Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ¤§ اخبار و نقل و انتقالات تيم جوانان و رزرو آرسنال

به نام خدا

تيم اصلي آرسنال از تيم جوانان و اميداش بازيكنهاي زيادي رو به جهان فوتبال معرفي كرده
    بازيكنهايي كه اينجا اسمشون مياد بازيكنان هاي هستن كه آينده بيشتر اسمشون رو ميشنويد...
    اين تايپيك مختص اخبار ،نقل و انتقالات و گزارش بازي هاي تيم ها ي جوانان و رزرو باشگاه آرسناله

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 02-12-2012 در ساعت 22:48

2. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض ليگ رزرو

آفوبه به طور قرضی به ردینگ پیوست
    بنیک آفوبه با قراردادی قرضی تا پایان فصل به تیم ردینگ پیوست.

این بازیکن 19 ساله در تیم برایان مک درموت به دنبال صعود به لیگ برتر خواهد بود.
    این اولین بار است که آفوبه طعم حضور در لیگ دسته یک را می چشد و پس از گذراندن یک دوران موفق با هادرزفیلدتاون در لیگ دسته دو د فصل گذشته که توانست در 36 بازی 8 گل به ثمر رساند و به این تیم کمک کرد به لیگ دسته یک راه بیابد این بار می خواهد به ردینگ کمک کند به لیگ برتر صعود کند.
    آفوبه که یکی از اعضای ثابت تیم جوانان انگلیس است در این فصل چهار بار برای تیم رزرو بازی کرده است و به تازگی دوران مصدومیت طولانی مدت خود را سپری کرده است. او در پیش فصل اولین حضور خود در تیم اصلی را نیز تجربه کرد و در مقابل کلن به عنوان تعویض دیرهنگام و در مقابل نیویورک رد بولز اولین بازی خانگی خود در ورزشگاه امارات را انجام داد.
    آفوبه که در هشت سالگی به آکادمی آرسنال پیوست توانست فوریه 2010 قراردادی حرفه ای با آرسنال امضا کند و ژوئن 2011 قرارداد خود را تمدید کرد.
    تمامی اعضای باشگاه فوتبال آرسنال برای بنیک بهترین آرزوها را در زمان حضورش با رویالز خواهند داشت.
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آنسا شش ماه از میادین دور خواهد بود
    زاک آنسا هافبک تهاجمی تیم آرسنال به دلیل پارگی لیگامنت زانو در جریان تساوی 1-1 تیم رزرو مقابل لیورپول شش ماه از فوتبال دور خواهد بود.

این بازیکن در اکانت توئیتر خود نیز تأیید کرد که با دوران مصدومیت طولانی مدتی روبرو خواهد بود. انسا سه شنبه در زمین لیورپول توانست با گل آبو دیابی در نیمه دوم بازی را به تساوی بکشاند.
    آنسا فصل پیش نیز به دلیل مصدومیت کتف درصد بسیاری اززمان فصل گذشته زرا ازدست داد. امیدواریم که او فصل بعد با قدرت به میادین بازگردد.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

نگاهی به بازیکنان قرضی: ایستموند در پیروزی وایکومب بازی کرد

در هر فصل تعدادی از بازیکنان آرسنال به صورت قرضی به تیم های دیگر ملحق می شوند تا به کسب تجربه برای حضور در تیم نخست بپردازند.

فصل 2011/12 نیز این قاعده مستثنی نیست و در مقطع حاضر هفده بازیکن جوان آرسنال در باشگاه های مختلف در حال گذراندن دوران قرضی خود می باشند.

سایت رسمی باشگاه آرسنال سعی دارد هر هفته مروری بر عملکرد بازیکنان مختلف داشته باشد و گزارشی کوتاه در مورد شرایط آن ها ارائه دهد.

