Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd اخبار و مطالب مربوط به تيم رزروها

به نام خدا

تو اين تايپيك اخبار,مقالات,بحث و.... در مورد تيم رزروها قرار ميگيره

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

پل اسکولز ول کین را معامله ای واقعی ارزیابی میکند

پل اسکولز میگوید که ویل کین توانایی آن در ورزشگاه اولدترافورد را داراست.
    پل اسکولز در نقش خود به عنوان کمک مربی تیم رزروها در حال کار کردن با این مهاجم است.
    وی در گفتگو با نشریه انگلیسی زبان United Review در این باره گفت: من واقعاً ویل کیم را دوست دارم و فکر میکنم او قادر خواهد بود که مهاجم مرکزی برتر باشد و او تمام سبکها و مهارتها را به دست آورده. او درست احساس و حرکت میکند. هنگامی که او بر روی ریتم و با مقداری از تهاجم بازی میکند، او در این زمان باورنکردنیست. او در نقش مهاجم و در قالب تیم رزروها در نوریچ بازی کرد و او درخشان بود، رهبری این خط در برابر تیمی واقعاً با تجربه. او جوانیست بزرگ و همچنین قوی و اگر او در بازی خود مقداری شیطنت وارد کند، نه اینکه به مردم صدمه بزند، اما بیشتر از بدن خود استفاده کند و آن را بیشتر قرار دهد، پس او هنوز هم بیشتر بر روی فورم خواهد آمد.

mufctalk.com

4. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

ارزیابی سر آلکس فرگوسن برای گزینه های قرضی

به دنبال خروج از جام اتحادیه باشگاههای انگلستان، سر آلکس فرگوسن بهترین راه را برای بازی کردن بازیکنان حاشیه ای خود در ماه های آینده ارزیابی میکند.
    این رقابتها فرصت مناسبی برای سر مربی مهیا کرده بود که به بازیکنان جوانتر که نیاز به دقایق بیشتری در زمین دارند بازی دهد، اما شکست در مرحله یک چهارم نهائی جام اتحادیه در چهارشنبه شب باعث شد که سر آلکس تعمق کند که برای آینده چه کاری انجام دهد و سر آلکس فرگوسن آشکار ساخت که در نظر دارد برخی از بازیکنان را به صورت قرضی خارج کند.
    وی در کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در این خصوص توضیح داد: مشکل ما این است که در حال حاضر لیگ رزروها وجود دارد و این یک لیگ واقعاً جوان است. این یک مشکل بزرگ است. ما به صورت کامل موقعیت و شرایط را بررسی خواهیم کرد که ما چگونه بازیهای بیشتری برای بازیکنان خود به دست بیاوریم. در این شرایط معاملات قرضی کاری خوبی برای همه بازیکنان جوان است، برای به دست آوردن بازی، زمان و این آن چیزیست که ما با فدریکو ماکدا و مام بیرام دیوف به دنبال آن هستیم. آنها به مسابقات نیاز دارند. آنها جوان هستند و هر بازیکن جوان میخواهد بازی کند و ما باید این فرصت را به آنها بدهیم.

mufctalk.com

6. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

کین ها امیدوار به انگلستان

مایکل و ویل کین ( Michael and Will ) در مصاحبه ای اختصاصی با ماه نامه باشگاه منچستر یونایتد ( Inside United ) جاه طلبیهای بین المللی خود را بیان کردند.
    دو قلوها، که در این هفته 19 ساله شده اند در باره زندگی در حال رشد در باشگاه منچستر یونایتد و هیجان اولین بازی برای تیم اصلی باشگاه گفتگو کردند. مایکل کین که در تیم رزروها در پست دفاع مرکزی در فورمی عالی ظاهر بوده، به دنبال بازی در تیم ملی انگلستان است، پس از اینکه در سطح جوانان در تیم ملی جمهوری ایرلند ظاهر شده بود.
    مایکل کین در مصاحبه با ماه نامه Inside United، در این باره توضیح داد: این تنها یک تغییر برای من است. امیدوارم در ماه فوریه برای تیم ملی انگلستان بازی کنم. تیم ملی زیر 19 سال انگلستان در دیداری دوستانه در برابر تیم ملی زیر 19 سال جمهوری چک قرار خواهد گرفت و به من گفته شده که امیدوار به دخیل بودن در آن مسابقه باشم.
    ویل کین، مهاجم پر کار که در حال حاضر در تیم ملی زیر 21 سال انگلستان بازی میکند، در ماه نوامبر در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی اروپا، 2 بار به میدان خواهد رفت.
    ویل کین نیز در این باره اعتراف کرد: من امیدوار به باقی ماندن با تیم ملی زیر 21 سال هستم. اگر من خوب کار کردن را حفط کنم، استیوارت پیرس و استعداد یابان او بازی های ما را تماشا میکنند و من همیشه شانسی برای فراخوانی دوباره خواهم داشت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

پرسش و پاسخ از میشل فورناسیر ( Michele Fornasier )

پرسش و پاسخ از میشل فورناسیر، بازیکن ایتالیایی، شاغل در آکادمی و رزرو باشگاه منچستر یونایتد.
    1 - چه زمانی برای اولین بار پا به توپ شدید؟
    در 5 سالگی.
    2 - اولین باشگاه؟
    آغاز به کار من در باشگاه جیاکومو ( Giacomo ) بود اما فوراً به باشگاه ویتوریو ونتو ( Vittorio Veneto ) نقل مکان کردم.
    3 - چه زمان به باشگاه منچستر یونایتد پیوستید؟
    من 3 فصل پیش به باشگاه منچستر یونایتد ملحق شدم، در فصل 2008 - 2007.
    4 - بت ( معبود ) شما در فوتبال؟
    وقتی که من برای اولین بار وارد فوتبال شدم، فابیو کاناوارو بود، در زمانی که فاتح جام جهانی شده شده بود و احتمالاً او یکی از بهترین بازیکنان ایتالیایی هست، پس او بت من بود. اگر نه، پائولو مالدینی نیز خوب است.
    5 - چرا شما آنها را دوست دارید؟
    آنها مدافعان بسیار سر سختی هستند که با پاهای خود خوب کار میکنند و با هوش هستند، به خصوص پائولو مالدینی.
    6 - بازیکنهای شما که شبیه آنان هستند؟
    من دوست دارم نمانیا ویدیچ را به عنوان یکی از افراد اصلی ببینم.
    7 - نقاط قوت شما؟
    من دوست دارم زیاد با سر به توپ ضربه بزنم. من فکر میکنم خشن هستم. شاید من فنی ترین نباشم اما من بیشتر خشن هستم.
    8 - برجسته ترین حرفه شما تا کنون؟
    من فکر میکنم آمدن به باشگاه منچستر یونایتد، البته فتح جام جوانان در فصل گذشته.
    9 - بهترین چیزها در باره با فوتبال؟
    هر بخشی از آن، من تمرینات را دوست دارم، همه چیز. رایحه چمن، کفشهای ورزشی و سحت کار کردن در هر چیز.
    10 - بهترین هم تیمی در باشگاه؟
    پل پوگبا یکی از آنهاست، اما دیگر بازیکنان ایتالیایی و به هر کسی که بیشتر و یا کمتر میرسم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

آندرس پریرا از محقق شدن رویاهایش سخن می گوید

ستاره جوان تیم ملی جوانان بلژیک قبل از کریسمس از PSV به منچستر یونایتد منتقل شده است
    او در مصاحبه با
    Voetbal International می گوئد :این باور نکردنی است . من به صراحت می توانم بگویم رویاها و آرزوهایم به حقیقت پیوست . اینجا همه چیز فوق حرفه ای هست . من لباسهای یک دست با کراوات مخصوص باشگاه را می پوشم او همچنین از حضور 24 ساعتیش در آموزشگاه منچستر یونایتد سخن گفته و حضور دو قلو های داسیلوا و آندرسون باعث دلگرمیش شده

مربی سابق پریرا هم در مورد شاگرد سابقش گفته : او یک شماره 10 تمام عیار برای تیم ها است . یک بازیساز عالی ...
    او بازیکن دو پائی است که توانائی دارد با پاسهای قاطعش نتیجه بازی را تغییر دهد . همچنین ضربات ایستگاهی مخصوص پریرا است . این پسر بچه در آینده فوتبالیست خیلی بزرگی خواهد شد .

mufctalk.com

12. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)