Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

پیش فرض اخبار و حواش تیم راه آهن شهر ری

از این به بعد تمام اخبار راه آهن در این تاپیک قرار داده میشود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

انصاري‌فرد:همه مطالبات بازيکنان پرداخت مي‌شود

مديرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: در قالب يک چک در تاريخ 12 ارديبهشت تا 60 درصد قرارداد بازيکنان پرداخت مي‌شود.

محمدحسن انصاري فرد درباره مسائل مالي باشگاه راه آهن اظهار داشت: امروز نشستي با مالکان باشگاه و رئيس مجمع باشگاه داشتم و مطالبات مالي بازيکنان طبق قول و قراري که داده شده بود پرداخت مي‌شود.

وي افزود: قرار است براي تاريخ 12 ارديبهشت چکي به بازيکنان داده شود که در اين چک تمام مبلغ مانده قرارداد بازيکنان داده مي‌شود. تاکنون 22 تا 35 درصد قرارداد بازيکنان پرداخت شده و در نشست امروز هم تأکيد شد که چک‌ها نقد و اين مبلغ به حساب باشگاه واريز خواهد شد. با پرداخت مطالبات بازيکنان انشاءالله در دو بازي آينده نتيجه مي‌گيريم و براي فصل آينده برنامه ريزي مي‌کنيم.

مديرعامل باشگاه راه‌آهن تاکيد کرد: مشکلات مالي در همه باشگاه‌ها هست برخي باشگاه‌ها هستند که حتي 10درصد قرارداد را پرداخت نکردند و شايد 8-7 باشگاه باشند که بالاي 60درصد قرارداد بازيکنان را پرداخت کرده‌اند.

انصاري فرد تصريح کرد: مالکان باشگاه در تابستان گذشته اين تيم را تحويل گرفتند و در 8 ماهي که مديريت را به عهده گرفتند 50درصد قرارداد بازيکنان در سال گذشته را پرداخت کردند. اغلب بازيکنان امسال در راه آهن حضور دارند. آنها همچنين تا 35 درصد قرارداد بازيکنان در فصل جاري را پرداخت کردند و مقداري هم طلب شاکيان را داده‌اند. آنها دنبال شهرت نيستند حتي اسم تيم را هم عوض نکردند تا قدمت 75 ساله راه آهن باقي بماند. مالکان،‌ شهر تيم را تغيير ندادند و در انديشه اين هم نيستند و موضوع انتقال تيم به مشهد کاملا منتفي شده است.

وي با اشاره به متضرر شدن راه آهن بابت اشتباهات داوري گفت: در دو بازي اخير داوران دو پنالتي براي ما نگرفتند. به دليل اشتباهات داوري امتيازات زيادي از دست داديم و باعث شده تيم به آنچه که شايسته‌اش بوده نرسد. کمترين نفع را از بابت اشتباهات داوري برده‌ايم. اگر اشتباهات داوري نبود جزو تيم‌هاي بالاي جدول بوديم.

انصاري‌فرد عنوان کرد: خيلي‌ها به دنبال اين بودند که در پي مصاحبه علي دايي در مورد مسائل مالي از من پاسخي دريافت کنند اما مسئله خاصي بين ما وجود ندارد و ما به فکر منافع تيم هستيم.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

اعتراض باشگاه راه‌آهن به کميته داوران

باشگاه راه‌آهن قصد دارد به دليل اشتباهات داوري به کميته داوران فدراسيون فوتبال نامه اعتراض‌آميز ارسال کند.

مسئولان باشگاه راه آهن معتقد هستند در بازي با فولاد خوزستان داور روي حسين کعبي خطاي پنالتي را نگرفته است. آنها همچنين اعتقاد دارند در بازي با تراکتورسازي نيز يک پنالتي روي ايمان رزاقي راد رخ داده که ناديده گرفته شده است.

بر همين اساس اين باشگاه قصد دارد در نامه اي به کميته داوارن از اين کميته بخواهد در دو بازي پاياني ليگ دقت بيشتري در انتخاب داور داشته باشد. باشگاه راه آهن تاکيد کرده که اين تيم بيشترين ضرر را از اشتباهات داوري کرده و قصد دارد فيلم اين خطاها را براي کميته داوران ارسال کند.

ديدار تيم هاي راه آهن و فولاد با نتيجه صفر - صفر به پايان رسيد. اين باشگاه پيش‌تر نيز به کميته داوران نامه اعتراض آميز زده بود.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

کعبي: هر طور شده بايد پرسپوليس را ببريم

هافبک اسبق پرسپوليس گفت: خيلي خوشحالم که مي توانم دنيزلي را ببينم. مثل هربازيکني آرزو دارم شاگرد اين مربي بزرگ شوم.

حسين کعبي در گفت و گو با پانا در خصوص وضعيت راه آهن اظهار داشت: خدا را شکر همه چيز خوب است. ما بعد از 2 برد خيلي خوب متاسفانه در 2 بازي اخير اصلا شايسته از دست دادن امتياز نبوديم و با اشتباهات داوري و بدشانسي بود که حريفان از ما امتياز گرفتند.

وي افزود: متاسفانه داور مقابل تراکتور يک پنالتي مسلم را براي ما نگرفت. اگر اين ضربه اعلام مي شد، پيش مي افتاديم و روند بازي طور ديگري مي شد. مقابل فولاد هم روي من صددرصد پنالتي شد اما انگار داوران دوست ندارند، پنالتي هاي ما را ببينند. امسال خيلي اذيت شديم. البته هرسال اين طوري است و اولين سالي نيست که از ناحيه داوري ضربه مي خوريم. کاري از دست ما برنمي آيد.

هافبک راه آهن تصريح کرد: حالا گذشته ها گذشته. بايد حواس خود را در 2 بازي باقي مانده خيلي جمع کنيم. روزهاي سختي در پيش داريم. بازي با پرسپوليس يکي از اين روزهاي دشوار است. هميشه پرسپوليس بزرگ بوده و هست. شايد آنها به 3 امتياز نيازي نداشته باشند ولي ما هرطور شده بايد اين بازي را ببريم.

کعبي گفت: اگر نتوانيم پرسپوليس را ببريم کار خيلي سخت مي شود. درست است پرسپوليس در تهران به الهلال باخته و روحيه ندارد ولي فکر مي کنم آنها هم حداقل براي اعاده حيثيت مي خواهند ما را ببرند. آنها بازيکنان بزرگي دارند و اگر مي بينيد بعضي بازي ها نتيجه نمي گيرند به خاطر اين است که از اول فصل با مشکلاتي درگير بودند.

وي در خصوص ديدار با دنيزلي هم تاکيد کرد: اين اولين ديدارم با دنيزلي است. خيلي خوشحالم که دوباره او را مي بينم. وقتي در امارات خيلي افت کرده بودم، انصاريفرد مرا به پرسپوليس آورد. دنيزلي به خوبي از من استفاده کرد و با روحيه اي که به من داد، فوتبالم را زنده کرد. تنها کسي که نمي توانم فراموش کنم اين مربي بزرگ است.

هافبک اسبق پرسپوليس افزود: فکر مي کنيد به خاطر چه چيزي هواداران پرسپوليس مرا دوست دارند؟ به خاطر اين است که با تعصب براي اين تيم بازي هاي درخشاني انجام دادم. حالا هم خيلي دوست دارم دوباره شاگرد دنيزلي شوم. آرزويي که هربازيکني دارد. البته هنوز صحبتي نشده و تمرکزم روي بازي هاي راه آهن است.

کعبي در خصوص اين که آيا راه آهن هم به سرنوشت استيل آذين دچار مي شود؟ گفت: شک نکنيد که راه آهن با استيل آذين قابل قياس نيست. استيل آذين ستاره هايي داشت که تريلي اسم آنها را نمي کشيد ولي متاسفانه همه "من من" مي کردند. راه آهن مربي بزرگ و بازيکنان باتجربه اي دارد ولي ببينيد چه آدمهايي دوروبر استيل آذين بودند. آنها چند مربي را عوض کردند. يک مربي بزرگ و بادانشي مثل تومباکوويچ آوردند ولي متاسفانه هرکس از راه رسيد، زيرآبش را زد و عوضش کردند. اگر تومباکوويچ مي ماند استيل آذين سقوط که نمي کرد هيچ، حتي تک رقمي هم مي شد. استيل آذين اصلا شخصيت نداشت و همش شده بود حاشيه. به قول فردوسي پور واقعا اف سي هاليوود بود و هراسمي روي آن مي گذاشتي برازنده آن بود. به نظرم آن تيم شايسته ليگ برتر نبود و بايد سقوط مي کرد.

م
    نبع :

7. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

بازيکنان راه آهن به تمرينات بازگشتند

بازيکنان تيم فوتبال راه‌آهن بعد از دو روز اعتصاب با وجود پاس نشدن چک‌هايشان در تمرين امروز شرکت کردند.

مسئولان باشگاه راه‌آهن چک‌هايي را به بازيکنان داده بودند تا بازيکنان بتوانند 20 درصد از قراردادهاي خود را 12 ارديبهشت‌ماه دريافت کنند اما با وجود پيگيري بازيکنان پولي در حساب آنها نبود.

به همين دليل بازيکنان راه‌آهن روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه در محل تمرينات راه‌آهن حضور پيدا کردند اما به دليل بدقولي مسئولان باشگاه تمرين نکردند.

با پادرمياني دايي به ‌رغم اينکه چک‌هاي بازيکنان پاس نشد تمرين امروز راه‌آهن با حضور تمام بازيکنان برگزار شد.

منبع :

9. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

وضعيت مصدومان راه آهن

پزشک تيم راه آهن گفت: حسين کعبي مي‌تواند مقابل پرسپوليس بازي کند.

عليرضا شهاب که هم در تيم ملي حضور دارد و هم پزشک تيم راه آهن است، در مورد وضعيت حسين کعبي براي بازي فردا با پرسپوليس عنوان کرد: مشکل مصدوميت کعبي حل شده و اين بازيکن فردا مي تواند به ميدان برود، البته بازي کردن او به نظر کادر فني بستگي دارد.

وي در خصوص اينکه باشگاه فولاد مدعي است آرش افشين مهاجم اين تيم در تمرينات تيم ملي مصدوم شده، گفت: اين طور نيست. مصدوميتي که افشين دارد با يکي دو جلسه تمرين به وجود نمي آيد بلکه مدت زمان خاصي سپري مي شود تا اين مشکل پيش آيد. براي او تمريناتي در نظر گرفتيم که اگر اين تمرينات را انجام دهد و خوب شود نيازي به جراحي نيست در غير اين صورت بايد جراحي کند.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

11. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

راه‌آهن تيمي هميشه بلاتکليف

بلاتکليفي در راه‌آهن به دليل مشکلات مالي و مشخص نبودن وضعيت تيم براي فصل آينده موج مي‌زند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي که به نظر مي رسيد با واگذاري باشگاه راه آهن به بخش خصوصي عمده مشکلات مالي اين تيم حل شود و راه آهن به عنوان تنها تيم خصوصي ليگ برتر سر و سامان بگيرد، تاکنون اين اتفاق رخ نداده است.

بازيکنان راه آهن در شرايطي که تنها 32 درصد قرارداد خود را گرفته اند براي دريافت بقيه پول خود بايد منتظر باشند تا مالکان باشگاه براي تيمداري تصميم بگيرند.

مالکان باشگاه چکي را به بازيکنان اين تيم داده بودند که در صورت پاس شدن، 60 درصد قرارداد بازيکنان پرداخت مي شد اما اين چک پاس نشد.

اکنون هم که فصل تمام شده مسئولان اين باشگاه هيچ اظهار نظري براي فصل آينده نمي کنند و کسي هم نيست که به بازيکنان پاسخ دهد چه زماني مي توانند مطالبات خود را بگيرند.

اين روزها شايعه واگذاري تيم هم شنيده مي شود اما با وجود اين شايعات مالکان باشگاه راه آهن سکوت کرده اند و خبري از آنها نيست.

محمد حسن انصاري فرد مديرعامل اين باشگاه هم در اولويت کارهايش حل مشکلات مالي بازيکنان را قرار داده است.

فصل گذشته هم باشگاه راه آهن خيلي دير به بخش خصوصي واگذار شد و در فاصله 10 روز مانده به شروع ليگ اين تيم بسته شد.

13. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

دايي:هنوز منتظر پاسخ‌شان هستم

سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال راه‌آهن گفت:‌ در جلسه‌ با مالکان راه‌آهن گفتم صلاح مملکت خويش خسروان دانند.

علي دايي اظهار داشت: در تاريخ 13 خرداد به خاطر اينکه دوست نداشتم از برنامه‌ها عقب بمانم زودتر از موعد مقرر از آمريکا به تهران آمدم تا مسائل را پيگيري کنم.

وي افزود: طبق برنامه قبلي قرار بود از 15 خرداد تمرينات راه‌آهن شروع شود اما هيچ خبري نشد و هيچ کس با من حرفي نزد. 17 يا 18 خرداد با پيگيري‌هاي انجام شده جلسه‌اي با مالکان راه‌آهن گذاشتيم و قرار بود پس از اينکه حرف‌هايم را در اين جلسه زدم 2 روز بعد پاسخ مرا بدهند اما هنوز هم منتظر پاسخ آنها هستم و هيچ جوابي به من داده نشده است.

دايي ادامه داد: بازيکنان و کادر فني ما بلاتکليف هستند، همه تيم‌ها يارگيري کردند و تيم‌هاي خود را بسته‌اند اما معلوم نيست آيا راه‌آهن مي‌خواهد تيم‌داري کند يا خير.

سرمربي فصل گذشته راه‌آهن در پاسخ به اين سؤال که سرپرست راه‌آهن گفته شما عازم امارات شده‌ايد تصريح کرد: هم اکنون تهران هستم و امشب سفري به امارات خواهم داشت و فرداشب به تهران مي‌آيم.

دايي خاطرنشان کرد: وضعيت راه‌آهن بسيار نگران‌کننده و نامشخص است و همه بلاتکليف هستند. در روزهايي که همه کار خود را شروع کرده‌‌اند و در نيمه راه بدنسازي هستند معلوم نيست براي راه‌آهن چه اتفاقي مي‌افتد.

دايي در پاسخ به اين سؤال که مالکان راه‌آهن احتمال دارد تيم‌داري نکنند گفت: در جلسه‌اي که با مالکان راه‌آهن داشتم به آنها گفتم صلاح مملکت خويش خسروان دانند و به همين موضوع بسنده کردم. نمي‌دانم چه اتفاقي خواهد افتاد و اميدوارم هر اتفاقي براي راه‌آهن مي‌افتد، اين موضوع ختم به خير شود.

15. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

نشست مالکان راه‌آهن فردا برگزار مي‌شود

نشست مالکان باشگاه راه‌آهن به منظور مشخص شدن وضعيت تيم فوتبال اين باشگاه فردا پنجشنبه برگزار خواهد شد.

قرار است نشست مالکان باشگاه راه آهن با مديران اين باشگاه فردا پنجشنبه براي مشخص شدن وضعيت زردپوشان شهرري برگزار شود که در اين بين احتمال حضور علي دايي هم در اين جلسه وجود دارد. در اين نشست حاضران در خصوص وضعيت باشگاه از جمله مشکلات مالي، ادامه همکاري با علي دايي و مشخص کردن وضعيت برخي از بازيکنان که قصد جدايي از اين تيم را دارند، بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

البته همانطور که محمد جعفري‌نژاد، سرپرست تيم فوتبال راه‌آهن هم چند روز پيش اعلام کرده بود، علي دايي قرارداد دوساله با راه‌آهن دارد که سال دوم آن مشروط است. قطعا اگر شرايط براي همکاري مهيا باشد، وي برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم راه‌آهن را اعلام مي‌کند، در غير اينصورت احتمال جدايي‌اش از جمع زردپوشان تهراني زياد است.

بر پايه اين گزارش، در حال حاضر باشگاه راه‌آهن علاوه بر پرداخت نکردن 40 درصد قرارداد کادرفني و بازيکنان فصل گذشته، حدود چهار ميليارد بدهي از گذشته دارد. بازيکنان تيم راه‌آهن هم که مدت‌هاست در بلاتکليفي به سر مي‌برند، اميدوار هستند در اين نشست وضعيت باشگاه مشخص شود تا بتوانند براي ادامه همکاري يا جدايي از اين تيم برنامه‌ريزي کنند.

