Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی الکلاسیکو 164 ؟

رأی دهندگان
39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد بارسلونا

24 61.54%
  • برد رئال مادرید

13 33.33%
  • تساوی

2 5.13%
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

laliga تبادل نظر درباره ElClasico 164 بارسلونا - رئال مادرید (بازی برگشت فصل12/2011)

به نام خدا

یک الکلاسیکوی دیگر و یک لذت مشترک برای هواداران فوتبال

یکصدوشصت و چهارمین قسمت از نبرد الکلاسیکو در لالیگا هم رسید
    این بازی از جنبه های زیادی دارای حساسیت می باشد. حضور رئال مادرید و بارسلونا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حضور احتمالی این دو تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا بر حساسیت این بازی افزوده. در میانه های فصل فاصله امتیازی رئال و بارسلونا زیاد شده بود اما نتایج اخیررئال مادرید فاصله این دو تیم را به 4 رساند و در واقع بارسلونا آخرین امیدهای خود برای رسیدن به قهرمانی لالیگا را فقط در پیروزی در این بازی می جوید. از سوی دیگر رئال مادید به دنبال جبران شکست خانگی دور رفت هست و همچنین حفظ فاصله امتیاز با بارسلونا برای انها یک اصل مهم محسوب می شود

در این بخش نگاهی فنی و منصفانه با الکلاسیکو 164 خواهیم داشت. هر گونه توهین به تیم و هواداران حریف و بحث های غیرفنی از محیط این تاپیک پاک شده و خواهشمندیم چون همیشه هواداران دو تیم با همکاری متقابل سعی در پیشبرد یک بحث فنی و لذت بخش در کمال احترامرا داشته باشند

در نظرسنجی پیش بینی این بازی هم شرکت کنید (واقع در بالای صفحه)

بارسلونا - رئال مادرید

ورزشگاه نیوکمپ

در 163 الکلاسیکو قبل:
    رئال مادرید 68 پیروزی
    بارسلونا 64 پیروزی
    31 تساوی
    رئال مادرید 260 گل زده
    بارسلونا 255 گل زده

WelCome To Derby

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_8992 نمایش پست ها
    من وارد کل کل نشدم اصلا تیمی که خودشو پیشاپیش بازنده میدونه و مربیشو قبول نداره میشه کل کل کرد
    داداش ما نه رئال رو از قبل بازنده می دونیم و مربیمون هم قبول و بهش اعتماد داریم.

HALA MADRID

کاربر محروم

تشکر ها
    3,237
    تشکر شده 1,130 در 210 پست

من دلیل اصلی نتیجه نگرفتن رئال جلوی تیمای بزرگ و بارسارو بی تجربگی نمیدونم(مخصوصا بعد از این تعداد الکلاسیکو و ترکیب نسبتا ثابت بارسا تو بازیها)...

رئال از لحاظ بازیکن تیم فوق العاده ایه ...تنها تیمیه که در مضیقه ی جانشین برای بازیکناش نیست چون تک تک نیمکت نشیناشم ستاره ان...از این لحاظ برعکس بارساس که با مصدوم شدن و محروم شدنه مهره های اصلیش تیم تو فشار خیلی زیادی میفته...

اینکه رئال بعد از اینکه به بارسا گل می زنه،گل میخوره و نمیتونه نتیجه رو حفظ کنه بیشتر از همه چیز دلیلش اضطرابو اعصاب ناارومه بازیکناشه...

منم دلیل اصلی این روحیه ی خرابو مورینیو میدونم...وقتی خودشو سخنگوش فقط دنبال جنگ روانیو جو منفی سازین متوجه نیستن فشار این جنگ روانی اول از همه به بازیکنای خودشون صدمه میزنه نه بازیکنای بارسا...

وقتی دائم از ناداوری علیه تیمت و سود داوری برای تیم رقیبت حرف بزنی ناخوداگاه اینو تو ذهن تک تک بازیکنات جا میندازی که شما هرکاریم بکنین اخرش داور به ضرر شما و نفع تیم حریفتونه... اونوقت روحیه ای برای این بازیکنا میمونه وقتی با این پیش زمینه پا به زمین میزارن که قراره داور باهاشون بجنگه؟؟؟
    اینجوری بازیکنا هر چقدرم ستاره و با تجربه باشن تو ناخوداگاه ذهنشون "ناتوانی در برد "حک میشه و همین ذهنیت تو طول بازی کم کم اعصابشونو خراب میکنه...

