Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما عملکرد یووه در بازار نقل و انتقالات چگونه بو

رأی دهندگان
50. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

7 14.00%
  • خوب

20 40.00%
  • متوسط

16 32.00%
  • ضعیف

4 8.00%
  • بسیار ضعیف

3 6.00%
صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 243233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 355
    عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

juventus بحث و تبادل نظر هواداران یوونتوس فصل 2013-2014

باب دل را هست مفتاحی عظیم ♥♥ ♥ ♥ ♥ اوست بسم الله الرحمن الرحیم.

خب بالاخره تایپیک یوونتوسم صد صفحه ای شد و ما هم بالاخره برگشتیم صدر جدول.
    طبق مشورتی که داشتیم قرار شد تایپیک که به صفحه صد رسید تایپیک جدید راه اندازی بشه.
    به امید فعالیت مجدد دوستان.
    ویرایش:
    از بس اینجا بی صاحاب شده بود ومدیریت نداشت اسم تایپیکو بعد دو ماه خودم عوضش کردم............
    به امید موفقیت یووه در فصل جدید و فعالیت دوستان در سال جدید.

ویرایش توسط R.BAGGIO.10 : 07-26-2013 در ساعت 14:13

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر هواداران یوونتوس فصل 2013-2012

نقل قول نوشته اصلی توسط sativash نمایش پست ها
    دوستان شرمنده یهو پریدم تو تاپیک.چیزهای خنده دار دیدم
    اخه مگه میشه یووه از سد دو غول اسپانیا بگذره.یخورده منطقی فکر کنید.اینو به یکی از هوادارهای دورتموند هم گفتم که میگفت تیمش قهرمانه
    یوونتوس تیم خوبیه اما مهره های رئال و بارسا کجا و یووه کجا!!!!!!!!!

یووه انسجام تیمی قوی داره و بهترین خط هافبک جهان از نظر اکثر کارشناس ها رو داره

اگه بخوای حساب کنی که بارسا کسی مثل مسی رو داره و رئال هم رونالدو رو داره باید بگم که یووه با این که از سیستم 2-5-3 استفاده میکنه یعنی به 3 دفاع بازی میکنه ولی الان بهترین خط دفاعی اروپا رو داره

یووه منسجم ترین تیم اروپا هست مثلا همون سلتیکی که تو خونه خودش بارسا رو شکست داد ما دادم تو خونه خودش 3-0 بردیم و همون سلتیکی که رفت و برگشت 3 گل به بارسا زد نتونست حتی 1 گل به ما بزنه چلسی که فصل قبل کسی نمیتونست از خط دفاعش عبور کنه ما رفت و برگشت 5 گل بهش زدیم

در اخرش بگم داشتن مهره های زیاد-قوی بودن تیم رو ضمانت نمیکنه همین منچسترسیتی چقدر مهره داره؟ حریف آزاکس نشد و تو گروه 4 تیمی چهارم شد
    کسی هم انتظار نداره یووه بره قهرمان شه ولی شایستگی قهرمان شدن رو هم داره

لعنت به باعث و بانی این بغض

3. 6 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    لیپی
    بازیکن محبوب
    دل پیرو.ندود.بوفون.
    اسم واقعی شما
    امیر زهرای

IranJuventusSS_Tehran

تشکر ها
    0
    تشکر شده 93 در 27 پست

سلام سیاوش جان.
    نظرت محترمه.ولی فکر کنم یادت رفته این دو تا غول اسپانیا جلوی یووه بیشتر بازنده بودن تا برنده.
    البته قبول دارم یووه الان بازیکنای 8 سال قبل رو نداره.ولی روح تیمیش روح واقعیه یووست.

5. 3 کاربر از پست مفید pintoricio تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    خوزه موری
    بازیکن محبوب
    کریس
    اسم واقعی شما
    امیر

IranRealMadridChelsea

Casillas

تشکر ها
    2
    تشکر شده 43 در 13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pintoricio نمایش پست ها
    سلام سیاوش جان.
    نظرت محترمه.ولی فکر کنم یادت رفته این دو تا غول اسپانیا جلوی یووه بیشتر بازنده بودن تا برنده.
    البته قبول دارم یووه الان بازیکنای 8 سال قبل رو نداره.ولی روح تیمیش روح واقعیه یووست.
    سلام اول بگم که اون ساتیوشه نه سیاوش (اسم رو گفتم)
    در کل خواستم بگم نتایج بازیهای گروهی رو به حذفی ربط ندید.اون سالی که اینتر بارسا رو زد و قهرمان شد تو بازی گروهی رفت و برگشت به بارسا گل نزده بود اما توی بازی حذفی اینتر صعود کرد.در حالیکه بازیکنا همونا بودند و فرقی نکرده بودن.من میگم یووه تیم خوبیه اما هنوز به تیم درست حسابی نخورده.تو ایتالیا که همه سطح پایینن از میلان گرفته تا .....
    بازی با چلسی هم که بردید آخه چلسی دیگه تیم نبود از هم پاشیده بود وگرنه از گروهش صعود میکرد.من که بایرن و تیم خوبی نمیبینم امسال اما رئال هم با نیم فصل اول خیلی فرق کرده رونالدو تو اوجه مودریچ هم خوب شده همچنین به یچیزی اعتقاد دارم که هر تیمی بتونه بارسا رو از مرحله حذفی چمپیونز اوت کنه قهرمانه.تو چند سال اخیر به سختی تونستن این کار رو بکنن.یووه مگر اینکه 2 تا اتوبوس بذاره تا شاید از بارسا کم گل بخورن اما ضد حمله خوب نمیتونن بزنن

7. 4 کاربر از پست مفید sativash تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    لیپی
    بازیکن محبوب
    دل پیرو.ندود.بوفون.
    اسم واقعی شما
    امیر زهرای

IranJuventusSS_Tehran

تشکر ها
    0
    تشکر شده 93 در 27 پست

آره.قبول دارم.بارسا و رئال خیلی خوبن.
    یووه هم هنوز یه کمبودهایی داره.
    الان ایتالیایی ها توان ولخرجی های کشورای دیگه رو ندارن.اگه سال 2006 اون بلا رو سر یووه نمی آوردن این 2 تا اینقدر غول نمیشدن.
    گواه این قضیه هم بازیکنایی هستن که از یووه به بارسا و رئال و... رفتن.زامبروتا.تورام.کاناوا و.امرسون.ویرا.ایبرا.بازیکن ی باغیرتی مثل:دلپیرو.ندود.بوفون.ترزگه .کامورانزی.کیلینی.زبینا.که موندن و یووه رو کشیدن بالا رو هم که به این اسمها اضافه کنین متوجه میشید که اگه اون فاجعه برای یووه اتفاق نمی افتاد این 2 تا اینقدر راحت تو اروپا آقایی نمیکردن.
    االان هم امید ما یوونتوسی ها به انگیزه تیمه.شک نداریم که یووه به این راحتیا از چمپیونز لیگ بیرون نمیره.چون یووه شناسنامه فوتبال اروپاست.

9. 4 کاربر از پست مفید pintoricio تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

بنظرم باید بالیگ قهرمانان خداحفظی کنیم چون بایرن تقریبا جای امیدی برای یووه نذاشته و بازیکنا هم که باریرن رو دست کم گرفته بودند!

من شخصا امیدم فقط به لیگه و بس!

خاوی مارتینز هافبک سرعتی باشگاه بایرن مونیخ آلمان بر این باور است که یوونتوسی ها شبیه سایر تیم های ایتالیایی بازی نمی کنند و نمایش آنها متفاوت است.

صدر نشین بوندسلیگا موفق شد در دور رفت مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیحه ی دو بر صفر یوونتوس را مغلوب کند.

اما ملی پوش اسپانیایی بایرن مونیخ سبک بازی یوونتوس را مورد ستایش مورد داده است و آشکارا به تحسین آندره آ پیرلو، معمار خط میانی یوونتوس پردخته است.

او در مصاحبه با رسانه های کشور آلمان گفت: «یوونتوس ثابت کرده است که یک تیم کاملاً ایتالیایی نیست. آن ها فقط به دفاع کردن محدود نیستند. یوونتوس در تمامی خطوط زمین فوتبال خوبی را ارائه می دهد.»

مارتینز اسپانیایی ادامه داد: «من فکر می کنم که ما بازی سه شنبه شب را در مقابل یوونتوس به خاطر برتری زیاد از لحاظ تاکتیکی بردیم.»

هافبک بایرن مونیخ به ستایش آندره آ پیرلو، بازیکن ایتالیایی و ملی پوش یوونتوس نیز می پردازد: «من دوران ورزشی پیرلو را بسیار با دقت و برای سال ها دنبال کرده ام. او یک بازیکن فوق العاده است. من همیشه سعی می کنم که از او چیزهایی رو یاد بگیرم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

11. 5 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

يوونتوس قهرماني مي‌خواهد ميلان سهميه مستقيم
    لمس اسكودتو در تورين

يوونتوس و ميلان با انگيزه‌هاي متفاوتي بزرگترين ديدار اين هفته ليگ ايتاليا را در تورين برگزار مي‌كنند. ميزبان به دنبال نزديك شدن به كسب اسكودتو است و ميهمان سياه و سرخ پوش نيز به دنبال كسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا.
    يوونتوس كه با دو شكست 2-صفر برابر بايرن مونيخ نتوانست به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان برسد، شايد كمي نااميد به نظر مي‌رسيد اما با دو گلي كه آرتو ويدال هفته قبل در خانه لاتزيو زد و سه امتياز حساس به حساب بيانكونري واريز كرد، حالا شرايط پس از پنجمين برد پياپي اين تيم فرق كرده است.
    براي آنتونيو كنته پيروزي در ورزشگاه المپيكو به منزله يك قدم مهم ديگر براي تكرار عنوان قهرماني بود. با اين وجود اين مربي در آستانه بازي امشب گفت: «درباره اسكودتو تا زماني كه آن را كسب نكنيم، حرف نخواهيم زد و به فشار و تلاش خود ادامه خواهيم داد.»
    نيكلاس بنتنر مهاجم دانماركي يووه از مصدوميت رها شده اما سباستيان جووينكو مانند نيكلا آنلكا و سيمونه پپه همچنان مصدوم است و امشب به ميدان نمي‌رود. جورجو كيليني باتجربه نيز اميدوار به حضور در اين مسابقه است اما ممكن است يك هفته ديگر نيز استراحت كند.
    در سوي مقابل ميلاني حضور دارد كه اميدوار بود هفته قبل با شكست ناپولي بتواند خودش را به رده دوم نزديك‌تر كند اما تساوي يك-يك در آن ديدار باعث شد تا اختلاف 4 امتيازي پابرجا بماند. روسونري در فاصله 6 هفته مانده تا پايان ليگ به رسيدن به جايگاه دوم و كسب سهميه مستقيم ليگ قهرمانان اميدوار است اما بايد حواسش به ساير تيم‌ها نيز باشد. فيورنتينا با 4 امتياز كمتر نسبت به ميلان در رده چهارم است و به همين دليل شاگردان آلگري بايد در فكر حفظ جايگاه سوم خود و رسيدن به پلي آف ليگ قهرمانان نيز باشند.
    خبر خوشحال كننده و البته ناراحت كننده براي هواداران ميلان كاهش محروميت ماريو بالوتلي از 3 جلسه به 2 جلسه است اما اين مهاجم ملي پوش به رغم اين مساله نيز در بازي امشب غايب خواهد بود و از هفته بعد مي‌تواند روسونري را همراهي كند. فدراسيون ايتاليا اعلام كرد كه بابت كم كردن يك جلسه از اين محروميت، سوپر ماريو بايد 20 هزار يورو به‌عنوان جريمه بپردازد. او از زمان پيوستن به ميلان 8 بار به ميدان رفته و توانسته 7 گل بزند كه اين گلزني‌ها كمك زيادي به تيمش براي رسيدن به رتبه سوم كرده است.
    همچنين متئو فلاميني نيز به خاطر كارت قرمزي كه هفته قبل برابر ناپولي گرفت، در اين جدال حساس به ميدان نخواهد رفت. همچنين ايگناتزيو آباته، كوين پرينس بواتنگ، ماسيمو آمبروزيني و بويان كركيچ نيز مصدومند و حضورشان برابر يوونتوس در هاله‌اي از ابهام قرار دارد.
    يووه با دو گلي كه كلوديو ماركيزيو فصل قبل برابر ميلان در تورين به ثمر رساند، تعداد پيروزي‌هايش برابر روسونري در خانه را به عدد 36 رساند. اين در حالي است كه ميلان نيز تاكنون 21 بار توانسته با كسب سه امتياز زمين مسابقه در خانه يوونتوس را ترك كند.
    نگاه‌ها در اين ديدار به استفان الشعراوي خواهد بود؛ مهاجم جواني كه هفته قبل برابر ناپولي روي نيمكت بود اما به نظر مي‌رسد اين فرصت را دارد تا در تركيب اصلي قرار بگيرد. او در سفر ژانويه ميلان به تورين در مرحله يك چهارم نهايي حذفي تنها گل تيمش در شكست 2-يك را وارد دروازه حريف كرد.
    يوونتوس همه 5 بازي اخيرش در سري A را با برد پشت سر گذاشته و ميلان نيز در 5 بازي آخرش به سه برد و دو تساوي دست يافته است.
    پيروزي 5-4 ميلان مقابل صدرنشين فعلي ليگ در فصل 1958-1959 پرگل‌ترين مسابقه‌اي بوده كه در تاريخ جدال‌هاي اين دو تيم به ثبت رسيده است.

تركيب احتمالي:
    يوونتوس: بوفون؛ بارتزالي، بونوچي، پلوسو، ليشت‌اشتاينر؛ ويدال، پيرلو، پوگبا، آساموا؛ ماركيزيو؛ ووچينيچ
    ميلان: آبياتي؛ دي سيگليو، زاپاتا، مكسس، كنستانت؛ آمبروزيني، مونتوليوو، مونتاري؛ نيانگ، پاتزيني، الشعراوي

13. 3 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

يك دست يـووه روي جـام

جدال پرافتخارترين هاي باشگاهي كالچو را يوونتوس برد تا تورين براي برگزاري جشن قهرماني سفيد و مشكي پوشان خود شمارش معكوس را آغاز كند. در جدال تيم هاي يوونتوس و ميلان در خانه بيانكونري، اين شاگردان آنتونيو كونته بودند كه با حداقل اختلاف ميهمان خود را با شكست به سمت خانه بدرقه كردند تا حاشيه امنيت خود را در صدر جدول دوباره 11 امتيازي كنند.
    خطاي ماركو آمليا، سنگربان ميلان روي كوادوو آساموا در محوطه جريمه تيمش، براي بيانكونري پنالتي را به ارمغان آورد كه آرتورو ويدال، هافبك شيليايي يووه با گل كردن آن زمينه ساز پيروزي يك - صفر تيمش شد.
    با اين پيروزي يوونتوس حال از 5 بازي باقيمانده خود تنها 4 امتياز مي خواهد تا قهرماني اش را مسجل كند. بالعكس ميلان با قبول شكست وضعيت خود در رده سوم جدول رده بندي و كسب آخرين سهميه ايتاليا در ليگ قهرمانان اروپاي فصل آينده را به خطر انداخت، چون فيورنتينا با پيروزي كه برابر تورينو كسب كرد خود را به يك امتيازي آبي و مشكي پوشان رساند.
    آنتونيو كونته، مربي يوونتوس پس از بازي به اظهارنظر در خصوص عملكرد شاگردانش پرداخت. او با اشاره به خطاي پنالتي كه داور براي يوونتوس اعلام كرد گفت: «فكر نمي كنم هيچ شك و ترديدي در خصوص آن پنالتي وجود داشته باشد، پنالتي كه سرنوشت يك بازي متعادل را رقم زد. البته ما در اين بازي در دقايقي واقعا به دردسر افتاديم. ميلان در نيم فصل دوم سري A بدون شكست بود اما ما هم به پيشروي خود در بالاي جدول ادامه داديم. بايد به بازيكنانم به خاطر اين پيروزي كه برابر تيم بزرگي به دست آمد تبريك بگويم. ما به تساوي قانع نبوديم. كاملا مي دانستم كه به ميدان رفتن در حالي كه نمي دانيد به دنبال چه نتيجه اي هستيد، چه عواقبي در پي دارد. ناپولي مدتي است كه ما را تحت فشار قرار داده است و به همين خاطر مي خواستيم اين بازي را ببريم تا هر چه سريعتر دوباره اختلاف مان را با اين تيم افزايش دهيم. اين پيروزي، ششميم برد متوالي ما در سري A بود اما هنوز اسكودتو را نبرده ايم.»
    كونته با اعتراف به اينكه مردانش براي برگزاري جشن قهرماني بي تابي مي كنند، ادامه داد: «بازيكنانم مدام از من مي پرسند كه چند تكه ديگر از اين پازل باقي مانده است. بايد بگويم كه اين برد ما را يك گام بزرگ ديگر به هدف مان نزديك كرد. ما مي خواهيم هرچه سريع تر تكليف قهرماني مان را مشخص كنيم تا بتوانيم در انتهاي فصلي سخت با خيالي آسوده استراحت كنيم. افراد زيادي به من به خاطر موفقيت يوونتوس تبريك گفته اند چون بردن اسكودتو آن هم براي دو سال متوالي كاري خارق العاده است و من از عملكرد تمام بازيكنانم راضي هستم.»
    بازي بعدي يوونتوس در سري A در دربي شهر تورين برابر تورينو است. كونته در پاسخ به اين سوال كه فكر مي*كند تيمش در اين بازي مي تواند تكليف قهرماني خود را روشن كند يا خير، گفت: «هفته آينده بايد قهرمان شويم؟ اين را نمي دانم اما مي دانم كه برايم فرقي نمي كند كه كجا و برابر چه تيمي قهرمان شويم. مهم ترين چيز اين است كه اسكودتو را ببريم. مي دانيم كه دربي چه خطرهايي براي ما ممكن است داشته باشد اما با همان انگيزه هميشگي براي رسيدن به پيروزي پا به ميدان مسابقه مي گذاريم.»

ميلان تحت فشار نيست
    روسونري با قبول شكست در خانه يوونتوس - نخستين شكست در سال 2013 - نتوانست اختلاف خود را با نزديك ترين تعقيب كننده اش، فيورنتينا كه به فاصله يك امتيازي شاگردان آلگري رسيده است، افزايش دهد. اين در حالي بود كه اين تيم از دو بازي قبلي خود هم تنها دو امتياز كسب كرده بود. با اين وجود، ماسيميليانو آلگري، مربي ميلاني ها به حمايت از شاگردانش پرداخت: «بازيكنان من بازي خوبي را به نمايش گذاشتند. آنها به يوونتوس اجازه سوار شدن بر بازي را ندادند. درست است كه ما باختيم اما بايد آرامش خود را حفظ كنيم و از بازي هاي باقيمانده حداكثر امتياز را كسب كنيم. نگاه كردن به نتايج ساير بازي ها نبايد ما را تحت فشار قرار دهد، چون مي دانيم كه بايد حداكثر امتيازات را بگيريم.»
    ميلان در جدال با يوونتوس روبينيو، استفان الشعراوي، جامپائولو پاتزيني و كوين پرينس بواتنگ را همزمان به ميدان فرستاد اما هيچ يك از آنها نتوانستند جان لوييجي بوفون، سنگربان يوونتوس را به دردسر بيندازند. آلگري در اين خصوص نيز گفت: «الشعراوي خوب بازي كرد مخصوصا در نيمه اول اما پس از آن يوونتوس فضاها را بست و اجازه نداد دروازه اش را به طور جدي تهديد كنيم. روبينيو هفته گذشته در بازي برابر ناپولي خوب كار كرد اما امشب او خودش را در سمت راست قرباني كرد. با توجه به اينكه مدت زيادي دور از ميادين بوده طبيعي است كه هنوز به فرم دلخواه خود نرسيده باشد.»
    مربي سابق كالياري در انتها به تمجيد از عملكرد يوونتوس پرداخت: «يوونتوس بسيار خوب دفاع كرد اما ما هم در اين اواخر در موقعيت سازي در يك سوم دفاعي حريفان مشكلاتي داشتيم. بازي برابر يوونتوس هم يكي از همان بازي*ها بود كه باز در موقعيت سازي در يك سوم دفاعي حريف مشكل داشتيم. تصور مي كنم فصل آينده براي ما فصل متفاوتي باشد.»
    آيا فصل آينده، آلگري باز هم روي نيمكت ميلان خواهد بود يا نه؟ او در پاسخ به اين سوال گفت: «ببينيم چه مي شود. الان نمي خواهم درباره اين موضوع حرفي بزنم. من هنوز با ميلان قرارداد دارم و از اينكه در اين تيم هستم خوشحالم.»

قهرماني پشت درهاي بسته
    در جريان بازي يوونتوس و ميلان در تورين، هواداران بيانكونري چندين بار بازيكنان سياه پوست ميلان را هدف شعارهاي نژادپرستانه قرار دادند و به همين دليل احتمال دارد كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايتاليا تيم محبوب آنها را با جريمه نقدي و بازي پشت در هاي بسته بدون حضور تماشاگر مجازات كند. اين در حالي است كه يوونتوس پيش از اين هم چندين بار هشدارهايي مبني بر كنترل هوادارانش دريافت كرده بود. همچنين پيش از اين كانون هواداران دو آتشه يوونتوس در بيانه اي اعلام كرده بود كه با سردادن شعارهاي نژادپرستانه مخالف است. در صورتي كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايتاليا تصميم به مجازات يوونتوس بگيرد، اين تيم بازي خانگي بعدي خود برابر پالرمو را بايد بدون تماشاگر برگزار كند، بازي كه احتمالا يوونتوس در آن قهرماني اش را مسجل خواهد كرد.

15. 4 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط R.BAGGIO.10 نمایش پست ها

يك دست يـووه روي جـام

جدال پرافتخارترين هاي باشگاهي كالچو را يوونتوس برد تا تورين براي برگزاري جشن قهرماني سفيد و مشكي پوشان خود شمارش معكوس را آغاز كند. در جدال تيم هاي يوونتوس و ميلان در خانه بيانكونري، اين شاگردان آنتونيو كونته بودند كه با حداقل اختلاف ميهمان خود را با شكست به سمت خانه بدرقه كردند تا حاشيه امنيت خود را در صدر جدول دوباره 11 امتيازي كنند.
    خطاي ماركو آمليا، سنگربان ميلان روي كوادوو آساموا در محوطه جريمه تيمش، براي بيانكونري پنالتي را به ارمغان آورد كه آرتورو ويدال، هافبك شيليايي يووه با گل كردن آن زمينه ساز پيروزي يك - صفر تيمش شد.
    با اين پيروزي يوونتوس حال از 5 بازي باقيمانده خود تنها 4 امتياز مي خواهد تا قهرماني اش را مسجل كند. بالعكس ميلان با قبول شكست وضعيت خود در رده سوم جدول رده بندي و كسب آخرين سهميه ايتاليا در ليگ قهرمانان اروپاي فصل آينده را به خطر انداخت، چون فيورنتينا با پيروزي كه برابر تورينو كسب كرد خود را به يك امتيازي آبي و مشكي پوشان رساند.
    آنتونيو كونته، مربي يوونتوس پس از بازي به اظهارنظر در خصوص عملكرد شاگردانش پرداخت. او با اشاره به خطاي پنالتي كه داور براي يوونتوس اعلام كرد گفت: «فكر نمي كنم هيچ شك و ترديدي در خصوص آن پنالتي وجود داشته باشد، پنالتي كه سرنوشت يك بازي متعادل را رقم زد. البته ما در اين بازي در دقايقي واقعا به دردسر افتاديم. ميلان در نيم فصل دوم سري A بدون شكست بود اما ما هم به پيشروي خود در بالاي جدول ادامه داديم. بايد به بازيكنانم به خاطر اين پيروزي كه برابر تيم بزرگي به دست آمد تبريك بگويم. ما به تساوي قانع نبوديم. كاملا مي دانستم كه به ميدان رفتن در حالي كه نمي دانيد به دنبال چه نتيجه اي هستيد، چه عواقبي در پي دارد. ناپولي مدتي است كه ما را تحت فشار قرار داده است و به همين خاطر مي خواستيم اين بازي را ببريم تا هر چه سريعتر دوباره اختلاف مان را با اين تيم افزايش دهيم. اين پيروزي، ششميم برد متوالي ما در سري A بود اما هنوز اسكودتو را نبرده ايم.»
    كونته با اعتراف به اينكه مردانش براي برگزاري جشن قهرماني بي تابي مي كنند، ادامه داد: «بازيكنانم مدام از من مي پرسند كه چند تكه ديگر از اين پازل باقي مانده است. بايد بگويم كه اين برد ما را يك گام بزرگ ديگر به هدف مان نزديك كرد. ما مي خواهيم هرچه سريع تر تكليف قهرماني مان را مشخص كنيم تا بتوانيم در انتهاي فصلي سخت با خيالي آسوده استراحت كنيم. افراد زيادي به من به خاطر موفقيت يوونتوس تبريك گفته اند چون بردن اسكودتو آن هم براي دو سال متوالي كاري خارق العاده است و من از عملكرد تمام بازيكنانم راضي هستم.»
    بازي بعدي يوونتوس در سري A در دربي شهر تورين برابر تورينو است. كونته در پاسخ به اين سوال كه فكر مي*كند تيمش در اين بازي مي تواند تكليف قهرماني خود را روشن كند يا خير، گفت: «هفته آينده بايد قهرمان شويم؟ اين را نمي دانم اما مي دانم كه برايم فرقي نمي كند كه كجا و برابر چه تيمي قهرمان شويم. مهم ترين چيز اين است كه اسكودتو را ببريم. مي دانيم كه دربي چه خطرهايي براي ما ممكن است داشته باشد اما با همان انگيزه هميشگي براي رسيدن به پيروزي پا به ميدان مسابقه مي گذاريم.»

ميلان تحت فشار نيست
    روسونري با قبول شكست در خانه يوونتوس - نخستين شكست در سال 2013 - نتوانست اختلاف خود را با نزديك ترين تعقيب كننده اش، فيورنتينا كه به فاصله يك امتيازي شاگردان آلگري رسيده است، افزايش دهد. اين در حالي بود كه اين تيم از دو بازي قبلي خود هم تنها دو امتياز كسب كرده بود. با اين وجود، ماسيميليانو آلگري، مربي ميلاني ها به حمايت از شاگردانش پرداخت: «بازيكنان من بازي خوبي را به نمايش گذاشتند. آنها به يوونتوس اجازه سوار شدن بر بازي را ندادند. درست است كه ما باختيم اما بايد آرامش خود را حفظ كنيم و از بازي هاي باقيمانده حداكثر امتياز را كسب كنيم. نگاه كردن به نتايج ساير بازي ها نبايد ما را تحت فشار قرار دهد، چون مي دانيم كه بايد حداكثر امتيازات را بگيريم.»
    ميلان در جدال با يوونتوس روبينيو، استفان الشعراوي، جامپائولو پاتزيني و كوين پرينس بواتنگ را همزمان به ميدان فرستاد اما هيچ يك از آنها نتوانستند جان لوييجي بوفون، سنگربان يوونتوس را به دردسر بيندازند. آلگري در اين خصوص نيز گفت: «الشعراوي خوب بازي كرد مخصوصا در نيمه اول اما پس از آن يوونتوس فضاها را بست و اجازه نداد دروازه اش را به طور جدي تهديد كنيم. روبينيو هفته گذشته در بازي برابر ناپولي خوب كار كرد اما امشب او خودش را در سمت راست قرباني كرد. با توجه به اينكه مدت زيادي دور از ميادين بوده طبيعي است كه هنوز به فرم دلخواه خود نرسيده باشد.»
    مربي سابق كالياري در انتها به تمجيد از عملكرد يوونتوس پرداخت: «يوونتوس بسيار خوب دفاع كرد اما ما هم در اين اواخر در موقعيت سازي در يك سوم دفاعي حريفان مشكلاتي داشتيم. بازي برابر يوونتوس هم يكي از همان بازي*ها بود كه باز در موقعيت سازي در يك سوم دفاعي حريف مشكل داشتيم. تصور مي كنم فصل آينده براي ما فصل متفاوتي باشد.»
    آيا فصل آينده، آلگري باز هم روي نيمكت ميلان خواهد بود يا نه؟ او در پاسخ به اين سوال گفت: «ببينيم چه مي شود. الان نمي خواهم درباره اين موضوع حرفي بزنم. من هنوز با ميلان قرارداد دارم و از اينكه در اين تيم هستم خوشحالم.»

قهرماني پشت درهاي بسته
    در جريان بازي يوونتوس و ميلان در تورين، هواداران بيانكونري چندين بار بازيكنان سياه پوست ميلان را هدف شعارهاي نژادپرستانه قرار دادند و به همين دليل احتمال دارد كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايتاليا تيم محبوب آنها را با جريمه نقدي و بازي پشت در هاي بسته بدون حضور تماشاگر مجازات كند. اين در حالي است كه يوونتوس پيش از اين هم چندين بار هشدارهايي مبني بر كنترل هوادارانش دريافت كرده بود. همچنين پيش از اين كانون هواداران دو آتشه يوونتوس در بيانه اي اعلام كرده بود كه با سردادن شعارهاي نژادپرستانه مخالف است. در صورتي كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايتاليا تصميم به مجازات يوونتوس بگيرد، اين تيم بازي خانگي بعدي خود برابر پالرمو را بايد بدون تماشاگر برگزار كند، بازي كه احتمالا يوونتوس در آن قهرماني اش را مسجل خواهد كرد.
    نمردیم و دیدم احمد هم یک پست فنی داد خوبه آفرین احسنتتتتتتتتتتتتتتتتت
    یه روز خوب میاد ...

17. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

بازی خوبی جلو تورینو نکردیم.
    خلاصه بازیو که دیدم واقعا حالم از میرکو بهم خورد.خیلی رو مخه.متری و کوآ بهترن.ایشالا فصل بعد اگه قراره مهاجما برن بهتره میرکو و متری و بنتنر و آنلکا برن.مهاجم هدف که بیاد به مورچه نیاز میشه :دی

19. 4 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Steve

GermanyPersepolis

Delpiero

تشکر ها
    1,074
    تشکر شده 1,475 در 337 پست

آخ آخ گفتی , یعنی این بشرو (میرکو) هر چقدر سعی میکنم با دید مثبت بهش نگاه کنم نمیشه , واقعا ضعیفه . تنها چیزیشم که در حال تغییره فقط مدل موهای سرو صورتشه

بقیه مهاجمای یووه هم همینجورین . یوونتوس با این مهاجما شاید تو ایتالیا بتونه به جایی برسه ولی تو اروپا فوقش میاد بین همون 8 تیم .

وقتی به پراکندگی گلهای یوونتوس نگاه میکنم که هر کی اومده و واسه خودش یه 6-7 تا زده تاسف میخورم , این نشون میده که یووه یه گلزن درستو حسابی نداره و هر بازیکنی فقط میاد یه ناخنکی میزنه . البته اینکه بازیکنای دیگه تو یه تیم گل بزنن چیز خیلی خوبیه ولی به شرطی که تیم یه گلزن قهار هم داشته باشه ولی یووه یه گلزن قهارو یه تمام کننده ی درخور نام این تیم نداره .

راستی یه سوال : چرا از یه سری تیمهای جدول امتیاز کسر شده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sativash نمایش پست ها
    دوستان شرمنده یهو پریدم تو تاپیک.چیزهای خنده دار دیدم
    اخه مگه میشه یووه از سد دو غول اسپانیا بگذره.یخورده منطقی فکر کنید.اینو به یکی از هوادارهای دورتموند هم گفتم که میگفت تیمش قهرمانه
    یوونتوس تیم خوبیه اما مهره های رئال و بارسا کجا و یووه کجا!!!!!!!!!

رفاقت ریده

سلمونی نرو با ما بد باش فقط / میزنـیــــم کلـتو باشی حتی کچل

فرقه وسط فرق ا بغل / قرمز مده میکنیم رنگم عوض

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط INDECENT : 04-29-2013 در ساعت 02:22

21. 4 کاربر از پست مفید INDECENT تشکر کرده اند .

صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 243233343536 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)