Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه دربی 74 ؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد استقلال؟

13 40.63%
  • برد پرسپولیس؟

19 59.38%
  • تساوی؟

0 0%
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

irann تبادل نظر ,آخرین اخبار و حواشی دربی 74 استقلال پرسپولیس|بهمن 90+نظرسنجی

به نام خدا

هفتادوچهارمین دربی تیم های استقلال و پرسپولیس در تاریخ 13 بهمن ماه برگزار می شود

در این تاپیک آخرین اخبار , حواشی و دیدگاههای فنی هواداران به فوتبال درباره بزرگترین بازی داخلی ایرانیان خواهیم پرداخت

از ارسال مطالب غیر فنی و توهین آمیز جدآ خودداری نمایید تا مجبور به حذف مطالب شما نشیم

به امید دیدان یک بازی زیبا

پرسپولیس - استقلال

علاقمندان در نظرسنجی هم می تونن شرکت کنند

درمجموع 73 ديدار گذشته، 24 پيروزي براي استقلال، 17 برد براي پرسپوليس و 32 بازي به تساوي انجاميده است.

WelCome To Derby

2. 10 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

منم تبریک میگم به پرسپولیسی ها چون حرفه ای بازی کردند و تا دقیقه 90 روحیه خودشونو از دست ندادند ئ تلاش کردند .....
    این برد حقشون بود ............ البته تا قبل از دقیقه 80 استقلال خیلی راحت میتونست پرسپولیس رو 6 تایی کنه ولی طرز فکر اماتور و بچگانه بازیکنانی مثل یوسفی و شریفات مانع شد .....به این خاطره که به اهمیت بازیکنانی مثل آندو و مجتبی پی میبریم ......
    این تیم دوم ما بود ....... بازم تبریک میگم به پرسپولیس

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

4. 6 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    fabio capello
    بازیکن محبوب
    Ac milan Player & juninho
    اسم واقعی شما
    ramin

ItaliaMilanLyon

تشکر ها
    1,013
    تشکر شده 590 در 110 پست

عجب بازی بود

استقلال بعد از اینکه 2 گل زد دیگه مصمعا بود میبره

ولی خودمونیم معجزه بود خود بازیکن های پرسپولیس هم باورشون نمیشه

6. 6 کاربر از پست مفید juninho_P تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    RW
    مربی مورد علاقه
    AVB
    بازیکن محبوب
    Frank Lampard
    اسم واقعی شما
    sina

EnglandAboomoslemChelsea

تشکر ها
    114
    تشکر شده 205 در 66 پست

یک پیشنهاد برای استقلالی ها : اینکه بگیم دو تا بازیکن اصلی مون نبودند بهونه ای بیش نیست .همه دیدن استقلال بدون اونا هم میتونست ببره .علت اصلی باختتون خودخواه شدن بازیکناتون بعد از اخراج اولادی بود و با انگیزه نشون دادن بازیکنای پرسپولیس در نیمه دوم . بعدش خط دفاعی خود استقلال بود که جاگیری نکرد چجوری بگم بودن یا نبودن اون دو بازیکن تاثیری روی گل ها نمی ذاشت .
    http://derby.ir/image.php?type=sigpic&userid=33326&dateline=132717  6433
    This is chelsea .pride of london.

8. 6 کاربر از پست مفید Franki تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رونالدینهو
    اسم واقعی شما
    حسین

BrazilMilanPersepolis

تشکر ها
    0
    تشکر شده 9 در 5 پست

perspolis

قرمز ها معجزه کردند . واقعا تو ده دقیقه سه گل زدن کار هر کسی نیست .فقط از قرمز ها بر میآ د
    ویرایش توسط hosein 10 : 02-03-2012 در ساعت 01:00

10. 4 کاربر از پست مفید hosein 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    fabio capello
    بازیکن محبوب
    Ac milan Player & juninho
    اسم واقعی شما
    ramin

ItaliaMilanLyon

تشکر ها
    1,013
    تشکر شده 590 در 110 پست

esteghlal

نقل قول نوشته اصلی توسط franki نمایش پست ها
    یک پیشنهاد برای استقلالی ها : اینکه بگیم دو تا بازیکن اصلی مون نبودند بهونه ای بیش نیست .همه دیدن استقلال بدون اونا هم میتونست ببره .علت اصلی باختتون خودخواه شدن بازیکناتون بعد از اخراج اولادی بود و با انگیزه نشون دادن بازیکنای پرسپولیس در نیمه دوم . بعدش خط دفاعی خود استقلال بود که جاگیری نکرد چجوری بگم بودن یا نبودن اون دو بازیکن تاثیری روی گل ها نمی ذاشت .
    من نمیخوام بگم که علت باخت این بوده ولی این که شما میگید 2 نفر این طور نیست
    تیموریان.جباری.حیدری.امیرا ادی.ساموئل اسکلت تیم استقلال هستند که نبودند

گرچه غرور هم باعث باخت استقلال شد
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Milan hero Alessandro Costacurta

12. 4 کاربر از پست مفید juninho_P تشکر کرده اند .

عضو Derby

GermanyChelseaSS_Tehran

تشکر ها
    115
    تشکر شده 12 در 5 پست

خب پر سپولیس هم این بازی رو برد این برد رو به همه هواداران پرسپولیس تبریک میگم ولی زیاد جو نگیرتتون هنوز تعداد برد های ما 24 مال شما هم 19 پس هنوز خیلی فاصله دارین

در مورد این بازی هم من نظر خودمو میگم فکرنکنین چون استقلال باخته اینو میگم در این که مظلومی مربی خوبی نیست که شکی وجود نداره این دربی هارو هم با زور ستاره ها برد

تو این بازی هم چون ستاره ها رو نداشت باخت دو گل استقلال هم اصلا تاکتیکی نبود و همش با زور میداوودی و زندی بود

اما من رو برد پرسپولیس حرف دارم از نظر من این برد از پیش تعیین شده بود حالا شما می خواین قبول کنید نمی خواین قبول نکنید اینم دلایل من تیمی که دوگل عقبه و بازیکنانش

عصبانی شدن وهمش خطا های الکی انجام میدن و هیچکاره دیگه ای نمی کرد چطور یک دفعه میاد بازی رو 3-2 میکنه اگه بازی رو دیده باشین هرچ کس مهدوی کیا رو نگرفته بود

چرا ؟ چرا بعد از اون شوت خوبی که زد و رحمتی گرفت بازم کسی اون و نگرفته بود؟ چرا با وجود پاس گل اولش اونو کسی نگرفت و گذاشته بودن ازاد باشه و هر کاری دلش میخواد

بکنه؟ چرا بعد از پاس گل اولش باز هم اونو ازاد گذاشتن؟ چطور میشه یک تیمی که تا دقایق اخر که دفاعش عالی بود بیاد سه تا اشتباهبزرگ انجام بده ؟ چطور ممکنه حنیف با اون

قدش جلو تر از زاید باشه نتونه ضربه سر بزنه بعد زاید که از اون کوتاه تر هست بیا ضربه سر بزنه؟ چطور ممکنه رحمتی که اون همه خوب کار کرد و موقعیت های خوبی رو گرفت و

توپ هایی که اگه در وازبان های دیگه بودن گل میخوردن رو گرفت بعد بیاد با یک ضربه سر اروم گل بخوره؟چطور حنیفی که این همه خوب بود و با وجود مصدومییت عقیلی بهترین

گزینه برای جایگزینی اون تو ترکیب تیم ملی بود بیاد اشتباه به این بزرگی رو انجام بده؟ چطور ممکنه یک مهاجم که دوتا گل زده رو یارگیری فشرده انجام ندن که بیاد گل سوم رو هم

بزنه؟به نظر شما اینا اتفاقیه؟ من که فکر نمی کنم اینا اتفاقی باشه .

14. 3 کاربر از پست مفید morteza20 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
    خب پر سپولیس هم این بازی رو برد این برد رو به همه هواداران پرسپولیس تبریک میگم ولی زیاد جو نگیرتتون هنوز تعداد برد های ما 24 مال شما هم 19 پس هنوز خیلی فاصله دارین

در مورد این بازی هم من نظر خودمو میگم فکرنکنین چون استقلال باخته اینو میگم در این که مظلومی مربی خوبی نیست که شکی وجود نداره این دربی هارو هم با زور ستاره ها برد

تو این بازی هم چون ستاره ها رو نداشت باخت دو گل استقلال هم اصلا تاکتیکی نبود و همش با زور میداوودی و زندی بود

اما من رو برد پرسپولیس حرف دارم از نظر من این برد از پیش تعیین شده بود حالا شما می خواین قبول کنید نمی خواین قبول نکنید اینم دلایل من تیمی که دوگل عقبه و بازیکنانش

عصبانی شدن وهمش خطا های الکی انجام میدن و هیچکاره دیگه ای نمی کرد چطور یک دفعه میاد بازی رو 3-2 میکنه اگه بازی رو دیده باشین هرچ کس مهدوی کیا رو نگرفته بود

چرا ؟ چرا بعد از اون شوت خوبی که زد و رحمتی گرفت بازم کسی اون و نگرفته بود؟ چرا با وجود پاس گل اولش اونو کسی نگرفت و گذاشته بودن ازاد باشه و هر کاری دلش میخواد

بکنه؟ چرا بعد از پاس گل اولش باز هم اونو ازاد گذاشتن؟ چطور میشه یک تیمی که تا دقایق اخر که دفاعش عالی بود بیاد سه تا اشتباهبزرگ انجام بده ؟ چطور ممکنه حنیف با اون

قدش جلو تر از زاید باشه نتونه ضربه سر بزنه بعد زاید که از اون کوتاه تر هست بیا ضربه سر بزنه؟ چطور ممکنه رحمتی که اون همه خوب کار کرد و موقعیت های خوبی رو گرفت و

توپ هایی که اگه در وازبان های دیگه بودن گل میخوردن رو گرفت بعد بیاد با یک ضربه سر اروم گل بخوره؟چطور حنیفی که این همه خوب بود و با وجود مصدومییت عقیلی بهترین

گزینه برای جایگزینی اون تو ترکیب تیم ملی بود بیاد اشتباه به این بزرگی رو انجام بده؟ چطور ممکنه یک مهاجم که دوتا گل زده رو یارگیری فشرده انجام ندن که بیاد گل سوم رو هم

بزنه؟به نظر شما اینا اتفاقیه؟ من که فکر نمی کنم اینا اتفاقی باشه .
    البته همه استقلالي ها اينجوري نيستند و خيلي هاشون فرهنگ دارند ولي بعضي ها فقط موقعي فوتبالو پاك ميبينند كه خودشون ميبرند! از چند سال پيش اين مرخرفاتو وارد حواشي دربي كردند كه آقا اگه استقلال نبرد از پيش تعيين شده بودهبه خدا يه مقدار جنبه باخت هم واسه اين مواقع خيلي به كار مياد! خيلي از دوستان استقلالي خودم هستند كه قبول كردند باختو و تبريك گفتند و ما هم اينو قبول داريم كه 4 تا بازي رو قبلش باختيم! فوتبال همينه و هركي بهتر باشه ميبره! اگه استقلال 3 بر صفر برد واسه اين بود كه بازيكنان بهتري داشت و تيم بهتري نسبت به پرسپوليس بهران زده داشت! ولي الان شرايط فرق كرده و پرسپوليس از لحاظ تاكتيكي تو شرايط بهتري به سر ميبره! چرا بايد خودمونو گول بزنيم؟ نميدونم والا!

من ميخوام از شما كه حرفهاي بي اساس و مزخرف رو ميزني بپرسم اگه از پيش تعيين شده بود يه كاري ميكردند 1 بر 0 يا ..بشه نه اينكه 3 بر 2 با اين وضعيت! اگه اينجوري بود بازيكن پرسپوليسو اخراج نميكردند در حالي كه يه كارت زرد داشت اون صحنه! اگه اينجوري بود حملات پرسپوليس بعد از گل دوم استقلال بايد از همون اول به گل تبديل ميشد جايي كه مهدوي كيا دو شوت خوب زد و چند موقعيت ديگه! ولي ميگم اينا نشانه بي جنبه بودن شماست و اينكه اين 4تا برد قبل بهتون ساخته حالا ميخواين برد مارو از پيش تعيين شده نشون بديد!
    شما اگه يه كم! فقط يه كم از فوتبال ميفهميدي ميومدي در مورد مسائل تاكتيكي بازي صحبت كني نه اينكه بي دليل و مدرك و حرفهايي صدمن يه غاز حرف از تباني بزني!

