Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام تیم برنده دربی 73 در جام حذفی خواهد بود؟

رأی دهندگان
69. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استقلال صعود می کند

33 47.83%
  • پرسپولیس صعود می کند

36 52.17%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Bia Inja تبادل نظر در باره دربی 73 استقلال پرسپولیس در جام حذفی فصل 91/90

به نام خدا

هفتادوسومین دربی تیم های استقلال و پرسپولیس در تاریخ 18 آذرماه برگزار می شود

در این تاپیک آخرین اخبار , حواشی و دیدگاههای فنی هواداران به فوتبال درباره بزرگترین بازی داخلی ایرانیان خواهیم پرداخت

از ارسال مطالب غیر فنی و توهین آمیز جدآ خودداری نمایید تا مجبور به حذف مطالب شما نشیم

به امید دیدان یک بازی زیبا

پرسپولیس - استقلال

جام حذفی ایران - فصل 90-91

علاقمندان در نظرسنجی هم می تونن شرکت کنند
    WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    fabio capello
    بازیکن محبوب
    Ac milan Player & juninho
    اسم واقعی شما
    ramin

ItaliaMilanLyon

تشکر ها
    1,013
    تشکر شده 590 در 110 پست

شانس استقلال تو دروازه و حمله بیشتر از پرسپولیسه اگه

کار به وقت اضافه برسه شانس استقلال بیشتره اوضاع خوب پیش بره جمعه میرم استادیوم

3. 6 کاربر از پست مفید juninho_P تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

ازموقعی که مظلومی اومده استقلال دوتیم استقلال و پرسپولیس زیاد باهم بازی کردند درست شبیه زمانی بود که مورینیو اومد رئال و 7 ال کلاسیکو رقم خورد(2تاش درون لالیگا بود که کاملا طبیعی بود و 2تا درلیگ قهرمانان یکی درجام حذفی و دوتا درسوپرکاپ که قرعه ی جالبی بود).
    باتوجه به مهره هایی که استقلال داره و وضعیتی که امسال درآسیا براش رقم خورده(پرسپولیس مستقیم به اسیا صعودکرده و استقلال برای صعود راهی پلی آف شده) استقلال جام حذفی رو کاملا جدی خواهد گرفت و به نظر من شانس استقلال بیشتر خواهد بود.پرسپولیس دردفاع با نبود رضایی و نصرتی متزل زله و درخط حمله هم کاظمیانو نداره.اگه پرسپولیس علی کریمی رو نمی داشت استقلال برنده ی صد درصد میبود ولی با وجود علی کریمی پرسپولیس هم شانس صعود داره.بازیه سنگینیه ولی شانس استقلال بیشتره.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

5. 6 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

perspolis دربی 73

من نظرم برای این دربی مساوی توی بازی و ادامه کار به ضربات پنالتی هستش !
    این بازی اونقد استرس و حساسیت داره که مطمئنا یکی از کسل کننده ترین دربی های تاریخ رو خواهیم دید !
    این بازی یه سر برد و یه سر باخت هست و همونطور که دوستان گفتند با توجه به تغییر تعداد سهمیه های ایران و اهمیت بالای قهرمانی جام حذفی به هیچ وجه هیچ دو تیم حاضر نیستند به این راحتی پا پس بشند !
    یه عده ای هم نظر دارند با توجه به اینکه پرسپولیس و استقلال هر دو از وزارت کشور هستند یه سیاسیتی پشت این بازی خواهد بود مبنی بر ضعود پرسپولیس که البته این شایعه رو احتمالا دوستان اس اسی برای سرپوش گذاشتن باخت احتمالی تو این بازی راه انداختند !
    حالا از حاشیه ها بگذریم و به خود بازی بپردازیم !
    از چند جنبه باید تو تیم رو مقایسه کرد که بی تاثیر توی دربی نیستند !
    البته من همیشه نظرم این بوده که دربی فقط توی بازی خلاصه میشه و هیچ وقت اتفاقات قبل و بعد از بازی تاثیر گذار در نتیجه و بازی نخواهند بود !
    اولش کادر مدیریتی دو تیم و حوادثی که این چند مدت برای هر دو تیم رخ داده !
    جرین جباری شاید اساسی ترین مسئله حاشیه ای اس اس تو این حوالی بوده که قتح الله زاده باز هم با یک فن ( ) سر و ته جریان رو به هم آورد و به قول یه مقاله ای که چند وقت پیش خوندم بازیکن سالاری رو به حد اعلا نشون داد ! این رو میشه از موافقت طرفین با فسخ قرار داد کرار فهمید !
    اتفاقات پرسپولیس هم که کم نبودند ! 1 - قضیه شیث و نصرتی 2 - قضیه معمار زاده و استیلی 3 - قضیه اولادی و استیلی 4 - قضیه عابدزاده و عزیزیان و ....
    که همشون به طور نصفه نیمه حل و فصل شدند !
    پس تو قضیه اول برتری با استقلال بوده
    دومین مسئله کادر فنی دو تیم و بازیکنان دو تیم برای بازی هستند !
    تو این شکی نیست که ستاره های استقلال تیم رو تا اینجا کشیدند ! من و شاید عده ای از هواداران استقلال با حرف های جباری در مورد مظلومی موافق باشند !
    استقلال برای این بازی به طور قطع خسرو حیدری رو نداره !
    پرسپولیس در نبود مهره های تاثیر گذار و حواشی سرمربی تیم و فشار هواداران مشکلات زیادی داره !
    کاظمیان ، نصرتی ، شیث رضایی و هاشمیان از سرشناس ترین غایبان پرسپولیس هستند !

اگر به این شکلی که دو تیم در آستانه بازی هستند به دربی نگاه کنیم در نگاه اول استقلال رو برنده می بینیم ولی این بازی اونقد حساسیت واسترس داره که این مسائل گم هست توش !

من به عنوان هوادار پرسپولیس نظر خودمو برای ترکیب موثر و نوع بازی پرسپولیس این شکلی می بینم :
    حقیقی
    فشنگچی---------نورمحمدی------دوتال--------محمد

مازیار --------بادامکی

غلومرضا--------کریمی----------نوروزی

اولادی

پرسپولیس اگر بخواد احساساتی بازی کنه حتما بازی رو از دست میده و با توجه به شرایط پرسپولیس بهترین کار کنترل میانه میدان و چشم دوختن به سرعت وینگ های تیم برای ضد حملات دنبال موقعیت گلزنی باشه !

به امید موفقیت پرسپولیس توی دربی !

7. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

يادمه يه بار رفتم تو تايپيك استقلال و گفتم اين استقلال اصلا خوب بازي نميكنه و نتايجي كه ميگيره به خاطر بازيكن هاي خوبيه كه داره نه به خاطر كار تاكتيكي! بعد هوادارن استقلال به من حمله كردند و با من مخالفت كردند!
    حالا جباري با اين حرف هايي كه زده همه حرف هاي منو تاييد كرده و درست هم گفته,به نظر من بهترين بازي استقلال از لحاظ تاكتيكي مقابل همين پرسپوليس تو دربي بود,استقلال تو اون بازي انصافا خيلي خوب و منسجم بازي كرد.
    اما همون طور كه جباري گفت اين تيم كار تاكتيكي نداره و,مربي رو اين تيم كار خاصي نميكنه و به نظر من افكار مظلومي خيلي قديميه! دوستان ميگن استقلال حاشيه نداره!!!! استقلال فقط از پرسپوليس كمتر حاشه داره نه اين كه نداشته باشه! ماجراي اندو تيموريان! ماجراي مجيدي,برهاني و از همه مهمتر همين قضيه جباري كه ديگه همه چيرو ريخت رو دايرهجباري از كار مديريت انتقاد كرد,اقاي فتح الله زاده هم به نظر خودش اين انتقادات درست نبوده! پس چرا با جباري برخورد سختي نكرد؟چون مدير مقتدري نيست كه يه بازيكن به خودش اجازه ميده......جباري از مظلومي انتقاد كرد,البته انتقاد كه نكرد كلا گفت مربي ما چيچ كاري نميكنهگفت ما تمرينات بدنسازي خوبي نداريم و كار تاكتيكي رو تمرين نميكنيم! چرا مظلومي سريع باهاش آشتي كرد؟ چون جوابي واسه حرفهاي جباري نداشت و ميدونست اگه بخواد با جباري كه اين روزها يكي از آماده ترين بازيكنان ايرانه در بيفته با هوادران استقلال طرفه! همه استقلال رو جباري ميچرخونه! چطوري ميخواستند باهاش برخورد كنند! اين كه از اين مورد
    اما در مورد پرسپوليس!
    امسال انواع و اقسام مشكلات تو تيم به وجود اومده و هواداران هم به نوعي با تيم قهر هستندالبته با بردن ذوب آهن تو اصفهان خيلي از هوادار دوباره اميدوار شدند,اميدوارم مثل دربي قبل هواداراي ما تو استاديوم بيشتر از استقلال باشن
    پرسپوليس اگه مثل بازي با ذوب آهن باشه ميتونه برنده اين بازي باشه,به نظر من بازي كه با ذوب آهن كرديم كاملا راضي كننده بود.هافبكهاي تيم هم خيلي خوب كار كردند و علي كريمي مهم ترين عامل برد تيم بود.
    تو دربي قبل چيزي كه بيشتر از همه خودشو نشون ميداد برتري استقلال تو ميانه زمين بود,اما من اميد دارم كه هافبك هامون اين بار تو جنگ ميانه زمين پيروز باشن.
    محمد نوري داره بهتر ميشه,بازي قبل خوب بود و تاثير گذار بازي كرد,اگه تو اين بازي خودش باشه ميتونه خيلي بهمون كمك كنه.
    مازيار هم الان خيلي آمادس,همين طور كريمي بعد اون مصدوميت دوباره به شرايط خوبش برگشته و مطمئنا تا جمعه بهتر هم ميشه.
    استقلال تو كناره هاي زمين بازيكن هاي خيلي خوبي داره كه ميتونند دفاع پرسپوليسو دور بزنند! واسه همين اگه بخوايم اقا زماني رو بزاريم دفاع راست بايد فاتحه تيمو بخونيمبازي قبل سمت راست شده بود بزرگ راهعليرضا محمد ميتونه خيلي بهتر باشه واسه اون پست.
    اما استقلال يه تاكتيك مدرني داره كه مقابل پرسپوليس خيلي جواب ميدههمون طور كه همتون ديديد آقاي مظلومي خيلي به زدن زير توپ توسط مدافعين و هافبك هاشون به منظور صاحب توپ كردن مجيدي و بقيه مهاجمينشون اعتقاد دارنداين تاكتيك مقابل تيم هاي حرفه اي جواب نميده! تيمهايي كه مدافعين مياني سرزني داشته باشند! ولي مقابل پرسپوليس جواب ميده كه تو خط دفاع خيلي ضعيفه و حالا با نبود رضايي و نصرتي اين ضعف بيشتر شده!اين يارو دوتال رو كي وارد فوتبال كرده نميدونم ولي خدا خيرش بدهبيچاره اصلا گيج ميزنه! مطمئنم مقابل مهاجمين بسيار خوب استقلال كم مياره!
    خط حمله پرسپوليس تو گلزني اصلا خوب كار نكرده و برعكس استقلال مهاجمين گلزني داره! پرسپوليس موقعيت هاي زيادي خلق ميكنه ولي با وجود بازيكن هايي مثل غلومرضا و اولادي ناآماده تو خط حمله نميتونه استفاده كنه!
    اما با همه اين حرف ها من بازي پرسپوليس رو خيلي روون تر از استقلال ميدونم و اگه اتفاقي نيفته(گل زود هنگام استقلال)ميشه به برد پرسپوليس اميدوار بود.
    به اميد له كردن استقلال...
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

9. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7 نمایش پست ها
    يادمه يه بار رفتم تو تايپيك استقلال و گفتم اين استقلال اصلا خوب بازي نميكنه و نتايجي كه ميگيره به خاطر بازيكن هاي خوبيه كه داره نه به خاطر كار تاكتيكي! بعد هوادارن استقلال به من حمله كردند و با من مخالفت كردند!
    کسی بازیکن بدون تعصب رو دوست نداره.جباری فقط بخاطر پول داره تو استقلال بازی میکنه و ادعا میکنه که این طور نیست و بخاطر هوادارا هست که به اروپا نرفته.
    شما توجه کنید خدا نکنه که دو روز چک پرداخت باشگاه دیر بشه آقا هرچی از دهنش دربیاد میپرونه. تربیت خانوادگی صفر. احترام به بزرگتر صفر.احترام به هوادار صفر.
    واکنش باشگاه استقلال هم جالب بود کرار رو مقصر گرفتن البته پر رو شدن جباری بخشی مربوط میشه به باشگاه استقلال.
    به قول فردوسی پور جباری وقتی میبینه استقلال بهش نیاز داره هرچند صباحی حاشیه سازی میکنه.
    داش سعید هیچ تیمی در جهان خلقت نه تنها درکره ی زمین بلکه در کل کائنات ازقدیم تا امروز و تا آینده وابسطه به یک بازیکن نیست.
    تیم وابسطه به مجموعه ی بازیکنان و تدابیر مربی و کمک هوادارانه.
    اگه هم بخوایم فکرکنیم که اکثر گل های این فصل روی خلاقیت بازیکنان به ثمر رسیده دراشتباهیم.
    خلاقیت بازیکنان دربه ثمر رسیدن برخی از گل ها تاثیر گذار هست ولی نه همه ی گلها یا بیشتر گل ها.
    از جباری بعید نبود حرف غیرمنطقی بزنه چون چک پرداخت باشگاه دیر شده بود ولی از داش سعید سایت یکم بعید بود غیرمنطقی باشه.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

11. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    fabio capello
    بازیکن محبوب
    Ac milan Player & juninho
    اسم واقعی شما
    ramin

ItaliaMilanLyon

تشکر ها
    1,013
    تشکر شده 590 در 110 پست

خوب مثل اینکه اس اس بدون هیچ محروم و مصدومی فردا بازی میکنه

در عوض پرسپولیس 6 تا محروم و مصدوم داره که هاشمیان و نوروزی

هم جزو این ها هستش

13. 6 کاربر از پست مفید juninho_P تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط danielbahrami نمایش پست ها
    [size=2]
    جدول لیگ برتر ایران قبل از این دربی :

نظر من اينه كه با توجه به وضعيت جدول ليگ پرسپوليس واسه برد به آب و آتش ميزنه با توجه به اختلاف امتيازي كه با تيماي صدر جدول افتاده اميد پرسپوليس به جام حذفيه

لعنت به باعث و بانی این بغض

15. 3 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    Branden Rodgers
    بازیکن محبوب
    Steaven Gerrard & All Liverpool Player + Vahid Hashemian
    اسم واقعی شما
    Arsalan

