Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bomb بحث و تبادل نظر بازی میلان - بارسلونا

میلان - بارسلونا

فردا شب در چارچوب رقابت های گروهی لیگ قهرمانان بارسلونای اسپانیا مهمان میلان ایتالیا خواهد بود.

با توجه به شرایط و موقعیت های دو تیم به نظر شما بازی چگونه خواهد بود؟

بعد از بازی نیز میتوانید نظرات خود را در مورد بازی تیمها همینجا بگید.

دوستان لطفا" ادب رو رعایت کنند و به تیم و یا کاربری توهین نکنند. در غیر این صورت کاربر تذکر و اخطار خواهد گرفت.

موفق باشید.

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 14 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز.من به عقایدم افتخار میکنم من معتقدم این بازی اهمیت نداره میدونی چرا؟چون بارسا نشون داده توی بازی رفت و برگشت به راحتی توانایی شکست رئال رو داره پس این بازی فقط برای میلان اهمیت داره از طرفی من مطمئنم این بازی رو میبره بارسا و اینکه میگم بی اهمیت هست به خاطر این نیست که باخت احتمالی رو توجیه کنم.من نظرم رو بدون تعصب گفتم اما شما چیزی گفتی که باز مجبور شدم بیام و تعصبی نظر بدم.درضمن بردن بارسا یک ارزو برای تیمایی مثل رئال شده اون وقت شما فکر میکنی میلان 4 تا به بارسا میزنه.واقعا این نتیجه شاید تا 6سال اینده هم اتفاق نیوفته.ما بدون شک قهرمانیم پس بهتره از همون اول رئال رو بزنیم و بریم بالا که دیگه حرفی هم توش نباشه ولی متاسفانه ظاهرا باید میلان رو هم به خاطر هوادارای کم منطق بزنیم.بازی توی نیوکمپ هم که کاملا واضح بود.دو دفاع وسط بارسا مصدوم بودن از طرفی من گل دقیقه 93 رو گل حساب نمیکنم.حالا فرق نمیکنه میلان زده باشه یا رئال یا بارسا.تازه اونم گل از روی نقطه کرنر و اونم چه جور گلی.از دو موقعیت دو گل این یعنی شانس مطلق.
    شما جوری حرف میزنی که انگار تو این چند سالی که بارسلون قویتر شده هرسال اومده و راحت لیگ قهرمانانو برده که میگی به راحتی توانایی شکست رئالو داره؟ مثل اینکه یادت رفته یه سال با اشتباهای به نظر سهوی داور قهرمان شد یا سالی که جلو مورینیو و اینتر کم آورد؟ اگه به فرض محال شما هم مربی بارسا بودی ترجیح میدادی با آژاکس یا لیون بازی کنی تا با رئال. چون اولا ستاره های تیمی مثل رئال قابل مقایسه با بقیه نیستن و دوما فشار بازی با تیمی مثل رئال چند برابر بازیای دیگه س. بارسا تیم خوب و هماهنگی هست اما اصلا یه تیم شکست ناپذیر نیست. چون تیم شکست ناپذیر وجود نداره. همین غرور بیجا و زیاده از حد بعضی از هوادارای بارساست که دید طرفدارای بقیه تیمارو نسبت به این تیم عوض میکنه و بعضا به تنفر تبدیل میشه.
    این دوره هم دوره بارسا است که داره به آخر خودش میرسه و نوبت یه تیم دیگه میشه. پس بهتره اینقدر باغرور راجع به تیممون حرف نزنیم تا بعدا....
    از طرفی من گل دقیقه 93 رو گل حساب نمیکنم تازه اونم گل از روی نقطه کرنر و اونم چه جور گلی
    همین دو تا جمله نشون میده که چه دیدی نسبت به فوتبال داری. قانون و عقل و منطق و همه چی میگه که گل چه ثانیه 1 زده بشه یا ثانیه آخر گل حساب میشه. نقطه کرنر یا هر نقطه داخل زمین هم جز زمین بازیه و هر وقت توپ از خط دروازه رد شه گله. حالا زیبیایی یا زشتی گل به سلیقه هرکس بستگی داره.
    به نظر منم اگه یه تیم از 20 تا گل 2 تا شو گل کنه از بی عرضگی بازیکناییه که ضربه آخرو میزنن و اگه یه تیم از 2 موقعیت گل دوتاشو گل کنه از مهارت اوناست.
    منم طرفدار میلان نیستم و فقط واسه این تیم آرزوی موفقیت کردم و گفتم ایشالا 4 تا میزنه و به نظر خودم هم بعید نیست چون تو فوتبال نشد نداریم.

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

4. 5 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ale10forever نمایش پست ها
    شما جوری حرف میزنی که انگار تو این چند سالی که بارسلون قویتر شده هرسال اومده و راحت لیگ قهرمانانو برده که میگی به راحتی توانایی شکست رئالو داره؟ مثل اینکه یادت رفته یه سال با اشتباهای به نظر سهوی داور قهرمان شد یا سالی که جلو مورینیو و اینتر کم آورد؟ اگه به فرض محال شما هم مربی بارسا بودی ترجیح میدادی با آژاکس یا لیون بازی کنی تا با رئال. چون اولا ستاره های تیمی مثل رئال قابل مقایسه با بقیه نیستن و دوما فشار بازی با تیمی مثل رئال چند برابر بازیای دیگه س. بارسا تیم خوب و هماهنگی هست اما اصلا یه تیم شکست ناپذیر نیست. چون تیم شکست ناپذیر وجود نداره. همین غرور بیجا و زیاده از حد بعضی از هوادارای بارساست که دید طرفدارای بقیه تیمارو نسبت به این تیم عوض میکنه و بعضا به تنفر تبدیل میشه.
    این دوره هم دوره بارسا است که داره به آخر خودش میرسه و نوبت یه تیم دیگه میشه. پس بهتره اینقدر باغرور راجع به تیممون حرف نزنیم تا بعدا....
    ببین دوست عزیز من نمیگم بارسا 100 درصد قهرمانه ولی بارسا بارها نشون داده حریف تیمی مثل رئال مخصوصا توی بازی رفت و برگشت هست پس شاید حساسیتی که برای میلان داره بازی امشب اصلا برای بارسا وجود نداشته باشه چون همه میدونن که تیمی که بخواد قهرمان cl باشه باید بتونه از پس تیمای دیگه بر بیاد پس اگه قرار بارسا قهرمان بشه بهتره همین الان ترتیب رئال رو بده تا تو فینال بخواد این کار رو بکنه.پس به این نتیجه میرسیم که فقط بازی برای رئال و میلان حساسه چون میلان باید بارسا رو بزنه و رئال باید دعا کنه بارسا میلان رو بزنه.من مطمئنم الان همه هوادارای رئال ارزو میکنن بارسا ببره تا نخوان یک بار دیگه تو نیوکمپ بازی رو ببازن.درضمن هنوزم بارسا در اوجه و دورانش حالا حالا ها تموم نمیشه.اگر میبینی دارن یکم ضعیف تر از پارسال نتیجه میگیرن فقط به خاطر انگیزه کمتر و خستگی بیشتر هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ale10forever نمایش پست ها
    همین دو تا جمله نشون میده که چه دیدی نسبت به فوتبال داری. قانون و عقل و منطق و همه چی میگه که گل چه ثانیه 1 زده بشه یا ثانیه آخر گل حساب میشه. نقطه کرنر یا هر نقطه داخل زمین هم جز زمین بازیه و هر وقت توپ از خط دروازه رد شه گله. حالا زیبیایی یا زشتی گل به سلیقه هرکس بستگی داره.
    به نظر منم اگه یه تیم از 20 تا گل 2 تا شو گل کنه از بی عرضگی بازیکناییه که ضربه آخرو میزنن و اگه یه تیم از 2 موقعیت گل دوتاشو گل کنه از مهارت اوناست.
    منم طرفدار میلان نیستم و فقط واسه این تیم آرزوی موفقیت کردم و گفتم ایشالا 4 تا میزنه و به نظر خودم هم بعید نیست چون تو فوتبال نشد نداریم.
    دید من راجع به فوتبال اینه که اصلا نتیجه برام مهم نیست.تیمی که رو تاکتیک گل میزنه قابل احترامه.گل اول میلان با اینکه بسیار زود زده شد از نظر من منطقی بود چون روی کار تاکتیکی بود.ولی بعد از اون گل، تاکتیک میلان شد ضدحمله.و حتی وقتی خودشون هم به باخت رضایت داده بودن از روی شانس(نگو شانس نبود که اصلا شک میکنم بازی رو دیده باشی) گل زدن.اون گل اصلا برای من ارزش نداشت.همونطور گلی که مسی توی دقایق پایانی در لالیگا زد و بازی 2-2 شد برای من ارزشی نداشت.چون گل باید روی کار تاکتیکی به ثمر برسه.بقیه گل ها ارزش دیدن رو هم ندارن

6. 5 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

هر کسی واسه خودش نظری داره.

پس به نظرات همدیگه احترام بزارید.
    میلان در بازی امشب فشار بیشتری متحمل است.
    در بازی رفت تونسته تو نیوکمپ یک امتیاز بگیره و انتظار تماشاگران مصلما" باخت نیست.
    در این بازی تماشاگران یک برد رو میخوان و در وضعیتی که اگر نبرن تیم دوم محسوب میشن به هیچ عنوان نمیتونن ریسک آروم بازی کردن رو قبول کنند.
    پس مطمئنا" بازی میلان سراسر حمله خواهد بود.
    که باز دو حالت پیش میاره.
    یا اینکه مثل بازی با منچستر که در سال 2007 بود بارسا رو کاملا" میترکونه یا اینکه مثل بازی با آرسنال 2008 نمیتونه نتیجه بگیره و بازی رو واگذار خواهد کرد.
    البته در صورتی بازی مساوی میشه که میلان محتاط باشه و بخواد مثل بازی رفت آروم بازی کنه و اونقدرها هم صدرنشینی واسش مهم نباشه.
    بارسا هم اگر بخواد طوفان به پا کنه یا میلان رو میترکونه یا تو ضد حملات از این تیم شکست میخوره.
    پس شانس اینکه بازی برنده داشته باشه بسیار بیشتر از اینه که بازی با تقسیم امتیازات تموم بشه.
    در هر نوع بازی که بین دو تیم انجام بشه زیبایی فوتبال کاملا" نمایش داده میشه.

خداحافظ اسطوره من

8. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

پیش بینی هواداران سایت گل در مورد نتیجه بازی میلان - بارسلونا

خداحافظ اسطوره من

10. 5 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

امیدوارم بارسلونا برنده ی این دیدارباشه چون درغیر این صورت ممکنه تو گروهش دوم بشه و ممکنه یک هشتم نهایی به رئال مادرید بخوره نه ما و نه بارسایی هادوست نداریم یه فینال زودرس رو ببینیم.رئال یا بارسا اگه نیمه نهایی یا فینال به هم بخورند جذابیت کارو بالا میبره.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

12. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب
    اینیستا

BrazilBarcelonaLiverpool

تشکر ها
    46
    تشکر شده 214 در 57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    امیدوارم بارسلونا برنده ی این دیدارباشه چون درغیر این صورت ممکنه تو گروهش دوم بشه و ممکنه یک هشتم نهایی به رئال مادرید بخوره نه ما و نه بارسایی هادوست نداریم یه فینال زودرس رو ببینیم.رئال یا بارسا اگه نیمه نهایی یا فینال به هم بخورند جذابیت کارو بالا میبره.
    اتفاقا اگه تو یک هشتم بهشون بخوریم عالی چون خیلی زود رئال را حذفش میکنیم و راحت میشیم

14. 2 کاربر از پست مفید هارانان تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

البته منم زیاد صلاح نمیدونم تا نزدیکای نیم فصل توی cl بخوریم به رئال.باید بگذره تا احتمالا بیل یا الابا رو بارسا بگیره تا یکم فشار از روی مدافع ها برداشته بشه و بتونن با خیال راحت سراغ رئال برن.امیدوارم بازی زیبایی رو ببینیم

16. 2 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    کارلو انجلوتی
    بازیکن محبوب
    IBRAHIMOVIC
    اسم واقعی شما
    rahim

ItaliaMilanPersepolis

تشکر ها
    997
    تشکر شده 2,290 در 522 پست

مگه من بابا چی گفتم که پستم پاک شده.فقط گفتم بازیکنای بارسا به قول زلاتان بچه مدرسه ای هستنو ایشاالله شیشتا میزنیم تا سالیان سال همه با هم شعار بدیم شیشتایی ها شیشتای هاو............................

18. 4 کاربر از پست مفید Great Milan تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi hernandez
    Barcelona
    تشکر ها
    637
    تشکر شده 1,079 در 311 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimalavi نمایش پست ها
    مگه من بابا چی گفتم که پستم پاک شده.فقط گفتم بازیکنای بارسا به قول زلاتان بچه مدرسه ای هستنو ایشاالله شیشتا میزنیم تا سالیان سال همه با هم شعار بدیم شیشتایی ها شیشتای هاو............................
    تو گفته بود ی سگهای کاتالان

Captain prejudice

20. 2 کاربر از پست مفید alielguaje تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

من که میخوام فقط به تیم های قوی بخوریم ........ بایرن .....رئال .......... منچسترسیتی ........ چون بارسلونا تیم روز های سخته

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

22. 3 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)