Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 64
    مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

Bomb .:.بحث و تبادل نظر درباره ی تیم های گروه b .:. آلمان-هلند-پرتغال-دانمارک

به نام خدا

Gorup B- Euro 2012

رقابتهای یورو 2012 به صورت مشترک در کشور های اوکراین و لهستان برگزار می شود

در این تاپیک به تبادل نظر درباره بازیها و حواشی رقابتهای گروه 2 جام ملتهای اروپا یورو 2012 خواهیم پرداخت

آلمان - هلند - پرتغال - دانمارک

2. 12 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

خب دوستان نظرات جالبي داشتند و مثل اينكه فراموش كردند تو اين نوع مسابقات هميشه شگفتي ها بيشتر به چشم اومده ! و گاهي تيمهاي اسم و رسم دار با خوش شانسي تونستند به مراحل بالاتر برن ! ميخوام بگم هر تيمي كه پاي به اين مسابقات ميزاره فقط يه هدف داره ! صعود به مراحل بالا و بالاتر و تلاش براي قهرماني ! يعني هيچ تيمي واسه باختن و حذف شدن نمياد ! شما به يورو 2004 كه نگاه ميكنيد ميبينيد كه يونان چطور قهرمان شد در حالي كه شايد حتي يك نفر تو دنيايي فوتبال نميتونست اينو پيشبيني كنه ! ولي يونان قهرمان شد, تيمهاي مدعي حاضر در اون دوره مسابقات يكي پس از ديگري حذف شدند و پرتغال هم كه در فينال مغلوب يونان شد !
    با اين حساب من چه تو اين گروه و چه تو گروههاي ديگه نميتونم پيشبيني كنم چه تيمهايي به مرحله بعد صود ميكنند و اعتقاد دارم همه اين شانس رو دارند .
    دوست دارم پرتغال به دور بعد صعود كنه و ميدونم اين توانايي رو هم داره ! منتظر بازي شنبه هستم....

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

4. 8 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو و امیرخان قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    مسعود اوزیل
    اسم واقعی شما
    مصطفی

ArgentinaJuventusRealMadrid

تشکر ها
    2
    تشکر شده 34 در 9 پست

خدا کیف کنید برا آلمان
    همه میگن یکی از تیم های صعود کنندس تو گروه مرگ
    ببینید اگه آلمان صعود کنه میخوره به گروه یک حالاچه بعنوان تیم اول یا دوم بره بالا هر 4تیم گروه 1 حریف آلمان نیستن تونیمه نهایی هم به احتمال زیاد با تیم گروه خودش بازی میکنه چون تیم صعود کننده همراه آلمان باز 4تیم گروه 1 حریفش نیستن پس آلمان نیمه نهایی رو میبره ومیره فینال اگه توفینال اسپانیا نباشه آلمان قهرمانه
    پس به امید قهرمانی آلمان

6. 8 کاربر از پست مفید mostafareal تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    شوچنکو
    اسم واقعی شما
    محمد

NetherlandsMilanFoolad

تشکر ها
    71
    تشکر شده 366 در 72 پست

با سلام
    در مورد این گروه میشه گفت واژه گروه مرگ کاملا برازندشه . . .
    بودن این تیمها مخصوصا سه تیم اول در یک گروه هم خوبه و هم بد !!!
    بدیش به این دلیله که یکی از این سه تیم رو در مرحله بعد نمی تونیم ببینیم و خوبیش اینه که صد در صد توانشون رو بخاطر گروهی بودن مسابقات میزارن.
    تعیین کننده ترین مسابقه از نظر عقلانی در این گروه بازیه سایر تیمها با دانمارک هست چون گرفتن سه امتیاز و زدن تعداد گل به احنمال فراوان نقش بسزایی در جایگاه تیمها داره.
    در زیر مروری کوتاه به وضعیت تیمهای حاظر در این گروه میندازیم :
    1- هلند: تیم مورد علاقه من که میشه گفت استاد صعود از مرحله گروهیه .
    هلند شاید بهترین بازیکنارو نداشته باشه یا حتی بیشترین هماهنگیه تیمی رو نداشته باشه ولی یه جورایی بلده توی تورنمت ها بازی کنه یعنی چیزی عکس انگلیس !!!
    در بازی های دوستانه هیچ وقت برنده مطلق نیست ولی به جرات میشه گفت همیشه در ترنمنت ها فوق العاده بازی میکنه و دلیل این امر همون حفظه شخصیت تیمیشونه .
    هلندی ها هیچ وقت بزرگیشونو از دست ندادن چون خوب میدونن داشتن بازیکنان بزرگ ضامن داشتن تیمی بزرگ نیست.
    اگر بخوایم ریز تر بشیم این تیم در این تورنمنت پاشنه آشیلش خط دفاعشه که در چند بازی اخیر به شدت ناهماهنگ بوده !!!
    در خط هافبک و فوروارد بودن امسال اشنایدر و فن پرسی یک نعمت برای هر تیمی محسوب میشه . . .
    در کل این تیم 30% شانس برای صعود از این گروه را داراست .
    2- آلمان : تیمی همیشه مدعی در فوتبال جهان است . . .
    آلمان ها برای خودشون یک فلسفه در فوتبال دارن و اون بازیه تیمیه منظم به معنای واقعیست.
    بزارین بهتر بگم اگه قرار بود در ps مثل المان بازی کرد حتما دستت خسته میشد از زدن دکمه های زیاد.
    هر چند در چند سال اخیر یعنی بعد از رفتن فولر تیم آلمان باشکلی با طراوت تر از گذشته بازی میکنه و بقولی تماشاگرپسند تر شده و دیگه خبری از اون بازیه کسالت بار گذشته نیست !!!
    البته من به شخصه دلیل اصلیشو بردن بیشتر توپها از عرض به طوله میدونم که این خودش کاری سخت بود که کلینزمن و لو انجام دادن.
    آلمان ها خیلی با هم متحدن و این روحیه از زمان هیتلر و تفکر نازیست درجامعشون مونده . . .
    سبک بازی یا باشگاه داری و نظمشون مثال زدنیه زمانی که صحبت تیم ملی باشه باشگاه ها با دلو جون برای تیم ملی مایه میزارن و این دلیل برتریه آلمانها نسبت به انگلستانه چون در این کشور همه چیز فدای باشگاه و لیگه !!!
    اگر بخوایم دقیق تر در مورد خطوط سه گانه این تیم صحبت کنیم به این نتیجه میرسیم که اونها در همه خطوط مهره دارن و تنها دو مشکل بر سر راهشونه :
    الف - نداشتن دفاع شش دانگ در قلب خط دفاعی .
    ب - خسته بودن یاران بایرن
    البته یه مطلب دیگه هم نباید دور از نظر باشه و اون نتایج لغزنده تیم آلمان در دور گروهیه جام جهانیه !!!
    در کل شانس این تیم بیشتر از دو رغیب اصلیش در گروه نیست و من 30% درصد برای صعود این تیم شانس قائلم.
    ویرایش توسط UNCO : 06-07-2012 در ساعت 10:24

8. 8 کاربر از پست مفید UNCO تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوادیولا
    بازیکن محبوب
    messi
    اسم واقعی شما
    محمد مهدی

ArgentinaPersepolisBarcelona

تشکر ها
    0
    تشکر شده 13 در 4 پست

به نظر من تو اين گروه آلمان اول ميشه. تعيين تيم دوم هم به بازي كريست رونالدو بستگي داره...
    ویرایش توسط mmahdizz : 06-07-2012 در ساعت 15:29

10. 6 کاربر از پست مفید mmahdizz تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    شوچنکو
    اسم واقعی شما
    محمد

NetherlandsMilanFoolad

تشکر ها
    71
    تشکر شده 366 در 72 پست

3- پرتقال : یا همون برزیل اروپا امسال با اماده ترین رونالدوی ادوارش پا به این ترنمنت میزاره . . .
    تیم پرتقال تیمی سریع و تکنیکی و البته کمی احساسیه
    معمولا رونالدو ستاره رئال مادرید در تیم ملی رونالدو بازیکن متوسطه ولی اگر مربیه این تیم بتونه از این بازیکن در خدمت تیم بازی بگیره شاید بشه گفت این تیم یک مدعی جدیه !!!
    تیم پرتقال در این چند سال روند پر نوسانی رو طی کرده و اگه بازیه هفته گذشته ترکیه رو ندید بگیریم متونیم بگیم در صورتی که مثل بازی با اسپانیا عمل کنن اونوقته که خیلی حرفها در این ترنمنت دارن . . .
    در کل شانس این تیم از دو تیم قبل کمتر نیست و من 30% شانس برای صعودشون قائل هستم.