IranLiverpoolPersepolis

Steven Gerrard

تشکر ها
    106
    تشکر شده 306 در 75 پست

liverpool

شک نکنید پـــــــرسپـــــــــولیــ ــــــــــــس برنده دربی هست
    تو جام حذفی هیچ وقت مکان تیم ها توی جدول لیگ ملاک نیست
    ولی امید وارم یک بازی زیبا و دالچسب رو شاهد باشیم
    اگر هم استقلال برد ، من برد رو به دوستان استقلالی تبریک میگم ولی امیدوارم پرسپولیس ببره
    زنده باد پرسپولیس

ویرایش توسط ArsalanBagheri : 12-08-2011 در ساعت 13:35

17. 5 کاربر از پست مفید ArsalanBagheri تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal حذفی ماله پرسپولیسه

دوستان عزیز خودتون رو الکی خسته نکنید برنده دربی فردا قطعا پرسپولیسه و قهرمان حذفی میشه قهرمان لیگ هم قطعا استقلال تو گفته من شک نکنید

امسال برای مملکتمون اینجوری خوبه که رضایت عمومی رو بالا ببرن برا اهداف س - ی - ا - س - ی بیشتر مطلب رو باز نمیکنم ولی به این رضایت عمومی احتیاج زیادی دارن

برای من دربی فردا فقط یه نمایش بچگونه هستش که نتیجش از حالا مشخصه

زیادی به خودتون استرس وارد نکنید
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

19. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

irann سوت دربي هفتاد و سوم در دهان ممبيني

سايت رسمي فدراسيون فوتبال اسامي داوران هفته شانزدهم ليگ برتر و همچنين ديدار پرسپوليس و استقلال را اعلام کردکه بر اساس آن هدايت ممبيني به عنوان داور دربي 73 انتخاب شد.

اسامی داوران به شرح زیر است:

هفته شانزدهم: جمعه 18/9/90
    داماش گیلان – نفت تهران – ساعت 15 – ورزشگاه عضدی رشت
    احمد صالحی-آرمان اسعدی-سعید قاسمی-رسول رهبرفام-ناظر:ابراهیم میرزا بیگی

فجر شهید سپاسی – شهرداری تبریز – ساعت 15 – ورزشگاه حافظیه شیراز
    محمود رفیعی-حمید غمزه-غلام آموزگار-جواد شرفی-ناظر:خداداد افشاریان

سایپا – شاهین بوشهر – ساعت 15 – ورزشگاه انقلاب کرج
    یدالله جهانبازی-محمدرضا منصوری-سخاوت سلیمان نژاد-سید مهدی سید علی-ناظر:یداله سلیمانی

مس کرمان – صبای قم – ساعت 15 – ورزشگاه باهنر کرمان
    محمد کمانی-سعید زارع-علیرضا ایلدورم-محمد حسین فتاحی-ناظر:محمد علی تولائی

فولاد مبارکه سپاهان – ذوب آهن – ساعت 15 – ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
    علیرضا فغانی-بابک داوری-علرضا کناری-موعود بینادی فر-ناظر:اسماعیل صفیری

تراکتورسازی تبریز – مس سرچشمه – ساعت 15 – ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
    سعید مظفری زاده-رسول فروغی-مجید ویشگاهی-حمید حاج ملک-ناظر:محمد علی فروغی

فولاد خوزستان – ملوان انزلی – ساعت 15 – ورزشگاه تختی اهواز
    اشکان خورشیدی-حسن کامرانی فر-مهدی عالیقدر-پیمان فرخی مهر-ناظر:سعید بطحائی

جمعه 18/9/90- مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
    استقلال تهران – پرسپولیس – ساعت 16:15– آزادی تهران
    داور: هدایت ممبینی کمک‌ها: رضا سخندان-علیرضا کهوری داور چهارم: محسن قهرمانی-سعید علی نژادیان نیز به عنوان کمک داور ذخیره حضور دارد. غلامرضا بهروان به عنوان ناظر و حسین عسگری نیز به عنوان ناظر ویژه داوری حضور دارند.
    ناظر ویژه کمیته انضباطی نیز اسماعیل حسن زاده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

21. 3 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع