Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما عملکرد یووه در بازار نقل و انتقالات چگونه بو

رأی دهندگان
50. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

7 14.00%
  • خوب

20 40.00%
  • متوسط

16 32.00%
  • ضعیف

4 8.00%
  • بسیار ضعیف

3 6.00%
صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 2533343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 355
    عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

juventus بحث و تبادل نظر هواداران یوونتوس فصل 2013-2014

باب دل را هست مفتاحی عظیم ♥♥ ♥ ♥ ♥ اوست بسم الله الرحمن الرحیم.

خب بالاخره تایپیک یوونتوسم صد صفحه ای شد و ما هم بالاخره برگشتیم صدر جدول.
    طبق مشورتی که داشتیم قرار شد تایپیک که به صفحه صد رسید تایپیک جدید راه اندازی بشه.
    به امید فعالیت مجدد دوستان.
    ویرایش:
    از بس اینجا بی صاحاب شده بود ومدیریت نداشت اسم تایپیکو بعد دو ماه خودم عوضش کردم............
    به امید موفقیت یووه در فصل جدید و فعالیت دوستان در سال جدید.

ویرایش توسط R.BAGGIO.10 : 07-26-2013 در ساعت 14:13

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر هواداران یوونتوس فصل 2013-2012

نقل قول نوشته اصلی توسط R.BAGGIO.10 نمایش پست ها
    خلاصه بازیو که دیدم واقعا حالم از میرکو بهم خورد.خیلی رو مخه.متری و کوآ بهترن.ایشالا فصل بعد اگه قراره مهاجما برن بهتره میرکو و متری و بنتنر و آنلکا برن.مهاجم هدف که بیاد به مورچه نیاز میشه :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط INDECENT نمایش پست ها
    آخ آخ گفتی , یعنی این بشرو (میرکو) هر چقدر سعی میکنم با دید مثبت بهش نگاه کنم نمیشه , واقعا ضعیفه . تنها چیزیشم که در حال تغییره فقط مدل موهای سرو صورتشه
    میرکو بازیش اصلا تماشاگرپسند نیس و در کل استیلش یجوریه که خیلیا باهاش ممکنه حال نکنن اما تاثیر خودشو میذاره هوش بالایی داره ولی فراز و نشیب هم خیلی داره اینطوریه که یا بعضی وقتا خیلی لج درآر میشه یا بعضی وقتا هم میشه فرشته نجات تیم
    اما به نظر من کسانی که باید برن مطمئنا ماتری و کوالیارلا هستن که میشه گفت صرفا گلزن هستن اما میرکو قابلیت بازیسازی بالایی داره و خیلی کاملتر از اوناست

3. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

به نظر من میرکو و آنلکا و کوآ و بنتنر برن بهتره چون که دیگه عمر بازیشون تموم شده و هیچگونه تاثیری هم ندارن اما ماتری بازیکن خوب و آینده داری نشون داده تازه جوون هم که هست پس بمونه بهتره تازه یووه علاوه بر مهاجم برای سال بعد باید به فکر هافبک خوب هم باشه چون یووه الان درسته تو لیگ خوبه ولی در لیگ اروپا شانسی نخواهد داشت ما به بازیکنهای خوب جوان در وسط زمین احتیاج داریم مثل مارکو رویس یا تامی کروس یا گندوگان یا مارتینز یا ...
    وبه مهاجمهای تمام کننده ای مثل لواندوفسکی و گومز و ویا و ..............
    که الان بهترین وقت برای گرفتنشونه چون همگی قصد جدا شدن از تیمهاشون رو دارن
    اگر چنین کاری رو نکنیم ما سال بعد تو لیگ اروپا یه حساب میشیم
    ویرایش توسط p.u.n.i.s.h.e.r : 05-02-2013 در ساعت 16:02