4 - دانمارک : تیم دانمارک بعد از یک دهه عفول نشون داده داره به روزهای اوجش برمیگرده . . .
    این تیم در گذشته از مهره های خوبی همانند برادران لادروپ ، اشمایکل ، توماسون و . . . بهره میبورد و بعد از چند سال افت اولسن با نسلی تازه پای به این رقابت ها گذاشته .
    این تیم به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته ای نیست و این رو در بازی های دوستانه ثابت کرده و اگر بتونه سرعت حریفان خودشو در این گروه کنترل کنه میشه گفت اتفاقای غیره منتظره دور از دسترس نیست .
    در کل من برای این تیم 10% شانس برای صعود قائل هستم .

12. 9 کاربر از پست مفید UNCO تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

Jadide

گروه مرگ

بازم برای پرتغال

گروه خیلی جذابیه مطمئنن بهترین گروه خواهد بود تیم ها خیلی بهم نزدیکن همه تیم های این گروه کم ستاره ندارن.

هلند نایب قهرمان جام جهانی و مدعی اصلی قهرمانی: هلند جام جهانی واقعا عالی ظاهر شد تا فینال بدون باخت رفت پس مطمئنن مدعی اصلی خواهد بود

هلند ستاره زیاد داره از جمله ونپرسی روبن اشنایدر کویت آفلای فندرفارد.
    مطمئنن هرتیمی با هلند روبه روبشه نمی تونه به سادگی جلوی این حمله دوام بیاره و حتما گل خواهند خورد. انصافا عجب تیمیه

آلمان:جام جهانی سوم شد و نمایش فوق العاده ای داشت. آلمان بازی های زیبایی رو مثل اسپانیا به نمایش می گذاره. بااینکه همگی جوان هستن ولی مثل یک تیم با تجربه عمل می کنند.ستاره های این تیم هم فوق العاده هست: پودولزکی - کلوزه - اوزیل - خدیرا - نویر - لام - اشنایدر و...
    خطرناک ترین این بازیکنان اوزیل هست که در تیم باشگاهیش عالی ظاهر شد.
    اگه تیم ها بتوانند بهترین بازی ساز این فصلو مهار کنن واقعا کاره بزرگی رو کردند.
    با توجه به شناختی که من از مسوت دارم یه جورایی نشدنیه مخصوصا وقتی آماده باشه.من پیش بینی می کنم بهترین بازی ساز این جام اوزیل خواهد بود.

پرتغال:تیمی که معمولا تو گروه های سختی می افته ولی خوب تا زمانی که رونالدو رو دارن غمی ندارن.
    پرتغال تیمی بسیار تکنیکی داره که چند بازیکن از بهترین تیم دنیا یعنی رئال مادرید داره.(په په - کوئنترائو - کارواریو - رونالدو) البته کارواریو به دلایلی تیم رو ترک کرده
    خطرناک ترین بازیکن های پرتغال قطعا رونالدو هستو نانی.این 2بازیکن بازی شبیه همدیگه دارن تحدید جدی برای هرتیمی هستن و مهار این دو کاره راحتی نیست مخصوصا رونالدو.
    رونالدو اگر آماده باشه کسی نمی تونه مهارش کنه. هر دروازه بانی که مقابل رونالدو باشه شبه وحشتناکی در انتظارشه.
    من پیش بینی می کنم پرتغال بدشانس نباشه صعود می کنه.

