Design & Developed BY Patira

صفحه 118 از 118 نخستنخست ... 1868108116117118
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,176 , از مجموع 1176
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol
    تشکر ها
    17
    تشکر شده 83 در 2 پست

پیش فرض خوش اومدی.خودت رو معرفی كن

همونطوری که از اسم تایپیک معلومه بیاین خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر باهاتون اشنا شیم ..................

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش
    بازیکن محبوب
    علی دایی
    اسم واقعی شما
    هلن

FranceTractorShahinBoushehr

Farhad Majidi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : خوش اومدی.خودت رو معرفی كن

سلام.من هلما هستم 25 سالمه. از 12 سالگي يعني سال 1998 طرفدار بارسا هستم.البته طرفدار نميشه گفت يه ديوانه هستم.خونم ابي و اناريه.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط helen00 : 04-15-2020 در ساعت 20:07

عضو Derby

ArgentinaPersepolisAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

از شرکت دستگاه حضور و غیاب پالیزافزار و از تهران هستم.
    خوشحالم از آشنایی تون
    دستگاه حضور و غیاب پالیزافزار

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام وقت بخیر.. خیلی ممنون از این که خواستین خودمون رو معرفی کنیم... من ملیکا رزاقی هستم... هدف من از جواب دادن به این پرسش شما معرفی خودم نیست در واقع من میخواستم مطلبی رو با شما به اشتراک بگذارم من مدت ها به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود بودم.... در ابتدا پارچه و فرش و رنگ منزل رو عوض کردم... هر کدوم مزیت های خودشون رو داشتن اما نتیجه ای که میخواستم رو دریافت نکردم... مبلمان خونه نقش خیلی زیادی رو دارند اما بودجه ی من خیلی زیاد نبود.. برای همین تمام سایت ها و مطالب در مورد انواع مبل از جمله مبل راحتی، مبل استیل، سرویس خواب، ناهار خوری و ... رو مطالعه کردم. هدف من [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بود با بودجه خودم. درنهایت یکی از دوستان یک تولیدی به نام مبل و صندلی را به من معرفی کردم... بهم گفتن بهترین مبلمان رو میتونید مستقیم از این تولیدی دریافت کنید چون خودشون تولید می کنند هزینه واسطه رو نمیدی و برات ارزون در میاد در عین اینکه از بهترین چوب ها و مواد اولیه ساخته میشه... منم این کار رو کردم و الان واقعا راضی هستم برای همین خواستم به شما هم معرفی کنیم با کلیک بر روی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] می تونید به سایتشون سر بزنید.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    افشین قطبی
    بازیکن محبوب
    مهدی مهدوی کیا

IranPersepolisAboomoslem

Petr Cech

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام صدرا هستم 29 سالمه ازمشهد شاغل هستم در شرکت تولید کننده محصولات صنعتی خوشحالم از اشناییتون

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

منتظر تایید عضویت

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام مینا 20 از تهزان
    برای ساخت قهوه و انتخاب نوعش همیشه مشکل داشتم از انتخاب وسایل ساخت اون بگیر تکنیک های ساختش انواع قهوه و هزارو یک مشکل دیگه برای گرفتن یک قهوه خوب و حرفه ای اگه مشکل شما هم همینه پیشنهاد من به شما [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است.
    امید وارم براتون مفید باشه.

صفحه 118 از 118 نخستنخست ... 1868108116117118

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)