5. 3 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط p.u.n.i.s.h.e.r نمایش پست ها
    به نظر من میرکو و آنلکا و کوآ و بنتنر برن بهتره چون که دیگه عمر بازیشون تموم شده و هیچگونه تاثیری هم ندارن اما ماتری بازیکن خوب و آینده داری نشون داده تازه جوون هم که هست پس بمونه بهتره تازه یووه علاوه بر مهاجم برای سال بعد باید به فکر هافبک خوب هم باشه چون یووه الان درسته تو لیگ خوبه ولی در لیگ اروپا شانسی نخواهد داشت ما به بازیکنهای خوب جوان در وسط زمین احتیاج داریم مثل مارکو رویس یا تامی کروس یا گندوگان یا مارتینز یا ...
    ماتری هم بدرد نمیخوره , میزان پیشرفت قابل توجهی نداره . یووه به مهاجمای کارآمد تری نیاز داره .

رویسو کروسو مارتینز که قرارداد دارن با تیماشون , گوندوغان هم به احتمال خیلی زیاد با دورتموند تمدید میکنه و اگر هم نکنه خودش گفته که دوس داره تو جزیره بازی کنه , لوا هم که احتمالا میره بایرن یا منچستر .

گومز گزینه ی بدی نیست , گرچه خیلی از بایرنی ها هم از رفتنش خوشحالن . گومز معمولا تو کارای دفاعی شرکت نمیکنه و بیشتر همون جلو وای میسه . ویا هم که احتمالا بره آرسنال .
    رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

7. 3 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط R.BAGGIO.10 نمایش پست ها
    بازی خوبی جلو تورینو نکردیم.
    خلاصه بازیو که دیدم واقعا حالم از میرکو بهم خورد.خیلی رو مخه.متری و کوآ بهترن.ایشالا فصل بعد اگه قراره مهاجما برن بهتره میرکو و متری و بنتنر و آنلکا برن.مهاجم هدف که بیاد به مورچه نیاز میشه :دی
    یکی از عوامل اصلی سیستم 2-5-3 یووه هم همینه امثال وچینیچ توان گل زنی کمی دارن و یووه با استفاده از هافبک های زیادش سعی داره گل بزنه وگرنه مهاجماش در کل مرده خوری بیش نیستن

نقل قول نوشته اصلی توسط INDECENT نمایش پست ها
    آخ آخ گفتی , یعنی این بشرو (میرکو) هر چقدر سعی میکنم با دید مثبت بهش نگاه کنم نمیشه , واقعا ضعیفه . تنها چیزیشم که در حال تغییره فقط مدل موهای سرو صورتشه

بقیه مهاجمای یووه هم همینجورین . یوونتوس با این مهاجما شاید تو ایتالیا بتونه به جایی برسه ولی تو اروپا فوقش میاد بین همون 8 تیم .

وقتی به پراکندگی گلهای یوونتوس نگاه میکنم که هر کی اومده و واسه خودش یه 6-7 تا زده تاسف میخورم , این نشون میده که یووه یه گلزن درستو حسابی نداره و هر بازیکنی فقط میاد یه ناخنکی میزنه . البته اینکه بازیکنای دیگه تو یه تیم گل بزنن چیز خیلی خوبیه ولی به شرطی که تیم یه گلزن قهار هم داشته باشه ولی یووه یه گلزن قهارو یه تمام کننده ی درخور نام این تیم نداره .

راستی یه سوال : چرا از یه سری تیمهای جدول امتیاز کسر شده ؟
    ما 2 ساله داریم تحملش میکنیم خدا رو شکر این تابستون میره سمت خروجی باشگاه

اون تیم ها تیم هایی هستن که از تبانی خبر داشتن و گزارش ندادن (مربوط به چند سال پیش) واسه همین امثال که تبانی های سری B کشف شد اینا رو با کسر امتیاز جریمه کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط feri71 نمایش پست ها
    میرکو بازیش اصلا تماشاگرپسند نیس و در کل استیلش یجوریه که خیلیا باهاش ممکنه حال نکنن اما تاثیر خودشو میذاره هوش بالایی داره ولی فراز و نشیب هم خیلی داره اینطوریه که یا بعضی وقتا خیلی لج درآر میشه یا بعضی وقتا هم میشه فرشته نجات تیم
    اما به نظر من کسانی که باید برن مطمئنا ماتری و کوالیارلا هستن که میشه گفت صرفا گلزن هستن اما میرکو قابلیت بازیسازی بالایی داره و خیلی کاملتر از اوناست
    تاثیر میذاره ولی مثلا 85 دیقه پیداش نیست 5 دیقه یه تاثیری میذاره تو بازی

اون فرشته نجات هم فوقش سالی یکی دو بار بیشتر نمیشه ماتری و کوالیارلا صرفا گلزن هستن و بازیسازی و ایجاد موقعیت واسه خودشون بلد نیستن ولی وچینیچ بازیسازی و ایجاد موقعیت واسه خودش رو میتونه انجام بده ولی گلزن خوبی نیست یووه هم مشکلش همینه یه مهاجمی میخواد که این دوتا رو با هم داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط p.u.n.i.s.h.e.r نمایش پست ها
    طبق حرفایی که آنیلی زد و گفت یوونتوس سال آینده رویایی خواهد بود منم منتظر خرید های تیم واسه فصل جدید هستم فعلا که کونته هیگواین رو تایید کرده و یووه هم پیشنهاد اولیه رو به رئال داده ولی این دوسال اینقدر اسم شنیدم که تا زمانی که قرارداد به صورت رسمی اعلام نشده چیزی رو باور نمیکنم

لعنت به باعث و بانی این بغض
    ویرایش توسط alexdelpiero_10 : 05-02-2013 در ساعت 17:04

9. 5 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

بازیکن گلها پنالتی ها
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازیکن خط میانی
    14 5
    مهاجم
    12 2
    مهاجم
    12 0
    مهاجم
    10 1
    مهاجم
    9 0

اینم آماره گلزنی بازیکنان یووه در سری آ و لیگ قهرمانان. تاسف باره که یه هافبک بهترین گلزن تیم باشه
    به امید نقل و انتقال هر چه بهتر در فصل بعد

11. 4 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

این یکیو برای این میزارم که به بودن چنین بازیکنی در تیم یووه افتخار کنید

Arturo Vidal – آمار فصل فعلی
    لیگ تیم بازیها گلها پاس گل کارت زرد کارت قرمز
    Italy - Coppa Italia یوونتوس 4 1 0 1 0
    Italy - TIM Supercup یوونتوس 1 1 1 0 0
    Italy Super Cup یوونتوس 0 0 0 0 0
    ایتالیا - سری آ یوونتوس 28 9 7 10 0
    لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس 9 3 2 3 0

13. 6 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    4
    تشکر شده 12 در 3 پست

به نام خدا
    سلامممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممم
    قهرمانی مبارککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککک
    سوپر یووههههههههههههه، سوپر کونتهههههههههههه، سوپر آرتورررررررررر
    راستی یه انتقاد :ببینم این تایپیک یه تیم قهرمانههههههههههههههههههه ههههه ، نه آخه این تایپیک یه تیم 3 ستاره اس
    راستی یه سوال چرا من هر چی عکس می ذارم کوچیک نشون میده

15. 5 کاربر از پست مفید amir.juventusi2010 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

اخبار از نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس

شایعات بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا هر روز بیش از پیش می شود و باشگاه یوونتوس ایتالیا در این میان سهم زیادی از اخبار را به خود اختصاص داده است.

امروز رسانه های فرانسوی از ادامه ی مذاکرات سران یوونتوس با مدیر برنامه های زلاتان خبر دادند و تنها مشکل باقی مانده را مبلغ دستمزد زلاتان اعلام کردند. گویا زلاتان خواهان 9 میلیون یورو در سال می باشد ولی یوونتوسی ها اعلام کرده اند تنها 7 میلیون یورو پرداخت می کنند.

