود.»
    چک درمورد شرایط امسال چلسی گفت:« امیدواریم که اگر بتوانیم خوب بازی کنیم، درنهایت به فینال برسیم.هرچند که خیلی زود است که دراین باره صحبت کنیم.»
    دروازه بان چلسی درمورد نقش داوری در بازیها هم گفت:« داور می تواند تاثیرگذار باشد. امیدوارم که داور بازی 3شنبه عملکردی حرفه ای داشته باشد.»
    او درمورد بازی نوکمپ هم صحبت کرد:« بازی نوکمپ باسایر بازیها متفاوت است. »
    بخش پایانی صحبتهای چک یک شوخی درمورد بازیکنان ذخیره تیم گواردیولا بود:« امیدوارم که گواردیولا اگر می خواهد، مسی را روی نیمکت ذخیره ها قرار دهد. هر بازیکنی که درترکیب بارسا قرار بگیرد، عملکرد خوبی خواهد داشت.»

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ولاس بواس
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD

Germany

تشکر ها
    24
    تشکر شده 125 در 50 پست

چابی ارناندس:قهرمانی ما درلالیگا یک معجزه خواهد بود؛ با آرامش بیشتری مقابل چلسی قرار خواهیم گرفت: سایت گل- بعد از شکست دردناک بارسا مقابل رئال مادرید و کمرنگ ترشدن شانس قهرمانی بارسا در رقابتهای این فصل لالیگا، کاپیتان تیم کاتالان پرونده ال کلاسیکو را بسته شده می داند و تمرکزش را برروی بازی با چلسی قرار داده ویادآوری کرده که تیمش دراین فصل سه جام کسب کرده و برای 2جام دیگر هم می جنگد.متن گفتگوی چابی با آ.اس را دراینجا مطالعه کنید:
    بعد از آنکه عملا از کورس قهرمانی لالیگا خارج شدید، جوحاکم بررختکن بارسا چطور است؟
    حالمان خوب است.شنبه شب نتوانستیم بخوابیم ولی الان دیگر همه چیز را فراموش کرده ایمنیاز به برد کارشمارا خراب کرد یا چه مشکلی بود؟
    دردقایق اولیه بله، ولی بعد از گل رئال، ما بربازی تسلط داشتیم، هرچند که درآخر نتوانستیم ازفرصتهایمان استفاده کنیم
    می شود گفت که نیرو و توان کم آوردید؟
    نه، این طور فکر نمی کنم. ما 70% مالکیت بازی را در دست داشتیم، فقط نتوانستیم زیاد روی دروازه رئال موقعیت ایجاد کنیم. اگر فرصتی که من یا تییو داشتیم به گل تبدیل می شد، الان درمورد یک بازی کاملا متفاوتی صحبت می کردیم.
    بالاخره دریک بازی ال کلاسیکو، جنجال و درگیری نداشتیم.چطور تا به حال اینقدر در بازیهای ال کلاسیکو درگیری پیش می آمد؟
    خب،منطقی است.هرچند که ما به خاطر شکست عصبانی بودیم، ولی باید این را پذیرفت و به حریف تبریک گفت. همان طور که مانشان دادیم، با معنی شکست آشنا هستیم.
    برنامه های تاکتیکی بارسا دراین بازی درست بود؟
    بدون شک بله؛ ما می بایست تهاجمی بازی می کردیم. در برنابئو بازی کردن با سه دفاع خوب جواب داد و الان و دربازی برگشت فقط به دنبال 3 امتیاز بازی بودیم.
    بعد از باخت شنبه شب،می شود گفت که فقط 3بازی دیگر برایتان مانده؟
    به تعبیری بله. قهرمانی ما درلالیگا یک معجزه خواهد بود:باید بدانیم که سرنوشت قهرمانی در دستان ما نیست.
    بارسا این روزها درشرایط سخت و حساسی است؟
    نه.اصلا. ما فقط درکورس رسیدن به یک جام شکست خورده ایم.دراین فصل وتابه امروز 3جام برده ایم و هنوز فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا مانده و درانتظار آن هستیم که فصلی رویایی را رقم بزنیم.
    چطور به بازی 3شنبه مقابل چلسی گام خواهید گذاشت؟
    باانگیزه های فراوان. این بازی برای آنکه فصلی فوق العاده را پشت سربگذاریم، خیلی سرنوشت ساز خواهد بود
    چلسی دراین بازی چطور خواهد بود؟
    آنهابیشتر از بازی رفت، بازی را می بندند.باید سعی کنیم مالکیت بیشتری داشته باشیم و باآرامش بیشتری بازی کنیم.
    چه پیغامی برای هواداران داری؟
    بازی مقابل رئال، بهترین بازی ما نبود ولی در بازی سه شنبه، دوست داریم که هوادارانمان مثل همیشه از ما حمایت کنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)