Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

Bia Inja آیا نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا موفق خواهند بود؟با توضیح

آیا نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا موفق خواهند بود؟با توضیح
    باسلام خدمت شما دوستان عزیز من تو این تاپیک این سوال رو از شما دارم که نمایندگان ایران تو جام باشگاه ها موفق میشوند یا نه؟
    لطفا در مورد نظرتون هم یه کم توضیح بدید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    چيرو
    بازیکن محبوب
    فرانچسكو توتى
    اسم واقعی شما
    محمد

IranRomaPersepolis

Francesco Totti

تشکر ها
    1,823
    تشکر شده 446 در 89 پست

irann

به نظر من سپاهان همه ویژگی های یه تیم مدعی رو تو لیگ قهرمانان داره ،سپاهان سالهاست که داره تو این جام شرکت میکنه و بازیکناش تجربه کافی برای رسیدن به مراحل بالای جام رو دارن. از طرف دیگه سپاهان نسبت به دو تیم بزرگ پایتخت تو این چند ساله تغییر و تحولات کمتری داشته و در نتیجه بازیکناشون هماهنگی بیشتری دارن که این عامل تو جام های بین المللی خیلی مهمه . علاوه بر اینها آرامش تیم اصفهانی و بهره بردن از دانش مربی صاحب نامشون که سابقه حضور در تورومنت های بزرگی مثل جام جهانی رو داره خیلی میتونه به این تیم در آسیا کمک کنه
    استقلال هم به نظرم ستاره های بزرگ و باتجربه ای داره که در بازیهای خارجی میتونن خیلی موثر باشن ولی خب تغییرات زیاد و همچنین حاشیه هایی که فعلا دامن گیرشون شده میتونه در ادامه برای این تیم مشکل ساز بشه ولی خب اگه مدیران و کادر فنی استقلال بتونن تیمو از این حواشی نجات بدن فکر کنم موفق میشن به راحتی از گروه صعود کنن و به آینده امیدوار باشن
    در مورد پرسپولیس هم باید بگم که بعد تغییر مدیریت یه مقدار تونسته از حاشیه ها فاصله بگیره و به یه آرامش نسبی برسه ولی خب اول فصل تیم خوب بسته نشده و کلا زیاد یکدست نیست یعنی با اینکه در بعضی نقاط خیلی قویه ولی در بعضی پست ها واقعا مشکلات اساسی داره(یه چیزی تو مایه های آرژانتین جام جهانی قبل!) ولی خب با این وجود مصطفی دنیزلی مربی بزرگیه و به نظرم میتونه با تفکرات خودش ضعف های تیمو پوشش بده و علاوه بر این ستاره های باتجربه ای مثل: کریمی مهدوی کیا و هاشمیان میتونن برگ برنده پرسپولیس در بازیهای حساس باشن
    به هرحال از الآن نمیشه پیش بینی کرد چی میشه ولی امیدوارم هر سه نماینده ایران بتونن شایستگی هاشونو نشون بدن

3. 9 کاربر از پست مفید IL Bimbo De Oro تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

به نظر من اگه به بازیکن دو اخطاره بازی ندیم نیم نهایی یا فینالی تمام ایرانی خواهیم دید.البته به کمی شانس هم نیاز داریم.
    استقلال و پرسپولیس و سپاهان تیم های پر مهره ای اند.و کادر فنی قوی ای دارن.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

5. 8 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

به نظر من:
    اگر نقل و انتقالات بین نیم فصل لیگ قهرمانان که در کشور ما مصادف است با نقل و انتقالات فصل. درست بشه و تیم ها خراب نشن.
    پرسپولیس شاید تا یک چهارم نهایی و استقلال تا فینال و قهرمانی بره.
    اگه پرسپولیس دنیزلی بمونه و بازیکن های بهتری بیان شاید تا نیمه نهایی هم بره.
    سپاهان هم میتونه تیم خطرناکی باشه و تا یک چهارم یا نیمه نهایی هم بره.
    ویرایش توسط سدانی ها : 02-29-2012 در ساعت 19:55

7. 5 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

من که طرفدار پرسپولیسم
    ولی به نظر من استقلال
    چون هم ستاره های خوبی داره
    هم هوادار های خوب
    و هم مربی و کادر فنی خوب
    هواداراش صبور وبافرهنگ هستند
    وبه نظر من استقلال ستاره ی سوم را فتح خواهد کرد

9. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

از اونجا که مرحله ی یک چهارم نهایی به بعد مربوط میشه به بعد از نقل و انتقالات تابستونی و مطمئنا ترکیب تیمهامون دگرگون خواهد شد ، فقط یه توضیح خیلی مختصر در مورد تک تک نماینده هامون در راستای صعود کردن یا نکردن از مرحله ی گروهی و یک هشتم میدم :

1. سپاهان : با از دست دادن چند تا از مهم ترین مهره های کلیدی نسبت به فصول گذشته میتونم به جرئت بگم به ترسناکی سال قبل خودش نیست اما اگه اتفاق عجیبی نیوفته راحت میتونه به مرحله ی بعد صعود کنه. احتمال صعود از یک هشتم رو کمتر میدونم.

2. استقلال : امروز بازی با الریان رو که داشتیم میدیدیم خلاءِ مجیدی کاملا حس میشد. امروز استقلال اگه فرهاد رو داشت شک نکنید که میتونست بیشتر از سه گل به حریف خودش بزنه. مطمئنم استقلال هم از مرحله ی گروهی صعود میکنه چون از بازیکنان باکلاس تشکیل شده.

3. پرسپولیس : پرسپولیس دوره ی وینگادا هم مثل پرسپولیس فعلی در لیگ داخلی خوب نتیجه نمیگرفت اما در آسیا به صورت موقت هم که شده نتایج خیلی خوبی رو گرفت. این رو هم باید در نظر گرفت که شیث و نصرتی اینجا میتونن در خدمت تیمشون باشن و یکی دو تا بازیکن دیگه هم مختص لیگ قهرمانان دارن. پیش بینی آینده ی قرمز پوشان با این وضعیت یه مقدار سخته. باید منتظر گذر زمان باشیم.

11. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)