Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه الکلاسیکوی 163 چه خواهد بود؟

رأی دهندگان
51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد رئال مادرید

24 47.06%
  • برد بارسلونا

24 47.06%
  • تساوی

3 5.88%
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 80
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

laliga تبادل نظر درباره ElClasico 163 رئال مادرید - بارسلونا (بازی رفت فصل12/2011)

به نام خدا

یک الکلاسیکوی دیگر و یک لذت مشترک برای هواداران فوتبال

یکصدوشصت و سومین الکلاسیکوی تیم های رئال مادرید و بارسلونا در حالی انجام می شود که اکثر کارشناسان از نزدیکی قدرت دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در این فصل از رقابتها صحبت می کنند.آمدن مورینیو به رئال مادرید باعث مستحکم تر شدن این تیم در ماههای اخیر شده است و همه می دانند که رئال مادردی نسبت به فصل قبل تیمی اماده تر شده است.از طرف دیگر بارسلونا برای کاهش فاصله امتیازی بین دو تیم چشم به پیروزی در این بازی دارد و رئالی ها هم در سنتیاگو برنابئو چیزی جز پیروزی نمی خواهند همین امر باعث شده است که این بازی به عنوان یکی از زیباترین بازیهای این دو تیم در سالهای اخیر پیش بینی شود.

در این بخش نگاهی فنی و منصفانه با الکلاسیکو 163 خواهیم داشت. هر گونه توهین به تیم و هواداران حریف و بحث های غیرفنی از محیط این تاپیک پاک شده و خواهشمندیم چون همیشه هواداران دو تیم با همکاری متقابل سعی در پیشبرد یک بحث فنی و لذت بخش در کمال احترامرا داشته باشند

در نظرسنجی پیش بینی این بازی هم شرکت کنید (واقع در بالای صفحه)

10 دسامبر 2011

رئال مادرید - بارسلونا

ورزشگاه سنتیاگو برنابئو

در 162 الکلاسیکو قبل:
    رئال مادرید 68 پیروزی
    بارسلونا 63 پیروزی
    31 تساوی
    رئال مادرید 259 گل زده
    بارسلونا 252 گل زده

WelCome To Derby

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

خوب اول به بروبچ بارسایی تبریک می گم واقعا حقشون بود هرچند یه جورایی میشه گفت شانسی بود ولی باخت باخته.
    تو این بازی اصلا تقصیر خوزه نبود.خوزه کارشو انجام داد.دستش درد نکنه برامون خیلی زحمت کشید.
    ولی دلیل باختمون بازیکنانمون بودن که همگی رو اعصاب بود.همشون پراز استرس بودند و شاید هم کمی غرور.
    البته دلیل استرس بالای رئال می تونه سایت های خبری مجله ها و... بوده باشه بازیکنان با خوندن این ها استرسشون فوق العاده زیاد بود.
    باید بگم همگی بد و پر استرس بودند غیر از کاسیاس.

آیا این رئال واقعا رئال بود؟
    آیا این بازیکنان همون بازیکنان بودند؟
    چرا رئال وقتی الکلاسیکو میشه بد بازی می کنه؟

HALA MADRID

3. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط david sina نمایش پست ها
    رئال فقط تونست در نیمه اول خط هافبک مارو از کار بندازه ولیت و نمیه دوم و بعد از گل 2 حرکات زیبا و تیکتاکای ژاوی و اینیستا به راحتی مشهود بود دیگه الان مشخص شد که چه کسی توپ طلای جهان رو میبره . لیونل مسی . رونالدو هم بازیکن خوبیه ولی هواداران دیشب اونو هو کردند و نشون داد که ظرفیت روحی لازم واسه درخشش تو ال کلاسیکو ها رو نداره .......

کونترائو هم که روی گل 1 و گل 3 کاملا مقصر بود و الکسیس و فابرگاس رو نتونست مهار کنه .......... 40 میلیون یورو واسش کم بود
    مگه بازی رو ندیدی ؟ گل اول که از روی حرکت مسی درمیانه ی میدان شروع شد و به پاسش درقلب خط دفاعی ختم شد.کونترائو درطرف چب بود و اصلا مهار الکسیس ربطی به او نداشت او باید درنیمه اول اینیستا رو مهار می کرد که اینکارو انجام داد.رئال تا قبل از خوردن گل دوم هم خط هافبک بارسلونا رو مهار کرده بود.بعد از خوردن دوم بنابه دلایلی که دربالا گفتم بازی ازدست رئال خارج شد.وتیکی تاکای بارسا تازه اون موقع شکل گرفت.
    درمورد رونالدو باهات موافقم امسال باید بعد از ژاوی و مسی سوم بشه.حقش نیست اول بشه.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

5. 7 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Crisronaldo79 نمایش پست ها
    خوب اول به بروبچ بارسایی تبریک می گم واقعا حقشون بود هرچند یه جورایی میشه گفت شانسی بود ولی باخت باخته.
    تو این بازی اصلا تقصیر خوزه نبود.خوزه کارشو انجام داد.دستش درد نکنه برامون خیلی زحمت کشید.
    ولی دلیل باختمون بازیکنانمون بودن که همگی رو اعصاب بود.همشون پراز استرس بودند و شاید هم کمی غرور.
    البته دلیل استرس بالای رئال می تونه سایت های خبری مجله ها و... بوده باشه بازیکنان با خوندن این ها استرسشون فوق العاده زیاد بود.
    باید بگم همگی بد و پر استرس بودند غیر از کاسیاس.

آیا این رئال واقعا رئال بود؟
    آیا این بازیکنان همون بازیکنان بودند؟
    چرا رئال وقتی الکلاسیکو میشه بد بازی می کنه؟
    این بازیکنان همون بازیکنان بودند ولی شما اینو فراموش کردی که هر تیمی جلو بارسا نمیتونه بازی خودشو بکنه .... نباید این بازی رو مثل بقیه بازی ها بدونی بارسا فراتر از یک باشگاه است ....... یک هویته
    فشار روحی روی رئال زیاد بود چون قبل بازی همه میگفتند روال پیروز این بازیه ......

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

7. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

این بازیکنان همون بازیکنان بودند ولی شما اینو فراموش کردی که هر تیمی جلو بارسا نمیتونه بازی خودشو بکنه .... نباید این بازی رو مثل بقیه بازی ها بدونی بارسا فراتر از یک باشگاه است ....... یک هویته
    فشار روحی روی رئال زیاد بود چون قبل بازی همه میگفتند روال پیروز این بازیه ......
    نه داداش اشتباه می کنی من از الکلاسیکوی قبلی در برنابئو از رئال راضی بودم و در واقع عالی بازی کرد.

HALA MADRID

9. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

من دیگه باید برم اگه الآن هم اومدم فقط به خاطر احترام به هواداران رئال مادرید و بارسلونا بود وگرنه اصلا تا ساعت 7 امروز وقت ندارم.
    ان شا الله این شکست مقابل بارسلونا درسی بزرگ باشه از اون شکست 5 برصفر که درسی نگرفتیم امیدوارم از این 3 برصفر درس بگیریم.یه خبری خوبی به رئالی ها بدم و اون اینه که پیش گوهای سنتی پرتغالی برای مورینیو پیش گویی کردن و گفتن تیمت امسال به جام معتبر دست خواهد یافت.این پیش گوها پارسال هم پیشگویی کرده بودن و گفته بودن تیمت دریک تورنومنت حذفی قهرمان خواهد شدمن فکرکردم منظورشون لیگ قهرمانانه ولی منظورشون جام حذفی بود.که درست از آب دراومد این جا هم منظورشون جام حذفی نیست وگرنه همون پیشگویی پارسالو میکردند احتمالا منظورشون لالیگاست یا لیگ قهرمانا اروپا.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

11. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Crisronaldo79 نمایش پست ها
    نه داداش اشتباه می کنی من از الکلاسیکوی قبلی در برنابئو از رئال راضی بودم و در واقع عالی بازی کرد.
    یه جورایی راست میگی اون بازی کجا این بازی کجا شاید به خاطر این بود که اون موقع بازیکنان رئال فشاری حس نمیکردند و بارسا هم بازی خودشو نکرد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

13. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

15. 5 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

یه جورایی راست میگی اون بازی کجا این بازی کجا شاید به خاطر این بود که اون موقع بازیکنان رئال فشاری حس نمیکردند و بارسا هم بازی خودشو نکرد
    داداش فرقش اینجاست که امسال بعد از چند ساله که رئال با 6امتیاز صدر جدول بود واسه همین خیلی استرس داشتند.
    روزنامه ها مجلات و سایت های خبری هم خیلی شورشو در آوردن واسه همین بود که رئال مانند یه بچه مدرسه ای بازی کرد.

HALA MADRID

17. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    مگه بازی رو ندیدی ؟ گل اول که از روی حرکت مسی درمیانه ی میدان شروع شد و به پاسش درقلب خط دفاعی ختم شد.کونترائو درطرف چب بود و اصلا مهار الکسیس ربطی به او نداشت او باید درنیمه اول اینیستا رو مهار می کرد که اینکارو انجام داد.رئال تا قبل از خوردن گل دوم هم خط هافبک بارسلونا رو مهار کرده بود.بعد از خوردن دوم بنابه دلایلی که دربالا گفتم بازی ازدست رئال خارج شد.وتیکی تاکای بارسا تازه اون موقع شکل گرفت.
    درمورد رونالدو باهات موافقم امسال باید بعد از ژاوی و مسی سوم بشه.حقش نیست اول بشه.
    كوئنترائو دفاع راست بازي ميكرد داداش! به نظر من خط دفاع ما به خاطر غيبت كارواليو و بازي كردن كوئنترائو در سمت راست خوب كار نكرد!به نظر من رونالدو ميتونست بهترين بازيكن جهان بشه ولي به خاطر اين مصدوميت اخيرش زياد آماده نبود و ميديد كه همش مواظب بود ضربه نخوره! من قبلا هم گفتم مرد برتر اين ميدان از ميان مسي و كريس و ژاوي شانس بيشتري واسه بهترين بازيكن جهان شدن رو داره! يعني عملكرد هر يك از اونها تو اين بازي سرنوشت ساز بود كه مسي تونست تو اين دوئل پيروز بشه هرچند ژاوي هم از كريس بهتر بازي كرد.....
    ديشب وقتي گل سوم رو خورديم داشتم به طرز عجيبي ميلرزيدم! به خدا راست ميگم! نميدونم چم شد! مثل كساني كه تب و لرز دارند! تمام عضلات بدنم ميلرزيد و من هم هركار ميكردم نميتونستم جلوشو بگيرم! قلبم مالامال از درد هست و از عدم موفقيت كريس بي نحايت ناراحت و نااميد هستم! من ميتونم به يه چيز اعتراف كنم:مسي هميشه بازي خودش رو انجام ميده! به خاطر اينكه از لحاظ روحي خيلي آماده و سرحاله و از هيچ حريفي و هيچ بازيكني نميترسه! ولي كريس به دليل اينكه چندين بار به خاطر ضعيف بودن تيمش جلو بارسا شكست خورده ديگه نميتونه تو الكلاسيكو خوب بازي كنه و اصلا اون بازي هميشگي شو انجام نميده! تو بازي هاي به غير از بازي با بارسا كريس بهترين بازيكن مادريد هست ولي ديشب ديد كه كريس يكي از بدترين ها بود!
    اميدوارم خدا يه روزي اين غم هاي مارو به شادي تبديل كنه....
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

19. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض اتفاقات الکلاسیکو 163

دیروز که قبل از بازی توی این تاپیک گفتم اگه بارسلونا توی اوجش باشه رئال اگه بهترین روزش هم باشه نمی تونه ببره به بعضی از دوستان بر خورد !
    ایشالا که این بازی رو دیده باشند و متوجه بشن که کسی از روی غرض حرفی نمی زنه
    چند تا نکته که شاید هیچ ربطی به هم دیگه نداشته باشند توی این بازی دیدم که می خواستم بگم

1ـ خوب شد ویکتور والدس دروازبان بارسلوناست وگرنه بارسلونا هیچ وقت نمی باخت !
    بعضی از بازیکنان هستند که باعث می شن تیمشون به افتخاراتی برسه و اون تیم برخی از افتخارات و پیروزی هایش رو مدیون اون بازیکنه. از این بازیکن ها کم نداشتیم مثل توتی توی رم یا باتیستوتا توی فیورنتینا و ...
    اما یه سری از بازیکنان هستند که مقام های انفرادی که کسب می کنند و درخشش شخصی رو مدیون تیمشون هستند و در واقع نمی تونن توی بقیه تیم ها به اون صورت بدرخشند
    یکی از اونها به نظر من ویکتور والز هست
    شاید نگاهی به امار بیندازیم می بینیم که اون در چند سال اخیر جایزه بهترین دروازبان لالیگا رو کسب کرده ولی همگان حتی خود والدس هم می دونه که اگه در تیم دیگری بود ممکن بود در یک فصل از هوادراان تیم خودشون هم اعتراض بشنوه
    برای این حرفم یک عکس رو ضمیمه کردم تا ببینید

شاید آماتور ترین مدافعان هم توی این گونه لحظات وقتی در موقعیتی مثل تصویر سمت چپ قرار می گیرند توپ رو به دروازبان می دن اما اشتباه وحشتناک والدس در دقیقه 1 باعث شد که مدافعان بارسلونی کمتر ریسک کنند و روی فشار بازیکنان رئال مادرید توپ رو از دست بدن. به هر حال فکر می کنم اگه بارسلونا دروازبانی مثل کاسیاس داشت و ویکتور والدس درون دروازه رئال مادردی بود نتایج اخیر الکلاسیکو خیلی وحشتناک تر برای قوهای سپید می شد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2ـ تیم های بزرگ اروپایی از پاشنه آشیل رئال مادرید حمله می کنند !
    یک سئوال بزرگ که توی ذهن من خیلی می چرخه حضور برخی از بازیکنان در ترکیب رئال مادرید بوده
    توی 10 سال اخیر همیشه رئال مادرید بهترین هافبک ها و مهاجمان را می خرید ولی در خرید مدافعین اینقدر بد کار می کرد که من به شخصه متعجب می شدم
    برآیند این اشتباه هم این می شه که رئال به خاطر فورواردها و هافبک های خوبش همیشه مقابل تیم های درجه 2 و 3 با اختلاف های بالا برنده بشه ولی در خیلی از بازیهای نزدیک و حساس ضعف در خط دفاعی باعث شکست های سنگین شده و این یکی از دلایل دور ماندن رئال از لیگ قهرمانان اروپا در سال های اخیر بوده
    برای مثال امسال رئالی ها با برد های قاطع تیم های درجه 2 را شکست می دهند ولی باور اینکه این تیم بتونه از پس تیم های بزرگ بر بیاد برای من سخته !
    این مشکل در دهه اخیر همواره با این تیم بوده
    مدافعانی چون هلگوئرا , سیسینیو , پاوان , رائول براوو در تیم کنونی هم په په یا مارسلو در حد تیم B رئال مادرید در مقایسه با هافبک ها و فوروارد های این تیم نیستند
    من فکر می کنم به جای اینکه رئال مادرید ترافیک خط هافبک و حمله رو در روی نیمکت اینقدر زیاد کنه که کاکا یک بازیکن نیمکت نشین بشه و به هیگوآین 10 دقیقه بازی برسه ! به فکر مدافعینی باشه که تیم رو در مقابل غول های اروپا شکست خورده نکنند
    هواداران ترجیخ می دهند گه به اتلتیکو مادرید به جای 6 گل تیمشان 4 گل بزنه ولی این قدر در بازیهای بزرگ شکست خورده نباشه

WelCome To Derby

21. 10 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)