دانمارک: دانمارک هم به نظرم شانس صعودی نداره ولی ممکنه همه رو غافل گیر کنه

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-09-2012 در ساعت 19:23

14. 9 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

خوب دوستان نگاهی بندازیم به بازی فردا شب دانمارک و هلند

کمی تحلیل:

فردا (شنبه) نیز این پیکارها با دو بازی ادامه پیدا خواهد کرد. ابتدا و از ساعت 20:30 تیم‌های فوتبال هلند و دانمارک اولین جدال از گروه دوم موسوم به گروه مرگ را برگزار می‌کنند. این دو تیم در ورزشگاه متالیست اوکراین به قضاوت اسکومینا داور اهل اسلوونی مقابل هم صف‌آرایی کنند.

این مصاف مهم در حالی برگزار می شود که هر دو تیم در گذشته قهرمانی قاره اروپا را تجربه کرده اند. هلند در جام ملت های 1988 با استفاده از درخشش بزرگانی همچون رود گولیت، مارکو فان باستن، فرانک ریکارد و رونالد کومان تحت هدایت مربی بزرگی همچون رینوس میشل توانست در خاک آلمان به افتخار قهرمانی قاره سبز برسد. دانمارک نیز در جام ملت‌های 1992 در حالی که ستارگانی همچون پیتراشمایکل، لارس اولسن، برایان لادروپ، هنریک لارسن و ... را در ترکیب خود داشت، در سوئد به مقام نخست رسید.
    آخرین رویارویی دو تیم به پیکارهای دو سال قبل در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی مربوط می شود که در مرحله گروهی آن مسابقات هلندی‌ها توانستند به پیروزی 2 بر صفر نائل شده و قدم محکمی برای صعود به دور حذفی بردارند.
    با توجه به آن نتیجه، می توان گفت دیدار فردا برای وایکینگ‌ها جنبه انتقام و تلافی دارد. مورتن اولسن که دو سال قبل در شهر ژوهانسبورگ، مغلوب هلند و مربی اش‌، برت فان مارویک(مربی کنونی تیم) شد، انگیزه‌های فراوانی برای جبران دارد.
    در مقابل فان مارویک نیز شاگردانش در تیم لاله‌های نارنجی را در جلسه‌‌های تمرینی چند روز گذشته به گونه ای تمرین داده تا در ضد حملات خطرناک عمل کرده و بتوانند در زمان‌هایی که حریف به جلو برای گلزنی حرکت می کند، به طرف دروازه اسکاندیناوی‌ها حمله برده و به گل برسند.
    سایر رویارویی‌های هلند و دارنماک در گذشته به شرح زیر است:
    قهرمانی اروپا:
    سال 2000: دانمارک صفر – هلند 3
    سال 1992: هلند در ضربات پنالتی 5 بر 4 برنده شد
    دیدارهای دوستانه:
    سال 2008: هلند یک – دانمارک یک
    سال 2001: دانمارک یک – هلند یک

پس نتیجه ای که میتوان گرفت

1.تا به امروز برتری در میدان این 2 تیم با هلند بوده حالا چه در وقت قانونی چه در ضربات پنالتی

2. دانمارک جوان اعلام کرده که انتقام باخت های گذشته رو میخواهد پس بگیرد پس هلند باید تمام حواس خودش را جمع کند و دانمارک را دست کم نگیرد که اگر این کار و انجام بدهد و هلند شکست بخورد آغاز بازی ها با شگفتی پیش میرود

نویسنده: نیما/ انجمن تخصصی فوتبال دربی

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

16. 7 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

و اما بازی جالب و دیدنی آلمان و پرتغال

کمی تحلیل:

دومین دیدار گروه دوم به بازی آلمان و پرتغال در ورزشگاه «له‌ویف» اوکراین اختصاص دارد که ساعت 23:15 فردا به وقت تهران انجام خواهد شد.

در این مسابقه که به قضاوت لانوی، داور مطرح فرانسوی انجام خواهد شد، هر دو تیم با برنامه‌ های تاکتیکی کامل وارد بازی خواهند شد. آلمان که با کسب سه قهرمانی در سال‌‌های 1972 ، 1980 و 1996 پرافتخارترین تیم اروپایی در عرصه این پیکارها محسوب می شود، برای رسیدن به افتخار چهارم از ما‌ه‌ها قبل برای این پیکارها و البته بازی با پرتغال برنامه ریزی کرده است.

