Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide تبادل نظر و تحلیل و بررسی بازیهای لیگ انگلیس فصل 2011/12

به نام خدا

اینجا تاپیکی هست با هدف رویارویی هواداران لیگ انگلیس و بحث های کلی درمورد دیدارهای این فصل. امیدوارم شاهد استقبال خوب بچه ها از این تاپیک باشیم.

ویرایش توسط feri71 : 01-20-2012 در ساعت 21:34

2. 11 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

خب
    من ابتدا یه تبریک میگم به منچستری ها واسه برده 5 بر 0

در کل جدول لیگ انگلیس این فصل رو باید به دو قسمت تقسیم کنیم :
    1- این قسمت مربوط به من یونایتد و من سیتی میشه که واسه قهرمانی میجنگن
    2- این قسمت ( که خیلی حساسه ) بین چهار تیمه که میخوان سهمیه ی جام باشگاه های ارو پا رو بگیرن و روز به روز دارن آماده تر میشن.

و هر چی به آخرای فصل نزدیک میشیم واقعا پیش بینی نمیتونیم بکنیم

همونطور که دوستمونم اشاره کرد منچستر با این برد فاصله ی خودشو با رقیب همشهریش کم میکنه و رقابت رو برای قهرمانی داغ داغ میکنه .

بازی چلسی با منچستر سیتی یک بازی خیلی دیدنی و حساس و کاملا استرس آور برای هر دو تیم خواهد بود چون هر دو تیم به هر سه امتیاز بازی نیاز دارن و این خودش میتونه بر استرس بازی افزدوه کنه
    چلسی واسه گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان سال بعد میجنگه و من سیتی هم که واسه قهرمانی .

لیور پول کار ساده ای برابر کوئینز پارک داره و میتونه با برد برابر این تیم خودشو بالا بکشونه .

آرسنال کارش تو خونه ی اورتون مشکله و البته با بازی هایی که شاگردان ونگر اخیرا از خودشون نشون دادن باید بازی زیبایی از آب در بیاد و مسلما ارسنال برای کسب 3 امتیاز میجنگه .
    یه روز خوب میاد ...

4. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

منچسترسيتي- چلسي، دوئل بزرگان

در ادامه مسابقات هفته بيست و نهم ليگ برتر انگليس نمايندگان شهر منچستر و لندن نبرد بزرگان را انجام خواهند داد.

فردا شب (چهارشنبه) این پیکارها با انجام 4 دیدار ادامه خواهد یافت. منچسترسیتی که تا یک هفته قبل صدرنشینی را در اختیار داشت و سپس آن را به من‌یونایتد داد، در ورزشگاه استامفوردبریج میزبان چلسی خواهد بود. .
    با این شرایط من سیتی با مربیگری روبرتو مانچینی مجبور است در ورزشگاه اتحاد برای تحقق دو هدف با لندنی ها مبارزه کند. ابتدا پیروز شود تا انتقام باخت 2 بر یک بازی رفت را بگیرد. سپس در سایه کسب هر سه امتیاز بازی همچنان در فاصله یک امتیازی، منچستریونایتد در رده دوم باقی بماند تا در ادامه لیگ صدر را از همشهری ها، بازپس گیرد.
    برنامه سایر مسابقات این تاریخ به شرح زیر است:
    تاتنهام – استوک سیتی
    اورتون – آرسنال
    کوئینزپارک رنجرز – لیورپول
    در شرایط کنونی من‌یونایتد با ۷۰ امتیاز از ۲۹ بازی صدرنشین است. من‌سیتی با یک بازی کمتر دارای ۶۶ امتیاز و رده دوم است. تاتنهام، آرسنال و چلسی هر سه با ۲۸ بازی به ترتیب در رده‌های سوم تا پنجم حاضر هستند.
    امروز (سه شنبه) در ادامه هفته آستون‌ویلا در خانه با بولتون دیدار خواهد کرد و ساندرلند راهی جدال خارج از خانه با بلکبرن در ادوود‌پارک خواهد شد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

6. 4 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

بازي هاي ليگ جزيره با نزديك شدن به پايان فصل به اوج حساسيت رسيده و تيمهايي كه براي قهرماني, كسب سهميه و فرار از سقوط ميجنگند استرس بيشتري رو تحمل ميكنند.
    رقابت در صدر جدول بين يونايتد و سيتي از ابتداي فصل درخور اتفاقات و جابجايي هاي زيادي بوده و بلاخره در اين هفته هاي پاياني به نظر ميرسه يونايتد ها با تمركز و آمادگي بيشتري بازي ميكنند و موفق شدند سيتي رو پشت سر بزارند و اختلاف 3 امتيازي رو ايجاد كنند.
    بازي سيتي و استوك بسيار جذاب بود و به نظرم يكي از زيباترين گلهاي فصل رو هم كرواچ تو اين بازي به سيتي زدواسه من كه خيلي عجيب بود اين گل ! البته نه اينكه خوشحال شده باشم نه خلاصه اين بازي با تساوي و تقسيم امتيازات بين دو تيم سيتي و استوك به پايان رسيد تا منچستر يونايتد اين فرصت رو داشته باشه تا در صورت كسب امتياز مقابل فولام به صدر برگرده.
    يونايتد در بازي كه بر توپ و ميدان مسلط بود و موقعيت هاي زيادي رو هم خلق كرد موفق به شكست فولام شد و با پيروزي يك بر صفر و كسب هر3 امتياز اين بازي گامي بلند در راه قهرماني برداشت.
    با توجه به بازي هاي پيش و روي دو تيم سيتي و يونايتد در هفته هاي پاياني ميشه گفت يونايتد به مراتب كار آسانتري داره .

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

8. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

امروز یکی از حساس ترین دربی های دنیا بین آرسنال و چلسی برگزار میشه که حساسیت های زیادی برای دو تیم داره آرسنال برای تثبیت جایگاه سومی خود به میدان می آید و چلسی نیز برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می جنگه

آخرین بازی این دو تیم در مقابل هم با پیروزی 5 بر 3 به نفع آرسنال به پایان رسید که یکی از جذابترین بازی های فصل لیگ برتر محسوب میشه

اما نتایج 5 دیداراخیر این دو تیم مقابل هم برای آرسنال 2 برد و برای چلسی 3 برد رو داشته

تیم چلسی با پیروزی که مقابل بارسلونا به دست آورد حالا روحیه خوبی گرفته و مسمم هست که سهمیه سال بعد رو بدست بیاره که با شکست مقابل آرسنال ممکنه رسیدن به این هدف رو براشون غیر ممکن کنه

آماده ترین بازیکن آرسنال ون پرسی هلندیه که در صدر جدول گلزنان لیگ جزیره با 27 گل قرار داره و در تیم چلسی میشه دروگبا رو به عنوان آماده ترین بازیکن این تیم به حساب آورد که این روز ها بازی های خوبی انجام میده
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید ashly تشکر کرده است .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)