Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنده رفت و برگشت ؟

رأی دهندگان
48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسلونا

30 62.50%
  • رئال مادرید

18 37.50%
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 67 , از مجموع 67
    مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

Jadide تبادل نظر و حواشی بازی رئال مادرید-بارسلونا(یک چهام نهایی حذفی اسپانیا 12/2011)

به نام خدا

Copa Del Rey 2011-12

تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون دو بازی رفت و برگشت جام حذفی باشگاهای اسپانیا

رئال مادرید -بارسلونا

چهارشنبه 25 دی 1390

ورزشگاه سنتیاگو برنابئو

بارسلونا - رئال مادرید

چهارشنبه 2 بهمن 1390

ورزشگاه نیوکمپ

بارسلونا ---------- 25 قهرمانی - 10 نائب قهرمانی

اتلتیک بیلبائو ---- 23 قهرمانی - 11 نائب قهرمانی
    رئال مادرید ------- 18 قهرمانی - 19 نائب قهرمانی
    اتلتیکو مادرید ----- 9 قهرمانی -- 9 نائب قهرمانی

والنسیا ----------- 7 قهرمانی -- 9 نائب قهرمانی

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط AL1reZA : 01-17-2012 در ساعت 15:14

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

من که دیشب کم توهینی از هواداران بارسلونا نشنیدم.
    از انداختن لیزر رو صورت کاسیاس و مورینیو گرفته تا فحاشی به کاسیاس و په په.
    برخلاف بارسایی هایی که میگن بارسلونا چون نیازی به برد نداشت بد بازی کرد باید بگم اتفاقا بارسلونا برای برد اومد تو زمین برین مصاحبه ی قبل بازیشونو بخونید و حالا هم بیان مصاحبه ی بعد از بازیشونو بخونید.متوجه میشین.
    مسی قبل از بازی گفته بود برای یک برد سنگین میریم تو زمین.بوسکتس گفته بود خیال هواداران راحت بازم میبریمشون.
    بعداز بازی گواردیولا گفت:رئال بازی زیبایی ارائه داد هرکی بود این چنین بازی میکرد آلوس گفت:رئال ما را زجر داد. ما خوش شانس بودیم که صعود کردیم.
    اینا دیگه حرف بازیکنان و مربی خودتونه حرف ما نیست که.اشتباهات داوری به ضرر هردو تیم بود.
    لاسانا دیارا بایست اخراج میشد.گل راموس هم صحیح بود.
    باید قبول داشت دیشب رئال مادرید برتر از بارسلونا بود.وقتی تیمی مهاجمش ثانیه ی 14 با دروازه بان حریف تک به تک میشه یعنی داره هجومی بازی میکنه.رئال نیمه دوم با دو مهاجم بازی کرد.و اصلا دفاع نکرد و مزدشم گرفت.بازی باخته رو رئال مساوی کرد و چهره ی هواداران بارسلونا بعد از خوردن گل تساوی حاکی از تحت تاثیر قرار گرفتن بازی درخشان رئال مادرید بود. حالا دونفر بارسایی بخوان قبول کنن یا نخوان مهم نیست. همه ی اهل فن ها از مجله ی فرانس فوتبال گرفته تا کارشناسان باسکی اسپانیا که بی طرف اند گفتن رئال بهتر بود.وگرنه بازی دو هیچ باخته رو مساوی نمی کرد.آمار هم حاکی از همه چیز بود تو نیمه اول بارسلونا دو موقعیت گل داشت رئال 5 تا ولی درصد مالکیت توپ هم در کل بازی 60 به 40 به نفع بارسلونا بود.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

3. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

انصافا تو این بازی رئال برتر از بارسا بود ........... من به عنوان یکی از متعصب ترین هواداران بارسا اینو میگم که رئال طبق موقعیت های گل بشتری که داشت برتر از بارسا بود ولی اینو فراموش نکنیم که به جز شوت اوزیل بقیه موقعیت هاش محصول اشتباهات فردی پیکه و پینتو بودند ........... بارسا نیمه دوم رو خیلی بد بازی کرد و یه جورایی بازی رو تموم شده میدونست و غیبت سسک و اینیستا هم باعث شد بازی رو از دست بدیم ..... هرچند که گل دوم رئال هم باز روی اشتباه فردی پیکه اتفاق افتاد ......... داوری افتضاح بود
    راموس نباید اخراج میشد بلکه نیمه اول دیارا باید اخراج میشد و اگه دیارا اخراج میشد مطمئن باشید رئال 2 تا گل نمیزد ........