یواخیم لو که در جام جهانی 1990 آفریقای‌جنوبی موفق شد با استفاده از نفراتی جوان و جویای نامی همچون مسعود اوزیل، فیلیپ لام، باستین شواین اشتایگر، سامی خدیرا، ماریو گومس و ... بازی‌های هجومی و زیبایی را به معرض نمایش گذاشت، در سه هفته گذشته تلاش زیادی کرده تا مردانش را که اکنون نسبت به دو سال قبل از تجربه بیشتری نیز برخوردارند، به اوج آمادگی برساند.

در نقطه مقابل پائولو بنتو، مربی دو سال گذشته پرتغالی ها با استفاده از بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو، رائول میرالس، لوئیس نانی، په‌په و کوئنترائو تیمی را شکل داده که از لحاظ تکنیکی و قابلیت های فردی در حد و اندازه‌های بالایی قرار دارد. به همین خاطر شاگردان او در مصاحبه های چند روز گذشته عزم و انگیزه بسیاری برای کسب نتیجه مقابل ژرمن‌ها از خود نشان داد‌ه‌اند.

آلمان‌ها در ملاقات‌های اخیر خود با پرتغالی ها چهره تیم پیروز را داشته و می کوشند سریال پیروزی‌های متوالی را همچنان حفظ کنند. آنها در جام جهانی 2006 و در شهر اشتوتگارت 3 بر یک مقابل رقیب به برتری رسیدند. در جام ملت‌های 2008 نیز 3 بر 2 نیز برد را کسب کردند.
    جدال فردا شب جدا از رقابت دیرینه‌ای که میان این دو تیم صاحب سبک در فوتبال قاره وجود دارد، می‌تواند میدانی برای به رخ کشیدن قدرت و توانایی های 5 بازیکن عضو رئال مادرید برابر یکدیگر باشد. مسعود اوزیل و سامی خدیرا از تیم آلمان و کریس‌رونالدو، په‌په و فابیو کوئنترائو بارها در رقابت های باشگاهی اسپانیا یا لیگ قهرمانان در تیم کهکشانی‌ها به میدان رفته اند و اکنون برای رویارویی مقابل هم، انگیزه بسیار زیادی دارند

این نبرد را کهکشانی میتوانیم نامگذاری کنیم

با توجه به بازیکنان مطرح و لژیونر های این 2 تیم میتوان بازی جالب و فنی را مشاهده کنیمو در واقع پیش بینی بازی این تیم با توجه به سابقه بازی هاشون خیلی مشکل هست مخصوصا رویارویی مادریدی ها در مقابل هم دیگر.
    من به شخصه دوست دارم آلمان پیروز میدان باشه.

نویسنده: نیما/ انجمن تخصصی فوتبال دربی

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

18. 6 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

یادمه 4 سال پیش هم هلند تو گروه مرگ افتاد (ایتالیا - فرانسه - رومانی) و هیچ کسم اصلا شانسی برای صعود هلند از گروهش با تیم وقت ون باستن قائل نبود ولی هلند خیلی قاطعانه از گروهش صعود کرد . برد 3-0 ایتالیا ــ 4-1 فرانسه و 2-1 رومانی نشون از قدرت لاله ها در جام سیزدهم میداد ولی الان از اون زمان 4 سال میگذره نه از فن باستن خبریه نه از بازیکنایی مثل : ون در سار - نیستلروی و ... ــ الان هلند نسبتا تیم جوونی رو داره و ون مارویک خیلی خوب تونسته با کمترین امکانات نسبت به سایر تیم ها نتیجه بگیره ــ بازی اول همیشه سرنوشت سازه ـ اگه امشب هلند این بازی رو ببره و با تفاضل گل بالا هم ببره خیلی به نفعشه و شاید برای سرگروهی این تفاضل به دردش بخوره ـ فقط من بازم میگم ازناهماهنگی خط دفاعمون نگرانم که امیدوارم با تدابیر ون مارویک دیگه شاهد این اشتباهات نباشیم

ویرایش توسط Mohammad : 06-09-2012 در ساعت 13:28

20. 6 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

امیدوارم پرتغال المان رو قوطی کنه.....

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

22. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)