Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52
    مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

پیش فرض آخرین خبر ها از نفت تهران در فصل 91 - 90

آخرین خبر ها از نفت تهران در فصل 91 - 90

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

فرکي: به شرافت داوران اعتقاد دارم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: بازي با تراکتورسازي ما را نگران مي‌کند اما به شرافت داوران اعتقاد دارم.

حسین فرکی در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار نفت تهران و تراکتورسازی گفت:‌ هفته گذشته یکشنبه در خانه حریف مقابل سایپا بازی کردیم و هرچند که بازی دلچسبی نبود اما تک امتیازش برای ما خوب بود.

وی ادامه داد: توانستیم تا امروز ریکاوری کنیم اما برای خیلی از تیم‌ها و از جمله برای تیم ما شرایط دشواری وجود دارد اما مجبوریم از لحاظ ذهنی بازیکنان را آماده کنیم.

فرکی با بیان ایکه برای بازی فردا ورزشگاه تختی بجای دستگردی اعلام شده است، در این مورد گفت: شرایط زمین خوب است و از این بابت خوشحالیم اما از تعداد اندک تماشاچیان خود محروم هستیم. با توجه به موقعیت ورزشگاه و هواداران تیم مقابل مثل همیشه غریب هستیم اما اسمش این است که میزبانیم با این حال متکی به بازیکنان خود هستیم.

وی افزود: بازی فردا برای هر دو تیم سخت است با این حال با توجه به شرایط برای این دیدار از آمادگی کاملی برخوردار هستیم.

وی یادآور شد: دیدار گذشته تراکتورسازی مقابل استقلال ذهنیتی را بوجود آورده که ما را برای دیدار فردا نگران کرده است. تا خدای ناکرده از بابت بازی قبل تراکتور لطمه نخوریم.

فرکی ادامه داد: پس از دیدار تبریز بسیاری از کارشناسان ذهنیتشان این بود که ممکن است در بازی نفت و تراکتور این موضوع تاثیرگذار باشد. من به شرافت جامعه داوری اعتقاد دارم اما خواهشم این است که داور برای بازی فردا تلاش کند تا اشتباهی انجام ندهد. البته من هیچ موقع به داوران بدبین نبوده و نخواهم بود.

سرمربی نفت گفت: کسانی که داوران را چیدمان می‌کنند آدم‌های موجه‌ای هستند و اگر اشتباهی هم رخ داده اتفاقی بوده است. در دو بازی گذشته با داوری ترکی و مظفری‌زاده به شهامت برنامه ۹۰ دو پنالتی علیه ما گرفته نشد. اما دیدید که اتفاقی هم نیفتاد. البته طبیعی است که اشتباه داوری استقلال و تراکتورسازی بازتاب بیشتری داشته باشد اما ما هم زحمت می‌کشیم و حقمان ضایع می‌شود. با این همه سعی می‌کنیم به داوری بی‌احترامی نکنیم.

وی عنوان کرد:‌ همیشه قضاوت اشتباه داوران را به حساب اینکه بشر جایز‌الخطا است، گذاشتند. از داور بازی خودمان و تراکتور انتظار دارم که اشتباه نکند چرا که این بازی شرایط خاص خودش را دارد.

فرکی افزود: دلم می‌خواهد قبل از اینکه قضاوت داور مورد بحث قرار بگیرد، شجاعت‌اش اثبات شود. با این حال هر چیزی که اتفاق بیفتد می‌پذیریم و هر کس که قدرت بیشتری داشته باشد در بازی فردا برنده خواهد شد. اما صحبت‌هایی که مطرح کردم در چند روز گذشته افکار عمومی را مشغول کرده بود.

وی یادآور شد: به لحاظ مقررات اشتباهات داوری در دو بازی نفت را کتبا به کمیته داوران انتقال دادیم تا تیم ما متضرر نشود.