ولی ما هم بازی رفت رو عالی بازی کردیم و در کل بارسلونا شایسته صعود به مرحله بعد بود

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

5. 4 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

من نمیگم رئال بد بود.خیلی هم خوب بود ولی انصافا دیگه از این بهتر نمیتونه باشه.بازی که اوزیل و رونالدو و راموس و الونسو تو اوج کار خودشون بودن.کریم هم همینطور.ولی ایا بارسا هم تو اوج خودش بود.من میگم رئال خیلی خوب بود ولی با اینکه خیلی خوب بود بازم حریف بارسای نصفه و نیمه نشد.رئال خیلی هجومی قشنگ بازی کرد ولی نتیجه چی شد؟ درضمن مصاحبه های قبل بازی مربی و بازیکنا نشان از تاکتیک مربی تو بازی نداره.نمیشه گفت چون گفتن میخواییم ببریم پس حتما هجومی بازی میکنن.درکل رئال تو اوج کارش نتونست بارسا رو شکست بده.رئال شاید یکی از بهترین بازیهای فصلش رو نشون داد در حالی هیچ کدوم از بازیکنای بارسا غیر از ژاوی و الوز خودشون نبودن.واقعا نمیشه گفت رئال فقط چون 65 دقیقه (در کل دو بازی)خوب بازی کرده حقش بوده صعود کنه.کاملا باید بارسا صعود میکرد و تا حدودی 4-3 نتیجه منصفانه ای بود.

7. 4 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CAM-RS,RF
    مربی مورد علاقه
    fergosen-fanbasten
    بازیکن محبوب
    ...-The great zidane-messi-kaka
    اسم واقعی شما
    آراز

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    2,358
    تشکر شده 2,279 در 448 پست

چند نكته از نظر من:
    1-به اين نتيجه رسيدم كه بهتره من اظهار! اميدواري نكنم!!! بازي شده بود جايه:
    2-در اينكه رئال تو بازيه ديشب بهتر از بارسا بود شكي نيست،اما موضوع اينجاست كه رئال ديشب با تمام قدرتش اومده بود و با تمام وجودش بازي ميكرد،ولي بارسا بارسايه هميشگي نبود.نمي‌خوام بازي خوب رئالو ناديده بگيرم ولي به قول باب سينگر تو اين مورد آدرنالين هم تاثير داشت!
    به علاوه قبل بازي هم گفته بودم اگه بارسا بخواد سبكشو(حمله‌‌هايه پشت سر هم و بدون توجه به نتيجه) عوض كنه و سعي در كنترل بازي داشته باشه من شديدا نگران ميشم!
    3-همونطور كه گفتين اگه تو بازي اشتباه نباشه گلي به ثمر نميرسه،و اين گل قشنگي كه شما ميگي رونالدو يا كريم زدن هم رويه اشتباه پينتو و به ثمر رسيد و اون بعضي‌ها هم اين رو از رويه كم آوردن نگفتن!!گفتن چون مثل شما معتقدند كه اگه اشتباه نباشه گلي به ثمر نميرسه،و بعضي اشتباها خيلي بزرگن و نميشه به راحتي ازشون گذشت، روي اين گلا پينتو اشتباهات مرگباري داشت و كلا به نظرم اگه گلري بلد بود بايد اون كارا كه من گفتمو انجام ميداد،چون ضعيف ترين گلرا هم اينا رو ميدونن...
    4-ميرسيم به شانس! اگه قرار باشه برد و باخت تيما رو تو اين سطح از فوتبال گردن شانس انداخت،‌اون وقت فرق رئالو بارسا با برنج كاران كوير لوت! چيه؟!!در ضمن مثله اينكه ما چيزي نميگيم شما باورتون شده كه بد شانسين؟اگه قرار باشه كه هر بار خوردن توپ به تير رو بد شانسي بدونيم،پس ما بد شانستريم تو بازي رفت ما 2تا تير داشتيم كه اگه گل ميشدن و توپ اوزيلم گل ميشد الان اختلاف گل 2بود نه 1 .
    5-داوري برايه هر 2تيم بد بود!اولي نميشه گفت كه بارسا يا رئال بيشتر متضرر شدن!چون از نظر زمان اشتباه‌ها،بيشتر به ضرر بارسا بود ولي از نظر تعداد بيشتر به ضرر رئال!!
    6-در مورد حركت مسي من اميدوار بودم كه عمدا په‌په رو بزنه!(ميدونم ضد فوتباله ولي دلم از دسته په‌په بد جوري پره اونم نه فقط به خاطر هفته پيش...) ولي وقتي تكرار بازي رو ديدم به اين اين نتيجه رسيدم كه په‌په هم استعداد خوبي تو بازيگري داره!قبول ندارين به حركت پنجه پايه مسي دقت كنين كه چطور به سمت توپ حركت ميكنه و اصلا حواسش به زدن په‌په نيست....
    7-كلا اين جنجال هايه اخير گند زده به ال‌كلاسيكو؛اگه من مسئوله فدراسيونه فوتبال بودم،تا بازيكنا و عوامل 2تيم از هم ديگه و از مردم معذرت خواهي نميكردن و قول نميدادن كه خودشونو اصلاح! كنن(هر دو تيم) ال‌كلاسيكو رو تعطيل ميكردم!!!!!
    اما جدا از اينها بايد بگم كه رئال يكي از بهترين بازي هاشو تو چند ساله اخير ارائه داد،روان،هجومي؛كلا به قول اندي گري an attacking football to enjoy كه اگه حريفش بارسا نبود تشويقشم ميكردم!!بعد از رئاله دل‌بوسكه اين اولين بار بود كه ميديدم رئال اين طور بازي ميكنه.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن،مورینیو
    بازیکن محبوب
    VANDERSAR
    اسم واقعی شما
    ALIREZA

SpainManUtdRealMadrid

تشکر ها
    83
    تشکر شده 72 در 16 پست

سلام
    از نتیجه بازی دیشب چندان راضی نیستم یه وقت فکر نکنید که طرفدار بارسام
    به نظرم که بارسا با این همه ستاره ای که داره باید دیشب بازی رو میبرد
    ولی به نظر من بارسا بدون این ستاره ها هیچی نیست
    دوست دارم بدونم اگه یه روز این ستاره ها از بارسا برن بازم این طوری بازی میکنه!!!!!!!!

10. کاربر روبرو از پست مفید alireza vandersar تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza vandersar نمایش پست ها
    سلام
    از نتیجه بازی دیشب چندان راضی نیستم یه وقت فکر نکنید که طرفدار بارسام
    به نظرم که بارسا با این همه ستاره ای که داره باید دیشب بازی رو میبرد
    ولی به نظر من بارسا بدون این ستاره ها هیچی نیست
    دوست دارم بدونم اگه یه روز این ستاره ها از بارسا برن بازم این طوری بازی میکنه!!!!!!!!
    قطعا باید در فوتبالی که تو ذهن شما و متشکران شماست رو گل گرفت ستاره های بارسا بیشتر بودند یا رئال ؟؟؟
    عینکتو زده بودی یا نه ؟؟؟ بارسا بدون این بازیکنان باز هم بارساست و این تیم شماست که با این همه پایه های سست و بی عنصر همیشه لغزان عمل میکنه ......

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

12. کاربر روبرو از پست مفید David Sina تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط David Sina نمایش پست ها
    قطعا باید در فوتبالی که تو ذهن شما و متشکران شماست رو گل گرفت ستاره های بارسا بیشتر بودند یا رئال ؟؟؟
    عینکتو زده بودی یا نه ؟؟؟ بارسا بدون این بازیکنان باز هم بارساست و این تیم شماست که با این همه پایه های سست و بی عنصر همیشه لغزان عمل میکنه ......
    ببينم منظورت منچستره؟ حيف كه دوست ندارم يه بار ديگه دلخوري پيش بياد وگرنه يه جوابي ميدادم كه تا 1 سال از فوتبال صحبت نكني!
    بارسا ستاره هاش از رئال بيشتره ! اينو همه ميدونند! درسته رئال رو نيمكت بازيكنان بزرگتري نسبت به بارسا داره ولي بارسا تو تركيب اصليش بازيكنان بهتري داره در مجموع!
    بعدشم من تو جواب همه بارسايي ها ميگم! به درك كه مربي شما دوست داشته پينتو رو بزاره حالا هرچي گل ميخوره كم ميارين ميندازين گرن اون! والدز بود خيلي بهتر بود؟ اون بازي قبل كه اشتباه كرد و ردال گلو زد رو يادتون رفته؟ به همونم اينارو ميگفتيد! قرار نيست همه تيمها كاسياس داشته باشند كه! هر تيمي يه نقاط قوت و يه نقاط ضعفي داره! مثلا دفاع راست شما آلوز بود كه تونست اون شوت قشنگ رو بزنه و دفاع راست ما آربلوا! معلومه آلوز بهتره! تو گلر ها همين همينه!
    من ديگه حوصله بحث با يه سري بي منطق مثل شماهارو ندارم! بهتره تمومش كنيد بارسا صعود كرد مباركش باشه!
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم
    ویرایش توسط ManUtd : 01-27-2012 در ساعت 10:30

14. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع