Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 86
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Champions بحث و تبادل نظر بازیهای نیمه نهایی(رفت و برگشت)جام باشگاه های اروپا 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک بحث و تبادل نظر بازیهای نیمه نهایی(رفت و برگشت)جام باشگاه های اروپا 2011-2012 انجام میشود.

بازیهای این دور:

1391/01/29

بایرن مونیخ - رئال مادرید

1391/01/30

چلسی - بارسلونا

همچنین در دیدارهای برگشت که به ترتیب در 5 و 6 اردیبهشت ماه برگزار می شود بارسلونا میزبان چلسی و رئال مادرید میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.
    ویرایش توسط ibrahim : 04-20-2012 در ساعت 14:44

2. 12 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 10messi2012 نمایش پست ها
    سلام من دوست شهریار هسم تازه عضو شدم.به نظر من امشب بازی یک یک به نفع بارسا تموم میشه!
    خوش اومدی

به نظر من بارسا تیمیه که تو همه جا یکنواخت بازی میکنه و تو خارج خونه به اندازه خونه خطرناکه و حتی شاید بیشتر با توجه به شرایط و پتانسیل بالای هافبک های بارسا و ساختار حکم این تیم من بعید میدونم چلسی تازه ساختار یافته حریفه بارسا بشه البته امشب با توجه به شرایط خانگی اگه چلسی گل نخوره شانس بالایی واسه صعود پیدا میکنه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 7 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezarm نمایش پست ها
    خوش اومدی

به نظر من بارسا تیمیه که تو همه جا یکنواخت بازی میکنه و تو خارج خونه به اندازه خونه خطرناکه و حتی شاید بیشتر با توجه به شرایط و پتانسیل بالای هافبک های بارسا و ساختار حکم این تیم من بعید میدونم چلسی تازه ساختار یافته حریفه بارسا بشه البته امشب با توجه به شرایط خانگی اگه چلسی گل نخوره شانس بالایی واسه صعود پیدا میکنه
    اتفاقا مخالف این حرفتم.میلان بدون گل خورده در خانه به نیوکمپ اومد و 3-1 خورد.کار دفاعی تنها کافی نیست برای صعود جلوی بارسا.تنها راه صعود رو هیدینگ بلده.اگه ابراهامویچ پیداش کرد اونوقت شاید بشه برای چلسی شانسی قائل شد

6. 8 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

خب میلانم در دقایقی از بازی برگشت تیم صعود کننده بود حالا روی اشتباه داوری یا خط دفاع گل دومو خورد
    الان بارسا خط حمله خیلی قوی داره و نخوردن گل تو خونه میتونه امید خیلی زیادی به تیم حریف بده و بارسا رو بهش کمی استرس بده
    اما در مجموع موافقم شانس بارسا به مراتب بیشتره
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

خب با توجه به صحبت های دوستان در مورد نحوه بازی چلسی حالا در مورد بارسلونا نکاتی رو میگم البته باید طرفداران بارسلونا نظرات تکمیلی رو بگن

از دروازبان بارسلونا که والدز هست شروع میکنیم شاید خیلیا اونو دروازبانی با ضریب اشتباه بالا بدونن که گاها پاس گل به مهاجمان حریف میده ولی در بعضی موارد عکس العمل های خیلی خوبی داره که آدمو متعجب میکنه کلا غیر قابل پیشبینیه والدز
    بارسلونا به تیمی معروفه که از کل فضا های زمین استفاده میکنه پس طبیعی هست که مدافعان اون ها زیاد بهم پاس میدن حتی شروع مجدد دروازبان اون ها ضربات بلند نیست(اکثرمواقع)و پاس های کوتاه به مدافعان هست که بازی سازی از دفاع شروع میشه که نقطه قوت خوبی برای تیم هست ولی میشه از همین راه بهشون ضربه وارد کرد کاری که رئال در اوایل هر بازی انجام میده و یه پرس خیلی شدید میکنه که باعث میشه دفاع و دروازبان در دادن پاس مرتکب اشتباه بشن که در بعضی موارد گل هم خوردن در سمت راست بارسلونا آلوز حضور داره که بدون شک بهترین مدافع راست دنیاست که با حرکات سریع خود و یک دو های قشنگش با سایر بازیکنا موقعیت های زیادی ایجاد میکنه اما درفاع چپ یه کم مشکل دارن چون مدافع تخصصی سمت چپ ندارن ولی با وجود این مساله کمتر تیمی تونسته از اون سمت بهشون ضربه بزنه
    در خط هافبک که ژاوی و اینیستا حضور دارن و بوسکتس به عنوان هافبک دفاعی کار میکنه که خیلی خط هافبک قدرتمندی تشکیل شده که همه نقطه قوتش رو میدونن پرس شدید رو بازیکن صاحب توپ پاس های پشت سر هم بسیار زیاد و دوندگی خوب
    در خط حمله مسی حضور داره که هر موقع تیم بارسلونا از نظر تاکتیکی به مشکل بر میخوره میتونه از هنر فردی خودش برای کمک به تیمش استفاده کنه
    راه های مقابله چلسی در مقابل بارسلونا از نظر من
    چلسی میتونه با یه دفاع منظم و اصولی و همچنین دوندگی خوب تیمی را های نفوذ بارسلونا رو ببنده که به نظر من ابزار این کار رو داره اما شاید شرایط سنی مانع این کار بشه
    راه دیگه قطع کردن پاس های بازیکنان بارسلونا در میانه میدانه که میتونن از این کار ضد حمله های خوبی درست کنن
    این چند بازی که من امسال از بارسلونا دیدم از سه دفاع استفاده میکنه که خطرناکه چون خیلی از بازی ها رو که دیدم خیلی راحت گل میخورن چون مدافعانشون جا میمونن و جاگیری خوبی ندارن در موقعی که ضد حمله میخورن
    یه راه دیگه به نظرم سانتر از جناحین میتونه باشه با توجه به حضور مهاجمانی چون دروگبا و تورس که سر زن هستن و مدافعان بارسلونا به پیکه بقیه آمار قدی خوبی ندارن
    Good Bye Berba

10. 7 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

به نظر من امشب بازی سختی برای بارسا است به خاطر این که چلسی تیمی هست فیزیک بدنی عالی دارن و اما بارسا تیمی با قدرت هجومی هست در کل شیوه ی بازی چلسی برای بارسا دردسر سازه اینو تو نتایج قبلی این دو تیم هم نشون میده درکل تیم چلسی قدرت بدنی بازیکنانش مخصوصا دروگبا یا لمپارد و ... خیلی خوب هست و امیوارم در کل بازی خوب و تماشا ای باشه

12. 5 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

یه نکته در مورد تیم چلسی سبک بازی این تیم کلا خوب جلوی تیم هایی که سعی میکنن با پاس های روی زمین و عمق صاحب موقعیت بشن جواب میده میتونم چندتا مثال بزنم
    چلسی فصل 2004_2005 تونست تیم آرسنال که بازی های روون و قشنگی رو به نمایش میذاشت و حتی قهرمان لیگ شده بود رو با همین روش تخریب بازی و ضد حمله کنار بزنه و قهرمان شد
    یا حتی در مقابل همین بارسلونا غیر از سال 2009 هم بازی هایی انجام داد که موفق به شکست بارسلونا شد
    Good Bye Berba

14. 6 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074

نقل قول نوشته اصلی توسط ashly نمایش پست ها
    خب با توجه به صحبت های دوستان در مورد نحوه بازی چلسی حالا در مورد بارسلونا نکاتی رو میگم البته باید طرفداران بارسلونا نظرات تکمیلی رو بگن

از دروازبان بارسلونا که والدز هست شروع میکنیم شاید خیلیا اونو دروازبانی با ضریب اشتباه بالا بدونن که گاها پاس گل به مهاجمان حریف میده ولی در بعضی موارد عکس العمل های خیلی خوبی داره که آدمو متعجب میکنه کلا غیر قابل پیشبینیه والدز
    بارسلونا به تیمی معروفه که از کل فضا های زمین استفاده میکنه پس طبیعی هست که مدافعان اون ها زیاد بهم پاس میدن حتی شروع مجدد دروازبان اون ها ضربات بلند نیست(اکثرمواقع)و پاس های کوتاه به مدافعان هست که بازی سازی از دفاع شروع میشه که نقطه قوت خوبی برای تیم هست ولی میشه از همین راه بهشون ضربه وارد کرد کاری که رئال در اوایل هر بازی انجام میده و یه پرس خیلی شدید میکنه که باعث میشه دفاع و دروازبان در دادن پاس مرتکب اشتباه بشن که در بعضی موارد گل هم خوردن در سمت راست بارسلونا آلوز حضور داره که بدون شک بهترین مدافع راست دنیاست که با حرکات سریع خود و یک دو های قشنگش با سایر بازیکنا موقعیت های زیادی ایجاد میکنه اما درفاع چپ یه کم مشکل دارن چون مدافع تخصصی سمت چپ ندارن ولی با وجود این مساله کمتر تیمی تونسته از اون سمت بهشون ضربه بزنه
    در خط هافبک که ژاوی و اینیستا حضور دارن و بوسکتس به عنوان هافبک دفاعی کار میکنه که خیلی خط هافبک قدرتمندی تشکیل شده که همه نقطه قوتش رو میدونن پرس شدید رو بازیکن صاحب توپ پاس های پشت سر هم بسیار زیاد و دوندگی خوب
    در خط حمله مسی حضور داره که هر موقع تیم بارسلونا از نظر تاکتیکی به مشکل بر میخوره میتونه از هنر فردی خودش برای کمک به تیمش استفاده کنه
    راه های مقابله چلسی در مقابل بارسلونا از نظر من
    چلسی میتونه با یه دفاع منظم و اصولی و همچنین دوندگی خوب تیمی را های نفوذ بارسلونا رو ببنده که به نظر من ابزار این کار رو داره اما شاید شرایط سنی مانع این کار بشه
    راه دیگه قطع کردن پاس های بازیکنان بارسلونا در میانه میدانه که میتونن از این کار ضد حمله های خوبی درست کنن
    این چند بازی که من امسال از بارسلونا دیدم از سه دفاع استفاده میکنه که خطرناکه چون خیلی از بازی ها رو که دیدم خیلی راحت گل میخورن چون مدافعانشون جا میمونن و جاگیری خوبی ندارن در موقعی که ضد حمله میخورن
    یه راه دیگه به نظرم سانتر از جناحین میتونه باشه با توجه به حضور مهاجمانی چون دروگبا و تورس که سر زن هستن و مدافعان بارسلونا به پیکه بقیه آمار قدی خوبی ندارن
    خوشحالم شما بحث رو شروع کردی میخواستم شروع کنم حوصله ام نمیشد.با توجه به نکات خوبی که اشاره کردی منم نکات تکمیلی رو اضافه میکنم.در مورد والدز باید بگم که کلا یا اسمش میشه سوتی یا سوپر من یک بازی 20 تا موقعیت میگیره یک بازی ثانیه 20 یک گل میده به حریف.امیدوارم امشب رو فرم باشه
    در مورد مدافع ها نمیدونم بحث های تایپیک بارسا رو دنبال میکنن دوستان یا نه ولی ما یک سری مطلب گذاشتیم که توشون نوشته بودیم ماسکرانو امارش در حال حاظر جزء بهترین دفاع وسط های فعلی دنیاست.امارش از پیکه و پویول در دفاع بهتر بود و از خیلی دفاع های دیگه.خلاصه به نظرم ماسکرانو چون خیلی رو فرم هست و تو تیم جا افتاده یکی از نقطه قوت های بارسا در دفاع هست اما یک مشکل داره قد کوتاهش باعث میشه به راحتی بشه تو محوطه بارسا مهاجمان حریف سر بزنن مثل دروگبا که استاده برای همین باید همیشه توی 90 دقیقه بین بوسکتس و ماسکرانو سوویچ انجام بشه.یعنی بوسکتس بره طرفای نقطه پنالتی (برای دفع ضربات سر) و ماسکرانو بره رو پای بازیکن در حال سانتر.در مورد بوسکتس هم همینجا میگم که یک مقاله راجع بهش خودنم که اونو عامل اصلی موفقیت های بارسا میدونست.میگفت روانشناس ترین بازیکن حال حاظر فوتبال بوسکتس هست که میتونه به راحتی حالت روحی مهاجم رو بفهمه و به خوبی توپ ها رو کات کنه.از طرفی همه پاس های عمقی عالی اون رو دیدیم پس وقتی که ژاوی و اینیستا زیر پرس شدید باشن میتونه به کمک تیم تو بازی سازی بیاد.پویول هم که یکم مشکل سرعت داره ولی با تکل های خوب میتونه جبرانش کنه.شاید نقطه ضعف اصلی بارسا در خط دفاع پیکه باشه.پیکه خیلی از فرم ایده ال خودش دور شده به حدی که به راحتی هرچه تمام تر دریپل میخوره پس به نظرم اگه چلسی بخواد به بارسا ضربه بزنه یا سانتر هست یا ضد حمله های مستقیم و سریع که بهشون اشاره کردم در پست های قبلی اونم از سمت پیکه.الوز هم که دیگه عملا یک هافبک و میشه گفت زوج مکمل مسی.ژاوی و اینیستا که کلا این فصل بازیشون عوض شده.اینیستا خیلی تو عمق حرکت میکنه اما این ژاوی هست که گل میزنه چون از بازی بدون توپ مهاجم ها و وینگ ها استفاده میکنه و میره تو عمق و یک پاس عمقی میگیره و تمام. اما این به نظر من به درد بازی با چلسی نمیخوره.توی این بازی ژاوی باید پست قبلی خودش باشه یعنی یک طراح ثابت با قابلیت فوقالعاده بالا در پاس دهی.باید پشت مثلث مسی الوز اینیستا قرار بگیره و وینگ ها رو در دوطرف تغزیه کنه تا اونا بتونن با دور زدن مدافع های کناری که احتمالا ایواناویچ هست اینیستا و مسی رو پشت محوطه صاحب موقعیت گل زنی کنن.اما با بقیه دیگه کاری ندارم غیر از مسی.مسی یعنی تاکتیک.میشه تغییر رو با مسی رقم زد.با توجه به چیزایی که شما بهش اشاره کردی و من قبول دارم چلسی خیلی خوب میتونه راه های نفوذ رو ببنده و از طرفی با دفاع توده ای میشه جلوی شوت پشت محوطه رو هم گرفت.پس عملا اگه چلسی بتونه 70 دقیقه از بارسا گل نخوره میتونه امیدوار باشه گل خانگی نخوره چون بارسا معمولا وقتی راه رو بسته ببینه خیلی عصبی میشه تا وقتی که یکی روی یک کار فردی یک موقعیت خلق کنه.راه مقابله با دفاع های انگلیسی استفاده از حرکت های سریع فردی و گروهی است.یک و دو های سریع بین مسی و بازیکن مکملش که میتونه الکسیس اینستا یا الوز باشه.بارسا باید به سرعت توپ رو بچرخونه پشت محوطه و مدافع ها رو مجبور به دنبال کردن توپ بکنه و با استفاده از حرکت بدون توپ الوز یا الکسیس مسی میتونه یک موقعیت عالی پیدا کنه همونطور که بارها پیدا کرده اما بازم میگم رمزش فقط پاس کاری های ریز و سریع و دقیق که متاسفانه این فصل اصلا به خوبی از بارسا ندیدم.شاید تنها مثال این پاسکاری که یادم باشه بازی ارسنال بارسا در نیوکمپ بودکه دو گل از سه گل زده شده روی کار های ترکیبی سریع بود.به نظرم برنده این بازی وینگ هایی هستن که بتونن خوب برن پشت مدافع ها و اونا رو به هم بریزن و فضا برای پاس کاری های ریز پشت محوطه ایجاد کنن.یک حسی بهم میگه ستاره امشب استاد فضا سازی اینیستای بزرگه.

16. 9 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    ایمان

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    0
    تشکر شده 13 در 2 پست

به نظر من صعود بارسا تقریبا قطعی هست چون چلسی به سختی و با گل دقایق پایانیه مرلس تونست به این مرحله بیاد تازه نزدیک بود حذف بشه ام در ان سر میدان رقابت خیلی سنگین تره چون بایرن درسته بازیکنان میانی خوبی نسبت به رئالی ها نداره اما دو بازیکن کناری یعنی ریبری و روبن میتونن خیلی برای ان ها خطرناک باشند چون بایرن در امسال میزبان فینال این رقابت هاست و نمیخواد که این امتیاز بزرگ رو از دست بده رئالی ها هم به گفته ی مورینیو تمام قدرت شان میخوان بزارن چون دوست ندارن این جام رو ازدست بدن ولی به نظر من بارسلونا یک پای فینال است ام نمیدونم نفر دوم این فینالیست کدوم یک از دو تیم رئال یا بایرن هست چون رقابت بین این دو تیم خیل خیلی جذاب و دیدنی است
    ویرایش توسط ibrahim : 04-18-2012 در ساعت 20:31 دلیل: حذف فرمت نوشته.

18. 6 کاربر از پست مفید عبده تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Pep-fergosen
    بازیکن محبوب
    مسی ژاوی کریمی
    اسم واقعی شما
    messi

SpainBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    95
    تشکر شده 220 در 46 پست

ببین شهریار خان شما ی زمانی از اینیستا خوشت نمیومد یادته!به نظر من همونطور ک میگی پارسال بارسا تیکیتاکا بهتر بازی میکرد.الکسیس بازیکن خوبی هس ولی تجربه کافی رو نداره امشب اگه پدرو باشه بهتره چون با اینیستا و ژاوی مسی رو بهتر تو موقعیت گل قرار میدن .اگر فابرگاس به جای بوسکت بازی کنه بهتره چون تجربه بازی با چلسی داره چون این چلسی ها هیکلی هسن به بوسکت بوخورن پرت میشه اونور.من که میگم یک یک میشه گل اول هم چلسی میزنه

20. 5 کاربر از پست مفید 10messi2012 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074

نقل قول نوشته اصلی توسط 10messi2012 نمایش پست ها
    ببین شهریار خان شما ی زمانی از اینیستا خوشت نمیومد یادته!به نظر من همونطور ک میگی پارسال بارسا تیکیتاکا بهتر بازی میکرد.الکسیس بازیکن خوبی هس ولی تجربه کافی رو نداره امشب اگه پدرو باشه بهتره چون با اینیستا و ژاوی مسی رو بهتر تو موقعیت گل قرار میدن .اگر فابرگاس به جای بوسکت بازی کنه بهتره چون تجربه بازی با چلسی داره چون این چلسی ها هیکلی هسن به بوسکت بوخورن پرت میشه اونور.من که میگم یک یک میشه گل اول هم چلسی میزنه
    حالا تو نظرات شخصی منو لو نده من به خاطر فضا سازی همیشه اندرس رو تحسین کردم و همچنین بازیسازی عرضی ولی خیلی نا مطمئن کار میکنه یعنی هم زود خسته میشه هم نمیتونه از سرعت استفاده کنه.البته دلیل نمیشه ازش خوشم نیاد ولی خب در مقایسه با ژاوی من ژاوی رو ترجیح میدم ولی نظرم اینه که اندرس و ژاوی بهترین هافبک های حال حاضر جهان هستند.درمورد الکسیس هم یک جورایی موافقم چون جلوی انگلیسی ها تا الان بازی نکرده تجربه بازی جلوی انگلیسی ها رو نداره ولی بهتره فابرگاس اگه میخواد فیکس باشه به عنوان مهاجم پشت مسی باشه نه بوسکتس چون حقیقتا هیچ هافبک دفاعی توان مقایسه شدن با بوسی رو نداره
    زنده باد اندرس مقدس

22. 5 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)