Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 85
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

perspolis @هواداران عليرضا حقيقي (عقاب كوچك) در روبين كازان روسیه @

هنوز بيست و هفتم مهرماه پنج سال پيش را به ياد داريم كه سعيد مظفري زاده قاضي بازي پرسپوليس و سايپا در دقيقه 62 فرشيد كريمي

سنگربان اول آن روزهاي پرسپوليس را از زمين اخراج كرد تا جواني كم سن و سال و البته بي نام ونشان جاي كريمي را بگيرد و با مهار پنالتي

علي دايي نامش را بر سر زبان ها بيندازد. آن جوان بلندبالاكه تا همين نيم فصل درون دروازه پرسپوليس قرار داشت نامش عليرضا حقيقي بود.

آن روز حقيقي اين شانس را پيدا كرد تا با مطرح كردن خود در آن بازي تا سال ها سرقفلي دروازه پرسپوليس را به نام خود سند زند.

و حالا..

با قطعي شدن انتقال عليرضا حقيقي به رابين كازان ، او اولين دروازه بان ل‍‍ژيونر ايراني و اولين بازيكن ل‍ژيونر حاضر در ليگ روسيه نام گرفت..

قرارداد حقيقي 4 ساله بوده و مبلغ رضايتمنامه او براي انتقال به اين تيم روسي 1/5 ميليارد مي باشد.

سعي مي كنيم آخرين اخبار در مورد حضور عليرضا حقيقي در رابين كازان رو اينجا قرار بديم..

به شدت از كل كل بي مورد خودداري كنيد ، در اين تايپيك فقط و فقط در مورد حقيقي بحث ميشه ....

ما هم برای علیرضای عزیز آرزوی موفقیت داریم !

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط AlexDelpiero : 02-12-2012 در ساعت 20:40 دلیل: تغییر عنوان

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

لیگ اروپا یاران حقیقی در انتظار رویارویی با المپیاکوس یونان

به گزارش خبرگزاری فارس، پیکارهای این مرحله از رقابت‌هایی که در گذشته با عنوان «جام یوفا» برگزار می‌شد ، از فرداشب ( سه شنبه ) همزمان با آغاز دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با انجام دو دیدار آغاز خواهد شد.
    در نخستین بازی لیگ اروپا روبین‌کازان که در فصل نقل و انتقالات زمستانی بازیکنانی تازه وارد همچون علیرضا حقیقی، سنگربان سابق پرسپولیس تهران را استخدام کرد، در ورزشگاه زنترالی منتظر رویارویی با تیم المپیاکوس، نماینده مطرح یونان است.
    همچنین براگا پرتغال در خانه با بشیکتاش ترکیه دیدار خواهد داشت.

ali
    only
    karimi

3. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

حقیقی: پرسپولیسی‌ها به معمارزاده و هوشیار اعتماد کنند/باید هر طور شده المپیاکوس را ببریم

علیرضا حقیقی در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از اتمام اردوی اسپانیا و در حالی که به روسیه سفر کرده اظهار داشت: پس از اینکه کارهای اقامتی خود را انجام دادم در اردوی اسپانیا به روبین کازان اضافه شدم. پس از تمریناتی که داشتیم با صلاحدید کادر فنی در مسابقاتی با نام ماربلا کاپ حضور پیدا کردیم.
    وی اضافه کرد: در این مسابقات تیم‌های شناخته شده‌ای حضور داشتند. حضور شوچنکو در این بازی‌ها برای من نکته‌ جالبی بود. ما مقابل تیم‌هایی از آلمان، بلغارستان، رومانی حضور پیدا کردیم و توانستیم بعد از سه بازی قهرمان شویم.
    حقیقی تاکید کرد: این اولین قهرمانی من با روبین‌کازان بود که برایم ارزش زیادی دارد و از لحاظ روحی و روانی برای ما مثبت بود. در سه بازی با تشخیص کادر فنی سه دروازه‌بان به میدان رفتند که من در دیداری که به میدان رفتم تیم کامل روبین‌کازان حضور داشت و بازی را با سه گل بردیم.
    این دروازه‌بان اظهار داشت: برای من جای خوشحالی داشت که در بازی اولم در روبین کازان در اردوی ترکیه یک نیمه و در دیداری حساس‌تر ۹۰ دقیقه به میدان رفتم آن هم جلوی تیمی که مهاجمان فرصت طلب و قلدری داشت. خدا را شکر می‌کنم که یک روز فوق العاده و خوب بود. سرمربی تیم و بچه‌ها در پایان بازی از عملکرد من تقدیر کردند که از برخورد گرم آنها بسیار خوشحال شدم.
    حقیقی در پاسخ به سؤالی درباره حضورش در روسیه و برخورد هواداران روبین‌کازان با او گفت: روبین‌کازان تیم شناخته‌شده‌ای در روسیه است. وقتی به فرودگاه روسیه رسیدم عکاسان و خبرنگاران زیادی برای مصاحبه درباره تیم ملی ایران و حضورم در روسیه حضور داشتند. آن روز غافلگیر شدم و طبق دستور مسئولان باشگاه قرار است با توجه به صحبت‌هایی که شب گذشته با من شد به زودی مصاحبه‌ای مطبوعاتی برای من ترتیب دهند تا پاسخگوی سؤالات خبرنگاران باشم. بعد از این اتفاق احساس غرور کردم که ایرانی هستم.
    حقیقی عنوان کرد: من نماینده تمام مردم ایران در روسیه هستم و هر حرفی و کاری که انجام دهم به من به چشم یک ایرانی نگاه می‌کنند. باید مراقب مصاحبه‌ها و عملکردم در روبین‌کازان باشم تا نماینده خوب و شایسته‌ای برای ایران بزرگ لقب بگیرم.
    دروازه‌بان روبین‌کازان درباره بازی فردا مقابل المپیاکوس یونان در چارچوب لیگ اروپا به فارس گفت: نماینده یونان تیم خوبی است و ما فقط برای برد در خانه به مصاف این تیم می‌رویم. آن طوری که متوجه شدم در صورتی که تیم‌های روسی در لیگ قهرمانان اروپا و یا لیگ اروپا حذف شوند مسائل مالی باشگاه‌ها در روسیه به خطر می‌افتد و ضربه بدی می‌خورند به همین دلیل مدیرعامل باشگاه در اردوی اسپانیا به ما اعلام کرد هرطوری که شده باید این بازی را ببریم و به دور بعد صعود کنیم.
    حقیقی در پاسخ به این سؤال که آیا در دیدار فردا در لیست ۱۸نفره روبین‌کازان حضور دارد یا خیر گفت: من کمتر از یک ماه است که با تیم تمرین می‌کنم و کارم بسیار سخت است اما سعی و تلاش خودم را انجام خواهم داد و باید ببینم قسمت چیست. من ایرانی هستم و از رقابت نمی‌ترسم.
    دروازه‌بان پیشین پرسپولیس ادامه داد: یکی از مسائلی که روبین‌کازانی‌ها به من گفتند این بود که باید زبان روسی را برای ارتباط با بازیکنان یاد بگیرم. با کمک بازیکنان خیلی کم از زبان روسی سردرآورده‌ام اما چون زبان سختی دارند کمی طول می‌کشد و سعی خواهم کرد که زودتر این اتفاق بیفتد.
    وی درباره دعوتش به اردوی تیم ملی گفت: خدا را شکر می‌کنم که کی‌روش مجددا به من اعتماد کرد. انشاءالله با یک بازی خوب قطر را در تهران شکست می‌دهیم تا با قدرت به مرحله بعد برویم و با کمک مردم راهی جام جهانی شویم. این هدف من در تیم ملی است.
    حقیقی در ادامه گفت‌وگو با فارس درباره حضور دروازه‌بان خارجی در لیگ ایران تصریح کرد: به خاطر خودم نمی‌گویم اما من صد در صد مخالف حضور دروازه‌بانان خارجی در فوتبال ایران هستم. متأسفانه ما فقط نتیجه گرا هستیم. چهار سال است که قانون ممنوعیت دروازه بان خارجی در ایران اجرا شده است. ما نباید نگاه کوتاه مدت داشته باشیم. اگر حضور دروازه‌بانان خارجی در فوتبال ایران آزاد شود همه تیم‌ها دست به این کار می‌زنند و فوتبال ایران ضرر می‌کند. مگر من حاصل فوتبال ایران نیستم که خدا به من عزت داد و مردم دعایم کردند که با ۲۳ سال راهی تیمی شدم که در فوتبال اروپا شناخته شده است.
    وی افزود: دروازه‌بان باید گل بخورد حتی گل بد هم بخورد تا حرفه‌ای شود. باید حمایت کرد. برخی اوقات دروازه‌بان اشتباه می‌کند این هم جزئی از فوتبال است. همیشه در یک لیگ ۱۸ تیمی سه یا چهار دروازه‌بان خوب پیدا می‌شود. اگر قرار باشد همه خوب باشند باید در فوتبال را تخته کرد. باید به دروازه‌بان‌های جوان و ایرانی‌ها بیشتر اعتماد کرد تا حاصل آن حضور دروازه‌بانان بزرگ در فوتبال ما شود. نباید هیچ وقت به جلوی پای خود نگاه کرد و مثل فوتبال روز دنیا به آینده نگریست.
    حقیقی درباره عملکرد دروازه‌بانان پرسپولیس و انتقاداتی که از آنها شده گفت: متأسفانه انتقادها خیلی زیاد است. من همیشه عاشق پرسپولیس بوده‌ام و خواهم بود چون این تیم در قلب من جای دارد. مصاحبه‌هایی از بعضی از قدیمی‌ها خواندم که اصلا خوب نیست. من از این عزیزان می‌خواهم که یا اصلا حرف نزنند و یا طوری صحبت کنند که شأن همه حفظ شود. باید به میثاق و هوشیار کمک کرد. شاید در یک یا دو بازی آنها اشتباه کرده‌اند اما نیاز به حمایت دارند تا همان دروازه بان دلخواه پرسپولیس شوند.
    دروازه‌بان پیشین پرسپولیس افزود: هوشیار از لیگ پایین‌تر به لیگ برتر آمده و دو ،‌ سه بازی فرصت می‌خواهد تا خودش را با لیگ برتر هماهنگ کند و باید این فرصت را به او داد. به نظر من میثاق و هوشیار نیاز به حمایت هواداران، مطبوعات و همه بزرگان فوتبال دارند. دروازه‌بان خارجی در این شرایط به درد پرسپولیس نمی‌خورد. اعتماد به هوشیار و میثاق قطعا پرسپولیس را موفق می‌کند.
    حقیقی در پایان به فارس گفت: از تمام مردم ایران مخصوصا علاقه‌مندان به فوتبال می‌خواهم مرا دعا کنند. کارم سخت است اما نمی‌ترسم. دوست دارم جواب اعتماد روبین‌کازانی‌ها را بدهم

ali
    only
    karimi

5. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

با اجازه ي گلتون چند تا پست با تاخير مي ذارم!

ali
    only
    karimi

7. کاربر روبرو از پست مفید nobody11 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

دروازه بان روبین کازان تماشاگر ویژه بازی پرسپولیس ذوب آهن ؛ عکس
    علیرضا حقیقی پس از اردوی تیم روبین کازان در ترکیه به تهران آمده. وی دیروز به ورزشگاه آزادی رفت تا نظاره گر عملکرد هم تیمی های سابقش در مقابل ذوب آهن باشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط nobody11 : 02-13-2012 در ساعت 15:52

9. کاربر روبرو از پست مفید nobody11 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

سایت باشگاه رابین کازان روسیه گزارشی درباره سابقه علیرضا حقیقی دروازه بان جدید این تیم منتشر کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    به گزارش اوج نیوز، این سایت ضمن اشاره به عقد قرارداد 4 ساله باشگاه رابین با حقیقی نوشت:علیرضا حقیفی روز 2 می سال 1988 در تهران متولد شد.او از تیم های پایه ای باشگاه پرسپولیس فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و در 18 سالگی نخستین بازی اش را در لیگ برتر ایران انجام داد.او در 5 فصل حضور پیاپی در پرسپولیس 73 بار با پیراهن این تیم به میدان رفت و در سال 2008 هم قهرمانی لیگ برتر ایران را به همراه این تیم جشن گرفت.

بر اساس این گزارش ،سایت رابین کازان نوشته است که حقیقی در رده تیم های پایه و همچنین المپیک ایران هم سابقه حضور دارد و سه بار هم برای تیم ملی ایران به میدان رفت.

ali
    only
    karimi

11. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

عليرضا حقيقي دروازه بان لژيونر پرسپوليس اولين تمرين خود با تيم رابين کازان روسيه در اردوي آماده سازي اين تيم را انجام داد
    روبين کازان که براي اردوي آماده سازي در آلمان به سر مي برد تمرينات خود را براي روبه رويي مقابل بوخوم پيگيري کرد و در اين بين حرکات و خنده هاي عليرضا حقيقي که به تازگي به جمع تيم روسي پيوست بيشتر از هر چيزي جلب توجه مي کرد.

ali
    only
    karimi

13. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

تصاویر علیرضا حقیقی در آخرین تمرینات روبین کازان

دروازه بان سابق پرسپولیس برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم روسی کار سختی را در پیش رو دارد.

ali
    only
    karimi

15. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

واقعا از ته دل می‌گویم، برای میثاق دلم سوخت كه این‌گونه با او رفتار كردند. شاید رفتارش با من خوب نبود و اختلاف داشتیم ولی نباید این‌قدر خردش می‌كردند

علیرضا حقیقی لژیونر جدید فوتبال ایران در فاصله دو اردوی تیمش در تركیه و اسپانیا سفری یك هفته‌ای به ایران داشت. در این یك هفته رسانه‌ها و نشریات ورزشی زیادی برای انجام مصاحبه پیگیر او بودند كه در این بین مجله تماشاگر موفق شد گفتگوی مفصلی با او ترتیب بدهد.
    گزیده‌ای از گفتگوی هفته‌نامه تماشاگر را با حقیقی و پدرش كه حكم مدیر برنامه‌های او را دارد در ادامه می‌خوانید:
    تیرماه امسال كه تیم ملی به همراه كی‌روش در اردوی اتریش بود، در همسایگی‌شان باشگاه روبین‌كازان روسیه هم اردو زده بود. این همجواری حالا پس از گذشت ماه‌ها صدایش درآمد؛ آن‌طوری كه پدر علیرضا حقیقی می‌گوید كادر فنی روبین‌كازان برای دیدن تمرینات كی‌روش به اردوی تیم ملی آمده بودند كه علیرضا را می‌بینند و مسیر زندگی حقیقی در همین اردو تغییر می‌كند. گرفتن پنالتی در بازی دوستانه و تمرینات فوق‌العاده در كنار فیزیك بدنی مناسب این ملی‌پوش ایرانی، نظر كارشناسان فنی باشگاه روسی را جلب می‌كند. پدر علیرضا ماجرا را این‌گونه تعریف می‌كند: «چند هفته پیش سه‌نفر از طرف باشگاه روبین‌كازان روسیه به تهران آمدند و علیرضا را مجددا در تمرینات تیم ملی و بازی‌های پرسپولیس دیدند و تصمیم گرفتند با او قراردادی 4ساله امضا كنند.»

حالا علیرضا حقیقی برخلاف نظر منتقدانش به اروپا ترانسفر شد؛ آن هم در كشوری كه مهد پرورش دروازه‌بانی است. او بعد از نیما نكیسا كه در یونان دروازه‌بانی كرد، دومین دروازه‌بان ایرانی است كه وارد خاك اروپا شده و به نظر می‌رسد مقصد بعدی‌اش لیگ‌های معتبر اروپایی مانند انگلیس باشد. «نمایندگان این تیم روسی با احترام زیادی در مورد علیرضا صحبت كردند. می‌گفتند فوق‌العاده است و با این شیوه كه پرسپولیس به مانند یك تیم دسته سومی و بی‌دروبی‌پیكر بازی می‌كند عملكرد خوبی از او در دورن دروازه دیدیم.» پدر علیرضا حقیقی كه از دو روزنامه ورزشی به شدت شاكی بود، اتفاقات رخ داده در ترانسفر فرزندش را این‌گونه شرح داد: «اگر آن‌ها بلندگوی رسانه دارند صدای ما هم خداست كه جوابشان را می‌دهد. گفتند روبین‌كازان دسته‌چندمی است یا این‌كه اصلا آن‌ها دنبال ترانسفر علیرضا نیستند اما حالا همه متوجه شدند چه كسانی به مردم دروغ می‌گویند و به‌جای روزنامه، روزی‌نامه راه انداخته‌اند. متاسفانه بعد از این‌كه حكم یكی از این روزنامه‌ها را گرفتیم خیلی‌ها را جلو انداختند تا شكایت‌مان را پس بگیریم. ما به ائمه اطهار و خداوند وصل هستیم و آن‌ها حق‌مان را می‌دهند.»
    در حالی كه پدر حقیقی از رسانه‌ها گله‌مند بود كه چرا این‌گونه با پسرش رفتار كرده‌اند، ادامه داد: «نمایندگان روبین‌كازان به احترام دایی به باشگاه راه‌آهن رفتند و پیمان خواهرخواندگی بستند و با كفاشیان هم جلسه گذاشتند ولی بعد گفتند دایی سفارش علیرضا را كرده! به خداوند قسم می‌خورم كه دایی در ایران سفارش كسی را نمی‌كند؛ چه برسد سفارش علیرضا به تیم روسی! بعد هم مگر روس‌ها سفارش‌پذیر هستند و آنجا مثل ایران است كه با سفارش، بازیكن جابه‌جا شود؟!»
    گفته می‌شود طی صحبت‌هایی كه میان باشگاه روسی و حقیقی شده آن‌ها به دروازه‌بان سابق پرسپولیس گفته‌اند او را برای ترانسفر به اروپا و باشگاه‌های انگلیسی جذب كرده‌اند و می‌خواهند از طریق حقیقی درآمدزایی كنند. «قرارداد علیرضا باشگاه به باشگاه بوده و I.T.C او آماده است. مطمئن باشید دریافتی علیرضا بیشتر از درآمد باشگاه پرسپولیس بوده است.» این اطلاعات را پدر حقیقی در اختیار «تماشاگر» گذاشت و قول داده دو هفته دیگر رقم اصلی قرارداد علیرضا را عنوان كند.
    پس از كلی تلاش به لطف پدر علیرضا توانستیم با خودش كه این روزها در دسترس نیست هم‌كلام شویم. پدرش می‌گوید علیرضا نذر امام رضا(ع) بوده و او را از ائمه‌اطهار دارند. قبل از آنكه صحبت‌مان با او تمام شود گفت: «بگذارید هر چه می‌خواهند پشت سر پسرم حرف بزنند. بگذارید آنقدر بگویند تا بتركند؛ آن‌ها چشم دیدن موفقیت علیرضا را ندارند. نمی‌دانم خبرنگارها از خدا نمی‌ترسند كه این‌قدر دروغ می‌نویسند؟ دیدند علی جوان است خواستند باج بگیرند اما نمی‌دانستند علی خدا را دارد و حق‌اش را با توكل به خدا می‌گیرد، نه با روزنامه‌ها.»
    به نظر می‌رسد از روزنامه‌ها شاكی هستی كه در دسترس نیستی؟
    بحث ناراحتی نیست؛ گرفتار كارهای شخصی‌ام هستم و گرفتن ویزای اسپانیا. متاسفانه روزنامه‌ها و مسئولین هیچ حمایتی از من نكردند و به‌جای این‌كه از ترانسفر یك بازیكن ایرانی خوشحال شوند، ناراحت شدند و علیه من مطالبی نوشتند. باور كنید هر كسی جای من بود با این سن و سال كم و حاشیه‌های زیادی كه برایش به‌وجود آوردند، نابود می‌شد. آن‌هایی كه مرا تخریب كردند را به خدا واگذار می‌كنم و نمی‌دانم چرا از خدا نمی‌ترسند! خدا جوابشان را می‌دهد.
    اصلا چطور شد اینقدر ناگهانی به روسیه ترانسفر شدی؟
    خیلی هم ناگهانی نبود. مدت‌ها بود كه بحث این ترانسفر در جریان بود. آن‌ها در اردوی تیم ملی در اتریش مرا دیده بودند و بعد هم به ایران آمدند و از نزدیك با هم صحبت كردیم
    از این ترانسفر نگران نبودی؟
    نمایندگان روبین‌كازان گفتند دایی، باقری، كریمی و هاشمیان زمانی كه به اروپا ترانسفر شدند از نظر سنی بالا بودند اما تو جوان هستی و ما مطمئن هستیم كه از آن‌ها موفق‌تر می‌شوی. آن‌طوری كه از صحبت‌هایشان برمی‌آید می‌خواهند با سرمایه‌گذاری روی من ‌بعدها مرا به اروپا و لیگ‌های معتبر ترانسفر كنند تا درآمدزایی داشته باشند. البته باید خیلی تلاش كنم تا موفق شوم.
    شنیدی كه حاج‌قربان هم بركنار شد؟
    حاج‌قربان مربی خوبی است و رفتارش در این مدت با من خوب بود اما مرا باشگاه خواسته و با رفتن او اتفاق خاصی برای من رخ نمی‌دهد.
    در ایران نوشتند تو هم مثل ناپلئون در برف روسیه گیر می‌كنی.
    فعلا كه از من راضی هستند و به امید خدا آن‌قدر تلاش می‌كنم تا مثل ناپلئون در برف روسیه گیر نكنم! من مرد روزهای سخت هستم و از منتقدان هم می‌خواهم یكسال صبر كنند تا ببینند موفق می‌شوم یا نه، بعد انتقاد كنند.
    شرایط كار كردن در روسیه هم مثل جاهای دیگر اروپاست؟
    من كه در كشورهای دیگر اروپایی نبودم ولی این باشگاه فوق‌العاده حرفه‌ای است. مثلا از صبح تا شب تحت نظر باشگاه هستیم. اول صبحانه می‌خوریم، بعد تمرین كه تمام شد زیر نظر كادر پزشكی تست و ماساژدرمانی می‌شویم. بعد از ناهار و تمرین عصر هم دوباره تست پزشكی می‌دهیم. در اردو هم كه هستیم گوشی‌های همراه ما جمع‌آوری می‌شود و در شبانه‌روز تنها چند دقیقه از طریق تلفن هتل می‌توانیم با خانواده‌مان در تماس باشیم.
    تمرینات دروازه‌بانی چطور است؟
    تمرینات خوبی داریم و اصلا تكراری نیست. مثلا اگر روزی حال كار كردن با توپ را نداشته باشیم مربی مثل سایر بازیكنان به ما تمرین می‌دهد تا از كار زده نشویم و به مسائل روحی و روانی بازیكنان خیلی اهمیت می‌دهند.
    با سرمای روسیه و این‌كه خیلی با مسلمانان خوب نیستند كنار آمده‌ای؟
    بیشتر در اردو هستیم و خیلی با مردم ارتباط نداریم ولی من به اروپا آمده‌ام تا بجنگم و مرد روزهای سخت باشم. می‌خواهم طوری كار كنم كه پای سایر دروازه‌بانان ایران هم به فوتبال اروپا باز شود.
    بحث قراردادت با روبین‌كازان و درصدی كه به باشگاه رسیده، حرف و حدیث زیادی به راه انداخت.
    یك‌سری مسائل را شنیدم اما این مساله بین دو باشگاه بوده و من در جریان نیستم.
    از این‌كه حضور در فوتبال روسیه باعث شود تیم ملی را از دست بدهی نگران نیستی؟
    چرا باید نگران باشم؟ كی‌روش یك مربی حرفه‌ای است و این‌گونه نیست كه چون بازی نمی‌كنم دعوت نشوم. همه‌چیز دست خداست.
    مشكل زبان نداری؟
    انگلیسی را تا حدودی بلد هستم و زبان روسی را هم شروع به یادگیری كردم.
    بعد از رفتن تو به روسیه، شنیدی میثاق چه گل‌های بدی خورد؟
    واقعا از ته دل می‌گویم، برای میثاق دلم سوخت كه این‌گونه با او رفتار كردند. شاید رفتارش با من خوب نبود و اختلاف داشتیم ولی نباید این‌قدر خردش می‌كردند.
    بازیكنان هم‌تیمی‌ات از فوتبال ایران شناخت دارند؟
    كری‌خوانی همیشه میان بازیكنان خارجی در باشگاه‌ها وجود دارد. اما من به آن‌ها گفتم فوتبال ایران جزو قدرت‌های اول آسیاست و در بهترین تیم ایران بازی می‌كردم كه 20‌میلیون هوادار دارد. گفتم كه برای پول نیامدم و در جام‌جهانی فوتبال ما را می‌بینند.

ali
    only
    karimi

17. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

ویدئو / علیرضا حقیقی: تیم قبلی من با 40 میلیون هوادار، بهترین تیم آسیاست

کانون هواداران پرسپولیس : علیرضا حقیقی در مصاحبه ای باتلویزیون باشگاه روبین کازان از پیوستن به یک باشگاه اروپایی به نیکی یاد کرده است.

به گزارش کانون هواداران پرسپولیس، علیرضا حقیقی در این ویدئو در رابطه با تیم قبلی اش گفت: تیم قبلی من پرسپولیس نام دارد که با حدود 40 میلیون هوادار، پرطرفدار ترین تیم آسیا و یکی از بهترین تیم های این قاره می باشد.

براي ديدن اين ويدئو [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]كليك كنيد.

هم چنين براي ديدن خلاصه اولين بازي حقيقي در روبين كازان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]كليك كنيد.

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط nobody11 : 02-13-2012 در ساعت 17:08

19. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

گزارش تصویری از تمرین قبل از بازی با المپیاکوس

ali
    only
    karimi

21. 3 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)