در ضمن مورینیو با این که شنیدم روانشناسی میدونه هنوز نتونسته اینو تو ذهن بازیکناش جا بندازه که بعد از هر گلی که خوردن یا بعد از هر موقعیتی که خراب کردن یا خطای داوری که فکر میکنن به ضررشون بوده اینقدر به هم نریزن و عصبی نشن...هنوز نتونسته بازیکناشو از لحاظ روحیه ای قویو با ثبات کنه...اصلا خودشم به این مرحله نرسیده و اینم از عکس العمل های خیلی تند و خشن و عجیب غریبش کنار زمین میتونیم ببینیم...

از این لحاظ بارسا برعکس رئاله...درسته هر از گاهی یکی از بازیکنا عصبی میشه ولی در کل همشون تونستن به یه ثبات روانی برسنو روحیشونو قوی کنن...بعد از هر گل به جای اینکه دچار اضطراب بشن روحیشون دو برابر میشه و وقتیم گلی خراب می کنن فقط چند لحظه طول میکشه که دوباره به شرایط عادی برگردن...

گواردیولا هم همینه ...سعی میکنه به خاطر روحیه ی بازیکناش هم که شده تا جاییکه ممکنه ارام و خونسرد به نظر برسه و این ارامشو به بازیکناشم بده...تا جاییکه در توانشه بازیکنارو از این جنگ روانی دور نگه میداره و سعی میکنه حاشیه درست نکنه...

در مورد الکلاسیکو نمی تون نظر قطعی بدم چون هر بازی جدا از بازیهای قبلیه و قابل پیشبینی نیست ...فقط امیدوارم تیمم بهترین بازیشو به نمایش بزاره و البته مصدوم هم ندیم...

خیالم از بابت حمله و هافبکا راحته ...تنها نگرانیم خط دفاعه که تو این بازیهای اخر بدجور از رونالدو و بنزما جا موندن...امیدوارم پپ فکری به حال این موضوع بکنه...(از این لحاظ بایرن به غیر از 2-3 تا سوتیی که داد خیلی خوب عمل کرد)...

4. 3 کاربر از پست مفید flavia تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط crisronaldo79 نمایش پست ها
    داداش ما نه رئال رو از قبل بازنده می دونیم و مربیمون هم قبول و بهش اعتماد داریم.
    داداش گلم من که با شما نبودم با کسای بودم که پشت تیمشونو خالی میکنن باور کن من بیشتر از اونا طرفداره ریالم بهت قول میدم احترامی که طر فدارای بارسا به مادرید میزارن شاید بعضی از طرفدارای مادرید به تیمشون نزارن
    اینو من نمیگم باور کن از پستای طرفدارای مادرید نشون داده میشه

Argentina te quiero para siempre

6. 4 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

یعنی خاک تو .... هوادار های که به تیمش امید نداشته باشه قابل توجه بعضی ها . اصلا بعضی ها تظاهر میکنن که هوادر رئال هستن به جای این که روحیه بده میگه تیم ما بی تجربه هست و ما میبازیم ای خدا من برم به کی بگم که رئال حتی از بارسلونا هم تیم بزرگتری. تیم بی تجربه هست که تو اون بازی برگشت کوپا دل ری در نیو کمپ نتیجه 2 صفر باخته رو 2بر2 کردیم و اون اخر بازی هوادار های بارسا داشت جونشون به لبشون میرسید که مبادا گل سوم رو هم بخورن و حذف بشن واقعا برای بعضی ها متاسفم که تعصب و غیرت رو تیمشون ندارن ما همه رئالی ها میدونیم که واقعا عالی بازی میکنیم اما شانس نداریم نمونه اش بازی با والنسیا و یا بازی با بارسلونا که خیلی خوب بازی میکنیم اما شانس با هامون یار نیست و من امیدوارم که باشکست بارسلونا به دیدار بایرن مونیخ خواهیم رفت و اون رو هم شکست میدیم ما فقط شانس نداریم و گرنه خیلی خوب بازی میکنیم من واقعا برای این جور هوادار ها متاسفم که میگه تیم ما میبازه چون کم تجربه هست . یا حق

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AL1reZA : 04-18-2012 در ساعت 15:50

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا - تیتو ویلانو
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    صادق

IranBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    2,441
    تشکر شده 2,289 در 454 پست

من مطمئنم بارسا مثل بازی آخری ال کلاسیکو نمیذاره رئال به اون راحتی بازی کنه
    و شکل بازی تغییر میکنه و من میگم که اگه قراره این ال کلاسیکو برنده ای داشته باشه اون بارساست که به نظرم احتمال مساوی کردن بسیار بیشتر از بردن یکی از دو تیم هست

9. 3 کاربر از پست مفید spbarcelona تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

اون ال کلاسیکو اخر به این خاطر خوب بازی نکرد بارسا چون تا حدود زیادی کارشو تموم شده میدونست

این بازی میشه گفت یه کوچولو تحت تاثیر لیگ قهرمانان قرار گرفته باید دید امشب بارسا با چلسی چیکار میکنه

11. 3 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_8992 نمایش پست ها
    بازی از کجا دیدی خیلی خیلی....... خلاصه بود
    داداش تو بیخیال شو ببین اینجوری فایده ای نداره هر چی بوده گذشته دیگه ادامه ندین که نهایتش دوباره همون پیش بینی که گفتن صلح شما ها فایده نداره و تا ال کلاسیکو که میبینم به ال کلاسیکو هم نکشیده

وقتی شهریار میگه بایرن راحت رئالو میبره و شما هم این حرفا و دیشب میگید ما از داوری نفع بردیم در حالی که اگه تحلیل رسمی و نمره داورو نگاه کنید میفهمید چقد اشتباه کردید
    و ما هم خاطرات داوری شما و حذف میلان و چلسی رو یاداوری کنیم همین میشه دیگه
    میبینید که واقعا دو رو نمیتونیم کنار هم با صلح باشیم بابا یه بار شما جواب ندین یه بار ما
    مگه چی میشه
    همه چی اخر فصل و قهرمان مشخص میشه پس الکی ماجرا رو کش ندیم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    1,009
    تشکر شده 1,602 در 396 پست

به خاطر مرتضی و شهریار و دوری از اخطار این بحث رو ادامه نمیدم و پست هارو هم پاک کردم

15. کاربر روبرو از پست مفید mojtabadj88 تشکر کرده است .

کاربر محروم

تشکر ها
    3,237
    تشکر شده 1,130 در 210 پست

بهتره بحثو به دعوا نکشید...

من بازی بوسکتسو خیلی قبول دارم ولی دلیل نمیشه تمارضاشو ندید بگیرم،اصلا ندید گرفتنش مسخرس...
    ولی شما داری تمارض های مضحکه په په رو ندید میگیری...این اشتباهه..

توی الکلاسیکوی کوپا همونقدر که تو خطا کردن فعال بود تو تمارضم کم نمیزاشت...
    دیگه اینقدر خودشو اینور اونور شوت کردو به زمین کوبوند گفتم الان خودشو مصدوم میکنه...

تو اون بازی این همه تمارض سریالی کارت داشت که داور نداد...همونطور که کارت و تنبیهی برای کار ناشایستی که په په و کوئنترائو با مسی کردن در نظر گرفته نشد... ما هم همون موقع اعتراض کردیمو بعدش قضیه رو بیخیال شدیم...

در مورد اخراج راموسم حق دارین ولی ما هم حقمون این بود که نیمه ی اول همون بازی لاس دیارا به خاطر خطای خشنش کارت زرد دومو بگیره و اخراج بشه...اینجوری خیلی بیشتر به نفعمون بود...

یه عده فقط نصفه حقیقتو می بینن و قضاوتشون رو هم بر پایه ی همون حقیقت ناقص میزارن...
    متاسفانه نتیجه ای هم که حاصل این قضاوته غیر منصفانه و غیر عادلانه میشه...

17. 4 کاربر از پست مفید flavia تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezarm نمایش پست ها
    داداش تو بیخیال شو ببین اینجوری فایده ای نداره هر چی بوده گذشته دیگه ادامه ندین که نهایتش دوباره همون پیش بینی که گفتن صلح شما ها فایده نداره و تا ال کلاسیکو که میبینم به ال کلاسیکو هم نکشیده

وقتی شهریار میگه بایرن راحت رئالو میبره و شما هم این حرفا و دیشب میگید ما از داوری نفع بردیم در حالی که اگه تحلیل رسمی و نمره داورو نگاه کنید میفهمید چقد اشتباه کردید
    و ما هم خاطرات داوری شما و حذف میلان و چلسی رو یاداوری کنیم همین میشه دیگه
    میبینید که واقعا دو رو نمیتونیم کنار هم با صلح باشیم بابا یه بار شما جواب ندین یه بار ما
    مگه چی میشه
    همه چی اخر فصل و قهرمان مشخص میشه پس الکی ماجرا رو کش ندیم
    عزیز من حرفی ندارم باور کن خودش شروع کرد در مورد بازی دیشبم با بایرن اصلا من حرفی نگفتم

خیلی کم پیش میاد من از داوری بگم

ایشاا.... تیمتونم بره فینال چه تیمی از مادرید بهتر هیگواین دی ماریا

19. 4 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)