با هم نگاهی به عملکرد این بازیکنان در هفته ای که گذشت خواهیم داشت.
    Craig Eastmond
    Exeter 1-3 Wycombe
    Tuesday, March 20
    کریگ ایستموند به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب وایکومب در پیروزی 3-1 مقابل اگزتر بازی کرد.
    Vito Mannone
    Hull 0-2 Southampton
    Tuesday, March 20
    ویتو مانونه 90 دقیقه کامل در چارچوب دروازه هال سیتی ایستاد و آن ها در ورزشگاه کینگستون کامز 2-0 مقابل تیم صدرنشین ساوتهمپتون شکست خوردند.
    Nicklas Bendtner
    Blackburn 2-0 Sunderland
    Tuesday, March 20
    نیکلاس بنتنر 90 دقیقه کامل در شکست 2-0 ساندرلند مقابل بلکبرن در ایوود پارک بازی کرد.
    Sanchez Watt
    Gillingham 0-1 Crawley
    Tuesday, March 20
    سانچز وات در پیروزی 1-0 کراولی مقابل گیلینگام در ورزشگاه پرایستفیلد حضور نداشت.
    Ryo
    Aston Villa P-P Bolton
    Tuesday, March 20
    دیدار بولتون مقابل استون ویلا به تعویق افتاد.
    Henri Lansbury
    West Ham 1-1 Middlesbrough
    Tuesday, March 20
    هنری لنسبوری در تساوی 1-1 وستهم مقابل میدلزبورو در آپتون پارک روی نیمکت نشست و فرصت حضور در بازی را نیافت.
    Sean McDermott
    Leeds 3-7 Nottingham Forest
    Tuesday, March 20
    شون مک درموت در شکست سنگین 7-3 لیدز مقابل ناتینگهام فارست در الندرود حضور نداشت.
    Sead Hajrovic
    Barnet 2-2 Dagenham & Redbridge
    Tuesday, March 20
    سائید هاجرویچ در تساوی 2-2 بارنت مقابل داگنهم & ردبریج در ورزشگاه آندرهیل حضور نداشت.
    Rhys Murphy
    Carlisle 0-0 Preston
    Tuesday, March 20
    ریس مورفی در تساوی بدون گل پرستون مقابل کارلیسل در روز سه شنبه حضور نداشت.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض ليگ جوانان

نیتا به تیم ملی جامائیکا دعوت شد
    نایجل نیتا مهاجم تیم جوانان آرسنال به تیم بزرگسالان جامائیکا دعوت شد.

نیتا از دسامبر 2010 نتوانسته است برای آرسنال گلزنی کند اما برای دیدار دوستانه جامائیکا و کاستاریکا که این چهارشنبه برگزار می شود به تیم ملی بزرگسالان جامائیکا دعوت شد. نیتا تابستان گذشته قراردای حرفه ای با باشگاه امضا کرده است و این فصل نیز از بازیکنانی بوده است که در تیم استیو بولد حضور خوبی داشته است اما علیرغم این تعداد بازی نتوانسته است برای تیم گلزنی کند.
    نیتا توانایی خوبی در قدرت پا به توپ و پاسکاری دارد و بخشی اعظمی از نیم فصل دوم سال 2011 را به دلیل مصدومیت از دست داد اما با این حال توانسته است اولین بازی خود برای تیم رزرو را انجام دهد.
    این بازیکن 18 ساله در لندن متولد شده است و می توانست برای تیم ملی انگلیس نیز بازی کند اما در هیچ رده ی سنی برای انگلیس بازی نکرده است. نیتا اکنون به تیم جامائیکا فراخوانده شده است. تئودور ویتمور سرمربی جامائیکا می گوید:" نایجل نیتا قوبل کرده است به تیم ملی جامائیکا بیاید و انتظار داریم این یکشنبه به تیم اضافه شود و حضور او موجب افزایش روحیه ما خواهد شد."
    نیتا بدین ترتیب بازی های پایان فصل تیم جوانان را در این فصل از دست خواهد داد.
    سرجه نابری نیز برای حضور در تیم جوانان آلمان و چوبا آکپوم و جک جب برای تیم نوجوانان انگلیس فراخوانده شده اند.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آیزاک هیدن قراردادی حرفه ای امضا کرد
    باشگاه فوتبال آرسنال با خرسندی اعلام می دارد که آیزاک هیدن قراردادی حرفه ای با باشگاه امضا کرد.

بازیکن قوی و تکل زن که می تواند در خط دفاعی و میانی بازی کند اکنون 17 ساله است. آیزاک از زمان حضورش در باشگاه و پیوستن از ساوت اند یونایتد در سال 2008 بسیالر خوب پیشرفت کرده است.
    پست اصلی او حضور در پست مدافع میانی است. آیزباک تا کنون در این فصل 15 بار برای تیم استیو بولد بازی کرده است و یکی از اعضای جدا نشدنی تیم بوده است که در قرارگیری تیم در صدر جدول لیگ آکادمی نقش عمده ای داشته است.
    هیدن متوسط اس.ک.س است و در رده های سنتی تیم های ملی انگلیس حضور داشته است و اخیراً برای تیم زیر 17 ساله های انگلستان به میدان رفته است و شش بازی ملی در این رده انجام داده و یک گل به ثمر رسانده است (در مقابل بوسنی و هرزگوین در زمشتان گذشته در دور انتخابی جام ملت های اروپا)
    گلزنی او موجب شد که انگلستان به دور بعدی انتخابی جام ملت های اروپا راه یابد که این ماه در تفلیس گرجستان ادامه خواهد یافت.
    تمامی اعضای باشگاه فوتبال آرسنال به دنبال ادامه ی پیشرفت آیزاک در سال های آتی حضورش در آرسنال هستند.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

