Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از 2 تیم زیر در فصل نقل و انتقالات موفق بودند

رأی دهندگان
19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استقلال

5 26.32%
  • پرسپولیس

14 73.68%
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 70
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

Jadide بحث و تبادل نظر مسائل و مشکلات تیم های لیگ برتر

سلام

با تشکر ار تیم مدیریت و ابراهیم عزیز که لطف کردند و اجازه دادند که من این تایپیک را ایجاد کنم

احساس کردم جای تایپیک کلی که مسائل و مشکلات تیم های لیگ برتر را به بحث و تبادل نظر بگذارد خالی هستش .

لطفا از قرار دادن اخبار باشگاه ها در این تایپیک خودداری کنید

با تشکر

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

2. 11 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

منم نظرای شما رو قبول دارم
    تا بازیکن میبینه که ازش تعریف و تمجید میکنن به خودش مینازه
    یا تو چند تا بازی گل میزنن و چند نفرو دریبل میکنن فک میکنن مارادونا یا پله هستن
    چرا مسی یا رونالدو ااینجوری نیستن
    چون بازیکنای ما ظرفیت و جنبه ی کافی رو ندارن
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

4. 7 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

اصلا تو صحت این موضوع خودش بحثه ! رو چه حسابی باید بگیم بازیکنای ما غرور دارند ؟!! حالا کی میگه این غرور کاذبه ؟!!! خب صد البته هستند بازیکنایی که غرور دارند ! حالا یه عده مثل جباری حق دارن و یه عده ای هم حالت جوگیری دارند مثل (...)
    عوامل موثر : 1 - بعضی بزرگنمایی و حاشیه سازی های رسانه های متعدد داخل ایران ! چند وقت پیش ایمون زاید مهاجم پرسپولیس تو یه دست نوشته خودش از تعداد زیاد روزنامه های ورزشی تو ایران ابراز تعجب کرده بود ! واقعا هیچ جای دنیا این تعداد جراید دیده نمیشه ! حالا فرض کن هر کدوم تو یه روز یه تیتر بزرگ توی صفحه اولشون برای افراد مختلف بزنند ! طولی نخواهد کشید که اون فرد دست و پاشو گم می کنه و فکر می کنه حالا خبریه ...
    2 - دلیل مهم بعدی میتونه تغییر وضعیت مالی و اجتماعی اون هم در یک مقطع زمانی کوتاه باشه ! زیاد شنیدیم بازیکنایی بودن که از پس خرج و مخارج ساده یه بازیکن نیمه حرفه ای بر نیومدن ولی وقتی میان تو یه سطح مثل لیگ برتر یا لیگ 1 ایران و مبالغ هنگفتی که بعضا میلیاردی هم هست رقم قراردادشون هست ناخودآگاه مشکلات این چنینی براشون پیش میاد ! که بعضا علاوه بر این غرور کاذبی که ما داریم در موردش صحبت می کنیم به مشکلات دیگه ای هم بر می خورن که خودش یه بحث جدا داره !

6. 7 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

با سلام و احترام خدمت دوستان

غرور نه خوبه نه بد !

به عقیده ی بنده همه چیز باید متعادل باشه نه افراط و نه تفریط . غرور هم خوبه اما نه تا اونجایی که گذشته ی خودتو فراموش کنی و اینکه فراموش کنی که کی بودی و الان چی شدی . متاسفانه بعضی از بازیکن ها ( بهتر بگم بعضی انسان ها ) گذشتشونو فراموش کردن و حالا که به ثروت های میلیاردی رسیدن غرور گرفتتشون .البته این کاملا طبیعیه مسلما هر چه انسان ثروتمند میشه خسیس تر و مغرور تر هم میشه .

من مقدمه ی بالا رو واسه این گفتم که نظرات بقیه رو یه جورایی پر و بال بدم چون منم با همگیتون موافقم و اینکه یکی از عاملش همون بیجنبگی ما ایرانی هاست .
    و دلیل دیگشم میتونه اقتصادی باشه .
    ممنون .
    یه روز خوب میاد ...

8. 6 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

اینقدر سطح فکری بازیکن های لیگ پایینه که تا یه گل میزنند جو گیر میشن

تیم و لیگ وقتی حرفه ای میشن که از قهرمانی سیر نشن تو ایران بازیه خوب چند لحظه ای زیاد بزرگ نمایی میشه درحالی که خوب بازی کردن تو اروپا عادیه

ولی این جا نه

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

10. 7 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

در كل غرور هم جنبه مثبت داره و هم منفي ...
    جنبه مثبت همون غرور ملي و افتخار آفريني هستش كه به شخص (بازيكن) بر نمي گرده و به عدم قبول شكست تيم (شامل مردم كشور يا طرفداران تيم) برميگرده!
    و جنبه منفي كه شامل خود فرد ميشه و باعث افت بازي و يا غير قابل تحمل شدن واسه همه مربيا ميشه كه همين باعث نابودي خود بازيكن و فوتبالش ميشه!!
    خلاصه همه ازش فرار ميكنند..
    البته نقش مطبوعات هم در بزرگ شدن الكي بازيكن خيلي به چشم مياد!!
    ولي در مورد تيم هاي جوون كه بعد از چند تا برد متوالي يهو خيلي بد ميبازن(مث فجر) قضيه فرق ميكنه!
    شايد برخي بگن بازيكنا دچار غرور شدند وي كاملا در اشتباه هستند چون علت افت يكباره تيم هاي جوون غرورشون نيست بلكه خيلي زود از خودشون راضي ميشند و به نظرشون كارشون رو به خوبي انجام دادند و تلاشي واسه بهتر شدن انجام نمي دند !به خاطر همينه كه تيم خيلي زود به خودش مياد و اتفاقات بد دوباره تكرار نميشه!!

اصلا تو صحت این موضوع خودش بحثه ! رو چه حسابی باید بگیم بازیکنای ما غرور دارند ؟!! حالا کی میگه این غرور کاذبه ؟!!! خب صد البته هستند بازیکنایی که غرور دارند ! حالا یه عده مثل جباری حق دارن
    من جباري رو به عنوان يه بازيكن فوتبال(كه فوتبالو ميفهمه) قبول دارم ولي اگه القاب بزرگي و بيربط به بازي جباري (مث زيدان آسيا) بهش نمي دادند ، خيلي بيشتر از اين پيشرفت ميكرد!!
    پس الكس خان دقت كن من دارم ميگم جباري بازيكن خوبيه ولي از بس هندونه زير بغلش گذاشتند و همه تحويلش گرفتند سير پيشرفتش كند شده(يعني الانم ادامه داره ولي كند تر قبل) و علتش چيزي نيست جز غرور كاذب!!
    پس از مطلب بالا نتيجه ميگيرم غرور كاذب هميشه باعث جلو گيري از پيشرفت و فرت شدن بازيكن يا افتش نميشه بلكه باعث كاهش سرعت پيشرفتش ميشه كه گاهي ما به اشتباه فكر ميكنيم حق داره غرور داشته باشه چون بازيكن خوبيه!!

ali
    only
    karimi

12. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

اول با احترم به نيما و بچه هايي كه پست دادن
    اما ليگ ايران جاي بحث و تبادل نظر نداره سالهاست كه ليگ هيچ پيشرفتي نداشته حتي پسرفت چشمگيري هم داشته كه از دسته گلهاي فدراسيونه با مسئوليته

اما درباره ي غرور بايد بگم
    غرور كادب نيست خيلي جاها غروره ارجيناله....
    كي تو ليگ بازي داره ؟مسئله همينه ديگه؟اصلا چي باعث غرورشون شده ؟بازي خيلي تاپشون و كلاس جهاني شون ؟نه جايگاهشون فك ميكنن چون رسيدن به ليگ برتر و نهايتا اسمشون رو تو ليست تيم ملي ميبينن به همه جا رسيدن و جاي فتح كردن ديگه ندارن!
    مثال هم زياده خودتون ميتونيد فك كنيد !هزارتا از اين بازيكنها وجود دارن كه در اصل تو زمين ديده نمشن
    كيفيت بازيكنهاي ايران افتضاحه !البته كسي كه بخاد خوب باشه ميشه خيلي ها هم هستن كه به خاطر تلاش هاي شخص خودشون بازيشون خوب مونده ...
    فقط تو كل ليگ به فجر سپاسي يه اميدي داشتم كه نزديك بود همينم نابود بشه چون بازيهاي ليگ دسته 1 پارسال عالي بون اما با شروع ليگ برتر يه كم خودشونو گم كردن كه برگشتن و مثل هميشه فجر بازيكنهاي خوبي رو به ليگ تزريق كرد كه اينم مربوط به باشگاه نيست مربوط به انگيزه هاي بازيكنهاي فجره و رقابتي كه پشت درهاي اين تيم وجود داره البته همه ي تيم ها اين خاصيت رو دارن اما فجر معمولا از بازيكنهاي جوون استفاده ميكنه نه ستاره هاي كاذبي كه غرور كاذب دارن...

كلا اگه غرور كاذبه واسه اينه كه بازي ندارن پس آخره منيت و غروره....

كلام آخر:فوتبال ايران به درد نميخوره و جاي بحث هم نداره الكي اعصابتون رو اين ليگ مسخرشون نزاريد

ليگ امسال هم رو به اتمامه و منم آخرين بازي ليگ رو كه سپاهان پرسپوليس بود رو ديدم و ديگه بازيهاي ليگ ايران رو نگاه نميكنم و بايد بگم خداحافظ ديگه ليگ ايران واسم مهم نيست حتي تيم ملي
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

14. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

Jadide

نقل قول نوشته اصلی توسط goll نمایش پست ها
    اول با احترم به نيما و بچه هايي كه پست دادن
    اما ليگ ايران جاي بحث و تبادل نظر نداره سالهاست كه ليگ هيچ پيشرفتي نداشته حتي پسرفت چشمگيري هم داشته كه از دسته گلهاي فدراسيونه با مسئوليته

اما درباره ي غرور بايد بگم
    غرور كادب نيست خيلي جاها غروره ارجيناله....
    كي تو ليگ بازي داره ؟مسئله همينه ديگه؟اصلا چي باعث غرورشون شده ؟بازي خيلي تاپشون و كلاس جهاني شون ؟نه جايگاهشون فك ميكنن چون رسيدن به ليگ برتر و نهايتا اسمشون رو تو ليست تيم ملي ميبينن به همه جا رسيدن و جاي فتح كردن ديگه ندارن!
    مثال هم زياده خودتون ميتونيد فك كنيد !هزارتا از اين بازيكنها وجود دارن كه در اصل تو زمين ديده نمشن
    كيفيت بازيكنهاي ايران افتضاحه !البته كسي كه بخاد خوب باشه ميشه خيلي ها هم هستن كه به خاطر تلاش هاي شخص خودشون بازيشون خوب مونده ...
    فقط تو كل ليگ به فجر سپاسي يه اميدي داشتم كه نزديك بود همينم نابود بشه چون بازيهاي ليگ دسته 1 پارسال عالي بون اما با شروع ليگ برتر يه كم خودشونو گم كردن كه برگشتن و مثل هميشه فجر بازيكنهاي خوبي رو به ليگ تزريق كرد كه اينم مربوط به باشگاه نيست مربوط به انگيزه هاي بازيكنهاي فجره و رقابتي كه پشت درهاي اين تيم وجود داره البته همه ي تيم ها اين خاصيت رو دارن اما فجر معمولا از بازيكنهاي جوون استفاده ميكنه نه ستاره هاي كاذبي كه غرور كاذب دارن...

كلا اگه غرور كاذبه واسه اينه كه بازي ندارن پس آخره منيت و غروره....

كلام آخر:فوتبال ايران به درد نميخوره و جاي بحث هم نداره الكي اعصابتون رو اين ليگ مسخرشون نزاريد

ليگ امسال هم رو به اتمامه و منم آخرين بازي ليگ رو كه سپاهان پرسپوليس بود رو ديدم و ديگه بازيهاي ليگ ايران رو نگاه نميكنم و بايد بگم خداحافظ ديگه ليگ ايران واسم مهم نيست حتي تيم ملي

سلام ممنون دوست عزیز که در این بحث شرکت کردیدو نظرتان برای من قابل احترام هستش.

اما باید به عرضتون برسونم که همه ما در حال حاضر در ایران زندگی می کنیم و در وهله اول تیم های ایرانی و لیگ برتر را باید دنبال کنیم و به بحث مشکلاتشان بپردازیم و در کنارش با توجه به سلیقه و علاقه تیم های اروپایی را هم پیگیر باشیم.و این هم بگم به شما که بنده 6 سال هست که تمام وقت و زندگیم را صرف فروم نویسی کردم و لیگ های اروپایی را هم دنبال کردم همچین آش دهن سوزی نیستند از نظر حاشیه برابری میکنه با ایران خودمون و با این تفاوت که در فوتبال ما فساد اخلاقی در بین عوامل فوتبالی و ورزشی و بازیکنان به چشم نمیخوره که این بر می گرده به فرهنگ ما و باید کمی دل خوش کنیم که یه ریزه فرهنگ در ورزش ما به چشم میخوره من لیگ های مثل لیگ ترکیه و سوئد و امارات را از نزدیک دنبال کردم و در مدتی که در این کشورها بودم مسائلی را به چشم خودم میدیدم و میشنیدم در بین بازیکنانشان که به خودم و لیگ کشورم افتخار کردم.

نویسنده: نیما/ انجمن تخصصی فوتبال دربی

16. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

سلام ممنون دوست عزیز که در این بحث شرکت کردیدو نظرتان برای من قابل احترام هستش.

اما باید به عرضتون برسونم که همه ما در حال حاضر در ایران زندگی می کنیم و در وهله اول تیم های ایرانی و لیگ برتر را باید دنبال کنیم و به بحث مشکلاتشان بپردازیم و در کنارش با توجه به سلیقه و علاقه تیم های اروپایی را هم پیگیر باشیم.و این هم بگم به شما که بنده 6 سال هست که تمام وقت و زندگیم را صرف فروم نویسی کردم و لیگ های اروپایی را هم دنبال کردم همچین آش دهن سوزی نیستند از نظر حاشیه برابری میکنه با ایران خودمون و با این تفاوت که در فوتبال ما فساد اخلاقی در بین عوامل فوتبالی و ورزشی و بازیکنان به چشم نمیخوره که این بر می گرده به فرهنگ ما و باید کمی دل خوش کنیم که یه ریزه فرهنگ در ورزش ما به چشم میخوره من لیگ های مثل لیگ ترکیه و سوئد و امارات را از نزدیک دنبال کردم و در مدتی که در این کشورها بودم مسائلی را به چشم خودم میدیدم و میشنیدم در بین بازیکنانشان که به خودم و لیگ کشورم افتخار کردم.

عزيز من دارم درباره ي فوتبال صحبت ميكنم و اصلا به خارج از زمين هم كاري ندارم ايران و خارج اخلاق ها متفاوته اما اصل فوتباله
    منم كاري به اخلاق ندارم
    2- شما از كجا ميدونيد تو ايران فساد اخلاقي بين بازيكنها و مربي ها و مسئولين نيست؟!
    3- همين مسائلي كه ميگيد بين بازيكنهاي و ديدي و شنيدي !فك تو ايرانم هميها باشه ديگه فاجعه اس كه متاسفانه هست

خارج از زمين به ما ربطي نداره و فرهنگ و...
    همش كشكه
    فوتبال بازي كردن و نوع فوتبال بازي كردنه و سالم بودن تو زمينه هاي فوتبالي مهمه كه تو ايران نيست ليگهاي ديگه هم كه عرض كردين حداقلش قوانين و چهارچوب مشخصي دارن و همه ي كشورها حتي امارات تمام تلاششون پيشرفت تيمهاشونه اما ايران چي؟
    همين امارات بهترين امكانات و مربيها واسه بازيكنهاشون ميارن از هر جاي دنيا بازيكن ميگيرن (به داشته هاشون اتكا نميكنن) كشورهاي اروپايي هم تو زمينه امكانات و برنامه ريزي با ايران قابل قياس نيست و قبلا هم گفتم آينده ي ايران با اروپا فاصله نجومي خواهد گرفت
    خيلي از آكادمي هاي فوتبال اروپا شيوه درست زندگي رو به بازيكنهاشون ياد ميدن كه آينده فوتباليست سالمي باشن چون بازيشون به خودشون بستگي داره
    اما تو ايرن شما از كجا ميدونيد همه چي خوبه؟
    فروم نويسي دليل نميشه آقا نيما بحث شما جداست من ميگم فوتبال شما ميگيد اخلاق دوتا موضوع مختلفه...

لیگ های اروپایی را هم دنبال کردم همچین آش دهن سوزی نیستند
    واقعا اينطور فكر ميكني؟
    كيفيت بازيهاشون چي ميشه ! اروپا خودشو خفه كرده تو فوتبال شما ميگيد آش دهن سوزي هم نيستن؟؟

در كل آقا نيماي گل من كاري به تاپيكتون ندارم من نظرم رو درباره ي ليگ ايران نوشتم...
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

18. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

Jadide

نقل قول نوشته اصلی توسط goll نمایش پست ها
    عزيز من دارم درباره ي فوتبال صحبت ميكنم و اصلا به خارج از زمين هم كاري ندارم ايران و خارج اخلاق ها متفاوته اما اصل فوتباله
    منم كاري به اخلاق ندارم
    2- شما از كجا ميدونيد تو ايران فساد اخلاقي بين بازيكنها و مربي ها و مسئولين نيست؟!
    3- همين مسائلي كه ميگيد بين بازيكنهاي و ديدي و شنيدي !فك تو ايرانم هميها باشه ديگه فاجعه اس كه متاسفانه هست

خارج از زمين به ما ربطي نداره و فرهنگ و...
    همش كشكه
    فوتبال بازي كردن و نوع فوتبال بازي كردنه و سالم بودن تو زمينه هاي فوتبالي مهمه كه تو ايران نيست ليگهاي ديگه هم كه عرض كردين حداقلش قوانين و چهارچوب مشخصي دارن و همه ي كشورها حتي امارات تمام تلاششون پيشرفت تيمهاشونه اما ايران چي؟
    همين امارات بهترين امكانات و مربيها واسه بازيكنهاشون ميارن از هر جاي دنيا بازيكن ميگيرن (به داشته هاشون اتكا نميكنن) كشورهاي اروپايي هم تو زمينه امكانات و برنامه ريزي با ايران قابل قياس نيست و قبلا هم گفتم آينده ي ايران با اروپا فاصله نجومي خواهد گرفت
    خيلي از آكادمي هاي فوتبال اروپا شيوه درست زندگي رو به بازيكنهاشون ياد ميدن كه آينده فوتباليست سالمي باشن چون بازيشون به خودشون بستگي داره
    اما تو ايرن شما از كجا ميدونيد همه چي خوبه؟
    فروم نويسي دليل نميشه آقا نيما بحث شما جداست من ميگم فوتبال شما ميگيد اخلاق دوتا موضوع مختلفه...

واقعا اينطور فكر ميكني؟
    كيفيت بازيهاشون چي ميشه ! اروپا خودشو خفه كرده تو فوتبال شما ميگيد آش دهن سوزي هم نيستن؟؟

در كل آقا نيماي گل من كاري به تاپيكتون ندارم من نظرم رو درباره ي ليگ ايران نوشتم...

دوست عزیز شما اشتباه برداشت کردید من صحبتم با خارج از زمین نبود و تمام منظورم با داخل زمین هست در ضمن فوتبال و اخلاق و فرهنگ مکمل هم هستند و بدون هم کامل نمیشند پس نتیجه میگیریم که بی ربط نیستند.منم گفتم که نظر شما برای من قابل احترام هستش بنده هم خواستم شما را تا حدی راهنمایی کنم که دیدتون و نسبت به فوتبال ایران بد نباشه. در ضمن یه زمانی همین لژیونر های ایران بودند که بوندس لیگا را میچرخوندند.به هر حال......

یا علی مدد

20. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

از نظر حاشیه برابری میکنه با ایران خودمون و با این تفاوت که در فوتبال ما فساد اخلاقی در
    اول صحبتهات حاشيه بود داداش

22. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)