فرکی در خصوص اینکه چه راهکاری دارد تا تیمش به جمع تیم صدرنشین بازگردد، گفت: بخش زیادی از این موضوع به بازیکنان و عوامل انگیزه‌شی بر می‌گردد و بخش دیگر تفکرات کادر فنی است. تا جایی که به ما مربوط می‌شود تلاش می‌کنیم تا نفت از این شرایط خارج شود.

وی ادامه داد: اما با توجه به زمان کم و محدود و بین بازی‌های لیگ همه تیم‌ها از جمله تیم ما آسیب‌پذیر می‌شوند. ضمن اینکه نفت تیم کم‌تجربه و نوپایی است البته برای رسیدن به روزهای خوب نباید از مسائل علمی فوتبال، پزشکی و بحث تغذیه و البته ریکاوری به سادگی عبور کرد.

فرکی یادآور شد: همانطور که بارها گفتم در نیم فصل اول انتظارات را بالا بردیم و وقتی امروز دو یا ۳ باخت می‌آوریم، می‌بینید که همه حساس می‌شوند. ما تلاش می‌کنیم که ابتدا جایگاه خود را حفظ کنیم و سپس حرکت خود رو به بالا را آغاز کنیم. نیم فصل دوم شرایط برای همه متفاوت است.

فرکی خاطرنشان کرد:‌برای اینکه به هدف خود برسیم روی بازی‌های خانگی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم اما رقیبانی هم داریم که با توجه به شرایط نزدیک با ما می‌توانیم در خارج از خانه هم امتیاز کسب کنیم و در مجموع محاسبات‌مان بصورت دلخواه عملی شود می‌توانیم در نهایت جزو ۴ تیم اول جدول باشیم.

وی با بیان اینکه برای بازی فردا تنها یک یا ۲ مصدوم داریم در خصوص اینکه این دیدار می‌تواند تقابل اندیشه‌های فرکی و قلعه‌نویی باشد، گفت: قبول دارم که درصدی به این موضوع مربوط می‌شود اما مهمترین اصل به کیفیت بازیکنان برمی‌گردد تا بتوانند یک تیم را موفق کنند اما بحث‌های تاکتیکی هم وجود دارد که می‌تواند باعث پیروزی یکی از دو تیم شود هم تراکتور و هم نفت به 3 امتیاز این بازی احتیاج دارند.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

زمين‌هاي‌ بي‌کيفيت‌ مانع‌ بازي‌هاي‌ خوب‌ هستند

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: تراکتورسازي به دليل عدم رعايت بازي جوانمردانه توانستند به ما گل بزنند.

حسین فرکی پس از تساوی یک بر یک مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: مهم‌ترین موضوع مسابقه این بود که بازی خوبی انجام دادیم و از بازیکنان تشکر می‌کنم. ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم و این بحث برمی‌گردد به کیفیت زمین. همیشه گفته‌ام زمین‌های بی‌کیفیت باعث می‌شود تا ما بازی مطلوبی از خود نشان ندهیم.

وی افزود: بعد از مدت‌ها بازی روانی را به نمایش گذاشتیم و برای سه امتیاز به میدان رفته بودیم اما در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم.

فرکی تصریح کرد: این بازی برای تراکتورسازی سخت‌تر بود و ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما به معنای آن نیست که آنها تیم ضعیفی هستند. اگر به لیست 18 نفره و چند مصدومی که دارند نگاه کنید می‌بینید که 24 بازیکن تراز اول دارند و وقتی با ما مقایسه شوند متوجه تفاوت‌ها می‌شویم.

سرمربی نفت ادامه داد: ما امروز میزبان بودیم اما از شرایط میزبانی محروم بودیم. اگر بخواهم درمورد نتیجه بازی صحبت کنم باید بگویم که گل تراکتور سازی روی عدم رعایت بازی جوانمردانه به ثمر رسید اگر این اتفاق برای تیم مقابل هم رخ می‌داد، آنها همین ادعا را می‌کردند.

وی افزود: بازیکن ما زمین خورد و گوشه چشم بازیکنان کبود شده، اما بازیکن خارجی حریف نمی‌دانم آیا این صحنه را دید یا نه در ادامه ما جبران کردیم.

فرکی در خصوص داوری سعید مظفری زاده گفت: روی گلی که خوردیم داور تأثیری نداشت و تیم داوری سعی کرد قضاوت خوبی از خود نشان دهد. از کمیته داوران هم تشکر می‌کنم که نظر ویژه‌ای روی این مسابقه داشت امیدوار بودم که داور شجاعت داشته باشد، قبل از بازی اگر صحبتی کردم به این دلیل بود که هنوز مسابقه انجام نشده بود و قبلا هم گفته‌ام داوران ما شریف و پاک هستند.

فرکی خاطرنشان کرد: امروز شاهد بازی زیبایی بودیم اما شاید طرفداران تراکتورسازی از نتیجه آن راضی نبوده باشند.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا تمایل دارد بازی‌های داخل خانه نفت در ورزشگاه تختی تهران برگزار شود گفت: من تابع تصمیمات باشگاه هستم و نقطه نظرات آنها را جویا می‌شویم و هر شرایطی بهتر باشد اعمال می‌کنیم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

فرکي ميخواهيم مدعي کسب سهميه باقي بمانيم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: مي‌خواهيم به عنوان مدعي کسب سهميه آسيايي باقي بمانيم.

حسین فرکی پس از پیروزی یک بر صفر برابر ملوان انزلی گفت: می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم البته اولویت ما کسب امتیاز از این بازی است. ملوان در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفته و تیم‌های مدعی مثل پرسپولیس، صبا و نفت آبادان را شکست داده بود.

وی افزود: برای ما مهم بود که پیروز شویم. ملوان بازیکنان و کادر فنی بسیار خوب و قابل احترامی دارد و من به مردم خوب انزلی تبریک می‌گوییم. از میهمان نوازی ملوان و هیئت فوتبال نیز تشکر می‌کنم.

فرکی در مورد شرایط بازی گفت: در شروع مسابقه قصد داشتیم ملوان را کنترل کنیم تا گلی دریافت نکنیم. نیمه اول یک نیمه متعادل بود که ما به هدف‌مان هم رسیدیم و گل زدیم. در نیمه دوم ملوان برای جبران گل خورده آمد و در خلق موقعیت و مالکیت توپ موفق‌تر از ما عمل کرد. هر چند در اواخر مسابقه روی ضد حمله فرصت‌های گلزنی داشتیم با این حال نتیجه یک بر صفر یا دو بر صفر برای ما فرقی نمی‌کرد مهم سه امتیاز بود که گرفتیم.

وی در مورد فشردگی مسابقات اظهار داشت: من از این بابت نگرانم که فشردگی باعث مصدومیت و محرومیت بازیکنان نفت شود. ما کم تجربه‌تر از بسیاری از تیم‌های لیگ برتری هستم و نگران عملکرد خودمان هستم. مگر اینکه وقفه‌ای در مسابقات ایجاد شود تا ما آماده‌سازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم با رقبای بالای جدول مثل استقلال، تراکتورسازی و صبا و یکی دو تیم دیگر که ممکن است به جمع تیم‌های بالاتر بیایند رقابت کنیم. می‌خواهیم همچنان مدعی کسب سهمیه آسیایی باشیم. اگر مشکلی از این بابت پیش نیاید، تصور می‌کنم شرایط نفت در جدول خوب بماند.

سرمربی نفت در مورد اعتراض فریرا به تعویضش گفت: شاید هوا سرد بوده و او به رختکن رفته است. این مسئله را بررسی می‌کنیم اما تعویض فریرا به خاطر عملکرد ضعیف این بازیکن نبود بلکه می‌خواستم بازیکنی با تحرک‌تر به میدان بفرستم تا خط دفاع ملوان را در زمین خود نگه دارد. گاهی اوقات باید به بازیکن حق داد که ناراحت شود و اعتراض کند اما بهتر است این اعتراض پشت پرده باشد. قبل از آمدن به جلسه هم با این بازیکن صحبت کردم. مشکل خاصی وجود ندارد. البته در تیم ما چنین مشکلاتی نیست.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

فرکي: ما برد مقابل ملوان را فراموش کرده‌ايم
    سرمربي نفت تهران گفت: اگر برابر ذوب آهن با اين تفکر که از پيش برنده هستيم به ميدان برويم در واقع از پيش بازنده خواهيم بود.

حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار فردا با ذوب آهن با بیان اینکه این مسابقه می‌تواند با توجه به وضعیتی که دو تیم در جدول دارند از اهمیت بالایی برخوردار باشد، اظهار داشت: ذوب آهن تیم حرفه‌ای و با تجربه‌ای است که از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد. دوست خوبم ابراهیم زاده نشان داده مربی خوش فکر و با برنامه‌ای است و اینکه امروز این تیم در این فضای فوتبال در جایگاه هشتم قرار دارد حق مطلب ادا نشده است.

وی ادامه داد: امروز بحث اقتصادی که یقه خیلی از تیم‌ها را گرفته در ذوب آهن بیشتر تاثیر گذار بوده و امیدوارم آنها به روزهای خوب بازگردند.

فرکی با بیان اینکه نفت در دومین سال حضور خود در لیگ برتر انتظارات را بالا برده یادآور شد: در رده چهارم قرار داریم و دوست داریم در بازی فردا با کسب 3 امتیاز خانگی از زمین خارج شویم که این موضوع به هیچ عنوان دور از دسترس نیست. نگاه بازی فردا ارتباطی به مشکلات امروز ذوب آهن ندارد چرا که آنها هم با همه مشکلاتشان می‌خواهند از اعتباراتی که در ایران و آسیا داشته‌اند دفاع کنند که این موضوع کار ما را سخت می‌کند.

سرمربی نفت افزود: به بازیکنانم حساسیت این دیدار را توصیه کرده‌ام و امیدوارم ضمن انجام یک بازی قابل قبول و کسب هر 3 امتیاز در ادامه از فرصتی که به وجود می‌آید برای بازسازی بیشتر استفاده کنیم. امسال همه تیم‌ها شرایط خسته‌ کننده‌ای را سپری کردند که این موضوع به فشردگی مسابقات مربوط می‌شد و با برگزاری دیدارهای فردا فرصت خوبی است برای بازسازی تیم‌های لیگ برتری.

فرکی در پاسخ به اینکه با توجه به مشکلات ذوب آهن در بازی فردا، نفت تیم از پیش برنده است گفت: این طور نیست، چرا که ذوب آهن تیم با تجربه‌ای است و دوست ندارم بازیکنانم وارد این فضا شده و با این ذهنیت کار را دنبال کنند. ما برد مقابل ملوان را فراموش کرده‌ایم و امروز فضای دیگری بر تیم حاکم است. اگر با این تفکر به زمین برویم از باخته هستیم نه از پیش برنده.

وی ادامه داد: مشاهد کردید که در دربی چه اتفاقی افتاد و حتی بعد از دربی چه اتفاقی برای استقلال و پرسپولیس افتاد. هر بازی نتیجه و شرایط خاص خودش را دارد و اگر شرایط عادی بود خیالمان از بازی فردا بیشتر راحت بود و این تفکر که گفتید تفکر خوبی نیست.

فرکی در خصوص اظهارات بهتاش فریبا مربی استقلال که گفته بود الاتفاق که برانکو سرمربی آن است شباهت عجیبی به تیم نفت دارد، گفت: خوشحالم که برانکو بعد از سال‌ها به ایران می‌آید و اینکه فریبا این چنین گفته حتما او یا کادر فنی استقلال الاتفاق را به خوبی آنالیز کرده و برداشت خود را در مقایسه با نفت گفته‌اند. شاید این موضوع تا حدودی درست باشد اما من جدیدا تیم برانکو را ندیده‌ام. برای کار خودم از تجربیات وی در این مدت خیلی استفاده کردم.

وی ادامه داد: امروز هم نقطه نظر فریبا هم به این فلسفه بر می‌گردد و من آن را رد نمی‌کنم و می‌تواند این موضوع بخشی از این دیدار باشد.

فرکی در پاسخ به سؤال دیگری که دوست دارد استقلال پیروز دیدار باشد یا تیم دوست صمیمی‌اش گفت: به عنوان یک ایرانی دوست دارم استقلال ببرد هر چند که برانکو هم برایم قابل احترام است. بین من و او ارتباط قلبی و خاطرات خوبی است که با تیم ملی هم برای خودم و هم برای مردم وجود داشت. هر چند که ایشان در پایان با دلخوری ازایران رفت که من همان موقع هم گفتم که این رسم مهمان نوازی نبود اما امیدوارم برانکو این موضوع را فراموش کرده باشد و می‌دانم حتما این کار را کرده است.

مربی سابق تیم ملی ایران افزود: مردم ما احساسی هستند و حتما در آن مقطع احساس بر منطق غلبه کرده، با این حال فکر می‌کنم دیگر دلخوری برای برانکو وجود نداشته باشد. ما منتظر برانکو هستیم و به استقبال او می‌رویم اما امیدوارم ضمن برگزاری خوب و جذاب استقلال برنده میدان باشد.

فرکی در ادامه در خصوص مصدوم و محرومان تیمش گفت: یک بازیکن جوان به اسم طاهری محروم است اما تا دلتان می‌خواهد مصدوم داریم که اجازه بدهید اسم‌شان را نبرم.

وی در خصوص اینکه چه برنامه‌های برای نیم فصل دارد گفت: خارج از بحث رقابت طرفداران زیادی داریم و کار بزرگی انجام دادیم. از ابتدا هم هدف‌مان این نبود اما وقتی نتیجه گرفتیم مصمم شدیم راه را تا کسب سهمیه ادامه دهیم. در نیم فصل دوم با توجه به مشکلاتی که هست کار ما دشوارتر شده و خیلی استانداردها را نداریم. یک بخش از فوتبال حرفه‌ای برنامه‌ ریزی است و بازیکنی که صبح از خانه بیرون می‌آید به فکر کار و گرفتاری‌اش است، این گونه استانداردها رعایت نمی‌شود.

وی افزود: با توجه به این مشکلات اگر در نیمه جدول هم باشیم جای خوشحالی دارد نه جای تاسف ضمن اینکه به فکر صعود در جدول هستیم تا بتوانیم شرایط را حفظ کنیم. اگر نتوانیم هم خیلی چیزها را ثابت کرده‌ایم. امیدوارم در آینده با یک استراتژی بهتر به هدفی که مدیران دارند برسیم چرا که امسال با توجه به مهره‌هایی که داشتیم کاری کردیم که خیلی از معادلات بهم خورد. امیدوارم روند خوبمان را در ۹ هفته آینده ادامه دهیم تا کارنامه خوبی از خودمان بجا بگذاریم.

فرکی در خصوص امکانات سخت‌افزاری فوتبال ایران گفت:‌ برای همه تیم‌ها مهم است از زمینی با کیفیت فوتبال خوبی را ارائه کنند. دیدید که در انزلی تیم ما متفاوت‌تر از بازی‌هایش در دستگردی فوتبال بازی کرد. در نبود زمین‌های خوب این موضوع به ضرر ما می‌شود. امیدوارم از زمینی استفاده کنیم که استاندارد باشد و با فوتبال زیبا تماشاگران را به وجد بیاوریم.

سرمربی نفت یادآور شد: چون زمین‌ اختصاصی نداریم مجبوریم از زمین‌های دیگر استفاده کنیم. استقلال درحالی در زمین ما تمرین می‌کند که این موضوع نه به نفع خودش است و نه به نفع ما و هم ما ضربه می‌خوریم و استقلال با بازیکنان ملی‌پوشش. این مشکل سخت‌افزاری را احساس می‌کنیم و این موضوع بیشتر از همه به فوتبال ما لطمه می‌زند. امیدوارم در بخش حرفه‌ای توجه ویژه‌ای به این موضوع بشود.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

فرکي:مفت امتياز از دست داديم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران شکست اين تيم مقابل ذوب آهن را مفت ترين امتيازاتي خواند که اين تيم در يک سال و نيم گذشته از دست داده است و گفت: در اين بازي مغلوب بي تجربگي خود و تجربه ذوب آهن شديم.

حسین فرکی پس از باخت یک بر صفر عصر امروز چهارشنبه تیمش مقابل ذوب آهن با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی تهران اظهار داشت: به نظر من بازی امروز از حیث نتیجه برای ما راضی کننده نبود چرا که بازیکنانم به غیر از پنج شش دقیقه اول مسابقه در سایر زمان ها توپ و میدان را در اختیار داشتند.

وی در ادامه افزود: ذوب آهن در این مسابقه فقط دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد که یکی از آنها را خودمان به این تیم تقدیم کردیم و تبدیل به گل شد. در یک سال و نیم گذشته این مفت ترین امتیازی بود که از دست دادیم. در مقابل فکر می کنم ذوب آهن به راحت ترین امتیاز خود در چند سال گذشته رسید.

فرکی از موقعیت های زیادی تیمش روی دروازه ذوب آهن یاد کرد و گفت: متأسفانه در این بازی بدشانس بودیم به ویژه در صحنه پنالتی که اگر گل می شد نتیجه جور دیگری رقم می خورد.

وی از دست دادن پنالتی و باز شدن دروازه تیم نفت با یک گل به خودی را از عوامل برهم ریختن تمرکز بازیکنان این تیم عنوان کرد و گفت: در بازی امروز روی بی تجربگی خود و تجربه ذوب آهن مغلوب شدیم.

خبرنگاری از فرکی نظرش را در مورد داوری دیدار نفت - ذوب آهن جویا شد که وی گفت: فقط صحنه پنالتی برای من جای سوال دارد که قضاوت در مورد آن را به کارشناسان داوری محول می کنم. در مجموع داوری اشتباهاتی نداشت که نتیجه بازی را رقم بزند.

وی پیروزی مقابل نفت را به ذوب آهنی تبریک گفت و افزود: ذوب آهن با اینکه موقعیتی ایجاد نکرد برنده شد. شاید 3 امتیاز بازی امروز در وضعیت بحرانی موجود به تیم ذوب آهن کمک کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: تلاش ما برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بوده است متأسفانه در طول فصل جدید فراز و نشیب هایی داشته ایم اما بعد از افتی که پشت سرگذاشتیم مقابل تراکتورسازی و ملوان خوب کار کردیم، امروز هم تیم برتر میدان بودیم اما از فرصت هایمان استفاده نکردیم و باختیم.

وی درخاتمه تصریح کرد: با توجه به تعطیلی مسابقات لیگ برتر 4 تا 5 روز به بازیکنان استراحت می دهیم و پس از آن با برگزاری اردو در جزیره کیش تمرینات خود را برای بازی با مس سرچشمه در تاریخ 19 اسفند آماده می کنیم. خوشبختانه نتایج در بازی های امروز به گونه ای رقم خورد که با شکست مقابل ذوب آهن جایگاهمان چندان تغییر نکرد، گرچه می توانستیم با این پیروزی در جدول جهشی داشته باشیم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

پيروزيهاي نفت تهران يک تاپنج ميليون پاداش دارد

در آئين‌ نامه جديد پاداش و جريمه باشگاه نفت تهران هر پيروزي بين يک تا پنج ميليون تومان پاداش دارد.

باشگاه نفت تهران برای ۸ بازی پایانی لیگ برتر آئین‌نامه جدید پاداش و جریمه تنظیم کرده است.

بر این اساس هر پیروزی بین یک تا پنج میلیون تومان پاداش برای بازیکنان و کادر فنی دارد و هر باخت هم یک تا پنج میلیون تومان جریمه در پی‌ خواهد داشت.

بازیکنان و کادر فنی نفت تهران به دلیل شکست خانگی برابر ذوب آهن در هفته بیست و ششم لیگ برتر نیز در قالب این آئین‌نامه جریمه خواهند شد.

نفت تهران اکنون با ۴۱ امتیاز در رده پنجم جدول لیگ قرار دارد.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

فردا آغاز تمرينات تيم نفت تهران

تمرينات تيم فوتبال نفت تهران از فردا آغاز مي‌شود.

تمرینات تیم فوتبال نفت تهران از فردا آغاز می‌شود و بازیکنان این تیم بعد از ۴ جلسه تمرین در تهران، هفته آینده راهی کیش می‌شوند و اردویی یک هفته‌ای در این جزیره برگزار می‌کنند.

لیگ برتر فوتبال به دلیل اردوی تیم ملی تا ۱۹ اسفند تعطیل است.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

نفت تهران سهميه آسيا را مي‌خواهد

سرپرست تيم فوتبال نفت تهران، اين تيم را پديده‌‍‌ ليگ يازدهم دانست و گفت: اگر اتفاق خاصي رخ ندهد، مي‌توانيم به هدف‌مان که کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا است، دست يابيم.

رحیم ایرانیان در مورد وضعیت تیم نفت تهران ضمن بیان مطلب فوق گفت: به دلیل فشردگی مسابقات بازیکنان اصلی تیم نفت از جمله "مارسیو خوزه"، علی عزتی و محمدحسین مهرآزما مصدوم شده بودند که غیبت آنها در نتیجه‌گیری ما تاثیر گذاشته بود اما همگی آنها به بازی با مس سرچشمه و دیدارهای پایانی لیگ می‌رسند تا مسابقات را با قدرت بیشتری ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: تیم نفت یکی از پدیده‌‍‌های لیگ یازدهم است و توانسته با حمایت مدیریت باشگاه و تلاش کادرفنی و بازیکنان در مسابقات نتایج ارزشمندی را کسب کند. قطعا در بازی‌های پایانی لیگ هم با ادامه این روند می‌توانیم نتایج مدنظرمان را کسب کنیم.

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: در هشت بازی باقیمانده، دیدارهای سخت و مهمی را پیش رو داریم و اگر اتفاق خاصی نیفتد، تیم ما توان بدست آوردن امتیازات لازم را دارد تا به هدف‌‍مان که کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست، دست یابیم.

ایرانیان در پایان تیم نفت تهران را کم حاشیه‌ترین و کم هزینه‌ترین تیم لیگ برتر دانست و گفت: امیدواریم در بازی‌های پایانی لیگ هم عملکرد خوبی را از خود ارائه کرده و در پایان مسابقات در جایگاه بسیار خوبی قرار بگیریم.

تیم فوتبال نفت تهران در پایان هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر با کسب 41 امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی مسابقات قرار گرفته است.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

فرکي: انتخابات فدراسيون فوتبال انتصابات است

سرمربي تيم نفت تهران گفت: اگرچه در فدراسيون فوتبال انتخابات برگزار مي‌شود اما اين کار در واقع نوعي انتصاب است.

حسین فرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه گفته می‌شود در شب آخر نظر اعضای مجمع تغییر می‌کند گفت: متاسفانه چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهد. در این چند سال اخیر اگرچه در فدراسیون فوتبال، انتخابات داشتیم ولی این انتخابات به انتصابات ربط پیدا می‌کند و در واقع به گونه‌ای انتصابات است. امیدوارم افرادی که در انتخابات نامزد شده‌اند فقط برای اینکه گزینه باشند ثبت‌نام نکرده باشند.

وی افزود: امیدوارم در انتخابات فردی انتخاب شود که کارنامه ورزشی قوی و تجربه بالایی در فوتبال داشته باشد و بتواند به فوتبال ما کمک کند. اگر خلاف این باشد دوباره در، روی همین پاشنه‌ای که اکنون هست می‌چرخد و احساسات مردم لطمه می‌خورد. مسئولان کنونی فدراسیون ما شبانه روز تلاش کردند اما خروجی کار خوب نبود. خروجی کار تیم‌های ملی ما هستند که در این چند سال متاسفانه عقب گرد داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد اینکه از بین سه گزینه قریب، کفاشیان و عزیز محمدی به کدام رای می‌دهد اظهار داشت: هر کدام از این افراد ویژگی خاص و سابقه حضور در ورزش را دارند. مسئولیت ریاست فدراسیون سنگین است. امیدوارم هر شخصی انتخاب می‌شود از افراد سرد و گرم چشیده در فوتبال استفاده کند و افراد فوتبالی را به فدراسیون بیاورد.

فرکی در ادامه گفت‌وگو با فارس در مورد وضعیت نفت تهران بعد از تعطیلی لیگ گفت: در بازی آخر برابر ذوب آهن شایستگی برد داشتیم اما سه امتیاز شیرین را از دست دادیم، هر چند فوتبال خوبی ارایه کردیم. بعد از تعطیلات لیگ دو بازی انجام می‌دهیم و دوباره ۲۰ روز تعطیل هستیم و در این مدت بازیکنان مصدوم ما می‌رسند و می‌توانیم کیفیت بهتری ارایه بدهیم.

این مربی در مورد جریمه و پاداش‌های یک تا پنج میلیون تومانی برای بازیکنان و مربیان نفت در ۸ دیدار پایانی لیگ گفت: باشگاه مختار است که سیاستگذاری کند و ما هم تابع هستیم اما آنچه برای بازیکنان، مربیان و کل باشگاه نفت ارزشمند است اینکه به مسایل مالی توجهی نداریم. ما اتفاق خوبی را لمس کرده‌ایم که به مراتب ارزشش بالاتر از مسایل مالی است و آن شخصیت تیم و بازیکنان است و اینکه بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم و مردم به فوتبال نفت احترام می‌گذارند.

فرکی اضافه کرد: می‌خواهیم در ادامه مسابقات همین عملکرد خوب را ارایه دهیم و بدون توجه به مسایل مالی جایگاه مناسبی در جدول به دست بیاوریم. این جایگاه کسب سهمیه آسیاست. در حال حاضر بسیاری از تیم‌ها برای گرفتن این سهمیه تلاش می‌کنند و برای تیمی مثل نفت کسب سهمیه آسیا مثل صعود به جام جهانی است.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

يعقوب کريمي: استرس زيادي داشتم

جوان ترين عضو تيم ملي با 20 سال سن و عضو باشگاه نفت تهران از کي‌روش تشکر کرد.

یعقوب کریمی، جوان ترین عضو تیم ملی با 20 سال سن و عضو باشگاه نفت تهران ضمن تشکر از کی‌روش به خاطر اعتمادی که به او کرده است.

وی گفت: بازی سختی بود و زمانی که من وارد بازی شدم تیم تحت فشار بود تا بتواند بازی را مساوی کند. من هم اولین بازی ملی‌ام بود و استرس زیادی داشتم که به نظرم طبیعی است، اما امیدوارم در آینده بازی‌های بهتری برای تیم ملی انجام دهم.

منبع :

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)