بولد: 'احساس می کنم بهترین شغل جهان را دارم'
    بیوگرافی

متولد: استوک، 16 نوامبر 1962
    باشگاه های قبلی به عنوان بازیکن: استوک سیتی، تورکوای (قرضی)، آرسنال، ساندرلند، در سال 2001 مجدداً به آرسنال پیوست
    افتخارات با آرسنال: قهرمنای لیگ در سال های 1989، 1991، 1998، قهرمانی جام حذفی در سال های 1993، 1998، قهرمانی جام اتحادیه در سال 1993، قهرمانی جام برندگان جام اروپا در سال 1994
    تعداد بازی برای آرسنال: 24+348
    تعداد گل ها برای آرسنال: 8
    حضور در تیم ملی: 2 بازی
    هیچ فردی نمی تواند بحثی در این داشته باشد که بولد یک فرد برنده و پیروز است. او در زمان بازیگری و مربی گری اش موفقیت های زیادی داشته است. تفاوت بزرگی که اکنون ایجاد شده است این است که چیزی که موب باخت می شود می تواند موجب پیروزی شود. " به عنوان یک بازیکن و یک مربی دوست دارم پیروز شوم." او صحبت هایش را این گونه شروع می کند" اگر صادق باشم اگر در تیم زیر 18 سال پیروزی هایی به دست نیاورم عصبی می شود اما در نهایت اندازه گیری میزان موفقیت در شغل من تعداد بازیکنانی است که به تیم اصلی راه پیدا می کند و در درجه دوم کمک به بازیکنانم است که پیشرفت کنند و دوران حرفه ای خوبی را برای خود رقم بزنند."
    استیو شرح می دهد " به عنوان مثال ما یک هفته در مقابل چلسی 3-2 باختیم. من از باخت در آن بازی عصبی و ناراحت بودم و حقیقت این بود از این که در این بازی به این شیوه باختیم خشمگین بودم اما این یک بازی تکنیکی بود و دو تیم بازی خوب انجام دادند و بچه های ما باید چیزهای زیادی از این بازی یاد گرفتند."
    " می خواهم در هر بازی پیروز شوم. وقتی در جام حذفی جوانان و لیگ آکادمی قهرمان می شویم من لذت می برم و انجام این کار عالی است اما معتقدم هدف غایی ما پیشرفت بازیکنان در مسیر صحیح است و در نهایت می توانیم به پیروزی و جام نیز برسیم."
    " ما شانس قهرمانی در لیگ زیر 18 سال را داریم. خوب است اما مطمئن نیستم که قهرمانی در رده ی جوانان به معنای این باشد که وقتی به تیم نخست هم راه پیدا کنید قهرمان جام می شویم. البته قطعاً معتقدم که قهرمانی ها کار شما را برای پیروزی های بعدی آسان تر می کند. وقتی بازیکن بودم من حتی به قهرمانی لیگ فکر هم نمی کردم اما وقتی اولین قهرمانی خود را به دست آوردیم اعتماد به نفس همگی ما بالاتر رفتم و اشتیاق پیروزی های بیشتی پیدا کردیم اما فکر می کنم که رقابت در سطح بزرگسالان کاملاً متفاوت است.
    " شاید به عنوان مثال قهرمانی در جام حذفی جوانان کمک کند و برای شما تجربه ای که بچه هایتان در قهرمانی جام ها کسب می کنند جالب توجه است تا ببینید در سطح بالای فوتبال چگونه این کار را انجام می دهند. شاید قهرمانی در رده ی جوانان آن ها را آماده کند که بدانند برای قهرمانی چه عواملی نیاز است. زمان به من می گوید که فرض درستی دارم یا نه."
    استیو بدون شک تجربیاتش را به عنوان بازیکن به نوجوانان انتقال می دهد اما این افسانه ی توپچی ها اصرار دارد که اوضاع به خصوص برای مدافعین تغییر کرده است و روش بازی ها تغییر کرده است. " معتقدم که در هر ورزشی یک دوره ی هفت ساله یا بیشتر وجود دارد که انقلابی در آن ورزش زخ می دهد و بازی ها سریع تر قدرتی تر و تکنیکی تر از قبل می شود و فوتبال بسیار متفاوت شده است. در زمان ما حتی قوانین نیز تغییر می کرد" او با پوزخند می گوید:" من نمی توانم بگویم قانون آفساید اکنون چگونه است."
    " امروز دیگر نمی توانید دستتان را بالا بگیرید و فریاد آفساید بزنید کاری که ما عادت داشتیم انجام دهیم. وقتی مربی می شوید که دیگر این در منطقه ی دید شما نیست. همچنین امروز دیگر نمی توانید با تکل های خشن پای به زمین بگذارید کاری که زمان ما انجام می شد و اصولی وجود دارد که باید بر آن اصرار ورزید و من خود را به عنوان بازیکن با بازی مدرن تطابق داده ام."
    یکی از آن اصول ارزش بستن حریفان و پرس کردن آن ها با انرژی بالاست. " در زمان کریسمس من به روشی که تیم زیر 18 سال بازی می کند نگاه می کردم و احساس کردم که زمانی که توپ را در اختیار داریم خوب هستیم اما وقتی توپ را از دست می دهیم ضعیف عمل می کنیم. عادت کرده ایم عقب بنشینیم و به حریف اجازه دهیم که بازی خود را ارائه دهد. از ژانوی هبه بعد ما تأکید زیادی بر روی باز پس گیری توپ ها از حریف و به سرعت نزدیک به حریف بازی کردن داشته ایم و بی اندازه در پیشرفت ما مؤثر بوده است حتی در بازی با توپ ما. بازیکنان مزایای این یپشرفت را به چشم دیده اند و اکنون مطمئن تر هستند و از بازی خود لذت می برند. سرانجام اگر این اوضاع برای بارسلونا و مسی خوب است برای بچه ها ما نیز خوب است."
    اگر چه تیم های زیر 18 سال و تیم اصلی کاملاً متمایز هستند اما استیو متقاعد شده است که شانس تیم نخست به جوانان او بازمی گردد. " معتقدم که آنچه در تیم اصلی جریان دارد در تیم زیر 18 سال تکرار می شود. منظورم لزوماً نتایج نیست بلکه در اصل شیوه ی بازی است. بازیکنان جوان به تیم اصلی نگاه می کنند که چیزی یاد بگیرند و از آن ها کپی کنند و مواردی به بازی خود اضافه کنند. همچنین پیروزی های روحیه بخش مثل پیروزی مقابل اسپرز موجب افزایش روحیه جوانان می شود اما در اصل آن ها بیشتر از بازیکنان بزرگسال یاد می گیرند چه کارهای انجام دهند."
    به عنوان یک بازیکن بولد پس از آویختن کفش هایش به عنوان یکی از بازیکنانی شناخته می شد که در بازی اش به دنبال پیشرفت بود اما وقتی در بسته ویژه ی روز مسابقه از او پرسیدیم که 15 سال پیش فکر می کرد سرمربی شود یا خیر جواب او قاطعانه نه بود. امروز دیدگاه او تغییر زیادی ایجاد نشده است. " فکر می کنم وقتی از من سؤال شد که به آن هنگام بازگردم باید بگویم حتی به مربیگری فکر هم نمی کردم. وقتی فکر نمی کردم باید بگویم فکر نمی کردم اما احساس می کنم مربیگری برای من نیست و تمامی ابعاد زندگی شما را تحت نفوذ و دخالت دیگر عوامل می کند."
    " از کارم لذت می برم. از پیشرفت بازیکنان رضایت بسیار زیادی دارم و این که آنان دوران حرفه ای خود را می سازند برایم جالب توجه است. هدف نهایی این است که بازیکنانی که با آن ها کار می کنیم در تونل ورود به ورزشگاه امارات برای تیم اصلی قرا بگیرند."
    " صادقانه احساس می کنم که بهترین شغل جهان را دارم. کاری که عاشق آن هستم انجام می دهم و با امکانات و فلسفه ی فوتبالی که در این باشگا حکام است شغل فوق العاده ای دارم."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