تعويض هاي دنيزلي عامل برد پرسپوليس بود و تموم!
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

GermanyChelseaSS_Tehran

تشکر ها
    115
    تشکر شده 12 در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7 نمایش پست ها
    البته همه استقلالي ها اينجوري نيستند و خيلي هاشون فرهنگ دارند ولي بعضي ها فقط موقعي فوتبالو پاك ميبينند كه خودشون ميبرند! از چند سال پيش اين مرخرفاتو وارد حواشي دربي كردند كه آقا اگه استقلال نبرد از پيش تعيين شده بودهبه خدا يه مقدار جنبه باخت هم واسه اين مواقع خيلي به كار مياد! خيلي از دوستان استقلالي خودم هستند كه قبول كردند باختو و تبريك گفتند و ما هم اينو قبول داريم كه 4 تا بازي رو قبلش باختيم! فوتبال همينه و هركي بهتر باشه ميبره! اگه استقلال 3 بر صفر برد واسه اين بود كه بازيكنان بهتري داشت و تيم بهتري نسبت به پرسپوليس بهران زده داشت! ولي الان شرايط فرق كرده و پرسپوليس از لحاظ تاكتيكي تو شرايط بهتري به سر ميبره! چرا بايد خودمونو گول بزنيم؟ نميدونم والا!

من ميخوام از شما كه حرفهاي بي اساس و مزخرف رو ميزني بپرسم اگه از پيش تعيين شده بود يه كاري ميكردند 1 بر 0 يا ..بشه نه اينكه 3 بر 2 با اين وضعيت! اگه اينجوري بود بازيكن پرسپوليسو اخراج نميكردند در حالي كه يه كارت زرد داشت اون صحنه! اگه اينجوري بود حملات پرسپوليس بعد از گل دوم استقلال بايد از همون اول به گل تبديل ميشد جايي كه مهدوي كيا دو شوت خوب زد و چند موقعيت ديگه! ولي ميگم اينا نشانه بي جنبه بودن شماست و اينكه اين 4تا برد قبل بهتون ساخته حالا ميخواين برد مارو از پيش تعيين شده نشون بديد!
    شما اگه يه كم! فقط يه كم از فوتبال ميفهميدي ميومدي در مورد مسائل تاكتيكي بازي صحبت كني نه اينكه بي دليل و مدرك و حرفهايي صدمن يه غاز حرف از تباني بزني!

تعويض هاي دنيزلي عامل برد پرسپوليس بود و تموم!

اولا لطف کن درست حرف بزن دوما منم گفتم مبارکتون باشه ولی وقتی رحمتی که میاد همون شوت بقول شما عالی مهدویکار و میگره چطور نمی تونه ضربه سر زاید رو بگیره چطور با این که مهدوی کیا خوب بازی میکرد و شوت های خوبی میزد و سانتر هاش عالی بود کسی اون رو نمی گرفت و ازاد گزاشته بودن شما بی منطق هستی که میای همچین حرفی میزنی کی باورش میشه که رحمتی که اون موقعیت عالی نوری رو گرفت بیاد
    اون ضربه سریواش رو گل بخوره یکم هم به اون به مغزتون فشار بیار شاید بتونی بفهمی هرچند بازم فکر نکنم فرجی بشه چون خالیه البته ببخشید ولی چون تا الان همچین حرفی رو گفتی منم جوابت رو دادم

18. 3 کاربر از پست مفید morteza20 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

دوستان گل استقلالی و پرسپولیسی

جنبه برد و باخت تیمهاتونو داشته باشین یه اتفاقی دیروز افتاد تموم شد فکر بقیه بازیها باشین
    سریع میپرین به سرو کله هم و به هم چیزهایی میگین که باعث ناراحتی هر دو طرف میشه.

تعویضهای دنیزلی عالی بود
    این نکته رو هم توجه کنید که امون زاید فصل وی در فصل ۲۰۱۱ در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] با ۲۳ گل زده آقای گل این لیگ شده بود
    مهدوی کیا که همه میشناسنش این دوتا سطح بازیشون خیلی از لیگ ایران بالاتره
    حالا مدافع و دروازه بان استقلال نتونستن مقابل سه گل کاری بکنن چه ربطی داره که میگین مدافعان استقلال پرسپولیسیا رو رها کرده بودن

گل اول روی فراری که زاید کرد انجام شد.
    گل دوم ارسال مهدوی کیا-زاید خیلی راحت گل زد-میخواستین یه مدافع خوب بزارین تا بازیکن مارو بگیره
    گل سوم بازم روی ارسال-بادامکی-یه کنترل توپ و ضربه استادانه

20. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع