Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

پیش فرض اخبار و حواش تیم راه آهن شهر ری

از این به بعد تمام اخبار راه آهن در این تاپیک قرار داده میشود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

فرهاد پورغلامی: به خودمان می‌بالیم شخصیتی مانند دایی داریم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با تاکید بر تاثیر مشکلات مالی بر عملکرد بد این تیم گفت: در روزهای خوب تیم هر چه فریاد زدیم کسی نشنید ولی امیدوارم مسئولان در این روزهای سخت ما را یاری کنند.
    فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از دیدار با راه‌آهن با عذرخواهی از تاخیر به وجود آمده برای حضورش در این نشست ضمن بیان مطلب فوق افزود: هر دو تیم نیم فصل دوم را با برد آغاز کردند. پیروزی مقابل پرسپولیس برای‌مان بسیار ارزشمند بود و توانستیم در شروع نیم فصل دوم یک مقدار شرایط تیم را در جدول بهبود بدهیم.
    وی با بیان اینکه هنوز بازی‌ها ادامه دارد و ما مشکل کمبود امتیاز داریم، ادامه داد: هفته‌هاست راه‌آهن نباخته و ما گرچه بازی سختی مقابل این تیم داریم اما تلاش می‌کنیم با تمرکز بالا به میدان رفته و با دست پر زمین مسابقه را ترک کنیم.
    سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در مورد غیبت علی دایی در این دیدار اظهار داشت: این را از راه‌آهنی‌ها بپرسید، چراکه ما کار خود را می‌کنیم. البته ما یکبار علی دایی را با پرسپولیس شکست دادیم اما این بازی شرایطش فرق کرده، زیرا نوع فوتبالی که راه‌آهن انجام میدهد با پرسپولیس متفاوت است.
    وی افزود: همیشه گفته‌ام دایی از افتخارات فوتبال ماست و به خاطر داشتن وی به خودمان می‌بالیم که چنین شخصی در فوتبال داریم. ایشان دوست خوب من است اما امیدوارم گرچه کار سختی داریم اما در تهران تیم او را شکست دهیم.
    سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در پاسخ به سئوال در مورد تاثیرات مشکلات مالی بر عملکرد این تیم تصریح کرد: ما دور رفت با پنج نتیجه خوب شروع کردیم اما هر چقدر داد زدیم هیچکس صدای ما را نشنید. وقتی مشکل به سراغ تیم‌مان آمد همه گفتند تیم از نظر فنی ایراد دارد، ارنج بد است و یا خوب تمرین نمی‌کنید.
    وی همچنین در پاسخ به این سئوال که "منظور شما چه کسانی هستند؟"، اظهار داشت: کلا می‌گویم آقایان، مسئولان استان، شهر و باشگاه کار خودشان را درست انجام دهند. برای اینکه موفقیتی ایجاد شود نیاز به کار گروهی است ما در کار خودمان و آنها باید در کار خودشان عملکرد خوبی داشته باشند.
    پورغلامی با تاکید بر اینکه نیم فصل دوم جای اشتباهات نیست، اظهار داشت: فقط می‌توانم بگویم این روزها برای‌مان سخت می‌گذرد و بهتر است در همین حد صحبت کنیم امیدوارم مسئولان سریعا به فکر بیفتند. نیم فصل دوم برای همه سخت است چون تیم‌ها از هم شناخت دارند و یک گروه برای قهرمانی و گروه دیگر برای نیفتادن در اندیشه کسب امتیاز هستند. مطمئنا در این شرایط سخت مسائل ملی دقیقا ارتباط نزدیکی با نتایج دارد و روی آن تاثیر می‌گذارد.
    سرمربی تیم ملوان بندرانزلی ادامه داد: نمونه بارز این مسئله تیم ذوب‌آهن است. خود تیم ما هم این شرایط را دارد. حالا آقایان بالادست باید اهمیت این قضیه را درک کنند. اینکه تا چقدر این مسئله را درک می‌کنند و باید جوابگوی مشکلات ما باشند.
    پورغلامی در مورد اینکه هیچکدام از دو تیم راه‌آهن شهرری و ملوان بندرانزلی در حاشیه امنیت قرار ندارند، اظهار داشت: من با این نظر موافقم، زیرا هر مسابقه برای ما حکم یک فینال را دارد که باید در آن پیروز شویم. امروز هم شرایط ما و هم شرایط راه‌آهن سخت است باید سختکوشانه کار کنیم تا از پایین جدول نجات یابیم، به خاطر همین است که می‌گویم مسائل مالی روی ما تاثیر می‌گذارد. الان زمان کمک به تیم است.
    وی همچنین خاطرنشان کرد: ما در پنج هفته نخست خوب بودیم اما مشکلات مالی در تیم‌مان تاثیر منفی گذاشت. امروز نباید بگذاریم کار از این سخت‌تر شود. اگر کمکی است الان باید صورت گیرد، البته من قویا به شما می‌گویم من و بازیکنانم با وجود این مشکلات مالی و اینکه بخشی از مطالبات سال گذشته باقی مانده و امسال هم تنها 25 درصد از قراردادمان را دریافت کرده‌ایم با تمام وجود در مسابقات به میدان می‌رویم و کاری به مسائل دیگر نداریم.
    سرمربی تیم ملوان همچنین اضافه کرد: ما باید در مسابقات با تمرکز کامل به میدان برویم و این موضوع را به بازیکنانم هشدار داده‌ام امیدوارم مسئولان هم در این روزهای سخت به ما کمک کنند.
    پورغلامی با بیان اینکه تیمش بازیکن محروم ندارد اما محمد رستمی، علی جوانکار که هشت، نه ماه از مسابقات دور است، هادی عزیزی و رامین خسروی و سعید یوسف‌زاده مصدوم هستند، تاکید کرد: ما با توجه به تمام شرایط سختی که داریم برای برد به میدان می‌رویم. امیدوارم با پیروزی تهران را ترک کنیم، زیرا این مسئله در آینده کاری ما بسیار حائز اهمیت است.
    وی در پایان در مورد پایان قرارداد باشگاه ملوان بندرانزلی با مناطق آزاد انزلی گفت: من به این مسائل کاری ندارم و مسئولان رده بالا باید جوابگوی این مشکلات باشند. فقط تنها می‌گویم مسائل مالی کاملا به نتایج بعد از تیم مرتبط است.

منبع: خبرگزاری مهر
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

هفته نوزدهم لیگ برتر؛ راه‌آهن صفر – ملوان 1

دیدار تیم‌های فوتبال راه‌آهن شهرری و ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در حالی برگزار شد که "کارلوس کی‌روش" و "آنتونیو سیموئز" در ورزشگاه اکباتان این دیدار را از نزدیک دنبال کردند.

هفته نوزدهم لیگ برتر، ساعت 15
    ورزشگاه اكباتان
    تماشاگر: 600 نفر داور: احمد صالحی
    نتیجه بازی رفت: صفر - صفر
    راه‌آهن: فرشید کریمی، حامد نورمحمدی، ابراهیم كریمی، مهدی زارعی، حسین كعبی، حسین پاشایی، علی غلام، حسین كاظمی، بهادر عبدی، امید عالیشاه و علیرضا عباسفرد
    سرمربی: علی دایی - در این بازی و در غیاب دایی میاچ راه آهن را هدایت کرد.

ملوان: علی حسنی‌صفت، سعید سالارزاده، بابك پورغلامی، احمد آهی، علیرضا رمضانی، سعید یوسف‌زاده، محسن مسلمان، محمد رجب‌زاده، محمد نزهتی، سیدجلال رافخایی و مهدی دغاغله
    سرمربی : فرهاد پورغلامی

شرح گل:
    1-0 (ملوان ):جلال رافخایی مهاجم ملوان که شاید با حضور کی‌روش در ورزشگاه روحیه گرفته بود در یک غافلگیری تیمش را در خانه حریف پیش انداخت. او خطای کعبی روی نزهتی را از روی نقطه پنالتی به گل برتری تیمش تبدیل کرد.

ملوان با این برد سروسامانی به وضعیت خود داد و تا رده دوازدهم بالا آمد این در حالی است که راه آهن با 19 امتیاز (هم امتیاز با فجر و مس ) پانزدهم است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

ژلکو میاچ: تاوان تاخیر ابتدای فصل را می‌دهیم

مربی تیم فوتبال راه‌آهن عادلانه‌ترین نتیجه در دیدار این تیم مقابل ملوان را تساوی دانست و گفت: نمی‌خواهم باخت‌مان را توجیه کنم اما ملوانی‌ها حتی یک شوت هم به دروازه ما نزدند.
    ژلکو میاچ پس از شکست یک برصفر تیم راه‌آهن مقابل ملوان بندرانزلی ضمن بیان مطلب فوق افزود: ما بازی خوبی را ارائه نکردیم اما شایسته شکست هم نبودیم و شاید عادلانه‌ترین نتیجه برای این بازی مساوی بود.
    وی با بیان اینکه ملوانی‌ها به غیر از ضربه پنالتی حتی یک شوت هم به سمت دروازه راه‌آهن نزدند، افزود: من نمی‌خواهم نتیجه تیم را توجیه کنم اما امروز مشخص شد ما در خانه خوب بازی نمی‌کنیم. در حالیکه در هفت یا هشت بازی مهم خارج از خانه شکست نخورده بودیم، در خانه باید بیشتر دقت کنیم تا نتیجه بگیریم، شکست‌های خانگی در موقعیت ما تاثیر منفی می‌گذارد.
    مربی تیم فوتبال ملوان در مورد تاثیر غیبت علی دایی در این بازی و اینکه بازیکنان روی آن تاکید داشتند، اظهار داشت: اگر بازیکنان می‌گویند، حتما اینگونه است اما ما همه چیز را با دایی هماهنگ کردیم و او تنها در این 90 دقیقه در کنار تیم نبود.
    وی با تاکید بر اینکه باید مشکل نتیجه نگرفتن تیم در خانه را برطرف کنیم، افزود: ما موقعیت‌های بسیار خطرناکی را بدست آوردیم اما از آنها استفاده نکردیم. به نظرم بازیکنان در خانه از لحاظ روحی فشار خاصی را تحمل می‌کند و آنچه در توان‌شان است را نمی‌توانند در زمین پیاده کنند. باید هرچه زودتر تیم را از این شرایط خارج کنیم.
    میاچ با تاکید بر اینکه هیچکس فکر نمی‌کرد، راه‌آهن، ذوب‌آهن را در خانه‌اش شکست دهد، تاکید کرد: ما یک ماه برنامه‌های آماده سازی خود را دیر شروع کردیم و هنوز تاوان آن را می‌دهیم، در حالیکه باید ترکیب تیم را در زمان تمرینات پیش از فصل پیدا می‌کردیم در جریان مسابقات تیم اصلی را بدست آوردیم. ما باید هر چه زودتر این مشکلات را برطرف کنیم تا وضعیت تیم بهتر شود.
    وی ادامه داد: ما در نیمه نخست دو، سه موقعیت گلزنی را از دست دادیم و پس از دریافت گل در نیمه دوم تعویض‌هایی را که نمی‌خواستیم انجام دادیم. ما سعی کردیم روی دروازه حریف فشار آوریم اما این اتفاق رخ نداد.
    مربی تیم راه‌آهن در پایان تصریح کرد: بهترین گلزن ما در این فصل حسین کاظمی است که آن هم چهار یا پنج گلش را از روی پنالتی به ثمر رسانده است. به هر حال بیشتر باید تلاش کنیم تا مشکل گلزنی‌مان را برطرف کنیم.
    منبع rahahansport.ir

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

رزاقی‌راد: ملوان از تک موقعیتش استفاده کرد

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال راه‌آهن گفت: ملوان مقابل ما از تک موقعیت خود استفاده کرد و سه امتیاز را گرفت.
    ایمان رزاقی‌راد پس از شکست یک بر صفر مقابل ملوان گفت: بدشانسی آوردیم که توپ‌هایمان وارد گل نشد و ملوان از تک موقعیت خود استفاده کرد و سه امتیاز بازی را گرفت.
    وی افزود: روحیه خوبی برای پیروزی در این مسابقه داشتیم، اما متأسفانه بدشانسی به ما رو کرد.
    مهاجم راه‌آهن گفت: نبود علی دایی در این دیدار تأثیرگذار بود و اگر او در کنار زمین بود، می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.
    منبع rahahansport.ir

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

بازی بعدی
    یکشنبه 15ژانویه 2012 ساعت 15

صبا باطری .................................................. ......راه آهن

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

دایی: متاسفم که می‌گویند چرا دایی به مراسم فیفا رفت

آقای گل فوتبال جهان گفت، لیونل مسی با دریافت جایزه بهترین‌ بازیكن جهان به حقش رسید.
    علی دایی درباره حضور در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان، اظهار كرد: این مراسم مطابق هر سال برگزار شد و برترین‌های فوتبال جهان در آن انتخاب شدند. این مراسم با شكوه خاصی برگزار شد و فیفا برای برگزار كردن مراسم امسال، تصمیم‌های جدیدی اتخاذ كرده بود كه به اجرا گذاشت.
    وی كه به عنوان یكی از اعضای كمیته فوتبال فیفا در انتخاب بهترین بازیكن جهان حق رای داشت و رای خود را به لیونل مسی اختصاص داده بود، درباره انتخاب این بازیكن به عنوان بهترین بازیكن جهان گفت: كسانی كه برای انتخاب بهترین بازیكن حق رای داشتند، می‌توانستند نام 21 بازیكن را بر طبق اولویت انتخاب كنند و من این كار را چند ماه پیش و از طریق ایمیل انجام دادم. رای اول من لیونل مسی بود. این بازیكن به حق خودش رسید چرا كه او واقعا بهترین بازیكن دنیاست. او اكنون با كسب این عنوان، یك ركورد از خود به جای گذاشت و سومین سال پیاپی بهترین بازیكن جهان شد.
    آقای گل فوتبال جهان در ادامه درباره مراسم گالا افزود: این مراسم دو سال است كه توسط فرانس فوتبال و فیفا به صورت مشترك برگزار می‌شود و امسال در این مراسم خبری از انتخاب برترین‌های فوتسال نبود. ضمن اینكه آنچه در مراسم امسال تازگی داشت، این بود كه ژاپنی‌ها سه مرتبه بر روی سن رفتند. سهم آن‌ها از برترین‌های فوتبال جهان، بهترین بازیكن زن، بهترین سرمربی فوتبال بانوان و بهترین فدراسیون فوتبال بود. همچنین در مراسم امسال علاوه بر 5 زبانی كه هر سال مراسم به آن‌ها ترجمه می‌شود، به زبان ژاپنی نیز ترجمه شد.
    وی در ادامه و در پاسخ به این سوال كه كسب این عناوین توسط فوتبال ژاپن برایش حسرت‌آور بوده است یا تعجب‌آور؟ گفت: چرا باید از این اتفاق حسرت بخورم؟ من از اینكه یك كشور آسیایی به چنین عناوینی دست یافته است خوشحالم. هرچه كشورهای آسیایی بتوانند به چنین عناوینی دست پیدا كنند، به سود فوتبال ایران نیز هست. كسب این گونه عناوین توسط آسیایی‌ها باعث می‌شود كه دنیا به فوتبال این قاره بهای بیشتری دهد و فوتبال ما نیز می‌تواند از این مسئله استفاده كند. می‌دانید كه فوتبال ژاپن در سال‌های اخیر بسیار پیشرفت كرده است.
    دایی در ادامه با مقایسه فوتبال ژاپن و ایران، خاطرنشان كرد: ژاپنی‌ها برای پیشرفت برنامه‌ریزی كرده‌اند و برای اجرای برنامه‌هایشان دست به دست هم دادند. آن‌ها شبانه‌روز زحمت می‌كشند و به فوتبال‌شان سیستم، برنامه و هدف داده‌اند. آن‌ها به هر هدفی كه می‌رسند، به هدف دیگر فكر می‌كنند اما فوتبال ایران درگیر بغض، حسد و كم بینی است. در این جا این گونه جا افتاده است كه چشم دیدن یكدیگر را نداشته باشیم و هدف مشخصی هم نداشته باشیم، وگرنه فوتبال ما چیزی از فوتبال ژاپن كم ندارد. ما باید عقاید مختلف را با هم یكی كنیم و در راستای پیشرفت فوتبال حركت كنیم.
    سرمربی راه‌آهن در ادامه و در پاسخ به این سوال كه آیا در حاشیه مراسم گالا با بزرگان فوتبال دنیا درباره فوتبال ایران صحبت كرده است یا خیر؟ گفت: تمام اعضای فیفا و بسیاری از بزرگان فوتبال دنیا در آن مراسم حضور داشتند. باید بگویم تا دلتان بخواهد آدم‌های بزرگ فوتبال آنجا بودند كه برخی از آن‌ها مسئولان رده بالای فیفا بودند. من بسیاری از آن‌ها را به واسطه حضور در كمیته فوتبال فیفا و برخی بزرگان را در دیدارهای تشریفاتی و مراسم‌های مختلف می‌شناختم. اما دیدارهای من با این افراد در مراسم گالا، در حد ملاقات و خوش و بش بود و تبدیل به ملاقات رسمی نشد. ضمن اینكه در آن مراسم موقعیت و فضای مناسبی نیز برای این گونه‌ صحبت‌ها نبود.
    دایی در ادامه و در واكنش به این سوال كه نظرش درباره اینكه پس از باخت راه آهن به ملوان برخی از غیبت او در بازی ایراد گرفته و گفته‌اند چرا دایی به مراسم گالا رفته است؟ به ایسنا گفت: من از اینكه این گونه حرف‌ها مطرح می‌شوند متاسفم. من سال‌هاست كه به این مراسم دعوت می‌شوم و افتخار می‌كنم كه به عنوان یك ایرانی به این جایگاه رسیده‌ام. این موفقیت هم مرهون زحمات هم‌بازی‌ها، مربیان، رسانه‌ها و مردم است كه در سخت‌ترین شرایط من را حمایت كردند. همچنین باید بگویم در كمیته فوتبال فیفا 25 تن از بزرگ‌ترین‌های فوتبال دنیا، حضور دارند و سوال من این است كه اگر من به این مراسم نمی‌رفتم و جایگاهم را در این كمیته از دست می‌دادم، آیا كسی ناراحت نمی‌شد؟ علاوه بر این‌ها مدیرعامل باشگاه راه‌آهن به محض آنكه متوجه شد من به این مراسم دعوت شده‌ام به من اصرار كرد كه این فرصت را از دست ندهم. من فكر می‌كنم اگر راه‌آهن، ملوان را شكست می‌داد، این صحبت‌ها مطرح نمی‌شد.
    دایی درباره دیدار تیمش برابر ملوان هم گفت: هنوز فیلم بازی را ندیده‌ام چون در كلاس توجیهی مربی‌گری حضور پیدا كرده بودم، گزارش‌هایی به من رسیده است كه می‌گوید ملوان تنها یك فرصت داشته است و بازیكنان ما بازی را كاملا در اختیار داشتند، البته این حرف توجیه مناسبی برای شكست ما نیست و در واقع هوش بالای حریف را نشان می‌دهد كه از تك موقعیت‌شان استفاده كرده‌اند. ما باید كار خود را انجام دهیم و امتیازهای لازم را كسب كنیم.
    سرمربی راه‌آهن در حضورش در جلسه كمیته فوتبال فیفا كه احتمالا در ماه مارس برگزار می‌شود، خبر داد.
    منبع rahahansport.ir

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

جمشید دانش‌مهر داور صبا - راه‌آهن در هفته بیستم

در هفته بیستم لیگ برتر جمشید دانش‌مهر برای راه‌آهن قضاوت می‌كنند.
    یکشنبه 25 دی ماه 90
    * صبای قم – راه‌آهن - ورزشگاه یادگار امام (ره) قم– ساعت 15
    جمشید دانش‌مهر – محمدرضا منصوری – علیرضا ایلدروم – محمدرضا فغانی – ناظر: عبداله باعزم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

علی دایی: لیگ را با رتبه یک رقمی تمام می‌کنیم

علی دایی، بعد از حضور پرافتخار در مراسم بهترین‌‌های دنیا، برای دقایقی رو در روی ما نشست. چند ساعت بعد از بازگشت به تهران، از او درباره این مراسم پرسیدیم. جلو رفتیم و به بحث داغ دعوای او و محمد مایلی‌کهن رسیدیم. علی دایی که در مقطعی مقابل او سکوت کرده بود، حالا دیگر دلیلی برای سکوت نمی‌بیند‌‌: «وقتی این‌طور توهین کرد، باید از خودم دفاع می‌کردم.» سرمربی راه‌آهن، به سؤالات دیگری هم پاسخ داد، درباره پلیدی‌‌های فوتبال، شکست راه‌آهن مقابل ملوان بدون او و سرانجام دنیزلی و پرسپولیس. گفت‌وگوی اختصاصی با دایی نزدیک به یک ساعت طول کشید:

*دوباره مسی عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرد. شما هم در مراسم بهترین‌‌های دنیا حضور داشتید و این خودش برای ما یک افتخار است. به‌هر‌حال شما عضو کمیته فنی فیفا هستید که جایگاه بسیار خوبی است.
    خواهش می‌کنم، شما خیلی لطف دارید. اگر من به چیزی رسیده‌ام فقط خواست خدا بود. خدا بود که در حق من لطف کرد. مثل 5، 6 سال گذشته که در مراسم بهترین‌‌های دنیا شرکت داشتم، خب امسال هم بودم. غیر از مسی که معلوم بود قطعاً بهترین بازیکن دنیا می‌شود، حضور ژاپن بسیار جالب بود. این کشور سه کاندیدا داشت که واقعاً برای خود من باعث افتخار بود. شما نگاه کنید، بهترین بازیکن زن دنیا، یک ژاپنی شد. فدراسیون فوتبال این کشور هم کاندیدای بهترین فدراسیون دنیا بود. همان‌طور که متوجه شدید بهترین سرمربی زن دنیا نیز، سرمربی تیم بانوان ژاپن شد. این خیلی افتخار بزرگی است برای ژاپن و کل آسیا.

*فکر نمی‌کنید سونامی در ژاپن باعث شد فیفا به آنها توجه زیادی کند؟
    شما نگاه کنید تیم‌ملی زنان ژاپن در دنیا اول شده، اینکه کار سونامی نیست. مگر سونامی این تیم را قهرمان دنیا کرده است؟ اصلاً نکته‌‌اش همین است که بعد از سونامی، فدراسیون فوتبال ژاپن این کار را کرده و موفق شده تیم‌ملی زنان کشورش را قهرمان دنیا کند. تیم مردان ژاپن هم که بهترین تیم آسیاست و همواره در جام‌جهانی‌خوب کار کرده. به نظر من واقعاً آنها مستحق این عناوین بودند.

*رئالی‌ها مراسم را تحریم کردند، نه مورینیو بود و نه رونالدو. نبود آنها در زوریخ چه بازخوردی داشت؟
    خب به خاطر بازی سه‌شنبه شب‌شان بود که نیامدند. اتفاقاً فیفا به صورت مستقیم با آنها صحبت کرده بود. غیر از مورینیو، 4 بازیکن که نتوانستند در مراسم بهترین‌ها حضور داشته باشند، با امکاناتی که فیفا گذاشته بود، به صورت مستقیم با مهمان‌ها حرف زدند و بابت غیبت‌شان در مراسم عذرخواهی کردند. یعنی این‌طور نبود که فکر کنید تحریم کرده‌اند.

*کلاً انگار مورینیو با فیفا رابطه خوبی ندارد.
    البته او را هم نشان دادند. در کل اینکه فکر کنید تحریمی بوده و نیامدند، درست نیست. اگر بازی نداشتند حتماً به مراسم می‌آمدند. تک‌تک آنها به خاطر غیبت‌شان از مسئولان فیفا و مهمان‌ها عذرخواهی کردند.

*ما بین کاندیداها تنها یک نفر را داشتیم و او هم کشاورز بود، بازیکن تیم‌ملی فوتسال. واقعاً می‌شود یک روز فوتبال ما هم به سطح فوتسال‌مان برسد؟ ما که فکر می‌کنیم این بیشتر شبیه یک رؤیاست تا واقعیت.
    البته چیزی که در مراسم اخیر من دیدم این بود که فوتسال جایی نداشت. خبری نشد و اصلاً درباره ورزشی غیر از فوتبال حرفی زده نشد. امسال هم مراسم انتخاب بهترین فوتسالیست دنیا نبود، حالا من نمی‌دانم به چه دلیل از قبل بحث آن مطرح شده بود. الان دو سالی هم هست که فرانس فوتبال در این مراسم شرکت می‌کند و به همین دلیل نه از فوتسال حرف زده می‌شود و نه ورزش دیگری. سال قبل هم من ندیدم بهترین فوتسالیست دنیا انتخاب شود.

*حالا واقعاً امیدی هست که در فوتبال بتوانیم یک روز در این مراسم نماینده‌ای داشته باشیم؟
    خیلی سخت است، خیلی.

*هر روز اتفاقات بدی در فوتبال ایران پیش می‌‌آید. معمولاً داریم دعوا می‌بینیم. قبل از سفر شما به زوریخ هم حرف‌‌هایی علیه شما زده شد، از سوی آقای مایلی‌کهن...
    واقعاً تا موقعی که چنین مسائلی در فوتبال ما باشد، به هیچ‌جا نمی‌رسیم. تا موقعی که نتوانیم چشم دیدن هم را داشته باشیم و بزرگ شدن همدیگر را نتوانیم ببینم، وضعیت همین‌طوراست. تا موقعی که حسودی چشم‌هایمان را کور کرده باشد نمی‌توانیم به جایی برسیم و موفق باشیم. اگر می‌خواهیم به اهداف بزرگ برسیم، این راه درستش نیست.

*همه می‌گویند شما افتخار فوتبال ایران هستید، به ویژه وقتی به چنین مراسم بزرگی می‌روید. این هم بماند که به‌هر‌حال انتقاداتی هم به شما وارد است ولی ما نمی‌توانیم این موضوع را رد کنیم که مثل علی دایی کم در فوتبال وجود دارد. به این زودی علی دایی دیگری در فوتبال ایران نخواهیم داشت.
    همه این حرف و حدیث‌ها از تنگ‌نظری است و از افکار کوچک آدم‌ها سرچشمه می‌گیرد. آدم‌‌های بزرگ مطمئناً از اینکه ببیند آدم‌‌های دیگر موفق می‌شوند، خوشحال می‌شوند. این آدم‌‌های کوچک هستند که از موفقیت دیگران ناراحت می‌شوند. بنده این چیز را از زندگی یاد گرفته‌ام و آن را تجربه کرده‌ام. تا موقعی که رفیقت موفق شد و تو خوشحال بودی، آدم بزرگی هستی ولی به محض اینکه احساس ناراحتی کردی شک نکن که تبدیل به آدم کوچکی شده‌ای. این چیزها ثابت شده است. خودم احساس می‌کنم کلاً نباید درباره یک‌سری مسائل حرف زد...

*البته یک مقطعی بود که شما اصلاً جواب نمی‌دادید و این خیلی خوب بود.
    بله؛ من جواب ندادم اما دیگر نمی‌توانستم سکوت کنم. به من انواع توهین‌ها شد. وقتی این‌طور توهین می‌کنند نمی‌توانم ساکت بنشینم. تنها من نبودم که، راجع به خیلی‌های دیگر هم حرف زدند. بنده احساس کردم باید این جریان یک‌جا قطع شود. الان هم وکیلم دارد به صورت جدی شکایتم را پیگیری می‌کند.

*فکر کنیم شما قبل از بیانیه آخر آقای مایلی‌کهن رفتید، درست است؟
    نه؛ آن را هم دیدم و رفتم. دست‌شان درد نکند. اتفاقاً دو سه ساعت بعد از اینکه احضاریه به ایشان ابلاغ شد، بیانیه‌‌اش را صادر کرد! همه‌چیز قانون دارد. صبر و تحمل هم اندازه‌ای دارد. تا حدی آدم به خاطر بزرگ بودن و پیشکسوت بودن، چیزی نمی‌گوید و می‌گذرد ولی دیگر نمی‌شود از همه‌چیز چشم‌پوشی کرد. یک وقتی دیگر فقط تو نیستی و چیزهایی حق جامعه است و حق من نوعی نیست، حق مردم است. آن‌وقت است که باید سکوت شکسته شود و حتماً جواب داده شود. من قبلاً سکوت کردم ولی دیگر نمی‌شد و الان دارم از طریق قانونی همه‌چیز را پیگیری می‌کنم.