درخشش تیم های زیر 14 سال لیگ برتری در بارسلونا
    آکادمی فولهام و آرسنال در مقابل کاتالان ها به تساوی رسیدند

دو آکادمی از بهتین آکادمی های زیر 14 سال لیگ برتر انگلیس که بازیکنان مستعدی را پرورش می دهند در تورنمنت چهارجانبه ای در بارسلونا شرکت کردند.
    آرسنال و فولهام در پی موفقیت در تورنمنت زیر 14 سال لیگ برتر انگلیس که ماه گذشته در لندن برگزار شد به اسپانیا سفر کردند تا نمایندگان انگلیس در این تورنمنت باشند.
    آن ها در پی اقامتی سه روزه با تیم های بارسلونا و تیم کاتالانی کورنلا در مجموعه تمرینی بارسلونا مسابقه دادند. هر دو تیم آرسنال و فولهام بازی تأثیرگذاری از خود نشان دادند و مقابل بارسلونا به تساوی دست یافتند.
    نیل ساندرز مدیر بخش پرورش استعدادهای جوانان لیگ برتر گفت:" این سفر موفقیت بزرگی به همراه داشت. ما علاقه مندیم که باشگاه هایمان را آماده کنیم و بازیکنان تجارب متفاوتی در هر یک از موقعیت ها و فرصت های ممکن کسب کنند. تجارب مختلفی و چالش های بیشتر موجب می شود که آن ها ابزار لازم برای حضور در لیگ برتر را در آینده کسب کنند."
    ساندرز معتقد است اتفاقاتی این چنین یکی از بخش های مهم برنامه ی پرورش استعدادهای برتر - Elite Player Performance Plan (EPPP) - خواهد بود که قرار است از فصل آینده کلید بخورد. این برنامه از استراتژی های بلند مدتی است که لیگ برتر برای ایجاد یک سیستم هماهنگ و حرفه ای برای پروش جوانان با ارتقای استاندارد در تمامی سطوح در نظر گرفته است.
    " به عنوان یکی از بخش های EPPP گفته ایم که ما می خواهیم بهترین ها را در بهترین فرصت ها قرار دهیم. بازی در مقابل حریفان بین المللی یکی از بخش های اصلی واحد پرورش استعدادهای جوانان می باشند و از مکمل های لیگ های داخلی ما می باشد."
    در این بازی ها فولهام 2-1 مقابل کورنلا به پیروزی رسید و آرسنال در حالی که از بارسلونا عقب بود در مجموعه تمرینی خوان گمبپر (Ciutat Esportiva Joan Gamper) کار را به تساوی 2-2 کشاند.
    روز بعد آرسنال در مقابل تیم کورنلا که تیم رده سنی بالاتر خود را به این مسابقه آورده بود 5-0 بازنده شد و فولهام در مقابل بارسلونا 1-1 به تساوی رسید.
    ساندرس افزود:" برای بچه های ما تجربه ی بازی در مقابل یکی از بهترین آکادمی های جهان بسیار عالی بود و به آن ها این فرصت را داد تا خود را مقابل بازیکنان خوبی محک بزنند. بارسلونا یکی از شاخصه های فوتبال است و تساوی هایی که با تلاش سخت مقابل آن ها به دست آمد نشان داد ما می توانیم با آن ها رقابت کنیم و این به بازیکنان اعتماد به نفس داد."
    " از نظر تجربه ی بچه ها شاید برای برخی این اوج خواسته های آن ها بود اما امیدواریم برای برخی نیز یک تجربه برای پیشرفت در دوران حرفه ای پیش رویشان بود."
    ساندرز معتقد است این بازی ها برای کادر فنی آرسنال و فولهام نیز تجربه گرانقدری بود.
    " در سفرهای خارج از کشور مربیان ارتباطی 24 ساعته با بچه ها دارند و می توانند موارد بسیاری از نحوه عکس العمل نوجوانان به محیط بیاموزند. این که چگونه آن ها به چالش های پیش رو و بازی مقابل تیم بزرگی مثل بارسلونا واکنش نشان می دهند. آیا از پس آن بر می آیند و می خواهند بهترین بازی خود را اائه دهند یا کاملاً خجالتی هستند و به لاک خود فرو می روند؟"
    "همچنین از این جنبه که چگونه بچه ها دوری از خانواده و همسالان خود را تحمل می کنند و مانند یک فوتبالیست حرفه ای عمل می کنند. تغذیه درستی خواهند داشت و کاملاً در مسیر درست حرکت می کنند."
    بازیکنان در این سفر از ورزشگاه معرفو نوکمپ نیز بازدید کردند و همچنین موزه ی بارسلونا را نیز از نزدیک مشاهده کردند و با جام لیگ قهرمانان اروپا نیز عکس گرفتند.
    پس از آن، بازیکنان آرسنال، فولهام و بارسلونا در ضیافت شامی در رستورانی در کاتالان شرکت کردند که ساندرز آن را یکی از بخش های کلیدی سفر می داند.
    " ما سعی کردیم در تمام برنامه هایی که در این سفر تدارک می بینیم جنبه های فنی، آموزشی و فرهنگی را در نظر بگیریم و تنها محدود به زمین فوتبال نباشیم. ما بچه ها را در تعامل با یکدیر قرار دادیم و علیرغم این که زبان مشترکی نداشتند سعی کردند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. آن ها تنها کودکانی 14 ساله هستند و باید چیزهای زیادی یاد بگیرند. همه ی آن ها فوتبالیست های جوان بلند پروازی هستند."
    " ما همین کار را برای کادر مربیگری نیز انجام دادیم تا بتوانند مذاکرات غیر رسمی با همکاران خود داشته باشند و ایده ها و نظرات خود، فلسفه هاشان را با هم به اشتراک بگذارند و این تجربه ی خوبی نیز برای مربیان بود."
    ساندرز همچنین تصریح کرد که لیگ برتر می تواند این سفرهای خارجی را برای دیگر گروه های سنی نیز ترتیب دهد.
    " باشگاه ها از این کار لذت می برند. این امر به آن ها این شانس را می دهند که از کشورهای دیگر بازدید کنند و شاید چیزهای جدیدی یاد بگیرند و در آکادمی های خود آن را به کار ببندند."
    " ما به این مورد نیز برای دیگر گروه های سنی نگاه خواهیم داشت تا در کشورهای متفاوت حضور پیدا کنند."
    " کشورهای بسیار زیادی وجود دارند که تیم های جوانان خوبی دارند و سیستم های آکادمی خوبی در باشگاه هایشان وجود دارد و می خواهیم باشگاه هایمان تا حد امکان در معرض نمایش قرار بگیرند."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ورمالن و ون پرسی در فینال مسابقات نکست جن
    تیم زیر 19 سال اینتر قهرمان اولین دوره ی این مسابقات شد
    مسبقات نسل آینده فوتبال (NextGen) رقابت هایی است که برای بازیکنان زیر 19 سال باشگاه های اروپایی و با شکلی شبیه به لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود.
    در فصل 2011/12 اولین دوره ی این مسابقات برگزار شد. مارک واربرتون رئیس ورزشی برنتفورد عامل اصلی شکل گیری این مسابقات بود.
    در اولین دوره ی مسابقات 16 تیم شرکت کردند که نحوه ی حضور تیم ها هم به صورت دعوت نامه ای بود. برگزار کنندگان مسابقات 16 تیم که عملکرد جوانان آن ها تأثیرگذار بود را برای برگزاری اولین فصل مسابقات انتخاب کردند. این شانزده تیم عبارت بودند از:
    استون ویلا، لیورپول، منچسترسیتی، تاتنهام هاتسپر، ولفسبورگ، اینترمیلان، المپیک مارسی، آژاکس، آیندهوون، مولد (نروژ)، روزنبورگ، اسپورتینگ لیسبون، سلتیک، بارسلونا، بازل، فنرباغچه
    مسابقات روز 17 آگوست 2011 در دور گروهی (چهار گروه 4 تیمی) آغاز شد و سر انجام فینال این مسابقات 25 مارچ 2012 در ورزشگاه مچروم (ورزشگاه خانگی لیتون اورینت) با قضاوت لی کالینز به پایان رسید.
    در فینال این مسابقات که 2,500 نفر آن را از نزدیک تماشا کردند دو تیم آژاکس و اینتر با حذف رقبای خود مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار در وقت قانونی بازی به تساوی 1-1 انجامید اما در ضربات پنالتی تیم اینتر با نتیجه 5-3 حریف را شکست داد تا قهرمان اولین دوره مسابقات شود.
    در میان تماشاگران این مسابقه رابین ون پرسِی، توماس ورمالن و شکیل پسر کاپیتان توپچی ها نیز به چشم می خوردند که عکس هایی از آن ها را در ادامه مشاهده می فرمائید:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض جوانان

آرسنال گلن رابرتس را از ساوت اند به خدمت گرفت
    آرسنال یک خرید جوان دیگر برای تیم زیر 18 سال خود در فصل آینده انجام داد و گلن رابرتس هافبک 16 ساله ی ساوت اند یونایتد را به خدمت گرفت.
    رابرتس یک هافبک مرکزی است که استعدادیاب های آرسنال را در این فصل تحت تأثیر قرار داد و به همراه تام دالیسون دیگر خرید جوان این فصل توپچی ها که در هفته های اخیر به آرسنال پیوست از امیدهای فصل آینده تیم استیو بولد خواهند بود. دالیسون نیز یک مدافع مرکزی است که وستهم خریداری شده است. تاروم داوکینز نیز از لوتون به آرسنال پیوست و تابستان قرارداد کارآموزی خود را امضا می کند.
    با جذب رابرتس تعداد کارآموزهای آرسنال در فصل آینده به 12 تن خواهد رسید. چوبا آگپوم، جک جب، براندون اورموند اوتویل، آستین لیپمن و جاش ویکرز از محصولات آکادمی زیر 14 سال آرسنال هستند که فصل آینده از تیم زیر 16 سال به تیم زیر 18 سال منتقل می شوند. دیگر محصولات آکادمی هیل اند آرسنال الکس یئوبی، آلفرود موگابو و آرینس یوئید هستند که در کنار لیندر سیمان مدافع مرکزی آلمانی که فصل پیش از هرتا برلین به آرسنال پیوست به تیم زیر 18 سال خواهند پیوست.
    در کنار این جوانان چند بازیکن نیز سال دوم کارآموزی خود را در فصل آینده سپری می کنند. آیزاک هیدن اخیراً قرارداد حرفه ای امضا کرد و در کنار او سرگه نابری، هکتور بلرین، یان تورال و کریس اولسن هستند که در این بین تورال قراردادی حرفه ای امضا کرد اما نفرات دیگر در صورتی که قرارداد حرفه ای امضا نکنند سال دوم کارآموزی خود را سپری می کنند. در کنار آن ها آنتونی جفری و زاک فیگن قرار دارند که آن ها نیز آینده شان در باشگاه هنوز مشخص نشده است.
    باشگاه هنوز تصمیم خود را در مورد هشت بازیکنی که سال دوم کارآموزی خود را سپری می کنند مشخص نکرده است و باید تا پایان رقابت های این فصل لیگ جوانان صبر کرد. شانس قهرمانی آرسنال با تساوی هفته گذشته مقابل واتفورد کمرنگ شده است و ساوتهمپتون و فولهام ار رقبای آرسنال برای کسب صدرنشینی گروه A لیگ جوانان هستند.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ترکیب تیم رزرو دچار ریزش می شود
    جوان فوتبالیست حرفه ای اکنون در آکادمی آرسنال حضور دارند که این تعداد صحبت ها را پیرامون ترکیب تیم رزرو در تابستان زاید کرده است.