بوناونتورا بازیکن ایتالیایی باشگاه آتالانتا یکی از اهداف خرید یوونتوسی ها می باشد اما مبلغ بالایی ( 10 میلیون یورو ) که بر روی وی گذاشته اند باعث شده تا مذاکرات میان دو تیم متوقف شود.

سران یوونتوس اعلام کرده اند در مورد سرنوشت نهایی کلودیو مارکیزیو در هفته ی آینده تصمیم نهایی را خواهند گرفت.

باشگاه پاریس سنت ژرمن فرانسه اعلام کرد برای جذب استفن لختشتاینر حاضر است ون در ویل بازیکن هلندی خود را به همراه 3 میلیون یورو به تیم یوونتوس بدهد.

مدیر نقل و انتقالات باشگاه فیورنتیا اعلام کرد در مورد سرنوشت نهایی استوان یووتیچ بعد از پایان فصل تصمیم نهایی را اتخاذ خواهند کرد و تیم بعدی وی را معرفی می کنند.

لواندوفسکی گلزن باشگاه دورتموند در سخنانی کوتاه گفت : "باشگاه های بزرگی از جمله یوونتوس خواهان من هستند اما تمرکز من اکنون کاملا روی دورتموند است."

روزنامه های انگلیسی امروز مدعی شدند نانی فصل آینده در فوتبال ایتالیا بازی خواهد کرد و تیم بعدی وی یوونتوس می باشد

18. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

من می خواهم به تحسین هم تیمی هایم بپردازم

از زمانی که یوونتوس را ترک کردم، هرگز فکر نمی کردم که با دیدن پیروزی های تیم بدون من چگونه خواهم بود. هرگز این فکر را نکردم، تا چند روز قبل، هنگامی که ارقام جدول لیگ دومین قهرمانی متوالی را تضمین شده نشان داد، دومین قهرمانی پس از آن «بازگشت فوق العاده».

سعی کردم آن را تصور کنم، اما در «فیلم» من آن تصاویر کمی مبهم شده اند: سوت پایان بازی، دوستان من که غرق در شادی اند، کاپ قهرمانی آماده ی بلند کردن است، با فریادهای هواداران، همه چیز واضح تر می شود و تمرکز دوباره برمی گردد. بازیکنان اصلی هواداران هستند. شما، شما هواداران بازیکنان اصلی هستید.

برای کسانی که فوتبال بازی می کنند، یا حداقل برای من، این فوق العاده است که هواداران را در حال فریاد زدن ببینید، شنیدن این که از خوشحالی فریاد سر می دهند، از هیجان و خوشحالی تا انفجار پیش می روند. این به آن دلیل است که هنگامی که «فیلم» تصور من به سمت واقعیت می رود، هنگامی که یوونتوس دوباره به قهرمانی رسیده است، اولین تفکر من به سمت آن هایی می رود که در حال جشن گرفتن این پیروزی هستند. و این بار من یکی از آن ها هستم.

من می خواهم به تحسین هم تیمی هایم بپردازم، به تحسین یک تیم فوق العاده، تیمی که تا ابد در قبل من خواهد ماند. یک تحسین برای جیجی، کسی که استحقاق بلند کردن کاپ قهرمانی را به عنوان یک کاپیتان دارد. من همه ی کسانی را که سال گذشته جام را به من اختصاص دادند تحسین می کنم. من به ابراز این حالت متقابلانه خوشالم: تایید مجدد این که شما بهترین هستید یک چالش فوق العاده است. کار گروه، کادر فنی، و تمام کسانی که پشت صحنه حضور دارند تحسین می کنم.

کسی که یوونتوس را به خوبی می شناسد، به خوبی آگاه است که متوقف شدن پس از یک پیروزی امکان پذیر نیست. باید یک بار دیگر و دوباره برنده شوید. و دوباره و دوباره.

ONE LOVE
    Alessandro

20. 2 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 2533343536 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)