Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1176

Threaded View

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

پیش فرض پاسخ : خوش اومدی.خودت رو معرفی كن

نقل قول نوشته اصلی توسط salireza.s نمایش پست ها
    سلام.

ایشون که دیگه فکر نمیکنم حتی به این سایت سر بزنن. پیشنهاد میکنم یه سر به این فروشگاه بزنید که قدیمی ترین بازی هارو به صورت آرشیو داره. یه سرچ کنید شاید بازی مورد نظرتون پیدا شد
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سلام . ممنون از توجه شما که پاسخ دادین . به فروشگاه تون سر زدم . بعضی از فایل ها بعد از اینکه
    روی خرید کلیک میکردم به سایت www.ronaldo.ir هدایت میشدم که میگفت این سایت قابل دسترسی نیست. و امــا در مورد بازی ها : بازی های خاصی مد نظرم نیست ، بین سال های 2009 تا 2013 چون تو دانشگاه بودم ، خیلی از بازی های لیگ های اروپایی و لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی و جام ملت های اروپا که از تلویزیون خودمون و شبکه سه و با گزارش فارسی پخش شده بود رو ندیدم : دوست داشتم اگه این بازی ها با گزارش فارسی پیدا بشه اونا رو تهیه کنم و تماشا کنم . حداقل فینال و نیمه نهایی های لیگ قهرمانان سال های فوق الذکر . البته خلاصه بازی ها و گل ها با کیفیت بالا وگزارش عربی یا انگلیسی تو اینترنت فراوانه . ولی گزارش فارسی اصلا گیر نمیاد . بازی های که گزارش فارسی داره رو تمایل دارم که بخرم . اگه حوصله داشتین و وقت هم داشتین اونایی رو که گزارش فارسی دارن رو برانم بگین که بعدا بتونم بخرمشون . البته اگه وقت ندارین یا شایدم حوصله نداشته باشین که دیگه نمیخواد . به هرحال ممنونم . یا علی .
    سلام خواهش میشه.

والا سایتی که معرفی کردم مختص صاحب اصلی انجمن هست ولی نمیدونم هنوز فعالیت دارن یا خیر. به هر حال تنها کسی بود که میشناسم آرشیو میکنه ولی اینکه آیا داشته باشه بازی های اون زمان با گزارش فارسی رو دقیق نمیدونم.ازونجایی میگم که حتی برنامه پر بیننده ای مثل برنامه نود هم از آرشیو ایشون استفاده کرده، حالا یه پرس و جو میکنم اگه خبری بود خصوصی پیام میدم

2. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)