Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنده رفت و برگشت ؟

رأی دهندگان
48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسلونا

30 62.50%
  • رئال مادرید

18 37.50%
صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 67
    مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

Jadide تبادل نظر و حواشی بازی رئال مادرید-بارسلونا(یک چهام نهایی حذفی اسپانیا 12/2011)

به نام خدا

Copa Del Rey 2011-12

تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون دو بازی رفت و برگشت جام حذفی باشگاهای اسپانیا

رئال مادرید -بارسلونا

چهارشنبه 25 دی 1390

ورزشگاه سنتیاگو برنابئو

بارسلونا - رئال مادرید

چهارشنبه 2 بهمن 1390

ورزشگاه نیوکمپ

بارسلونا ---------- 25 قهرمانی - 10 نائب قهرمانی

اتلتیک بیلبائو ---- 23 قهرمانی - 11 نائب قهرمانی
    رئال مادرید ------- 18 قهرمانی - 19 نائب قهرمانی
    اتلتیکو مادرید ----- 9 قهرمانی -- 9 نائب قهرمانی

والنسیا ----------- 7 قهرمانی -- 9 نائب قهرمانی

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط AL1reZA : 01-17-2012 در ساعت 14:14

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jeimz نمایش پست ها
    سلام دوستان. اول برد بارسا رو تبریک میگم. دوم رونادو مثل همیشه افتضاح بود اون گلیم که زد اشتباه دروازبان بارسا بود. در مورد این حرکات ناشایست بازیکنان رئال هم بگم. چون نمیتونم بازیکنان بارسا رو مهار کنن رو به بازی خشن و بعضی مواقع بی شرمانه میارن البته به نظر من مورینو هم در این کار دخیله اگه واقعا خوشونتو نمیخواد چرا در هر تیمی که میره بازیکنانش خشن میشن مخصوصا در مقابل بارسا. فکر میکنم این تاکتیک مربیگری مورینوست در مقابل بارسا.میخاد با این کار آنهارو عصبی کنه و نظاره کارشونو بکنن.وببره به حاشیه بازیرو.البته زهی خیال باطل.به قول معرف شتر در خواب بیند پنبه دانه.
    ایشون دکتر علی شریعتی هستن!
    آقا یا خانم نیم من محترم اینجا بخش حرف های خودمونی بارسلونا نیست که هرچی ازون دهنت درمیاد میپرونی.
    کارهای ناشایست بارسلونایی ها رو نمیگم چون شخصیتم بالاست.و اینجا تاپیک حرف های خودمونی رئالی ها نسیت.فقط اینو میگم :(خردمند کسی است که کم حرف بزند اما مفید گویی کند.امیر المومنین علیه السلام)

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

3. کاربر روبرو از پست مفید مورینیو... تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب
    دل پیرو، رونالدوی برزیلی، استیون جرارد،پویول

ItaliaBarcelonaJuventus

تشکر ها
    122
    تشکر شده 15 در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    بازم رو هوا.
    75 درصد گل های که رئال مادرید تو این فصل خورده در ضربات هوایی و سر زنی بوده نمونش بازی های اخیر با مایورکا (یک گل) و مالاگا(دوگل). خسته شدیم بخدا.اینقدر افتضاح؟
    حنیف عمران زاده بود نمیذاشت پویول ضربه سر بزنه! په په هم فقط داشت پویول رو نگاه میکرد.
    اشتباه مورینیو این بود که درزمستان گفت بازیکن نمیخوام.بایست یک مدافع سر زن مثل ویدیچ یا تیاگو سیلوا یا کیه لینی یا هرکی دیگه که تو نبردهای هوایی کم نیاره رو استخدام مییکردیم.گواردیولا دید تیمش رو زمین تو نیمه اول نمیتونه گل بزنه بازی رو در نیمه دوم برد رو هوا رئال هم که رو هوا ضعف داشت عصبی بازی میکرد.مثل اینکه یک نفر استخون لای زخمتون بذاره و بره رواعصابتون.بعد از گل مساوی بارسلونا بازی همیشگی خودشو پی گرفت و آبیدال از بد شانس ما دومین گل دوران بازیگریش رو زد.تا یک مدافع سر زن جور نکنیم همین آش است و کاسه.
    داوری بازی عالی بود و درکمال عدالت . گل بارسلونا دوم سالم هم بود.
    دم داوران این بازی گرم که آراش خودشونو حفظ کردن و عالی قضاوت کردن.دستشون درد نکنه.

آره داور خیلی عادل بود ارواح عمش. چون بازیکنانتون رو اخراج نکرد میگی عادل؟؟؟؟ بارسا رو زمین کم آورد؟؟؟ مث اینکه شما دیشب بازی دیگه رو خوب نگاه نکردی. همون نیمه اول 4 تا موقعیت 100 در 100 گل داشتیم.برین خدا رو شکر کنین 6 تایی نشدین.ولی مطمئنا بازی برگشت بازی خوبی از آب درمیاد.چون احتمالا کاکا و اوزیل فیکس باشن.
    ویرایش توسط dash_yaser24 : 01-19-2012 در ساعت 17:42

5. کاربر روبرو از پست مفید dash_yaser24 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب

ItaliaBarcelonaJuventus

تشکر ها
    122
    تشکر شده 15 در 8 پست

خوب من با تمام احترام کاملا مخالفم
    دلیل حضور کریس رونالدو درترکیب اصلی:
    این بازیکن امسال دومین بازیکن برتر سال شد و پارسال هم آقای گل اروپا و امسال هم دراروپا بیشتر از همه گل زده پس نذاشتن چنین بازیکنی درترکیب اصلی احمقانست.
    دلیل حضور کاروالیو درترکیب اصلی:
    بحران درخط دفاعی. مدافعین وسط رئال کیا اند؟ آلبیول؟ این بازیکن پنالتی بده نمیرسه حالا بیاد تو ال کلاسیکو بازی کنه؟ واران19 ساله رو بیاریم تا با خامیش بدبختمون کنه.میمونند په په و کاروالیو و راموس. خوب به دلیل مصدومیت خدیرا از په په درهافبک اتفاده کردیم از راموس که هم پیستونه و هم دفاع وسط درمرکز کاروالیو هم تنها گزینه ی ممکن برای زوج راموس درقلب دفاع بود.
    دلیل حضور په په:
    تحلیل شخصیت:
    نقش بازی کردن په په وقتی شروع شد که بوسکتس با تمارضش درمقابل په په باعث شد په په دردقایق ابتدایی یک کارت زرد بی مورد رو از داور بگیره برا همین فقط قصد تلافی داشت. درمورد لگد کردن دست مسی هم باید بگم که این شیطنت ها در برخی بازی ها از نظر روانی لازمه .مگه تو همین بازی دنیل آلوس گردن کایخون رو تا حد شکستن فشار نداد؟پس چرا این صحنه ها رو کسی نمیبینه؟
    تحلیل بازیش:
    خدایی مسی و ژاوی و اینیستا دیشب درحد خودشون بودند؟ انصافا نبودند.ژاوی که اصلا درجریان بازی موثر نبود پاس گلی هم که داد از روی ضربه ی ایستگاهی کرنر بود.مسی هم که تقریبا مهار شده بود اگه پاسش به آبیدال منجر به پاس گل شد اشتباه راموس در یارگیری بود نه اشتباه په په. اینیستا هم که غیراز دو صحنه چیزی ازش مشخص نبود.فابرگاس هم که بیشتر اشت توپ گیری میکرد تا بازی سازی.این ها همه دلایلی بر بازی موثر په په و لاسانا دیا را و آلونسو درخط هافبک بود که کار بزرگی رو انجام دادن.مهار مسی و ژاوی و اینیستا و فابرگاس کار هر بازیکنی نیست.

من فک کنم تعصب هم حدی داره. هافبک های بارسا رئالی ها رو رقص آورده بودن بعد شما میگی خوب بازی نکردن. په په که همش داشت تمارض میکرد. آبروی چندین ساله رئال رو برد. با تمام احترامی که واسه شما قائلم شما یا تا حالا فوتبال بازی نکردی یا نمیدونی خطا چیه. بوسکتس تمارض کرد؟؟؟؟ خدایی این دیگه از اون حرفا بود
    ویرایش توسط dash_yaser24 : 01-19-2012 در ساعت 17:28

7. کاربر روبرو از پست مفید dash_yaser24 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب

ItaliaBarcelonaJuventus

تشکر ها
    122
    تشکر شده 15 در 8 پست

آقا یا خانم نیم من محترم اینجا بخش حرف های خودمونی بارسلونا نیست که هرچی ازون دهنت درمیاد میپرونی.
    کارهای ناشایست بارسلونایی ها رو نمیگم چون شخصیتم بالاست.و اینجا تاپیک حرف های خودمونی رئالی ها نسیت.فقط اینو میگم :(خردمند کسی است که کم حرف بزند اما مفید گویی کند.امیر المومنین علیه السلام)
    اولا که به مردم توهین نکن. اگه شخصیت داشتی به اون دوستمون نمیگفتی "نیم من".هر چی دوس داری میگی اونوخ واسه خودت ادعای شخصیت میکنی.؟؟؟ دوما حرف حق تلخه نه؟؟؟ مگه حرفاش غیر از حقیقت بازی دیشب بود. من اگه رئالی بودم دیکه تا یه سال حرف نمیزدم. چند ساله نتونستین بارسا رو ببرین. تقصیر بارسایی هاست که شما رو 6 تایی نکردن. جنبه داشته باشیم و به حرفای همدیگه احترام بزاریم.هرکی نظرشو میگه به کسی هم ربطی نداره. شما هم حرفتو بزن
    ویرایش توسط dash_yaser24 : 01-19-2012 در ساعت 21:42

9. 2 کاربر از پست مفید dash_yaser24 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

کلا داداش پوریا تو کار بازی های دیگست.داریم راجع به الکلاسیکو حرف میزنیم راجع به شهراورد تهران که حرف نمیزنیم.توی الکلاسیکو بود که په په پاش رو گذاشت رو دست مسی.توی الکلاسیکو بود که مارسلو پای سسک رو قیچی کرد.توی الکلاسیکو بود که راموس به قصد ساق مسی رفت و اونو زد.توی الکلاسیکو بود که په په کشتی کج بازی میکرد.اینا رو بگیم اینجا میشه حرفای خودمونی بارسا؟ جان من بیا و یکی از کارای غیر اخلاقی بازیکنای بارسا توی 10 الکلاسیکو اخیر رو بگو.اگه بگی تمارض که نامردی کردی چون مسلما وقتی په په به قصد ساق الوز میره نامردیه الوز یک کاری نکنه په په اخراج بشه.
    کلا این چه جورشه تا یکی حرف میزنه پای حدیث و ایه رو میارید وسط.اتفاقات الکلاسیکو رو تو تایپیکش داریم بررسی میکنیم.کسی هم کاری به تیم حریف نداره.کلا اگه به شما باشه میگی دیشب اجنه اومدن بارسا رو برنده کردن.اینیستا و مسی و ژاوی که سوسک بودن من نمیدونم برای چی رئال دوتا خورد
    ویرایش توسط spiderkiller : 01-19-2012 در ساعت 17:38

11. 2 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب

ItaliaBarcelonaJuventus

تشکر ها
    122
    تشکر شده 15 در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alma نمایش پست ها
    دیگه حالا اینقدر خوشحال نشید بازی برگشت نشونتون میدیم که رئال چه تیم بزرگی

چند ساله همینو میگین.پس کی؟؟؟ تیمی که کاکا و اوزیل رو نیمکت باشن وبه جاش لاس و په په بازی کنن بهتر ازین نمیشه.مورینیو مربی بوده که همیشه با بازیکنان بزرگ جام گرفته و فقط به دنبال بازیکنان اسمیه.چلسی و اینتر رو ببینین.به اندازه 3تا تیم مهره داشتن. خداییش تیم کاپلو ازین بهتر بازی میکرد

13. 2 کاربر از پست مفید dash_yaser24 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

Ohum

دوستان اینجا یه انجمن تخصصیه ! لطف کنین احترام هم رو داشته باشین .
    من به عنوان یه رئالی میگم کاملا بد بازی کردیم و باخت هم حقمون بود
    ولی دوستان این باعث نمیشه به هم بی احترامی کنیم و از حد بگذریم
    بارسلون دیشب واقعا عالی بازی کرد برعکس رئال. و برد هم کاملا حقش بود.

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 5 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

Exclamation

یک دفعه فقط یک دفعه ما آرزو به دل موندیم هواداران بارسا و رئال در صلح و صفا و به دور از تعصب ؛ محترمانه تو یه بحث مشترک حضور داشته باشند !
    لطفا پست هایی که ارسال می کنید در مورد شرایط و اتفاقات بازی باشه و درصورتی که پست شما تنش زا تلقی بشه پاک میشه و با کاربر مورد نظر برخورد میشه !

17. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    زیدان
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaRealMadridLiverpool

تشکر ها
    81
    تشکر شده 374 در 63 پست

دوست عزیز
    متن های شما رو می خونم. زیاد مورد پسند من نیست لطف کنید نظر خودتون رو بگین و از بقیه توی صحبت ها مایه نگذارید
    شما یک نفر هستید و حق دارید از جانب خودتون صحبت کنید
    نه نماینده هواداران رئال هستید
    نه نماینده مدیران سایت
    نه نماینده مجریان و متولیان دین
    ایشالا که بهت بر نخورده باشه

به نظر من تیم محبوب من یعنی رئال مادرید توی این سالها در مقابل بارسلونا از نظر فنی کم آورده.این رو نمیشه تکذیب کرد و اگه کسی بخواد غیر این بگه حرفش از روی لجبازیه.
    اما نباید فراموش کنیم که بارسلونا تیمی هست که روی پاشنه 3 - 4 بازیکن بزرگ می چرخه و نباید انتظار داشت که تیمی که مورینیو توی 1 سال ساخته بتونه خیلی راحت از پس بارسلونا بر بیاد ! بارسلونایی که همه دارن بهش می بازن !
    من سعی می کنم از بازی امشب لذت ببرم و دوست دارم رئال اول جوانمردانه بازی کنه ! اصلآ با حرفای بعضی از هوادارا که می گن توی جریان بازی لگد کردن دست مسی چیز معمولی هست ! موافق نیستم
    فرهنگ تیم پادشاهی رئال اینقدر بالاست که نیازی به این کارها نیست
    تاریخ با ما بوده
    از هر لحاظ در تاریخ بهتر از بارسلونا هستیم و الان فقط قسمتی از تاریخ بزرگ فوتبال هست
    و این هم از جذابیت های فوتباله
    هیچ بارسلونایی نمی تونه بگه که قهرمانی های گذشته رئال مادرید بی ارزش بوده ! چرا اینکه اگه این طور باشه اونها دارن به صورت غیر مستقیم قهرمانی های خودشون توی این سالها هم زیر سئوال می برند
    چون الان هم چند سال دیگه میشه دیروز ! و اگه قرار باشه با گذشت زمان جام ها بی ارزش بشن مطمئنآ هیچ جامی ارزش نخواهد داشت
    زنده باد رئال مادرید ............

19. 3 کاربر از پست مفید santiago_bernabeo تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

بازیکنان دعوت شده برای بازی با بارسلونا

Casillas, Adán y Jesús

Ramos, Marcelo, Varane, Albiol, Pepe, Coentrão, Arbeloa y Carvalho

Lass, Xabi Alonso, Özil, Callejón, Sahin, Granero, Kaká y Altintop

Cristiano Ronaldo, Higuaín y Benzema

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع