Design & Developed BY Patira

صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 1353616263
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 629 , از مجموع 629
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

بالوتلي: من به ريشه آفريقايي ام افتخار مي‌کنم

مهاجم سياه پوست تيم ملي ايتاليا اعلام کرد اگر در يورو 2012 عليه او شعار بدهند، از زمين خارج شده و به خانه باز مي‌گردد.

به نقل از ساکرنت، ماريو بالوتلي که همواره در زمين فوتبال و خارج از آن مورد توهين‌هاي نژاد پرستانه قرار مي‌گيرد اعلام کرده اگر چنين اتفاقي در جريان بازي‌هاي يورو 2012 رخ دهد بدون معطلي زمين مسابقه را ترک خواهد کرد.

البته يوفا نيز در بيانيه‌اي گفته که ممکن است از ادامه مسابقه‌هايي که در آن شعارهاي نژاد پرستانه داده شود جلوگيري کند ولي مهاجم سياه پوست تيم ملي ايتاليا تاکيد کرده او نخستين نفري است که در اين خصوص اقدام خواهد کرد.

بالوتلي در اين زمينه گفت: بگذاريد ببينيم در جريان بازي‌هاي يورو چه اتفاقي خواهد افتاد. اميدوارم هيچ مشکلي پيش نيايد زيرا در غير اين صورت به هيچ وجه نمي‌توانم آن را تحمل کنم. نژاد پرستي براي من غير قابل قبول است و اگر يک بار ديگر عليه من شعار داده شود زمين بازي را ترک کرده و به خانه بر مي‌گردم. ما در يورو 2012 بازي مي‌کنيم و چنين چيزي نبايد اتفاق بيفتد.

زماني که بالوتلي در اينترميلان بازي مي‌کرد، در جريان ديدار با يوونتوس مورد شعارهاي نژاد پرستانه هواداران يووه قرار گرفت. اين رخداد موجب شد تا بيانکونري از برگزاري ديدار با حضور تماشاگران محروم شود. باشگاه پورتو نيز پس از ديدار با منچسترسيتي در مرحله حذفي ليگ اروپا به دليل آنکه هوادارانش صداي ميمون در آورده بودند به پرداخت 16 هزار پوند جريمه محکوم شد.

بالوتلي افزود: خيلي خوب ديدار با يوونتوس را به خاطر مي‌آورم ولي به هر حال در آن پيکار سخت گل زدم. بايد وانمود مي‌کردم هيچ چيز نمي‌بينم و نمي‌شونم. بازيکن جواني بودم و مي‌خواستم بازي کنم. بايد در مورد اتفاق‌هايي که در زمين مي‌افتاد با داور صحبت مي‌کردم تا او بازي را متوقف کند ولي اگر اين کار را انجام مي‌دادم نمي‌توانستم گل بزنم. بسياري از مردم نمي‌دانند که راه‌هاي ديگري هم وجود دارد که شما بتوانيد عصبانيت خود را خالي کنيد.

اين مهاجم جنجالي منچسترسيتي زماني در رخداد ديگري نيز حضور داشت. زماني که او در يک کافه در شهر رم بود، چند نفر به سوي او موز پرتاب کردند. بالوتلي در اين مورد نيز گفت: آن 3 نفر شانس زيادي آوردند که پليس خودش را به آنجا رساند زيرا در غير آن صورت قسم مي‌خورم که حساب آنها را مي‌رسيدم. مي‌خواستم همه آنها را ادب کنم. اميدوارم چنين چيزي دوباره اتفاق نيفتد.

وي ادامه داد: من سياه پوست هستم و به اينکه ريشه آفريقايي دارم افتخار مي‌کنم. تصور مي‌کنم خوش شانس بوده‌ام که سياه پوست هستم. مردم در مورد من مي‌گويد تو يک پسر سياه هستي که پول در مي‌آوري و زندگي خوبي داري. به نظر من اين خيلي ساده است که آن طور که مردم را مي‌بيني در مورد آنها قضاوت کني.

4. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

تيم فوتبال منچستر سيتي وارد مالزي شد
    تيم فوتبال منچستر سيتي براي برگزاري اردوي تدارکاتي وارد مالزي شد.
    تيم فوتبال منچستر سيتي در بدو ورود به مالزي مورد استقبال هواداران خود قرار گرفت.
    احمد رشيد از طرفداران تيم منچستر سيتي که در ورزشگاه حاضر شده بود گفت:از مدتها پيش منتظر حضور تيم منچستر سيتي بودم و از حضور اين تيم در کشورمان خيلي خوشحالم.
    وي افزود:از اينکه ماريو بالوتلي همراه تيمبه مالزي نيامد خيلي ناراحت شدم اما منبه سرجيو آگوئرو علاقه خاص دارم زيرا او يکي از بازيکنان برتر ليگ برتر انگليس است.
    عبد الصمد سلامه يکي ديگر از طرفداران تيم منچستر سيتي هم گفت:اميدوارم که منچستر سيتي بار ديگر قهرمان ليگ برتر انگليس شود .
    گفتني است تيم منچستر سيتي امروز در ديداري دوستانه به مصاف تيم منتخب فوتبال مالزي مي رود.
    منچستر سيتي پيش از اين در ديداري تدارکاتي در شهر پکن در چين تيم آرسنال را با دو گل شکست داده بود.
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

6. 2 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

من‌سيتي در آنفيلد از شکست گريخت

هفته دوم ليگ برتر انگليس با تساوي من‌سيتي مقابل ليورپول به پايان رسيد.

در ادامه هفته دوم ليگ برتر انگليس عصر امروز 2 ديدار برگزار شد.

در اولين پيکار آرسنال در خانه استوک سيتي به ميدان رفت و اين بازي در نهايت با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

توپچي‌هاي لندن با توقف در خانه استوک دومين بازي فصل جديد ليگ برتر را هم با تساوي به پايان رساندند تا با 2 امتياز در مکان دوازدهم قرار بگيرند.

در ديگر ديدار برگزار شده، جدال حساس ليورپول در آنفيلد مقابل من‌سيتي برنده نداشت.

قرمزپوشان بندرنشين در اين بازي ابتدا توسط اسکرتل در دقيقه 34 از ميهمان آبي و‌ آسماني خود پيش افتادند اما در ادامه يحيي توره در دقيقه 63 کار را به تساوي کشاند.

سوارز در دقيقه 66 براي ميزبان گلزني کرد تا آنفيلدي‌ها که از حضور تماشاگران پرشور خود بهره مي‌بردند اميدوار به اولين پيروزي فصل خود شوند اما در ادامه کارلوس توز در دقيقه 80 بار ديگر بازي را به تساوي کشاند تا نتيجه نهايي 2 بر 2 بر تابلوي نتايج حک شود و قهرمان فصل گذشته ليگ برتر از شکست بگريزد.

شاگردان مانچيني با اين تساوي 4 امتيازي شدند و در رده پنجم قرار گرفتند و ليورپول نيز با کسب اولين امتياز اين فصل خود در رده شانزدهم ايستاد.

*جدول رده‌بندي:

1- چلسي، 3 بازي، 9 امتياز

2- سوانسي، 2 بازي، 6 امتياز، تفاضل 8+

3- اورتون، 2 بازي، 6 امتياز، تفاضل 3+
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید 레자 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

يحيي توره:
    حيف‌ شد که نتوانستيم مقابل رئال پيروز شويم

يحيي توره، ستاره منچسترسيتي، از اينکه تيمش نتوانست برتري اش مقابل رئال را در 5 دقيقه پاياني ديدار شب گذشته حفظ کند، اظهار تاسف کرد.
    در ديدار شب گذشته منچسترسيتي مقابل رئال، شاگردان مانچو در دقيقه 84 با گل کولاروف از ميزبان پيش افتادند اما گل هايبنزما و رونالدو در 5 دقيقه پاياني، سه امتياز ديدار را نصيب کهکشاني ها کرد.
    توره در گفتگو با خبرنگاران گفت:" واقعا حيف شد. زيرا ما به پيروزي خيلي نزديک بوديم اما با دريافت دو گل در دقايق پاياني شکست خورديم. بايد ببينيم در بازي بعدي چه رخ خواهد داد؛ ديداري که براي ما بسيار مهم خواهد بود."
    ستاره ساحل عاجي همچنين تيم حريف را مورد ستايش قرار داد و گفت:" رئال مادريد هميشه رئال مادريد است. آنها با حمايت هواداران شان واقعا به دنبال پيروزي بودند. آنها يک تيم فوق العاده و يک مربي فوق العاده دارند."

10. 2 کاربر از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

پیش فرض توره:سيتي در حال پيشرفت است

هافبک منچسترسيتي معتقد است که تيمشدر راه پيشرفت و يادگيري در اروپا است.
    منچسترسيتي سه‌شنبه شب در اولين بازي خود در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپابا نتيجه 3 بر 2 مقابل رئال مادريد شکست خورد. مردان مانچيني که با نتيجه 2 بر يک از ميزبان خود پيش بودند با گل‌هاي ديرهنگام کريم بنزما و کريستيانو رونالدو شکست را پذيرا شدند.
    به گزارش فارس،يحيي توره اظهار داشت: مقابل يک تيم عالي به ميدان رفتيم. مادريد يک باشگاه بزرگ با تاريخچه‌اي طولاني است. اين آزمون خوبي براي ما بود تا ببينيم درچه سطحي هستيم و به کجا مي‌خواهيم برويم.
    ستاره ساحل عاجي من‌سيتي ادامه داد: اين نشان مي‌دهد که سيتي در حال پيشرفت و يادگيري در اروپا است. هنوز هم بازيکنان جوان زيادي داريم. ما باختيم و آن‌ها امتياز خوبي به دست آوردند.
    توره که در سال 2009 به همراه بارسلونا فاتح ليگ قهرمانان شده، از آبي‌پوشان براي رسيدن به مرحله حذفي حمايت کرد و مطمئن است که مردان مانچيني دير يا زود فاتح ليگ قهرمانان خواهند شد.
    وي اضافه کرد: هنوز بازي‌هاي زيادي داريم تا امتيازاتي که به آن نياز داريم را کسب کنيم.
    هافبک منچسترستي خاطرنشان کرد: واقعا مهم است که بهتر از سال گذشته کار کنيم؛ به مرحله بعد برسيم و به عنوان يک تيم اروپايي نشان دهيم که در حال پيشرفت هستيم.
    توره افزود: اين ديدار مثل بازي‌هاي گروهي که قبلا بازي کرده‌ام، نبود. حسبازي يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان را داشتم. البته شکست هميشه نااميدکننده است، اما براي ما اين بازي زيبايي بود که در آن به ميدان رفتيم. دفعه بعد که مقابل باشگاهي مثل مادريد به ميدان برويم، هدفمان بهتر بازي کردن و پيروزي خواهد بود.
    يحيي توره اظهار داشت: مي‌دانيم که مي‌توانيم اين کار را انجام دهيم، با بازي که انجام داديم، ثابت کرديم توانايي اين کار را داريم.

12. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

پیش فرض مانچيني: مدافعان سيتي خوب کار نمي کنند

روبرتو مانچيني، مربي ايتاليايي سيتي، نااميدي اش را از شکست تيمش مقابل استون ويلا ابراز کرد.
    ديشب و در دور سوم رقابت هاي ليگ کاپ انگليس سيتي در حالي که دو بار از استون ويلا پيش افتاده بود، در نهايت با نتيجه 2-4 مغلوب اين تيم شد.
    اين درحالي است که روبرتو مانچيني اخيرا و به ويژه بعد از باخت تيمش مقابل رئال مادريد با فشارهايي روبرو شده است. او در پايان اين مسابقه به خبرنگارانگفت: «گل خوردن يک مشکل است. ما بايد با مدافعانمان کار کنيم؛ چون آنها در حال حاضرخوب کار نمي کنند. من از نتيجه بازي نااميد شده ام. فکرش را مي کردم که بازي سختي باشد؛ چون استون ويلا تيم خوبي است ولي ما هم خوب بازي نکرديم. در يک لحظه بدشانسي آورديم. چرا که ما فرصت گلزني داشتيم ولي در همان آن گل خورديم.»
    مربي ايتاليايي سيتي ادامه داد:« فکر مي کنم که روي گلهاي حريف ما مقصر بوديمولي در پايان بازي بايد گفت که آنها شايسته صعود به دور بعد بودند. ما خوببازي نکرديم و بازي مان سرعتي نبود. مامي خواهيم تا در بيشتر دقايق کنترل توپ را داشته باشيم.»
    او در ادامه در مورد پل لامبرت، مربي حريف که در جريان بازي، رفتار خيلي عصبي و خشگمينانه اي با مربي ايتاليايي داشت، صحبت کرد و گفت: «من از دست اين مربي خسته شده ام. چون من چيزي به او نگفتم. فقط از داور چهارم پرسيدم که آيا داور به بازيکن استون ويلا کارت زرد داد؟ من حتي دستهايم را هم تکان ندادم. من واقعا از اين برخوردها خسته ام؛ خيلي خسته ام.»

14. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

سرمربی منچسترسیتی معتقد بود داور دیدار کارت زرد خود را در رختکن جا گذاشته بود چرا که به بازیکنان حریف کارت نمی‌داد.
    به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی در دور سوم جام اتحادیه فوتبال انگلیس در زمین خودی میزبان استون ویلا بود و با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و حذف شد.

روبرتو مانچینی در مورد تکلی که جو بنت روی پای گرت بری زد با داور چهارم بحث کرد و پس از آن پل لمبرت، سرمربی ویلا نیز وارد این بحث شد. سرمربی ایتالیایی منچسترسیتی پس از آن تاکید کرد این کاری است که بیشتر مربیان در مواجهه با تیم او انجام می‌دهند.

مانچینی در این خصوص گفت: از این نوع مربیان خسته شدم. من با داور صحبت می‌کردم نه لمبرت. برخی از مربیان هستند که بهتر است خفه شوند. من فقط به داور چهارم گفتم آیا بنت نباید کارت زرد می‌گرفت؟ نه حرف دیگری زدم و نه هیچ حرکتی انجام دادم. آن موقع بود که لمبرت خودش را وارد این بحث کرد.

وی افزود: من با او صحبت نکردم. به داور چهارم گفتم بازیکن حریف باید کارت زرد می‌گرفت چرا که تصور می‌کردم داور وسط کارت‌ زرد خود را در رختکن جا گذاشته بود. دلیل اینکه بنت کارت نگرفت را نمی‌دانم. اگر با لمبرت صحبت کرده بودم، می‌پذیرفتم که او جواب مرا بدهد ولی روی صحبت من به هیچ وجه با او نبود. این نوع مربیان زمانی که به ورزشگاه‌های بزرگ می‌روند هیچ چیزی نمی‌گویند ولی مربیان حریف همه چیز می‌گویند. برای مثال وقتی به اولدترافورد (زمین منچستریونایتد) می‌روند، همواره روی نیمکت می‌نشینند و هیچ چیزی نمی‌گویند ولی مربیان دیگر با داور حرف می‌زنند. نمی‌دانم این دیگر چه نوع رفتاری است.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

16. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

پيروزي پر گل منچسترسيتي برابر ساندرلند

منچسترسيتي در ديدار هفته هفتم ليگ انگليس در ورزشگاه خانگي برابر ساندرلند به پيروزي رسيد.
    هفته هفتم ليگ برتر انگليس با انجام يک ديدار آغاز شد.
    در نخستين ديدار اين هفته منچسترسيتي در زمين خودي برابر ساندرلند قرار گرفت. سيتي اين ديدار را بسيار خوب آغاز کرد و به وسيله الکساندر کولاروف در دقيقه 5 به گل رسيد. سرجيو آگوئرو 60 و جيمز ميلنر 89 نيز ديگر گل‌هاي آبي‌هاي منچستر را وارد دروازه ساندرلند کردند تا اين تيم در پايان 90 دقيقه پيروز ميدان شود.
    منچسترسيتي با اين پيروزي 15 امتيازي شد و خود را به رده دوم جدول رساند. ساندرلند نيز همچنان با 7 امتياز سيزدهم است.
    ديگر ديدارهاي اين هفته ليگ برتر تا دقايقي ديگر آغاز خواهند شد که برنامه آنها به شرح زير است:
    چلسي - نورويچ سيتي
    سوانسي - ريدينگ
    وست برومويچ - کويينز پارک رنجرز
    ويگان - اورتون
    وستهام - آرسنال

18. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

پیش فرض داويد سيلوا دربي منچستر را از دست مي دهد

هافبک اسپانيايي منچسترسيتي دربي اين شهر را از دست خواهد داد.

داويد سيلوا که ديدار حساس با بورسيا دورتموند در ليگ قهرمانان اروپا را از دست داده است، به نظر ميرسد ديدار حساس ديگري در ليگ برتر انگليس برابر منچستريونايتد را نيز از دست بدهد.
    سيلوا که تاکنون در فرم بسيار خوبي بوده و نقشي کليدي را در ترکيب سيتي ايفا کرده است، مجبور است 2 ديدار بسيار حساس اين فصل تيمش را از روي سکوها تماشا کند. وي در تساوي يک بر يک تيمش برابر اورتون 90 دقيقه بازي کرد ولي در پايان اين ديدار از درد رباط پا گله داشت. همين موضوع موجب شده او از ديدار بعدي تيمش برابر دورتموند بيرون بماند.

به گزارش فارس و به نقل از ساکرنت، هافبک پيشين والنسيا به همراه ساير اعضاي تيم به دورتموند سفر نکرده تا به مداواي پاي آسيب ديدهاش بپردازد. شرايط او براي حضور در ديدار با منچستريونايتد نيز مورد بررسي قرار خواهد گرفت تا در صورت امکان در اين ديدار حضور پيدا کند.

سيتي در ديدار با دورتموند بايد به پيروزي برسد تا اميدواري خود براي حضور در ليگ اروپا را حفظ کند. از سوي ديگر ديدار با منچستريونايتد نيز از اهميت بالايي برخوردار است زيرا در صورت عدم نتيجه گيري، فاصله آنها با يونايتد در صدر جدول بيشتر از 3 امتياز خواهد شد.
    دربي منچستر يکشنبه هفته آينده در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 1353616263

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)