Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام تیم قهرمان جام حذفی ایران 1390 میشود؟

رأی دهندگان
39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استقلال تهران

24 61.54%
  • شاهین بوشهر

15 38.46%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

irann اخبار و تبادل نظر در مورد فینال جام حذفی ایران 1390-1391

به نام خدا

در این قسمت اخبار و تبادل نظر در مورد فینال جام حذفی ایران 1390-1391قرار میگیرد.

پنج‌شنبه 25/12/1390 ساعت : 15:00

فينال جام حذفي : شاهين - استقلال

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

پنجشنبه 25 اسفند ماه سال جاری بیست و ششمین فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور برگزار میشه
    استقلال و شاهین پنج‌شنبه این هفته بیست و ششمین فینال جام حذفی را برگزار خواهند کرد تا تکلیف قهرمان این دوره نیز مشخص شود. شاهین هیچ‌گاه تاکنون فینال جام حذفی را تجربه نکرده است اما آبی‌های پایتخت 8 بار در فینال جام حذفی حضور داشتند . جام حذفی به واقع از اول از اهمیت آنچنانی برخوردار نبود اما هر چه از برگزاری این مسابقات مهیج گذشت تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس با جدیت بیشتری این مسابقات را پیگیری کردند. این جدیت از وقتی بیشتر شد که قهرمان جام حذفی مستقیم به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. از حدود 8 فصل پیش فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که قهرمان جام حذفی لیگ ایران مستقیم همراه قهرمان لیگ راهی مسابقات آسیایی خواهد شد. با افزایش سهمیه فوتبال ایران از 2 به 4 اما از اهمیت قهرمانی در جام حذفی تا حدودی کم شد اما به واقع از زمانی که سختگیری‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا آغاز شد و تعداد تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا کاهش یافت جدیت تیم‌های حاضر در مسابقات جام حذفی بیشتر هم شد. بنابراین تیم‌های حاضر در جام حذفی سعی می‌کنند با علاقه بیشتری در این مسابقات حاضر شوند تا در صورت قهرمانی مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا راه یابند.

آخرین قهرمانی استقلال به فصل 87-86 است.اما طی 2 فصل اخیر، پرسپولیس همواره پای فینال بوده و به 2 قهرمانی پی در پی نیز دست یافته است اما در فصل جاری سرخ‌ها با تحمل شکست سنگین برابر استقلال از راهیابی به فینال جام حذفی محروم شدند تا استقلال به فینال برسه

تیم‌های استقلال و شاهین نیز به دنبال کسب سهمیه ورودی سال آینده به لیگ قهرمانان آسیا هستند.
    نمیتوان دقیق گفت که کدام شانس بیشتری برای پیروزی دارند چون تیم زخم‌خورده بوشهری نیز در پی پیروزیه تا کمی خود را از حال و هوای اسفبار کنونی بیرون کند.

3. 13 کاربر از پست مفید omid_ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سلام

اول تشکر می کنم از ابراهیم برای تایپیک به موقع و خوبش.

ممنون از امید جان به خاطر پست خوبش.

شرایط این دیدار نسبت به لیگ آسیا و لیگ برتر متفاوت است. با توجه به اینکه استقلال بازی خود را در لیگ قهرمانان با برد پشت سر گذاشته بود با غرور به مصاف راه‌آهن رفت و به تساوی رسید و این تساوی استقلال را در کورس قهرمانی عقب انداخت. البته همین تساوی کمک بزرگی به آبی‌پوشان کرد تا بازیکنان بیشتر حواس‌شان را جمع کنند. آنها از حساسیت‌ فینال جام حذفی به خوبی آگاهی دارند، به نظرم استقلال می‌تواند به راحتی برنده شود البته اگر زمین این اجازه را بدهد. آبی‌پوشان بیشترین دردسر را با زمین حافظیه دارند. چرا که استقلال بیشتر روی زمین بازی می‌‌کنند. به هر حال استقلال بازیکنان بزرگی دارد که شرایط را به خوبی درک می‌کنند و اگر گلی نیز دریافت کنند به راحتی می‌توانند جبران کنند.
    در مورد شاهین هم باید بگویم که این تیم از ابتدای فصل مشکل داشته و آخرین مربی آنها (حمید درخشان) همان مربی است که اول فصل این تیم را بسته بود و از بازیکنانش شناخت کافی دارد، آنها نیز مثل استقلال در آخرین دیدارشان به تساوی رسیده‌اند.استقلال می‌تواند قهرمان شود و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورد

تا جای که من یادم میاد همیشه تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس تیم هایی مثل شاهین و دست کم گرفته اند ولی تیم شاهین و امثال شاهین انگیزه ایی زیادی برای بازی مقابل تیم های بزرگ را دارند پس نباید به تمسخر گرفته بشوند همین به تمسخر گرفتنشون همیشه نتیجه ایی خنده داری و رقم میزند نه تنها در ایران بلکه در همه جهان همیشه همینطور بوده و هست مخصوصا تیم شاهین که تیم هست جوان و با انگیزه بالا و دونده بازی با توپ را روی زمین خیلی خوب بلد هست.به نظر من میزبانی فینال را باید به شهری می دادند که زمین چمن مرغوبی داشته باشه نه شیراز یا اهوازی که زمین هاشون انگاری زمین کاشت صیفی جات هست. فکر نکنم بازی مرغوب و پا به توپی را از هر دو تیم ببینیم.

نویسنده:نیما / انجمن تخصصی فوتبال دربی

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

به امید قهرمانی دیگه این بار تو اهواز

شیراز کنسل شده

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

6. 11 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

منطقی نگاه کنی شانس استقلال بیشتره چون شرایطش مناسبتره و بازیکنای بهتری داری
    من بازی در شیرازم مطمئنم هوادارای استقلال زیاد خواهند بود و حداکثرش تعداد طرفدارا دو تیم برابر میشه
    از طرفیم چون استقلال الان دیگه صدر جدول لیگ نیس این جام واسش اهمیت بیشتری پیدا کرده و باعث میشه جدی تر باشه
    اما شاهینم تیم خوبیه و توان برده استقلالو داره و خب چون ازادیم نیس شانس دیگه خیلی بیشتره
    امیدوارم حق به حق دار برسه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 7 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

شاهین حال و روز خوشی نداره ! فیروز کریمی رو برکنار کردن تا ابراهیم قاسمپور بیاد ولی قاسمپور یه بازی اومد حال و روز شاهینو دید به این نتیجه رسید که نه ...
    در کل مهمترین عواملی که میتونن واسه استقلال تو این بازی دردسر ساز بشن : 1 - زمین نا هموار و داغون شیرازه ! 2 - نبودن امثال آندو تیموریان ، جباری و احتمالا کیانوش رحمتی هست ! استقلال در نبود تیموریان و جبازی و صد البته مجیدی روزهای خوبی رو پشت سر نذاشته و مطمئنا برای بازی فینال هم دوباره دچار دردسر خواهد شد ! شاهین هم برای اینکه از اندوخته خودش تا به اینجا تو این جام حفاظت کنه و نیم نگاهی به قهرمانی و البته آسیا داشته باشه با یه بازی دفاعی و بسته خواهد اومد و احتمالا برنامه ای برای ضد حملات خواهد داشت ! با توجه به سابقه بازی استقلال مقابل تیم هایی مثل شهرداری یاسوج و سایپا مهر کرج میشه فهمید کار سختی پیش رو دارند و نشون دادن که مظلومی و ترکیبش اون انعطاف لازم رو برای تغییر روند بازی ندارند و از اونجایی که بازیکنان خلاق و گره گشایی مثل جبازی و مجیدی تو این بازی حاضر نیستند هودارای استقلال باید صبر زیادی به خرج بدن ! با همه این تفاسیر داشته های استقلال به شرایط بازی و تیم رقیب می چربه و احتمالا قهرمانی استقلال زیاد خواهد بود !
    پ . ن : سینا بازی تو همون شیراز برگزار میشه و با انتقالش به اهواز مخالفت شد !

10. 10 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

رو جام این فینال اسم استقلال هک شده دیگه همه بلدند.داوری بازیشون با راه آهن دیگه برا همه روشن بود.
    آخه فکرشو بکنید شاهین بره آسیا.البته ممکنه سالهای آینده بره آسیا ولی الان این جامو استقلالیا خریدند.
    شرایطم که نگاه کنیم استقلال با این مصدومان عمرا ببره ولی چون جامو جلو جلو خریدند دیگه نتیجه بازی از همین الان معلومه.
    پ.ن»با ر شروع کردم.

12. 7 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

سلام
    من هم میگم جام ماله استقلاله
    به نظر من در کل اگه استقلال قهرمان بشه خیلی بهتره چون لااقل تو آسیا بهتر نتیجه میگیره

چن سال پیش که مس کرمان آبرومونو تو آسیا برد
    من به شخصه بیشتر دوس دارم استقلال قهرمان بشه
    یه روز خوب میاد ...

14. 6 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    گاس هیدینک-خوزه مورینیو-فان مارویک
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد-دیدیه دروگبا-خاویر هرناندز-زیدان

ItaliaSS_TehranChelsea

تشکر ها
    122
    تشکر شده 84 در 18 پست

shahin

ممنون بابت تاپیک خوبتون

من که طرفدار هر دو تیم هستم اما خب دلم با شاهینه و دوست دارم شاهین قهرمان بشه

اما

بذارین یه بحثی دیگه انجام بدیم در مورد قهرمان جام حذفی و جام باشگاهها

به نظر من اینکه یه تیم با انجام 6 بازی بیاد و قهرمان حذفی بشه و مستقیم بره آسیا اصلا جالب نیس
    ما باید هر چی سهمیه داریم بذاریم تو لیگ چون لیگ هستش که معیار بهترین ها و بدترین هاست
    اصلا جام حذفی رو باید جام شانس دونست من نظرم اینه اگه بخوایم اینجا بحث کنیم که کدوم تیم شایستگی حضور
    در اسیا رو داره نباید کلا بحثی بکنیم چون الان تیم های خوبی مثه استقلال تراکتور و سپاهان و صبا و نفت داریم که همشون میتونن نماینده ایران تو اسیا باشن

در آخر اینو فقط پیش بینی بینی میخوام بکنم بدون هیچ تعصبی

شاهین قهرمان میشه

16. 6 کاربر از پست مفید stamford تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

کیفیت لیگ ایران اینقدر پایینه که مسابقات لیگ و جام حذفیش ارزش بحث فنی و تحلیل نداره.
    نظر من فقط رو زمین مسابقست.من شخصا ترجیح میدم تیم مورد علاقم تو مریخ بازی کنه تا تو شیراز. تو مریخ هم میشه رو هوا بازی کرد.نقطه ی مثبتشم اینه که اگه میزبانی مریخی ها خوب باشه فیفا جام جهانی 2026 رو اونجا برگذار میکنه.خدا رو چی دیدین!
    من نمیدونم چرا بازی رو تو اصفهان برگذار نکردن.اهواز استقلالی زیاد داره اصفهان دیگه نداره که. زمینشم از حافظیه عالی تره! اگه بحث دوری مسافته هوادار واقعی شاهین اگه تیمش تو سنتیاگو برنابئو هم بازی داشته باشه میره اصفهان که چیزی نیست! به نظر من شاهینی ها دارن جو سازی میکنن.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

18. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)