از سوي ديگر در آخرين نشست اعضاي هيات مديره و رئيس مجمع باشگاه راه‌آهن عصر روز يکشنبه 21 خردادماه برگزار شد، رياست مجمع باشگاه راه‌آهن موافقت خود را نسبت به تيمداري و حضور راه‌آهن در ليگ برتر اعلام کرده بود. در آن نشست بودجه باشگاه راه‌آهن براي فصل آينده و زمان پرداخت مطالبات فصل گذشته بازيکنان مشخص شد اما تا به امروز اقدام خاصي در اين خصوص صورت نگرفته است.

17. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

راه‌آهن با هيچ مربي مذاکره نکرده است

مدير روابط عمومي باشگاه راه آهن گفت: هنوز با هيچ مربي مذاکره‌ نکرده‌ايم.

حسين قدوسي اظهار داشت: پيش از اين از رسانه‌ها خواسته بوديم در مورد سرمربي راه آهن گمانه‌زني نکنند و ارباب جرايد نيز اين کار را نکردند که بايد از آنها تشکر کنم. شب گذشته علي دايي در نشست هيئت مديره باشگاه شرکت نکرد و مصرانه خواستار جدايي خود از راه آهن بود.

وي ادامه داد: صادقانه مي‌گويم باشگاه راه آهن هنوز با هيچ مربي مذاکره نکرده ولي با وجود بلاتکليف بودن باشگاه امسال هم مانند فصول گذشته با مساعدت مالي مالکان باشگاه و همت بازيکنان زماني را که در فصل آماده سازي از دست داده‌ايم را جبران مي‌کنيم. فصل گذشته با تدبير مديرعامل باشگاه قرارداد اکثر بازيکنان 2ساله امضا شده و اين مسئله به سود تيم راه آهن است.

قدوسي با اشاره به حلاليت طلبيدن علي دايي از خود، عنوان کرد: دايي با تمام افتخاراتي که کسب کرده از من که کوچکترين عضو باشگاه راه آهن بودم حلاليت طلبيد در حالي که بسياري افراد با وجود اينکه حتي يک صدم دايي افتخار در فوتبال ندارند هرگز با مديران رسانه‌اي اينگونه برخورد نمي‌کنند. جدايي دايي از راه آهن اگر چه ناراحت کننده بود اما در فضايي کاملا دوستانه رخ داد.

19. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

انتخاب سرمربي راه آهن تا 48 ساعت آينده

مديرعامل باشگاه راه‌آهن از انتخاب سرمربي اين تيم تا 48 ساعت آينده خبر داد.

محمد حسن انصاري فرد در گفتگويي اظهار داشت: تا 48 ساعت ديگر سرمربي را مشخص مي کنيم. هميشه شيوه کاري ام اين بوده که گزينه ها را اعلام نکنم چون گزينه هايمان داخلي است نمي خواهم شأن مربياني که انتخاب نمي شوند زير سوال رود.

وي افزود: مي دانم وضعيت راه آهن خاص است اما اتفاقي است که افتاده و نبايد بيش از اين، فرصت را از دست داد. اگر طبق برنامه پيش برويم مي توانيم اين عقب افتادگي را جبران کنيم.

انصاري فرد تاکيد کرد: سال گذشته اگر دچار مشکلات داوري نمي شديم مي توانستيم تا رده هفتم جدول هم بالا بيايم. تکليف تيم نفت تهران هم سال گذشته دير مشخص شد اما اين تيم توانست نتيجه خوبي بگيرد. مي شود اين زمان از دست رفته را جبران کرد.

وي در خصوص جذب بازيکن جديد تصريح کرد: بازيکناني که هنوز با تيمي قرارداد امضا نکرده اند و آزاد هستند را شناسايي کرديم. به محض اينکه سرمربي تيم مشخص شود با اين بازيکنان وارد مذاکره مي شويم. خيلي از بازيکنان به دليل شرايط خانوادگي مي خواهند در تهران به کار خود ادامه دهند و ما هميشه از اين فاکتور استفاده کرده ايم.

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)