*از این بحث‌ها خارج شویم و برسیم به موضوعی که در دو سه هفته گذشته، در فوتبال ایران داغ بوده است‌‌؛ ناپاکی و دلالی. در سه، چهار سال گذشته همواره ابهام‌‌هایی درباره مسئولان فدراسیون، مربیان، بازیکنان، خبرنگاران و... بوده. شما فکر می‌کنید مطرح کردن این قضیه در حالی که همه نشسته‌اند کنار گود و دارند نگاه می‌کنند، کمکی به فوتبال می‌کند؟
    قطعاً کمک نمی‌کند. اگر ما مطرح می‌کنیم، باید مبارزه هم کنیم. راهش این است که عوامل ناپاک را از فوتبال کنار بگذاریم، کاری که در همه‌جای دنیا انجام می‌شود.

*آنها خیلی شلوغ‌کاری نمی‌کنند و ما بیشتر می‌بینیم رسیدگی می‌شود ولی در ایران انگار برعکس است.
    بله؛ آنها به موقع شلوغ‌کاری هم می‌کنند ولی ما اگر شلوغ‌کاری می‌کنیم، باید یک کاری هم انجام بدهیم. این نمی‌شود که فقط حرف بزنیم. باید بیاییم و عمل کنیم به حرف‌‌هایی که می‌زنیم در آن صورت می‌توانیم به نتیجه برسیم. اگر قرار باشد همه‌‌اش هیاهو باشد، آنهایی که دارند غیرقانونی عمل می‌کنند در هیاهو خودشان را بالا می‌کشند و وقتی هم می‌بینند برخوردی نمی‌شود، با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند. چند سال پیش بود که اتفاقاً برخوردهایی با یک‌سری آدم‌ها شد ولی این برخورد ادامه پیدا نکرد. به نظرم باید آدم‌‌هایی که فعالیت غیرقانونی می‌کنند، کنار گذاشته شوند.

*درباره خود شما هم گهگاه برخوردهای دوگانه‌ای شد. در همین جریان مایلی‌کهن، خواستند که مصاحبه نکنید.
    من مصاحبه‌ای نکردم بلکه حرف را شخص دیگری زد. شما بروید جست‌وجو کنید و ببینید دعوایی بوده که من شروع‌کننده آن باشم؟ قطعاً به موردی دست پیدا نمی‌کنید چون معمولاً دیگران هستند که دعوا را شروع می‌کنند. من نباید از حق خودم دفاع کنم، موقعی که می‌آیند این‌طور به من توهین می‌کنند؟ وقتی یک‌سری مسائل پوچ و بی‌مورد را عنوان می‌کنند، من نباید بیایم و حرف بزنم؟ قطعاً باید از خودم دفاع کنم، همان‌طور که همه این کار را می‌کنند.

*نمی‌دانیم این اخبار تا چه حد درست است یا نه‌‌؛ ولی انگار شما هر دو شکایت خود از پرسپولیس و فدراسیون را پس گرفته‌‌اید و بی‌خیال طلب‌هایتان شده‌‌اید.
    نه؛ این‌طور نیست. من از پرسپولیس طلب دارم. اخیراً هم صحبت‌هایی شده است و ان‌شاءا... به زودی این طلب من پرداخت می‌شود. درباره شکایتم از فدراسیون نیز اتفاقی نیفتاده و همه‌چیز مثل سابق است.

*به‌هر‌حال شما در فیفا نفوذ دارید و می‌توانستید از این نفوذ برای انجام کارهای خود استفاده کنید، درست است؟
    من احتیاجی به نفوذ ندارم. آدم موقعی از نفوذ خودش استفاده می‌کند که حق نداشته باشد، ولی من حرف حق را می‌زنم. اگر هم به فیفا مدارک را بدهم، شک نکنید کارهایم با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود. ولی من دنبال این نبودم که حق کسی را ناحق کنم. قانون وجود دارد و من از مراجع قانونی برای رسیدگی کمک گرفته‌ام.

*بازی ملوان را باختید، در حالی که شما روی نیمکت راه‌آهن حضور نداشتید. کمی هم درباره آن مسابقه حرف می‌زنید.
    من هنوز بازی را ندیده‌ام ولی مطمئن باشید این تنها باری بود که اصلاً دوست نداشتم در مراسم بهترین‌‌های دنیا شرکت کنم. خیلی دلم اینجا بود، پیش تیمم. هر دقیقه نتیجه بازی را دنبال می‌کردم. خیلی ناراحت شدم از اینکه سه امتیاز را از دست دادیم. من مطمئن هستم می‌توانیم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

*راه‌آهن در لیگ‌برتر ماندنی می‌شود؟
    ما جزو تیم‌هایی خواهیم بود که لیگ را با رتبه یک رقمی تمام می‌کنیم.

*یک سؤال هم درباره حضور دنیزلی در پرسپولیس می‌پرسیم. یک جورهایی سناریوی اول فصل در ابتدای نیم‌فصل دوم هم تکرار شد. پرسپولیس با باخت آغاز کرد ولی قطعاً شما دوست دارید تیم محبوبتان خوب نتیجه بگیرد، درست است؟ آن هم با دنیزلی...
    مطمئناً. دنیزلی یکی از بزرگ‌ترین مربیانی است که به این مملکت آمده و دارد برای ما کار می‌کند. او نیاز به زمان دارد. من، هم کارش را دوست دارم و هم کاراکترش را. آرزوی قلبی‌ام این است که موفق شود و بتواند با پرسپولیس نتایج خوبی به‌دست بیاورد.

*اگر لازم باشد، برای حمایت او به آزادی می‌روید؟
    بله، مطمئن باشید. من ایشان را دوست دارم ولی در حال حاضر با راه‌آهن قرارداد دارم و در خدمت این تیم هستم.

فرهاد عشوندی / خبرورزشی

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

دايي: صبا روي حادثه گل زد

سرمربي راه‌‌آهن اعتقاد دارد که تيمش در ديدار با صبا مستحق برد بوده است.

علی دایی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل صبای قم گفت: در هر دو نیمه بهتر از صبا بازی کردیم و حق‌مان برد بود. اگر زدن ضربات آخر بیشتر دقت می‌کردیم، برنده می‌شدیم.

وی در مورد اینکه آیا در این مسابقه بازی را به اندیشه‌های ویسی واگذار نکرده است، ‌گفت: این یک نظر شخصی است و آن را قبول ندارم. صبایی‌ها روی یک حادثه به گل رسیدند.

دایی در مورد فصل نقل و انتقالات گفت: از اتفاقاتی که در این زمان گذشت راضی نبودم چرا که دست روی هر بازیکنی گذاشتیم، آن را به ما ندادند. 7 تا 8 بازیکن در لیست ما بودند که در نهایت نتوانستیم هیچ کدام را جذب کنیم.

سرمربی راه آهن در مورد فوتبال پاک و بحث دلالی در فوتبال یادآور شد: در رابطه با فدراسیون حرف‌هایم را زده‌ام و تمرکزم روی راه آهن است اما همین اندازه بگویم کسانی که در گذشته به کارهایشان رسیدند هنوز هم در این هیاهیو به همان کارها ادامه می‌دهند.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

Delpiero

تشکر ها
    4,301

هفته بیستم لیگ برتر؛ صبا 2 - راه‌آهن 1
    ساعت 15 هفته بیستم لیگ برتر ورزشگاه یادگار امام
    تماشاچی: 1000 نفر
    داور:جمشید دانشور
    اخطار:کاشی، بختیاری‌زاده (صبا) عالیشاه (راه‌آهن)
    صبا: حامد لک - سهراب بختیارزاده - مرتضی کاشی - وحید حمدی نژاد - رامین رضاییان - مجید حیدری - مجید هوتن(بروش 57) - مهدی بدرلو(داوودی 66) - میلاد نوری - علی مولایی(سلیمان فلاح 75) - غلامرضا عنایتی
    سرمربی: عبدالله ویسی

راه‌آهن: فرشید کریمی - ابراهیم کریمی - حامد نورمحمدی - مهدی زارعی - علی غلام - حسین کاظمی - حسین پاشایی - محمود امنه - امیر عالیشاه - بهادر عبدی - علیرضا عباسفرد(76 رزاقی‌راد)
    سرمربی: علی دایی

در نیمه نخست، 'علی مولایی' در دقیقه 18 تیم صبای قم را از میهمان خود پیش انداخت ولی گل دقیقه 35 'امید عالیشاه' برای تیم راه‌آهن سبب شد تا دو تیم در پایان این نیمه با نتیجه مساوی به رختكن بروند. اما گل 'رضا عنایتی' در دقیقه پایانی بازی سبب شد تا شاگردان 'عبدالله ویسی' در تیم صبای قم در مصاف با شاگردان 'علی دایی' در تیم راه‌آهن به پیروزی برسند. تیم صبای قم با كسب پیروزی 37 امتیازی شد و در مكان چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر و تیم راه‌آهن نیز با 19 امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت.
    شرح گل‌ها:
    0-1 صبا: علی مولایی در دقیقه 17 دقیقه توپ ارسالی پشت دفاع را با فراری سریع به گل اول تبدیل کرد.
    1-1 راه‌آهن: در دقیقه 36 پاس محمود امنه به امید عالیشاه و پیشروی این بازیکن با ضربه او به گل مساوی تبدیل شد.
    1-2 صبا: رضا عنایتی با یک ضربه کاشته گل برتری تیمش را در دقایق پایانی رقم زد.

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)