اخباری رسیده است که آن گونه که انتظار می رود تغییراتی در این تیم به وجود نمی آید اما این تیم برای کم کردن تعداد بازیکنان به 25 نفر باید برخی تصمیمات را اتخاذ کند و این در حالی است که 12 کارآموز جدید نیز در تابستان به تیم زیر 18 سال اضافه می شوند.
    برخی از بازیکنانی که مدت هاست در تیم حضور دارند باید در ماه های آینده تصمیمات نهای خود را اتخاذ کنند. گوین هویت که چهار دوره ی قرضی را تا کنون سپری کرده است دیروز در تیم رزرو استونیج حاضر شد. هویت در این تابستان قرارداد خود را پایان یافته می بیند و از خروجی های قطعی تی ماست. دو بازیکن دیگر نیز چنین حالتی دارند. جرج بریسلن هال که تنها یک بازی در این فصل داشته است و ریس مورفی که این فصل نیز با مصدومیت سر و پنجه نرم کرد و اکنون در پرستون به سر می برد و جیمز شی از بازیکنان اصلی ای هستند که بحث در مورد آن ها زیاد است. همچنین باید تصمیمی در مورد آینده جرنید مید که قرارداد او نیز به اتمام می رسد داشته باشیم و در مورد عملکرد او تصمیمی داشت. به نظر می رسد قرارداد وی تمدید شود.
    سانچز وات و سائید هاجرویچ که به طور قرضی در کراولی و بارنت به سر می برند نیز احتمال دارد قراردادهای خود را دائمی کنند. شون مک درموت نیز که مدتی را در لیدز گذرانده است و می تواند به این تیم بپیوندد. او در تیم رزرو و زیر 18 سال این تیم حضور پیدا کرده است. در مورد هنری لنسبوری و کایل بارتلی نیز باید تصمیم گیری شود. آن ها در چند دوره قرضی تجارب خوبی اندوخته اند و باید دید می توانند به تیم اصلی ونگر راه پیدا کنند.
    نفر بعدی دیمین مارتینز است که به نظر آماده ی ورود به تیم اصلی می شود. با سؤال هایی که در مورد آینده ی لوکاس فابیانسکی و ویتو مانونه وجود دارد باید آینده ی نفر دوم دروازه ی آرسنال نیز روشن شود. توامس آیزفیلد که در بازی اخیر رزرو گلزنی کند می تواند فصل بعد به تیم اصلی ملحق شود. ونگر اخیراً از بنیک آفوبه به عنوان مهاجم بعدی که به ترکیب تیم ملحق می شود نام برده است. حضور او در آرسنال و تیم جوانان انگلیس به عملکرد او در ردینگ بستگی دارد.
    آیزفیلد در بازی مقابل رزروهای نیوکاسل در پست مهاجم بازی کرد و شاید این امر به دلیل کمبود انتخاب نیل بانفیلد با توجه به پست ها و بازیکن های در اختیار وی بود.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)